Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Potwory

Notki

Potwory Wszystko o potworach. Jak się zachowują, jakie taktyki, jakie mają słabe punkty. To wszystko znajdziesz tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 02-07-2006, 21:27   #1
Ruppert
Użytkownik Forum
 
Ruppert's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2005
Lokacja: Widzew
Wiek: 33

Posty: 71
Stan: Aktywny gracz
Imię: <tu nazwa>
Profesja: Paladin
Gildia: <tu nazwa>
Świat: Refugia
Poziom: 44
Skille: 74/50
Poziom mag.: 14
Domyślny green djin, marid

Chciałem zapytać kiedy mogę się wybrać na te potworki, jakie musiałbym mieć skile i lv, I ile uhów wziąść czy mi się zwruci. Możecie mi równierz napisać jakie macie przeżycia z tymi potworkmi bo trochę się boję iść więc wszystko mi się przyda.
Ruppert jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 03-07-2006, 01:25   #2
Macia
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Lvl najlepiej gdzies kolo 80-90 ze skilami minimum 75/75.
Problem jest ze zamieniaja cie w male gowienka oraz upajaja (dlatego zabierasz dwarven ring), ale da sie zabic. Najlepiej to duzo manasow, uho w pogotowiu i jedziesz z exori (przynajmniej widzialem jak EK na 140 tak jechal i powiem ze ciagle go do reda bily).
  Odpowiedz z Cytatem
stary 03-07-2006, 01:41   #3
Skrzat
Użytkownik Forum
 
Skrzat's Avatar
 
Data dołączenia: 29 05 2004
Lokacja: New Jersey
Wiek: 31

Posty: 532
Stan: Niegrający
Domyślny

Po 1 to sie tam nie pchaj
Po 2 na 200% ci sie nie zwroci
Po 3 skiel musza bydz przynajmniej 82 a nie 75 zeby w miare za duzo nie szolo uhow
Po 4 nawet jak questa idziesz nia mysl o blokowaniu bo moj kolega na 105 padl tam
Po 5 zapomnij o djinach
Skrzat jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-07-2006, 02:09   #4
Frapper
Użytkownik Forum
 
Frapper's Avatar
 
Data dołączenia: 17 12 2005
Lokacja: Funreal World
Wiek: 32
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,580
Frapper ma numer GG 1002880
Domyślny

Robiłem dziisaj questa. 79 ek bił z exori up/down. Poskładał się przy 5 piętrze.
Djiny są nieopłacalne(chyba, że robimy questa). Już lepiej scaraby/tomby.
__________________

http://mroziak.blogspot.com/
Pierwszy uzytkownik ktory reportuje wlasne posty.

<Tompior> ale najlepsze z kont evana
<Tompior> Rothes_pompowacz_arbuzuw
Frapper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-07-2006, 02:35   #5
Johny
Użytkownik Forum
 
Johny's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2003

Posty: 22
Domyślny

A bzdury gadacie ;>
Dawniej byłem z kumplem na maridach z godzinke lub dwie i blue gem wypadł.

Jesli masz naprawde dużego farta to może się zwrocić kilkakrotnie. Ale cóż... Więcej zysku i expa bedziesz miał z tombów.
Johny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-07-2006, 15:44   #6
Macia
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Skrzat
Po 3 skiel musza bydz przynajmniej 82 a nie 75 zeby w miare za duzo nie szolo uhow
Jakbys nie wiedzial to skille sa potrzebne only do obrony przed gargulcami i scarabami. Djinny jak chyba wiesz strzelaja z energii to ci nic to nie daje, a majac atak min 75 mozna juz cos kroic na tego 1go djinna.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 03-07-2006, 20:01   #7
szymon287
Użytkownik Forum
 
szymon287's Avatar
 
Data dołączenia: 16 08 2005
Wiek: 33

Posty: 915
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Plotek
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Macia
Lvl najlepiej gdzies kolo 80-90 ze skilami minimum 75/75.
Problem jest ze zamieniaja cie w male gowienka oraz upajaja (dlatego zabierasz dwarven ring), ale da sie zabic. Najlepiej to duzo manasow, uho w pogotowiu i jedziesz z exori (przynajmniej widzialem jak EK na 140 tak jechal i powiem ze ciagle go do reda bily).
kto na 90lv ma skille 75\75 -.-"?, tez mi problem ze mnie w male gowno zamieni (pff...) z leksza jak robil up/down i go do reda zjechaly to chyba tam siedzial i myslal czy walnac exori czy nie ;o

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Skrzat
Po 1 to sie tam nie pchaj
Po 2 na 200% ci sie nie zwroci
Po 3 skiel musza bydz przynajmniej 82 a nie 75 zeby w miare za duzo nie szolo uhow
Po 4 nawet jak questa idziesz nia mysl o blokowaniu bo moj kolega na 105 padl tam
Po 5 zapomnij o djinach
ad1. to ze padnie to jego sprawa
ad2. wystarczy ze padnie 1gem i jest na wielkim ++
ad3. czy przy skilach 100 czy przy 60 na dziny uhow pojdzie bardzo duzo...
ad4. LOL, ja bylem z sorcem ponad 100lv i all bil z ue tylko ostatnie pietro musialem stanac w drzwiach (okolo 1-2sec) i jakos nie padlem...
ad5.n/c

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Frapper
Robiłem dziisaj questa. 79 ek bił z exori up/down. Poskładał się przy 5 piętrze.
Djiny są nieopłacalne(chyba, że robimy questa). Już lepiej scaraby/tomby.
nie wszyscy mysla tylko o expie/kasie ale o czerpaniu przyjemnosci z gry i chca cos nowego a nie klepanie godzinami scarabow/mumi/ghouli itp.


@Jonhy:
gratki ladnego lotu

@Macia:
albo dzin nas skroi
__________________
Kiedys Royal Blon, dzisiaj Plotek
szymon287 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-07-2006, 21:37   #8
Vysal sath
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 06 2006

Posty: 53
Domyślny

a przyjemność z gry to co....

na green djina idż z teamem do oasis tomb bo jest to najłatwiejszy resp greena (oprócz w fortecy na pierwszym poziomie) troche shitu jest ale w teamie z blokerem ze skilami 70/70 da rade
__________________
RETRAYED!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vysal sath jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-07-2006, 23:12   #9
Macia
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

"kto na 90lv ma skille 75\75 -.-"?, tez mi problem ze mnie w male gowno zamieni (pff...) z leksza jak robil up/down i go do reda zjechaly to chyba tam siedzial i myslal czy walnac exori czy nie ;o"

Szymon .. jak sam napisales to nalezy czerpac przyjemnosc z gry. Nie kazdy ma czas na skillowanie, bo watpie aby ktos zrobil "normalnie" minimum 75/75 .. a co powiedziec o 80/80. Zreszta znam ludzi co maja na 90lvl'u skille 78/67 i jakos daja sobie rade.
Zamienianie w male gowienko ma za zadanie utrudnic "trafieniem uha" w postac, no chyba ze ktos gra z "magicznym przyciskiem".
Co to postaci o ktorej wspomnialem (name: Lord Slash), to raczej wbiegal on w djinny, rzucal exori, uhal sie, mana, uha, exori i tak w koleczko. Nie robil myku ze schodami bo procz samych wież to sa jeszcze podziemia pod nimi ...
A co do ataku to napisalem w jakim sensie ma on sluzyc ...
  Odpowiedz z Cytatem
stary 05-07-2006, 13:58   #10
Slaayer
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 05 07 2006

Posty: 5
Stan: Na emeryturze
Poziom: 50+
Domyślny

Djinn hunt w moim odczuciu nie jest zbyt szczęśliwym pomysłem. Straszny waste
duże ryzyko deada ( 2 dni temu byłem świadkiem jak 70 lvl EK padł dosłownie w sekunde na piętrze z full respem .... ) na wyższych lvl-ach można je bić dla sportu ale o stałym zwrocie kosztów raczej można zapomnieć .
Slaayer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:26.


Powered by vBulletin 3