Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 22-07-2004, 21:58   #1
Zoorekk
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 05 2004

Posty: 61
Zoorekk ma numer GG 2885257
Domyślny Czy to Dialler?! ;(

Pomocy!

Dzisiaj chciałem ściągnąć kodeki do programu "ALL Player V. 2.0". Kiedy dałem, żeby pobrął je z sieci, uruchomiło mi się pełno okienek i teraz ciągle, przy włączeniu przeglądarki, zamiast strony głównej mam
stronę jakąś zagraniczną i znowu pełno reklam...
Jak chcę zmienić stronę główną, to to okienko, do wpisania nowej, jest nieaktywne (szare). Czy wystarczy zwykła reinstalacja Internet Explorer'a, czy potrzebny "Format C" (brrr) ? A może wystarczy to jakoś usunąć? (JAK?!)

Proszę o szybką odpowiedź
Zoorekk jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 22-07-2004, 22:11   #2
Czkowron
Zbanowany
 
Czkowron's Avatar
 
Data dołączenia: 26 10 2003
Lokacja: Głuchołazy
Wiek: 33

Posty: 202
Wyślij wiadomość przez ICQ do Czkowron Czkowron ma numer GG 5079155 Czkowron ma login Tlenu puchacz13@tlen.pl
Domyślny

Spokojnie , nie musisz robić formatu .Dostosuj się tylko do poniższych wskazówek :

1.Skoro mówisz że to dialer , proponuje przepuścić kompa przez jakiś antydialer.Najlepiej najprostszy i najbardziej użyteczny : Antydialer TP (www.tp.pl)

2.Być może to jakiś szpieg wdał się do kompa.Weź przeskanuj konmpa programem o naziwe Ad-aware (www.underpl.prv.pl) .Btw.Nie zapkmnij po instalacji dokanać aktualizacji

3.A może to jeszce co innego ??? . Sprawdź dla pewności kompa jeszce Sbybotem (www.underpl.prv.pl).

4.Hmmm...dochodzimy już do końcówki....Jeżeli wszystkie te opisane wyżej czynności nie pomogly , spróbój przeinstalować IE . Zeby dodatkowo zabezpieczyć się przez pop-upami (samoistnie wyskakującymi reklamami i stronami) , proponuję jakomś przeglądarkę z wbudowaną opcją blokowania tego draństwa.Najlepiej AvantBrowser (ww.avantbrowser.com).

5.Dalej nic ?? We jeszce przeskanuj kompa antywirusem (mam nadzieje ze nasz aktualną bazę)

Hmmm......no i to już chyuba wszystko co można poradzić na ten problem.....Jeżeli to nic nie dało widac że jednak chyba musisz zrobić format ......

Mam jednak nadzięję że ci pomogłem ;]

BTW.....Na przyszłość allplayera ściągaj ze stronki www.divx.pl , i tak samo koedki potrzebne do odtwarzania filmów
Czkowron jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-07-2004, 23:08   #3
Zoorekk
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 05 2004

Posty: 61
Zoorekk ma numer GG 2885257
Domyślny

DDD Dzięki... program znalazł 65 "zaszpiegowanych" plików (Ad-Aware). Zchowały się w Cookies'ach ( ) i w plikach systemowych... parszywe dranie. Jeszcze raz dzięki!!!

A co do Moderatorków, to nie musicie kasować tego tematu... ktos może się jeszcze z niego nauczyć :}
Zoorekk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-07-2004, 01:43   #4
Ulrek
Użytkownik Forum
 
Ulrek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 09 2003

Posty: 332
Ulrek ma numer GG 2872951
Domyślny

Boże, ja nie kapuję tych ludzi. Jak coś im się zepsuje w kompie to od razu "FORMAT C:"
ROBISZ TAK:

DLA WIN95 i WIN98:
1. Należy ściągnąć program Norton Commander, albo Volkov commander i zasadzić je gdzieś na dysk.
A) kopiujesz z płyty windozy katalog win98 (nie wiem jak jest na 95) na twardy dysk, ALE TYLKO WIN98. Przygotowujesz dyskietkę startową.
B) przygotowujesz dyskietkę startową z dosowymi driverami dla twojego cd-romu
2. Jeszcze w Windowsie: kasujesz najwięcej jak się da wszystko po kolei najpier moje dokumenty, potem program files a potem katalog windows. Jeżeli wywali że nie może czegoś skasować to wchodzisz do katalogu i kasujesz pliki krok po kroku. (polecam Total Commander).
3. Zasadzasz dysk startowy do stacji dyskietek
4. Restart
5. Czekasz aż się załaduje, na końcu powinno pojawić się A:\
Teraz dla wariantu A) Przechodzisz na dysk na którym zainstalowałeś Norton/Volkov Commander poleceniem np. C: , D: , E: , Wchodzisz do katalogu w którym zainstalowales NC/VC poleceniem cd \nazwa\katalogu
wpisujesz albo nc dla nortona albo vc dla volkova.
Teraz tak: ALT+F1 i ALT+F2 przechodzisz między dyskami. Poruszasz się strzałkami i enterem, klawisz F8 służy do kasowania. Najeżdżasz na katalog windows i kasujesz to co się jeszcze nie skasowało. Potem przechodzisz do katalogu do win98 (nadal nie wiem jak jest na win95) i uruchamiasz plik setup*****
Teraz dla wariantu B)
Jak wyżej z tym że odpalasz plik setup***** z płytki windowsa.

DLA XP i nowszych
1. Punkty od 1 - 5 wykonujesz tak samo (nie potrzeba tym razem dyskietki z driverami do cd-romu).
6. Po kasacji pozostałości winzgrozy wkładasz płytkę instalacyjną Sam_Wiesz_Czego, wyciągasz dyskietkę startową i wciskasz reset.


JEŻELI PO TYM MI KTOŚ JESZCZE RAZ POWIE FORMAT C TO NORMALNIE ZABIJĘ! :)
__________________
TERMINATOR BYŁ METALEM!!!
Ulrek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-07-2004, 18:52   #5
Niewidomy Jasnowidz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 06 2004

Posty: 38
Domyślny

@Ulrek

PK!!!1




Kurna gdyby ktos zapytal o to 1 miesiąc wczesniej to nim nie musaci form*****c kopma
Niewidomy Jasnowidz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:20.


Powered by vBulletin 3