Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 10-08-2004, 20:13   #1
Externus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 04 2004
Lokacja: Rzeszów
Wiek: 33

Posty: 167
Externus ma numer GG 7295742
Domyślny Wojna na Titani

Dzisiejszego dnia titania wstrzesnela wielka wojna. Akcje bitwy dzialy sie glownie na ulicach ab i edron ale jestem prawie pewien ze uslyszeli (lub wkrotce uslysza) o niej wszyscy... wszystko sie zaczelo od pewnego niefortunnego wypadku podczas ktorego Sazo Silver, Baban i Walther (kto gra na titani i orientuje sie w sytuacji na servie ten zna ich na pewno) zabili najslinieszego polaka na titaini (Nadin - skromnie ja) potem potoczylo sie juz ostro. wiekszosc polakow z paccem poplynela ze mna na edron w nierownej walce probujac zabic chodz jednego z tych <cenzura> szwedow... nie bylo tak zle dopuki nie lognal sie najsilniejszy gracz na titani (szwed - Vateriel ^.-). koleini czlonkowie mojej armi powoli zapelniali swiatynie ab i wojna tam wlasnie sie przeniosla. Sam deadlem 5x i gram teraz na aurea-rze jakby to kogos interesowalo (chodz nie sadze) jako ze skonczylem z moja postacia postanowilem skonczyc rowniez z tym kontem na forum. to muj ostatni temat/post wiec cyaa wszystkim z titani i wszystkim ktorzy znali mnie na forum (nie sadze zeby tak bylo)

moj nick na aurea-rze (jak to sie odmnienia?) to Eksternus Mytic (rodzina Mystic zaprasszam all polakow do podlaczania sie pod nia)

narazie lvl 1 ale nie moge sie lognac
__________________
Jak wam się nudzi to możecie mi napisać notke
Externus jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 10-08-2004, 20:41   #2
Elyas
Użytkownik Forum
 
Elyas's Avatar
 
Data dołączenia: 22 02 2004
Lokacja: Jaworzno
Wiek: 33

Posty: 104
Elyas ma numer GG 6660700
Domyślny re up

powiem ci ze ten Vateriel to haker h<cenzura> mi zhakowal meila
i potem zarabal konto on kradnie postacie na titani i je kradnie gowniarz maly jeden
Elyas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-08-2004, 21:09   #3
Eagle
Użytkownik Forum
 
Eagle's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2004
Lokacja: Tu i Tam

Posty: 175
Brak ikony

Wojny już takie są
Trzymaj sie i graj na Azurze

Swe ?
Br ?

We hate that
__________________
... Don't WORRY, Don't CRY ... Take GRASS and FLY ...
Eagle jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-08-2004, 21:16   #4
Thomasi
Użytkownik Forum
 
Thomasi's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2004
Lokacja: Warszawa

Posty: 395
Imię: Tomasi
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Arcania
Domyślny

nie lubie takiego zachowania giniesz uciekasz z serva nie giniesz grasz dalej moim zdnaiem jest to bezsensowne bo przez takie coś mamy po 1 opinie tchórzy(albo tchurzy nie wiem jak sie pisze)a po 2 nigdy nie wygramy ze szwedamidlatego ja z Elysi nie odejde
__________________
^^
Thomasi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-08-2004, 21:42   #5
sir Tifejo
Użytkownik Forum
 
sir Tifejo's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2004
Lokacja: Knurów k/Gliwic
Wiek: 32

Posty: 734
sir Tifejo ma numer GG 4203085
Problem [cenzura]szwedzi...

Ja Wam powiem jedno - Szwedzi to są ciołki do kwadratu, ja tez mialem kiedyś deada przez nich i wiem że przez nich nie raz wybuchały wojny, nie tylko na titanii, a tak sie składa że widziałem poczatki tej wojny...tzn. śmierć Nadina i tłum ludzi pod depo w AB...
Nadina znałem, był on kumplem naszej Gildii...szkoda że juz nie gra, ale takie są wojny - jedni odchodzą drudzy też...(kurde, ja chyba książke napisze...)

JAK BĘDE MIAŁ WIĘKSZY LVL TO POGADAM Z SZEFAMI GILDII ZEBY TYM (...szwedom...) WOJNE WYTOCZYĆ!!!!
sir Tifejo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-08-2004, 21:59
sir Tifejo
Ta wiadomość została usunięta przez $corcerer. Powód: post nie dotyczyl tematu
stary 10-08-2004, 22:46   #6
lukimuki
Użytkownik Forum
 
lukimuki's Avatar
 
Data dołączenia: 28 04 2004
Lokacja: Jarosław

Posty: 37
Domyślny

Witam!
Mam screny z tej bitwy !! Jak tylko bede mial czas to zamieszcze na forum ;]

Ps. Znalem Nadina i szkoda ze odszedl spox gosc z niego ...
lukimuki jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-08-2004, 22:57   #7
Faith Keeper
Użytkownik Forum
 
Faith Keeper's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2004
Lokacja: Poznan
Wiek: 39

Posty: 48
Faith Keeper ma numer GG 5197324
Pytanie

Co nieco slyszalem na temat tego co sie wydarzylo w AB ( sam przebywalem w tedy na Edron ) i co mnie najbardziej ciekawi to jak to sie zaczelo. Dlaczego tak naprawde ubili Nadin czy tylko z czystej zlosliwosci czy moze byl jakis powod? Nie powiem zeby Nadin byl aniolkiem bo sam widzialem jego wybryki ( puszczanie Firem Bombow pod Depo ). Moze poprostu tym razem przegiol pale i zle sie to skonczylo.
__________________
Faith Keeper
Titania - Faith Keeper - Palladyn - 50 lev - 78 dista One of the Brothers in Arms

"I have eys of the hawk and ears of the fox"
Faith Keeper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-08-2004, 23:07   #8
Faxero paladyn
Użytkownik Forum
 
Faxero paladyn's Avatar
 
Data dołączenia: 29 07 2004
Lokacja: Widdershins

Posty: 73
Faxero paladyn ma numer GG secret Faxero paladyn ma login Tlenu Wole gg Adres Jabbera do Faxero paladyn
Smutny

Najlepiej to zrobic jakas jedna potezna polska gildie np: na aurea-rze. Zapaować na świecie i tępić za byle jakie przewinienie szwedów. Wiem że brutalne ale znajdzcie jakis inny sposob
Faxero paladyn jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-08-2004, 23:25   #9
Szczuka
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 18 06 2004

Posty: 11
Brak ikony

KUR...A! Nadin osłabiasz nas teraz w tej wojnie ;/ mozna zrobić tak żeby cała polska grupa w ab przez czas wojny grupami chodziła bo 1v1 z babanem niema praktycznie szans. A co do nowego serwa to cie niebęde zatrzymywał, ale pod jednym warunkiem... niedasz tam żyć żadnemu szwedowi !!! Nieważne za co masz ich gnębić i zabijać utwóżcie Elite Polaków na tym serwie szybko expujcie i bądźcie najlepsi !!!
Tak wogule to chyba sam najebałem z braciszkiem 2 szwedów (niewiem czy swe bo mówili tylko stop ;p)
Szczuka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-08-2004, 23:37   #10
Koko
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 06 2004

Posty: 132
Domyślny

Nadin współczuję spadku o dobre kilkanaście lvleli. Sam gram na Tinatii i jest przykro, gdy kolejny wysokolevelowy Polak odchodzi :/
Koko jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-08-2004, 23:39   #11
Koko
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 06 2004

Posty: 132
Domyślny

Kto z Polaków zginął jeszcze w tej wojnie?
Koko jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-08-2004, 23:49   #12
Faith Keeper
Użytkownik Forum
 
Faith Keeper's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2004
Lokacja: Poznan
Wiek: 39

Posty: 48
Faith Keeper ma numer GG 5197324
Problem Czysty idiotyzm

I tak to jest z ludzmi ze zamiast sie pojednac to wola wybrac wojne. Jaki bedzie sens dalszego grania jak wszyscy beda na siebie naskakiwac czy nie lepiej zglosic to do GM. Sam gram na Titani i nie zamiezam sie przenosic bo to kompletny bezsens. A jak dalej bedziecie tak tepic szwedow to takie przypadkie beda czestrze. Pomyslcie lepiej o tych nisko levelowcach, ktorzy ucierpiom przez wasza chec mordu. Tak to bywa z wysoko poziomowcami, ze odwala im, czuja sie panami tej gry tylko dla tego, ze moga bez wysilku zatloc kogos To wlasnie oni powinni byc pod scilso kontrola CIPu i pokazywac sie z jak najlepszej strony aby dac przyklad innym. A tutaj im wyzszy level tym bardziej butna postawa. :/ Coraz mniej zaczyna mi sie podobac ta gra. Ale moze dziejes sie tak dlatego, ze jest za malo GM i nikt nie czowa nad tym. A widac w ludziach zabralo troche przyzwoitosci i jedynie najprymitywniesze zachowania ukazuja
Jest to smutne acz prawdziwe
__________________
Faith Keeper
Titania - Faith Keeper - Palladyn - 50 lev - 78 dista One of the Brothers in Arms

"I have eys of the hawk and ears of the fox"
Faith Keeper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-08-2004, 11:36   #13
Juriell
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 10 08 2004
Lokacja: Włocławek (Lunara)
Wiek: 35

Posty: 3
Domyślny

Moim zdaniem to ktos kto dobrze zna anglika powinien zagadac z GMami i wytlumaczyc im ze przez zachowanie takich ludzi traci sie chęć do gry i gra przestaje byc atrakcyjna i GM sie powinien zajac tym i im wytlumaczyc co nieco.
Juriell jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-08-2004, 12:04   #14
Externus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 04 2004
Lokacja: Rzeszów
Wiek: 33

Posty: 167
Externus ma numer GG 7295742
Domyślny

ktos tam pisal ze baban mogl miec powod mnie zabic... owszem mial. nieuzasadnione uderzenie mojego kumpla z rl ... a rzucanie f bombek przed depo traktuje jako dobra zabawe i bede tak robil nadal ;p
__________________
Jak wam się nudzi to możecie mi napisać notke
Externus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-08-2004, 12:16   #15
Faith Keeper
Użytkownik Forum
 
Faith Keeper's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2004
Lokacja: Poznan
Wiek: 39

Posty: 48
Faith Keeper ma numer GG 5197324
Domyślny

Jesli rzucanie F bomb pod depo traktujecie jako fajna zabawe to nie wiem co tu sie dziwic ze pozniej wybuchaja takie wojny. Nic nie szkodzi ze podczas tych waszych zabaw cierpia na tym niskei levele :/
__________________
Faith Keeper
Titania - Faith Keeper - Palladyn - 50 lev - 78 dista One of the Brothers in Arms

"I have eys of the hawk and ears of the fox"
Faith Keeper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-08-2004, 14:35   #16
Faith Keeper
Użytkownik Forum
 
Faith Keeper's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2004
Lokacja: Poznan
Wiek: 39

Posty: 48
Faith Keeper ma numer GG 5197324
Żarówka Wielka Sciema

Z najnowszych relacji dowiedzialem sie conieco na temat poruszonej sprawy.
oto wypowiedz jednego ze swiadkow:

-o co poszo...
-o wladze.. Nadin sie za durzo pchal no i do dobili a on wziol wszystkich kumpli i ich zaatakowal


To potwierdza wczesniej uslyszane przezemnie plotki mowiace o tym ze Nadin zprowokowal cale zajscie.
Rozmawialem juz z Vateriel'em oraz Z Baban'em ( pierwszy z nich odsyla mnie do uczestnikow zajscia zas drugi nie chce sie wypowiadac na ten temat :/ ) a w przyszlosci kiedy beda on-line porozmawiam w Walther'em i Sazo Silver'em.
Jednakze obraz calego zajscia maluje sie w nieciekawych barwach dla Nadin'a.
__________________
Faith Keeper
Titania - Faith Keeper - Palladyn - 50 lev - 78 dista One of the Brothers in Arms

"I have eys of the hawk and ears of the fox"
Faith Keeper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-08-2004, 14:53   #17
Externus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 04 2004
Lokacja: Rzeszów
Wiek: 33

Posty: 167
Externus ma numer GG 7295742
Domyślny

noobstwo sie szerzy zeby ***** polacy bronili szwedow to ja juz nie moge

jak jakis twoj kontakt widzial polowe zajscia to niech sie ******* bo baban sazo i walther ZABILI mnie ZA NIC, a to ze potem wytoczylem im wojne to juz inna bajka a to ze ja przegralem to bylo do przewidzenia odkad Vateriel zaczal im pomagac.

o wladze moga sie bic jakies 8 lvlowe noobki i najlepiej niech sie wszyscy nawzajem zrookuja w tej bitwie o wladze

owszem nie mozna powiedzec ze zabicie mnie bylo nielegalne (mialem skulla) ale napewno nieuzasadnione (mimo skulla - bawilem sie z kumplem nie chcialo nam sie wlaczac party nigdy nie przyszlo by mi do glowy ze na tym serverze znajda sie tacy **** zeby zabic tylko dlatego ze sie ma skulla )

a to ze potem wytoczylem im wojne za to ze mnie zabili to juz nie wchodzi w gre bo to ONI mnie sprowokowali
Externus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-08-2004, 15:06   #18
Faith Keeper
Użytkownik Forum
 
Faith Keeper's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2004
Lokacja: Poznan
Wiek: 39

Posty: 48
Faith Keeper ma numer GG 5197324
Domyślny

Jak sie chcesz z kims bawic to rob party a nie pozniej nie wiadomo kto jest PK a kto nie.
Nie bronie Szwedow tylko chce wyjasnic cale zajscie i nie jest to noobowstwem lepiej sprawdz co to znaczy bo widocznie sam nie wiesz. Nie mama zadnych uprzedzen co do Szwedow bo wiem ze wiekszosc konfliktow jest z winy Polakow :/ A wszczynanie wojny z nimi moglo miec tylko jeden koniec- taki jaki nastapil Od tego sa GM zeby wyjasniac takei sprawy lub rozmowa z tymi osobami a nie odrazu zemsta.
__________________
Faith Keeper
Titania - Faith Keeper - Palladyn - 50 lev - 78 dista One of the Brothers in Arms

"I have eys of the hawk and ears of the fox"
Faith Keeper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-08-2004, 15:11   #19
Externus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 04 2004
Lokacja: Rzeszów
Wiek: 33

Posty: 167
Externus ma numer GG 7295742
Domyślny

jakbys dobrze znal titanie to bys wiedzial ze z babanem sie nie da normalnie wymawiac a walther dobrze wiedzial ze sie bawilem (beczelny dupek kazal mi placic za to ze sie bawilem z tym gosciem gdyz twierdzil ze to jego kolega a sam go kiedys zabil)
Externus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-08-2004, 15:31   #20
Faith Keeper
Użytkownik Forum
 
Faith Keeper's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2004
Lokacja: Poznan
Wiek: 39

Posty: 48
Faith Keeper ma numer GG 5197324
Domyślny

Moze i byl to niesluszny atak na twoja osobe. Jesli tak bylo to przepraszam za wszelkie oszczerstwa. Ja wlasnie staram sie dojsc do tego co sie wydazylo i pytam sie obu stron. Postaram sie takze porozmawiac z MG na ten temat zeby uniknac w przyszlosci podobnych zajsc ( niestety osobiscie tego nie dokonam z powodu mojej angielszczezny ale znajde tlumacza )
__________________
Faith Keeper
Titania - Faith Keeper - Palladyn - 50 lev - 78 dista One of the Brothers in Arms

"I have eys of the hawk and ears of the fox"
Faith Keeper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:52.


Powered by vBulletin 3