PDA

Pokaż pełną wersje : Spike Sword zdobyty??!!


Stron : [1] 2 3

Rzorek
21-10-2005, 13:38
http://www.tibianews.net/Pictures.asp 8o 8o co wy na to? fake? czy na serio ktos zdobyl spike sworda???

Vanhelsen
21-10-2005, 13:41
Prawdopodobnie fake. Na wielu servach, głównie tych starszych, spike sword poznikał z rooka, ale prawdopodobnie jest to zabawa Godów ;)

Sashion
21-10-2005, 13:41
Name: Lonya
Sex: female
Profession: None
Level: 7
World: Danubia
Residence: Rookgaard
Last login: Oct 13 2005, 22:19:10 CET
Account Status: Premium Account

Na tibia.news niedaja chyba staroci...

DaniaStone
21-10-2005, 13:45
Eh a po pierwsze jakby tam przeszla?????? No więc tak soft buty rozumiem ale soft buty na kamienie?? Noi jeszcze rook :D :D :D

Sir Patologia
21-10-2005, 14:09
http://www.tibianews.net/picday/000555.jpg
21/10/2005 Waterwalking. The Secret about spike sword finally solved! Lonya finally found out how to reach the island with the spike sword. All you need are boots of waterwalking. Congratulations! Stays just one question: "How to get those boots?"

Ten serwis raczej nie daje fake (ma wielu GM w szeregach i jest w programie CipSoft). Tak jak powiedzieli teraz pytanie jak zdobyć Boots of Waterwaling
@@@@@@@@@@@
Tłumaczenie
21/10/2055 Chodzenie po wodzie. Sekret dotyczący spike sworda rozwiązany. Lonya dotarła na wyspe ze spike swordem. Potrzeba Boots of Waterwalkin (Butów chodzenia po wodzie). Gratulacje. Teraz pozostaje pytanie "Jak zdobyć te buty?"
Link do orginału http://www.tibianews.net/pictures.asp?num=1#

Goox
21-10-2005, 14:10
a kto mowil ze te buty sa dostepny tylko na mainie? wlasnie, zalozylismy odrazu ze tam musza byc, a moze poprostu trzeba szukac na poczatku : ) grats i na 99% to nie fake bo gdyby tibianews.net mieli fake zamieszczac to ciagle by byly
jesli sie uprzemy to mozna powiedziec ze mozna je zdobyc na vedze dostajac sie tam jakos z rooka, bo rook jest na wprost od vegi, moze jakis gigantyczny tunel hmm? ;)

Lord'Nesteloo
21-10-2005, 14:11
Sadze ze to fake ,poniewaz na wyspie ze spike swordem na rooku jest teleport

Sir Patologia
21-10-2005, 14:17
@Up
Przeczytaj mojego posta. Wedugł mnie to nie jest fake. Jeśli tak to GMowie mają poczucie humoru. Wszyscy sądzą, że jak coś napiszą to tak musi być (coś w tym jest :D)
@Down
Tjaa :) <Ynteligetna odpowiedź (moja)>

MATI9630
21-10-2005, 14:19
A kto powiedział, ze nie mają?;]

phoeleriusek
21-10-2005, 14:21
Fake na 100%, poniewaz spike sworda na danubi w tamtym miejscu nie ma od bardzo dawna, a ss jest po letnim update zrobiony.

Jugo
24-10-2005, 11:46
Hmm A ciekawe jak by go podniosła, skoro na obkoło niego som kamienie z ogniem.. .bardzo ciekawe ;)

Zito
24-10-2005, 11:58
< deleted >

Hadi
24-10-2005, 12:20
Tak jak ktoś napisał ,jak ona zdobyła tego spike jak są kamienie wokół ??
To jest fake na 100% , chyba że można chodzić po kamieniach tymi butami ;/.

Hakuoh
24-10-2005, 12:41
http://img378.imageshack.us/img378/3725/uo00208bq.jpg (http://imageshack.us)

To miejsce świadczy, że to może być Fake. Boots of Waterwalking to nie wiadomo jak zdobyć... GM może tylko dać. Co do tego zdjęcia które pokazał Sir Patologia w nim widać że Fire jest troszke przygaszone. A widać że jest świeże. Gdyby były kamienie to i też by można sie zastanowić. Jak przez nie przejść?
Moja ocena: Fake.

Herante
24-10-2005, 12:54
..........

Ukis mag
24-10-2005, 15:01
Ludzie tu mamy typowy błąd w robieniu faków. Dokładniej chodzi o to, że POSTAĆ NIE JEST NA ŚRODKU!!! Dziękuje za uwage :p

Windy mimichal / inferna
24-10-2005, 21:37
Nie pomysleliscie o tym, ze spike sword moze byc na poziomie nizszym od tych ogni z kamieniami? W powietrzu moze byc kwadrat z dziura a na dole tylko kamien a na nim spike sword???

Cos jak na ghostlandzie zjawy czy pole ze slimami ;)

Sadze, ze to nie fake i naprawde spike sword zdobyty.

Zito
24-10-2005, 22:57
< deleted >

MATI9630
25-10-2005, 07:25
Kto jeszcze sądzi, ze to nie fake, bo na tibianews wszystkie obrazki sa "tró", ten niech przegladnie wszystkie picture'y... połowa to fake..
Przykłady: http://www.tibianews.net/picday/000003.jpg http://www.tibianews.net/picday/000129.jpg

Blanca
25-10-2005, 17:21
Ludzie tu mamy typowy błąd w robieniu faków. Dokładniej chodzi o to, że POSTAĆ NIE JEST NA ŚRODKU!!! Dziękuje za uwage :p


Taa zobacz tylko że nie jest to cały screen, a jedynie jego prawa dolna część- tak więc postać prawdopodnie jest na samym środku ekranu

Kliknij use na ogniu przy spike swordzie zobacz jaki bedzie napis. A potem podejdz do wiezy z trolami, tak aby widziec ogien z ziemi. Zobzczysz roznice.

Ja różnicy nie zauważyłem- tzn. w obu przypadkach You see a fire.

Natomist przy use nic dziwnego nie zauważyłem - tzn przy ogniu na wyspie było There is no way a w wieży You cannot use this object

Kwadratowe Koło
25-10-2005, 17:46
To FAKE.
Zobaczcie na mapke w tym fake'u. O ile się nie myle to mapka sie zawsze przesuwa by "plus" (tam gdzie stoimy) był po środku. Tam natomiast jest przesuniety do góry. Ot cała sprawa ;)

Deythwen
25-10-2005, 18:40
Więc pokoleji:
1. Teze o "nie byciu postaci na środku i nie byciu krzyżyka na środku mapki" przemilcze.... Bo trzeba być idiotą żeby nie zauważyć że screen był przycinany.
2. Opcje niewidzialnego mostu również uważam za małoprawdopodobną - w tibia czegoś takiego nie ma :P
3. Pomysł z datą zalogowania ostatnią też padł... Skąd wiadomo kiedy ten gracz sie screenem pochwalił?
4. Pamiętajmy że tibianews nie dawał by niesprawdzonego zdjęcie. Ich fotki zawsze były prawdziwe - stracili by wiarygodność. (są w archiwach fake, ale na OCZYWISTE, np. typ w beczce :])
5. Nikt nigdy nie poznał wszystkich zagadek tibia, i na 99,99999% nikt spoza ekipy cipsoftu nigdy ich nie pozna.
Podsumowując:
"Uważam że zdjecie to jest prawdziwe, i szczerze gratuluje Lonya osiągnięcia"

Zito
25-10-2005, 19:22
< deleted >

poisoner
25-10-2005, 20:07
Obym sie mylil ale mimo przeczytania tych wszystkich postow potwierdzajacych prawdziwosc screena mi sie nadal wydaje ze jest to fake. Zwlaszcza ze nie zrobil tego rasowy rookstayer lecz 7 lvl wpadl na takie rozwiazanie co jest jednak troche dziwne, bo zakladam ze szukanie rozwiazania tego questa musialo zajac sporo czasu. Poza tym dziwi mnie przedstawianie CZĘŚCI rozwiazania tego questu jako zagadki. QS? Lol? Jak juz czesc rozwiazania zostala przedstawiano to juz praktycznie zalicza sie to do QS (to tak jakby w quescie na katane napisac skad wziac klucz), wiec po co to bezsensowne ukrywanie??? Autor nie napisze tego rozwiazania bo walnal fake i jak napisze niby cale rozwiazanie to inni zrobia i nie wyjdzie i odkrywaja jego klamstwo? No niestety to jest jedyny wniosek ktory mi sie nasuwa. :p

Malumiasta
25-10-2005, 21:13
Umm... to może ktoś wytłumaczy mi to:

http://www.flogao.com.br/skyknight/foto/03/10533715

Char ma 15 lvl, non voc, last login - 23 oct.

[mam nadzieję, że link działa o.O]


... eee... portugalskiego nie znam, ale looknijcie na komentarz autora tego ssa: http://www.flogao.com.br/skyknight/foto/22/29411577

poisoner
25-10-2005, 21:17
Umm... to może ktoś wytłumaczy mi to:

http://www.flogao.com.br/skyknight/foto/03/10533715

Char ma 15 lvl, non voc, last login - 23 oct.

[mam nadzieję, że link działa o.O]
Fake plax? Jak ktos umie to rozwiazac to niech wreszcie napisze rozwiazanie a nie wszyscy sie zaslaniaja durnym QS-em. QS=fake. Jak ja bym umial rozwiazac tego questa to bym od razu napisal jego rozwiazanie na tibia.org.pl albo jakiejs innej stronie i sie pochwalil tym ze mi sie udalo, a nie zaslanial sie bez sensu QS-em przez co inni nawet mi nie uwierza ze sie udalo. :p

Taka Tuca
25-10-2005, 21:26
A kto gra na Danubii? Bo przeciez moznaby do niej zagadac. I wtedy nie bedzie to zaden QS. Tylko poufna informacja. Jakby ktos cos sie dowiedzial to moje gg:
5052950 wbijac smialo, ale nie spamowac :D

Misza
25-10-2005, 21:34
Umm... to może ktoś wytłumaczy mi to:

http://www.flogao.com.br/skyknight/foto/03/10533715
Ja ci wytłumaczę. To jest fake! Jego autorem jest... errr... wyleciało mi z głowy, ale to był gość z tego forum. Sam się przyznał, zamieścił do tego fake-movie. Poza tym to miejsce jest zaraz nad komnatą mino maga, a raczej korytarzyk jest tam węższy i nie ma płomieni, nieprawdaż?
@UP: Gdybyś czytał temat, skapowałbyś, że ta typiara nie logowała się od dawna i raczej teraz też nie zamierza tego zrobić...

Zito
25-10-2005, 23:25
< deleted >

Orzelek
25-10-2005, 23:57
postac nie stoi na srodku po jak widac screen jest obciety to samo ma sie do mapy wiec fake jest ok

Hunter :-)
26-10-2005, 06:48
Ludzie, dawno wyszlam z Rooka ale na rookgardzie nie ma soft butow!!! Jest tylko jedna szansa, quest, ktory mooze nie zostal odkryty? Np u rotow gdzies dalej... ale ja i tak twierdze, ze to jest fotomontaz (mowa o zdieciu) Ja tez mam zdjecie, w ktorym jestem na 3 lvl-u i wale sczury, potem doda sie dwa demony, orschabala, herow trzech i moze pare smokow. I jak z tym walcze, potem stuff da sie zloty no i thunder hammera :p To wszystko jest realne, wystarczy miec dobry program graficzny. :) ;) :p :( B) :] :D :o 8o :baby: X( :confused: ;( :evul: :cup:

Sir Patologia
26-10-2005, 08:15
Pisze ten post po raz drugi (komp mi się wiechnął) i jestem lekko wku*wiony

@poisoner

Fake plax? Jak ktos umie to rozwiazac to niech wreszcie napisze rozwiazanie a nie wszyscy sie zaslaniaja durnym QS-em. QS=fake. Jak ja bym umial rozwiazac tego questa to bym od razu napisal jego rozwiazanie na tibia.org.pl albo jakiejs innej stronie i sie pochwalil tym ze mi sie udalo, a nie zaslanial sie bez sensu QS-em przez co inni nawet mi nie uwierza ze sie udalo.

1)
Jak ja bym rozwiązał ten quest to nie gadał bym na cały świat jak go rozwiązać. Pokazał bym kilku/kilkunastu osobom na Trade i się cieszył, że jestem ten jedyny/jeden z nielicznych którym udało się rozwiązać quest.
Wole być zgredem/żulem/skąpcem itp. i mieć Spike Sworda sam niż być jednostką, dzięki której wszyscy mają Spike Sworda, a i tak nikt o tym nie będzie pamiętał.

2)
QS durny? Wiesz mówienie o questach jest jak używanie solucji. Mam przez to rozumieć, że brak solucji, cheatów, tipsów jest złe. Wiesz jak wole mieć satysfakcje, że przeszedłem grę nawet z dużym wysiłkiem ale zrobiłem to dzięki przy pomocy swoich umiejętności.

-------
@Malumiasta

Umm... to może ktoś wytłumaczy mi to:

http://www.flogao.com.br/skyknight/foto/03/10533715

Char ma 15 lvl, non voc, last login - 23 oct.

[mam nadzieję, że link działa o.O]


... eee... portugalskiego nie znam, ale looknijcie na komentarz autora tego ssa: http://www.flogao.com.br/skyknight/foto/22/29411577

Autor tej stronki wcale nie robi tych fake, on je poprostu podpisuje swoim imieniem i komentuje :). Trochę żenujące nie sądzicie?
------
@Orzelek

postac nie stoi na srodku po jak widac screen jest obciety to samo ma sie do mapy wiec fake jest ok
To była by racja gdyby był widoczny cały obraz!!!
Ludzie czy wy nie widzicie, że to wycinek zdjęcia. Tak więc N/C.
------
@Deythwen

2. Opcje niewidzialnego mostu również uważam za małoprawdopodobną - w tibia czegoś takiego nie ma
Most tworzony z Gold Pointsów występuje w końcówce Ancient of Helmet Quest.
------
@Hunter :-)
Ludzie, dawno wyszlam z Rooka ale na rookgardzie nie ma soft butow!!! Jest tylko jedna szansa, quest, ktory mooze nie zostal odkryty? Np u rotow gdzies dalej... ale ja i tak twierdze, ze to jest fotomontaz (mowa o zdieciu) Ja tez mam zdjecie, w ktorym jestem na 3 lvl-u i wale sczury, potem doda sie dwa demony, orschabala, herow trzech i moze pare smokow. I jak z tym walcze, potem stuff da sie zloty no i thunder hammera To wszystko jest realne, wystarczy miec dobry program graficzny.
Owszem na rooku nie ma "Soft butow" ale mowa jest o Boots of Waterwalking widocznych w Serpentine Tower w Ankrahmun ;).
A tak BTW też uważam, że paint to "dobry program graficzny" :D (to taka aluzja).

Taka Tuca
26-10-2005, 16:58
Jezeli w tych butach da sie chodzic po wodzie (wywnioskowalem to z nazwy), nawet na niewielkie odleglosci od brzegu, to przeciez wszystkie facce, ktore by je mialy, lazily by po pacclandzie :/.

Orzelek
26-10-2005, 18:02
Jezeli w tych butach da sie chodzic po wodzie (wywnioskowalem to z nazwy), nawet na niewielkie odleglosci od brzegu, to przeciez wszystkie facce, ktore by je mialy, lazily by po pacclandzie :/.


ano ciekawe
to prawda czyli soft buto nie ma fake jak nic
zeci to nawet do glowy przyszlo ;]

Sir Patologia
26-10-2005, 18:15
Jezeli w tych butach da sie chodzic po wodzie (wywnioskowalem to z nazwy), nawet na niewielkie odleglosci od brzegu, to przeciez wszystkie facce, ktore by je mialy, lazily by po pacclandzie :/.
Nie pomyślałeś np. o teleporcie tak jak na moście na rooku do Pacc Area
------

ano ciekawe
to prawda czyli soft buto nie ma fake jak nic
zeci to nawet do glowy przyszlo ;]
Jakich soft buto?? Jak zmieniamy temat to pogadajmy o piłce nożej, koszykówce, telewizji. I jak może wrócimy do rozmowy na temat Boots of Waterwalikng widocznych w Serpentine Tower w Ankh.
@BTW
Soft Boots można zobaczyć na Vega max na lewo w domku św. Mikołaja

Ukis mag
26-10-2005, 18:19
Orzelek! Błagam używaj przecinków i kropek bo cie nie rozumiem!!!

Misza
26-10-2005, 18:46
1. Zapewne to jest Fake, chociaz nie jestem tego pewna w 100%. O ile wiem ani Paint lub tez program pt. UO Screenshot Utility robiac ss`y nie wychwytuje strzalki, ktora jest widoczna na tym screenie.
Przy odpowiednich ustawieniach Irfan View wychwytuje.

seedee
26-10-2005, 19:46
po pierwsze to nie jest zaden fake, bo sam moderator POTD w komantarzach napisal ze to nie jest fake, myslicie ze by umiescili fake'a na POTD nie sprawdzajac upzrednio wiarygodnosci tej fotki? ... na pewno nie... zagadali do ziomka, on im pewnie pokazal i tyle... a co do tego jak to zodbyc juz sami sie glowcie :)

Rzorek
26-10-2005, 19:57
dobra... wszyscy sie rzucaja ze ta osoba na zdjeciu nie logowala sie... ALE! czy nie jest mozliwa opcja ze ktps z cip softu zrobil chara i poszeld tma i zorbil teog quest azeby pokazac innym ze jednak cos w tym jest? ze mozna go zdobyc? <na www.tibia.com sa nowe fotki pokazane jak ktos exp na dragach itp. z ciekawosci wpisalme jego nick to byl jakis low lvl<pewnie stworzony przez cip soft aby porobic fotki> wie czemu by nie mogli tez pokazac nam ze jednak da sie to zrobic?>

ogolnie? trudna zagadka :) moze kiedys sie dowiemy prawde?:> cala tibia to jedna ogromna zagadka.... tak naprawde wiemy bardzo malo o niej pewnie... czas pokaze

poisoner
26-10-2005, 21:12
Jesli rzeczywiscie buty do chodzenia po wodzie istnieja to ja juz sie wybieram na main zeby przyniesc mojego f-axa bo nie chce mi sie dluzej katana walczyc. :D :D :D :D :D :D

Rzorek
26-10-2005, 22:37
a tak co do butow i main land... moz enie sa w stanie pojsc az tak daleko? moze po wodzie mozna przejsc max z 5 kratek? wtedy by wyjasnialo czemu nie poszedł na main.... buty moze faktycznie dostal od gm albo jak juz pisalem to cip'y zorbily teog chara zeby pokazac ze sie da? :confused: nie wiadomo

Rookmaniaczka
27-10-2005, 09:02
Jezeli chodzi o zdjecie to fake a jesli chodzi o buty to nie sa buty do chodzenia po wodzie bo ja je kiedys widziałem na Rl i miał je muj kolega i to sa buty co idzie szybciej manna i zycie skraca czas regeneracj o 2 sek to taj kaj bys miał pacca i wykupine promocje!! ten muj kolgea nazywal ADI OF PALADIN i tez grał na danubi ale powiedział ze ta gra nie jest dla niego a wiec Cipsoft sobie robi jaja !!! i niech nie gadaja ze ta so buty do chodzenia po wodzie .

seedee
27-10-2005, 10:52
po raz kolejny mowie, to nie jest fake, TibiaNews by nie umiescila fake'a ma POTD uwczesniej nie sprawdzajac wiarygodnosci danego screena .. dowodem na to ze zostal sprawdzony moze byc to : http://www.tibianews.net/forum/viewtopic.php?t=1621

a tutaj dodam jeszcze wypowiedz moderatora forum przeznaczonego do dyskusji na temat SoF'a

Excessus
(TibiaNews Editor)



Joined: 18 Aug 2005
Posts: 529


PostPosted: Fri Oct 21, 2005 6:38 am Post subject: Reply with quote
Nonono... I swear this is NOT OT-Server or anything like that.

to potwierdza ze na pewno sprawdzili czy dana osoba na pewno posiada cos takiego ... wiec pozostaje nam tylko usilnie czekac, i moze sie doczekac az LONYA sie zaloguje [ sam czekalem ale sie nie doczekalem ] i moze zdradzi sekret... mozliwe jest ze Cip rzeczywiscie jest tworca tej postaci, chcac pobudzic nas w probach zdobycia Sword of Fury, puki co ... pozostaje nam tylko prubowac... ja sam mam pomysl jak mozliwe mozna go zdobyc, ale nie mam jednej rzeczy :)

Prima Scorpio
27-10-2005, 10:53
Jezeli chodzi o zdjecie to fake a jesli chodzi o buty to nie sa buty do chodzenia po wodzie bo ja je kiedys widziałem na Rl i miał je muj kolega i to sa buty co idzie szybciej manna i zycie skraca czas regeneracj o 2 sek to taj kaj bys miał pacca i wykupine promocje!! ten muj kolgea nazywal ADI OF PALADIN i tez grał na danubi ale powiedział ze ta gra nie jest dla niego a wiec Cipsoft sobie robi jaja !!! i niech nie gadaja ze ta so buty do chodzenia po wodzie .
Wczoraj 22:37



MANNA??!! :P:P:P:P:P:P:P:P:P ROTFL to nie jest biblia zeby manna ludziom z nieba leciala :P:P:P:P:P jak mial promo to i tak mu szybciej leci a boots of waterwalking pozwalaja na wejscie NA 1 KRATKE na wodzie :) czyli morzemy sobie przejść malutka rzeczke. LOL a manna nie leci :)

Nowy1983
27-10-2005, 11:15
O jezu ja widziałem na zdjeciu na rookgaardzie Scimitara zdjecia były stare z roku ja wiem 1998/99 bo ludziki były smieszne !! i miał go koles na Antice i napewno to nie był Fake !!
Aha jezeli koles miał Scmitara to napewno były jeszcze jakies inne potworki
.
Cos wam powiem ja zaczołem grac w tibie w 2001 roku pograłem na rooku jakies 11 miesiecy mialem postac nazywała sie JIMAL na danubi ale powiedziałem sobie koniec z tibia to nie gra dla mnie . Po 2 latach przerwy powracam bo z tego co widze grafika nieznacznie sie poprawiła i gra duzo moich kolegow . A teraz wam cos powiem moze nie wszyscy to wiedza jak sie idzie na chain armora schodzi sie po drabinie i sa orki i stuł idziesz na duł a tam jest taki znaczek + widac to na ziemi jakbyscie kiedys grali tak jak ja to brało sie kilof i kopało sie dziure w samym srodku krzyzyka ale juz tego questa tam nie ma a było tam klucz do chain armora i list z gratulacjami ale go przniesli blizej !! teraz sprawa ghula dojsc do ghula da sie trzeba mies zecz co sie respi raz na miesiac na stronie PACC tak samo sie respi na maine z tego co pamietam w jednym miejscu tez raz na miech . a teraz mino mag Potrzeba Copper keya nr.4002 i mozna go było znales tylko w jednym miejscu na rooku na szkieletach z salomonkami brało sie 3 boxy i wchodziło sie na wyzszy poziom w rogu było takie swiateło trzeba było isc po ciemku zeby to zobaczyc wtedy wchodzio sie do malego pomieszczenia na 2 kratki !! ale z tego co widze jak muj kolega tam był to juz tego nie ma ;/ Aha a jesli chodzi o tego sculla na rooku to kazdy sie zastanawia do czego on był to kiedy quest na bronze amulet szło sie po czache i po takie małe gowno nie wiem jak sie dokładnie to nazywa chyba IRON PIECS czy cos takiego i sie szło go wymienic na bronze amu..

P.S widze ze najwiekszy rookstayer ma 68 lvl gz ale ty chyba tylko expisz zeby jak najszybciej zrobic 100 lvl ;p huhuhu

P.s2 Zamierzam grac odnowa na Tibi I narazie nie wiem na jakim swiecie grac bo musze wiedziec gdzie jest mało rookstayerow bo to wzne bo jak mnie zauwaza ze wchodze w jedno miejsc to bedzie lipa a o tej dziurze nikt nie wie !! napiszcze na jakim sciecie gra MAŁO ROOKSTAYEROW

Ukis mag
27-10-2005, 11:51
Nie jestem pewny ale czy to nie był QS?? :confused:

Rookmaniac
27-10-2005, 12:51
jezeli chodzi o czaszke i iron to mam to i nic popytałem sie kazdego NPC I lipa

teraz o te boxy to sie koles pomyliles nie na salomonkach tylko tam gdzie jest czacha jest swiatelko ;p ale nie ma tam nic !!

SimonEKO
27-10-2005, 13:29
O jezu ja widziałem na zdjeciu na rookgaardzie Scimitara zdjecia były stare z roku ja wiem 1998/99 bo ludziki były smieszne !! i miał go koles na Antice i napewno to nie był Fake !!
Aha jezeli koles miał Scmitara to napewno były jeszcze jakies inne potworki
.
Cos wam powiem ja zaczołem grac w tibie w 2001 roku pograłem na rooku jakies 11 miesiecy mialem postac nazywała sie JIMAL na danubi ale powiedziałem sobie koniec z tibia to nie gra dla mnie . Po 2 latach przerwy powracam bo z tego co widze grafika nieznacznie sie poprawiła i gra duzo moich kolegow . A teraz wam cos powiem moze nie wszyscy to wiedza jak sie idzie na chain armora schodzi sie po drabinie i sa orki i stuł idziesz na duł a tam jest taki znaczek + widac to na ziemi jakbyscie kiedys grali tak jak ja to brało sie kilof i kopało sie dziure w samym srodku krzyzyka ale juz tego questa tam nie ma a było tam klucz do chain armora i list z gratulacjami ale go przniesli blizej !! teraz sprawa ghula dojsc do ghula da sie trzeba mies zecz co sie respi raz na miesiac na stronie PACC tak samo sie respi na maine z tego co pamietam w jednym miejscu tez raz na miech . a teraz mino mag Potrzeba Copper keya nr.4002 i mozna go było znales tylko w jednym miejscu na rooku na szkieletach z salomonkami brało sie 3 boxy i wchodziło sie na wyzszy poziom w rogu było takie swiateło trzeba było isc po ciemku zeby to zobaczyc wtedy wchodzio sie do malego pomieszczenia na 2 kratki !! ale z tego co widze jak muj kolega tam był to juz tego nie ma ;/ Aha a jesli chodzi o tego sculla na rooku to kazdy sie zastanawia do czego on był to kiedy quest na bronze amulet szło sie po czache i po takie małe gowno nie wiem jak sie dokładnie to nazywa chyba IRON PIECS czy cos takiego i sie szło go wymienic na bronze amu..

P.S widze ze najwiekszy rookstayer ma 68 lvl gz ale ty chyba tylko expisz zeby jak najszybciej zrobic 100 lvl ;p huhuhu

P.s2 Zamierzam grac odnowa na Tibi I narazie nie wiem na jakim swiecie grac bo musze wiedziec gdzie jest mało rookstayerow bo to wzne bo jak mnie zauwaza ze wchodze w jedno miejsc to bedzie lipa a o tej dziurze nikt nie wie !! napiszcze na jakim sciecie gra MAŁO ROOKSTAYEROW

ta? a wiedziales ze swiety mikolaj istnieje?

@topic
moze i ten screen to fake, ale kto wie.... NIKT niezna WSZYSTKICH tajemnic Tibii, i raczej nikt ich niepozna... przynajmniej nie za szybko... a rook... rook jest tylko poto zeby "jak najszybciej nabic 8 level i isc na maina".. chodz moze jednak cos wiecej? :]

rook... my life
27-10-2005, 15:50
a moza cos dostac od cipfirend w swiatyni jak sie pisze
-hi
-help/quest (obo***tnie)



na lunarze jest malo rokslayerow chyba

Darkstone
27-10-2005, 16:14
@offtopic
wiecie że lonya ma 7 lev?
i tak pozatym kto w rl tibii ma softbootsy?
@topic
no trochę przesada nie dość że weszła na wyspę to jeszcze ogień przygasiła i po skałach weszła

Mila babka
27-10-2005, 17:04
Ej ziomki jest rozwiazanie jak ona na serio to zrobila to niech powie skad wziasc soft bootsy i jak wogole to zrobila.

Seler from ogrod
27-10-2005, 17:09
[QUOTE=Sir Patologia][b]Ten serwis raczej nie daje fake (ma wielu GM w szeregach i jest w programie CipSoft). Tak jak powiedzieli teraz pytanie jak zdobyć Boots of Waterwaling[QUOTE=Sir Patologia][b]
mylisz sie wezmy chodzby pierwszy skreen w tibi news ( konie ) ;p

Rzorek
27-10-2005, 18:33
Nowy1983
na nebuli jest chyba bardoz malo ludzi na rooku.... ogolnie malo ludzi gra na nebuli;/ wiec jak chcesz mozes ztam wpasc i robic lvl :)

Rzorek
27-10-2005, 18:35
Ej ziomki jest rozwiazanie jak ona na serio to zrobila to niech powie skad wziasc soft bootsy i jak wogole to zrobila.
brawoooooo :D :D :D bhehe ameryki to ty nie odkryles bo mowa o tym wczesniej... ;)

Taka Tuca
27-10-2005, 19:02
Spojrzcie na ten napis w chat-window. Jezeli ona uzywalaby opcji "look", napis bylby zielony. To wyglada raczej na szpan i jest napisane w defaulcie :/. Wiecej to nie wiem, ale mi sie wydaje ze TO JEST FAKE. OTS to niby co?

@down: ech spojrzcie tylko na date dolaczenia i nick. To wszystko wyjasnia -.- :baby:

lolplaxxxx
27-10-2005, 20:45
co wy na to?
A my na to jak na lato.

Shadow Slasher
28-10-2005, 12:34
heh rozwiazalem ten "maly" quest... quest jest na MAINIE!!! w ksiazce jest napisane ze mage przylazl z mintwalin za pomoca teleportera i zamknal sie w separacji byc moze gdzies w mintwailn jest dziura do picka i tam jest teleporter.... takie jest moje zdanie

Kwadratowe Koło
28-10-2005, 13:17
Mógł to być test serv, bo na teście wszystko jest mozliwe ;P

system0
28-10-2005, 13:29
co do chodzenia po wodzie to w kazo jest cos interesujacego ;) ... p.s w tibijskich ksiazkach tez sa ciekawe rzeczy

LorsTede
28-10-2005, 13:55
Ludziska jak byscie troche mieli oleju w głowie to byscie zobaczyli w tibi ze sie tam naprawde nie da dojsc
na te kamienie nie da sie nic żucić wiec i nie da sie wejsc !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MATI9630
28-10-2005, 15:53
17 lat i tyle wykrzykników... n/c

BTW, wielu ludzi rozwiazało spike sword questa.. tyle że na mainie xP.

Rzorek
29-10-2005, 10:12
na mainie tak:P ale na rootgardzie to daje duuuuzo mozliwosci:D wtedy to hmmm... nic juz nam chyba nie grozi :)

Sowa
29-10-2005, 10:41
to niech ktos podejdzie do niej na rooku na dan00bi i zagada zeby pokazala na "trade" , ktos mowil ze soft botsow nie mozna zdobyc . Skad Wiesz? Wszystko mozna zdobyc tylko trzeba poszukac :)

Sir Patologia
29-10-2005, 10:54
Ludziska jak byscie troche mieli oleju w głowie to byscie zobaczyli w tibi ze sie tam naprawde nie da dojsc
na te kamienie nie da sie nic żucić wiec i nie da sie wejsc !!!!!!!!!!!!!! wycięto około 100 wykrzykników

Zacytuje tu pewną osobę


Buahuahuahuahu!!!! - patrzcie jaki głupi jestem! [color=red](Im więcej wykrzykników na końcu, tym niższe IQ piszącego. A dokładniej: kazy wykrzyknij powyżej 3 = [-7] IQ od 100 - reguła Smugglera.)


Tak więc jak nauczysz się czytać i zrozumiesz moje słowa to policz sobie swoje IQ (jak nauczysz się dodawać liczy ujemne :) )
Co do twojej wypowiedzi na temat kamieni. Zauważyłeś np. w Ghoutlandzie jak rozwiązano ten problem z daleka widać płaszyczyznę wyższą, a jak podejdziesz to jest ta niżej i efekt ducha gotowy. Tak więc kamienie nie są problemem patząc chodziaż na chodzenie po lavie w Ancient Helmet Quest.
Co do twoich 17 lat wierze jak w stworzenie świata w 7 dni :)
---------

to niech ktos podejdzie do niej na rooku na dan00bi i zagada zeby pokazala na "trade" , ktos mowil ze soft botsow nie mozna zdobyc . Skad Wiesz? Wszystko mozna zdobyc tylko trzeba poszukac
Tak, a wiecie, że filip Rabiej pobił rekord w długości puszczania bąków (to kumpel z mojej byłej klasy :) widzicie jakie mam zdlone toważystwo).
Po co zmieniacie temat na jakieś Soft Botsy? Gadamy o Boots of Waterwalknig.
Widać je w piramidzie w Ankh. Może pogadamy o nich??

Duch Guardi
29-10-2005, 13:25
Babka ma 2 postać na OTS z tym samym nickiem
niemam zamiaru mówić co to OTS

Kumpel mi o tym mówił XD

Sir Patologia
29-10-2005, 13:37
Babka ma 2 postać na OTS z tym samym nickiem

Cytuj:
niemam zamiaru mówić co to OTS



Kumpel mi o tym mówił XD
Nie do końca rozumiem twój post, ale jeżeli chodzi ci że widziałeś kogoś z takim nickiem na OTS to ja też mogę założyć na OTS chara z nazwą Eternal Oblivion i co? Jestem Eternalem? NIE! Jeżeli chodziło ci o coś innego to wytłumacz prościej swój post.

Ukis mag
30-10-2005, 19:57
Jemu chodziło o to, że to mógłby być OTS. :P

marce11
30-10-2005, 20:14
Nikt go nie zdabedzie mozecie tylko pomazyc :D

MuChaCz
30-10-2005, 20:40
To jest na 100% fake bo cieżko by jej było wziacć spike sworda bo lezy miedzy kamieniami na które nia da sie wejsc, a po druige to ten quest został usuniety dawno dawno temu z tibii. :baby:

..:KaLdRo:..
30-10-2005, 21:43
@Muchacz
Zgadzam się w 100% nie można go wziąc nawet jak sie tam dostaniesz ponieważ nie można wejśc na te kamienie :D

Malumiasta
30-10-2005, 22:12
Ludzie... błagam... zanim napiszecie te swoje wyborne 'ha ha ha tam som kamienie, nie morzna wejsc, ha ha ha, bóty takie a takie, fejki i nie fejki' to proszę, przeczytajcie te kilka stron wstecz... i nie powtarzajcie się... cholery można dostać...

A wracając do tematu:

Co do tych linków, które zamieściłam w poprzednim poście. Dostałam je od kolesia, który zaraz po tym wytłumaczył mi jak się zdobywa klucz do mino maga... brzmiał dosyć wiarygodnie, sprawdziłam jego wersję i nawet jestem skłonna w nią wierzyć - bo wejście, jako że quest jest bloknięty, jest zastawione eleganckim kamieniem z kwiatkiem :)

Co do rzeczonego screena od którego powstał ten temat - oczywiście, najprościej jest uwierzyć, że jest to fake i mieć problem z głowy. Hail dla tych wszystkich, którzy zostali natchnięci na dalsze poszukiwania - odkryłam jak bloknięto spike sworda, jak usunięto wejście do ghoula, może przy pomocy rodzinki i to rozwiążemy...

Pzdr wszystkim rookstayerom, malum

Virusmaxi
31-10-2005, 07:08
NA 100% to fake!
Lub OTS z bugiem... i kiepskim wykonaniem...

Czasami na OTSie zdarza się bug- Jeśli część mapki jest źle wykonana, mapka SAMA się przesuwa o 1 kratkę, ale postać nie. Wtedy tylko GM może wyjść z takiej sytuacji. Ale sądząc o accu na Tibia.com wątpię żeby to był OTS..

Ale wiadomo przecież że ten quest jest niewykonalny bo naprawdę wątpię żeby na rooku znalazły się Boots of Waterwalking...

Kapitan SD
31-10-2005, 08:30
Ja chyba wiem
Tam gdzie na gurce jest mino pod ogniem jest cos fioletowego! moze to te Buty ??? :)

..::QRAS::..
31-10-2005, 08:38
NA 100% to fake!
Lub OTS z bugiem... i kiepskim wykonaniem...

Czasami na OTSie zdarza się bug- Jeśli część mapki jest źle wykonana, mapka SAMA się przesuwa o 1 kratkę, ale postać nie. Wtedy tylko GM może wyjść z takiej sytuacji. Ale sądząc o accu na Tibia.com wątpię żeby to był OTS..

Ale wiadomo przecież że ten quest jest niewykonalny bo naprawdę wątpię żeby na rooku znalazły się Boots of Waterwalking...


Fake to ty masz na drugie -.-

rook... my life
31-10-2005, 10:47
a morze jest duze i szerokie

a tak do tematu to moim zdaniem spike sword nie ma nic zwiazanego z mino magiem , teleportem ani z minosem na wiezy
moim zdaniem trzeba szukac przy labiryncie , np przekopac pickem caly pacc arna to bedzie bardziej sensowne

----------------------
ubily mnie roty (5) bo mialem laga na 20 sekund, potem noob przylazl wychlal mi krew bo myslal ze to life fluid

seedee
31-10-2005, 17:08
ludzie, czy wy naprawde sadzicie ze najwiekszy swiatowy serwis informacyjny o Tibii pozwolilby sobie na umieszczenie jako PICTURE OF THE DAY Fake'a albo screena z OTS'a?

pozatym Excessus [ tibianews editor ] SAM powiedzial na forum TibiaNews ze to nie jest Fake co jest dowodem na to ze TO nie jest FAKE! wiec o co ta dyskusja, moze lepiej niech kazdy powie jaki ma pomysl na to jak mozna sie tam dostac a nie polemizowac nad czyms co jest doskonale wiadome! TO NIE JEST FAKE!

TO NIE JEST FAKE!

blagam was zrozumcie to! ja mam jeden pomysl ... nad sklepem sama sa drzwi, coprawda nie da sie ich otworzyc ale pod doniczka jest jakas śmieszna dzwignia... mozliwe ze to ma cos z tym wspolnego, lecz to sa tylko moje przypuszczenia...

Pozatym skad wiecie ze nie mozna wejsc na kamienie ? ktos wczesniej poruszyl temat drogi na lawie idac na HotA quest ... mozliwe ze mozna wejsc na jeden z kamieni... albo mozliwe ze wystarczy sie tam dostac... albo kliknac na 1 z kamieni, tak samo jak na annihilator quest, klikamy NIE na przedmiot, tylko na skrzynke... moze nie trzeba go brac... nikt na to nie wpadl?

Rookmaniac
31-10-2005, 19:09
NAPISANE PRZEZ MALUMIASTA;

A wracając do tematu:

Co do tych linków, które zamieściłam w poprzednim poście. Dostałam je od kolesia, który zaraz po tym wytłumaczył mi jak się zdobywa klucz do mino maga... brzmiał dosyć wiarygodnie, sprawdziłam jego wersję i nawet jestem skłonna w nią wierzyć - bo wejście, jako że quest jest bloknięty, jest zastawione eleganckim kamieniem z kwiatkiem :)

heheh wszyscy wiemy gdzie to jest ;p a dla tych co nie wiedza muwie ze jest to obok minosa co stoi na skale ;p

Tibiomankaa
31-10-2005, 19:16
ludzie slepi jestescie czy co??!! przeciez to fake ! jak tibianews.net moglo byc takie naiwne. widac ze ta gosciara nie stoi po srodku ekraniku a powinna i na mapce kropka nie jest po srodku. kropke przesunela i postac tesh.

Ladir
01-11-2005, 07:21
Jak gralem na rook to widzilem spike sword i niebylo tam kamieni czemu??

Gred
01-11-2005, 09:18
Ekhem. Look porownajcie:
http://img381.imageshack.us/img381/2953/beztytuu7km.png
Do tego co jest na tibia news (chodzi o ogien). Przypomne , ze quest byl dostepny 2-3 update'y temu .

Jezeli chodzi o zdjecie to fake a jesli chodzi o buty to nie sa buty do chodzenia po wodzie bo ja je kiedys widziałem na Rl i miał je muj ...

Sadzac po twojej pisowni mowiac krotko : klamiesz .

@poisoner
Gdyby ktos rozwiazal quest jak napisano wczesniej to , jasne , ze by nie powiedzial bo nooby by za nim caly czas lataly i ten quest nie byl by tajemnica .

Oddis
01-11-2005, 16:37
Mam pewne spostrzeżenie:
Prosze looknać na obrazek wstawiony przez mojego poprzednika.
Wydaje mi sie że Spike jest pod ziemią ponieważ zmiana podłoża jest zazwyczaj (może zawsze) zaznaczona charakterystydcznymi ząbkami (co widać na kwadracie wystającym 2 kratki od SS), a tu proszę całe kratki z ogniem są proste na krawędziach co mi podsuneło pomysł że może on byc pod ziemią.

Senior Razzii
01-11-2005, 18:17
Na tej tabliczce koło ss pisze że tylko skromny może dotykać szpady więc skromny może oznaczać 1 lev a wiadomo że można sie wydostać na 1 lev z miasta i może się pojawić tam jakiś mostek może to rozwiązanie ale to są moje przypuszczenia :balwanek:

seedee
01-11-2005, 18:57
ludzie slepi jestescie czy co??!! przeciez to fake ! jak tibianews.net moglo byc takie naiwne. widac ze ta gosciara nie stoi po srodku ekraniku a powinna i na mapce kropka nie jest po srodku. kropke przesunela i postac tesh.


fajnie masz w glowce... ale zobacz cos takiego, ze SAM EXCESSUS [ tibianews editor ] twierdzi ze to nie fake... moze najpierw zainteresowalbys sie troche tematem i poczytala takze na TibiaNews forum, a nie tylko wysówała jakies niekompetentne decyzje...

jestem w 100% pewien ze komus sie udalo zdobyc, co do butków... nie wiem, i czy jakis GM maczal w tym palce, tez nie wiem, ale jestem pewien tego, ze ludzie zajmujacy sie dzialem POTD na tibianews na pewno sprawdzili wiarygodnosc screena... mozliwe ze umówili sie na spotkanie i owszem zobaczyli buty, oraz Spike Sworda na rooku, w innym przypadku na pewno by takiego screenshota nie umiescili... zobaczyli itemki, i na tym sie skonczylo...

to nie jest zaden fake... w jaki sposub Lonya to zdobyla, nie wiem, ale pewien jestem tego ze ona go ma... i ze to nie jest fake.

atomic
02-11-2005, 14:27
jesli na mainie jest teleport do tej wyspy to napewno jakis high lvl ktory ma kolege ktory gra w tibie ale niezbyt dobrze by sie tam przeteleportowal i dal mu jakies rzeczy z maina

NoRiX
02-11-2005, 14:36
jesli na mainie jest teleport do tej wyspy to napewno jakis high lvl ktory ma kolege ktory gra w tibie ale niezbyt dobrze by sie tam przeteleportowal i dal mu jakies rzeczy z maina
To w takim razie dzisiej se poprosze mojego kumpla 97 lvl zeby mi na rooka przyniósł Giant Sworda , Golden Seta , Ancient helmet , Bohy , Stealth Ringa , platinum Amuleta . :p :p . Aha jecze zapomniałem BP Uhów :p i BP HMM. :D 8o
Pomyśl czasem zanim cos napiszesz . B)

NoRiX
02-11-2005, 14:41
jesli na mainie jest teleport do tej wyspy to napewno jakis high lvl ktory ma kolege ktory gra w tibie ale niezbyt dobrze by sie tam przeteleportowal i dal mu jakies rzeczy z maina
No to w takim razie dzisiej poprosze mojego kumpla 97 lvl zeby mi na rooka przyniósł Giant Sworda , Golden seta, Warrior helmeta , Bohy i stealth ringa :p :p . Aha i zapomniałbym najlepsze :D Bp Uhów i Bp Hmm :p 8o 8o .

Chłopie pomysl czasem zanim cos napiszesz ! ! ! X(

seedee
05-11-2005, 11:35
takze mam pewne spostrzezenia :

Oddis ... jak spojrzalem na mapke nie ma tam pokazanego pod SoF'em stylu ziemi... tylko jest duza czerwona kratka, tak jakby to bylo nie pod ziemia, tylko ponad ... [ wzniesienie ] ... [ jednakze fotka na TIBIANEWS obala moja teorie poniewaz jezeli Lonya by stala pierwo wyzej cala mapka byla by takze podniesiona, chyba ze zostala specjalnie obnizona ;) ]

pozostaje jeszcze kwestia Lonya'i - nawet jakbym odkryl jak sie robi SoF quest gralbym takim charem dalej, na rooku, czy na mainie, dla Mnie nie ma roznicy...
mozliwe ze Lonya to char stworzony przez CIP i specjanie nie opuscil rooka...
otoz moze ten 7 lvl to ma byc jakas wskazowka dla nas...

12:32 You see a sign.You read: Only the humble may touch the Sword of Fury

Humble z ang. - skromny etc... czyli moze jedynie 7 lvl ma jakas mozliwosc dostania sie tam ?

skryhull
06-11-2005, 10:44
omg ludzie!!!!!!! przestanie pier***lić że nieda sie tego zdobyć tak samo wszyscy mówią ze nie da sie zdobyć innych rarów typu mls th dsl bo to nagroda od cip PRZECIEZ JAK CIPSOFT ZECHCE KOGOS WYNAGRODZIĆ TO MOŻE STWORZYĆ NOWY ITEM!!! I DAĆ TEMU KOMUŚ (tak jak było z golden bootsami)
poza tym quest spoil jest zabroniony... i nie każdy opisje kłesty!! a jak tylko nieliczni wykonali tego questa to co sie dziwicie że nikt go nie opisał? poza tym są różne questy są takie dla silnych (annihilator demon helmet dvarf hell) i takie dla myślących (postman paradox tower bazyliszek(?) ) kolejnym faktem jest to że wielu ludzi siedzi afk z monkiem i skiluje a potem tylko expi.... zdaje sie potem na solucje questów przez co sami nie uczą sie szukać i po co sie głowić nad rozwiązaniem jak można przetrząsnąc całą tibie... powybijac wszystko co stanie na drodze szukać u demonów warlocków i *** wie gdzie jeszcze... przecież quest może być równie dobrze w jaskini troli czy gdzie...tylko dobrze ukryty jest przecież tyle miejsc do których sie "nieda dostać" (czytać: nikt nie zespoilował jak) a ta fota lonyi to mugł być fake...ale by nie zamiscili go wtedy...! przypomne też ze na roku da sie sprzedawać brass armor który wypada...z mino maga do którego "nie da sie za chiny dostac" jak mówi wiekszość wczujcie sie też w role cipów (chyba nie chcielibyście żeby dużo osób na roku miało spikea bo to juz nie byłby rare, sword of fury i legenda tylko zwykły spike...wiec ukrywalibyście te questy tak żeby ich rozwiązanie zajęło dużo czasu no nie?! i żeby gracze mieli satystakcje że wreszcie maja spikea o którym marzyli od kołyski!) i pomyślcie po co ćip soft zabrania quest spoilinga?

Edek Rozprowacz
06-11-2005, 11:52
@ up
widziales kiedys słownik ??

@ Topik

Jak dla mnie to jest fake jeszcze jedna zagadka nie do rozwiazania a zalorze sie ze juz wiele osób przeczesuje rOOk w poszukiwaniu tych butów :p
Ps. od kiedy te buty umozlwiaja latania ponad skalami :]

Sir Patologia
06-11-2005, 12:45
@Up
Przeczytał chociaż temat? Już jest ustalone, że to nie fake bo sam Excessus o tym mówił.

Crowner
07-11-2005, 21:06
look na ten obazek xD :
1.ona albo rozmawia z kims co sie konczy jego nick na lt lub to jest default a jezeli to jest default to czemu on nie jest blizej lewej strony ekrany??? bo default jest zawasze 1
2. jezeli to jest juz ten default to jak sie loguje na postac to powinno jej pisac cos w tym stylu
21:55 Your last visit in Tibia: 07. Nov 2005 20:56:55 CET. (zalezy oczywiscie kiedy byla)noi potym to:Lonya says:Yeah I got it! a tam tak niejest look jak sie przyjzycie to widzicie skrawek odpowiedzi jezeli to jest "K" to to fake a jezeli to jest "Y" to powinno pisac tak 15:05 Lonya says: Yeah I got it!

ale mi sie tez wydaje ze tam nie pisze to co mowie tylko pisze you see boots of waterwalking a lezeli to jest prawda noto jezeli dala na look to powinno pisac na zielono a jezeli sama to napisala to powino pisac :
15:05 Lonya says: you see boots of waterwalknig a nie :15:05 You see boots of waterwalknig

wiec niewiem co to dokladnie ma byc moim zdaniem to fake bo default nie dziala!!! jezeli nie skapowales to przeczytaj jeszcze raz ale miej przed soba to zdjecie <<<FAKE>>>

seedee
07-11-2005, 21:39
sluchajcie, ja nie rozumien.. NIE WAZNE CO JEST WPISANE W JEJ DEFAULT!
NIE WAZNE W JAKI SPOSUB!

ONA MA TEGO ***AN3GO SPIKE SWORDA I JAKIES BUTKI! -.-

TIBIANEWS EDITORZY ZADBALI NA PEWNO O TO, ZEBY NIE UMIESCIC FAKE'a

myslicie ze taki servis informacyjny jak TIBIANEWS pozwolilby sobie na pokazanie Fake'a?

zastanowcie sie... na pewno spotkali sie z Lony'a... zobaczyli to co chceli, mozliwe ze zadali jakies pytania, ale raczej nie dostali na nie odpowiedzi, i dopiero po tym umiescili tego POTD'a...

NA PEWNO NIE UMIESCILI TAM FAKE'a ANI NIC Z OT Serva...

skryhull
09-11-2005, 19:39
no dobra nie wiem skąd ma te butki ale moglo byc tak...zdobyła je jakos main charem poszla na rookgaard i dala rook charowi i..... dalej wiecie co
a co do tego "to zdjecie to quest spoiling bo tera juz wiadomo jak wykonac questa" toż to nie QS czy jak wam powiem że np klucz numer 666 otwiera drzwi do skarbca w kazo i tylko tyle to nie jest to quest spoiling bo nie popsułem wam zabawy tylko podpowiedziałem żebyście szukali tego klucza ;p

Jojo Ninja
10-11-2005, 23:18
Ja wam powiem tak, przez tibianews.net zostało to potwierdzony, ale ...
Ja wam moge zrobić taki sam screen z OT'sa ...
W końcu jest paru członków CS na tamtym sajcie, więc chyba nie dali sie zrobić w maliny przy własnym projekcie? -.^

seedee
11-11-2005, 09:31
jak dla Mnie tibianews nie szmacilby sie pokazywaniem screena z OTS'a...

Sir Patologia
11-11-2005, 10:37
http://www.tibianews.net/picday/000576.jpg
Najnowszy SS z Tibianews.net. Pochodzi on ze starej wersji Tibii. Ciekawe czy Double Axe jest na Rooku do dziś :)

Zito
11-11-2005, 14:49
< deleted >

Jojo Ninja
12-11-2005, 10:41
Najnowszy SS z Tibianews.net. Pochodzi on ze starej wersji Tibii. Ciekawe czy Double Axe jest na Rooku do dziś :)
W starej wersji Tibii dużo rzeczy było, o których nie macie zielonego pojęcia ;)
Całkiem możliwe że i double axe był, ale skąd teraz o tym sie dowiesz? ^^
Pytaj CIPsoft może ci odpowiedzą :D

~Yours Jojo

Wiku
12-11-2005, 12:24
jak dla mnie - fake

Sir Patologia
12-11-2005, 13:54
@Ci co sądzą, że to fake
Sam Excessus mówił, że to fake i że to sprawdzili! Tak więc zamknąć swe jadaczki z tekstami w stylu "fake plax"

seedee
12-11-2005, 15:08
no brawo, chociaz jedna inteligentna osoba.

Jerzolux
12-11-2005, 15:41
a ja tam slyszalem ze kiedys jak na roku masz 20+level to dostajesz spike sworda :p

Jerzolux
12-11-2005, 15:42
a ja tam slyszalem ze kiedys jak na roku masz 20+level to dostajesz spike sworda :p

Bellatrix Vampirica
12-11-2005, 17:46
Jerzolux - a co mówią lekarze?


mam skromną prośbę do kogoś kto często odwiedza Minohell - chciałabym najświeższego screena z jak największym widokiem na pokój Minomaga(bez żadnych sztuczek bo się wkurzę i wyssam krew do ostatniej kropli)


ktoś tutaj mówił o wskazówce na temat 7 lvl - że tak zapytam: co ma piernik do wiatraka? 7 lvl czyli to ma być skromny? Wg. mnie level nie ma znaczącego wpływu na zdobycie spike sworda(tak samo jak ktoś tutaj palnął o 1 lvlu - może i ma wpływ ale prawdopodobieństwo według mnie wynosi około 0.2%)

brak "ząbkowanego" terenu - racja, spike sword może się znajdować poziom niżej ale do tego jest otoczony kamieniami i ogniem, no i sam spike sword leży na kamieniu(wątpie, żeby jakiekolwiek buty dałyby radę ominąć takie przeszkody)

Xybee
12-11-2005, 18:15
Sa 3 mozliwosci :

1) Ten Spike Sword naprawde zostal zdobyty

2) Jest to Fake Screen (odpada moim zdaniem)

3) Screen zostal zrobiony na Ots.

PZDR B)

Lefrian
13-11-2005, 14:32
Xybee... Jest jeszcze 4 możliwość:
Jesteś kretynem -.-

To jest prawdziwy screen z rl tibi. Nie zaden fake. I po co wogóle pisać że to fake czy rl zdjęcie.
Gz dla zdobywcy.. :cup:

Hakuoh
13-11-2005, 15:05
Xybee... Jest jeszcze 4 możliwość:
Jesteś kretynem -.-

To jest prawdziwy screen z rl tibi. Nie zaden fake. I po co wogóle pisać że to fake czy rl zdjęcie.
Gz dla zdobywcy.. :cup:
Masz na to dowód?
****aaa!!!!!! Prosze zamknijcie ten temat bo już mnie to wkurza.

Xybee
13-11-2005, 15:37
Xybee... Jest jeszcze 4 możliwość:
Jesteś kretynem -.-

To jest prawdziwy screen z rl tibi. Nie zaden fake. I po co wogóle pisać że to fake czy rl zdjęcie.
Gz dla zdobywcy.. :cup:

Widziales tego Spike Sworda w tibii ze sie odzywasz noobie.

Kretynem jestem ?? To Raczej Ty jestes i cala twoja patologiczna rodzina dziw** . :evul:

Sir Patologia
13-11-2005, 19:35
@Up
Taa, zamknięcie tematu jest mądre w tym wypadku jak wypowiadają się ludzie, którzy nic nie wiedząc i nie czytając tematu ani Tibianews.net się wypowiadają. Mówie to o Xybee, Hakuoh, Jerzolux, Wiku (to ci co mam ich w odpowiadaniu :) )

Filarel
13-11-2005, 19:57
Hahaaha to fake domyśliłem się.Ludzie myślcie jakby ktoś mial BoW to by nie musiał kupować pacc żeby dojść do pacc area.Oglądając www.forum.tibia.org.pl
zobaczyłem temat o tajemniczej wysepce nad fibułą i pomyślałem jakby ktoś miał BoW to by mógł dojsc do każdego miejsca i zdobyć jakies legendarne przedmioty i dość na tą wyspę nad fibułą.Temat do zamknięcia to fake.CIP'y by nie dopuściły żeby facc był na pacc area i miał legendarne przedmioty.

EDIT:
I by jakiś h-lvl poszedł na rookgard i by za***ał wszystkich.

Jedi Master
13-11-2005, 20:29
Czy nie można po prostu spytać się tej dziewczyny co zdobyła te butki i spike sworda gdzie ona to zdobyła? B)

Xizz
13-11-2005, 20:57
Po pierwsze tam gdzie jest spike sword nie ma tych kamieni sa tylko fire fueldy wiec to mui byc fake wiec nie ludzcie sie ze zdobedzie go na servach mlodzych od antica, amera czy nova

Bellatrix Vampirica
13-11-2005, 21:00
Filarel - i widać, że nie czytałeś tematu uważnie od początku do końca. Już tutaj mówili inni, że gdyby takowe buty istniały to można by było właśnie iść na pacc area albo i na mainland ale przypuśćmy, że jest tam identyczna blokada jak w legendarnej grze na GameBoy color - Zelda. W wodzie można było pływać jak się miało płetwy ale do morza nie dało się wejść i pływać a przecież dookoła była woda. Czyli chodzi mi o niewidoczną blokadę albo jak ktoś inny stwierdził: da się butami przejść jedną, góra dwie kratki na wodzie. Wszystko się wydaje mało prawdopodobne ale czasami warto się zastanowić i wziąć pod uwagę różne możliwości


Jedi Master - a zapytaj, ciekawe co ci odpowie... śmię twierdzić, że nic


Xizz - no dobra. Fire fieldy po jakimś czasie są zgaszone ale tylko te wywołane przez kogoś. Sugeruję, że na wyspę jest raczej jakiś teleport(ba, jeno gdzie), więc po przejściu przez niego ogień "może przygasnąć". Poza tym: to wcale NIE MUSI być fake. To twoje zdanie do którego masz pełne prawo

boże, co ja wymyślam :D

PS: dalej proszę o ten screen jak się komuś nudzi ;)

seedee
14-11-2005, 10:25
zgadzam sie z moim poprzdnikiem. w przypadku kiedy nie zaznajomiwszy sie z tematem wypowiadaja sie swoje zdanie o niskim poziomie inteligencji, i jedyne co potrafia powiedziec "fake/ots" mimo ze tibianews editor na forum tibianews wyraznie podkreslil ze to nie fake/ots to uwazam ze aby uszczedzic bardziej inteligentnym uczestnikom dyskusji dodatkowych nerwów najlepszym wyjsciem bedzie zamkniecie tematu.

Neoliquirius
17-11-2005, 12:56
Cholera, to chyba jakies zebranie noobow... Oczywiscie nie mowie tak o tych kilku inteligentnych osobach ktore tu cos pisaly ;] Te buciki na pewno nie moga dawac chodzenie nawet na pare kratek po wodzie... Dziwne ze nikt nie wpadl na pomysl ze koles na mainie poszedlby do Thais i se stanal na rzeczce w miescie a potem pozabieral kolesiom rzeczy z domkow (w Thais sa domki z koncowka na wodzie, nie ogrodzona sciana). Co prawda default tej babki na screenie jest dosyc dziwny, to przeciez jesli Excessus czy jak sie go tam pisze mowil ze to nie fake, to raczej wtedy to nie jest fake... Ciekawe czy ktos kiedys probowal robic na rooku tak jak jest z tombami w Ankrahmun... [dla tych co nie wiedza - jest pare grobowcow do ktorych wejscia mozna dostac sie tylko lopata, pole jest takie samo jak zwykla pustynia, do tego szansa na odkopanie dziury jest mala (ja odkopuje ~1/8 prob)] Moze tak wlasnie trzeba zrobic? Mi sie nie chce probowac, ale moze ktos podchwyci pomysl ;]

Thornhill
17-11-2005, 13:42
Oj... Ludzie, ludzie.... Widać, że na tibianews.net wchodzicie raz na rok. Gdybyście byli tam częściej, to byście wiedzieli, że podaja zdjęcia nie koniecznie prawdziwe. (jeśli już ktoś tak napisał to sorka ale nie chciało mi sie czytać tych 11 stron)

Pan Klocek
17-11-2005, 14:09
ehhhh ludzie ludziska...... to ze te zdiecie znalazlo sie w tibianews nie znaczy ze jest prawdziwe!! przeciez oni czesto robia rozne zdziery! to co ze oni powiedzieli ze to nie fake. a gdyby powiedzieli ze na rooku jes dsm tez byscie uwierzyli??
a jesli to was nie przekonuje to moze sprobuje inaczej:
Wiecie ile Dziewiczy instynkt (moj idol... raczej idolka :)) placi za poison daggera na rooku 150k!!!!! powtorze jeszcze raz 150k!!!!! za poison daggera ktory nie dosc ze ma mniejszy atak to jeszcze duzo mniejsza obrone od spika to teraz sobie wyobrazcie ile by byl wart spiked sword co?? wiec dlaczego ta panienka co go niby zdobyla nie wejdzie na jej server i nie zdobedzie jeszcze rz spiked sworda i jej nie sprzeda co?? przecie z to musi byc taaaaakie banalne skoro ona zrobila to raptem na 7 poziomie ( bo taki miala wlasnie ja kpokazal sie ten ss, sprawdzalem)
Na jej miejscu sprzedawal bym spiked swordy ludzia!!
Jak chcecie to ja tez wam wysle ss z Panem Klockiem na wyspie ze spiked swordem i to jeszcze w c- secie.

A tak wogole to przyjzyjcie sie tym kamienia, przez nie nie da sie przejsc, nic na nie wrzucic, wiec jak zdiela ten miecz??/ aaa wiem miala boots of big rocks walking.......... and fake making
no dajcie spokoj, pomyslcie logicznie......
czekam jeszcze na zbroje przechodzenia przez sciany.................

Z Panem Bogiem ludzie................

Wilkq
21-11-2005, 13:27
Jest jeszcze jedna możliwość. Skały mogą być ILUZJĄ (nie można na nich nic położyć , ale da się po nich przejść - skrypty itd.). Boot's of Waterwalking - jestem skłonny uwierzyć jednej z wersji wymienionych w tym temacie. Mianowicie najpierw "kamień z kwiatkiem" blokujący przejście do jakiejś skrzynki , w niej klucz do minomaga/drzwi w pokoju Tom'a? Może właśnie ten pokój skrywa tajemnicę. Może trzeba się pobawić kilofem/skrzynkami w katakumbach i podziemiach. Może klucz jest w jakiejś desce (jak w Doublet Queście) albo w kamieniu (Panpipe). Trzeba z miesiąc badać całą wyspę - może to coś da???

slawekmag
23-11-2005, 14:08
Jest jeszcze jedna możliwość. Skały mogą być ILUZJĄ (nie można na nich nic położyć , ale da się po nich przejść - skrypty itd.). Boot's of Waterwalking - jestem skłonny uwierzyć jednej z wersji wymienionych w tym temacie. Mianowicie najpierw "kamień z kwiatkiem" blokujący przejście do jakiejś skrzynki , w niej klucz do minomaga/drzwi w pokoju Tom'a? Może właśnie ten pokój skrywa tajemnicę. Może trzeba się pobawić kilofem/skrzynkami w katakumbach i podziemiach. Może klucz jest w jakiejś desce (jak w Doublet Queście) albo w kamieniu (Panpipe). Trzeba z miesiąc badać całą wyspę - może to coś da???

Zgadzam się. Jakby pickiem spróbowac wszystkie pola odkopać to pewnie by się coś znalazło. Mam też pewną informację dla was. Dawno temu gdy mialem jeszcze 5 lvl i grałem na galanie (teraz solera :D ) widziałem spike sworda. Szukałem go kilka godzin. Póżniej dowiedziałem sie ze nie da sie go zdobyć. WCHODZĄC DO TEGO TOPICU ZAUWAŻYŁEM ŻE SPIKE SWORD JEST W CAŁKIEM INNYM MIEJSCU NIŻ GO WIDZIAŁEM! Tam nie było żadnych skał ani ognia leżał sobie za rzeczką ale był otoczony krzakami

wyglądało to tak
KRZACZKI KRZACZKI KRZACZKI KRZACZKI KRZACZKI KRZACZKI KRZACZKI
trawa trawa trawa trawa trawa SPIKE trawa trawa trawa trawa
__________________________________________________ _________
WODA WODA WODA WODA WODA WODA WODA WODA WODA WODA
WODA WODA WODA WODA WODA WODA WODA WODA WODA WODA WODA WODA WODA WODA WODA WODA WODA WODA WODA WODA
__________________________________________________ ______________
trawa trawa trawa trawa trawa JA :confused: trawa trawa trawa trawa trawa

szukałem go sługo ale nie znalazłem. Widząc mape pamiętam że to było inne miejsce. CAŁKIEM INNE.

Hakuoh
23-11-2005, 14:26
Jezuuuu!!! DLACZEGO TEN TEMAT NIE JEST ZAMKNIĘTY!!! Przecież już zostało powiedziane że nie można zdobyć, że to zdjęcie to Fake, I JESZCZE PORUSZACIE.
@up Następnym razem czytaj wszystkie posty.

Wordi
23-11-2005, 14:54
Fake na ((% (1% niech zostanie). Po Pierwsze brak teleportu. Kolejne slady oszustwa to to ze po wzieciu spike sworda powinien on nadal lezec na kamieniu posrodku ogniska.Po trzecie jak by go wziela/wziol przez kamienie. Buty na 100% nie sa dostepne :D a juz na pewno niena rooku c ya . A chodzenie po wodzie jest nie mozliwe. Czemu ?? Bo nie ma opracowanych map do przemieszczania sie woda :P

Etoric
23-11-2005, 17:37
wszyscy trąbią ze to fake itp-.-' 57postów temu ktos napisal rozmowe z tą typiara i napisala ze to fejk...a kazdy odkrywa codziennie tezę "to fake!" czytac posty wczesniej a potem pisac-.-'

@down
no ****a...o takich debilach to ja nie wiem co myslec..grr
jak ironia to sorry;p

Fren Tarli
23-11-2005, 22:26
to moze nie byc fake! boots of waterwalking moga przeciez wypasc z ghoula lub mino maga (ghoul przy katana quest)tez kamienie to moga byc moze jakies specjalne??? ze po nich da sie lazic

shymchuck
24-11-2005, 19:58
Fake plax? Jak ktos umie to rozwiazac to niech wreszcie napisze rozwiazanie a nie wszyscy sie zaslaniaja durnym QS-em. QS=fake. Jak ja bym umial rozwiazac tego questa to bym od razu napisal jego rozwiazanie na tibia.org.pl albo jakiejs innej stronie i sie pochwalil tym ze mi sie udalo, a nie zaslanial sie bez sensu QS-em przez co inni nawet mi nie uwierza ze sie udalo. :p
Ale łeb, wiadomo, że jak ktoś zrobi tego questa to nie powie nikomu. Koleś się męczył, żeby wymyślić rozwiązanie, dostał jako jedyny spike sworda na rooku i ma teraz każdemu pokazać żeby każdy miał spike sworda. Nie chodzi o to, żeby ci uwierzyli tylko o to, że masz tego sworda i to się liczy. To ty go będziesz używał jako jeden z niewielu a nie wszyscy którzy ci uwierzą lub nie. Weź pomyśl zanim coś napiszesz

Wogóle ten temat do zamknięcia jest, nie wiem czemu jeszcze działa

RooFooZ
24-11-2005, 21:01
zastanówcie sie jak koleś ominął skały ?? a chodzenie po wodzie też nie jest możliwe wyobraźcie sobie: koleś wchodzi do wody wyrzuca buty do niej i co dalej ?? są 2 możliwości: droga od podziemi z mino magiem i z butami jednak wg mnie spike'a można zdobyć tylko od podziemi

Charlotte Makantana
24-11-2005, 23:52
a wg. mnie wogole nie mozna zdobyc na rook'u Spike Sworda... Temat przeniesc do dzialu Fake albo zamknać (lepiej to wyjscie)... pozdrawiam...

rook... my life
26-11-2005, 21:33
do medatorow : DAJCIE BANA KAZDEMU KTO MOWI FAKE/CLOSE TEMAT

i po sprawie

kto powiedzial ze spike sword byl dostepny 2-3 updaty temu . to czemu surinse go nie ma ? bo on dopiero teraz zostal wlaczony

czemu wiekszosc sadzi ze ona nie ma spike sworda wkoncu surince ma brass armor to czemu ma nie byc spike sword ? to chybalogiczne.. ale nie nooby tylko pisza to co do nich nalezy spam i klamstwo -.-

Hakuoh
26-11-2005, 22:29
do medatorow : DAJCIE BANA KAZDEMU KTO MOWI FAKE/CLOSE TEMAT
Weź chociaż troche "człowieku?" pomyśl. Fake - czyli w tej sytuacji uważasz, że to jest RL SS. Close temat - to by właśnie było po sprawie.
Ja już wiecęj się w tym temacie nie będe wypowiadał bo to już zaczyna się robić z tego wielkie gówno.

NeooeN
27-11-2005, 13:38
Hmmm... jak by sie przyjrzeć to chyba te buty są nie równo wklejone...

Radlic
27-11-2005, 14:00
czemu wiekszosc sadzi ze ona nie ma spike sworda wkoncu surince ma brass armor to czemu ma nie byc spike sword ? to chybalogiczne.. ale nie nooby tylko pisza to co do nich nalezy spam i klamstwo -.-

Lol! Masz jakiś dowód? Tak, był screen, który wiekszość ludzi uważa za fake, sunrise z kimś tam bił mino maga... Można było go zdobyć, nie 3 update temu, lecz 5 czy 6. Sam niepamiętam :p

Pani Janina
27-11-2005, 15:01
Hmmm... jak by sie przyjrzeć to chyba te buty są nie równo wklejone...



ehh co kogo to obchodzi czy zle czy dobrze wklejone jak sama sie przyznala ze to fake. najlepiej zamknac ten temat bo juz wszystko jest rozwiazane a co do tych butow i samego questu na spike sworda mysle ze to tylko mit i czy jest na danubi czy nie ma tego miecza to o niczym nie swiadzczy sam uwierze tylko wtedy (w istnienie tego questa) jak zobacze film a mysle ze to jest niemozliwe bo nigdy nie slyszalem zeby ktos to zrobil tylko plotki ale nikt nigdy nie mowil nickami B) jesli sie myle to prosze o wiadomosc do mnie to napewno z edytuje odpowiedz

Dweron Abyth
27-11-2005, 15:57
Legion helmet (royal z reszta tez) sa "krzywe" i to jest normalne :P nie ma innych screnów z soft boots (chyba ze ots) wiec nie ma do czego porównać.
To ,że nikt do tej pory nie zdobył spike sworda (nie licząc tej damy na screnie :P) nie znaczy ,ze nie da sie go zdobyć. Ostatnio cipsoft zrobił nam niespodzianke z thunder hammerem. Więc i możliwe ze i jest tez możliwosc zdobycia spika sworda na rooku.

Teraz co do tematu. Na pewno spike sword nie jest poziom niżej (poziom nizej jest wszystkim dobrze znana jaskinia z trollami :P). Co do kamieni to nie wiadomo czy to nie jest zwykla grafika po kturej da sie chodzic, poniewaz nie da sie nigdy dac bezposrednio na nie look i do konca nie wiadomo co to jest.
No i oczywiscie czy taka strona jak tibia news odwazyla by sie dać fake?
No i przeciez nie dziwi was mozliwosc sprzedania brass armor w sklepie??
przez tyle update (klucza do mino mage nie ma juz od wielu lat, czyli zdecydowanie dluzej niz wspominane ciegle "2 lata" czy "2-3 upadate temu")
No i pozostaje ciagle kwestia dzwigni nad sklepem toma jak i wejscia do gury z minosem.

Falcon Wings
27-11-2005, 19:33
Legion helmet (royal z reszta tez) sa "krzywe" i to jest normalne :P nie ma innych screnów z soft boots (chyba ze ots) wiec nie ma do czego porównać.
To ,że nikt do tej pory nie zdobył spike sworda (nie licząc tej damy na screnie :P) nie znaczy ,ze nie da sie go zdobyć. Ostatnio cipsoft zrobił nam niespodzianke z thunder hammerem. Więc i możliwe ze i jest tez możliwosc zdobycia spika sworda na rooku.

Teraz co do tematu. Na pewno spike sword nie jest poziom niżej (poziom nizej jest wszystkim dobrze znana jaskinia z trollami :P). Co do kamieni to nie wiadomo czy to nie jest zwykla grafika po kturej da sie chodzic, poniewaz nie da sie nigdy dac bezposrednio na nie look i do konca nie wiadomo co to jest.
No i oczywiscie czy taka strona jak tibia news odwazyla by sie dać fake?
No i przeciez nie dziwi was mozliwosc sprzedania brass armor w sklepie??
przez tyle update (klucza do mino mage nie ma juz od wielu lat, czyli zdecydowanie dluzej niz wspominane ciegle "2 lata" czy "2-3 upadate temu")
No i pozostaje ciagle kwestia dzwigni nad sklepem toma jak i wejscia do gury z minosem.

Zabije...Jak Boga kocham..
CZYTAJ POSTY DOKLADNIE !!!! KTOS NAPISAL JUZ ZE SIE PRZYZNALA ZE TO FAKE!!! ONA MA TO NA PHOTOBUCKECIE NAPISANE ZE TO FAKE !!!! BLAGAM CZYTAJ POSTY !!!!!!! JUZ NIE LICZAC TWOICH SLICZNYCH BŁĘDÓW ORTOGRAFICZNYCH!! "dzwigni nad sklepem toma jak i wejscia do gury"
@Topic
Temat do zamkniecia.Zdjecie jest fakem , jak sama autorka napisala.

Dweron Abyth
27-11-2005, 21:44
Zabije...Jak Boga kocham..
KTOS NAPISAL JUZ ZE SIE PRZYZNALA ZE TO FAKE[/U]"


ktos, gdzies ale w sumie nik nic nie wie :P
zacytuj przelecialem caly temat (niezbyt dokladnie robie prace na technike:P)
i nie znalazlem pewnego stwierdzenia :D

Sir Patologia
27-11-2005, 22:55
Zabije...Jak Boga kocham..
CZYTAJ POSTY DOKLADNIE !!!! KTOS NAPISAL JUZ ZE SIE PRZYZNALA ZE TO FAKE!!! ONA MA TO NA PHOTOBUCKECIE NAPISANE ZE TO FAKE !!!! BLAGAM CZYTAJ POSTY !!!!!!! JUZ NIE LICZAC TWOICH SLICZNYCH BŁĘDÓW ORTOGRAFICZNYCH!! "dzwigni nad sklepem toma jak i wejscia do gury"
@Topic
Temat do zamkniecia.Zdjecie jest fakem , jak sama autorka napisala.
Jak ty byś czytał uważnie to byś wiedział, że to nie jej Photobucket, tylko jakiekoś kola który wrzuca różne zdjęcia na swój serv i mówie, że to jego.
Po 2 ten temat faktycznie nadaje się do zamknięcia bo nikt z IQ większym od doniczki w nim nie dyskutuje.

seedee
27-11-2005, 23:24
ktos powiedzial ze na tibianews umieszczaja czasami fake'i i zdjecia z otsów... ale zauwaz ty "ktos" ze wtedy nie zaprzeczaja ze to ots czy fake i wtedy jest napisane od razu ze zdjecie fake albo z otsa... wiec jak dla mnie Lonya ma tego przekletego Spike'a, ale jestem takze zwolennikiem teorii ze to zabawka CIP'a zeby pobudzic ludzka wyobraznie oraz przekonanie ludzi do tego zeby ruszyli dupy i prubowali znalesc sposub na jego zdobycie.

Silver Drag
28-11-2005, 08:47
Widzicie te kamienie na ktorych lezy spike sword??Po nich nie mozna chodzic
Boots of waterwalking - mozna chodzic po wodzie , nie po kamieniach ;p
Pozostaje tylko jak zdobyc te boots of waterwalking ...

Bellatrix Vampirica
28-11-2005, 13:09
seedee - to nawet nie jest głupia myśl, że to zabawka Cip'a bo może właśnie jest to zachęta dla wszystkich za przeproszeniem "starych pierdołów"*, żeby jednak szukać questa

*nie miało być obraźliwe ;)


śmiać mi się chce z tych ludzi którym się nie chce czytać zaledwie 13 stron. Ja potrafiłam czytać i 264 stron jednego tematu(zaczęłam jak było 164 :D ) - kilkanaście dziennie i tak przeczytałam cały jeden temat. 13 stron to naprawdę aż tak wiele?

pisało wyraźnie, że kamienie mogą być iluzją, że Boots of Waterwalking mogą dać możliwość chodzenia tylko na jedną kratkę(czyli przez rzekę na tereny dla pacc nie dałoby się bo tam jest pół, jedna kratka i pół i skończcie łaskawie te głupie teksty "A z Foldy by se przyszed, a bez pacca by tam i tam właził i miał legendarne przedmioty ple ple ple...")


poza tym czy to wielka zbrodnia by była ze strony Cip'ów odnowienie jakiegoś questa? ;)

FarowRime
30-11-2005, 19:46
Według mnie ten mieczyk można zdobyć jedynie dostając go od CIP-ów za pomoc ludziom na rooku, nawet noobkom. A pozatym dziś nie widziałem na titanii, by tam jakiś miecz był. 8o

Bellatrix Vampirica
01-12-2005, 12:23
może właśnie przyczyną znikania jest to, że ktoś go zdobywa ale się tym nie chwali? 8o

Knight Patryk
01-12-2005, 13:45
Ten serwis raczej nie daje fake (ma wielu GM w szeregach i jest w programie CipSoft). Tak jak powiedzieli teraz pytanie jak zdobyć Boots of Waterwaling
@@@@@@@@@@@
Tłumaczenie
21/10/2055 Chodzenie po wodzie. Sekret dotyczący spike sworda rozwiązany. Lonya dotarła na wyspe ze spike swordem. Potrzeba Boots of Waterwalkin (Butów chodzenia po wodzie). Gratulacje. Teraz pozostaje pytanie "Jak zdobyć te buty?"
Link do orginału http://www.tibianews.net/pictures.asp?num=1#
glupie jak moze wziasc spike sworda jak jest otoczony kamienami?-.-
EDIT:w jaskini skeleton'ów dla pacc jest sign i pisze:Maze of furry i jest zasloniety kamieniami.Podobnie na antice kiedys bylo to odslonione i tam sie dalo spike sworda dostac.i w tym ssie cos tam of azura to na wyspie nie pisze it is sword of fury i na normalnynm nie wiec widac ze to fake...

Dweron Abyth
04-12-2005, 13:28
glupie jak moze wziasc spike sworda jak jest otoczony kamienami?-.-
EDIT:w jaskini skeleton'ów dla pacc jest sign i pisze:Maze of furry i jest zasloniety kamieniami.Podobnie na antice kiedys bylo to odslonione i tam sie dalo spike sworda dostac.i w tym ssie cos tam of azura to na wyspie nie pisze it is sword of fury i na normalnynm nie wiec widac ze to fake...

"maze of futy" labirynt furii (gdzies o tym bylo pisane) jak bys znal chodz troche historje tibi to bys wiedzial ze strefa dla pacc została stwozona całkiem nie dawno, i nigdy nie bylo dostepu do zasupanej czesci "labiryntu furii". Twoje głupawe wypowiedzi na podstawie informacji od kolegów noobków nie maja sensu. Reszty tego postu nie zrozumialem moze ci napisze po twojemy "POLISZ PLAX PLAX PLAX!!!!!"

seedee
04-12-2005, 16:33
to raczej Tobie moj kochany poprzedniu nalezaly by sie slowa otuchy "POLISZ PLAX..." spojrz no tylko na swoj polski.

Dweron Abyth
04-12-2005, 17:09
kazdy kto czyta moj post wie o co mi chodzi ja po przeczytaniu postu pana "Knighta Patryka" zrozumialem jakies 50 %

edit...
najberdziej jakos tego kawalka nie moge strawic "i w tym ssie cos tam of azura to na wyspie nie pisze it is sword of fury i na normalnynm nie wiec widac ze to fake..."

maciek mike
07-12-2005, 12:12
Dzis Znalazlem Tajemnicze Przejscie Na rooku Moze Tam Trzeba odkopac Dziore Kilofem? I To Moze Prowadzic Do Jakiegos Qestu?? ciekawe

Tomek Samuraj
08-12-2005, 13:29
Ja czytałem pierwszom strone bo niechciało mi sie drugiej i reszty i na 99,9% to fake bo spike sword jak inni mówili poznikał na starszych serverach.
Sam szukałem i na mainland i na roku wejscia i nic(szukam cały czas).

Domona
11-12-2005, 07:11
look na ten obazek xD :
1.ona albo rozmawia z kims co sie konczy jego nick na lt lub to jest default a jezeli to jest default to czemu on nie jest blizej lewej strony ekrany??? bo default jest zawasze 1
2. jezeli to jest juz ten default to jak sie loguje na postac to powinno jej pisac cos w tym stylu
21:55 Your last visit in Tibia: 07. Nov 2005 20:56:55 CET. (zalezy oczywiscie kiedy byla)noi potym to:Lonya says:Yeah I got it! a tam tak niejest look jak sie przyjzycie to widzicie skrawek odpowiedzi jezeli to jest "K" to to fake a jezeli to jest "Y" to powinno pisac tak 15:05 Lonya says: Yeah I got it!

ale mi sie tez wydaje ze tam nie pisze to co mowie tylko pisze you see boots of waterwalking a lezeli to jest prawda noto jezeli dala na look to powinno pisac na zielono a jezeli sama to napisala to powino pisac :
15:05 Lonya says: you see boots of waterwalknig a nie :15:05 You see boots of waterwalknig

wiec niewiem co to dokladnie ma byc moim zdaniem to fake bo default nie dziala!!! jezeli nie skapowales to przeczytaj jeszcze raz ale miej przed soba to zdjecie <<<FAKE>>>



Nie czytam dalej narazie, ale chcem ci usiadomic ze defaut mozesz sobie przestawic. Sprobuj.

locke4
19-12-2005, 03:36
przeczytalem caly topic (szlag mnie trafial juz niekiedy!! "ale tam sa kamienie!")
$$ moim zdaniem
gram od niedawna i nie wiem jakie sa tu zwyczaje z questami i ich porzucaniem przez GMow (ze niby na starych wersjach sie dalo a teraz nie) ale mam wielka nadzieje i caly czas trzymam sie tego ze da sie zdobyc ten miecz na rooku
- boots of waterwalking ? bardzo mozliwe ze to jakis przedmiot ktory umozliwia nam zakonczenie tego questu
- nie przeszukiwalem jeszcze wszystkich cavesow ale to nie problem na wyzszym lvlu przyjrzec sie X-om na ziemi i zbadac lopata czy kilofem
- co do wiarygodnosci serwisu, ja wierze. bo sa oczywiste bardziej lub mniej fake'i ale jesli sa to jest napisane ze sa. tutaj jest to oficjalnie zaprzeczone przez kogos z wysoka ranga
- ktos tu pisal dwa lub trzy razy o tym ze sama panienka napisala ze to fake... pokaz mi i udowodnij ze to ona
- nie wykluczam istnienia niewidizalnych mostow teleportow itd, ale wydaje mi sie ze te skaly z ogniem sa po prostu wyzej, tak ze mozna pod nimi przejsc
- chcialem zrobic ze swoich butow waterwalkingi :PP no i moje buty sobie plywaja w morzu buahaha:P
- zapewne cos jeszcze mialem napisac ale zapomnialem, jak przypomne sobie to dodam

Pandorian technomancer
19-12-2005, 08:19
Ludzie tu mamy typowy błąd w robieniu faków. Dokładniej chodzi o to, że POSTAĆ NIE JEST NA ŚRODKU!!! Dziękuje za uwage :p

nuub XD niewidzisz ze screen jest przyciety :P
SoF mozna zdobyc na rooku.
a butki sa z questa z Mino magiem i sa po to by wrócic na "staly ląd" a co do pytania o ogien i kamienie to sprawa jest banalna telport wyrzuca cie na pole z kamieniem. bierzesz miecz i zchodzisz na pole z trawa potem tylko"krok" i jestes na rook. pozatym buty te sa potem przydatne na mainie w Quescie na.... na itemek z ciala znajdujacego sie na wyspie na pustyni.

Wonski89
19-12-2005, 19:55
W/g mnie to nie jest fake. Musimy w to wierzyć:P skoro tak GM napisał:
1. Gm ma zawsze racje!
2. gdy GM nie ma racji patrz punkt 1.
:)
Może zamiast sie tu sprzeczać, czy to fake czy nie i krzyczeć że trzeba zamknoć ten temat, to zbierzmy paczek kolesi o "wyższym IQ niż doniczka" (dobry tekst) wybierzmy jeden świat i zacznijmy na własną reke sprawdzać czy to prawda czy nie.( Chodzi mi o zrobienie tego questu:))

Ktoś tu napisał że właścicielka tego screenu (zapomniałem jak sie nazywał coś na L-) przyznała sie to że fake, to prosze daj tu jakiś dowód na to, i sprawa sie zakończy.

Pozdrawiam wszystkich co mają większe "IQ od doniczki" B) :P:P

Sir Patologia
19-12-2005, 20:19
@Up
Czyli mnie i ciebie. Bo zauważyłem jak ktoś spełnia twój warunek to i tak tu nie wchodzi :), albo nie odpowiada :/.

Rzorek
19-12-2005, 21:18
Popieram chetnie wezme w tmy udział. Odkrycie tego questu to jest cos:D chetnie poprubuje w koncu ja zalozylem ten tamat to przydalo by sie w nim tez cos pisac ale nie ma czego kometowac bo wiekszosc osob tlyko mowi ze fake i tyle:P tak ot by ludzie nic inie osiagneli:P

Wonski89
20-12-2005, 12:20
Czyli jest nas 3:)
Czekam na propozycje...świat itp.

Może jeszcze ktoś sie przyłączy?? B)

Dragoon
20-12-2005, 12:57
Ja chciałbym dodać, (jak ktoś już napisał to sorry) że ktoś na początku napisał statystyki postaci i co widzimy "Residence: Rookgard" czyli jeśli to nie fake to wiadomo że butków trzeba szukać na rooku, więc napewno nie będzie tak że zdobył butki na mainie i wrócił po spike sworda na rook.

Vapu
20-12-2005, 13:57
spike sword on rook
To miejsce musi miec swoje jakies tajemnice, slyszalem ze otrzymac go mozna za wbicie 50 lv na rook ale kto wie... :]

Wonski89
20-12-2005, 16:20
@up
Jakoś mi sie tak nie wydaje:P, bo już pare osób ma powyżej 50 lv, a jak narazie mi wiadomo jedyny spike na rooku to ten którego (początkowo) sie tyczył temat. Ktoś tu już napisał że TE buty można otrzymaż z questo z mino magiem, wg od tego trzeba zacząć... ;)

Rzorek
20-12-2005, 18:27
To jaki świat? proponuje nebule bo dretwy serwer i malo ludzi gra:P pozatym mam kolege na 20 lvl to eq line itp bysmy dostali o ile nie klamal ze ma 20:P

Hakuoh
21-12-2005, 05:28
U kogoś widziałem posta że Tibianews.net nie podaje Fake'ów. Teraz podam wam kilka linków mówiącego że to Fake:
- http://www.tibianews.net/pictures.asp?num=193
- http://www.tibianews.net/pictures.asp?num=484
- http://www.tibianews.net/pictures.asp?num=186
- http://www.tibianews.net/pictures.asp?num=172

Myśle że tyle wystarczy. Więc każdy kto uważa że to nie Fake niech zmieni zdanie bo chrzani jak najęty.

seedee
21-12-2005, 10:27
wybacz, ale podawanie linkow do POTD z tibianews jest przejawem Twojej niekompetencji. ludzie, ktorzy choc troche wiedza o tibianews wiedza, ze taki link codziennie sie zmienia bo dodaja nowego POTD'a ... moze zamiast spamowac nas linkami, ktore i tak nie dzialaja to moze podalbys jakies przyklady?

rook... my life
21-12-2005, 10:56
tes boots of waterwalking moga byc gdziekolwiek gdyz moze to byc tak jak w przypadku doubleta nie jest on w zadnej dziurze tylko w podlodze wiec te buty moga byc nawet w swiatyni.

_____
nie pisze polskich liter bo mi sie niechce

Rzorek
21-12-2005, 19:18
wybacz, ale podawanie linkow do POTD z tibianews jest przejawem Twojej niekompetencji. ludzie, ktorzy choc troche wiedza o tibianews wiedza, ze taki link codziennie sie zmienia bo dodaja nowego POTD'a ... moze zamiast spamowac nas linkami, ktore i tak nie dzialaja to moze podalbys jakies przyklady?
nizej jest foto ;] no sry ale jakos to w pospiechu i bezmyslnie zrobiłem moj bład

Rzorek
21-12-2005, 19:23
U kogoś widziałem posta że Tibianews.net nie podaje Fake'ów. Teraz podam wam kilka linków mówiącego że to Fake:
- http://www.tibianews.net/pictures.asp?num=193
- http://www.tibianews.net/pictures.asp?num=484
- http://www.tibianews.net/pictures.asp?num=186
- http://www.tibianews.net/pictures.asp?num=172

Myśle że tyle wystarczy. Więc każdy kto uważa że to nie Fake niech zmieni zdanie bo chrzani jak najęty.
omg ale to chyba widac na 1 rzut oka ze rysunki z painta corla czy czegos... to rysunki czyjes a nie fake.
ps. ten z questem z goblinami<nie wiem jak sie nazywa> to tez fake?:|
ps2.sry za double post ale nie zauwazylem tego wpisu:P

gorgi
21-12-2005, 22:19
fake, gosciowa zdobyła spike sword, a kolo kamieni jest ogien, wchodząc na kamien musiała mieć atak ognia, a tutaj go nie widać.

H_A_W_K
21-12-2005, 22:22
Po kamieniach chyba nie mozna chodzic...
Myśle ze to nie Fake, ale zabawa CipSoft'u lub ktoregos z Gm

A jeśli sie myle to ...:::GRATZ:::... wykonania questu.

Kshaq
22-12-2005, 16:41
Moim zdaniem to nie jest ani prawda ani fake... Poprsotu nie wiem co to jest... Ktos napisał, że to zabawy GMów lecz ja wątpie, że GMowie wogle się bawią... Na prawdę to nie wygląda... Na faka raczej też nie, bo jeśli patrząc dobrze to za bardzo nie da rady paintem dorobic kawałka trawy z tibi...

NooB from LW
24-12-2005, 09:48
To Jest fake
widzialem nawet screena jak kolo grafiti walną na scianie (w tibi)
Czy to jest mozliwe??

Szklanka
25-12-2005, 18:16
Luuudzie, to nie są żadne buty do chodzenia po wodzie!!! To są soft bootsy, o których nic nie wiadomo, ale nie można dzięki nim chodzić po wodzie!

http://img454.imageshack.us/img454/9100/16wk.png :)

Szklanka
25-12-2005, 21:53
Mam dowody na to że spike sword znajduje się gdzieś poziom niżej (lub pare poziomów niżej) bo próbowałam rzucić robaka na spike sworda, na ogień i pisało coś co zrozumiałam jak komunikat o złym poziomie (nie lvl tylko ziemi) a gdy próbowałam rzucić robaka na traw koło spike sworda udało się! :]

Editek: Sorka jeśli już ktoś to mówił ale przy spike sword jest tabliczka na której pisze: "Only the humble may touch the sword of fury" a ja to przetłumaczyłam w tłumaczu i pisze "Tylko skromny może dotykać szabli furii" :D

Celoz
25-12-2005, 22:14
że jak?! spike sword jest niezdobywalny na rooku! jest widoczny ale nic więcej! co z tego, że rzuciłaś robaka?! robaki leżą wszędzie, wypadają z wielu potworów ale to nieważne...
DLACZEGO JEST ZDOBYTY?! JEŚLI ZDOBYTY TO DAJ SCREENSHOTA! I TAK NIE UWIEŻE :P

(próbowałem złowić spike sworda używając na nim wędki ale nic nie dało :()

seedee
26-12-2005, 02:24
on ma racje... to, ze nie mozna rzucic czegos na fire fieldy moze cos znaczyc... spike sword jest na poziomie 0... a fire fieldy 1 + wiec mozlie ze regułka kamieni moze zostac niejako rozwiazana... nie wiem jak mozna to wykorzystac, ale byc moze czas pokaze...

Szklanka
26-12-2005, 11:11
co z tego, że rzuciłaś robaka?! robaki leżą wszędzie, wypadają z wielu potworów ale to nieważne...


A więc mówię jeszcze raz... Kiedyś grałam na otsie i dało się na wsyepkach rzucać różne przedmioty na ogień i kamienie... W ogóle jak mój brat grał na main to też, a teraz się nie dało rzucić na ogień tylko na trawę obok. To może coś znaczy??

DLACZEGO JEST ZDOBYTY?! JEŚLI ZDOBYTY TO DAJ SCREENSHOTA! I TAK NIE UWIEŻE :P

Był już screen, zanim coś napiszesz przeczytaj WSZYSTKIE posty!!! :D

Zito
26-12-2005, 12:47
< deleted >

MaTT_4
14-03-2006, 15:09
To napewno jest fake
1 soft boots? ok moze przesadzam
2 z kont obok ss kamienie tam jest tylko wielki ogień i nic wiencej ????

Arcan17
15-03-2006, 19:27
Może to głupio zabrzmi ale mam małe przypomnienie o pewnym mało i rzadko wspominanym miejscu a dość dziwnym(??), mianowicie o jaskini z szkieletami obok Salmon Qestu znajdują się tam skalne obeliski i kilka szkieletów. Narazie mam zamiar przekopać to miejsce i zobaczymy... A moja całkowicie niesprawdzona myśl to to że po przesunieciu jakiejś ukrytej dźwigni SofF "teleportuje" się w jakieś dobrze ukryte miejsce.Np.na Minie trzeba niekiedy kliknąć use na !!kamieniu!! albo trawie/ziemi.To też trzeba sprawdzić!

Zillek Edonek
15-03-2006, 21:25
To fake'i Looknijcie na to zdjęcie z Isary juz wiarygodniejsze chociaż też chyba czyjś fake'i (nie ja to zrobiłem ) www.spikesword.republika.pl/ <LINK

HubertPol
19-03-2006, 12:12
myślę, że ten SS z Isary nie jest fake'em moze byc prawdziwy albo ja slepy jestem albo nie widac tego nicku co ma fioletowe HP podajcie jego nick ;]

musieli sie tak dostac od spodu jakos skoro jest dziura po picku a na 1. ss'sie z danubii to tam nei bylo dziury ;] ktoros z tych to Fake :p


ja Mysle ze ten drugi od typa z isary jest bardziej prawdobodny ;]

a ten pierwszy to Fake

jaki kawalek tarczy widac na pierwszym SS'sie na Danubii bo jest uciety ale moze to cos przypominac ;]

odpowiadac Goraco sie robi

Tylko nie ci ludzie co maja "IQ niższe od doniczki" . xD fajny tekst :P

See you later
Hubert Rookstayer;]

Pan Klocek
20-03-2006, 00:17
To fake'i Looknijcie na to zdjęcie z Isary juz wiarygodniejsze chociaż też chyba czyjś fake'i (nie ja to zrobiłem ) www.spikesword.republika.pl/ <LINK

Juz to zostalo wyjasnione ze ten screen z isary to fake. Dziury nei moze byc bo pod spodem jest korytarz w podziemiach z trollami a po drugie gosc nie ma kolegi na battle.
Po co odswierzacie tak stare tematy?

Dark Alphadron
20-03-2006, 19:48
Mam prośbę do moderatorów. Mianowicie proszę o zamknięcie tematu bo wielu noobów pisze bzdury. Jak każdy poważny użytkownik forum(TM) mam tego dość. Pan Klocek z tego co widzę też.
@down
Zaraz wysyłam PW message do Gangrela666. Może usunie/zamknie temat.

Max121
20-03-2006, 20:07
Też mam tego dość ! To jest już męczące, że jak ktoś zobaczy fake i się ekscytuje, że : OO!! Czyli ja też moge mieć SS na rooku !!! Extra jak to inni zobaczą to nie nazwą mnie nOOb.
Ja też proszę o skasowanie tego tematu.

Quel Anobis
26-03-2006, 21:52
Mi jak narazie udalo sie zdobyc tylko 5 bronze amuletów:((.Poluje na spike sworda ale ciezko ciezko:cygaro:

Duch Guardi
29-03-2006, 12:59
jak te buty służyły by do chodzenia po wodzie to również można by było przejść na main land

Ecik Zawodowiec
29-03-2006, 15:16
Nie wiem co o tym sądzić, ale myśle ze to fake. Może pogadać z gosciem i niech na trade pokaze :/
DO modków : Skasujcie temat On do niczego niedoprowadzi ! :/ juz były takie ! będzą spamować itd.

M.pl
29-03-2006, 16:42
IOI To jest poprostu Fake:baby: , a ludze podniete mająX( .Dobrze pan up powiedział temat do niczego nie prowadzi więc jest do skasowania(i o to prosze modków):cygaro: .

Gniew Mroku
29-03-2006, 16:53
Ten ss jest bardzo ciekawy:
http://s4.flogao.com.br/03/05/05/105/10533715.jpg
(http://s4.flogao.com.br/03/05/05/105/10533715.jpg)
A ciekakawy jest w połączeniu z tym: http://rapidshare.de/files/16707843/sof.rec.html. I po tym filmiku widać, że Axetox jest Polakiem! 8o
Gniew Mroku is back.

Goox
29-03-2006, 19:18
Ten ss jest bardzo ciekawy:
http://s4.flogao.com.br/03/05/05/105/10533715.jpg
(http://s4.flogao.com.br/03/05/05/105/10533715.jpg)
A ciekakawy jest w połączeniu z tym: http://rapidshare.de/files/16707843/sof.rec.html. I po tym filmiku widać, że Axetox jest Polakiem! 8o
o
m
f
g

;ooooooooooooooooooooooooooooooooo
myslalem ze spike sword sam jest dostpeny.... total owned. ;d;d;d;

HubertPol
29-03-2006, 19:48
oo widze ze typ ma cale EQ wypasione ja tez chce takie ;)
jednak sof jest dostepny i to nie jest fake ;]

Pan Klocek
29-03-2006, 23:36
Ten ss jest bardzo ciekawy:
http://s4.flogao.com.br/03/05/05/105/10533715.jpg
(http://s4.flogao.com.br/03/05/05/105/10533715.jpg)
A ciekakawy jest w połączeniu z tym: http://rapidshare.de/files/16707843/sof.rec.html. I po tym filmiku widać, że Axetox jest Polakiem! 8o


O.0 :D :dance: :dance: :dance: nie wiem czy mozliwe jest fakeowanie filmu, chyba nie! Jesli to jest prawda to znaczy, ze od poczatku mielismy racje. Wszyscy Ci co nie wierzyli maga wypchac sie swoimi wyzwiskami!!!! Ale teraz biedny Axetox bedzie dreczony jeszcze bardziej niz Sunrise! Przeciez ludzie mu zyc nei dadza! Mam nadzieje ze nei wygada nikomu jak to zrobil. Gratuluje mu z calego serca!

Tylko zastanawia mnie jedno..... co takiego przeoczylem.....

edit.
Oki wiem jzu ze DA sie zrobic fake film, tylko ze trudno. Wiec jesli to bedzie fake to.... splami swoj honor Rookstayera. Ale mysle ze to uczciwy gracz i mam nadzieje ze nie mial na celu zrobienie z nas glupcow.

Palek Demon
30-03-2006, 00:56
Filmu niewidzalem Sadze ze to fake >; niejest trudno to zrobic mapka ots z rooka lvl...eq..i program tibicam NG (chyba)

Goox
30-03-2006, 16:09
-.-
palek demon@
no racja nie trudno zrobic tych wszystkich tam ludkow....
ogladnij film czlowiek.

imo on poprostu rozgryzl to
patrzac na jego lvl mozna podejrzewac ze quest jest tylko czasochlonny i trudny dla przecietnego mieszkanca rooka

Pani Klocek
30-03-2006, 19:06
Nie do wiary. Jak dla mnie ten filmik to niezbity dowód.
I BELIEVE! :o

Kajt
30-03-2006, 22:30
Co prawda nie jest tródno zrobic ots z real mapą więc nie będe mówił czy uważam ze to fake itd, ale mnie zmotywowaliście chyba znów zaczne szukać.

Zito
31-03-2006, 10:03
< deleted >

Goox
31-03-2006, 15:57
LOL
'Roostayerzy' przeczytajcie ten temat:
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=40902
Gniew Moku zrobil sobie z Was znowu jaja.. ale sie popisaliscie <lol>

eeee?
jeszcze raz i powoli wyjasnij xd

Kajt
31-03-2006, 16:40
ehhe a więc kolo poprostu odwzorował komnatę a o też duży wyczyn( może light hack??xD)

cichorek
01-04-2006, 11:04
Ludzie tu mamy typowy błąd w robieniu faków. Dokładniej chodzi o to, że POSTAĆ NIE JEST NA ŚRODKU!!! Dziękuje za uwage :p
Ludzie tu mamy typowy błąd w ocenie fake. Dokładniej chodzi o to że postać jest na środku, ale ss ma obcietę boki :B

Andreos
01-04-2006, 22:43
ja slyszalem podobno ze trzeba miec 50 lvl i tam jak sie robi qesta z carlibn sword to tam po lewej sa drzwi mi jest miuno mag i podobno cos jeszcze i sie wchodzi potem do góry i sie ma spike sworda to prawda??

Thimburd
02-04-2006, 03:01
100% fake. Widziałem film w którym gość ma wszystkie możliwe itemy których nie da się zdobyć (są tylko obrazki w *.spr). Tam też chodzą ludzie, daje on nawet te itemy na trade, looka na nie itp. Poprostu koleś podmienił napisy w filmie i obrazki, tak, że zamiast zwykłych itemów widzimy rary.

Ten quest nie został wykonany w ciągu ostatnich 3 lat w 99,9%

dawid mag
03-04-2006, 21:56
Ale z was dzieci mój boże niekapujecie to musi być fake soft boots tak moze na rooku dostała od mikolaja ?? bardzo możliwe ale lol nieda sięzdobyć tak to weżcie idzcie może jeszcze tam sądemony co ?????? a może to zart na pryima aprylis czy jak to się pisze echhhhhhhh

Kajt
04-04-2006, 17:06
ja slyszalem podobno ze trzeba miec 50 lvl i tam jak sie robi qesta z carlibn sword to tam po lewej sa drzwi mi jest miuno mag i podobno cos jeszcze i sie wchodzi potem do góry i sie ma spike sworda to prawda??
a podobno na marsie jest ufo, Słońce kręci się wokół Ziemi, a w nocy jak zaśniesz zabawki dla dzieci wstają i łażą ci po mieszkaniu. Też w to wierzysz??

the tuskedo
04-04-2006, 19:35
A co powiecie na to? Też fake????
http://i52.photobucket.com/albums/g40/wizu218/spikeswrd.jpg

Pan Klocek
04-04-2006, 21:01
A co powiecie na to? Też fake????


Hmmmm tak.

Kshaq
05-04-2006, 10:57
Dziwne jest to zdjęcie... Spójrzcie na ten kamien gdzie powinien leżeć Spike Sword... On jest jakiś przeźroczysty...?8o
Moim zdaniem osoba, która niby zrobiła tego fake'a albo questa powinna nie zachowywać anoinmowości, bo co to zmieni... Może zrobiła tak specjalnie, bo jeśli okaże sie to fake'em to będzie pośmiewiskiem... Ja tam nie mówie czy to jest fake czy zrobiony quest na Spike Sworda, bo sam nie wiem... Na oko nie trudno coś takiego zrobić (mowa o fake'u)

Sorcek Xoren
05-04-2006, 11:46
100% fake -.- X( :p :p :p

the tuskedo
05-04-2006, 13:22
mówicie że na 100% fake ale dlaczego? Poprzyj swoje zdanie argumentami. Przyznaje się to jest fake. Po prostu chciałem wam pokazać że nie potraficie niczego uzasadnić, na drugi raz postarajcie się o jakieś lepsze argumenty, bo bardzo łatwo jest napisać
"o patrzcie jakiś debil zrobił faka'e pośmiejemy się z niego..." dla mnie to jest żenujące poprostu. Tyle a anonimowości to nie zachowałem. Jak ktoś by chciał to bez problemu by się dowiedział kto to zrobił.

Pan Klocek
05-04-2006, 15:58
mówicie że na 100% fake ale dlaczego? Poprzyj swoje zdanie argumentami. Przyznaje się to jest fake. Po prostu chciałem wam pokazać że nie potraficie niczego uzasadnić, na drugi raz postarajcie się o jakieś lepsze argumenty, bo bardzo łatwo jest napisać
"o patrzcie jakiś debil zrobił faka'e pośmiejemy się z niego..." dla mnie to jest żenujące poprostu. Tyle a anonimowości to nie zachowałem. Jak ktoś by chciał to bez problemu by się dowiedział kto to zrobił.

Wiesz dlaczego nikt nie podal uzasadnienia?? Bo wszyscy mysleli ze to pytanie retoryczne (czy to fake?), bo jakosc wykonania tego fake pozostawia wiele do zyczenia. Jak chcesz zeby ktos cos komentowal to postaraj sie robic mniej przezroczyste kamienie..... i nikt tu cie nie nazywal debilem, tylko stwierdzili ze to fake i to perfidny wiec co tu tlumaczyc??

Duch Guardi
05-04-2006, 16:07
wczoraj na www.tibianews.net było kolejny ss z spike sword
http://www.tibianews.net/picday/000715.jpg

Gniew Mroku
05-04-2006, 16:11
Tak, był. Ale jest to ss zamieszczony na tamtejszym forum 1 kwietnia...

the tuskedo
05-04-2006, 16:53
A co z tego że kamień jest przezroczysty? Czy to od razu oznacza że to jest fake? To że ktoś ma w domu nóż to oznacza że jest mordercą? Weź się chłopie chwile zastanów co robisz...

BAH
05-04-2006, 17:25
Ten serwis raczej nie daje fake (ma wielu GM w szeregach i jest w programie CipSoft). Tak jak powiedzieli teraz pytanie jak zdobyć Boots of Waterwaling
@@@@@@@@@@@
Tłumaczenie
21/10/2055 Chodzenie po wodzie. Sekret dotyczący spike sworda rozwiązany. Lonya dotarła na wyspe ze spike swordem. Potrzeba Boots of Waterwalkin (Butów chodzenia po wodzie). Gratulacje. Teraz pozostaje pytanie "Jak zdobyć te buty?"
Link do orginału http://www.tibianews.net/pictures.asp?num=1#

po przemysleniach pozwole sobie zacytowac zdjecie:
JEDEN WIELKI FAKE (bardzo dobrze zrobiony)
boots of waterwalking nigdy niebeda dostepne jak narazie ...
zauwazmy iz posiadacz tych butow idzie sobei na poh swoim np.palkiem
wchodzi do wody i sobie je bije a GS biega jak glupek ;D
byc moze jak cip soft zrobi zeby potwory biegaly po wodzie xD xD to te butki beda dostepne ;D

Pan Klocek
06-04-2006, 11:41
A co z tego że kamień jest przezroczysty? Czy to od razu oznacza że to jest fake? To że ktoś ma w domu nóż to oznacza że jest mordercą? Weź się chłopie chwile zastanów co robisz...

8o 8o
Tak, to jest takie przykazanie. Jesli widzisz przezroczyste kamienie na screen shotach to ten screen jest fakem.
A CZY TY WIDZIALES KIEDYS PRZEZROCZYSTY KAMIEN??
Tez moge zrobic niedorobiony fake i jak ktos go bez problemu rozpozna napisac:
"Czy to ze moja postac nie ma nog a w miejscu spodni ma skrzynke z SD runem x 7,5 to oznacza ze to fake??"
Nastepnym razem poogladaj moze fake innych ludzi, poucz sie, poczytaj o programach graficznych a dopiero pozniej zajmij sie tym.

Ja mam sie zastanowic????????

nazwa uzytkownika
06-04-2006, 14:21
To nie jest fake, mozna zdobyc spike sworda i ja go zdobylem juz dawno, nie wiem czemu robicie problem, moi kumple tez maja spike sworda i sie nie chwala [iron]

Kajt
06-04-2006, 16:11
To nie jest fake, mozna zdobyc spike sworda i ja go zdobylem juz dawno, nie wiem czemu robicie problem, moi kumple tez maja spike sworda i sie nie chwala [iron]
LOL na rooku?? Powiem tyle "wyjdź".

nazwa uzytkownika
06-04-2006, 16:13
LOL na rooku?? Powiem tyle "wyjdź".
przeczytaj sobie ostatnie slowo mojej wypowiedzi lolcu

the tuskedo
06-04-2006, 16:51
lol a czy ty wogóle wiesz jak zrobić taki przezroczysty kamień?? Tego fake zrobiłem bez użycia jakichkolwiek programów graficznych. Użyłem tylko painta żeby zamazać imię postaci. Jak już ci mówiłem zastanów się nad tym co piszesz...

Koter
06-04-2006, 17:26
Tu jeszcze w sprawie filmu:
Ech... "My mieliśmy rację" film to niezbity dowód" "wygrałiśmy da się go mieć" Jezlu ludzie ale mi sztuka podmienić sprity albo zrobić ze znajomymi OTSa z rl mapą i odegrać komedie. I niemówcie mi teraz że się nie da robić filmów rec z OTSów bo i to obeszli nasi "specowie".

Kajt
06-04-2006, 17:42
przeczytaj sobie ostatnie slowo mojej wypowiedzi lolcu
hehe sry nie zauzarzylem, ale widzialem twoje inne wypowiedzi i spodziewalem sie akurat tego o czym napisałem.Pozatym widze ze uzywasz slów których nierozumiesz:
"rookslayer" - to nie jest osoba zostająca na rooku (powinno byc rookSTayer)
"lol"- lot of laught niewiem jak kogoś można nazwać ze jest duoz smiechu jakoś nie widze w tym sensu

Refugin
10-04-2006, 16:02
Moim zdaniem Spike Sword zostal zdobyty tylko jak sie doniego dostac? Istnieje wiele teori podziemne tunele,teleport itd.Nie oszukujmy sie ten ss to nie jest fake to jest zdjecie 100% jak mam udowodnic wam ? . Kolory np gdzies tutaj na forum widzlem ze kamienie sa zajasne (hymm zalezy to od twojego monitora moj minotor ma ponad 13 lat i musze grac na zgaszonych zaluzjach i mam inne kolory a Ci co maja monitory nowe to tez maja inne kolory jasniejsze).Poco ktos by mial np nam na rooku pokazywac Spika Sworda zastanowliscie sie ? .Watpie iz jaki by idiota pokazal wam na Tibi Spika sworda i wam mowil jak rozwiklac ta zagadke.Po kilku dniach zalozylem rookstayera i probowalem poszukac z kolegami jak sie tam dostac.Wiec znalazlem kilka miejsc tajeminyczych.Po kilku dniach przerwy dowiedzlem sie od kolegow ze spike sworda mozna zdobyc to jest moze cos w stylu paradoxa questa bowiem (moze to nie nowosc) odkrylismy ze mozna z Npc porozmawiac na temat tego mieczu,ale i tak tylko pare komend znamy jak porozmawiac z Npc o spike swordu.Wiec jak ktos sie mowi ze to jest fake ? albo nieda sie zdobcy tego mieczu to prosze tego nei komentowac zbende sa wasze wypowiedzi na teamt spika sworda.Btw jesli ktos chce Spika sworda go tak nie zdobendzie go trzeba pragnoc i trzeba sobie zasluzyc.

P.S slyszalem i widzlem ssy z tibi 7.1 jak byl jeszcze klucz do minomaga i pokazywali ze koles zdobyl spika sworda,dawrven shield i iron helmet nitk niewie co sie kryje za teleportem.Potem jak mi wiadomo ze zlikwidowali ten klucz ale jedni sadza ze jest ten klucz.Chcialem powiedziec ze sa 1 zagadka ktora bowiem moze prowadzic do spika sworda co sie kryje za teleportem minomaga?. :) ach jak sie rozpisalem.Przepraszam za wszelkie blendy (nie uzywam znakow ą ę itd poniewaz powoli sie pisze).Jesli ktos sadzi ze niemozna zdobyc lub sie zemna niezgadza prosze tego nei komentowac.Ja sie tylko dziele informacjami i zagadakami :) Nara pozdro dla Refugi

ari2423
10-04-2006, 16:22
jesli chodzi o monitor to na kazdy screen bedzie wygladał tak samo na kazdym monitorze ( na starszym bedzie gorsza jakość ale na nowszym kazdy screen bedzie wygladal tak samo ( jakosciowo)) a fake można zrobić bardzo łatwo czy to na ots'sie czy w jakimś programie i dlaczego ci co mówią ze maja ss nie pokazują go na trade ? przecież nie pytamy go jak mozna go zdobyć:) a hunta od nas nie dostanie ;)

the tuskedo
11-04-2006, 15:29
tego fejka zrobiłem za pomocą sprite editora... i kamień też jest przezroczysty przez ten program. A jak nie wiesz jakim cudem się to zrobiło to się dowiedz :p

Immortaller
11-04-2006, 16:38
ten ss musi byc fejkiem bo to niemozliwe by ta osoba posiadala butki bo sami logicznie zastanówcie sie ze jak by miala te buty mogla by sobie przejsc po wodzie do thais ,chyba ze buty maja z 5 kratek zasięgu chodzenia ale wątpie bo jak ktos równiez napisal z poh'em ze wlazi do wody i leje gs'y.

@edit.
a jeszcze tam sa te kamienie to jak niby wezmie spika ?? ?? przezkoczy?!?
@edit2.
a jak juz by bylo zalozenie ze ktos sie dostal na ta wysepke to moze jeden z kamieni byc zrobiony tak ze da sie na niego stanac.ale to tylko takie moje zalozenie

Pan Klocek
12-04-2006, 10:52
tego fejka zrobiłem za pomocą sprite editora... i kamień też jest przezroczysty przez ten program. A jak nie wiesz jakim cudem się to zrobiło to się dowiedz :p

Wow, nikt by sie nie domyslil.... jak dobrze ze mamy takicgh zdolnych faker'ow. Wspaniala robota wszyscy dali sie nabrac.....

@temat po raz kolejny
Jesli spike sword zostal zdobyty to dlaczego nie ma na to zadnych dowodow?? dlaczego nikt nie pokazuje go?? przeciez takie znalezisko musialoby byc ogloszone chociazby jako POTD i przynajmiej kilka osob powinno go zobaczyc na trade. Wtedy byloby pewne na 100% ze ten miecz ktos zdobyl, a tak jak na razie to jestem pewnien ze nikt go nie ma. Jesli ktos uwaza ze sie myle, to ok ale prosze o jakies konkretne dowody. Konkretne. Np nick postaci ktora ma i ktora pokaze na trade.

abySS
12-04-2006, 12:26
W to zdjecie nie wierze... Co drugie zdjecie na tibianews to zart i za to wlasnie ten servis cenie. Ale wierze ze ktos to ma. Moze jeden egzemplarz, moze juz koles nie gra ale mysle ze jest teraz gdzies takie acc nie ruszane od dlugiego czasu na ktorym ten SoF jest. Swoja droga taki Sunrise... Wierzycie ze on chodzi z katana ? Ze nie ma zadnego rookowego rara (nie koniecznie SoF'a) ... Na wiele pytan nie predko sie znajdzie odpowiedz i to nakreca do poszukiwan.

Refugin
12-04-2006, 15:46
Moze i tak to jest fake ale zaloze sie ze jakas osoba ma spika sworda.Pan Klocek moze ktos ma to poco ktos by mial tobie pokazywac spika sworda lub nagrywac film nieruzmiesz ze ta osoba by byla trapowana przez innych zeby wylecial ten miecz?.Ty niezdajesz sobie sprawy ile to na roku warte jest zaloze sie ze ponad 50k+.Moze jeszcze tak powiesz ze nie istenie b armor na roku.Pamietaj zeby zdobyc tego quesa musisz go pragnoc ;] pamietaj ze tylko bohater moze tego sworda dotknoc na roku ;]czy jakos tak.Zreszta podejzewam ze da sie go w inny sposob zdobyc.Moze to nie nowosc ale podejcie to npc co leczy na mosci i powiedzie hi spike sword itd to on ci cos opowie onim.Wiecej wam nie zdradze ;)
Ps. abySS znam jeden taki rar rokowy cenny : Brass Armor ktory posiada Sunrise i paru innych ludzi (aktluanie niedostpeny posiadali ci ktorzy byli na minomagu,ale czesc ludzi sie nei przynaje ze go ma)
Posion Dagger przed upadate istanil ten miecz byl niezwykle cenny na roku(wypadal on z minatuara aktulanie posiada go kilka osob,ale czesc ludzi sie nei przynaje ze go ma,mozliwe iz ze wypada z minosa ale nic mi o tym nie wiadomo bym musial sie przekonac na wlasne oczy)
Moze to nie sa rary ale jak by rookslayer by mial b armor posion dagger itd to dobra zecz dlaniego :) papap pozdro

Kshaq
12-04-2006, 16:11
@up...
No k**** mac.... JEŚLI COS PISZESZ NAPISZ TO POPRAWNIE... NIE ROKSLAYER TYLKO ROOKSTAYER... ZAPAMIĘTAJ ROOKSTAYER, ROOKSTAYER, ROOKSTAYER... Ciekwą teorie se powymyślałeś w P.S. jak sie ja widzi chce sie płaka...
@topic...
Zgodze się z Panem Klockiem, że nie ma dowodów na istnienie tego oto miecza, którym jest Spike Sword, a jeśli nawet ktos mówi, że go ma to nie podaje nicku ani nie pokazuje go na trade... Ale zgodze się też z tym który nie umie pisa Rookstayer, że była by ta osoba trapowana i cała masa innych rzeczy...

thebassa
13-04-2006, 00:04
a noii jeszcze jak po kamieniach przejsc :P

Refugin
13-04-2006, 16:22
Wiesz co lepiej sie nie udzielaj bo chyba masz 10 lat :baby: po drugie bylem bardzo zmenczony i moglem sie mylic.A tak twoim zdaniem to jakie teorie wymyslilem.....

Osirax
15-04-2006, 20:07
To chyba fake ... Jak tam niby można by wejść??? A jak wyjść ??
Cuda niewidy

Spiderman
16-04-2006, 06:24
To jest fake na 100%. Poniewarz niemorzna zdobyć spike sworda na rooku.
Weźcie zobaczcie co wy piszecie. Boots of waterwalking czy jakoś tak, niema w tibi takich butów (są na OTSah) są soft bootsy. Jak niewierzycie to idzcie na jednom z lodowych wysp i tam jest w takim domku do którego nikt sie niemorze dostąć!!!
angry:

Fabianino
16-04-2006, 11:36
Prawda Prawdo ten Minotaur mag siedzoncy zamknienty w tyh dzwiach do minohellu jest straznikiem questu na Spike sworda , na antice czensto so otwarte 1 dzwi. Sa tam 2 tp 1 do spike sworda a 2 do Ghoula chyba tak mi sie wydaje bo tez i majo scale arm na antice...trzeba popytac tamtych rookslayerow ;) Payton chentnie odpowiada na pytania.

Yallah
17-04-2006, 09:21
http://www.tibiahispano.com/showthread.php?t=248 co o tym sadzicie? popatrzcie na drugi screen...fake? byl jush o tym nawet film jak dla mnie to jest wystarczajacy dowod na istnienie kiedys questa lecz zapewne jush go cipy wycofali.

mukales al thato
17-04-2006, 09:35
Spike Sword jest mieczem tajemniczym w qest go cięzko zdobyć ;/ a jeszcze na roku ... zobaczcie na 3 SS tam widać ze niema miecza po środku lecz da siechodzić po takich kamieniach??

Yallah
17-04-2006, 09:48
nie mowie ze 3 ss to nie fake bo wydaje mi sie ze nim jest ale patrz na 2!!! to jest raczej prawdziwy ss z dawnych czasow... i co o tym myslicie?

Dregar
17-04-2006, 10:13
zaden qest nie zostal usuniety czyli jezeli to nie FAKE to jak qest byl to jest i bedzie na wieki wiekow amen. :baby: Najprosciej podejsc do osoby niby posiadajacej spike sworda i poprosic zeby pokazal na trade i bedzie wszytko wiadome

Frezer
17-04-2006, 10:40
NOm drugi obrazek jest prawdziwy :) :] a znikał ten miecz bo ktoś brał questa i znika, dopiero po restarcie mozna bylo go wzioąć pomownie Proste :cup:

Yallah
17-04-2006, 12:24
No nie wiem czy takie proste bo spike znikal ostatnio a nie wydaje mi sie zeby znikal bo ktos go wzial. czyli co? quest jest dalej dostepny czy jakis bug? aha zauwazylem ze ostatnio nie znika.

XiangYu
17-04-2006, 20:41
Grając wczoraj przez przypadek zauważyłem zniknięcie Spike Sword'a [ Danera ].
Szczerze powiedziawszy fakt ten wywołał niemałe poruszenie wśród znajdujących się w okolicy graczy.

Zrobiłem screen'a ; oto link :

http://img508.imageshack.us/img508/4117/ss2ng.th.jpg (http://img508.imageshack.us/my.php?image=ss2ng.jpg)



Pozdrawiam.

Stonoga
17-04-2006, 20:55
niezuwazyliscie ze to fake? przeciez postac nie stoi na SRODKU!!! ale ejstescie spotrzegawci 8o

XiangYu
17-04-2006, 23:50
Sorry,za powielanie postów,ale z poprzednich postów wnioskuję,że zniknięcie Spike Sword'a jest czymś niezwykłym , w związku z czym wklejam screen;a jeszcze raz - tym razem od razu w normalnym rozmiarze.

Od siebie napiszę,że brak Spike Sword;a może świadczyć o tym,że komuś właśnie udało się wykonać ten quest - bo jak inaczej można wytłumaczyć jego brak?!

W Tibie gram stosunkowo krótko , więc to Was zapytam ; Czy zwróciliście może uwagę na to czy Spike Sword znika regularnie , co pewien okres czasu czy może raczej okazjonalnie ?
Będę wdzięczny za wszystkie komentarze i sugestie.

Pozdrawiam!

(Nie mogę wkleić mojego screen'a tak aby był od razu widoczny w pełnych wymiarach - HELP :-) ]

XiangYu
18-04-2006, 00:50
Jeszcze jedno spotrzeżenie dotyczące wczorajszego braku miecza.
Zwróćcie uwagę na fakt,że normalnie płomienie otaczające miecz są intensywne.
Wczoraj , gdy miecza nie było ogień palił się zdecydowanie słabiej.

Dla porównania wkleję dzisiejszy screen :

http://img501.imageshack.us/img501/3958/ss27do.th.jpg (http://img501.imageshack.us/my.php?image=ss27do.jpg)

Yallah
18-04-2006, 10:04
niezuwazyliscie ze to fake? przeciez postac nie stoi na SRODKU!!! ale ejstescie spotrzegawci 8o


Mowisz o ktorym ssie? ten z axetoxem? a nie pomyslalem ze on go obcial?

Stonoga
18-04-2006, 10:13
Mowisz o ktorym ssie? ten z axetoxem? a nie pomyslalem ze on go obcial?



A po co miał go obcinać??? Żeby inni mowili że to fake? Przecież na zdrowy rozsądek- powinien nie mieć obciętego żeby każdy wiedział że to nie fake!
A tak w ogóle to chodzi mi o ten z Lonya. Ten z Axetoxem jest prawdziwy. To jest ziomek z grupy Sunrise ktora zawalila MM. Chcesz wiedziec skad sie wziol MM? Idz do postu - Rozwiazanie zagadek... czy jakos tak. Chyab na samym początku.

Kshaq
18-04-2006, 10:37
Ale pomyślcie.... Niby Spike Sword znika często na różnych światach, ale mimo to nikt nie chce się do tego przyznać... Rozumiem może chcą zachować anonimowość, bo potem będą dręczeni i trapowani... Ale skoro tak jest to dlaczego jest wciąż tak mało Spike Swordów.... Jak ja bym znał na niego questa to bym robił pełno postaci na wszystkich światach, a potem sprzedawał go najlepszym na servie Rookstayerom... To jest troche dziwne choćby dla mnie.... Ale sami pomyślcie, bo napewno każdy kto gra Rookstayerem zna Sunrise więc może on ma Spike Sworda, ale jeśli nie ma to pomyślcie ile on by za niego zapłacił... Ten kto by mu sprzedał Spike Sworda byłby już na Antice nieżle ustawiony... Chyba, że Sunrise ma kolegów na Mainie, którym wysyła kase... Ale to i tak jest dziwne... Tyle zniknięć Spike Sworda, a i tak nic się nie zmieniło...

XiangYu
18-04-2006, 10:52
Trafna uwaga.
Nie mniej jednak zniknięcia SS są faktem.

Rodzi się więc pytanie ; z czym mają one związek [ o ile w ogóle mają :) ]?

HubertPol
21-04-2006, 10:32
Rookardian Master'se z Elysi nabija fista do 30 i idzie na minoska na skale.
nie wiem czy cos to da ale warto sprobowac ^^

Dark Sorcer
30-04-2006, 10:32
Moze jak sie mocniej pali ogien to wtedy ma ktos go wzias a np. jak slabiej to wybraniec musi czekac :) heh sam to wymyslilem :D:D :P

pan dres
30-04-2006, 19:39
nie moge!! po prostu nie moge!!
czy wy tego nie widzicie ze na gorce z minoskiem pod ogniem wystaje cos fioletowego?? to nie spellbook wiec co to moze byc?? hmm pomyslmy moze boots of waterwalking?? tak!! a osobiscie pytam jak sie dostac na ta gorke??bo kiedys probowalem po skrzynkach i nic!! jesli da sie po skrzynkach wejsc to po ilu??

HubertPol
30-04-2006, 20:09
nie moge!! po prostu nie moge!!
czy wy tego nie widzicie ze na gorce z minoskiem pod ogniem wystaje cos fioletowego?? to nie spellbook wiec co to moze byc?? hmm pomyslmy moze boots of waterwalking?? tak!! a osobiscie pytam jak sie dostac na ta gorke??bo kiedys probowalem po skrzynkach i nic!! jesli da sie po skrzynkach wejsc to po ilu??

hmm... nic tam nei wystaje moze masz brudny monitor albo co xD

skrzynki trzeba 3 na pierwszy poziom potem 3 na kolejny.
(dla ułomnych 3+3 = 6 B))

paruvkovic07
30-04-2006, 21:49
istnieja wogule takie buty.wygladaja jak boots of haste ale maja inny kolor;) .jak dla mnie to ten screen to oszustwo:D .

Stonoga
30-04-2006, 22:57
Kurka ale sie znoobiłem ten z Axetoxem to... niebede mowil bo moze bedzie zly w koncu jest w mojej gildii. POwiem jedno: trzeba się znać na informatyce.

PS: Panie adresie ja rzeczywiscie widzialem cos fioletowego ale to nieprzypomina butow tylko jakiś trójkąt czy coś. Najdziwniejsze że lognąłem się na innym swiecie i tego niebylo!!! Ale to rezeczywiscie trudno zobaczyc. Jak ty to zobaczyłeś. RB zaraz sie tym zajmie 8o

pan dres
01-05-2006, 20:38
aha mam propozycje stworze se rookstayera na azurzetam gdzie wasza gildia i postaram sie te zagadki porozwiazywac!! zaraz dam edit jak se stworze chara to wam nicj podam
EDIT: ok stworzylem tego chara nick to : Przemo on azura, jutro bede sie logowal to mi dajcie inva do gildii jesli mozecie!!
P.S. niech mroczna tajemnica ss na rook wreszcie sie rozwaze xD