PDA

Pokaż pełną wersje : Plotki i Ploteczki


Stron : 1 [2] 3

Soldier of Harlen
08-09-2007, 14:10
http://www.pskonejott.com/otc_display.php?character=Rookguardian+de%27bove

Zrewana nocka robi swoje;).


Xzizzbit.
Ja bym powiedział ze bot robi swoje.

Scross'Rooker
08-09-2007, 16:22
Moj ulubiony PG hehe ... Gx] dla niego.
Pewien mój znajomy powiedział, żepojawiasz się rzadko na forum, ale jak pojawisz sie to walniesz jakiś śmieszny tekst.;]

Scobel
08-09-2007, 22:57
You advanced from Level 93 to Level 94. RdB dobija lev ... najblizsze miesiace pokaza nam jej upor i zapal lub tez ich brak :P ...

Sebarka
09-09-2007, 09:19
Voodoo Rhythm

08 Sep 2007 +201,011 264 88 10,748,156

09 Sep 2007 +12 264 88 10,748,168


Jak widać musiał troche odpocząć, albo to jest to co potrafi bez botta ^^.



7 Wrzesień - Dzien przenoszenia rookerów na main.

Icgomes 52 lvl - Hack?
Ciufcia 42 lvl - Hack
Movar 37 lvl - bo padł ^^
Izibud of Rook 29 lvl - hack

@ down

Ups ! Ja jeszcze wciąz mam wakacje ;)

darushu
09-09-2007, 12:54
7 Sierpień - Dzien przenoszenia rookerów na main.

7 Wrzesień ;)

kuba1324
09-09-2007, 13:40
You advanced from Level 93 to Level 94. RdB dobija lev ... najblizsze miesiace pokaza nam jej upor i zapal lub tez ich brak :P ...

Poczytaj regulamin tematu... ;)

Kafil
09-09-2007, 21:09
szanowna p.Instynkt znana jako Rookguardian de'Bove zdobyła 2m cash.
To wielki wyczyn.
Gratulujemy!!

Pan Klocek
09-09-2007, 23:15
@UP

E no gratuluje 2000k kasy, ale Mowicz..... te 2000k to jest nic w porównaniu do tego co ty masz na głowie :O rozumiem że to jest zamieniony sprite?

Scobel
10-09-2007, 16:55
Znana wszystkim graczom Rookgaardu strona www.rookstat.com zaprezentowała nam swój najnowszy projekt, tyczący się “Wyspy Nowych”.
Otóż jest to Rookgaardowy odpowiednik znanej wszystkim, internetowej encyklopedii www.wikipedia.pl lub też jej odpowiedniczki z informacjami o całej Tibii www.wiki.hunted.pl. Oto adres ów nowej encyklopedii, http://rookstat.com/rookwiki/.
Pamiętajcie iż ideą tego typu wirtualnych encyklopedii jest to, że sami użytkownicy tworzą w niej wpisy i to od nich samych zależy ich autentyczność.

Milan ognia
11-09-2007, 21:49
Malutka edycja regulaminu. Pholtus ma rację.;)

Mega_RobalXXL
14-09-2007, 09:32
I stało sie 1/4 (250k) miliona expa została wbita przez RdB i zarazem awansowała na 95lv

http://img208.imageshack.us/img208/3189/rdbia6.jpg

Xzizikur
16-09-2007, 16:12
Ulubieniec pani Instynkt czyli Voodoo Rhythm...


16 Sep 2007 +262,638 (89lvl)





Xzizzbit.

Sebarka
16-09-2007, 16:47
One of the best bottes, Filho de Rookgaard today avans to level 75.

@ Xzizi, Robal

Czyli czekamy kto wbije ( na bocie ) 300k

@ down, a czy ja mowie ze ty masz botta ? :<

Ameriov
17-09-2007, 02:07
(Powiedzmy) News

Gildia Teams of Rook Awansowała na pierwsze miejsce pod względem expa na rookgaardzie, ciekawe na jak długo...



Tak to jest kiedy twoje maxymalne osiagniecie to jakis tam 30 lvl. Coz wtedy pozostaje jak tylko zal.

Tak to jest kiedy dla człowieka liczą sie tylko cyferki... 90% Isary może zaświadczyć, że nie botujesz, więc trzeba było zostawić to bez komentarza, bo jak ktoś pisze bzdury bez dowodów, to świadczy o nim...

vns.rlz
17-09-2007, 10:50
Heyah

@np Up

Niektorzy sa az tak smutni, ze az zalosni ...

Sprawdz czy Bot twojego mozgu jeszcze dziala =]

Tak to jest kiedy twoje maxymalne osiagniecie to jakis tam 30 lvl. Coz wtedy pozostaje jak tylko zal.

PeZet Dr. =]


Ty jak myślisz ze kiedykolowiek dorównasz Sunrise to sie mylisz oprócz lvla nic do tej pory nie zrobiłaś a czy lvl to jest wszystko ? tylko mały procent ;)

Scobel
17-09-2007, 12:02
Ty jak myślisz ze kiedykolowiek dorównasz Sunrise to sie mylisz oprócz lvla nic do tej pory nie zrobiłaś a czy lvl to jest wszystko ? tylko mały procent ;)

Czlowieku a czy ona cos napisala w stylu ze chce mu dorownac. Pan Sun byl tym "Pierwszym" i nic tego nie zmieni.
Ale RdB tez ma jakies swego rodzaje "Zdobycze".
A co wazniejsze jesli oczywiscie chodzi o mnie, swa wiedza dzieli sie na tym forum co duzo pomaga a napewno daje duzo informacji. Praca moderatora jest 100 razy bardziej trudniejsza - moderatora na poziomie, niz wbicie 100 lev na rookgaardzi. Bo stanowisko moderatora zobowiazuje, a postac w grze, hmm co najwyzej daje radosc z grania.

Na poczatku dziwilem sie jak mozna raportowac w kolko jedna osobe i to za nic.
Teraz jak wbilem swoj lev u siebie na serwerku to raporty ida na mnie nawet jak nie jestem online. Co zabawniejsze w MH bylem dawno temu ostatni raz, w czoraj poszedl na mnie raport w stylu "Blokuje MH" ... a ile to juz na mnie raportow szlo ze uzyvam Botow.
Tylko to mi to dalo ze chyba jestem jedyna osoba w tibi ktora co dzien widzi GM obok siebie, bynajmniej mozna pogadac, "oddac" bp z lootem ...

Czy GM moze jesc i pic ?? Chodzi mi o postac nie ownera :)

vns.rlz
17-09-2007, 14:43
Czlowieku a czy ona cos napisala w stylu ze chce mu dorownac. Pan Sun byl tym "Pierwszym" i nic tego nie zmieni.
Ale RdB tez ma jakies swego rodzaje "Zdobycze".
A co wazniejsze jesli oczywiscie chodzi o mnie, swa wiedza dzieli sie na tym forum co duzo pomaga a napewno daje duzo informacji. Praca moderatora jest 100 razy bardziej trudniejsza - moderatora na poziomie, niz wbicie 100 lev na rookgaardzi. Bo stanowisko moderatora zobowiazuje, a postac w grze, hmm co najwyzej daje radosc z grania.

Na poczatku dziwilem sie jak mozna raportowac w kolko jedna osobe i to za nic.
Teraz jak wbilem swoj lev u siebie na serwerku to raporty ida na mnie nawet jak nie jestem online. Co zabawniejsze w MH bylem dawno temu ostatni raz, w czoraj poszedl na mnie raport w stylu "Blokuje MH" ... a ile to juz na mnie raportow szlo ze uzyvam Botow.
Tylko to mi to dalo ze chyba jestem jedyna osoba w tibi ktora co dzien widzi GM obok siebie, bynajmniej mozna pogadac, "oddac" bp z lootem ...

Czy GM moze jesc i pic ?? Chodzi mi o postac nie ownera :)

K.
Nie chodzi mi tylko oto ze Sun wbił 100 jako pierwszy ale ok.

Scobel
17-09-2007, 15:21
K.
Nie chodzi mi tylko oto ze Sun wbił 100 jako pierwszy ale ok.

No wiesz mi chodzilo o to ze SUn stal sie tym "Pierwszym" znanym graczem Rookgaardu i to jeszcze na dlugo przed tym jak wbil 100 lev.
Poprostu jako jeden z pierwszych zaczol regularnie grac na rooku i co wazniejsze nie poprzestal na 50, 60 czy 70 lev. A reszta to tylko wynik jego expienia ... i slawy ktora zawdziecza levelowi bo czemu unnemu by mial ?? Wbil lev dostal BS, ma najwyzszy lev na rooku to ma znajomych wsrod GM - dostal na TS mozliwosci zabicia MM wraz z kilkoma innymi. Ale prawda jest taka ze nie dostal tego wszystkiego i jeszcze wiecej za darmo tylko za lev. Czyli za to o co oskarzasz RdB.

Ona bynajmniej dzieli sie swa wiedza i pracuje nad tym podforum. Sam roznie o niej mysle ale suma sumarów robi to za free dla nas ... nie raz muszac czytac obelgi i oskarzenia.

kuba1324
17-09-2007, 15:25
K.
Nie chodzi mi tylko oto ze Sun wbił 100 jako pierwszy ale ok.

W takim razie podziel się z nami innym osiągnięciem Sunrise'a niż wbicie 100lvl...

Scobel
17-09-2007, 15:28
W takim razie podziel się z nami innym osiągnięciem Sunrise'a niż wbicie 100lvl...

Nie no kilka tych innych osiagniec ma, ale wszystkie zawdziecza wlasnie levelowi ... Wiec kolko sie zamyka :)

Fpitolony w sprawe
17-09-2007, 16:32
News (?)

http://i85.photobucket.com/albums/k46/Thrral/UO0001.jpg

Aahhh... Taka tam "ciekawostka" :P

Scobel
17-09-2007, 16:38
News (?)


Aahhh... Taka tam "ciekawostka" :P

No chyba jesli to nie spam, a wydaje mi sie nie byc to smapem to moge odpisywac w kazdym temacie raz na jakis czas ... Chodz w Supporcie uznali mnie za starszego brata Kshaqa Spamera ... :)

Docelowo chce napisac po jednym poscie w kazdym temacie chodz by nie wiem jak byl stary. Oczywiscie wczesniej chce je rpzeczytac.

Kshaq
17-09-2007, 20:20
A ja biorę przykład z brata i też zaczynam spamować :D Chociaż pierwszym spamerem byłem na forum ja xD

@Down
Ja byłem przed nim ^^

Scobel
18-09-2007, 14:01
A ja biorę przykład z brata i też zaczynam spamować :D Chociaż pierwszym spamerem byłem na forum ja xD

@Down
Ja byłem przed nim ^^

Mimo iz jestem starszym bratem to odziwo, to ja bralem przyklad z ciebie :D
Wiec bez takich mi tu :D

A zeby byl news to dodam ze dwa dni temu zostale zbanowany...
Po jakims tam czasie odbanowany...
Tadam :D

vns.rlz
18-09-2007, 23:09
Niektórzy widza ze "nikt" niewie tyle co Sunrise.
co do mino maga pytanie brzmi ile aktualnie ludzi wie jak tam do niego wejsc ?

Scobel
18-09-2007, 23:32
Heyah

@Up

Przynajmniej 4 osoby

PeZet Dr. =]

Upx1iUpx2 Tak dokladnie 4 - zalozyciele Tibii a i no pan ktory zadbal o stworzenie naszej Wysepki :D

Sebarka
19-09-2007, 17:57
Voodoo Rhythm, znany jako niezły botter dobił jako 5 90 lvl.

Marcin24
19-09-2007, 20:19
nie obchodzi mnie to czy dostane 5 punktow ( ktore i tak zejda)Ciekawe czy Ban na IP też ci tak zejdzie.
@Topic
Zeby nie bylo offtopu powiem newsa
RDB to lamus.Chciałeś być śmieszny, nie udało ci się. Dla woli ścisłości, jeśli już chcesz obrażać, to dowiedz się kogo obrażasz. Powinno być raczej RdB to "lamuska" (szczegół).
@edit down
Nie muszę wiedzieć co napisałeś. Widzę co teraz piszesz i wnioskuję z tego.
P.S. Fajnie wyglądał twój tekst cały podkreślony na czerwono przez FF.

Yallah
19-09-2007, 22:29
Siarap!

@topic

Turlaj Boba zbliża się do 2 lvl.

Y'all

Orinoko
20-09-2007, 09:12
Panowie uspokójcie się troszke...

@TOPIC

Robin Shoodl Rookstayer z Thorii uzbierał dziś 100 minotaur leather :) Nie wie jednak czy będzie robił addon.

suchy1992
21-09-2007, 08:26
News:
Dnia Sep 21 2007, o 02:42:16 Filho de Rookgaard zginą na skeletonie.

http://img483.imageshack.us/img483/7286/fihogn5.jpg

Kafil
21-09-2007, 10:10
@uzupełnienie
Jest to Rekord pod względem śmierci na rooku,pobił on Sporro ,który padł na 72 poziomie

darushu
21-09-2007, 16:52
Najwidoczniej kicknął mu bot :) Oby takich więcej kicków...
A do tego jak można stwierdzić z jego komentarza:
- retired. Śmiało, można ogłosić ze z rooka znika kolejny "botter"...
Oby tak dalej :)

Sebarka
21-09-2007, 18:31
Trzeba zrobić ekipe na Balerze i tam trzeba potrapować Voodoo ( chyba pacc arena trolls )

vns.rlz
22-09-2007, 13:45
Trzeba zrobić ekipe na Balerze i tam trzeba potrapować Voodoo ( chyba pacc arena trolls )

jestem za i moge dołączyc do ekipy ;)

Scobel
23-09-2007, 20:35
Nadal sie ludzimy wszyscy ze wytepimy botterow. Trza przestac o tym gadac to i oni sie zamkna a z czasem temat zniknie ... wytepic sie ich nie da 1 ded 2 nowych wraca ...

Fpitolony w sprawe
24-09-2007, 19:49
News:
No i jest szosty 90. lvl - Ferumbras de Rookgaard .


:<

Gofin
24-09-2007, 23:13
@Up
Ale w wyścigu do 100lvl liczą się już chyba tylko 2 osoby:
Rookguardian de'Bove i Wesoły Rookstayer.
Z drugiej strony:
http://www.pskonejott.com/otc_display.php?character=Voodoo+Rhythm

Scobel
24-09-2007, 23:21
@Up
Ale w wyścigu do 100lvl liczą się już chyba tylko 2 osoby:
Rookguardian de'Bove i Wesoły Rookstayer.
Z drugiej strony:
http://www.pskonejott.com/otc_display.php?character=Voodoo+Rhythm

Hmm licza nie licza ... wszystko bedzie wiadomo jak ow osoba zdobedzie dany 100 lev ... przed zdobyciem tego poziomu wszystko to czyste spekulacje ...

Fpitolony w sprawe
25-09-2007, 16:26
@Up
Ale w wyścigu do 100lvl liczą się już chyba tylko 2 osoby:


Oczywiscie wszyscy wiedza, ze tych osob jest wiecej, ale mowimy tu o postaciach ;)

kuba1324
25-09-2007, 16:31
Oczywiscie wszyscy wiedza, ze tych osob jest wiecej, ale mowimy tu o postaciach ;)

Ja nie wiem, proszę o dowody...:)

MasterTusk
25-09-2007, 16:42
@Up
Ale w wyścigu do 100lvl liczą się już chyba tylko 2 osoby:
Rookguardian de'Bove i Wesoły Rookstayer.
Z drugiej strony:
http://www.pskonejott.com/otc_display.php?character=Voodoo+Rhythm

jestem ciekaw o co tak naprawdę walczą


News:

http://allegro.pl/item248161548_tibia_valoria_rookstayer_41lvl_rook_ wow_tanio_.html

gracz Alexes on Rook[41 rookstayer] postanowił spróbowac swoich sił na allegro.pl

mam nadziedje ze ktos szybko rozpatrzy mój report, jesli nie to pobawie się z nim w sprzedawce i kupca ;)

Deoaoe
25-09-2007, 22:12
News, a właściwie ciekawostka.

Nikczemny Frajer 40 Premium

http://allegro.pl/item248641038_tibia_arcania_90_ek_40_rookstayer_36 _ms_okazja_.html

Czuję, że kiedyś wszyscy wylądują na Allego.pl :/

darushu
28-09-2007, 23:41
Nius:
Jak można to zobaczyć, na stronie www.rookstat.com pojawił sie bug, który pokasował (miejmy nadzieje ze chwilowo), baze danych... ogólnie rzecz biorąc widoczni sa jedynie ci Rookstayerzy ktorzy aktualnie sa online i maja +22 level.
Miejmy nadzieje ze szybko wszystko wroci do normy:)

Scobel
29-09-2007, 00:37
Nius:
Jak można to zobaczyć, na stronie www.rookstat.com pojawił sie bug, który pokasował (miejmy nadzieje ze chwilowo), baze danych... ogólnie rzecz biorąc widoczni sa jedynie ci Rookstayerzy ktorzy aktualnie sa online i maja +22 level.
Miejmy nadzieje ze szybko wszystko wroci do normy:)

Uzupelnienie:
"Dnia 28.09.2007 popularną stronę www.rookstat.com dopadły chwilowe problemy techniczne. Na dana chwilę, tj: 23 00 nie można odczytać/sprawdzić statystyk wszystkich graczy Rookgaardu (+22lev) danego serwera. W chwili obecnej są widoczni tylko graczy będący Online. Jak udało się nam dowiedzieć, problemy te wynikają z przenoszenia danych na nowy dedykowany, długo oczekiwany serwer. Do rana powinno wszystko wrócić już do normy. Administrator RookStat przeprasza nas za wynikające z tego przenoszenia problemy i prosi o cierpliwość oraz wyrozumiałość.

Uaktualnienie:
O godzinie 23 20 statystyki strony www.rookstat.com zostały całkowicie wyłączone.

http://i190.photobucket.com/albums/z239/Scobel/Tibia/TechProblem.jpg"

Andarist
30-09-2007, 22:36
20:53 Wictor Mcklayer [60]: 20:53 You advanced from Level 59 to Level 60.

ze swiata Furora, neistety screen z przyczyn glupich lagow nie wyszedl, coz i tak ten na 50 lvlu byl chyba lepszy a jeszcze sie nei ukazal na tibia.pl

Scobel
30-09-2007, 22:41
20:53 Wictor Mcklayer [60]: 20:53 You advanced from Level 59 to Level 60.

ze swiata Furora, neistety screen z przyczyn glupich lagow nie wyszedl, coz i tak ten na 50 lvlu byl chyba lepszy a jeszcze sie nei ukazal na tibia.pl

Sorki wszystkich ze sie uniose, jesli niechcecie, niemozecie, niecos tam nietam cos to nie czytajcie:
Nie sadzisz noobkow ze kurde to nie jest odpowiedni temat ?? I co to ma wspolenego z plotkami loku bolku ?? Jak bys dal fotke to bym ci powiedizal Gz oczywiscie jak bys dal w odpowiednim dziale a tak to zal i juz

Evol
30-09-2007, 23:13
@up
4. Niusy o awansach jedynie co 5 lvl'i, poczynając od 50 (55, 60, 65 etc).
Więc o co ci chodzi? o.O
(GZ dla kolejnej 60-tki)

@Topic
Na RookStat wystąpił ciekawy bug, spowodowany prawdopodobnie przeniesieniem servera. Wszyscy, którzy wbili dzisiaj poziom mają poprzedni z wczorajszego dnia co daje taki efekt w Przyroście doświadczenia:

http://i243.photobucket.com/albums/ff216/Evoluo/RookStat/lol.jpg

@down
Ok. To powiedz mi czemu jest wczorajsza data przy poprzednim awansie jak np. Voodoo wbił 91 ~5 dni temu?

jak juz piszesz to poprawnie i dokladnie ...
tak można by napisać przynajmniej raz dziennie pod twoim postem.

Scobel
30-09-2007, 23:20
@up

Więc o co Ci chodzi? o.O
(GZ dla kolejnej 60-tki)

@Topic
Na RookStat wystąpił ciekawy bug, spowodowany prawdopodobnie przeniesieniem servera. Wszyscy, którzy wbili dzisiaj poziom mają poprzedni z wczorajszego dnia co daje taki efekt w Przyroście doświadczenia:



Hmm jak by ci to powiedziec nie nie jest to bug z powodu przenosin :) ... a raczej zmian na samej stronei w kodzie PHP ... jak juz piszesz to poprawnie i dokladnie ... napisz @ to dostaniesz bez problemu odpowiedz na swe pytania od admina rook stat )

Raxev
01-10-2007, 21:07
Neffss:
Fesóly RuKsteyer affansofal na dziefiesciotnego piąąątego lefla!

;>
@Down (ale wyżej)
Kaman na dułela!
Wersja normalniejsza:

News:
Wesoly Rookstayer awansował na poziom dziewięćdziesiąty piąty.

Fpitolony w sprawe
03-10-2007, 19:31
News:
Strona rookstat.com zrobila sonde (http://www.tibiacity.org/forum/showthread.php?t=4153) na temat boterow na stronie. Ja mam nadzieje, ze bedzie jak w opcji czwartej.
:P

Scobel
03-10-2007, 21:08
News:
Strona rookstat.com zrobila sonde (http://www.tibiacity.org/forum/showthread.php?t=4153) na temat boterow na stronie. Ja mam nadzieje, ze bedzie jak w opcji czwartej.
:P

Po pierwsze, nie RookStat zrobila a TibiaCity ... Po drugie, debilny pomysl i glosowanie. Bo skoro GM, CM nie moga w 100% za kazdym razem stwierdzic czy dana osoba bottuje to jak zamierzaja to sprawdzic ONI ?? Bedzie to conajmniej krzywdzace i niesprawiedliwe.

Kshaq
03-10-2007, 21:34
@up
Scobel nie myślę, aby ta sonda była robiona w celu pomocy GM'om, lecz w celach ogólnoinformacyjnych - kto jako botter może czuć presję innych gracz, ponieważ wiedzą o tym, że on bottuje (lub się mylą).

Ruki
04-10-2007, 00:11
@up
Kolega zgadzam się z Tobą :]

Scobel
04-10-2007, 12:25
@up
Scobel nie myślę, aby ta sonda była robiona w celu pomocy GM'om, lecz w celach ogólnoinformacyjnych - kto jako botter może czuć presję innych gracz, ponieważ wiedzą o tym, że on bottuje (lub się mylą).

Lecz z tego co rozumiem chodzi o to ze jak ktos komus udowodni - chodz nie jeste napisane jak kiedy i gdzie, ze bottuje to zostaje skasowany z listy na RookStat, tylko wiem ze na pewno bedzie to w ilusc przypadkach niesluszne i niesprawiedliw. Wedle mnie w pierwszej kolejnosci powinni kasowac ludzi z insomnia, bo to juz bardziej zawiewa na bottowanie. A reszty nie da sie na 100% udowodnic .... nawet GM nigdy nie jest w stanie dociec prawdy w 100%
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

RookStat dodala nowe "OPCJE":
1. Pod tym linkiem http://www.rookstat.com/insonesonline.php mozna zobaczyc osoby z tzn Bezsennoscia (Insomniac), ktore aktualnie sa online.
2. A spod tego linku http://tibiaaddons.tibianetwork.net/ mozna sciagnac TibiCam, a to ma chyba pomagac w skladaniu dowodow i raportow, w celu skreslen osob z rookstat. Co zabawne od TibiCam o wiele lepsze wedle mnie jest HyperCam 2 ktore mozna odpalic w kazdym momencie i nagrywac.

Ogolnie tak jak mowie, wiele osob bedzie rapotrowalo z zazdrosci. Przez co rookstat straci swoja bezstronnosc.

Ameriov
04-10-2007, 14:49
Scobel masz racje, nie powinni przyjmowac filmikow jako dowodow, bo wszystko moze byc jednym wielkim fake, tak jak z dodaniem kilku osob, w tym mnie do GBL na tibia.com... A tak btw to lepszy od hypercam jest SnagIt(ale tylko wersja full).

Palkair
04-10-2007, 18:29
<delete this post>

vns.rlz
04-10-2007, 18:37
Scobel masz racje, nie powinni przyjmowac filmikow jako dowodow, bo wszystko moze byc jednym wielkim fake, tak jak z dodaniem kilku osob, w tym mnie do GBL na tibia.com... A tak btw to lepszy od hypercam jest SnagIt(ale tylko wersja full).

Mówicz botter ?

Xzizikur
05-10-2007, 09:18
Rookstat.com obchodzi swoje drugie urodziny :)! Wszystkiego najlepszego.



Xzizzbit.

Raxev
07-10-2007, 21:34
@Scobel
Ja też myślałem, że botuje się dla Lvlu. Ale widzę, że niektórzy używają bota i nawet nie wiedzą po co.

Śmieszna prawda, ale prawdziwa prawda ;d

Scobel
09-10-2007, 00:56
Wesoly Rookstayer staje sie 2 graczem pod wzgledem lev na rookgaardzie w Tibii. Hmm no coz ... chyba powoli wyjasnia nam sie sytuacja z 2 osoba ktora zdobedzie 100 lev ... na rooku.

Down:
To sie wysililes ... ale co to ma z tematem wspolnego ...

vns.rlz
09-10-2007, 09:22
Grats Wesoly ;p

kuba1324
09-10-2007, 16:06
Down:
To sie wysililes ... ale co to ma z tematem wspolnego ...

Lepsze 'grats' od 'u noob, nie wysiliłeś się'.

Każdego niusa można skomentować, @vns.rlz właśnie to zrobił. Komentarze z tego tematu są usuwane po jakimś czasie, więc nie ma co ubolewać nad zaśmiecaniem forum. Kto jak kto, ale ty powinieneś o tym wiedzieć specjalisto od spammu.

Moim zdaniem setka należy się bardziej de'Bove, a niżeli Wesołemu. W końcu to ona ma dłuższy staż.

Pozdrawiam.

@Down.
CO do usowania komentow... kiedy ostatnio widziles jakas reakcje modka na Tajemnicach Rookgaardu ? Wiec sami mozemy zadbac o to co swe ...
Choćby 2 dni temu w kwestii Mówicza. Posty w TR są usuwane codziennie, po prostu tego nie dostrzegamy.

Scobel
09-10-2007, 16:24
Lepsze 'grats' od 'u noob, nie wysiliłeś się'.

Każdego niusa można skomentować, @vns.rlz właśnie to zrobił. Komentarze z tego tematu są usuwane po jakimś czasie, więc nie ma co ubolewać nad zaśmiecaniem forum. Kto jak kto, ale ty powinieneś o tym wiedzieć specjalisto od spammu.

Moim zdaniem setka należy się bardziej de'Bove, a niżeli Wesołemu. W końcu to ona ma dłuższy staż.

Pozdrawiam.

Spam mozna czynic na dwa sposoby ... domysl sie jakie. CO do usowania komentow... kiedy ostatnio widziles jakas reakcje modka na Tajemnicach Rookgaardu ? Wiec sami mozemy zadbac o to co swe ...

I 100 lev nie powinien nalezec sie za czas poswiecony grze ... bo to bez sensu by bylo ... kto wbije to wbije i juz.

Kshaq
09-10-2007, 17:09
Panowie spokojnie... Jak każdy wie TR mają moda - Instynkt, która nas zaniedbuje. Scobel ma rację. Tylko my możemy dbać tu o porządek, ponieważ reporty nie zawsze przynoszą należyty efekt.
Wejdźcie na OWiON i zobaczcie... 1 str. i kilka tematów o po prostu Gównie Maryny. W OWiON'ie było tak prawie od zawsze. W TR trochę to ochłonęło, ale właśnie przez takie posty wracamy do pierwotnego stanu TR.
Dlatego przed każdym postem pomyślmy, czy naprawdę jest potrzebny, czy przekażemy tym jakąś konkretną myśl...

Raxev
09-10-2007, 18:47
I 100 lev nie powinien nalezec sie za czas poswiecony grze ... bo to bez sensu by bylo ... kto wbije to wbije i juz.

Dokładnie. Nasuwa się od razu tekst 'sie gra sie ma', RdB odchodzi na emeryturę, wbija 2 lvle i znowu.. a z tego co wiem Wesoły gra ciągle; kiedy tam ostatnio widzieliśmy w commencie napis retired, jeśli w ogóle?

darushu
09-10-2007, 23:02
@Instynkt
Wzruszające ;)

Scross'Rooker
09-10-2007, 23:08
Ta to sie wysiliła "żart".
Fajnie to pisała, taki list pożegnalny xD. Simon reprezentujesz na bardzo wysokim poziomie Candię.
Powodzenia RdB jak i Wesoły.
Edit:
Bardziej ckliwy ten list od "spowiedzi" Austina.

Palkair
09-10-2007, 23:39
<delete this post>

piotrek26111
10-10-2007, 00:30
Dokładnie. Nasuwa się od razu tekst 'sie gra sie ma', RdB odchodzi na emeryturę, wbija 2 lvle i znowu.. a z tego co wiem Wesoły gra ciągle; kiedy tam ostatnio widzieliśmy w commencie napis retired, jeśli w ogóle?
Po pierwsze, Wesoły gra na bocie więc nie widzę powodu żeby miał nagle zaprzestać gry. Przecież bot za niego poexpi niezaleznie od tego czy mu sie chce czy nie. Chyba ze gdzies wyjedzie i nie ma komu wlaczyc bota w co watpie. Wesoły = prawdziwy botter z definicji. Postawił sobie za cel zostanie najlepszym rookstayerem na świecie i konsekwentnie bez fajerwerków dąży do jego zrealizowania sprytnie ukrywając oszustwo. Należy mu się za to wielki respekt i szacunek niezaleznie od tego czy ktos jest zwolennikiem czy przeciwnikiem botów.

Po drugie, Wesoły nie jest kolejnym "trendi" gimnazjalistą który co drugi dzien wpisuje sobie "retired" do komentarza. Ostatnio zauwazylem ze wsrod gimnazjalistow nastala glupia moda na wpisywanie sobie "retired". U mnie na serwerze wsrod rookstayerow 30+ lvl wiekszosc z nich ma wpisane "retired" przez wiekszosc czasu (tylko jak jest zielona strzalka w gore oznaczajaca awans na kolejny lvl to kasują) a w rzeczywistosci normalnie expią. Widać nastała kolejna moda po paleniu papierosów i sluchaniu techno, teraz "dżezi" jest wpisać sobie do komenta "retired".

Yallah
10-10-2007, 01:40
teraz "dżezi" jest wpisać sobie do komenta "retired".

Teraz nie mówi się "dżezi" tylko "kaczi". Ludzie kiedy się tego nauczycie?:(

Y'all

vns.rlz
10-10-2007, 10:57
Ta to sie wysiliła "żart".
Fajnie to pisała, taki list pożegnalny xD. Simon reprezentujesz na bardzo wysokim poziomie Candię.
Powodzenia RdB jak i Wesoły.
Edit:
Bardziej ckliwy ten list od "spowiedzi" Austina.

dzieks :pp

Kafil
10-10-2007, 16:22
Heyah

Coz ... przegonil mnie ... nie bedzie pierwszym i ostatnim, ktory tego dokona =]

Swoje zrobilam, a 100 lvl ... mmoozzee kiedys ^^

Oczywiscie gratulacje dla 96 none i oby wkoncu wbil 100tke ... niektorzy moga sie zdziwic tym co pisze, kazdy wie, ze nie przepadamy za soba. Mimo to zycze mu jak najlepiej.

Dawno dawno temu osiagnelam zamierzone cele, moj krotki powrot takze utwierdzil mnie w moich przekonaniach dotyczacych graczy Rookgaardu.

Czas powoli odejsc na emeryturke i patrzec jak inni osiagaja sukcesy. Zycze takowych zarowno tym co stoja po mojej stronie barykady jak i tym, co stoja po stronie przeciwnej.

Forum - coz skoro powoli rezygnuje sie z gry to i Forum rowniez staje sie dla mnie obce. Modkiem bylam jakim bylam - lubianym i nienawidzonym - normalna kolej rzeczy. I tutaj rowniez daje Wam pole do popisu, wytezcie sie, popracujcie, a kto wie, moze ktoregos dnia ktos z Was zostanie wybrany nowym Modkiem, ktory cala swoja uwage poswieci TR. Powodzenia =]

Oczywiscie co jakis czas bede zagladac do gry (przede wszystkim pod uwage biore Test Serwery) jak i na Forum. Jednak moje wizyty beda sporadyczne i krotkotrwale.

Na odchodne zacytuje ciekawie brzmiace (przynajmniej dla mnie) zdanie:

"Wazniejsze od bycia Najlepszym jest bycie Pierwszym"

PeZet Dr. =]

Szkoda ze odchodzisz ale chyba nie zapomnialas o czyms.

Zacytuje tu opis z gg:
"\o_,__, <Zzzzzzzzz>

-- Wieczny Sen -- <Nigdy Więcej Online>"

Wiec to znaczy ze tego nie dostane??

Tom The Tanner
10-10-2007, 22:07
A żeby było tak do końca pro, wujcio Vialix pirdyknie skriina:

http://img159.imageshack.us/img159/5443/jeapmi9.png

A ten dla tych, którzy pili mleko (powyższy jedynie dla wyznawców actimela):

http://img102.imageshack.us/img102/7889/jeapmr1.png

Skoro nie ma różnicy to po kija przepłacać? Bez kitu. :|

Vial

piotrek26111
10-10-2007, 22:31
Jeszcze PiS wygra wybory, to już tylko zostaje się powiesić...
PO wygra wybory na 100%

Zito
11-10-2007, 12:28
< deleted >

Kafil
20-10-2007, 10:58
3,5h temu padl leaver - Stracil 2 lvle

MasterTusk
20-10-2007, 11:47
co do leavera troche dziwne, w TOP 100 DEATHS IN ROOKGAARD pisze ze zostal zabity przez buga - na tibia.com że przez goblina :|

kuba1324
20-10-2007, 12:55
co do leavera troche dziwne, w TOP 100 DEATHS IN ROOKGAARD pisze ze zostal zabity przez buga - na tibia.com że przez goblina :|

Najwidoczniej był to bug...:p
Tekst można rozumieć dwojako.

Wiceros
20-10-2007, 18:04
Chyba tibia.com ma dokladniejsze informacje wkoncu to ich gra no nie?..

Wiec musi byc blad na stronie...

Sebarka
20-10-2007, 18:52
@Up

Leaver to mój ziomuś albo i na odwrót i mówił, że padł na Goblinie. Grał na laptopie w łóżku i zasnął. ;o, odzyskał loota.

darushu
20-10-2007, 20:27
http://img144.imageshack.us/img144/2752/44280456ar8.jpg (http://imageshack.us)
Dwie myśli mi sie nasuwają na powyższy Screen:
1. Botował, tylko teraz Cie w bambuko robi, żebyś nadal miał do niego szacunek... licząc, że tego u botterów nie masz ;)
2. Coś za długo chyba na tym laptopie grał... Jak można tyle?

- Dobrze że padł, jeżeli bot to wiadomo :) A jeżeli za długa gra, to radze na przyszłość nie przesadzać z jej ilością, bo siedziec po 5-10h dziennie to nałóg.

Yallah
20-10-2007, 20:32
Na sztos z bhotami!

Y'all

Rohas
21-10-2007, 00:28
*Yallah
O nie. Gdyby nie boty - nie byloby botterow, a wtedy jakies 3/4 osob przestaloby grac w tibie ;<

*btw
Bóóty som zue ;<

darushu
21-10-2007, 11:45
Gdyby nie boty - nie byloby botterow, a wtedy jakies 3/4 osob przestaloby grac w tibie ;<

w tym 3/4 ludzi na rooku postawiłoby sobie w commencie napis Retired... Oh, ale by bylo milo :)

kuba1324
21-10-2007, 14:33
*btw
Bóóty som zue ;<

Ot tego jest szefc :p

Rohas
21-10-2007, 16:00
Ot tego jest szefc :p
Od tego jest ironia :p

Scross'Rooker
21-10-2007, 22:35
NEWS:

Gracz o Nicku Wesoly Rookstayer awansował z 97 levela, na 98.
Jest on nadal drugim graczem na Rookgaardzie, pod względem levela, a zarazem najlepszym Polakiem.

R.R.
21-10-2007, 23:03
Wesoly Rookstayer to spoko gościu. Myśle, że będzie drugą osobą posiadającą 100lev ;)

Yallah
21-10-2007, 23:57
@up

Ta... jeśli przez słowo SPOKO rozumiesz - Super Przymulony Opieprz Kiszący Ostrygi.

Y'all

Rohas
22-10-2007, 16:17
Super Przymulony Opieprz Kiszący Ostrygi.
Hahaha, normalnie padlem ;d Pozder dlatego spoko 98lvl'a xd

Scross'Rooker
22-10-2007, 16:36
Nie każdy gracz z wysokim levelem jest dobry, ale zkąd możemy oceniać go w życiu osobistym, skoro go nie znamy
Ta... jeśli przez słowo SPOKO rozumiesz - Super Przymulony Opieprz Kiszący Ostrygi.. Nie znasz go, więc niemów tak na niego i wcale nie bronie go. To tak jak botem oskarżasz kogoś, a dowodów brak...

Fpitolony w sprawe
22-10-2007, 16:41
A skad wiesz, ze go nie zna? J tam gadalem z nim pare razy i wcale taki "ciekawy" nie jest...

Yallah
22-10-2007, 17:08
@R.R.

Tak jak mówi Thrall. Rozmawiałem z nim kilka razy i po prostu nie przypadł mi do gustu. Wyraziłem po prostu swoją opinie. Skończmy już.

Y'all

Scross'Rooker
22-10-2007, 18:34
Ja nie mówię o rozmowie Thrall i Yallah, ale o RL znajomości, nigdy nie wiadomo kto jest po drugiej stronie...może Wojtek xD

Aqua
23-10-2007, 23:36
nigdy nie wiadomo kto jest po drugiej stronie...może Wojtek xD

Bardziej Maciek z klanu xdd

MasterTusk
24-10-2007, 17:58
Rookstat.com wyczyscilo wszystkie postacie - ktos wie dlaczego?

Lol przyrost doswiadczenia tez...jednym slowem wszystko...jakis bug? hack?

kuba1324
24-10-2007, 18:27
Rookstat.com wyczyscilo wszystkie postacie - ktos wie dlaczego?

Lol przyrost doswiadczenia tez...jednym slowem wszystko...jakis bug? hack?

Bug, nie pierwszy i nie ostatni... ;s

MasterTusk
25-10-2007, 01:04
Chyba Rookstat.com zrobiło backup sprzed 4-5dni ;s chary do ponownego zalogowania się mają lvl sprzed własnie 4-5dni.


#down[To zedytowałem, cała góra BYŁA:)]

toteż mówię ze zrobili BACKUP - przywrócenie ostatnio poprawnie zapisanego stanu serwa.

[to tez edit] ps. pozatym sam zacytowałes moją pierwszą wypowiedz, wiec niewiem o co chodzi ;)


Up. No coz zedytowac posta to ja tez moge
[to tez edit] od tego jest opcja edytuj, jako członek supportu powinienes sam zachęcac do edytowania, a nie wyraznie ironicznie dajesz do zrozumienia ze zle zrobilem edytując ;)

Scobel
25-10-2007, 01:30
Chyba Rookstat.com zrobiło backup sprzed 4-5dni ;s chary do ponownego zalogowania się mają lvl sprzed własnie 4-5dni.

A wiesz co to GLOBAL SERVER SAVE - ktore odbywa sie nie co dziennie, ani nie kilka razy w dniu. Wiec wrocili do ostatniego poprawnego GSS. I to nie peirwszy raz juz na rookstat.com ich nowy server nie wytrzymuje.

Up. No coz zedytowac posta to ja tez moge ... bo na 90% wydaje mi sie ze nie miales tam wzmianki o BackUp`ie.

Mega_RobalXXL
30-10-2007, 00:00
NIUS

Wesoly Rookstayer awansował na 99level pozostał mu jeden poziom (jakiś tydzień) i będziemy mieli kolejną osobę z 100lv on rook

Ps.

Wiem że łamie regulamin...


Pozdro.

Yallah
30-10-2007, 00:07
<klaszczehansapokasku>

Ludzie, czy co Wam daje informowanie o kolejnych lvlach? Nie lepiej ogłoszać wbicie ogrągłych liczb?

Y'all

Aqua
30-10-2007, 00:21
Chyba też będe co lvl up, pisać tutaj xd

Szczerze to wątpie, że kogoś obchodzą jego lvle.
Niech wbije ten 100 i niech se zwali xd

Regoor
30-10-2007, 08:23
NIUS
Jena Woodson, jako pierwsza osoba na Guardii wbiła 50 level. Gratuluję! Udowadnia ona, że jednak ktoś expi na naszym (Guardzińskim) Rookgaardzie.

MvD
01-11-2007, 15:33
Van Marich, gracz Galany, sharuje swoje konto z bratem i kolegą. Pozdro dla tego 'prawdziwego Rookstayera' <3

MasterTusk
05-11-2007, 00:28
Jestem bardzo ciekaw kto tym razem wiedząc ze lamie regulamin, napisze kolejnego 'newsa'
edit - jedna osoba dobrze wie o co mi chodzi, głównie do niej to kieruję ;)

#down
Gz

Sebarka
06-11-2007, 18:29
Uzupełnienie co do awansu Wesolego.

Dnia 04.11.07 Wesoly Rookstayer ze świata Rubera osiągnął magiczny póog 15 694800 punktów doświadczenia. Za jego expa na maina mogłoby wyjsć 3736 8 lvlowcow-czyli takie 3 pełne servery mógłby zrobić!! Jednym słowem MASAKRA.

Jest to druga osoba, która osiągnęła ten czyn na Rookgaardzie, a pierwszy Polak.

Tu skrin

http://img228.imageshack.us/img228/6483/lvljakissc1.jpg

_BERCIK_
11-11-2007, 16:21
W związku z nowa opcja na rookstat, a propo Bootlisty dodalem Krumagra, 53 lvl rookstayera który od 1 lvl jedzie na boocie ;D Czekam tylko żeby go przyłapac jeszcze raz i .. delete ;D
http://www.rookstat.com/botters.php
wy też wysyłajcie filmy zdjęcia itp.
Pozdro ;p

suchy1992
11-11-2007, 22:29
Witam!
Odrazu mówie że z angielskiego jestem słaby bo w szkole mam niemiecki.
Więc tak...
If you want see the bot character out of RookStat rankings you need to report it to RookStat Admin.
Powiedzmy że mam dowody na pewnego typa i??? Co ja mam zrobic? Tak wysłać do admina yhy adminem jest??? jego meil to???
Proponuje przetlumaczyc caly tamten poradnik :)
Pozdrawiam

Gofin
11-11-2007, 23:53
@Up
Tłumaczenie znajdziesz w najnowszym wydaniu Gazetki Erbowskiej na stronie www.balanced.markomp.net ;)

Regoor
15-11-2007, 22:18
NEWS
Pewnie mało osób to interesuje, ale ostatnio największy botter na Guardi, czyli Draco Rookstayer -padł. Stracił on dwa levele. Jest to już jego 5 ded, który zaliczył podczas botowania. Mam nadzieję, że w końcu GM się zaloguje i zbanuje go.

darushu
16-11-2007, 19:02
@up
A nie lepiej strzelić 'filma' z jego botowania dla rookstat.com? Oni sie tym zajmą i prawdopodobnie dostanie bana.

Tom The Tanner
16-11-2007, 22:12
SREWS

http://img222.imageshack.us/img222/7057/emmawg2.png

Jak ktoś chce wbić na jutrzejszą skromną imprezkę to musi się do jutrzejszego reset serva wylogować obok pola pszenicy między Al Dee a tą wiejską szopą bez mebli, okien i drzwi, bo potem będzie zablokowane. Będzie dużo muminków, dużo wina i dużo kobiet. Może uda się skombinować jakiś dysk dżokejów. Mile widziane nub chary na mc, jak i same ziomki te oryginalne, sterujące sobą. xd

Rozpoczyna się ok. godziny 10 - 11 i będzie trwać co do ostatniego żywego amprezkowycza (przewiduję godzinę 16). Nie wylogujesz się przed zablokowaniem przejść? Ah, trudno nie ma dla Ciebie miejsca w gospodzie.

Zaproszeni są wszyscy, którzy zdążą. Oczywiście normalne jest, że po godzinie, może dwóch, dostawy jedzenia i wina z dp charów zaczną się coraz bardziej opóźniać, coraz będzie tego wszystkiego mniej, aż w końcu skończy się i będzie można pić tylko szlam z pobliskiej dziury, gdzie mieszkają trujące spidermany. Mebli też będzie ubywać, jak jakiś nubek wbije to muminy go zara wezmą w trapa, ale może zdążyć rozwalić pare krzeseł. Miazga do miazgi i zbierze się burdelos, ale czym byłaby ympra bez burdelosa, tarzających się po ziemi pyjaczków i tak dalej. Atrakcje to walki w błocie, rzyganie sobie w dekolt, ćwiczenia rekreacyjne, po dwie, albo 3 osoby (lateks rozdawany za free, ale lepiej przynieść swoje, bo po tanich swędzi, jak to uważa Tathar). Partnerów i partnerek nie zabraknie, póki muminki nie padną gdzieś pod stołem...

No to chyba wszystko co powinno być, jest. :) Nie ma żadnych reguł.

Aha, jak wśród gości znajdzie się jakiś didżej to postaramy się zaopatrzyć was w białe rękawiczki, jeśli jakiś kamerzysta nagrywający wszystko na HyperCam (nie tibicam, chodzi mi o dobrą jakość w np. .avi) to znajdzie się i dla takiego kamerzysty jakieś wynagrodzenie w postaci koperty z jakąś kwotą gp... Jak chcecie wiedzieć jaka to okazja, to mogę wam powiedzieć, otóż ja i Gofin w podobnym czasie mamy urodziny, taka wspólna ampra to jepowa rozkmina.

Mam nadzieję, że to wszystko - powtarzam - godzina ok. 10, pole pszenicy między Al Dee, a szopą, ze sobą należy wziąć tylko HyperCama, super mc na mc i jakieś dziewczyny, a i to nie jest do końca wymagana (no, oprócz tego ostatniego może).

Może uda nam się pobawić prezentacją magebomba na respiącym się tam od czasu - do czasu biednym chickenie. Dlatego każde mc się liczy, każdy muminek! Istnieją programy, które po zminimalizowaniu klienta niwelują liczbę klatek do zera i w ten sposób można odpalić nawet do 40 mc jednocześnie, no ale cóż... na Azurze, wśród ziombli z Rook Balanced nie ma umiaru.

Ssija in popijawa of the melanż.



Vial

Mega_RobalXXL
25-11-2007, 13:06
Screan mówi sam za siebie.

http://img444.imageshack.us/img444/469/exprdbrf7.jpg

I jeszcze takie coś.

http://img519.imageshack.us/img519/4857/onlinerdbzn4.jpg

Robal
Pozdrawiam

@edit MasterTusk

Instynkt mówiła o Voodoo Rhythm a nie o Wesolym Rookstayerze...

MasterTusk
25-11-2007, 15:35
[Moja pomylka, sory - zle zinterpretowalem tekst]thxd Robal
Pozatym nie wmowisz mi(moze innym tak, w koncu na forum kazdy chyba boi sie mowic otwarcie, dopiero w tibii idzie sie nasluchac) ze tak o wytrzymałaś tyle czasu EXPIĄC...ale w koncu to nie wazne, jest afera i o to chodziło, okazja do wypowiedzenia się została uchwycona, wszystko stłumione lekceważącym postem, bye.

(jak zwykle to 'tylko' moja opinia)

Scross'Rooker
25-11-2007, 15:56
Niema to jak sharing (to moje zdanie).
Wesoly tego nie wbije bo to nie dla niego. (także moje zdanie), Natomiast Voodoo będzie musiał dobrze nastawić bota.

Regoor
30-11-2007, 10:51
NIUS
Ogólnie to mam cztery newsy.
1. Po raz kolejny padł największy botter na Guardi, czyli Draco Rookstayer i posiada on obecnie 40 level.
2. Golderax, jak druga osoba w historii Guardi wbił 50 level. Gratulujemy!
3. Yenio (czyli ja), jak trzecia osoba w historii Guardi wbił 50 level. Gratulujemy!
4. Jena Woodson wbiła 51 level i znów jest pierwsza w rankingu Rookstayerów na Guardi.

Milan ognia
30-11-2007, 23:43
Screen shot:
http://img70.imageshack.us/img70/8697/1mlniy1.jpg (http://imageshack.us)

News:
I na tym zakończyła się 'moja' kariera Rookgaardiana. Poznałem wielu ciekawych (a i jeszcze więcej wręcz żałosnych) graczy, których z czasem zaczynałem utożsamiać nie z pixelami, a prawdziwymi ludźmi po drugiej stronie monitora. Cóż, było miło. Cya in da Hell. :)
Co do tekstu - Ci, do których to jest skierowane wiedzą o tym, reszta niech się nie przejmuje.

Raxev
01-12-2007, 16:20
@Up
I tylko dlatego piszesz nowego posta?

A Ty?
A ja?

Soru Haltonie, myślę, że wyjdzie Ci to na dobre. Zakończenie gry też w nie najgorszym stylu ;]

Sebarka
02-12-2007, 08:07
Rookguardian de'Bove osiągnęła 100 lvl na Rookgaardzie jest to cos niesamowitego osiagnela 15kk punktow !! jest trzecią osobą na Rookgaardzie i drugą w Polsce.

-.-.-.-.-.-.-.-

nie mowcie ze sharing albo cos no bo to spam ;s.

Scobel
02-12-2007, 15:20
Rookguardian de'Bove osiągnął 100 lvl na Rookgaardzie jest trzecią osobą na Rookgaardzie i drugą w Polsce.

-.-.-.-.-.-.-.-

nie mowcie ze sharing albo cos no bo to spam ;s.


No a co więcej, jest to jeden i ten sam owner od początku ... 1 ...

MasterTusk
02-12-2007, 15:57
No to czekamy na temat de'B jak sha'Ring(czytac z przymróżeniem oka;))
Z mojej strony gz za WBICIE SETNEGO LVL'A.
Juz nie mówiac ze(moim zdaniem) dział przyrost expa bedzie mial 1 miejsce zajete na chyba zawsze...

Moje pytanie jest takie(kieruję je teraz do Rookguardian de'Bove, w sumie mógłbym przejrzec Jej posty, ale nie lubię lustrowac graczy z ich teczek postowych)

Czy wbilas przez okres ostatnich 30 dni sama te lvl'e? i bez wspomagaczy?(co do tego drugiego, pytam zeby byla formalnosc)

(Pytanie nie jest zlosliwe, chcialbym poprostu poznac odpowiedz tak lub nie. Pytanie byc moze wbrzmi wscibsko, totez moze pozostac bez komentarza)

MasterTusk
08-12-2007, 23:03
Jeszcze raz ja, news tyczy się czegos innego niz mój poprzedni post, totez nie edytowałem.

Gratulujemy użytkownikowi forum Instynkt skasowania sobie postów do 24-07-2007, 19:26. Czekamy na ciąg dalszy.

Scross'Rooker
08-12-2007, 23:11
A jaki jest powód usunięcia postów?

Xzizikur
09-12-2007, 11:11
Levele by se 'skasowała', a nie :).


Edit@

- Pierwsza i jedyna osoba, ktora robila z Was wala przez lata !!! hahahahaha - <-- Podpis wiadomo kogo.

- Prodigy -
09-12-2007, 11:27
Nius: Xerena żyje! Po długim, długim okresie zastoju ludzie wreszcie zabrali się za levelowanie. I nawet pomijając fakt, że 1/3 listy wzniosła się na fali podwójnego expa, zawsze to coś... Słyszałem nawet, że jeden debil z top 3 Xereny kupił PACC specjalnie z okazji double expa i przestał grać po 3 dniach...

Btw, czy ktoś ze znajomościami u modów może mi załatwić podpis pod nickiem "Zrobiony w wała"? :'(

R.R.
09-12-2007, 16:16
Mamy dwóch liderów!
Sunrise oraz Wesoly Rookstayer posiadają 102lev, czyli są na równi! Kto będzie Nr 1? Tego nie wiemy, ale wierzymy w Wesołego!

- Prodigy -
09-12-2007, 16:56
Mamy dwóch liderów!
Sunrise oraz Wesoly Rookstayer posiadają 102lev, czyli są na równi! Kto będzie Nr 1? Tego nie wiemy, ale wierzymy w Wesołego!

Kto wierzy, ten wierzy =p

Raxev
09-12-2007, 17:46
Trudno stwierdzić skoro Sunrise ostatnio logował się Aug 05 2007, 19:43:16 CEST ;o, a Wesoly gra dalej.

Patton
09-12-2007, 19:05
Teraz sie posypia te 100 lvl niedlugo napewno osiagnie go Sir Mafjozo z Kyry

Pan Klocek
09-12-2007, 20:55
Mamy dwóch liderów!
Sunrise oraz Wesoly Rookstayer posiadają 102lev, czyli są na równi! Kto będzie Nr 1? Tego nie wiemy, ale wierzymy w Wesołego!

Powiedziałbym raczej "mają równy level", bo Wesołemu do Sunrisa daaaaaaaaaaaleko jak Dodzie do W. Brtoszewiskiego.

Morderff
15-12-2007, 12:04
Lesiu Obwiesiu z Harmonii wbił 60 lvl. Gratulujemy!!!

Zito
16-12-2007, 06:08
< deleted >

Scross'Rooker
16-12-2007, 12:03
Wesoly tego chciał, gadałem z nim. Prosił żeby gość chodził za nim i nakręcał, jak on bota będzie udawał więc nie pieprzyć że wydało się

Pholtus
16-12-2007, 13:37
@Up
Tak się składa, że oglądałem ten movie i chciałbym Cię poinformować, że trudno jest chodzić ciągle tymi samymi ścieżkami... Możliwe, że tego chciał, ale bota miał włączonego na 100% i nikt mi nie wmówi, że było inaczej.

Scross'Rooker
16-12-2007, 13:42
Spoko ziomek a jak otoworzyć te nagranie ?bo nie mogę pobrać new Tibia Cam...

Pan Klocek
16-12-2007, 13:46
Wesoly tego chciał, gadałem z nim. Prosił żeby gość chodził za nim i nakręcał, jak on bota będzie udawał więc nie pieprzyć że wydało się

A jak Ty byś się bronił na jego miejscu gdyby Cię złapali? "Ja tak specjalnie ja nie musze być na rookstat".

Ot i po sprawie. Tyle godzin expienia i po co? Nawet w statystykach nie będzie. Ehhh ten nowy rookstat powoli zaczyna mi się podobać.

Scross'Rooker
16-12-2007, 14:00
Skoro taki pomocny jesteś to pomóż mi odpalić TibieCam

Hynu
16-12-2007, 16:17
Ja będe pomocny i ci pomogę. :)
Filmik można odpalić ściągając tibie 8.0, i tibicam pod tibie 8.0 (tak, ten filmik działa na starym cliencie).

A co do wesołego to nie wierze w to że expił (nastawiał bota?) godzinami, właściwie po to aby znaleźć się na dobrej pozycji w rookstacie, bo przecież nie expił dla przyjemności, prawda?
Więc teraz się tłumaczy, wymyśla bajki, żeby chociaż parę osób miało do niego niezasłużony respect. =)

Milan ognia
16-12-2007, 18:28
Ouch k*** boom headshot. Wesoły ze mną gadał nim to zrobił. O tak... chcecie skriny? Pisać na PW.

suchy1992
16-12-2007, 21:15
Film przedstawia historie rookslayerów z Hiberny.

http://pl.youtube.com/watch?v=PE8tR9TewB0

vns.rlz
17-12-2007, 11:14
Scross ty juz nic nie gadaj o tych botach lepiej, poco i tak kazy wie jak jest~

Zito
17-12-2007, 12:35
< deleted >

vns.rlz
17-12-2007, 14:11
NjUs

Pjawil sie obiecany wywiadzik z niejakim panem ;) Instynkt.
Przeczytac go mozna pod tym adresem: http://www.rookgaard.pl/forum/showthread.php?tid=2458&pid=39957
..endzoj

Wklej go tutaj bo pewnie zaraz delted posta twojego bedzie xD

Mega_RobalXXL
17-12-2007, 14:57
Piękny wywiad aż łezka sie o oku kręci :-)

Ps. Słowa "Wyścig szczurów" to moje słowa :D

Pozdrawiam.

vns.rlz
18-12-2007, 15:28
Dlaczego wesoly traktowany jest jako botter na rookstacie ? :p


http://www.rookstat.com/rankgeral.php

Exedon
18-12-2007, 15:53
Wesoły to bot :)

http://www.rookstat.com/botters.php?p=2

http://img515.imageshack.us/img515/6895/beztytuumm5.png

Knight Patryk
18-12-2007, 15:59
Dlaczego wesoly traktowany jest jako botter na rookstacie ? :p


http://www.rookstat.com/rankgeral.php
Bo botuje?a te Gmy nie rusza tylka i nie sprawdza tego... pewnie ma funkcje przestan robic akcjii gdy zobaczy gma na 50 lvlu go przylapalem nie raz

Mega_RobalXXL
22-12-2007, 00:21
Dnia 21 grudnia Wesoly Rookstayer awansował na 103 poziom. Tym awansem wyprzedził Sunrise a przypominam ,że Sun był "od zawsze" pierwszy w rankingu rookerów. Gratulacje dla Wesolego i powodzenia w dalszej grze.

Robal

Milan ognia
01-01-2008, 02:02
News.
W nocy z 31.12.2007 na 01.01.2008 gracz Flake Halton został oficjalnie usunięty z rodziny Haltonów, której ja, Soru Halton jestem założycielem i ojcem.
Powodem jest ofensywne zachowanie się gracza w stosunku do Lilla Canazza, Warbie, Sevis Halton.
Ponadto był wielokrotnie oskarżany o botting oraz trapowanie.

MasterTusk
01-01-2008, 03:45
#Ghand
że Flake bezpodstawnie oskarżył Warbiego (50lvl na Anticańskim Rooku) o bottowanie bez skrupułów

Nie bezpodstawnie. Warbie to botter, który bardzo dobrze się pilnuje(zwłaszcza ostatnie 2-3 tygodnie, gdzie o różnych porach ma moje wizyty). Niemniej jednak, miał dwie wpadki które tylko dzięki zbiegom okoliczności nie zostały uchwycone na tibicam. Pierwsza wpadka, gdy to z Wesołym blokowaliśmy mu waypointa(nie idzie inaczej tego nazwać, gdy Wesoły stał sobie na schodkach do jednej z wolf cave, a Warbie o dziwo stał w miejscu, po ruszeniu się Wesołego nagle zaczął chodzic)
Druga wpadka, podejrzewam że Warbie był w WC, czy gdzieś tam - w każdym razie nie było go przy kompie jakies ~5 minut podczac których ja go złapałem. Dopushowalem do miejsca, gdzie mogłem swobodnie zrobic ssa, poczym uruchomiłem Tibicam. Niestety, po lognięciu się już odpowiadał...SS co prawda jest, ale gdyby ktoś się przyczepił można by uznać ze jest naciągnięty.
Obecnie ubiegam się, żeby rookstat zaakceptowało mój inny dowód - filmik w którym Warbie wydaje się zwyczajnie bez wspomagaczy expic, jednakże jest do czego się przyczepic:)


#Milan ognia
Ponadto był wielokrotnie oskarżany o botting oraz trapowanie.
chyba nie masz na myśli proofsa z rookstat.com? ^.-

Milan ognia
01-01-2008, 10:41
#Milan ognia

chyba nie masz na myśli proofsa z rookstat.com? ^.-

Nie - to akurat było tak samo jak z Wesołym. Ale wystarczyło popytać o Flake gdy sobie tak expił na 20~35 lvl.
@Xziz na dole:
Hm... wiesz, może byś miał racje gdybym założył nowy temat. ;o
Jakby nie patrzeć rodzina Haltonów jest największa na Antice (jakby nie patrzeć - naj z naj serwerów biorąc pod uwagę tradycję, historię). Czyli... tak.

Xzizikur
01-01-2008, 12:48
Czy to jest aż taka afera, żeby umieszczać o tym newsa?




Xzizzbit.

Scobel
01-01-2008, 13:46
Jestem ...


Ale jedno pytanie co to ma do calego Rooka w calej tibii ??

Kurcze zrob sobie gdzies temat o Aferach na Antice - jesli jeszcze go nie ma i tam to pisz ... bo tutaj raczej malo osob bedzie to interesowalo ...

Co do fotek jak wpadnie mod dostaniesz punkty bo sa przeklenstwa, wiem nie twoje ale ty dodales fotke na forum ...

Ghand
01-01-2008, 14:02
Ale jedno pytanie co to ma do calego Rooka w calej tibii ??
Jest wielu ludzi i ty, na forum, i na Tibii, którzy cały czas uważają Flake'a za praworządnego pogromcę killerów. A tak w istocie nie jest, chciałem to po prostu udowodnić. Nie wolno? Może jesteś jego kumplem, i chcesz go obronić - nie wnikam. Ale póki co panuje jeszcze wolność słowa.

Co do fot to wiem dobrze o tym, ale wolałem zostawić je w stanie surowym, co by wszyscy widzieli dokładnie, co Flake prawi. :P

/Ghand

Scobel
01-01-2008, 14:10
Jest wielu ludzi i ty, na forum, i na Tibii, którzy cały czas uważają Flake'a za praworządnego pogromcę killerów. A tak w istocie nie jest, chciałem to po prostu udowodnić. Nie wolno? Może jesteś jego kumplem, i chcesz go obronić - nie wnikam. Ale póki co panuje jeszcze wolność słowa.

Co do fot to wiem dobrze o tym, ale wolałem zostawić je w stanie surowym, co by wszyscy widzieli dokładnie, co Flake prawi. :P

/Ghand

Wiesz poza Neran gdzie i tak malo gdzie gram ostatnio na rooku to nie interesuje sie praktycznie nikim ... chyba ze ktoryms ze znajomych ... lecz ten pan sie do nich nie zalicza - raz czy dwa razy o nim gdzies slyszalem ... z reszta jak widac po tym jak to ty zareagowales na moj post to juz N/C :) ... A ile razy ja poprzeklinam w Tibii czy cos jak mi nooby zyc nie daja wiec chlope - to tylko gra !! ... Co do wolnosci slowa ... Dobrze ze Glupota nie zabija :)

Milan ognia
01-01-2008, 14:19
Eh, jak ja koffam gdy po 1 poście zaczyna się malutki flamewar. Mam do tego talent. o0
@Scobel:
Nie interesuje Cię to? Po kiego zaglądasz do tego tematu? o0
@Ghand:
Wyluzuj pręta. ^^

Kogucik302
01-01-2008, 14:56
No Milan masz talent do wszczynania rozrób.
Nie będę się wypowiadał na ten temat ,bo nie gram na Antice ,ale uważam ,że nie powinniście wywalać Flake-a.

Yallah
01-01-2008, 15:00
Ja proponuję małą solówkę na Rooku. Weźcie se po serze i "Smackujcie" po gębusiach...

Y'all

Milan ognia
26-01-2008, 12:51
News:
Nekhronoz
Powiem wprost - nigdy o nim nie słyszałem. Dowiedziałem się dopiero od Wesolego. Czy jest to ktoś po namelocku? PG? Botter? Zabawa Cipsuxu? o0

Scobel
26-01-2008, 13:48
News:
Nekhronoz
Powiem wprost - nigdy o nim nie słyszałem. Dowiedziałem się dopiero od Wesolego. Czy jest to ktoś po namelocku? PG? Botter? Zabawa Cipsuxu? o0

Jak by byl po NameLocku to by pisalo :) ... z czego na co go przemianowano ... Kiedys ten nick juz byl w cos zamieszany :) A pewnie psozedl z lev w ciagu ostatnich 2 meisiecy :)

Fpitolony w sprawe
26-01-2008, 14:44
Bot, kumpel byl, sprawdzal ;o

Milan ognia
26-01-2008, 18:32
Jak by byl po NameLocku to by pisalo :) ... z czego na co go przemianowano ... Kiedys ten nick juz byl w cos zamieszany :) A pewnie psozedl z lev w ciagu ostatnich 2 meisiecy :)

Z czasem to znika.

W.S.F.
27-01-2008, 16:06
Nekhronoz to jego imię od początku, nawet nawet na photobuckecie ma swój album. Jeżeli zaglądasz na rookstat powinieneś go znać. Dziwny news ;)

Milan ognia
27-01-2008, 21:44
Nie wiedziałem, gdzie się spytać. Lepsze to niż nowy temat. ;)

Dziwne, zaglądam na rookstat i jakoś go nie kojarzę. Może nie zwrócił mojej uwagi. Dzięki za odpowiedź. =)

vns.rlz
03-02-2008, 11:22
Saereth Candia 48 -48
Winona Sevardas-Fiver Candia 51 -51




Dziwne w ten sam dzien, oczywiscnie nic nie sugeruje ale tak chciałem sie spytac moze ktos wie co sie stalo ostatnio nie mam czasu aby wejsc na candie czasami zaloguje na 5min :s

W.S.F.
03-02-2008, 16:01
Saereth Candia 48 -48
Winona Sevardas-Fiver Candia 51 -51


Dziwne w ten sam dzien, oczywiscnie nic nie sugeruje ale tak chciałem sie spytac moze ktos wie co sie stalo ostatnio nie mam czasu aby wejsc na candie czasami zaloguje na 5min :s

Sae mi wysyłał pliki do otsa. Zarówno on i ja zostaliśmy shakowani i zmainowani. Sae expi od nowa, a ja se dałam siana, bo i tak już miałam od dawna retired ;D

Mega_RobalXXL
07-02-2008, 20:07
Voodoo Rhythm wbił 100lvl

Raxev
07-02-2008, 20:13
O.o to z rookstata już usunęli tą śmieszną zakładkę 'botters' ?

@Manik~:
Mam nadzieję, że Cię stąd przegoni moderator ; o

Manik Rookmaster
07-02-2008, 20:29
Mam nadzieję, że przegoni tego sharera z isary.

Flaorath
09-02-2008, 02:40
Kolejny 100lvl... Eh, kiedyś jak jedynie Sunrise miał 100lvl, wydawało się to takie wspaniałe, takie odległe... a teraz to w sumie nic nadzwyczajnego :confused: No ale gratuluję, gdyż to i tak wymaga wiele wysiłku... :)

MaciekPaladin
09-02-2008, 19:31
Hehe zdobycie 100 lvlu na Rooku to nie lada wyczyn no ale taki mój kolega uważa że sunrise jest głupi bo tyle pozostał na rooku a on sam nawet na mainie takiego nie wbił :D

Tocallo
11-02-2008, 17:41
2 rookstayer na zanerze banned ;) + delete gratis ^^
znów wracam na zanerkę jako 2gi ;)

Rona Koson

Banished: until deletion because of account sharing

Ostatni raz się logował(a) 6 lutego, czyli 16 zostanie usunięty(a) ??

Mega_RobalXXL
11-02-2008, 20:47
@up

"Jeszcze jeden i jeszcze raz" xD kręcimy kołem "fortuny" dalej kto nastepny ^^

Pozdrowienia

Raxev
11-02-2008, 23:02
To teraz tak, żeby Tocallo był 1-szy ;dd

vns.rlz
14-02-2008, 09:40
Hehe zdobycie 100 lvlu na Rooku to nie lada wyczyn no ale taki mój kolega uważa że sunrise jest głupi bo tyle pozostał na rooku a on sam nawet na mainie takiego nie wbił :D

a moj kolega mowi ze jestes debilem skad mozesz to wiedziec czy nie wbil on moze miec nawet 200 na mainie pozatym poco 2x kupowal pacc jak nic na roku nei robil tylko sie logowal albo ?

Mega_RobalXXL
22-02-2008, 23:30
I stało sie Sir Mafjozo jako 5 osoba na Rookgaardzie wbił dzisiaj 100lvl

22:30 Sir Mafjozo [100]: Ale spam ;p
22:32 Sir Mafjozo [100]: 22:09 You advanced from Level 99 to Level 100.

Pozdrawiam

Depeszowiec92
23-02-2008, 00:24
Hehe zdobycie 100 lvlu na Rooku to nie lada wyczyn no ale taki mój kolega uważa że sunrise jest głupi bo tyle pozostał na rooku a on sam nawet na mainie takiego nie wbił

Hahah to zrób 100 lvl i nie uważaj się za takiego mądralińskiego, nawet pewnie tabliczki mnożenia nie umiesz.

Raxev
23-02-2008, 00:29
Hahah to zrób 100 lvl i nie uważaj się za takiego mądralińskiego, nawet pewnie tabliczki mnożenia nie umiesz.

Przeczytaj jeszcze raz jego wypowiedź i sam nie udawaj mądralińskiego.

Najszczersze gratulacje dla Mafjoza, zresztą podawałem już przez Robala* :) ale nie zaszkodzi drugi, trzeci i piąty raz.

*kochanego Robalusia ; **

Zito
28-02-2008, 02:27
< deleted >

Mega_RobalXXL
28-02-2008, 11:15
Rdb ban

http://img185.imageshack.us/img185/4185/rdbbanmo3.jpg

??

Milan ognia
28-02-2008, 19:26
To, co wypisywała na forum, to swoją drogą. Ale ban... czyżby za jej pokazanie słabości Cipsuxu z AS'em? o0

Scobel
28-02-2008, 20:40
To, co wypisywała na forum, to swoją drogą. Ale ban... czyżby za jej pokazanie słabości Cipsuxu z AS'em? o0

Kiedy zaczniecie używać słowa WYPISYWAŁ ... ?? Wersja męska plz ...

Milan ognia
28-02-2008, 21:33
Kiedy zaczniecie używać słowa WYPISYWAŁ ... ?? Wersja męska plz ...

Po tym, ile razy mówiąc/pisząc/myśląc RdB miałem na myśli female outfit + userke na forum - nigdy.

MasterTusk
28-02-2008, 22:10
Scobel zawsze wie lepiej, lepiej nie wdawać się w niektóre dialogi i pozostawić je bez komentarza.

Jeśli chodzi o owy temat na forum.tibia.com, to "kolesiostwo"(trochę politycznie:p) tam widać na pierwszy rzut oka...przynajmniej ja tak to widzę.
Pomijając już stertę pytań(typu z jakiego poradnika korzystał Ameriov Rookstayer aby zostac senior tutorem z "he don't" i "an botter") to więcej szumu wokół tego będzie niż prawdy, a to jaka ona będzie mało mnie interesuje.

Btw, może korzystając z okazji przyjmowania nowych supporterów wybralibyśmy(mam tu na myśli ludzi którzy udzielają się w dziale Tajemnice Rookgaardu) jakąś jedną osobę którą poparlibyśmy na moderatora działu? Przydałaby się taka osoba =-\

#Yallah
Generalnie miałem na myśli Scobla, który uznaje za normalne iż po "wyjaśnieniu"( o ile tak to można nazwać) wszyscy powinni się dostosować...

#Ameriov
Tu z kolei miałem na myśli awans z tutora na senior tutora...bez angielskiego który wydawało mi się powinien być na poziomie wysoko zaawansowanym

#Scobel
No to lipa...

Yallah
28-02-2008, 23:34
Scobel zawsze wie lepiej, lepiej nie wdawać się w niektóre dialogi i pozostawić je bez komentarza.

Tym razem ma racje.

@Topic

Co do bana IMHO, uważam go za niesłuszny. GM popełnił kilka błędów, za co powinien oberwać po łapkach od władz wyższych.

Y'all

Ameriov
28-02-2008, 23:42
Odpowiem Ci na wszystkie twoje pytania Namelocku!

Skad mialem test? Zasady znam bardzo dobrze. Nie potrzebny mi gotowiec. Ale to fakt, moj angielski nawet nie kulejacy, czolgajacy sie... Od tego sa translatory, nie znam gramatyki ale umiem przetlumaczyc tekst "globalnie". Jesli ktos cos napisze to wszystko rozumiem, wiec test to naprawde ZADEN problem.

"He don't" sam sie usmialem jak zobaczylem co ja napisalem xd

Edit: Co do bana tak jak przedmowca, nie popisal sie GM... A jesli to CM to sprawa jest dosc dziwna.

Edit 2: Oj namelocku nie popisales sie... Wystarczy spojrzec na takiegoSpritekillera, jego koledzy pisali "Hi" on "Hi" "How much cost Demon Helm" "Try on game-chat" I w taki sposob po 3 miesiacach dostal ST... odpowiadal raz na tydzien na help, w dodatku nie na pytania noobkow, bo jeszcze by mogl wpasc. Wiec ja z awansem rowniez nie mialem wiekszego problemu.

Zito
28-02-2008, 23:58
< deleted >

Scobel
29-02-2008, 00:04
Scobel zawsze wie lepiej, lepiej nie wdawać się w niektóre dialogi i pozostawić je bez komentarza.

Jeśli chodzi o owy temat na forum.tibia.com, to "kolesiostwo"(trochę politycznie:p) tam widać na pierwszy rzut oka...przynajmniej ja tak to widzę.
Pomijając już stertę pytań(typu z jakiego poradnika korzystał Ameriov Rookstayer aby zostac senior tutorem z "he don't" i "an botter") to więcej szumu wokół tego będzie niż prawdy, a to jaka ona będzie mało mnie interesuje.

Btw, może korzystając z okazji przyjmowania nowych supporterów wybralibyśmy(mam tu na myśli ludzi którzy udzielają się w dziale Tajemnice Rookgaardu) jakąś jedną osobę którą poparlibyśmy na moderatora działu? Przydałaby się taka osoba =-\

#Yallah
Generalnie miałem na myśli Scobla, który uznaje za normalne iż po "wyjaśnieniu"( o ile tak to można nazwać) wszyscy powinni się dostosować...

#Ameriov
Tu z kolei miałem na myśli awans z tutora na senior tutora...bez angielskiego który wydawało mi się powinien być na poziomie wysoko zaawansowanym


Przecie ja zawsze wiem lepiej więc pogrubiony txt nie przejdzie - a raczej jego pomysł ?? Skąd to wiem ??

"Scobel zawsze wie lepiej..."


Editensik
MasterTusk

NieOdbierajmyŻyciaZbytPoważnie ...

vns.rlz
01-03-2008, 11:42
Hehe zdobycie 100 lvlu na Rooku to nie lada wyczyn no ale taki mój kolega uważa że sunrise jest głupi bo tyle pozostał na rooku a on sam nawet na mainie takiego nie wbił :D

zal debila a skad wiesz ze nie wbil "hehehe" zal

Raxev
01-03-2008, 11:55
Cholera jasna, z mojego interpretowania tego zdania, wynika, że to jego 'kolega' nie wbił takiego lvla na mainie, a nie Sunrise.. Jak widzę te wszystkie 'żale' dotyczące tego zdania, to mnie krew zalewa. Przeczytajcie go 24 razy i zrozumcie, że może mieć 2 znaczenia.

Scobel
01-03-2008, 13:13
Cholera jasna, z mojego interpretowania tego zdania, wynika, że to jego 'kolega' nie wbił takiego lvla na mainie, a nie Sunrise.. Jak widzę te wszystkie 'żale' dotyczące tego zdania, to mnie krew zalewa. Przeczytajcie go 24 razy i zrozumcie, że może mieć 2 znaczenia.

Wiesz to wina autora postu. I nie można jednoznacznie stwierdzić kto ma racje. Ale przychylam sie ku tej że chodzi o pana S i 100 lev na mainie.

_BERCIK_
02-03-2008, 15:36
Michal of Rook [42]: Specjalne podziękowania dla : Maffexa, Calandriun, Mistrzunia Ronaldo i oczywiscie Bercika :)

Pierwsze Magic Light Wand zloocone DOKŁADNIE rok temu :)

Bp Sheng Items _/:cup:

http://i213.photobucket.com/albums/cc133/bercik860/itamy.jpg
http://i213.photobucket.com/albums/cc133/bercik860/bp3.jpg

Ze swojej strony dodam tylko
Probably the best collection in the world :)

ErAgOg
02-03-2008, 16:54
@UP
Eh... Mażenie wielu rookstayerów ;) W tym i moje, a ja nawet knife'a nie mam ;(

Regoor
02-03-2008, 17:26
News:
Yenio, czyli ja, zostałem zdeletowany. Stało się to, ponieważ dostałem bana z własnej głupoty (pomyliłem okienka i wkleiłem linka dla kolegi na Trade-Rookgaard). Chciałem podziękować wszystkim znajomym i życzyć powodzenia w dalszej grze. (kasację konta dostałem, dlatego że wcześniej miałem już jednego bana za offensive statment)

ErAgOg
02-03-2008, 19:17
News:
Yenio, czyli ja, zostałem zdeletowany. Stało się to, ponieważ dostałem bana z własnej głupoty (pomyliłem okienka i wkleiłem linka dla kolegi na Trade-Rookgaard). Chciałem podziękować wszystkim znajomym życzyć powodzenia w dalszej grze.

OMG takie coś i kasacja konta :/ Sam się teraz muszę przed tym strzec, bo jeszcze jedna wpadka i delete...

Mega_RobalXXL
03-03-2008, 11:08
Lealuk 100lvl jako szósta osoba kto następny ?

Hakuoh
03-03-2008, 12:04
Zastanawiam się, czy przy dwudziestym wbitym 100levcu też ludzie będą to przeżywać.

Raxev
03-03-2008, 17:20
Zastanawiam się, czy przy dwudziestym wbitym 100levcu też ludzie będą to przeżywać.

To zależy jaka osoba wbije dany lvl ;p

Regoor
04-03-2008, 16:59
News:

Nekhronoz jako 7 osoba wbił 100 poziom doświadczenia na Rookgaardzie. Gratulację!

Mega_RobalXXL
04-03-2008, 17:03
Coraz ich więcej :D 100-tek jak lodu...

Hakuoh
04-03-2008, 17:11
I jak podejrzewam Darth Saldria dodał go do czarnej listy, bo wbił 100lvl w podejrzanym czasie lub z innego powodu jak z Mafjozem.

Jarek1993
08-03-2008, 23:37
bez sensu temat poco pisac wiadomosci które nie sa potwierdzone

p****e ;/....

Slythia
09-03-2008, 00:38
Ze swojej strony dodam tylko
Probably the best collection in the world :)
Chyba sie mylisz ;).

Raxev
09-03-2008, 11:58
bez sensu temat poco pisac wiadomosci które nie sa potwierdzone

p****e ;/....

Chłopcze, odsyłam do nazwy tematu. 'PLOTKI i PLOTECZKI'..

Rav
09-03-2008, 13:21
News:
Yenio, czyli ja, zostałem zdeletowany. Stało się to, ponieważ dostałem bana z własnej głupoty (pomyliłem okienka i wkleiłem linka dla kolegi na Trade-Rookgaard). Chciałem podziękować wszystkim znajomym i życzyć powodzenia w dalszej grze. (kasację konta dostałem, dlatego że wcześniej miałem już jednego bana za offensive statment)


No nic pozdro dla ciebie szkoda ze deleta dosatales licze ze kiedys powrocisz ;) jeszcze cie nie usuneli wiec praktycznie jestes miedzy nami pozdro


Saphralier.

Raxev
09-03-2008, 14:05
No nic pozdro dla ciebie szkoda ze deleta dosatales licze ze kiedys powrocisz ;) jeszcze cie nie usuneli wiec praktycznie jestes miedzy nami pozdro


Saphralier.

Character Yenio does not exist. ; (

_BERCIK_
13-03-2008, 19:03
Chyba sie mylisz ;).

Dlatego pisze probably ;]

Toteż pytam, kto ma lepszą :>?

PS.
Masz za dużo PM, i nie idzie ci wysłać.

Yallah
14-03-2008, 16:14
Turlaj Boba ma lepszą. Ostatnio byłem świadkiem jak wyrzucał Spike Swordy, z powodu brakującego capa.

Y'all

Slythia
14-03-2008, 20:25
Dlatego pisze probably ;]

Toteż pytam, kto ma lepszą :>?

PS.
Masz za dużo PM, i nie idzie ci wysłać.
Juz mozna ;).

Za czasow spike na harmoni zostala mi pokazana troche lepsza kolekcja... Plecak mlw i pare innych itemkow.

_BERCIK_
17-03-2008, 17:24
Juz mozna ;).

Za czasow spike na harmoni zostala mi pokazana troche lepsza kolekcja... Plecak mlw i pare innych itemkow.

Lesiu nie wytrzymal? =D

Slythia
17-03-2008, 19:23
Lesiu nie wytrzymal? =D
Hm... ;)<znaki>

Dindsuk
17-03-2008, 19:51
Mafjozo ma tego shita pod dostatkiem

vns.rlz
20-03-2008, 10:01
Chyba sie mylisz ;).

Racja. na candi madeo z 4 wand sprzedawał kiedys po 6k ? albo i taniej :d

Slythia
21-03-2008, 23:55
Racja. na candi madeo z 4 wand sprzedawał kiedys po 6k ? albo i taniej :d
4 to malo ;). Ja mowie o 20..;D.

Mega_RobalXXL
22-03-2008, 01:05
Dwie kontorle w jeden dzien hmm a może to jakas podpucha...

1

10:29 Elvob Deyellen [1]: give me some minute no more ok?
10:30 Rookero de'Master [41]: oki
10:30 Elvob Deyellen [1]: why u plaing on rook?
10:30 Rookero de'Master [41]: i like that
10:30 Elvob Deyellen [1]: oh u like?
10:30 Elvob Deyellen [1]: but tell me why?
10:31 Rookero de'Master [41]: i dont know :)
10:32 Elvob Deyellen [1]: aha
10:32 Elvob Deyellen [1]: i tell u something
10:32 Elvob Deyellen [1]: have u ever booting?
10:33 Rookero de'Master [41]: someday
10:33 Elvob Deyellen [1]: someday like every night??
10:34 Rookero de'Master [41]: hehe no ;)
10:34 Elvob Deyellen [1]: i thin u botikg every night
10:34 Elvob Deyellen [1]: look 4 your create char
10:34 Elvob Deyellen [1]: and pskonejott
10:35 Rookero de'Master [41]: aff and? i like this game and play very much
10:35 Elvob Deyellen [1]: so when you go sleep?
10:35 Elvob Deyellen [1]: if u paly all night?
10:36 Rookero de'Master [41]: i go sleep 3:00-9:00
10:37 Elvob Deyellen [1]: lol
10:37 Elvob Deyellen [1]: when u go to school?
10:37 Rookero de'Master [41]: i dont
10:37 Elvob Deyellen [1]: omg
10:40 Elvob Deyellen [1]: haw old are u?
10:40 Rookero de'Master [41]: 24
10:40 Elvob Deyellen [1]: i dot thing so
10:40 Elvob Deyellen [1]: u must be younger
10:41 Rookero de'Master [41]: hehe have 18 year old
10:41 Elvob Deyellen [1]: hmm
10:41 Elvob Deyellen [1]: do u must going to school
10:42 Rookero de'Master [41]: i mustn't
10:42 Elvob Deyellen [1]: why;>?
10:43 Rookero de'Master [41]: becouse
10:43 Elvob Deyellen [1]: becouse what?
10:43 Rookero de'Master [41]: what do you want about me?
10:44 Elvob Deyellen [1]: ok i tell u the truth
10:44 Rookero de'Master [41]: aff
10:44 Elvob Deyellen [1]: im a gm and i have a raport of using macro
10:45 Rookero de'Master [41]: buahuhaua nice joke ;]
10:45 Elvob Deyellen [1]: it wanst joke
10:45 Elvob Deyellen [1]: its my cover char
10:46 Rookero de'Master [41]: log on game master
10:46 Elvob Deyellen [1]: no, i only login if i want to banned char
10:46 Elvob Deyellen [1]: you are clean
10:47 Rookero de'Master [41]: say "sorry" :P
10:47 Elvob Deyellen [1]: lol
10:47 Elvob Deyellen [1]: have a nice day
10:47 Rookero de'Master [41]: thx
10:47 Elvob Deyellen [1]: ale u can get exp
10:47 Elvob Deyellen [1]: bys
10:47 Elvob Deyellen [1]: ;)
10:47 Elvob Deyellen [1]: bye*
10:47 Rookero de'Master [41]: bb

2

11:08 Rookero de'Master [41]: HEllo
11:08 Adam Xadam [1]: i was informated
11:08 Adam Xadam [1]: that u botting
11:09 Rookero de'Master [41]: -.-'
11:09 Rookero de'Master [41]: GM Xadam?
11:09 Adam Xadam [1]: yes
11:09 Rookero de'Master [41]: czyli pl
11:09 Adam Xadam [1]: tak pl
11:09 Adam Xadam [1]: dostałęm raporta
11:10 Adam Xadam [1]: ze botujesz
11:10 Rookero de'Master [41]: juz dzisiaj druga osoba mnie sprawdza
11:10 Rookero de'Master [41]: przed chwila dala loga
11:10 Adam Xadam [1]: czyli musza byc ku temu powody.
11:10 Rookero de'Master [41]: i tez mowila ze jest GM
11:10 Adam Xadam [1]: Dostalem link do Pskonejott.com
11:11 Rookero de'Master [41]: chodzi o te 15h?
11:11 Adam Xadam [1]: o wszystkie godziny online.
11:11 Adam Xadam [1]: Twoja postac ma dosyc rotka historie
11:11 Adam Xadam [1]: jak na taki lvl.
11:12 Rookero de'Master [41]: wiem ze ma krotka historie i taki lv bo gram duzo i systematycznie
11:12 Adam Xadam [1]: a praca/szkola?
11:12 Rookero de'Master [41]: niechodze do szkoly wiec gram
11:12 Rookero de'Master [41]: nie pracuje bo nie mam skonczonego 18-tki
11:13 Adam Xadam [1]: cos mi sie wydaje ze troche naciagnales regulamin
11:13 Rookero de'Master [41]: tzn?
11:13 Adam Xadam [1]: uzywasz amcro
11:13 Adam Xadam [1]: macro*
11:13 Rookero de'Master [41]: nie uzywam macro aff
11:13 Adam Xadam [1]: to dlaczego bijesz potwory i jednoczesnie ze mna piszesz?
11:13 Rookero de'Master [41]: i powiedz mi czy osoba bez pracy kupila by pacca?
11:14 Rookero de'Master [41]: mam click
11:14 Adam Xadam [1]: click?
11:14 Adam Xadam [1]: jasne
11:14 Adam Xadam [1]: a wiec do zobaczenia za 30 dni
11:14 Rookero de'Master [41]: uyyy
11:15 Adam Xadam [1]: chcesz przed tym wiedziec kto dal raporta?
11:15 Rookero de'Master [41]: chetnie
11:15 Adam Xadam [1]: Rook Zorgon czy jakos tak
11:15 Adam Xadam [1]: a teraz papa

I bana nie dostałem... Jak myślicie czy to mógł byc Game Master?

W.S.F.
22-03-2008, 12:55
11:15 Adam Xadam [1]: chcesz przed tym wiedziec kto dal raporta?
11:15 Rookero de'Master [41]: chetnie
11:15 Adam Xadam [1]: Rook Zorgon czy jakos tak


bana nie dostałem... Jak myślicie czy to mógł byc Game Master?

Chociażby dlatego, że GMowie nie mówią, kto dał reporta, nie mógl to być GM. Ktoś Cię podejrzewa o bota i próbuje sprawdzić/nastraszyć. I robi to w dość szczeniacki sposób.

Argen
22-03-2008, 13:01
I bana nie dostałem... Jak myślicie czy to mógł byc Game Master?

Prosze, powiedz, że to pytanie było tylko 'jokiem'.

mc200
22-03-2008, 13:03
I bana nie dostałem... Jak myślicie czy to mógł byc Game Master?

Heh, takiego to ja bym tak zgnoił, żeby mu uszami gile z nosa wyleciały. Jeżeli ktoś by Cię reportnął to przecież GM by do ciebie osobiście przylazł, a nie robił sobie chary "Adam Xadam"- btw own3d.
@up Hmm... :)

@down

10:43 Elvob Deyellen [1]: becouse what?
[nie kaleczył sie językiem był miły i uprzejmy.

ekhm ekhm

Mega_RobalXXL
22-03-2008, 16:40
Prosze, powiedz, że to pytanie było tylko 'jokiem'.

Głównie chodzi mi o pierwszą rozmowe , zadawał konkretne pytania nie kaleczył sie językiem był miły i uprzejmy.

ErAgOg
22-03-2008, 16:59
Wpisz tutaj Xadam i masz liste jego wsazystkich charów (http://www.tibia.com/community/?subtopic=characters)
1. GM Bughunter Lunara Gamemaster
2. GM Wall basher Eternia Gamemaster
3. Xadam Lunara

Więc przynajmniej nie był to Xadam ;)

Milan ognia
22-03-2008, 17:16
Głównie chodzi mi o pierwszą rozmowe , zadawał konkretne pytania nie kaleczył sie językiem był miły i uprzejmy.
Nie kaleczył? Omfg... on go maltretował.

_BERCIK_
23-03-2008, 22:10
Michał zloocil 4 mlw + 1 ode mnie
Więc kupił 15 mlw i 3 knife, po naprawdę wysokich cenach, do tego doliczmy full citizena.

Nie wiem jak Wy, ale ja chylę czoło :)
Skoro mówicie że Mafjozo i Lesiu mają lepszą kolekcję, no cóż, dla nich też mój ukłon ;) Jednak różnica Michałem a nimi jest duża :)

Pozdro :baby:

Zito
23-03-2008, 22:47
< deleted >

Raxev
23-03-2008, 23:53
Wpisz tutaj Xadam i masz liste jego wsazystkich charów (http://www.tibia.com/community/?subtopic=characters)
1. GM Bughunter Lunara Gamemaster
2. GM Wall basher Eternia Gamemaster
3. Xadam Lunara
Ale postacie na tej liście można ukryć ;]

_BERCIK_
24-03-2008, 11:54
Hmm.. tydzien temu nie wiedziales kto ma lepsza kolecje, a teraz juz wiesz ze jest duza roznica? <streńdz> ;)

Chodzi mi o lvle ;]

Gratulacje zloocenia 4 mlw :baby:
Nawet mnie nie denerwuj, on zabil 7 shengów, ja 2, a jest tylko pięć mlw ;d
Michał nie ma farta X(;(
:D

MasterTusk
24-03-2008, 12:00
News

Brazylijczyk Zomgue jako drugi gracz osiągnął setny poziom łowienia ryb na rookgaardzie.
Gratuluję.

vns.rlz
26-03-2008, 09:13
4 to malo ;). Ja mowie o 20..;D.


ja mowie ze ze zgromadzeniem tych "20" nie bylo by "wielkiego" kłopotu

_BERCIK_
27-03-2008, 16:26
ja mowie ze ze zgromadzeniem tych "20" nie bylo by "wielkiego" kłopotu

Powodzenia mistrzu ;)

Nie wiesz jak trudno było tego dokonać, więc najprościej mówiąc
Zamilcz i wyjdź

Tom The Tanner
27-03-2008, 18:52
Powodzenia mistrzu ;)

Nie wiesz jak trudno było tego dokonać, więc najprościej mówiąc
Zamilcz i wyjdź


Tylko gp się liczy, o. xp



Wjal

_BERCIK_
28-03-2008, 16:19
@UP
Nie, nie tylko, ale skoro mówi że to mało to wybacz ;)

Nie chce sie kłócić bo tu nie o to chodzi, i w tym temacie pisze sie "Plotki i ploteczki"

Sprawa zamknięta.

Dindsuk
29-03-2008, 00:23
Zalatw ktos ss z rarami Mafjoza zapewne wielu chcialoby to zobaczyc ;]

Ghand
29-03-2008, 19:47
Gdzie Sora?! =o
Skasowana:
http://img89.imageshack.us/img89/9203/disbandvn7.png

Strugu i Bezel deleted:

http://img72.imageshack.us/img72/113/disband2to9.png

Wprawdzie Uncle Burn próbuje jakoś ratować sytuację, ale mimo to na jakiś czas mamy względny spokój od tych nupkuf =p
http://img72.imageshack.us/img72/3230/disband3ru9.png

A co za tym idzie koniec wojny AoR : Sora x)

Milan ognia
30-03-2008, 12:42
@up:
Pewnie odkasują za 3-4 dni.
@down:
Skąd wiedziałem, że tak będzie? o0

Ghand
30-03-2008, 12:47
@Milan

Już odkasowali. XD

Hagi-Magi
05-04-2008, 13:15
Ja mam newsa z Isarki

News
14:51 You see Rookguardian de'Bove (Level 101). She has no vocation. She is Lasombra of the Vampires (Joker).
Osiongnela 101 lvl na rooku

Rav
05-04-2008, 14:03
Ja mam newsa z Isarki

News
14:51 You see Rookguardian de'Bove (Level 101). She has no vocation. She is Lasombra of the Vampires (Joker).
Osiongnela 101 lvl na rooku

Piszy osiagnal anyway gz ;p

MasterTusk
06-04-2008, 20:12
News


Tenebra, jako drugi świat przekroczył barierę 100.000.000 experiance points na Rookgaardzie(dokładnie 100,070,300 na dzień dzisiejszy, tj 6.04.08)

Świat posiada 147(23lvl+) graczy z profesją None, co daje średnio ~681k expa na osobę.
Pod względem średniej expa na gracza, jest to lepszy świat niż Antica, która(na dzień dzisiejszy) posiada łącznie 112,194,800 experiance points na wyspie, co daje ~547k na osobę.

#<Rahim>
Pozwól, że sam ocenię, co brzmi lepiej w moich postach.

Rav
06-04-2008, 20:16
News:


Tenebra, jako drugi świat przekroczył barierę 100.000.000 experiance points na Rookgaardzie(dokładnie 100,070,300 na dzień dzisiejszy, tj 6.04.08)

Świat posiada 147(23lvl+) graczy z profesją None, co daje średnio ~681k expa na osobę.
Pod względem średniej expa na gracza, jest to najlepszy świat. Antica(na dzień dzisiejszy) posiada łącznie 112,194,800 experiance points na wyspie, co daje ~547k na osobę


dziwnie to jakos brzmi lepiej napisac "bez professji"

Tocallo
06-04-2008, 21:16
@Ghad

Gratuluję.

MasterTusk
19-04-2008, 17:20
Crisne przejął pierwsze miejsce w zakładce Evolution Rate z wynikiem 237,694(jednostka xp/day:p) tym samym awansując ze 102 na 103 lvl.

edit:
#Vryysas
Właśnie to mi się nie zgadzało, dzięki:P

Instynkt
19-04-2008, 17:35
Heyah

Kolejny moj rekord zostal pobity =]

Czekam na kolejne i kolejnych ^^

Gx] Crisne

PS tylko 237k? Masz znacznie lepszy serwer i tylko o nascie k ^^' Moze kiedys sprobuje ustanowic nowy na poziomie 250k+

PeZet Dr. =]

Vryysas
19-04-2008, 18:09
Należy dodać, że jego exp przez około osiem godzin był dzielony na dwa.
Gdyby nie to, wynik byłby o jakieś 15-20k lepszy.

Milan ognia
30-04-2008, 19:25
News:

Soru Halton hacknięty.

Dziękuję za uwagę.

Mega_RobalXXL
02-05-2008, 01:25
@up

Sad end...

Ave Milan

Milan ognia
02-05-2008, 19:20
@up:
Czy taki smutny? Chciałem skończyć z Tibią, ale zawsze jakoś logłem tylko na "5 minut". A teraz nie mam po co. Nowego chara nie chce mi się robić, za dużo straciłem i na mainie, i na rooku.

Mega_RobalXXL
02-05-2008, 19:53
Milanek Milanek też tak mówiłem ale po roku czasu zrobiłem nowego rookera z takim zapałem ze stałem nie "namber łan" u mnie na serverze, to kwestia czasu :-)

Pozdrawiam

DaimenPro
11-05-2008, 15:08
News.

Dziś na Serverze Isara, kolejny raz został pokonany Apericte Sheng.
Osobiście go pokonałem.Daimen Rookguard
Loot:Minotaur Leather, 10Gp :(

Milan ognia
17-05-2008, 22:24
Nius:
22:15 Enor Rookslayer [39]: ciekawe co bedzie jak sie tu ktos dowie ze konto kupiles
Wszem i wobec ogłaszam: kupiłem 3 lvl. Interes jakich mało.

Spiewacz_Karaoke
18-05-2008, 14:41
Dnia wczorajszego (2008-05-17), na serwierze Isara został zabity Apprentice Sheng przezemnie.

Loot: 23gp, MLW, Knife, minotaur leather