Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Pokaż wyniki sondy: Czy podoba się wam nowy update?
Tak 92 40.71%
Nie 71 31.42%
Najlepsza rzecz jaką widziałem/am w tibi 14 6.19%
Najgorsza rzeczy jaką widzialem/am w tibi 24 10.62%
Nie mam zdania 25 11.06%
Głosujących: 226. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 12-08-2004, 13:38   #1
Tompior
UnlimitedWarnWorks
 
Tompior's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 34

Posty: 2,362
Stan: Na Emeryturze
Tompior ma numer GG 3186363
Domyślny Czy podoba sie wam nowy update?

A więc czy podoba sie wam nowy update? Czy moze lepiej jak by go wogole nie bylo?
Tompior jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 12-08-2004, 13:58   #2
kotomaniak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 10 2003
Lokacja: Na wakacjach od forum ;p

Posty: 508
Domyślny

Eeeeep, chyba kapkę mi się podoba, tzn. część mi się podoba. Fajne jest nowe miasto i nowe potwory, ale "ulepszenia" starych potworów sux ;/. Dużo fajnych potworów zamienili w "mocnobijące dziwadła". w skali od 1 do 10 oceniam update na 4,5.
__________________
Już mnie na tym forum nie uświadczycie. Żegnam wszystkich.
kotomaniak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-08-2004, 14:35   #3
Hellscream
Użytkownik Forum
 
Hellscream's Avatar
 
Data dołączenia: 29 07 2004

Posty: 38
Domyślny

Uważam że update jest super tylko pare rzeczy mi sie w nim nie podoba np że na poh od 50 lev dopiero bedzie sie chodzić bo gs'y biegaja 2 razy szybciej no ale reszta jest spoko. Mam nadzieje że niedługo zrobią kolejny update.
Hellscream jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-08-2004, 14:36   #4
dam007
Użytkownik Forum
 
dam007's Avatar
 
Data dołączenia: 22 10 2003
Wiek: 34

Posty: 75
Domyślny

jako iż mam FACCa to jedyne, co mi się bardziej podoba to grafiki. Reszta... :/ Potwory są nieziemsko silne, GS bierze jakiegoś speeda , BH ssie mane i wali czymś nowym, a pozatym to wszystkie stwory są zabójczo silne :/ Daje głos na NIE!!!
dam007 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-08-2004, 14:38   #5
Hellscream
Użytkownik Forum
 
Hellscream's Avatar
 
Data dołączenia: 29 07 2004

Posty: 38
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez dam007
jako iż mam FACCa to jedyne, co mi się bardziej podoba to grafiki. Reszta... :/ Potwory są nieziemsko silne, GS bierze jakiegoś speeda , BH ssie mane i wali czymś nowym, a pozatym to wszystkie stwory są zabójczo silne :/ Daje głos na NIE!!!
Zgadzam sie z tobą ale jednak przyznasz że grafika teraz jest niczego sobie no szkoda że te potworki tak walą.
Hellscream jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-08-2004, 14:48   #6
antylol
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 24 07 2004

Posty: 10
Domyślny

Gdyby zostawili potworki w spokoju, update byłby jednym z najlepszych jakie były. Dodali nowe potwory, ale powinni zostawic w spokoju stare. Gdyby nie grafika i nowe miasto, update byłby totalną porażką...
antylol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-08-2004, 14:51   #7
.: Wu :.
Użytkownik forum
 
.: Wu :.'s Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2004
Lokacja: Road to Hell
Wiek: 35

Posty: 24
Domyślny

Oddałem głos na Nie, ponieważ nowe wiesta i jego okoloce pomimo że mi sie podobają są dośc ubogie. Mało nowych hunting place, kolejne Dragons Lair ( jakby było ich mało ) Troche przesada 2-kolorki tego samego potworka ( mowa o Djinie) widać CipSoft'u nie stać na zadanie sobie troche trudu i stworzenie nowego potworka, wolą go przemalować . . . . Ankrothep wyglada dośc dziwacznie, wielką porażką są tablice ogłoszeniowe w sklepach . Gs'y 2x szybsze ( pozostawiam to bez komentarza ) ale to że Beholder wali z Soulfire i wysysa mane to już jest przegiecie na max'a , rozumiem jakby zwiekszyli liczbe punktów exp za niego. Kolejnym bublem są coniektóre grafiki znacznie odbiegające od klimatu gry ( rozumiem że nowy teren, inne grafiki w klimacie nowego terenu ) ale czy np. na Daramie pomimo tego że jest pustynia to itemy wypadające z potworków są tak różne od tych pozostałych ?? Chyba nie. Plusem updatu to że troszeczke zwolnią sie miejsca w starych miastach. Moim zdaniem update ten było ostro przereklamowany ! Załagodzić niedosyt może tylko Skill Bar
.: Wu :. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-08-2004, 14:58   #8
Gohan
Użytkownik Forum
 
Gohan's Avatar
 
Data dołączenia: 03 03 2004
Lokacja: Whitestok
Wiek: 34

Posty: 172
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Druid
Świat: Harmonia
Poziom: 23
Poziom mag.: 22
Gohan ma numer GG 3536396
LOL

super że wreście było update....

siedziałem sam na hell gate przez 3 miesiące...he...he...
i UPDATE uratowało skure mojej postaci
Gohan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-08-2004, 15:11   #9
.: Wu :.
Użytkownik forum
 
.: Wu :.'s Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2004
Lokacja: Road to Hell
Wiek: 35

Posty: 24
Domyślny

Cytuj:
super że wreście było update....
siedziałem sam na hell gate przez 3 miesiące...he...he...
i UPDATE uratowało skure mojej postaci
Pytanie zawarte w temacie brzmi: A więc podoba sie wam nowy update, czy lepiej żeby go wogole nie było ?

Hmm.. z tego wynika że tobie sie podoba tylko dlatego że uratował tyłek twojej głupocie . . . .
.: Wu :. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-08-2004, 15:20   #10
Grzes Przewodniczek
Użytkownik Forum
 
Grzes Przewodniczek's Avatar
 
Data dołączenia: 25 06 2004
Lokacja: Gliwice

Posty: 109
Grzes Przewodniczek ma numer GG 1037977
Domyślny

dwa slowa DO BANI!!!!!!

pallkiem na 18 lvl moglem se spokojnie na behah expic a teraz co??
wcale bym sie nie zdiwil jakby sie okazalo ze z cyckow wypadaja bohy sa silne jak necro i szybsze od gs'a (obecnego po uptade ktory jest rowniez z*****y) jedynie podoba mi sie kilka rzeczy takie jak wyglad klejnotow (wreszcie jest normalny) jeden czy dwwa nowe potworki (nie bylem na wyspie bo nie mam pacca ale kolega sie zmienil za pomoca kameleona)
kobra i armored troll (lord of the rings mi sie przypomnial hehe)
zaglosowalem nie mam zdania bo mi sie podoba a jednoczesnie nie :/
__________________
Grzes Przewodniczek
lvl 20 mlvl 9
Paladyn
Skille: 54/41 (cienkie wlasnie trenie ;p)
Secura/Thais
Grzes Przewodniczek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-08-2004, 15:52   #11
Lord Czaja
Użytkownik Forum
 
Lord Czaja's Avatar
 
Data dołączenia: 26 08 2003
Lokacja: Bytom
Wiek: 33

Posty: 246
Lord Czaja ma numer GG 4649461
Domyślny

ja nie mam pacc, nie mam kasy na itemki nie chdze na GSy nie na beholdery[narazie] więc nie mam zdania
Lord Czaja jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-08-2004, 16:18   #12
yombi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 04 2004
Lokacja: Pawłowice/Śląsk
Wiek: 33

Posty: 97
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Paladin
Świat: Azura
yombi ma numer GG 3513612
Domyślny

Mi sie podoba bo: paladyni nie będą tak często i szybko zabijać GSów i wogule mi się to podoba że potwory są silniejsze i szybsze przynajmniej będą one bardziej wymagające
__________________
yombi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-08-2004, 17:41   #13
Piwo
Użytkownik forum
 
Piwo's Avatar
 
Data dołączenia: 12 08 2004
Lokacja: Elblag

Posty: 20
Domyślny Tibio 7.27 wróć...

Ja już wcześniej się wypowiadałem nt. update. Ale podsumowując :

1. Degradacja pałków - nie mają gdzie expować (za duże ryzyko na pohu, za mało otwartego terenu na main)

2. Zwiększenie szansy dedzików dla wszystkich ppl 60- lvl, lagów chyba nie brali pod uwage :/

3. Nie ukrywając tibia staje się grą trudną, a Ci co jeszcze się wykluwają (low lvls), po tym update będą mieli ciężki orzech do zgryzienia żeby osiągnąć przyzwoity lvl.

4. To było pójście na rękę tylko wysokim levelom, gdzie liczby expa sięgają kllkadziesiąt mln i trzeba łowić silniejsze stworzonka, żeby nie było dla nich nudno...

5. Brak ostrzeżenia ze strony CIPek ze potworki sie zmienią - ludzie pogineli, a kto im zwróci lvl, skille, ew. stuff ?

6. Miasto fajne, fajnie że nowe itemki, nowe potworki...no ale zamieniłbym wszystko bez wahania na Tibie 7.27

Ot takie moje skromne zdanko,
Pozdrovka.
Piwo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-08-2004, 17:52   #14
Wopahos
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 09 08 2004
Lokacja: Secura->Thais->Nazwa Wopahos

Posty: 9
Wopahos ma numer GG 6459951
Domyślny

Moim zdanie lepiej bylo przed Upadetm bo ten cały update to nic ciekawego i nic fajnego nie bylo
dla pacc to jedynie miast i dla facc grafika . A reszta to tylko utrudnienia rozumiem tego gs-a ze chodzi szybciejaby palki nie maly lepiej od innych profesji. Ale po co naprzyklad zerk szybciej chodzi albo spearman wali mocniej od wariora to juz przesada . Moim zdaniem taki update to koplete dno i i o 100% lepiej bylo przed Update (procz grafiki) niz teraz. Moim zdaniem cipowie powinni dawac codzinnie jakies nakladki i i DODAC SKILL BARA.


PS. Mozna dac jakas propozycje do Cipow.
Wopahos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-08-2004, 18:01   #15
Dwimenor
Born to Ban
 
Dwimenor's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2004
Lokacja: inny wymiar
Wiek: 37
Wpisy bloga: 7

Posty: 2,783
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 88
Skille: 87/62
Poziom mag.: 18
Dwimenor ma numer GG 7472583
Domyślny

I tak, i nie
__________________
Poniższe zdanie jest fałszywe
Powyższe zdanie jest prawdziwe.
Dwimenor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-08-2004, 18:43   #16
Cainghorn
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

A mi sie update podoba. Tyle jest narzekania, ze potworki sa trudniejsze, a tu nie o to chodzi, by mozna bylo jedna reka 10 gsow na raz zalatwic. Liczy sie klimat. Gs, czy beholder sa takie jakie powinny byc od poczatku. Co to za beholder co strzela jakimis niezidentyfikowanymi pociskami?<smiech na sali>. Teraz jest juz bardziej klimatyczny, posluguje sie magia jak nalezy. Gs jest szybszy, zeby ograniczyc lurowanie go przez ludzi na niskich lvlach. Potwory nareszcie czynia co do nich nalezy - stanowia wyzwanie. Do tego inne plusy update: ulatwione sprzedawanie lootu, brak spamu - nie ma na co narzekac.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 12-08-2004, 19:07   #17
The_FaLLen
Użytkownik Forum
 
The_FaLLen's Avatar
 
Data dołączenia: 29 04 2004
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 36

Posty: 204
Stan: Na emeryturze
The_FaLLen ma numer GG 1972913
Problem

Nowy Update to tragedia.

+Nowe miasto
+Nowe potwory
+Nowe przedmioty
+Anty spamm
+Nowa grafika

-Tylko dla PACC
-Nieziemsko szybki GS
-Siła potworów

Pomimo tych wszystkich plusów minusy są zbyt poważne Za bardzo ułatwiono gre knightowi jedyna postac co moze expić teraz na pohu reszta postaci walacych na dystans nie ma szans przezyc tam bez 50 lvl+ oraz bohów + Pacc(utani hur).Siłe GSa zmodyfikowano tak ze nie ma szansy na ucieczke (lurowanie) takrze sile beholdera zwiekszono nie oplaca sie na nich expic bo tracimy tylko mane i UHy.Tak samo zerki jeden za*******a tak ze nie idzie s*******ic a 2 wlecze sie jak żółw.Strach teraz wyjść z miasta bo nie wiadomo na co trafimy.Zwiekszenie szybkości gsa utrudni tez zdobycie Knight Arma jego cena znacznie wzrośnie.Bez blokera nie ma co zblirzac sie do Venore.
Jedyne co zostaje dla palkow ti Dragi ale teraz z powodu update ekspi na nich tyle osób że zrobienie na nich lewel,u graniczy z cudem.przewarznie 10 osób w jednym respie to skandal.
The_FaLLen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-08-2004, 19:20   #18
yon
Użytkownik Forum
 
yon's Avatar
 
Data dołączenia: 25 04 2004

Posty: 115
Domyślny

coz, jeszcze troche za wczesnie zeby dac kompleksowa odpowiedz czy update sie podoba czy nie, mysle ze wszystkie zmiany bedziemy odkrywac jeszcze przez dlugie miesiace.
Ale opisze moje pierwsze wrazenia, z gory zaznaczam ze gram na FACC, zatem wiekszosc update mnie po prostu ominela.
Zatem lecimy, zmieniono czesc grafik, wedlug mnie zrobiono to troche nieudolnie. Dodano troche elementow graficznych (posagi w kazoo itp), czesc grafik popodmieniano. Czesc grafik jest lepsza niz stara wersja, czesc po prostu nie pasuje do grafiki, albo nie komponuje sie z nia (na przyklad mostek w 'nowego' kamienia ze starymi podporami - wyglada to zle). Slowem, popodmianiano tilesy grafiki. Moim zdaniem to jest nieco za malo zeby naprawic grafike w Tibii, wymaga ona bardziej kompleksowych zmian. Lecz ogolnie rzecz biorac grafika poszla troche w przod... ale z drugiej strony, sprajty do tibii (podobnej klasy, a nawet nie jestem pewien czy nie te same) mozna bylo sciagnac (np z WoT) i podmienic juz dawno samemu.
Zmiany dotyczace spamowania, hurtowego sprzedawania przedmiotow sa plusami. Tyle ze sa to zmiany bardzo kosmetyczne..

Zastanawiam sie czy jest sens wypowiadac sie teraz nad zmianami w samej grze, tymi dotyczacymi silniejszych potworow (jezeli sa silniejsze) itp. Mysle ze aspekty tych zmian bedziemy wykrywac jeszcze przez dlugi okres czasu. Jednak napisze moje spostrzezenia - z gory zaznaczam ze moge sie w nich mylic, jak pisze: jest za wczesnie...
Poczyniono pewne kroki ktore maja za zadanie 'wykastrowac' nieco paladyna, co jest niewatpliwie plusem, gdyz we wczesniejszych wersjach profesja ta miala zbyt latwo. O wiele latwiej niz inne.
Czytajac glosy na forum dowiaduje sie ze oto amazonki, walkirie, cyklopy i inne stworzenia sa ogolnie silniejsze. Jednak, gra moim knightem ani troche tego nie potwierdza. Zauwazylem ze wszystkie stworzenia bija mocniej z dystansu, kiedy podejdziemy do nich na odleglosc jednego pola wracaja do starego stanu. O wiele latwiej walczylo mi sie takze z cyklopami, ghullami... beholdery sa ciut mocniejsze, ale ogromej roznicy takze nie zauwazylem. Zastanawiam sie czy nie mamy tutaj do czynienia z bardziej zlozonymi zmianami w algorytmach walki.... ale to wszystko czas pokaze.

ale jak pisze, moge sie mylic, i bardzo mozliwe ze pisze glupoty
Tak ogolnie to jest na +, ale megaupdate to to chyba nie jest

ps. przegladalem Tibia Home, wielu krzyczalo teksty w stylu 'my placimy i nie chcemy takiego update'... bardzo mnie to rozbawia bo ten tekst mozna przetlumaczyc w taki sposob: 'placimy i chcemy miec postacie superterminatorow ktore jednym pi....em beda w stanie zdmuchnac budynek'. Tylko - po co oni graja w Tibie? Specjalnie dla nich cipsoft moglby wprowadzic swiat w ktorym zaczynaloby sie gre od setnego levelu.. napewno dobrze by sie bawili Mam nadzieje ze tacy ludzie zniecheca sie updatem i przestana grac w ta gre a wtedy bedzie dobrze.
__________________
jaja przeszkadzaja kobiecie,
jaja uwlaczaja mezczyznie,
prorocy je amputowali rane zalewajac stopionym maslem
w Babilonie zdrada, kaza nosic jaja
a jaja podnosza emocje i wywoluja wojny
yon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-08-2004, 19:40   #19
Amaymon
Użytkownik forum
 
Amaymon's Avatar
 
Data dołączenia: 11 08 2004
Lokacja: Olsztyn
Wiek: 36

Posty: 20
Amaymon ma numer GG 8898864
Domyślny

mi ten update nie bardzo sie podoba. grafiki fajne, przedmiotow jeszcze nie widzialem, ale potwory dzisiaj poszedlem na amazonki i tam gdzie zawsze byla jedna valkyrie dzisiaj byly 2 i to jeszcze bardzo silne o maly wlos nie zginalem. pozniej ide kawalek dalej, a tam zamiast jednej valkyrie znowu 2 i znowu ledwie przezylem jak bedzie wiecej takich niespodzianek to strach isc w swoje ulubione miejsca mialem tez nadzieje za jakies 10 lvli pojsc na gs, a tak poczekam jeszcze z 30
Amaymon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-08-2004, 20:23   #20
Vanhelsen
Użyszkodnik
 
Vanhelsen's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2004
Lokacja: Festung Breslau
Wiek: 34

Posty: 4,597
Stan: Początkujący
Imię: Vanhelsen
Profesja: Druid
Gildia: Inner Circle
Świat: Auchindoun
Poziom: 80
Skille: LW/Skin
Poziom mag.: 2k
Vanhelsen ma numer GG 2690575
Król tak, bo pall niejest tera the best

Moge się ząłorzyć, że 90% tych głosów na nie to palladyni i ci którzybexpili na gsach z distansa. A ja sam głosowałem na tak po podoba mi sie nowe miasto a na GSach nieexpie (knight na 30) a tak ogulnie to ciesze się, że utrudnili zycie palladynom, przynajmniej niebędzie to najlepsza profesja
__________________
Kłócenie się na forum jest jak uczestniczenie w paraolimpiadzie, może i wygrasz, ale nadal będziesz zacofanym -.-"


Vanhelsen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:04.


Powered by vBulletin 3