PDA

Pokaż pełną wersje : Plotki i Ploteczki


Stron : [1] 2 3

Milan ognia
09-10-2006, 18:06
Regulamin:
1. Pomyśl co piszesz, pamiętaj: nie wszystkich interesuje Twój dead na 4 lvl'u.
2. W tym Temacie nie wklejamy zdjec.
3. Dla odróżnienia zwykłego posta od niusa:
Niusy zaczynajcie tak o: NIUS (obojętnie jaki rozmiar i kolor - w granicach zdrowego rozsądku) W tytule posta zaś świat jakiego dotyczy. [Antica]; [Isara] lub [Serw. niemieckie]; [Rookgaard] (OBOWIĄZKOWO)
Odpowiedź natomiast znacznikiem 'Quote' i samym początkiem Niusa, ew '@up' albo '@Milan'
4. Niusy o awansach jedynie co 5 lvl'i, poczynając od 50 (55, 60, 65 etc).

Sam temat powstał po to, aby nie tworzyć nowych (jak np. o śmierci Austina, wbiciu 100lvl przez Sunrise) o podobnej tematyce.

Jak sama nazwa wskazuje - Wasze niusy powinny dotyczyć Rookgaardu. Oczywiście nie oskarżajcie kogoś o sharing (itp) jeżeli nie jesteście pewni (jak np. temat Aqua Pala o Austinie [choć to okazało się prawdą]). Znając życie wcześniej czy później i tak dowiemy się o tym pocztą pantoflową ale spróbować można.

Chwilowo nie tworzę 'Komentarzy' ponieważ lepiej i wygodniej będzie tutaj komentować Niusy.

No... to chyba tyle.

Pan Klocek
09-10-2006, 21:52
A ja powiem tak Milan: wszystko zalezy od ludzi. To czy to bedzie na zasadzie newsow na tibianews.net czy bedzie to jeden wielki smietnik, albo czy temat zostanie zapomniany.


NEWS:
Moze co niektorzy nie wiedza ze mamy w swoich szeregach (tz Rookstayerow) 100 lvl!! Tak oto Sunrise przekroczyl magiczny prog 15 694800 punktow doswiadczenia. Za jego expa na maina mogloby wyjsc 3736 8 lvlowcow-czyli takie 3 pelne servery moglby zrobic!! Jednym slowem MASAKRA!! Jutro ide do baru z pelnoletnia czescia rodziny Klockow uczcic jego sukces.

Milan ognia
10-10-2006, 21:39
Eh... No to jedziemy:
Dla mnie ten temat jest bez sensu ciekawe po co gadać o różnych niusach jak je można znaleść na tibia.pl tibia.com etc. -.^
N/c.

Tu jest mowa o wiadomościach ze światów, a nie o np. uaktualizacjach gry. A tak wogóle to pewne osoby (juz tu nie chcę wymieniać, wiadomo o kogo chodzi) starają się wymyślać coraz to nowsze, bezsensowne tematy. Tylko po co?
No właśnie, po co? Najlepiej olać cały dział. Krytykować pomysły o spajkach. Jechać trolle. Po kij rozwijać dział? Może on sam się rozbuduje... Ano nie. Wiem z doświadczenia, że tematy o rooku poza tym działem nie są mile widziane.

Miluś... Ja rozumiem, ze bardzo chcesz zabłysnąć (ja również ). Niestety nawet taki fajny temat pójdzie za niedługo w zapomnienie. No rozumiem, wpadłeś na fajny pomysł, gratz , ale noobostwa nie zwalczysz i tak wszyscy będą zakładali nowe tematy pt. "A kiedy?, A gdzie? A co takiego się stało?". Każdy oddzdzielny temat o każdym oddzielnym wydarzeniu. Pozdrawiam!
Rexona
Tia... Miluś -.^

Global/Antica
A ja powiem tak Milan: wszystko zalezy od ludzi. To czy to bedzie na zasadzie newsow na tibianews.net czy bedzie to jeden wielki smietnik, albo czy temat zostanie zapomniany.


NEWS:
Moze co niektorzy nie wiedza ze mamy w swoich szeregach (tz Rookstayerow) 100 lvl!! Tak oto Sunrise przekroczyl magiczny prog 15 694800 punktow doswiadczenia. Za jego expa na maina mogloby wyjsc 3736 8 lvlowcow-czyli takie 3 pelne servery moglby zrobic!! Jednym slowem MASAKRA!! Jutro ide do baru z pelnoletnia czescia rodziny Klockow uczcic jego sukces.
No... 1szy news. ^^

News:
Po długiej przerwie na Anticę powrócił Payton - chwilowo 4ty Rookstayer na świecie. 'Podobno' nie grał z powodu... zainteresowania się inną grą. Dalej jednak nie zdecydował, czy będzie aktywnie uczestniczył w życiu Antici.

Ty, tam na dole. Czepiasz się :p

Michaello
25-10-2006, 10:45
NEWS:
Na Harmonii Deus da Harmonia osiagnal 50 level na Rooku!

Milan ognia
09-12-2006, 18:00
Mecz:
17:59 You see a football.
17:02 You see GM Manina Antica (Level 2). She has no vocation.

Wyniki półfinałów:
Ndraffa (+)
The Firm (-)

God and Jesus (-)
Teddy Bear Mafia (+)

Finał:
Ndraffa (-)
Teddy Bear Mafia (+)

Finał odbył się w b. dziwny sposób. Był przerywany (mass trap pewnego noobka). Wynik nie był pewien.
Potem dam fotki.

Michaello
16-12-2006, 18:59
News:
Czesia na Rook'u (Harmonia) zdobyla caly citizien addon.
Wyglada to tak: http://images1.fotosik.pl/220/c3f6edd9d55e7312.gif

Michaello
19-12-2006, 22:20
News:
Sporro pobil rekord w Rook'owych deadach :p.

__________________________________________________
@Marcin24
Tutaj (http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=106892) znajdziesz informacje o tym...

Michaello
31-12-2006, 22:57
News:
Czesia na Rook'u (Harmonia) osiagnela juz 50 poziom :)

P.S. Wow, juz drugi 50 lvl na Harmoni >.<

praptk
01-01-2007, 13:10
News:

Na serwerze Askara pojawił się dziś Apprentice Sheng. Niestety dzielnej drużynie nie udało się go pokonać przy pierwszym podejściu. Powodem był po prostu brak doświadczenia w walce z takim stworem na rooku. Życzę szczęścia w walce z nim w przyszłości!

Irenox
05-01-2007, 11:53
News
3 styczen 2007 padl sheng na antice loot to MLW,3gp,mino leather,dead snake
pozdrawiam.

Rocket Slayer
09-01-2007, 22:21
Dzis na candii pojawił się apprentice sheng... dedłem go. Tylko magic light wand i mino leather ;/ ale jaka radocha zabic na 11 levcu ;P

Bunny666
12-01-2007, 20:36
News

Jak donosi nas specjalny wyslannik Bunny the Lifeguaard dzis na Securze po raz 4 pojawil sie Apprentice Sheng. Niestety nie zostal on jeszcze zlikwidowany pomimo usillnych prob dwoch rookslayerow (lvl 23 i 18) Jakze wiec smieszą nas informacje o pokonaniu przez 11 lvl`e Shenga gdy nie potrafia oni stawic czola 2 zwyklym minosom. Coz wyobraznia czasem kaze pisac rozne bzdurki.

W.S.F.
14-01-2007, 00:38
Dziś na Candi pojawił sie po raz 4 Sheng. Niestety nie było to dla mnie przyjemne przeżycie. Pomagałam kolegom, waliłam w niego z łuku i zabiłam, ale przez lag nie mogłam wypić lfa:( Zginęłam, a złodzieje ukradli wanda.

Mic_12
15-01-2007, 18:05
Dzisiaj około godziny 16 30 zalogowałem się jak zwykle na obchód Minohell, czy aby nasz przyjaciel Apprentice Sheng się nie pojawił. Zdziwiłem się gdy ujrzałem grupkę kilku rookstayerów 20lvl+. Nie tracąc czasu pobiegłem po lifefluidy i wszedłem w "paszcze minotaura". Zamknąłem się w wąskim pomieszczeniu i odgrodziłem od mino. Po chwile zostałem tylko Ja, Sheng, i 1 hiena. Sheng padł po około 3 minutach. Niestety tym razem szczęście nie dopisało. Nie dość, że z wrażenia nie zrobiłem ani jednego SSa to Apprentice Sheng podarował mi tylko skórę minotaura i UWAGA pusty bag ;( .
Hity mniej więcej prezentowały się tak:
16:32 You lose 30 hitpoints due to an attack by Apprentice Sheng.
16:32 You lose 28 hitpoints due to an attack by Apprentice Sheng.
16:32 You lose 30 hitpoints due to an attack by Apprentice Sheng.
16:32 You lose 25 hitpoints due to an attack by Apprentice Sheng.
16:33 You lose 30 hitpoints due to an attack by Apprentice Sheng.

I tak dalej i tak dalej. Powiem tylko, że straciłem około Bp life fluidów.

Pozdrawiam !

Pholtus
20-01-2007, 14:46
News:

Dziś około godziny 14:00, wybuchła wojna pomiędzy nami (MoR) i Hooligansami (15 lvlowe noobki). Chętnych zobaczenia rzeźni, prosimy o przybycie na MH. Będzie fragów, oj będzie:)

Milan ognia
20-01-2007, 19:13
Edit regulaminu.

Pan Klocek
20-01-2007, 21:08
News


Na Tibia.de na forum posieconym Rookgaardowi trwa dyskusja na temat pewnego screena. Mianowicie ktos pokazal obrazek, ze zlootowal "brass armor" z Shenga. Jak narazie duzo wskazuej na to ze to fake, ale kto to wie.
Dla zainteresowanych link http://tibia.gamigo.de/forum/showthread.php?t=104892

Milan ognia
20-01-2007, 21:24
News


Na Tibia.de na forum posieconym Rookgaardowi trwa dyskusja na temat pewnego screena. Mianowicie ktos pokazal obrazek, ze zlootowal "brass armor" z Shenga. Jak narazie duzo wskazuej na to ze to fake, ale ktoz to wie.
Dla zainteresowanych link http://tibia.gamigo.de/forum/showthread.php?t=104892
Cóż... 6 bp lf'ów to dużo za dużo, czyż nie? Zresztą jak to stwierdził mod, najparwdopodobniej fake. (Niestety nie widziałem ss'a i nie mogę porównać).

Jaszczurek
21-01-2007, 19:33
Dziś na serweże Celesta padł Sheng. Loot MLW i mino leather.

17:58 You see a dead minotaur (Vol:10).(nie jestem pewien czy to to ciało ;p)
18:06 You see Wilkle (Level 56). He has no vocation.
18:03 You see a dead human (Vol:10).
You recognize Tati Zack. He was killed by Apprentice Sheng.

(To nie ja ;p)
GZ dla gracza o nicku Wilke

Vantage
25-01-2007, 09:12
http://i20.photobucket.com/albums/b238/AustinVantage/Funny/sirrart.jpg

Sirblaze zabity przez szczura?

Wydaje mi się, że sam się celowo podłożył... Szczur przecież nie ma takiej siły, żeby przebić się przez pancerz. Może był bez eq?

No ciekawa sprawa . . .

Pan Klocek
25-01-2007, 14:15
Sirblaze zabity przez szczura?

Wydaje mi się, że sam się celowo podłożył... Szczur przecież nie ma takiej siły, żeby przebić się przez pancerz. Może był bez eq?

No ciekawa sprawa . . .

Powiem Ci tak, ktoregos razu przekaldalem itemki na depo chara i stalem bez tarczy i studdedow na dachu domku, jako ze wrocila dziewczyna zostawilem Pana Klocka na afku, a tu nagle poof i plaga ratow. Musze ci powiedziec ze nawet mnie zjechaly lekko, ale zostalem uratowany przez n00bki :p

Nic tylko mu wspolczuc.

Nethalis
25-01-2007, 14:24
2 dni temu na Xerenie pojawił sie Sheng ktorego mialem okazje drugi raz zabic ( Pierwszy raz ubilem go solo na 12 lvlu a drugi raz z kumplem na 15) co oznacza ze mam juz 2 mlw :)
Pozdrawiam

- Prodigy -
25-01-2007, 15:39
A tutaj mogło go lać kilka minosków i rat tylko dobił.

Konia z rzędem dla tego, kto pokaże mi na Rooku miejsce z minosami i ratem w jednym roomie. A o jakim wydarzeniu mógłbym ja powiedzieć? Prawdę mówiąc, nie doszły mnie słuchy o niczym ciekawym, ale z nudów sprawdziłem sobie rankingi Rookstayerów na różnych światach i porównałem je z długością istnienia serverów - niektóre wyniki okazały się dość ciekawe:

Niewątpliwymi rekordzistami w PG są Rookstayerzy z Shivery, świata, na którym w przeciągu 2 lat, najlepszemu Rookstayerowi, Qix Strong (http://www.tibia.com/community/?subtopic=characters&name=Qix+Strong) udało się osiągnąć... 34 lvl ! Nie każdy potrafił dotrzymać mu takiego tempa, więc 2 najwyższym lvlem jest gracz z 28 poziomem. Mimo wszystko ta pozycja nie jest pewna, gdyż Rookstayerzy z Askary, servera mającego 1,5 roku, doszli do 29 poziomu... jeśli więc utrzymają takie tempo expienia, mają ogromne szanse zdetronizować Shiveriańskich graczy.

http://img262.imageshack.us/img262/2637/rookwykaz6eg.png

Niezbyt ciekawym wynikiem, może się pochwalić także Amera, gdzie w ciągu ponad 4 lat istnienia servera, najwyższy lvl to 41. Cóż, nie mam zamiaru się tu z nikogo nabijać, bo i moje rodzime strony nie są lepsze, ale mimo wszystko warto zobaczyć, co który świat ma do pokazania i od jakiej strony ;)

Na Kyrze natomiast, świecie, który niedawno obchodził swoje 1 urodziny spotkać możemy już 58 lvl. Jak na wyspę początkującyh, jest to bardzo dobry wynik, a Sir Mafojzo (http://www.tibia.com/community/?subtopic=characters&name=sir+mafjozo), o którym mowa, nie ma bynajmniej zamiaru zwolnić, o czym możecie się dowiedzieć z zamieszczonego niżej wywiadu, który z nim przeprowadziłem:

Pell on Kyra [1]: Witam! Jestem Pell, Rookstayer ze swiata Xerena - chcialbym przeprowadzic z Toba maly wywiadzik dla czytelnikow dzialu Rookgaard na forum.tibia.pl - zgodzisz sie?
Sir Mafjozo [58]: ok
Pell on Kyra [1]: Co sklonilo Cie do gry na Rooku?
Sir Mafjozo [58]: nudna gra na mainie ;p
Pell on Kyra [1]: Heh, sporo osob powiedzialo by zupelnie odwrotnie, ale rozumiem to ;) Jak udalo Ci sie w takim tempie zdobyc 58 lvl na wyspie poczatkujacych? Ja sam majac 35 poziom, widze jak powoli przesuwa sie exp bar - masz jakies wlasne sposoby?
Pell on Kyra [1]: Czy moze poprostu spedzasz duzo czasu przy grze?
Sir Mafjozo [58]: osatnio malo spedzam czasu przy grze ale byly dni ze siedzialem naprawde dlugo ;]
Sir Mafjozo [58]: nie ma sposobos na szybki exp ;p
Pell on Kyra [1]: Czyli obecny poziom zawdzieczasz dawnemu PG ? :P
Sir Mafjozo [58]: nie, zawdzieczam to wytrawolosci, nigdy sie nie podaje i mam zamiar wbic minimum 100
Pell on Kyra [1]: Rozumiem :) Czy to Twoj pierwszy Rookstayer? Moze miales juz wczesniej jakies inne postacie na innych siwatach?
Sir Mafjozo [58]: tak jest to moj pierwszy rookstayer
Pell on Kyra [1]: Zaczales gre od pierwszego dnia istnienia Kyry? Moze jacys Rookstayerzy byli tu juz przed Toba?
Sir Mafjozo [58]: na poczatku istnienia kyra gralem na mainie
Sir Mafjozo [58]: ale znudzilo mi sie to wtedy po rooku biegal 20 lvl wiec pomyslalem moze i ja sobie takiego zrobie ;p
Pell on Kyra [1]: Masz jakies ulubione expowisko, czy zbierasz doswiadczenie lazac tu i tam? ^^
Sir Mafjozo [58]: ostatni miesiac to chyba caly czas jestem na mino hell ;] zbieram mino leather ;p
Pell on Kyra [1]: Planujesz zdobyc BP addon? Czy moze polujesz na Shenga? ;>
Sir Mafjozo [58]: tak chce zdobyc bp addon a przyokazi poluje na Shenga z ktorym mialem juz przyjemnosc sie spotkac
Pell on Kyra [1]: Obdarowal Cie Magic Light Wandem? Ponoc kilku pechowych Rookstayerow z innych swiatow nie znalazlo MLW w martwym bossie.
Sir Mafjozo [58]: Sheng byl na kyra juz 3 razy w tym 2 razy polecial Wand ;] jestem posiadaczem jednego z nich
Pell on Kyra [1]: Wielu Rookstayerow na wyzszych lvlach, nie chce zdradzac swoich skilli. Nalezysz do nich ? ;)
Sir Mafjozo [58]: nie ja jestem dumny ze swoich skilli posiadam 24 w club i 32 shieldungu 20 distance i 66 fishingu
Pell on Kyra [1]: Imponujace wyniki, pamietasz moze jakis best hit z macy, badz luku/spearow?
Sir Mafjozo [58]: niestety nie ;p
Pell on Kyra [1]: Szkoda, ale jakos przezyje bez tej wiedzy ;) Mam jeszcze kilka pytan, w tym jedno bardzo (dla mnie) wazne...
Pell on Kyra [1]: Czy mimo takiego poziomu, gra wciaz jest dla Ciebie atrakcyjna? Niektorych szybko nudzi zabawa na tej wyspie, co ciagle trzyma Cie przy grze?Czy po tym jak zdobedziesz addon, char pojdzie w odstawke?
Sir Mafjozo [58]: tak w dalszym ciagu jest dlamnie bardzo atrakcyjna, jedna z zeczy ktora mnie tu trzyma to koledzy a zwlaszcza Knight Doktorek
Sir Mafjozo [58]: i Vanadus ;p
Sir Mafjozo [58]: zawsze moge na nich liczyc w kazdej sytuacji
Pell on Kyra [1]: Racja, bez znajomych byloby bardzo nudno... A jakie stosunki utrzymujesz z innymi Rookstayerami? Masz moze jakis wrogow? Czy spotkales siekiedys z czyms niemilym, ze strony innego Rookstayera?
Sir Mafjozo [58]: tak posiadam wielu wrogow jednym z wiekszych jest Swierszcza Stary
Pell on Kyra [1]: Posiadasz jakis wzor do nasladowania? Ktos Ci imponuje?
Sir Mafjozo [58]: Sunrise jak chyba wiekszoci Rookstayerom
Pell on Kyra [1]: Masz zamiar go dogonic? Przegonic? :P Masz jakies konkretne cele na 2007 rok?
Sir Mafjozo [58]: nom chcialbym go przegonic ale nie wiem czy mi sie to uda ;]
Pell on Kyra [1]: To juz chyba wszystko o co chcialem Cie zapytac ;) Chcialbys na koniec powiedziec cos Rookstayerom z innych swiatow? :)
Sir Mafjozo [58]: Nie poddawajcie sie, kazdy moze osiagnac wszystko co tylko zechce
Pell on Kyra [1]: Wielkie dzieki za poswiecony czas ;) Nie pozostaje mi nic innego, jak zyczyc Ci dalszych sukcesow i wypatrywac kolejnych awansow :) Zegnaj!
Sir Mafjozo [58]: ja rowniez dziekuje i pozdrawiam ;)

http://img256.imageshack.us/img256/6108/rookwykaz26ay.png

Any comments?
Pell

- Prodigy -
25-01-2007, 16:01
ja mam do ciebie pytanko...gdzie można sprawdzić najwyższe lvle na rooku na danym świecie ??


http://www.rookstat.com/rankmundos.php

Sebarka
27-01-2007, 21:37
News na Obsidi, pojawił sie Apprentice Sheng.

Sebarka ( ja, 15 lvl ), Gienek Sprzegielko ( 20 lvl ) Kuna Rookslyer ( 25 lvl )
Razzor of Hunter (6,7 lvl ) i inni. Nie pokonali Apprentice Sheng'a.

Powód : Małe Doświadczenie i mało lf :) i nie było kogo do blokowania AS.

Kuna nawet się poświęcił i Dead :(

Gobii
31-01-2007, 11:59
Ciekawostka z Xantery
Xaerook 54 lvl Xantera oddał swoją postać jakiemuś noobowi na 1 lvlu tylko zabrał cały hajs i addon itemki na main. (Postać ma PACC)

Agent iks
31-01-2007, 12:23
Niestety wczoraj ja też poświęciłem deda... próbowałem z Undir Uladiten i Kozak of Guardia... niestety kozak też padł...

Powód : widzieliśmy się pierwszy raz na oczy i niestetynie posiadaliśmy najmniejszej choćby ilosci zgrania czy zaufania....

a szkoda...

Sirblaze
31-01-2007, 13:34
Co tu duzo pisac.. tak jak pisze Pan Klocek identyczna sytuacja miala miejsce w moim przypadku. Mozna powiedziec wielki "nie fart" nikt mi nie przybiegl z pomoca tylko pare osob jeszcze bardziej umotywowal fakt ze moze "dropne" cos ciekawego. Podsumowywujac stracone 186k i mniej wiecej po 30% w skillach a co gorsze respekt bo przy kazdym kroku slysze besztanie i smiechy. Przez niektorych zostalem okrzykniety legenda na miare Sunrisa bo wydaje mi sie ze jestem postacia z najwyzszym lvlem ktora do tej pory padla na najgorszym stworze w grze. Nikomu nie zycze tak pasc, mam nadzieje ze z biegiem czasu i odrobina motywacji odbije sie i bede stawiac kroki juz tylko w przod i dzieki za wsparcie.

Regards.

Fpitolony w sprawe
14-02-2007, 21:16
Nius:
Ferumbras de Rookgaard awansowal na 80 lvl.
Mamy teraz fajna "trojce" ;).

kuba1324
01-04-2007, 11:04
Nius:

Od pewnego czasu zauważyłem, iż mleko w bear room respi się zbyt często. Wraz z kolegą codziennie sprawdzaliśmy tą anomalię przez jakiś tydzień. Jak się okazało, jest tam stały respawn. Każdego dnia, tuż po Save server możemy uzyskać jedną porcję tego 'cennego' napoju.

@kolega niżej.
W świecie tibijskim oprócz 'save server'ów(1 na dobe) występują jeszcze tzw. 'mini save', które odbywają się kilka razy dziennie. Jednak tylko w tych miejscach, gdzie nie ma nikogo.
Np. Uznajmy, że 'Mini save' odbywa się o 16.00. O godzinie 15.55 wchodzisz do rot hell, zabierasz small axe i wracasz do miasta. Jeżeli wrócisz po jakimś czasie, tzn. po 16.00, znajdziesz tam kolejny toporek.

darushu
03-04-2007, 01:02
Nius:
hm... dzisiaj dopracowywalem moj distance fighting... godzina 15 wybralem sie do rot hell, wybilem all roty podeszlem do ciala, no i bylo to co mialo byc -small axe- ... potem wieczorem, godzina 21, znow tam bylem i znowu bylo cialo a w nim -small axe-
A ponoc mialo byc tak ze respi sie po save'ie... tzn. godzina 8.05 kazdego dnia. :)

No wiec jak to jest z respawnem niektorych itemow?

Milan ognia
26-05-2007, 16:18
News:

Filmik. (http://www.youtube.com/watch?v=nWQgBElkx1M)
Wczoraj [tj. 25 maja] na Antice odbyły się rozgrywki w piłkę nożną tutorów.
Filmik został nakręcony przez Master Slayera.

Jak zwykle na takiej imprezie pojawił się GM i zsummonował im [inni gracze nie zostali dopuszczeni do gry] piłkę.

Niestety nie widziałem meczów z powodu burzy, która akurat musiała rozpętać się nad moim miastem. Widziałem jedynie tłumy tutorów na 1~3lvl.

Gildia graczy:Tutor Football Tournament

Hakuoh
26-05-2007, 18:16
Nius:
hm... dzisiaj dopracowywalem moj distance fighting... godzina 15 wybralem sie do rot hell, wybilem all roty podeszlem do ciala, no i bylo to co mialo byc -small axe- ... potem wieczorem, godzina 21, znow tam bylem i znowu bylo cialo a w nim -small axe-
A ponoc mialo byc tak ze respi sie po save'ie... tzn. godzina 8.05 kazdego dnia. :)

No wiec jak to jest z respawnem niektorych itemow?
Nieraz GMowie czyszczą respowiska przed SSem. Mino Hell bywa o godzinie 6:00 tak jak po Save Servie.

Milan ognia
26-05-2007, 20:07
News:

http://img527.imageshack.us/img527/4637/ganjaftwix7.jpg

Wesoly Rookstayer został zbanowany. Powód widać wyżej. Żeby było śmieszniej, jego gildia Green Rookgaardians miała za 3 dni się rozpaść. Czyżby jakiś nadgorliwy GM? ;>

Xzizikur
26-05-2007, 21:23
News

Lord'Luster odszedł z swojej guildi Teams of Rook i wkracza do guildi Occult Village Of Konoha

Pan Klocek
04-06-2007, 23:43
Witam wszystkich serdecznie. Chciałbym podać tutaj całkiem gorący temat.
Otóż w tą Niedziele o godzinie 10:00 (termin jeszcze płynny więc radze sprawdzać) odbędzie wielki TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

>EURO TITANIA<

Organizowany przez niejakiego Demonicznego Zgreda (25lvl) i Klocek-Clan
Głowna nagroda ufundowana przeze mnie i Kuzyna Klocka to: 25k i magic light wand
Nagroda za drugie miejsce ufundowana przez Demonicznego Zgreda to: silver amulet dla każdej osoby w drużynie oraz 5k
Nagroda za trzecie miejsce to: słodkie czerwone jabłuszko dla każdej osoby z drużyny ;)

Co do meczu.
Weźmie w nim udział (jak na razie) 6 drużyn czteroosobowych. W meczu biorą czynny udział trzy osoby, czwarta to zawodnik rezerwowy.
Jako piłka służyć zapewne będzie beczka/szafka, a jak szczęście dopisze to może i nawet będzie piłka (niech sie ruszą znajomości jak ktoś ma ;))

Jak na razie zgłosiły sie 6 drużyny:
Titania Team - w składzie: Salissar (demon szybkości) Demoniczny Zgred (fast hand) , Arter Bart(PVP mastah) oraz Blinb (BULL'S EYE!)
Rook Balanced Team - Azura - Grzyb Rookstayer (nick na Titani: jeszcze nie znany), Azuranski Rookstayer (rezerwowy; nick prawdopodobnie Azuranski of Tytania), Lord Grievous (nick na Titani: Grievous on Titania), Gofin (nick na Titani: Gofin from Titania)
Darth Saldria Team - w składzie: Darth Saldria, Bradega, Marmayon, Master Slayer Titania
Eternal Team Rook - z Obsidii w składzie: Kuna rookslyer on Titania, Seba Eternal on Titania, Wizuto Fene on Titania i Dominic of Kyra on Titania
oraz
Hot Chicks United - Sirblaze, Sir Mafjozo, Ameriov Rookstayer i Yallah.
Hiberna Team - Jakub Suchyman, Leaver, Zormegann Tatan, Taifun Astel Knight


Darth Saldria powiedział też, że pogada z Master Slayerem więc kto wie, możliwe, że będzie sama śmietanka ^^

Czekam na kolejne zgłoszenia drużyn w tym temacie w formie CV oraz listu motywacyjnego. Pamiętajcie jednak, że jeśli się zgłosicie to proszę o poważne potraktowanie tego. Drużyna która zaklepie miejsce a się nie zjawi okryje się niesławą. Jeśli drużyn będzie więcej niż 6, to z tych ponad planowych wylosujemy 2.
Drużyny z głupim CV będą odrzucane bez podania powodu.

Mecz odbędzie się w Katana Room, organizator funduje Antidote Runes dla drużyny. Jeśli ktoś z członów drużyny umrze po drodze, czego postaramy się uniknąć, to ta drużyna startuje w zmniejszonym składzie ;)
Mecz rozgrywany jest do osiągnięcia 3 punktów przez daną drużynę.




Jeśli coś się zmieni lub będą pytania, postaram się odpowiadać na bieżąco.

Evol
07-06-2007, 14:45
News
Wczoraj, tj. 6 czerwca 2007 roku, Paladyn on rook – Jeden z czołowych rookstayerów na świecie Aldora, pierwszy gracz na rooku, który osiągnął 30 poziom walki pięścią, w końcu zmierzył się z równym przeciwnikiem – legendarnym minotaurem na skale. Walka odbyła się na gołe pięści i bez ekwipunku. Trwała ona około 55 minut, w ciągu których nasz bohater stracił ~355 life fluidów.
Filmik (http://rapidshare.com/files/35613956/7.92porMinofist.rec)

Pare zdjęć z walki:

http://img74.imageshack.us/img74/8246/61637493wc1.png (http://imageshack.us)

http://img95.imageshack.us/img95/6274/81894525dw4.png (http://imageshack.us)

http://img263.imageshack.us/img263/2010/39412381ww3.png (http://imageshack.us)

http://img528.imageshack.us/img528/3690/31443343ks0.png (http://imageshack.us)

http://img528.imageshack.us/img528/7726/65484359ji6.png (http://imageshack.us)

Tom The Tanner
07-06-2007, 16:11
@Up,
Niepotrzebnie. Mowicz Rookstayer osiągnął to samo... tylko, że wcześniej. Link do oryginalnego tematu (http://www.rookgaard.pl/forum/showthread.php?tid=1350&pid=21233#pid21233). Film:

http://www.rookgaard.pl/mit.rec

Nie mówię jednak, że wysiłek Paladyna poszedł na marne. ;p

Vial

kuba1324
07-06-2007, 19:29
Witam!
Kilka ciekawostek związanych z Minotaurem:
- straciłem 18 251 punktów życia,
- otrzymałem 1 556 ciosów,
- maksymalny hit minosa we mnie: 27hp(3 razy),
- średnie obrażenia: 11 hp,
- loot: mace, worek i 3 bryłki złota.

Statystyki obrażeń(30 % ze wszystkiego):
http://i10.photobucket.com/albums/a147/kuba1324/inne/porXadamMino.jpg

Użyłem programu Xadama ‘LogDmgCalculator’.

PS. ‘Normalnie’ zabicie minosa na 30 skillu, zabiera około ~30 minut(na podstawie 5 prób). Tym razem trafiła mi się trudniejsza sztuka(istotną rolę mógł tu odegrać czas… 18.00=przeciążenie serwera).
Best hit w Minotaura na 30. punkcie umiejętności: 6 hp.

@Tom.
Wiem… Wspomniałem o Mowiczu w filmie. ;)

@Thrall, masz racje, zrobiłem to głównie dla zabawy.

W końcu po dość długim okresie mogę postawić ostatnią ‘kropkę’ w opisie…
http://i10.photobucket.com/albums/a147/kuba1324/inne/CommentTibiacom.png

Dziękuję Wszystkim za wspólnie spędzony czas.
Pozdrawiam!

Sebarka
08-06-2007, 09:55
Nius

Filho de Rookgaard, obecnie 63 lvl , 6 czerwca padł na Wolfie, posiadając 65 lvl, jest do Brazylijczyk, a najprawdopodbniej, przyczyną był afk i duzo wilkow, musialo go otoczyć :D

Rogver
13-06-2007, 00:29
http://i207.photobucket.com/albums/bb241/Ralzeil/moll.jpg

Wiecie coś może na ten temat? Hack? Koniec z grą? Coś innego :P?

Scobel
13-06-2007, 00:31
Najwiekszy lev jak i najwiekszy boter na Neranie(rook)Pheryz Edox dostal 2 ban za macro i w nagrode dell acc :) ... No coz, ah jak milo :D

Triplonq
18-06-2007, 10:03
http://img407.imageshack.us/img407/883/quest9dp5.jpg (http://imageshack.us)

TO OZNACZA ZE CHYBA TO PRAWDA ZE JEST PRZEJSCIE NA MAINA...

Sam odkrylem... sorry ze nie do tematu ale to sa plotki czyli ze to tez sie liczy!!!




By Triplonq

Milan ognia
18-06-2007, 10:08
[@up]
Tia... screenshoty z tibia.com rox, no nie?

Tocallo
19-06-2007, 11:20
@up
Nie musiał machać, bo można na hotkey'u wędkę przecież ustawić i wystarczy tylko:
Hotkey < klik myszką <Hotkey < klik myszką itd...
Ja myślę, że jesteście za bardzo przewrażliwieni na tym punkcie botów. Niestety prawda jest taka, że +/- 90% Tibijczyków używa botów, ale bez naprawdę mocnych dowodów nie można nikogo od tak sobie oskarżyć, prawda?

Fpitolony w sprawe
19-06-2007, 13:34
No akurat w przypadku Xaerooka, to juz od dawna chyba nie trzeba nic udowadniac -.^

Pan Klocek
19-06-2007, 18:13
Dzisiaj loguje się na swoje konto aby zdobyć trochę expa przed updatem a tu okienko:

http://i26.photobucket.com/albums/c145/Klocek22/NAMELOCK.png]


Myślę sobie żart chyba kurde! Ja? Przecież wiele razy czytałem zasady dotyczące imion, znam test tutora na wylot, sam raportowałem chyba z 60 imion już, a tu takie coś? Chyba sobie jaja robią!

Sprawdzam na które imię i jaki powód a tu to:
http://i26.photobucket.com/albums/c145/Klocek22/NAMELOCK2.png

Myślę sobie "ŻE CO KURDE? Ile lat miał ten Tutor? I sorki ale jak on zdał egzamin? Chyba z testami z neta albo z kolegami"
No co tu dużo będę mówił, wyjaśnienia moje (poparte przez paru Seniorków) znajdziecie tutaj: http://forum.tibia.com/forum/?action=thread&postid=14728619#post14728619

Jak widać sprawa tego tutora została podana do wewnętrznego forum w sprawie nadużywania pozycji (tak się kończy nadinterpretacja, jakby czytał regulamin odnośnie imion to by to nie miało miejsca)


Ale kto wie! Może era Klocek-CLanu minęła :D i będę musiał zmienić nazwę i trzeba będzie zmienić naszą stronkę :D

Drangir
19-06-2007, 18:22
nazwij się Pan Klocek Lego albo Pan Lego :)

Pan Klocek
19-06-2007, 18:31
nazwij się Pan Klocek Lego albo Pan Lego :)

Czytaj uważniej to co napisałem tu i na tibia.com, a dopiero później pisz tutaj, proszę.

Evol
19-06-2007, 18:33
Mr Shit owned ;d

Imho zdejmą NameLocka ;)

Tocallo
19-06-2007, 21:32
Panie Klocku, a czy nie domyślił się szanowny Pan, że jeżeli namelocka dostała Pani KLOCEK to i Pan KLOCEK też dostanie?Dlaczego? - myślę iż jesteś na tyle inteligentny i sam się domyślisz ^^ Proste. Jakiś tutor Cię chyba nie lubi albo jakiś gracz, który ma kolegę tutora albo coś. ;>
btw. a szkoda... ja bym tak nie chciał <3

Pan Klocek
19-06-2007, 22:02
Panie Klocku, a czy nie domyślił się szanowny Pan, że jeżeli namelocka dostała Pani KLOCEK to i Pan KLOCEK też dostanie?Dlaczego? - myślę iż jesteś na tyle inteligentny i sam się domyślisz ^^ Proste. Jakiś tutor Cię chyba nie lubi albo jakiś gracz, który ma kolegę tutora albo coś. ;>
btw. a szkoda... ja bym tak nie chciał <3

Chyba coś nie doczytałeś z Panią Klocek, tam namelock był za "name fake" a nie za offensive name. Proste?

Możliwe, że mnie nie lubi. Jak raportujesz i starasz się robić porządek to często wrogów zyskujesz. Niestety dla niego, to nie przejdzie.




EDIT

No i po namelocku :) skasowany przez Customer Support :P
Klocek - Clan nadal żyje....

Milan ognia
23-06-2007, 12:34
News:
1. Voodoo Rhythm awansowal na 81 lvl.
2. Xaerook awansowal w Fishingu z 92 na 93 poziom.
3. Wesoly Rookstayer dniem dzisiejszym dolaczyl do grona Rookstayerow, ktorych karerie zwiazana z expieniem mozesz sledzic na www.erig.net.

Posta sponsoruje operator komórkowy Heyah oraz producent piwa Dębowe Mocne Długo Warzone.

Xzizikur
23-06-2007, 13:42
Jak tak dalej pojdzie to bot bedzie najlepszy na rooku ;o) ;f
Ciekawi mnie jedynie czy Voodo~ przegoni Wesolego =]?


Xzizzbit.

Sebarka
23-06-2007, 16:58
Jak tak dalej pojdzie to bot bedzie najlepszy na rooku ;o) ;f
Ciekawi mnie jedynie czy Voodo~ przegoni Wesolego =]?


Xzizzbit.

Nie jestem pewien ;)

Nius :

Chyba stary <joke> ;D, ale Wesoly dobil 84 lvl ;p

Ten Nius/Odpowiedz jest sponsorowany przez Prokom Software SA oraz przez Stena Line

Milan ognia
23-06-2007, 19:32
Nius:
Na Antice znów zaczynają się zgrzyty pomiędzy graczami Biggodwin i Master Slayer.
Dla niewtajemniczonych - Biggodwin jest bardzo dobrym znajomym Halsalla aka Shiro Featherheart - pierwszego Rookstayera na Antice, który w otwarty sposób przeciwstawił się największemu PA Rookgaardu - Sunrise, który wykorzystując pozycję konsulora, a następnie senior tutora oraz licznym znajomościom z GM'ami pozbawił Halsalla 3 postaci (33 lvl, 32 lvl i 28 lvl).

Nie zapowiada się jednak na wyrównaną walkę. W przeciwieństwie do starych czasów, na Antice nie ma już (jak to było kiedyś):
1. RDA (Rising Dragons Antica) - gildia, w której był Sunrise;
2. AoR (Alliance of Rookgaard) - gildia neutralna dla hlvl;
3. Opozycji (np. Dark Diables) - gildia, która przeciwstawiała się RDA;
4. Gildii neutralnej dla low lvl.

Obecnie na Antice znajdują się:
1. Legends of Rookgaard - gildia dla graczy starej daty znudzonych całym tym cyrkiem;
2. Crimson Crusade - gildia MS'a dla graczy z maina i Rookgaardu (część graczy aktywnie uczestniczy w sporze);
3. Association of Rookgaard - zbiór przedstawicieli innych Rookgildii (bardzo związana z CC).
Jak widać brakuje opozycji. Jedyne, co ją wiąże, to "więzy krwi" graczy.

Można z tego łatwo wywnioskować, że Antica schodzi na psy.

Tom The Tanner
23-06-2007, 20:40
@Milan Ognia (http://forum.tibia.pl/member.php?u=38719),
Słyszałem, że AoR zmienił nazwę. Bo... pacz:

http://img413.imageshack.us/img413/3082/erurmx8.png (http://imageshack.us)

Prawda, że zue moce przez te okienko przemawiają?

Heyah

Podobnie jak Pan Klocek, Dziewiczy Instynkt takze zostal odebrany jednoznacznie (zapewne przez 95% graczy) ... a przeciez "Dziewiczy" ma drugie, rownie -ciekawe- (hehe) znaczenie =]

Zapewne kogoś zniesmaczył nick przypominający mu o takim jednym filmie. I wysłał reporta. A że Gamemaster oglądał ten film i zna jego polską nazwę - Dziewiczy Instynkt - wrąbał namelocka za "posrakatralala kupaintivbe of statument" czy coś w ten żargon GM. :P

@Pan Klocek (http://forum.tibia.pl/member.php?u=5693),
Chyba wyprawie z tego powodu imprę na Azurce. Pidżama Klocun Party plax? :]


Vial

Pan Klocek
26-06-2007, 10:52
Nie wiem gdzie mógłbym się tym pochwalić więc zrobię to tutaj.

Otóż Klocki znalazły się na Picture of the Day na tibianews.net!!

http://tibianews.net/pictures.asp?num=1

a tu jak to wygląda:

http://i26.photobucket.com/albums/c145/Klocek22/POTDKLOCEK.png

Milan ognia
27-06-2007, 18:18
Nius:

17:05 You see Sunrise (Level 100). He has no vocation
No proszę proszę. Tego się nie spodziewałem.

Tak btw... w orca walnął za... 65 x.X" (z łuku).

Edit: 71 w mino. -.-"

Xzizikur
29-06-2007, 10:33
Nius:

Aqua pal(drugi polak, który osiągnął 40 poziom) opuścił rookgaard z przyczyn mi nie znanych.


Xzizzbit.


edit@

Gdy pisałem tego newsa to jeszcze się nie zrookowal ^^

Pan Klocek
29-06-2007, 13:18
Nius:

Aqua pal(drugi polak, który osiągnął 40 poziom) opuścił rookgaard z przyczyn mi nie znanych.


Xzizzbit.

... a następnie powrócił na rook i aktualnie ma 1 lvl? :confused:

Aqua
29-06-2007, 22:52
No co trzea odrobić lvl : P

Edek Rozprowacz
30-06-2007, 13:34
Akfa ty nigdy nie przestaniesz mnie zadziwiać ! =]

Sebarka
01-07-2007, 21:30
Nius

Sir Mafjozo wczoraj tj. 30 czerwca osiągnął 75 lvl i jest już 7 Rookstayerem

Wesoly Rookstayer wczoraj tj. 30 czerwca osiągnał 85 lvl i jest już 4 Rookstayerem.

Przypomne tabele :

Sunrise 100 lvl
Rookguardian de'Bove 92 lvl
Lord'Luster 86 lvl
Wesoly Rookstayer 85 lvl
Ferumbras de Rookgaard 84 lvl
Voodoo Rhythm 81 lvl
Sir Mafjozo 75 lvl
Payton 74 lvl
Austin Vantage 72 lvl
Sporro 70 lvl

Wytłuszczenie - wszyscy Polacy

Milan ognia
02-07-2007, 18:37
Nius:
Sly Rookslayer, najlepszy polski Rookgaardian na Antice został hacknięty i zmainowany.

Xzizikur
03-07-2007, 10:11
Nius:

Nastepne 100k+ w jeden dzien na rooku=] tym razem dokonał tego Wesoły rookstayer!

Tak od siebie: nieźle PGuje :>

edit@

Next:
Voodoo 82 lvl:>

Xzizzbit.

Milan ognia
03-07-2007, 22:45
Nius:
Nasza Pani Moderator Instynkt (http://forum.tibia.pl/member.php?u=6314) (aka Rookguardian de'Bove) z powodu upa + złego łącza ma zamiar sprzedać swoje konto za 2k euro.
Jak skończy się ta szatańska historia? Czy ten post zostanie usunięty? Czy post, do którego wiedzie link w moim podpisie też zostanie usunięty?

Tego dowiecie się w 2gim odcinku "Jak sprzedać 92 none za 2k euro".

Edit:
To nie jest wkręt blue jeepa.

Marcin24
03-07-2007, 22:52
Nius:
Nasza Pani Moderator Instynkt (http://forum.tibia.pl/member.php?u=6314) (aka Rookguardian de'Bove) z powodu upa + złego łącza ma zamiar sprzedać swoje konto za 2k euro.
Yyy... Ale update chyba poprawił hity Rookstayerów. 2000 euro... ciekawe czy ktoś kupi.

Scobel
03-07-2007, 23:01
Nius:
Nasza Pani Moderator Instynkt (http://forum.tibia.pl/member.php?u=6314) (aka Rookguardian de'Bove) z powodu upa + złego łącza ma zamiar sprzedać swoje konto za 2k euro.
Jak skończy się ta szatańska historia? Czy ten post zostanie usunięty? Czy post, do którego wiedzie link w moim podpisie też zostanie usunięty?

Tego dowiecie się w 2gim odcinku "Jak sprzedać 92 none za 2k euro".

Edit:
To nie jest wkręt blue jeepa.

Watpie by sie jej udalo za 2 000 euro :) Bo za taka kase mozna miec niezla postac z Maina i to dosc znana na jakism serverku jak i nie w calej tibi(2k euro okolo 7.5 tys złoty).

Zaraz sie zorientujemy jak sprzeda te konto tzn ci co ja w jakis sposob znaja ... i tak tak odrazu powinna byc kasacja konta... mam pytanie czy np jak dostajesz bana za np macro czy bota i on zniknie z kroniki kryminalnej po pol roku to jak dostaniesz znow bana za podobne przestepstwo ale np za rok to sie nadal je laczy jako 2 przeiwinienia i ban czy musza byc dwa podobne bany w ciagu 6 miesiecy. Bo przecie po 6 miesiacach jak zniknie ban np znow mozna o tutorka sie starac ... Ciekawi mnie to ...

Co do slabego neta ... od dawna ona nie gra regularnie i systematycznie ... a po drugie z tego co wiem mieszka za granica a tam juz nie ma modekow w powszechnym uzyciu ;P ... a wszystko powyzej modemka dzial w tibi idealnie. Dowod ?? Ja sam od 3 miesiecy gram w tibi na modemie :) ... tzn lekko przerobiony modem :P Ale wyciaga mi dokladnie tyle ile modem 56kb/s :P Ale to tylko do tibi wrecz idealna wedl emnie predkosc :) A normalnie na 2 kompie mam lacze 10mb/s ... tak samo na tym co gram w tibie ale przez nie sciagam gry i filmy i muzyki zakupione w necie lub znalezione w necie :) ...

MasterTusk
03-07-2007, 23:08
Nius:
Nasza Pani Moderator Instynkt (http://forum.tibia.pl/member.php?u=6314) (aka Rookguardian de'Bove) z powodu upa + złego łącza ma zamiar sprzedać swoje konto za 2k euro.
Jak skończy się ta szatańska historia? Czy ten post zostanie usunięty? Czy post, do którego wiedzie link w moim podpisie też zostanie usunięty?

Tego dowiecie się w 2gim odcinku "Jak sprzedać 92 none za 2k euro".

Edit:
To nie jest wkręt blue jeepa.

Moze dopisz cos w rodzaju "uwaga, jest prawdopodobienstwo iż mój post wynikł z powodu chęci bycia rozpoznawanym" bo jakoś niechce mi się wierzyc żeby Instynkt chwaliła się sprzedażą konta -.-, chyba kazdy swiadom jest tego co może nastąpic po takim newsie...

edit: "To nie jest wkręt blue jeepa." O rly?

Milan ognia
03-07-2007, 23:11
Moze dopisz cos w rodzaju "uwaga, jest prawdopodobienstwo iż mój post wynikł z powodu chęci bycia rozpoznawanym" bo jakoś niechce mi się wierzyc żeby Instynkt chwaliła się sprzedażą konta -.-, chyba kazdy swiadom jest tego co może nastąpic po takim newsie...

Huh... ashuehua... jakby mnie w TR nie znali. Nie wpadłeś geniuszu na to, że za opis na gg (które i tak w sumie miały mieć tylko zaufane osoby, do których nie byłem zaliczany, ale i tak je dostałem) nikt bana nie dostał?


Edit:
Ya RLY. -.-"

Wiechoss
03-07-2007, 23:18
No Aqua jedziesz z lvlem ;p jeszcze ich dogonisz :]
chociaz do takiego "dżołku" trzeba miec nerwy ze stali :confused:

Co do Instynkt to watpie zeby to byla prawda

darushu
03-07-2007, 23:55
@Milan ognia
Niestety za duzo ostatnio przeróznych joke'ów na tym forum.
Zaczynając od "smierci" Res Khmera, Tajemniczym hacku Yallah'a, konczac bo joke'u o konwencie Rookstayerów w Bialymstoku (którego zreszta Ty napisałeś).
Co do checi sprzedazy konta przez nasza panią moderator, to moze i to prawda, moze i nie...
Ale tak czy siak, nieludz sie ze po tym wszystkim, wszyscy tu na forum Ci uwierza. Przepraszam jesli Cie tym uraze, ale sam w tego news'a niewierze.

PS. Moze by sie tak wypowiedziala tu pani Instynkt? :)

Pozdrawiam
Darushu.

Milan ognia
04-07-2007, 00:00
@Milan ognia
Niestety za duzo ostatnio przeróznych joke'ów na tym forum.
Zaczynając od "smierci" Res Khmera, Tajemniczym hacku Yallah'a, konczac bo joke'u o konwencie Rookstayerów w Bialymstoku.
Co do checi sprzedazy konta przez nasza panią moderator, to moze i to prawda, moze i nie...
Wiec nieludz sie ze po tym wszystkim, wszyscy tu na forum Ci uwierza. Przepraszam jesli Cie tym uraze, ale sam w to niewierze.

PS. Moze by sie tak wypowiedziala tu pani Instynkt? :)

Pozdrawiam
Darushu.


Hm... wiem, że faktycznie dużo "dżołków" było. Nie zaprzeczę też, że ten post na takowy wygląda.
I co? P. Instyntk powie - tak, sprzedaje konto. x.X"

darushu
04-07-2007, 00:05
I co? P. Instyntk powie - tak, sprzedaje konto. x.X"

To niewiem czemu wogóle to oznajmiła... Wszak z tego com czytam, ze gg, ze zaufane osoby, ze to, ze tamto...
Wszak jej numeru, chyba tylko zaufane osoby niemialy...
Jednak niesadze, aby byc na tyle glupim by to zrobic. A moze sie myle?
Moze pani Instynkt zaszla za daleko?

Pozdrawiam
Darushu.

Milan ognia
04-07-2007, 00:07
To niewiem czemu wogóle to oznajmiła... Wszak z tego com czytam, ze gg, ze zaufane osoby, ze to, ze tamto...
Wszak jej numeru, chyba tylko zaufane osoby niemialy...
Jednak niesadze, aby byc na tyle glupim by to zrobic. A moze sie myle?
Moze pani Instynkt zaszla za daleko?

Pozdrawiam
Darushu.
Ano nie. Ja sam jej gg dostałem przez przypadek. A jak mówiłem - za sam opis bana jej dać przecież nie mogą. A to, co stanie się z RdB po sprzedaży, to ją tak średnio obchodzi.

darushu
04-07-2007, 00:12
Ano nie. Ja sam jej gg dostałem przez przypadek. A jak mówiłem - za sam opis bana jej dać przecież nie mogą. A to, co stanie się z RdB po sprzedaży, to ją tak średnio obchodzi.
Aczkolwiek w dalszym ciagu sie zastanawiam...
Byc na tyle glupim? By dawac opisy z linkiem/info o sprzedazy chara?
Przeciez to bezsensu. Byle od kogo moze to wyjsc na swiatlo dzienne i narobic szumu, tak jak np. to wyszlo od Ciebie.
Nadal niesadze by byla na tyle glupia by to zrobic... Wszak chyba swoje lata ma.

Pozdrawiam
Darushu.

Pan Klocek
04-07-2007, 00:42
Nius:

Nastepne 100k+ w jeden dzien na rooku=] tym razem dokonał tego Wesoły rookstayer!

Tak od siebie: nieźle PGuje :>

edit@

Next:
Voodoo 82 lvl:>

Xzizzbit.

NEWS do newsa
Huh tego samego dnia czytałem 3 raporty (od 3 róznych osób) o tym, że Wsoły jedzie właśnie na bocie. Po ingerencji GMa (naszego ukochanegp Treehugger'a) okazywało się, że ktoś jednak był przy klawiaturze (po jakim czasie tego nie chciał nam powiedziec ;))....

Zazdrośni ludzie? A może nieuczciwy gracz? Któż to wie :D



A co do Pani Instynkt, który to już będzie owner? ;) Bo już wcześniej był ban za coś takiego? No i ban za namelock.... ciekawe czym się skończy ta sprzedaż? Ciekawe czy do niej w ogóle dojdzie? A jak dojdzie to czy właściciel wyjaśni kupującemu swoją kryminalna przeszłość? Czas pokaże :D

Tom The Tanner
04-07-2007, 11:30
No widzicie... tak to już jest na tym świecie. Czasem trzeba oddać się w ręce stereotypów.

Tego dowiecie się w 2gim odcinku "Jak sprzedać 92 none za 2k euro".

Nie wszystko jest czarne. Nie wszystko jest białe. Jak majtki Shakiry na teledysku Las de La Intuicion. :o

Vial

Kshaq
04-07-2007, 11:55
@ darushu
W sumie nie wiem po co taka afera. To ona ma ten opis na gadu, to jest jej char i to ona poniesie konsekwencje tej sprzedaży (jeśli ona zostanie dokonana). Nie mówię, że w to wierze, ani nie wierzę, mimo to, że widziałem jej opis na gadu, rozmawiałem z nią na temat update no i całego tego zamiaszana. Ja po prostu przestałem wierzyć we wszystko, co jest na tym forum... Chce to niech sprzedaje. Milan wpisał newsa i koniec. Po co komentarze, o tym, że to może być kolejny wkręt? Stanie się coś komuś jeżeli ona naprawdę sprzeda acc lub jeżeli będzie to kolejny wkręt? Nie, więc po co rozpaczać i mieć pretensje do innych użykotwników?

PS. sorrki za błędy, ale jestem u rodzinki, więc zupełnie inna klawiatura, na której nie umiem pisać + brak firefoxa ;]

Sebarka
04-07-2007, 12:22
Nius ( Ciekawostka )

Tabela zMaionowanych/zRookowanych/zDeletowanych Rookstayerów

1. Aqua Pal( 56 lvl ) - Poland
2. Inna postać Lady-Cathie ( 54 lvl ) - United States
3. Rookslayerka Moli ( 50 lvl ) - Poland
4. Sly Rookslayer ( 48 lvl ) - Poland
5. Pheryz Edox ( 48 lvl - DELETE ) - Sweden
6. Yallah - ( 45 lvl ) - Germany .. xD .. Poland
7. Xander Jelenia - ( 42 lvl ) - ???
8. Rovger'shai - ( 41 lvl ) - Poland


Jeśli znacie więcej Rookstayerow zmainowanych, zrookowanych i zdeletowanych napisz na PW

Only 40lvl+

Scobel
04-07-2007, 12:47
Nius ( Ciekawostka )

Tabela zMaionowanych/zRookowanych/zDeletowanych Rookstayerów

1. Aqua Pal( 56 lvl ) - Poland
2. Inna postać Lady Cathie ( 54 lvl ) - USA
3. Rookslayerka Moli ( 50 lvl ) - Poland
4. Sly Rookslayer ( 48 lvl ) - Poland
5. Pheryz Edox ( 48 lvl - DELETE ) - ???
6. Yallah - ( 45 lvl ) - Germany .. xD .. Poland

Jeśli znacie więcej Rookstayerow zmainowanych, zrookowanych i zdeletowanych napisz na PW

Pheryz Edox ten pan z Nerany dostal 2xBan w ciagu 2 miesiecy za uzycie Macro/Bota, 1 dzieki mnie, 1 dzieki Aema :P Wiec nie wiem czemu pisze u niego Retried :P NA Rook Statach :P

Sirblaze
04-07-2007, 14:54
Nius ( Ciekawostka )

Tabela zMaionowanych/zRookowanych/zDeletowanych Rookstayerów

1. Aqua Pal( 56 lvl ) - Poland
2. Inna postać Lady Cathie ( 54 lvl ) - USA
3. Rookslayerka Moli ( 50 lvl ) - Poland
4. Sly Rookslayer ( 48 lvl ) - Poland
5. Pheryz Edox ( 48 lvl - DELETE ) - ???
6. Yallah - ( 45 lvl ) - Germany .. xD .. Poland

Jeśli znacie więcej Rookstayerow zmainowanych, zrookowanych i zdeletowanych napisz na PW

Z tego co wiem to powinno byc "Lady-Cathie":)

Regards

Aqua
04-07-2007, 20:55
Zmainowany, gdzie? jestem na rooku xd

Zrookowowany,gdzie? mam 21 lvl ;d

darushu
04-07-2007, 21:16
5. Pheryz Edox ( 48 lvl - DELETE ) - ???
Pheryz Edox to Szwed.

Gofin
04-07-2007, 23:25
Nius
Dobrze znana Rookstayerom strona www.rookstat.com dodała nową opcję, mianowicie "Who is online in Rookgaard". Pozwala ona na szybkie sprawdzenie kto jest zalogowany na wybranym serwie. Wchodzimy po prostu tutaj (http://www.rookstat.com/whoisonline.php), wybieramy interesujący nas świat i sprawdzamy czy spotkamy szukaną/unikaną przez nas osobę w Tibii :]. Na wyświetlonej liście każda osoba jest zaznaczona odpowiednim znaczkiem:
n- oznacza osobę w zakresie levelowym 1-8
®- oznacza Rookstayerów znajdujących się na rookstacie (nie wyczaiłem jeszcze czy dotyczy tylko listy levelowej, czy też innych list, takich jak fishing/fist fighting). Jeżeli nie to z zakresu levelowego: 8-19
®- oznacza Rookstayerów znajdujących się na rookstacie. I tak jak wyżej, jeżeli nie to z zakresu 20+

kuba1324
04-07-2007, 23:51
@Up.
Aldora, jak zwykle jest zaludniona... ;d

Zmainowany, gdzie? jestem na rooku xd

Zrookowowany,gdzie? mam 21 lvl ;d

Hehe, sprawdzasz ile teraz potrzeba czasu na wbicie 50lvl+? ;)
Zadziwiasz mnie...

Xzizikur
05-07-2007, 11:33
Nius:

Lord'Luster nie daje się naszemu rodakowi Wesołemu i wbija 87 lvl.


edit@

Nius:

Voodoo następne 100k expa w 1 dzień:
Lipiec 4: +136,498
Lipiec 5: +100,680

Jak można tak PG'owac? ;o)

Manik Rookmaster
05-07-2007, 11:40
@Xzizikur: lord'luster ma trzech ownerów. Co do voodoo nie mam pewności, ale 'on' gra prawie 25 godzin dziennie, więc to chyba oczywiste, że ktoś lub coś mu pomaga.

Mega_RobalXXL
05-07-2007, 12:20
Lord'Luster - co moge o nim powiedzieć hmm... pg... pg... pg... pg... Pamiętam co zaczynałem gre razem z nim +- . Czyli On gra od 28 lutego 2006 , czy nie sadzicie ze to bedzie rekord tzn już jest rekord.

Robal.

Sirblaze
05-07-2007, 22:32
Pheryz Edox to Szwed.

Pheryz Edox to Belg, nie Szwed. Wiem bo udalo mi sie go poznac nieco blizej.

Regards

Mega_RobalXXL
09-07-2007, 14:21
Austin Vantage został zbanowany:

http://img108.imageshack.us/img108/1017/austinvantagezy8.jpg

Sebarka
09-07-2007, 16:04
@Robal xd

:O

@topic , Voodoo Rhtyhm czyli botter ciag dalszy.

04 Jul 2007 +136,498
05 Jul 2007 +100,680
06 Jul 2007 +124,151
--------------------
3 days of Jul 2007 + 361,269

Żeby wbić w tydzień 81-83 trzeba mieć niezłego botta.

Pholtus
09-07-2007, 16:26
Uuuu przyłapali Austina na wspomagaczu ;>? Okrągłe 30 dni przerwy sobie chłopak przynajmniej zrobi =P.

kuba1324
09-07-2007, 22:06
Witam!
Hehe... A propo Austina, przypomniała mi się jego dawna wpadka z wisienkami... Trzymałem to zdjęcie dość długo dla siebie, ale skoro sam Vantage przyznał się w wywiadzie do wspomagaczy oraz potwierdzili to GM'owie, to czemu by nie pochwalić się tym teraz? ;)
http://i10.photobucket.com/albums/a147/kuba1324/inne/vantage-bot.jpg


Pozdrawiam!
kuba1324

Xzizikur
09-07-2007, 22:12
No cóż.. Austin jest wsumie botterem, ale i tak go szanuje :).

Tocallo
10-07-2007, 10:40
Austin... Tibiaauto śmierdzi na odległość!
Jak już botować to z czymś dobrym, np. Tibiabot NG
a i podobno w reklamach w tibiaauto są często exploity ;S

<joke> xD

A Lady Glass ma już 52 lvl -.-
dowiedziałem się, że ma nawet 2 ownerów WTF i jedzie na bocie...
ŻAL.

Sebarka
12-07-2007, 22:10
Nius :

Luster. PG ciąg dalszy.

Zaciekawiająca walka dobiega końca ( Lord'Luster vs. Wesoly Rookstayer ).

Luster dobił 88 lvl i najprawdopodbniej będzie 3, kto dobije 90 lvl.

I co zrobi ? Retired na 90 ? moze na 100 ? a byc moze nawet expic dalej... ;P
I czy de'Bove zdobędzie jakąś okrągło-piątkową liczbę ( 95 ).
Czy Wesoly Rookstayer yy.. xD nie znudzi się expieniem ?
Być może Sunrise dobije 101 lvl ( przypadkowo ) xD <- zartowalem
Czy Sir Mafjozo nie da się Xaerookowi ?

O tym ( cydad by Milan ... ) dowicie się w nast. odcinku "Rookgaard jest moim domem"( cydad by Gofin ) ^.^

Czy wiesz, że ?
Milan ognia przeszedl na wkrety red jeepa |\
Vial ala Vialix : pink jeepa | = Ironia ;O
Sirblaze : wajt jeepa ? |/

@Vial ala vialix, złą płeć dla mnie wybrałeś ;O

Milan ognia
12-07-2007, 22:33
@up:
ognia nie Ognia. No nauczcie się do cholery. Btw... osochozi z jeepami? Masz prawa autorskie na korzystanie z kolorowych jeepów? Nie?! To Ci wparuję na chatę z komornikiem, windykatorem i Lepperem. ;< A do tego wezmę ludzi z CBA, CBŚ i Rydzyka.

Tom The Tanner
12-07-2007, 23:15
Czy wiesz, że ?
Milan Ognia przeszedl na wkrety red jeepa
Vial ala Vialix : pink jeepa
Sirblaze : wajt jeepa ?

A Sebarka przeszła na Soczysty Brąz Jeep razem z doczepioną dwukółką "Uryna Jeep"?

Zamiast mnie tu do Pink Jeepa przypisywać w głowę se pojeep. xd Jeden porządny jeep i będziesz miała niepowtarzalną okazję policzenia gwiazd, może zobaczysz białom niećwiecicę na niebozlepie.


Vial

Mega_RobalXXL
13-07-2007, 01:11
Witam

Zobaczcie na komentarz Rookguardian de'Bove

• Photobucket - Instynkt •

• ¤ "Non Omnis Moriar" ¤ •

"Wazniejsze od bycia Najlepszym jest bycie Pierwszym"

........... I'm sorry ........... <:'(

- R - E - T - I - R - E - D -


Chodzi mi o "I'm sorry" co to może oznaczać? dlaczego przeprasza?
za co przeprasza?....

Scobel
13-07-2007, 01:17
Witam

Zobaczcie na komentarz Rookguardian de'Bove

• Photobucket - Instynkt •

• ¤ "Non Omnis Moriar" ¤ •

"Wazniejsze od bycia Najlepszym jest bycie Pierwszym"

........... I'm sorry ........... <:'(

- R - E - T - I - R - E - D -


Chodzi mi o "I'm sorry" co to może oznaczać? dlaczego przeprasza?
za co przeprasza?....

Za swa arogancje, pyche, swe zachowanie ... a moze to kolejna "wIELKA" Pseudo Afera ... A moze sell chara jak to miala w opisie ... wogole dla mnie ow osoba jest dziwna, podczas rozmowy z nia pisze ze mieszka za granica, a ip ma z Polski(mozna to bardziej uscislic, ale nie bede taki ZLY i nie podam tego do publicznej wiadomosci, chodz ow IP jest zmienne to ma cos co pozwala okreslic region a nawet okolice do okolo100-150km wiem ze to duzo ale to wyklucza pobyt i granie z za granicy), a i jeszcze jedno ktos pisal ze chce sprzedac chara miedzy innymi z powodu slabego lacza ... no coz predkosc jej internetu nie powinna byc problemem, dla czego ?? A to juz tajemnica :)

Milan ognia
13-07-2007, 06:34
@up:
Ale szybkość łącza to nie wszystko, no nie? :p

Edek Rozprowacz
13-07-2007, 09:25
@Co innego sprawy które nie pozwalają grać a co innego wkręcanie komuś jakiś głupot jak na przykład wyjazd za granice -.- .

Btw. Stawiam ze Luster porobi RDB i jako drugi wbije 100 ;>

Scobel
13-07-2007, 12:00
@up:
Ale szybkość łącza to nie wszystko, no nie? :p

No tak, w tym przypadku trzeba chyba bylo by najpierw wymienic glupote :) ... No bo jak mozna inaczej nazwac takie zachowanie ...

Kshaq
13-07-2007, 12:09
Znowu zaczynacie? Uspokójcie się... xD

Fpitolony w sprawe
13-07-2007, 12:24
Instynkt pewnie znowu nas wkreca, chce byc "na topie", a wy dajecie sie nabrac ;d, - tyle :D

Scobel
13-07-2007, 12:29
Instynkt pewnie znowu nas wkreca, chce byc "na topie", a wy dajecie sie nabrac ;d, - tyle :D

Nie no brawo!! Szok, Podziw, ale jestes jedno ale ... MY TO WIEMY :D

darushu
13-07-2007, 12:42
Instynkt pewnie znowu nas wkreca, chce byc "na topie", a wy dajecie sie nabrac ;d, - tyle :D
I tak Ją malo kto lubi, wiec w najlepszym wypadku Jej to guzik da :)

Scobel
13-07-2007, 12:47
I tak Ją malo kto lubi, wiec w najlepszym wypadku Jej to guzik da :)

Wiesz osobiscie ją kiedys hmm podziwialem(chodz to za duze slowo), ale po tym jak zaczela krecic gdzie to ona nie mieszka, ze nie uzywa GG, no i przede wszystkim jak zaczela kasowac moje posty tyczace sie jej osoby ... to dla mnie stala sie gorszym noobem niz ten co na rooku czy mainie pisze "Plz Free Eq" ... Wiec co do ow pani "Mniej niz Zero"...

Kshaq
13-07-2007, 18:47
Hehe xD Nie zapominajcie, że to jest temat o plotkach. Proponuję utworzyć osobny temat o Instynkcie, abyście mogli ją poobgadywać, a nie śmiecić w temacie Milana (chociaż on sam śmieci xD)

Marcin24
13-07-2007, 20:13
Hehe xD Proponuję utworzyć osobny temat o Instynkcie, abyście mogli ją poobgadywać
Uważaj co mówisz Kshaq, bo niektórzy biorą to na serio :)

Xzizikur
13-07-2007, 21:09
Uważaj co mówisz Kshaq, bo niektórzy biorą to na serio :)

Ehh.. dla funu zalozylem ten topic x.X

Kshaq
13-07-2007, 21:11
Wiem, dlatego przy każdym ironicznym zdaniu napisanym 4 fun będę stawiał nowo wprowadzone tagi:
<Śmiech Czesia> </Śmiech Czesia>


:D

Edek Rozprowacz
13-07-2007, 23:49
Ehh.. dla funu zalozylem ten topic x.X

Dla funu tez dostaniesz za niego warna ;>. Ale przynajmniej jest sie z kogo pośmiać Gratuluje !

@Scobel
Dziwne że aż tyle czasu musiało upłynąć żebyś doszedł do takich przemyśleń. O.o

Kshaq
14-07-2007, 00:00
Edek, mało jest osób, które teraz przynają się do tego, że po prostu szanowali Instynkt jako gracza (Jako najlepszą Polkę itd.). Nie widzę więc powodów, aby teraz komuś to wypominać, bo myślę, że każdy z nas miał chwilę zachwycenia jej levelem, jej potęgą na Rook'u (Która się skończyła z tym upem auehahaha) xD

Scobel
14-07-2007, 00:23
2x1xUP.

Wiec tak w jakims stopniu nadal ma uznanie w mych oczach ale za zdobycie exp nic wiecej i bardziej to uznanie wedruje dla postaci(jesli mozna to tak nazwac)niz dla ownera(bo kto wie ktory/ktora to juz, a moze nadal ten sam pierwszy ...).
A o RdB wypowiadalem sie juz kilka razy, ale dziwnym razem z ow kilku razy kilka, pstryk fik i albo znikaly albo zmienialy kolejnosc z pierwszego na dziesiaty ...

Sadze ze takim dzialem jakim jest nasz dzial powinna zajmowac sie osoba ktora jest "czysta" i nie robi sobie drwin zarowno zgraczy jak i regulaminu ... I wcale nie musi byc to osoba znajaca sie bardziej niz my na rooku, wkoncu my sami o siebie zadbamy a ow modek jest tylko potrzebny do sklejania tego w calosc i by zasady byly przestrzegane :)...

Marcin24
14-07-2007, 20:13
Sadze ze takim dzialem jakim jest nasz dzial powinna zajmowac sie osoba ktora jest "czysta" i nie robi sobie drwin zarowno zgraczy jak i regulaminu ... I wcale nie musi byc to osoba znajaca sie bardziej niz my na rooku, wkoncu my sami o siebie zadbamy a ow modek jest tylko potrzebny do sklejania tego w calosc i by zasady byly przestrzegane :)...
To co, robimy rewolucje przeciwko RdB? :D

Scobel
14-07-2007, 21:10
To co, robimy rewolucje przeciwko RdB? :D

Przed przeczytaniem dalszej czesci tego tekstu pamietaj iz wyrazone w nim opinie sa prywatnymi opiniami Scobla, i wszelkie podobienstwa do osob isteniejacych w "Normalnym" swiecie sa przypadkowe ... oczywiscie chodzi mi do osob poza RdB :D

Wiesz mozna robic, ale ona tak sie WGRYZLA w to forum ze nie wiem czy nie bedzie trzeba jej wyrwac wraz z kregami ... :D ... jesli jest samo krytyczna i zwraca uwage na innych to powinna zachowac sie z duma lub tez z godnoscia lub hmm ... no jakos tak inaczej, i powinna sama zrezygnowac z ow stanowiska ... Bo jak juz nie raz ludzie pisali na tym forum, modka powinno dostawac sie przede wszystkim za pomoc a nie znajomosci, lev czy w jej przypadku po czesci pewnie znajomosci ... Jest Nudna, Zbedna/Zbyteczna, NieUprzejma, Hmm Narcyzowata-tyczy sie stosunku do postaci :) ...


Wiem ze sam nie jestem hmm idealem a moze to i zle slowo, ale znam sie na krytyce, chodz nie raz odbieram ja jako atak na siebie i odpieram atakiem :) ... No coz ...

Jak by to powiedziala inna osoba...

Heyah... Hmm a moze sie pomylilem ??:D

- Prodigy -
15-07-2007, 12:26
Ehh.. dla funu zalozylem ten topic x.X

No faktycznie, fun był z tego taki, że po nogach lałem; tabletki na powstrzymywanie moczu nie pomogły. Jak brakuje wam miejsca na wyżalenie się na czyjś temat, nie widzę przeszkód - bravo.pl -> rejestracja -> załóżcie temat, o ile jest tam jakieś forum i opiszcie swój problem, bo jak widzę spora część przeglądających ten dział nie widzi najmniejszej różnicy między "plotkowaniem i ploteczkowaniem", a "pomawianiem i szykanowaniem", a swoboda wypowiedzi już dawno wykroczyła poza granice uszanowania prywatności, nie raz wyjeżdżając ostro poza regulamin, na który się tak zawzięcie powołujecie.

Sadze ze takim dzialem jakim jest nasz dzial powinna zajmowac sie osoba ktora jest "czysta" i nie robi sobie drwin zarowno zgraczy jak i regulaminu

Takim działem jakim jest "nasz dział" w znacznej mierze zajmują się bezpośrednio sami użytkownicy, i to ONI nie powinni robić sobie drwin, zarówno z innych, jak i z regulaminu, więc jeśli już coś starasz się argumentować to upewnij się, że nie siejesz przy tym hipokryzji, popełniając jednocześnie podstawowy błąd atrybucji, czego wyraz dałeś choćby w takich wypowiedziach jak - "to dla mnie stala sie gorszym noobem niz ten co na rooku czy mainie pisze "Plz Free Eq" ... Wiec co do ow pani "Mniej niz Zero"...", "Przed przeczytaniem dalszej czesci tego tekstu pamietaj iz wyrazone w nim opinie sa prywatnymi opiniami Scobla, i wszelkie podobienstwa do osob isteniejacych w "Normalnym" swiecie sa przypadkowe ... oczywiscie chodzi mi do osob poza RdB", "Jak by to powiedziala inna osoba... Heyah... Hmm a moze sie pomylilem ??", czy kilku innych w nieistniejącym już temacie.

Bo jak juz nie raz ludzie pisali na tym forum, modka powinno dostawac sie przede wszystkim za pomoc a nie znajomosci, lev czy w jej przypadku po czesci pewnie znajomosci ... Jest Nudna, Zbedna/Zbyteczna, NieUprzejma, Hmm Narcyzowata-tyczy sie stosunku do postaci ...

Znasz jeszcze jakieś fajne przymiotniki? Na przykład hiperkrytyczny? Kategoryzacyjny? Zfrustrowany? Indoktrynacyjny (w obrębie tegoż działu)? Nie wnikając już nawet w pytanie, dlaczego jest nudna, a odnośnie "zbędna/zbyteczna". Faktycznie, nic tu po niej, dziesiątki idiotycznych postów same się skasują, denne tematy automatycznie przeniosą się do kosza, niestosujący się do regulaminu użytkownicy sami roześlą PW z prośbą o bana, pełna automatyka, panie. Jedyną zbędną rzeczą, jaką widzę w tym temacie są Twoje i innych hiper-zaargumentowane odniesienia do jej osoby, nastawione jedynie na krytykę, bez uwzględnienia rzeczy, które zrobiła dla tego działu, bo muszę Cię rozczarować, ale jej działania nie ograniczały się tylko do kasowania Twoich postów. Nie wiem jak Tobie, ale mi osobiście podoba się idea obstawienia w pozycji moderatora kogoś, kto w miarę sumienny i kompetenty sposób nadzoruje poczynania userów, korzystając z wiedzy nabytej w grze, bo uwierz, że czas spędzony na Rooku nie raz przydaje się w choć minimalnym uniknięciu subiektywizmu i zdrowej ocenie tego, czy dany temat np. powinno się zamknąć/usunąć, czy nie. I jeśli Twoim zdaniem takim samym moderatorem byłaby osoba, która spędziła tibijskie życie na Rooku, jak i taka, która przeszła go w 2 dni i więcej nawet nań nie spojrzała, to winszuję, kłaniam się nisko, zastanawiając sie przy tym jak wyglądałoby to wasze "dbanie o siebie na własną rękę". Macie problem z moderatorem? Nie podoba wam się jego zachowanie? Macie prawo, w końcu to nie tyrania, tylko po cholerę, zamiast załatwić to krótko na PW z administratorem, ciągniecie idiotyzmy, na które i tak nikt "z góry" nie patrzy. Wam się nie podoba - w waszym interesie jest, żeby postarać się o taki stan rzeczy, którym by się wam podobał.

@Editanzo
Znalazł się.. wielki i potężny adwokat Pani Moderator -.-
Tylko w dwóch kwestiach zgodzę się z tobą RDB jest sumienna i jako że spędziła trochę czasu na wyspie nowych ma potrzebne doświadczenie innych + nie dostrzegam. Sądząc po twoim "Wam" ty się z użytkownikami tego działu nie identyfikujesz albo tak jak jest Ci sie podoba. W końcu nic dziwnego mając za sobą Moda i kręcąc z nim wałki na boku. Poza tym trudno mi uwierzyć że spamowanie PW Matkus-a czy Droma byłoby dobrym pomysłem więc pozostaje nam tylko zakładać denne tematy. Dopóki jesteś tylko użytkownikiem ty tego nie zmienisz chciałbym zauważyć =].

Identyfikuję się. A co rozumiesz przez "Tak, jak jest" nie mam już bladego pojęcia. I mógłbym Cię równie dobrze nazwać "wielkim i potężnym znawcą moich koneksji z RdB" - "moda za plecami"? Od kiedy? W życiu wymieniłem z RdB parę słów na PW, a odwoływanie się do tego "wała" jest brilliant, lepszego przykładu dupnąć nie mogłeś. A co do tematów, to wiadomo, że niczego wam nie zabronię. Założycie, mod skasuje. Znów założycie, znów skasuje. Założycie, dostaniecie w końcu bana i już nie założycie :< I nie mam zamiaru niczego zmieniać, bo to nie o mnie świadczy ;^).

Xzizikur
15-07-2007, 14:54
Dobra już nie zaśmiecajmy ten temat eRDeBe i rozmowie o moim temacie.



Może ja zaczne ;)

NIUS:

Sporro wbił 71 lvl..

Edek Rozprowacz
15-07-2007, 15:04
Nie wiem jak Tobie, ale mi osobiście podoba się idea obstawienia w pozycji moderatora kogoś, kto w miarę sumienny i kompetenty sposób nadzoruje poczynania userów, korzystając z wiedzy nabytej w grze, bo uwierz, że czas spędzony na Rooku nie raz przydaje się w choć minimalnym uniknięciu subiektywizmu i zdrowej ocenie tego, czy dany temat np. powinno się zamknąć/usunąć, czy nie. I jeśli Twoim zdaniem takim samym moderatorem byłaby osoba, która spędziła tibijskie życie na Rooku, jak i taka, która przeszła go w 2 dni i więcej nawet nań nie spojrzała, to winszuję, kłaniam się nisko, zastanawiając sie przy tym jak wyglądałoby to wasze "dbanie o siebie na własną rękę". Macie problem z moderatorem? Nie podoba wam się jego zachowanie? Macie prawo, w końcu to nie tyrania, tylko po cholerę, zamiast załatwić to krótko na PW z administratorem, ciągniecie idiotyzmy, na które i tak nikt "z góry" nie patrzy. Wam się nie podoba - w waszym interesie jest, żeby postarać się o taki stan rzeczy, którym by się wam podobał.

Znalazł się.. wielki i potężny adwokat Pani Moderator -.-
Tylko w dwóch kwestiach zgodzę się z tobą RDB jest sumienna i jako że spędziła trochę czasu na wyspie nowych ma potrzebne doświadczenie innych + nie dostrzegam. Sądząc po twoim "Wam" ty się z użytkownikami tego działu nie identyfikujesz albo tak jak jest Ci sie podoba. W końcu nic dziwnego mając za sobą Moda i kręcąc z nim wałki na boku. Poza tym trudno mi uwierzyć że spamowanie PW Matkus-a czy Droma byłoby dobrym pomysłem więc pozostaje nam tylko zakładać denne tematy. Dopóki jesteś tylko użytkownikiem ty tego nie zmienisz chciałbym zauważyć =].

Mega_RobalXXL
15-07-2007, 18:20
Sunrise wbił 101 lvl !!
17:18 Sunrise [101]: Thanks :)


- Voodoo Rhythm nie expi
- Wesoly Rookstayer expi powoli lecz skutecznie :-)
- Rookguardian de'Bove expi ........

Xzizikur
15-07-2007, 19:04
Dodam też, że Sir Mafjozo 76 lvl:)..

Marcin24
15-07-2007, 20:42
Sunrise 101 lvl? GZ
Chyba się przestraszył RdB :D
A może chce zrobić 200 lvl? Kto wie...

Mega_RobalXXL
15-07-2007, 20:46
Chyba się przestraszył RdB :D

Nie sadze =)...
Gdy sie zapytałem Suna czy bedzie expił dalej to mi odpowiedział "No idea"
Wiec może pogra może nie...
Chce jeszcze powiedzieć ze Sunrise wbił ten "cały" lvl (100-101) w MH w około dwa tygodnie :-)

nosane
15-07-2007, 20:47
Ostatnio zapadła prawdziwa moda na jak najszybsze poinformowanie kto z h-lvli wbił kolejny poziom. Nie za bardzo widzę sens informowania o każdym awansie, skoro można to szybko i sprawnie sprawdzić na Rookstat. Poza tym, szczerze mówiąc, nie pasjonuje mnie przyglądanie się każdym kolejnym pojedynczym awansom.
Rozumiem, jakaś spektakularna śmierć, ew. zdobycie jakiegoś "okrągłego" levelu można tu zamieścić, ale po jaką cholerę pisać tu o każdej, nawet niewielkiej zmianie w liczbie poziomów? Moim zdaniem - bez przesady.

Sorki za offtopic, btw. ;).

Sebarka
17-07-2007, 19:27
Otóż na znanej nam stronie Rookstat.com (http://rookstat.com)
wprowodzone nową funkcje : Where Are You ?
Otóż wchodzimy w dana fukcję i wpisujemy swój Character na Rookgaardzie.
Dostajemy kod i wchodzimy tu (http://www.tibia.com) na swoje konto wpisujemy kod i czekamy 5-15 min. , oczywiście my Polacy mamy takie IP jakie mamy i nie mozemy wybierać, państwa, tak samo jak BR? xD


Gala Ebbedron 60 lvl, Tenebera padł na Goblinie... Mi sie zdaje, ze to byl kick na mostku, a wy co sądzicie ?

Hakuoh
17-07-2007, 20:51
@up
Goblin Quest

Mega_RobalXXL
19-07-2007, 11:27
Rookguardian de'Bove - stała sie posiadaczką free acc
Sir Mafjozo - awansował na poziom 77 gratulacje


@Edit

Wesoly Rookstayer - awansował na poziom 87 :-)


Nasi chłopcy dają rade (Sir Mafjozo , Wesoly Rookstayer) Pozdrawiam ich i życze powodzenia w dakszej grze !!

Robal

MasterTusk
19-07-2007, 15:31
sunrise chyba wnet dozbiera 100 mino leathers, lub znowu ma zamiar expic -.- sprawil sobie premium account

Scobel
20-07-2007, 19:28
Wiadomosc moze nie tyczy sie tylko i wylacznie rooka ale napewno tez jest ciekawa.

Orginalnie z tibia.com
"Jul 20 2007 -
We are getting very close ...
o the magic number of 100.000 active Premium Accounts!"

W wolnym tlumaczeniu:" Jestesmy bardzo blisko uzyskanie 100.000 aktywnych kont Premium=Acc Pacc"


No no teraz w najtanszym wypadku pomnozyc to raz ~100~zloty to i tak wyjdzie boska suma, a przecie wiadomo ze pacc sa w 3 wersjach, to juz wogole sumka NIEBOTYCZNA :)

Sebarka
20-07-2007, 19:48
A ja nadal przypominam o Rookstat.com (http://rookstat.com) oraz funkcji

Where are you ?
Musimy dogonić BR, z resztą to tylko 50,000,000 expa, a jak Rookguardian de'Bove da to : oOo xD

Voodoo przestał expić, może jakies problemy z bottem ?

HaH ciekawe jaki Outfit ma teraz Rd'B xD

^Trial^
21-07-2007, 11:09
Heyah



1 - co do osiagnietej sumki dzieki graczom ... nic tylko pogratulowac ...
2 - jak to zwykle bywa w takich sytuacjach kazdy wzial pod uwage tylko i wylacznie ludzi grajacych na Mainlandzie ... a gdyby wlascicielem 100 000 PA okazal sie Rookstayer? =] Ciekawe co wtedy by dostal ... gdyby CipSoft dal Wam wybor - na co byscie sie zdecydowali? Ja wybralabym hmm ... Dragon Scale Legs / Golden Boots / Blessed Shield / Magic Longsword - jedno z tej czworki.

PeZet Dr. =]


dsl ! byl bym jedynym posiadaczem tego jakze niezwyklego rare xD

btw. sunrise 101lvl :| moze do emerytury jak tibi nie zlikwiduja dobije do 200 xD

- Prodigy -
21-07-2007, 11:57
Heyah



1 - co do osiagnietej sumki dzieki graczom ... nic tylko pogratulowac ...
2 - jak to zwykle bywa w takich sytuacjach kazdy wzial pod uwage tylko i wylacznie ludzi grajacych na Mainlandzie ... a gdyby wlascicielem 100 000 PA okazal sie Rookstayer? =] Ciekawe co wtedy by dostal ... gdyby CipSoft dal Wam wybor - na co byscie sie zdecydowali? Ja wybralabym hmm ... Dragon Scale Legs / Golden Boots / Blessed Shield / Magic Longsword - jedno z tej czworki.

PeZet Dr. =]

Bah, co mi z MLSów i takich bajerów, jak potwory i tak już za szybko padają? ;^) BoHy bym wziął <winks at Outsane>

Scobel
22-07-2007, 21:06
Bah, co mi z MLSów i takich bajerów, jak potwory i tak już za szybko padają? ;^) BoHy bym wziął <winks at Outsane>

Bohy lub bardziej ekstrawagancko maly domek taki tylko dla ciebie na rooku :D hehehe ale to nie realne :P

Panno Instynkt do 2 punktu. Nie zostalo nic napisane czy tyczy sie to rooka czy maina, bo z tym moze byc roznie i nie wiemy tak do konca na 100% nic wiecej bo to pierwsza sytuacja tego typu w tibi. Ale tak czy siak kazdy z nas ma postac na mainie tez z roznymi levelami ale ma :P ...

Mega_RobalXXL
23-07-2007, 15:27
Lord'Luster awansował na poziom 89...

Tocallo
25-07-2007, 21:00
NOWA OPCJA NA ROOKSTACIE!
Insomniac (lol nowa płyta tego jak mu tam, Enriqe Iglesiasa chyba ;p)
Przy niektórych nickach widać taką zółtą buźkę, oznacza ona, że w którymś tam dniu gracz grał ponad 21 godzin :D na dobe. Ewidentnie widać botterów/sharerów/ludzi bardzo wytrzymałych w co wątpię. XD..

Vantage
26-07-2007, 00:30
Hello!
Podczas mojej nieobecności zaliczyłem banacza, co według mnie i paru innych jest przynajmniej niesprawiedliwe (może było by 9 - 24 miesiące temu, ale to inna historia).
Piszę to, ponieważ co niektórzy zacierają rączki w oczekiwaniu na ban następny i delete.

Także z rozżalonym serduszkiem, aczkolwiek z pełnym wyrozumieniem pragnę podzielić się moimi spostrzeżeniami, co mam nadzieję, uchroni kogoś z Was przed podobną sytuacją.

Myślę, że te zdjęcie mówi samo za siebie:

http://i20.photobucket.com/albums/b238/AustinVantage/ban.jpg


Jeżeli występują problemy z interpretacją powyższej fotki, pragnę zauważyć, że ban ma postać zaporową, ponieważ nikt nigdy nie złapał mnie podczas używania bota / cavebota / czy innego cheata, co siłą rzeczy było niemożliwe w ostatnim roku. Nawet podczas używania takiej czy innej funkcji takowego, mogę powiedzieć z całą pewnością, że nie istnieje w Tibii takie narzędzie w rękach GMow, które udowodniło by mi cokolwiek.

Ban dostałem za . . . samo mówienie o bocie. Mówiąc o 'upadłych aniołach' miałem na myśli wszystkich rookstayerow, a nie wszystkich botterów mihih. W pewnym temacie wdałem się w niepotrzebną dyskusję, która zaowocowała podczas mojej 3-tygodniowej nieobecności, więc nie mogłem się bronić.

Używania sarkazmu / przenośni czy innych tego typu jest niewskazane, ponieważ istnieją poważne problemy w interpretacji. Za błędy się płaci. Swoje czy też nie.

Także dla niektórych moich 'serdecznych znajomych' pragnę jeszcze raz zauważyć, że wcale na niczym nie wpadłem, niczego mi nie udowodniono i nigdy nikt mi nie udowodni. Ale jestem skromy mihihi, obym się nie przeliczył.


PS. I tegoż momentu zaliczyłem jeszcze cryminal record za link do strony nieoficjalnej, mojej domowej, nie będę poruszał tego tematu. Tu GM miał rację.

@edit
Nie będę rościł swoich 'praw' nigdzie, jest już za późno i nie chce więcej mieszać.

Tocallo
26-07-2007, 13:01
@up

Criminal Rekordy znikają po pół roku, także za 180 dni będziesz miał czyste konto i od nowa będziesz mógł zbierać bany.

btw. nie wiem tylko czy wiesz, ale to zabrzmiało tak: "używam bota i mnie zbanowali, ale oni nie mogą mi udowodnić, że używam!"

<ave>

Mega_RobalXXL
27-07-2007, 23:59
Wyścig szczurów...

http://img338.imageshack.us/img338/9279/lvlvlvlvan6.jpg

Tocallo
28-07-2007, 00:21
Heh, ja bym to raczej nazwał wyścigiem botów XD

btw. Lady Glass (wspomniana wcześniej botterka) założyła nową gildię ^^' Dzisiaj dokładnie o godzinie 12:00 wypowiedzieliśmy im małą wojnę, jak na razie 1:0 dla naszej gildii. Kolega (10lvl pacc) gracza Sven padł na mino hell, przy każdej lepszej okazji, wrogowie będą of course trapowani. Żałuję tylko, że nie padł sam Sven, ponieważ miał już mocno czerwone hp, ale jakoś uciekł :< no cóż niedługo ujrzycie screeny z innych wypraw naszej gildii na pomstę botterce XD (po tym ataku 3 członków odeszło z gildii Lady :*) To jak na razie był atak ostrzegawczy i dajemy szansę innym do ucieczki z jej gildii do jutra, ale jak już wiemy jutro przerodzi się w prawdziwe piekło!

z Rookgaardu świata Zanera komentował nasz reporter - Tocallo.

Enjoy!

@down
Nie padł, ale miał czarne życie i uciekł :<< za to jego najlepszy kolega padł, pacc. XD

Sebarka
28-07-2007, 11:08
@up , ale czy ten "Sven" padł ? bo troche nie zrozumiałem

@Robal

xD!

@ Topic

Wczoraj Filho de Rookgaard znany z tego iż na 65 levelu padł na Wolfie, osiągnał 70 lvl jako 11 gracz.

Xaerook nadał myśli, że nikt go nie zbanuje, za bottowanie.

Lealuk wbija 69 lvl i być może wbije szybciej 70 od Xaerooka ( w co wątpie )

Zmienione państwa

Polacy lubią sie bawić i to nawet nieźle, pomagając sobie programi z gOOglów.

Wesoly Rookstayer - Japonia, tiaa jeszcze odrazu "Sri Lanka"
Sir Mafjozo - Hiszpania, Buenos dias ?
McBunny - UE , ;O

i wiele innych "pseudo rookstayerow" zmienilo np. Mowicz na Nepal xD

Scobel
28-07-2007, 11:50
Hello!
Podczas mojej nieobecności zaliczyłem banacza, co według mnie i paru innych jest przynajmniej niesprawiedliwe (może było by 9 - 24 miesiące temu, ale to inna historia).
Piszę to, ponieważ co niektórzy zacierają rączki w oczekiwaniu na ban następny i delete.

Także z rozżalonym serduszkiem, aczkolwiek z pełnym wyrozumieniem pragnę podzielić się moimi spostrzeżeniami, co mam nadzieję, uchroni kogoś z Was przed podobną sytuacją.

Myślę, że te zdjęcie mówi samo za siebie:



Jeżeli występują problemy z interpretacją powyższej fotki, pragnę zauważyć, że ban ma postać zaporową, ponieważ nikt nigdy nie złapał mnie podczas używania bota / cavebota / czy innego cheata, co siłą rzeczy było niemożliwe w ostatnim roku. Nawet podczas używania takiej czy innej funkcji takowego, mogę powiedzieć z całą pewnością, że nie istnieje w Tibii takie narzędzie w rękach GMow, które udowodniło by mi cokolwiek.

Ban dostałem za . . . samo mówienie o bocie. Mówiąc o 'upadłych aniołach' miałem na myśli wszystkich rookstayerow, a nie wszystkich botterów mihih. W pewnym temacie wdałem się w niepotrzebną dyskusję, która zaowocowała podczas mojej 3-tygodniowej nieobecności, więc nie mogłem się bronić.

Używania sarkazmu / przenośni czy innych tego typu jest niewskazane, ponieważ istnieją poważne problemy w interpretacji. Za błędy się płaci. Swoje czy też nie.

Także dla niektórych moich 'serdecznych znajomych' pragnę jeszcze raz zauważyć, że wcale na niczym nie wpadłem, niczego mi nie udowodniono i nigdy nikt mi nie udowodni. Ale jestem skromy mihihi, obym się nie przeliczył.


PS. I tegoż momentu zaliczyłem jeszcze cryminal record za link do strony nieoficjalnej, mojej domowej, nie będę poruszał tego tematu. Tu GM miał rację.

@edit
Nie będę rościł swoich 'praw' nigdzie, jest już za późno i nie chce więcej mieszać.


A ja dostalem bana rowniez za uzycie sarkazmu - ironi, odbieralem obelki i oskarzenia gdyz wmawiano mi ze iz nie gralem moim charem glownym 104 rp przez pol roku, w tym czasie zaczelem grac na rooku, i nagle wrocielm na kilka dni na main to char odkupilem, no to napisalem dokladnie to w temacie na moj temat:

" account trading (The trading of accounts is a violation of Tibia Rule 3g "Yes i buy Char and I don t play good JOB*), account will be deleted in case of further rule violations" no i tepe istoty - CM - no jeden :P - wlepil mi za to bana, chodziasz kolo JOB byla * - Gwiazdka a na dole postu wyjasnienie ze to sarcazm i mam juz dosc tych oskarzen i nie bede tu juz pisal, oraz ze pisze do CM/GM temat zwiazany z bezpodstawnym oszczerstwem a po tygodniu loguje sie i jeba kur mac BAN, pisze @ do CM wchodze z nim w otwarta polemizacje - okazalo sie ze mego @ odebral nawet CM ktory wlepil mi bana, i powiem wam ze po czesci przyznal mi racje, chodz powiedzial ze nie powinienem tak tego ujmowac, na co ja mu ze nie powinno byc bana a on ze tu tez mam po czesci racje ale trza walczyc profilaktycznie ... wiec kur co to ma byc,,, profilaktycznie to mozna wiecie co sobie leczyc :P

Mega_RobalXXL
28-07-2007, 17:01
Taki miały offtop ale jak myślicie kto będzie następnym 100lv? =D

Ja obstawiam na Lord'Lustra bo na de'Bove nie ma już co liczyć... =(

Xzizikur
28-07-2007, 17:27
Wesoly lub Mafjozo..

Meferot
28-07-2007, 17:51
ja też zarwałem w marcu baniacza, nie wiedziałem że nie można podawać adresu serwerów ots, na szczeście w sierpniu record zniknie i robie testa na tutora :P

Sebarka
30-07-2007, 10:38
Wczoraj doszedła do nas kolejna "50" wbił ją znany i lubiany Tocallo Herodes na forum Tocallo. :D

Również wczoraj 54 lvl Lork on Rook wyszedł na maina, nie wiadomo, czy Hack, czy 4fun ;O , jest to drugi co do zhackowanych itp. Rookstayerow

1. Aqua Pal - 4fun xD
2. Lork on Rook - ?
3. Lady-Cathie - Hacked =/

A pani Instnykt ma do 93 lvl'a niecałe 32k expa

http://www.erig.net/xphist.php?player=Rookguardian+de%27Bove

Tocallo
30-07-2007, 11:32
Ehhh, dzięki dzięki :) ale i tak się nie cieszę, bo Lady wbiła 55 lvl :<

Trzeba jakoś ją dogonić, ale wiecie jaka to jest walka z bot'em ... :<

@down
Dla mnie to żadna nowość. Gra od bardzo dawna i tak myślałem, że ma tego brass armora. Ale bym się śmiał gdyby kiedyś padł i ten brass mu wypadł.

Dindsuk
30-07-2007, 14:23
nie wiedziałem gdzie to zamieścić, ale dział "Plotki i Ploteczki" to chyba to
http://img267.imageshack.us/img267/1042/lololoaf1.png (http://imageshack.us)

i jak co o tym myślicie??

darushu
30-07-2007, 17:49
Ehhh, dzięki dzięki :) ale i tak się nie cieszę, bo Lady wbiła 55 lvl :<
Ee tam... nie przejmuj sie. Wystarczy Ci chyba ta swiadomosc ze jestes najlepszy z "legalnie" grajacych graczy Rookgaardu na Zanerze... czyz nie prawda? :) U mnie tez jest 65 level Morgana rook, ktorego juz na 100% niedogonie... i jedyne co by moglo to zmienic, to hack i wyjscie jej na maina... Najwazniejsze jest to ze nikt oprocz Ciebie w legalny sposob na Twoim swiecie niezrobil tego co zrobiles Ty.

Trzeba jakoś ją dogonić, ale wiecie jaka to jest walka z bot'em ... :<
Zapamietaj sobie te slowa:
"Bot nigdy nie bedzie expil szybciej od czlowieka". Ale z drugiej strony nie ma sensu siedziec niewiadomo ile przed kompem... byle by tylko dogonic tego bottera. To mija sie z celem. Najlepiej grac swoim wlasnym tempem... raportujac, kiedy tylko botuje... a noz kiedys GM przyjdzie... wpadnie ban na miesiac... i panna Lady Glass zostanie spowolniona o caly miesiac, co Ci da w tym wypadku znaczacą przewage. :)

A tak nawiasem to gratuluje równej 50-tki !! :)

Xzizikur
30-07-2007, 18:46
@Dindsuk

Jak dla mnie podmienione tibia.pic/fake. Mogles krecic filmik :). Sunrise nie jest/był taki by pokazywac swoje eq. Jesli ten ss to nie fake to dowód na to, że Sunrise sellnal chara lub zmienił poglądy:P

darushu
30-07-2007, 18:57
... Lub jacys odszczepiency wybudzili go ze spiaczki, podczas ktorej przeszedl zabójczą metamorfoze ... :)

Oridrix
30-07-2007, 19:17
Ej mam taką plotke, że w tym temacie pószczacie plotki :p :D

Dindsuk
30-07-2007, 20:15
@2up i 3up
też mam wrażenie że to inny Sunrise...
kiedyś jak do niego zagadałem to "ignore" a teraz "Aloha :)", więc może to nie on ;)

Regoor
30-07-2007, 21:03
NEWS:
Arkel Minoslayer, najwyższy level na Rookgaardzie (Guardia) przeszedł na emeryturę.
Zanosi się na to, że jeszcze długo poczekamy na 50 level, na tymże świecie.


Pozdrawiam,
Regoor.

granat85
30-07-2007, 21:43
nie wiedziałem gdzie to zamieścić, ale dział "Plotki i Ploteczki" to chyba to
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXx

i jak co o tym myślicie??

jezeli to nie fake to powiedzcie mi skad on ma brass armor?
mino maga kiedys zabil, czy za 100lvl na rooku dostal od GOD'ow?

Scobel
30-07-2007, 22:13
jezeli to nie fake to powiedzcie mi skad on ma brass armor?
mino maga kiedys zabil, czy za 100lvl na rooku dostal od GOD'ow?

50% glosow jest za tym iz dostal na chyba 50 lev od GOD, a 50% ze wylootowal.

granat85
30-07-2007, 23:09
50% glosow jest za tym iz dostal na chyba 50 lev od GOD, a 50% ze wylootowal.
jakby zeczywiscie je wylotowal to z mino maga? tylko jak do niego wszedl :P

darushu
31-07-2007, 01:07
@up
Normalnie... otworzyl sobie drzwi przeszedl przez energy fieldy, otworzyl nastepne drzwi i zaciupal gadzine :D

Skad ma Brass Armora?
Hm... jezeli to rzeczywiscie nowy Sunrise. To sie juz nie dowiemy.
Moze poznal jakas panne... i mu tak w glowie zawrocila... ze stal sie nagle milutki i slodziutki :D
I wogole... cacy !!
Ale najbardziej prawdopodobne jest to ze to nowy user... Aczkolwiek nie przejdzie metamorfozy w kilka miesiecy, bedac zlym... stanie sie nagle dobry i na odwrót... Wogole jego sam powrot do gry jest bynajmniej dziwny...
Tak tak... przeciez byl update, ale com z tego? Wbil by ten level albo i niewbil... ale zeby odrazu PACC'a kupowac... i addona robic? Ciekawe ile latek ma nowy user Sanrajs :)

Kshaq
31-07-2007, 10:12
Najlepszym sposobem na sprawdzenie prawdziwości Sunrise jest to, że do niego napiszę. Od pewnego czasu dostawałem wiadomość "You now ignoring player Kshaq Halton" XD

Scobel
31-07-2007, 12:36
Po malych, radach, poradach admin rookstat.com wprowadzil mozliwosc recznego wyboru narodowosci - flagi, co za tym idzie, BUGI juz nie sa potrzebne nam do sciemy :P

Tocallo
01-08-2007, 20:53
Jejeje!

Świętujemy!

Lady Glass, dzięki mojej drobnej pomocy, większa była pomoc Goblinów, PADŁA!

Po more info zapraszam do tematu "Album Rookgaardu"

Tym samym stała się 3 fragiem dla naszej gildii XD Przypominam jest 3:0 dla naszej gildii. ^^
bb.

@edit
@down

Stałem tam i czekałem 38 min i 43 sec aż gobliny ją ubiją z ciągłą świadomością, że zajrzy i ucieknie :)
Było to stresujące ale opłacało się ^^

darushu
01-08-2007, 21:32
@up
I tak 3mać :) Botterom mówimy stanowcze NIE!
Gratuluje ubicia jej... aczkolwiek mam tą swiadomość ze jest to cholernie trudne, liczac do tego taki level.

Jeszcze raz gratuluje :)

NEWS TYGODNIA:
http://img116.imageshack.us/img116/4039/beztytuutk2.png (http://imageshack.us)

Dodatkowo Wesoly Rookstayer uzyskal poziom 89
w związku z czym wyrównał sie poziomowo z Lord'Lusterem

MasterTusk
02-08-2007, 13:07
pomyłka, do kasacji.

Mega_RobalXXL
02-08-2007, 13:40
Lord'Luster awansował na 90 poziom !! Jest on trzecia osoba która tego dokonała :-)

Xzizikur
02-08-2007, 19:58
Coz.. mialem nadzieje, ze Wesoly bedzie 3ci :) Ale gratz;)

Sebarka
03-08-2007, 10:19
Filho de Rookgaard awansował na 71 poziom i przegonił "Sporr'a" i jest 10 graczem.
Zormegann Tatan awansował na 60 poziom doświadczenia, jest 5 Polakiem, który tego dokonał.
Mc Bunny dobił swoj upragniony 50 lvl, jako 27 Polak =)

@ Instynkt

Naliczylem na Rookstat.com (http://www.rookstat.com)

Kolejnosc nie gra roli, wazne ze Mc byl ostatni.

1. Rd'B
2. Wesoly Rookstayer
3. Mafjozo
4. Austin
5. Zorgemann Tatan
6. Baczek of Malinka
7. Aqua Pal
8. Czesia
9. Par Levi
10. Rihekel
11. Van Marich
12. Leaver
13. Rookiero
14. Kristina Buntowniczka
15. Ouwe Gek
16. Dominic of Kyra
17. Tocallo Herodes
18. Alrien Farr
19. Darth Evol
20. Dzika Wika
21. Grzyb Rookstayer
22. Lesiu Obwiesiu
23. Maxim Tsigalko
24. Paladyn on Rook
25. Sirblaze
26. Rookstayerka Moli
27. Mc Bunny

Pasuje ? ;D

Mega_RobalXXL
03-08-2007, 13:22
Sir Mafjozo awansował na 79lv - 1left =)

Xzizikur
03-08-2007, 15:09
@Seba

Też coś mi tu nie pasuje x.X niektóre postacie wzieły się "znikąd"

Fpitolony w sprawe
03-08-2007, 15:40
Dupdate

daje o sobie znac ;p

Kafil
05-08-2007, 10:05
Jeden z najbardziej znanych a moze nawet najbardziej znany gracz Brazylijski Lork on rook wczoraj sie zmainowal
Wydarzenie mialo miejsce o 18:25
http://img508.imageshack.us/img508/1200/lorkonroklw2.jpg (http://imageshack.us)

Sebarka
05-08-2007, 11:33
Jeden z najbardziej znanych a moze nawet najbardziej znany gracz Brazylijski Lork on rook wczoraj sie zmainowal
Wydarzenie mialo miejsce o 18:25
http://img508.imageshack.us/img508/1200/lorkonroklw2.jpg (http://imageshack.us)

Również wczoraj 54 lvl Lork on Rook wyszedł na maina, nie wiadomo, czy Hack, czy 4fun ;O , jest to drugi co do zhackowanych itp. Rookstayerow

btw. 29 lipca zostal zmainowany =)

Scobel
05-08-2007, 12:17
Ciekawe kiedy jakis 100 lev(jak sie juz kilka ich uzbiera-a to kwestia czasu), wyjdzie na MAINA i zrobi ANI :D Ja bym sie zadeklarowal ale jeszcze te 62 lev moga stanowic lekki problem-kwestia nadejscie jesieni/zimy :P

Kafil
05-08-2007, 13:55
Nie zostal shackowany,mówil ze konczy z tibia ^^

darushu
05-08-2007, 14:42
Również wczoraj 54 lvl Lork on Rook wyszedł na maina, nie wiadomo, czy Hack, czy 4fun ;O , jest to drugi co do zhackowanych itp. Rookstayerow

1. Aqua Pal - 4fun xD
2. Lork on Rook - ?
3. Lady-Cathie - Hacked =/

Nie zapominaj o Wesolym Rookstayerze, ktory takze zostal shackowany majac duzo wyzszy level od powyzszej trojki... jednak nie zostal zmajnowany :)

Sebarka
05-08-2007, 17:30
@Kafil ( Mowicz ), czytaj uważnie.

@Darushu, moze, ale tu bardziej chodzilo o to ze postac poszla na main/deleted/1lvl, wesoly stracil tam tylko 180k =)


@UP, UP2, Ja

ale offtop xD

Mega_RobalXXL
06-08-2007, 00:59
Wesoly Rookstayer awansował na 90 poziom jako czwarty gracz na świecie , pewnie jest mu teraz bardzo wesoło =D

1) Sunrise
2) Rookguardian de'Bove
3) Lord'Luster


Kto następny? =DD

Pozdrawiam Robal

Koper of Drawno
06-08-2007, 11:26
Hmm..Nie wiem czy to taka plotka ale z rookgaard.pl (forum) mam ten screen:
http://img412.imageshack.us/img412/7530/odstz7.jpg

Owy "znajomy" powiedział że Mowicz dostał to od GM Exyli :]. Czyżby fake ? Lub GM nadużywa przywilejów ?

@edit
O takie cuś :P To już na pewno fake:

http://img503.imageshack.us/img503/7350/ihqmj2.jpg

Gofin
06-08-2007, 13:06
Hmm..Nie wiem czy to taka plotka ale z rookgaard.pl (forum) mam ten screen:
Fotka wycięta

Owy "znajomy" powiedział że Mowicz dostał to od GM Exyli :]. Czyżby fake ? Lub GM nadużywa przywilejów ?

@edit
O takie cuś :P To już na pewno fake:
Fotka wycięta

Nawet jakby GM dał e.speary Mowiczowi to Mowicz by ich nie używał :P. To tak jakby dostać na Rooku różne owocki z maina i je zjeść :P

Jak już napisałeś druga fotka to fake. Ale czego się spodziewać po Mowiczu. Lubie zrobić wokół siebie szumu (patrz: "afera" z kluczem z minoska na skale).

Rogver
06-08-2007, 22:19
Jak mówi Rookstat, wczoraj na maina wyszedł najwyższy lvl z Keltery. Był to gracz o nicku Bella Linda. Prawdopodobnie gracz ten ustanowił nowy rekord w świecie tibi, ponieważ był jak dotychczas największym zmainowanym lvlem - 59. Jeśli się mylę poprawcie mnie :). Powód owego zmainowania jest mi nie znany.

Fpitolony w sprawe
07-08-2007, 12:10
Tak sie zastanawialem, jak to mozliwe, ze Keltera jest nizej od Nebuli na rookstacie ;pp

Evol
08-08-2007, 01:30
00:15 Lealuk [71]: finally

Gz for him ^^

Sebarka
08-08-2007, 22:14
>>>> ObsidiaCup2007<<<<<<

Jest to tak jakby kontynuacja takiego turnieju jak na Titani pod przewodnictwem Pana Klocka ( Rook User 2007 ) :).

Organizowany przeze mnie : Seba Eternal ( 28 lvl ) oraz Kuna rookslyer ( 41 lvl ) wowo :P

Nagroda

1 miejsce - 1,5k
2 miejsce - 0,5k
3 miejsce - Każdy po Silver Amulecie



Do meczyku :

Odbywa się na świecie Obsidia. Grać będą 3 drużyny. Trzech zawodników w polu i jeden na ławce rezerwowej.


Drużyny :

1. Hiberna Team
2. --


Czekamy na zgłoszenia.


Powinno wyglądać to tak :


Zgłaszam drużyne Obsidian Team

Skład :

1. Stefan of Obsidia
2. Jadzia on Obsidia
3. Wladzia from Obsidia
4. Marian on Obsidia

Głupie zgłoszenia takie jak to ^, bedzie odrzucane bez powodu.

Mecz odbędzie się w ten Piątek ( wiem, ze to mało czasu ), gdyż pózniej nie mogę. Mecz w Piątek o godzinie 13.30 - pozno, czas dla spiochów.

Zgłoszenia, JEDYNIE na opcji "Prywatna Wiadomość", proszę nie zaspamiać tego tematu.

-----

Przepraszam za wszelkie błędy, lecz oglądam mecz Zagłębie - Steua i co 20 sek. musze sie obracać :P

Zagłębie!! <rotfl> xD


Master Mapet : Zeby chociaz bylo 4fun =)

suchy1992
09-08-2007, 17:40
Zgłaszać sie ludzie bo ja chem wygrać te nagrody a nie dosatac za free bo nikogo nie bedzie ^^:cup::cup::p

PawieOczko
09-08-2007, 22:46
Ciekawy pomysł. Zastanawiam się tylko, gdzie tym razem będzie boisko i czym będziecie grali?

Mega_RobalXXL
12-08-2007, 02:02
Wesoly Rookstayer wbił 91 poziom , wyprzedził Lorda'Lustera

Gratz Wesoly =D


Edit!

Nastąpiła wiekopomna chwiła Sir Mafjozo awansował na 80lv =D

suchy1992
13-08-2007, 12:25
Prosze usunąć ten post.

suchy1992
13-08-2007, 12:28
Tak jak w tytule :)

Tylko dla Rookstayerów!!Turniej odbędzie się 1 września (sobota) godz. 10 na Kapitan Igloo Quest.
Data zapewne dla większości nie jest miła (@#$!@ szkoła), ale możemy miło zainaugrować zbliżający się rok szkolny :p
Organizatorami turnieju są Jakub Suchyman (me :p ) oraz Hellades.

Nagrody:
1 miejsce - 5k
2 miejsce - 3k
3 miejsce - 1k
Pozostali uczestnicy dostaną po jednym chicken feather, jako nagrodę pocieszenia :D

Zgłoszenia pisać tylko i wyłącznie w tym temacie (nie zaśmiecać PW itd.) ;)

WAŻNE !!!
1. Drużyna powinna się składać z 3 zawodników + 1 rezerwowy (rezerwowy niekonieczny).
2. Wszyscy zawodnicy jednego tematu mają obowiązek nosić jednolite, wybrane przez siebie stroje.
3. Name swojego chara na Hibernie proszę robić w sposób następujący: Name ze swojego świata of świat na którym gramy swoim rookstayerem np. Sunrise of Antica. W name musi znajdować się świat na którym gramy swoim regularnym characterem, aby wiedzieć z którego świata jest dany zawodnik :>
4. Do turnieju respektowani będą zawodnicy, których chary nie przekraczają 3 lvla !!!

Dla wszystkich, którzy nie rozumią punktu 3, przykład zgłoszenia:
Zgłaszam team ze świata Antica o nazwie ... (nazwa niekonieczna)
1. Sunrise - Sunrise of Antica
2. Master Slayer - Master Slayer of Antica
3. ...
4. ...
itd. ;p

Czyli jako pierwszy nick ze swojego świata, a jako drugi nick chara którym będziemy grali na turnieju :>

Wszelkie inne pytania, pisać w Tibii do: Jakub Suchyman (me ) oraz Hellades, lub gg: 4817122

Czyli jeszcze raz
Turniej Towarzyski Piłki Nożnej na Hibernie
1 wrzesień, godz. 10:00
Miejsce: Kapitan Igloo Quest (Salmon Quest)
Organizatorzy: Hellades, Jakub Suchyman

Oczekujemy na dużo zgłoszeń oraz życzymy miłej gry :-)

Teamy:

Nerena:
- Magic Stayer
- Kwiatek Rookstayer
- Thor Zlon

Danubia:
- Phoenix Seth
- Area Sehgyn
- Izibud of rook

Scobel
14-08-2007, 19:21
Dnia dzisiejszego tj. 14.08.2007 na tibia.pl zostala zaktualizowana mapa Rookgardu.Zarowno pod wzgledem grafiki jak i uaktualnienia respu, npc oraz legendy.

Oto link:

http://tibia.pl/show_page.php?p=mapy-rookgaard

Sebarka
16-08-2007, 15:19
Lord'Luster awansował na 91 poziom doświadczenia ^^.

suchy1992
20-08-2007, 10:29
Do Mistrzostw Piłki nożnej na Hibernie zgłosił się
Danubia Team:
Phoenix Seth
Area Sehgyn
Izibud of rook
Pozdrawiam :)

kmicior1992
20-08-2007, 21:32
Chciałbym zgłosić drużyne z Nerany:
- Magic Stayer
- Kwiatek Rookstayer
- Thor Zlon

Mega_RobalXXL
21-08-2007, 18:25
Sir Mafjozo awansował na poziom 81. Gz Alan!

Jak informuje mnie Rookiero (57lv) gracz z chimery u nich na serverze wybuchła wojna pomiędzy dwoma gildiami Teams of Rook a Hero on Rookgaard. Wojna polega na blokowaniu, wybijaniu wszystkiego co żywe członkom gildi Teams of Rook... Może dlatego Lord'Luster nie wbił od dosyc dawna poziomu :-)

Pozdrawiam
Robal

kuba1324
21-08-2007, 18:49
Jaka jest przyczyna 'wojny'?

Raxev
21-08-2007, 19:48
Post do usunięcia.

Mega_RobalXXL
21-08-2007, 22:45
@kuba1234

Jakiś czas temu Lord'Luster odszedł ze swojej gildi i w tedy Rookiero zrobił/a gildie Hero on Rookgaard..
Jakoś niedawno Lord'Luster wrócił do ToR i zrobił dym Rookiero o to że jest
druga konkurencyjna gildia i od tamtej pory jest "wojna" która poleka na wybijaniu głownie Lord'Lustrowi wszystkiego co chodzi po Rookgaardzie jak sie chwalił/a ostatnio sam lider HoR "z rozpaczy poszła expic na raty"

Robal

Fpitolony w sprawe
22-08-2007, 21:34
Ciekawe ile kasy wywalil na wormsy ;o, tak btw, to Tenebra, tam wszyscy botuja, sharuja ;p, nie ma co sie dziwic ...

$Diq$
22-08-2007, 22:04
Wiele ''Neranczykow'' mowi, ze przy zrobieniu nowej postaci i wyborze swiata obok napisu Nerana mozna zmienic flage Niemiecka na flage Polska. Na Trade-Rookgaard praktycznie nie uzywa sie jezyka angielskiego, bo wszyscy pisza po polsku. Gdy ktos pyta pl? kazda odpowiedz brzmi ''tak, pewnie, nie br''
Coraz wiecej tam takze Boot-Noobstayerow.
Bootstayer-Rookstayer uzywajacy Bota.
Noobstayer-Rookstayer, ktory atakuje twoje potworki, expi do 12 lvla i pozniej bicie lvla sie konczy, ogolnie przeszkadza w grze.
Co sie stalo z osobami, ktore rejestrowaly sie na Isare-zeby wyblagac Rookguardian de'Bove o SoF'a oraz z tymi ktorzy rejestrowali sie na Antice-by wyblagac Sunrise'a o Brass Armor i Chain Legsy :/

Apel dla nowych Rookstayerow:
Prosze wybierz inny serwer niz Nerane!
Edit:
Kilka dowodow wziete 2 minuty temu z Nerany:
21:09 Little Kity [1]: Komu zrobic loda ?
21:06 Wladca kanapek [7]: sell carlin sword
21:13 Samiwia Tathirik [1]: czy jest ktos z polski
21:13 Adam of Duroth [5]: ja kurwa
21:14 Nelson Valdes [2]: co masz gdzie som orhi
21:16 You see Zbooczek (Level 5). He has no vocation.
http://img233.imageshack.us/img233/2936/unbenanntmi7.png
Ehh :/ Kolejke mialem 68...

Sirios
22-08-2007, 22:56
Raxev masz złe żródło informacji, Sonny odszedł z ToR i przyszedł do Hero ale go wywaliłam bo Trapnoł "Milus De Chimera" (to są koledzy) . Po drugie nie musze się tłumaczyc takiemu noobowi jak Ty! Nawet nikt Cie nie pamięta .


Lord'Luster POWNED teraz servem żądzi HEro i tak pozostanie!! Z pomocą przyszli nawet członkowie Absolutu i reszta przyjaciół z maina (nawet realni koledzy lustera) , nie należe do osób które sie poddaja i pogrąże ją tak jak to robie z ToR! :cup::cup:

http://forum.tibia.com/forum/?action=thread&threadid=1790490

Tu link do postów związanych z tą wojną (widac że ToR nie uczestniczy w tym)
Nie robie nic co jest nielegalne,bije to co chcę.
Mogła opóścic stronę dla premium w momęcie kiedy go straciła tak jak ja to zrobiłam, a nie stawiała mi warunki(niech żałuje tych 130k)
Tak więc jedna polka pogrążyla brazylijke na servie BR!
Wesoly De'Bove gogo 100 lvl
A moja wojna nadal trwa i będzie trwała wiecznie,bo ja się nigdy nie poddam!!Tak jak Ty Raxev noobie.
Macie jakieś pytania związane z tym co sie dzieje?Na każde odpowiem z przyjemnością
POZDROWIONKA!!! TOR AND LUSTER POWNED ^^ zajeło mi to tylko 40h
HURRA
Później dam Wam ss z tego jak wygląda expienie Lustera.

Raxev
22-08-2007, 23:04
Post do usunięcia oraz przeprosiny dla Czcigodnej Rookiero, która tak naprawdę jest the best :)

Sirios
23-08-2007, 02:32
Ja nie expie w poison cave (nie expie wcale jak widac po lvl). Nie mam czego zazdrościc ,bo to tylko zabawa a ja nie chce za wszelką cenę byc pierwsza ,zresztą na tym świecie nie chce tego!!
Co do banów to Sonny Rooker dzieki mnie ma bana za trap ,a to co my robimy jest legalne. Wystarczy zapytac ST i masz odpowiedź na własne pytanie ,bo mi możesz nie wieżyc!!!
A tu troszkę faktów

Name: Sonny Rooker
Former Names: Omaetueyc
Sex: male
Profession: None
Level: 33
World: Chimera
Residence: Rookgaard
Guild membership: Master Slayer of the Teams of Rook
Banished: until Aug 27 2007, 11:32:42 CEST because of game weakness abuse

I dopilnuje żeby miał następnego jak wróci.
A co do Lord'Luster od 1 do 57 lvl (mojego) on wbił ich zaledwie 17 i dopilnuje teraz tego żeby nie szło mu w ogłóle lub bardzo powoli(na ratach tak jest).
Brazylijczycy nie są tempieni, uczymy ich wszyscy jak się powinno grac,bo zapomnieli o zasadach (luster wie o czym mowa)!


A CIebie Raxev Twoi "przyjaciele" i cała reszta nie pamięta! gzzz
Zapraszam Cię Raxev na wojnę zobaczysz co potrafimy i zobaczysz, że nie ma przyjaźni (nawet Twoja guildia Ci nie pomoże)!

:cup::cup:
HURRA

Sebarka
23-08-2007, 10:04
W tym tygodniu troche doszło lvl'i

Lord'Luster Avans na 91 ( Brazil )
Nekhronoz Avans na 70 ( Mexico )
Axoguevara Avans na 50 ( Sweden )
Discovoador Avans na 50 ( Brazil )
Electabuzzi Avans na 50 ( Brazil )
Pan Klocek Avans na 50 ( Azerbejdżan? )

@$Dig$

o maj godnes to tylko dla zartu, a ten na powaznie ^^

Pan Klocek
23-08-2007, 13:14
@UP

Ci dam zaraz Azerbejdżan! ;)

$Diq$
24-08-2007, 10:28
W tym tygodniu troche doszło lvl'i

Pan Klocek Avans na 50 ( Azerbejdżan? )

Polska? Poszukaj zanim napiszesz :/ Obrazasz w tym czasie Pana Klocka i jego dume narodowa :P
@Sebarka
Troche szacunku dla mojego nicku ok?

Mega_RobalXXL
24-08-2007, 13:08
ups... pomyłka

$Diq$
24-08-2007, 18:48
Sir Mafjozo awansował na poziom 81. Gz Alan!

Jak informuje mnie Rookiero (57lv) gracz z chimery u nich na serverze wybuchła wojna pomiędzy dwoma gildiami Teams of Rook a Hero on Rookgaard. Wojna polega na blokowaniu, wybijaniu wszystkiego co żywe członkom gildi Teams of Rook... Może dlatego Lord'Luster nie wbił od dosyc dawna poziomu :-)

Pozdrawiam
Robal


Sir Mafjozo awansował na 81 poziom. Gz!

Troche sie stary powtarzasz. Nie musisz pisac postow na sile :/

suchy1992
24-08-2007, 20:28
Mistrzostwa Piłki Nożnej Rookstayerów na Hibernie !!!

Nerena:
- Magic Stayer
- Kwiatek Rookstayer
- Thor Zlon

Danubia:
- Phoenix Seth
- Area Sehgyn
- Izibud of rook

Titania (Dream team):
- Salissar
- Pulcheria
- Rookslayer Kogucik

Azura:
- Gofin
- Lord Grievous
- Nowy Cinkol

Azura (Team przemytnikow rzerzuchy):
- Junihio El Capitano
- Rycerski on Hiberna
- Mystic Crisstiano
- Skopie Ci Dupe Mule Bagienny

Obsidia/Kyra:
- Seba Eternal
- Kuna rookslyer
- Dominic of Kyra

Hiberna:
- Zormagann Tatan
- Taifun Astel Knight
- ...

Pan Klocek
24-08-2007, 21:32
@UP
Nie żebym był jakimś wrednym służbistą ale tego "Skopie Ci Dupe Mule Bagienny" to bym zmienił bo NA BANK będzie miał namelocka :P
Ludzie, jest tyle możliwości wyboru imion? Dlaczego tutorzy mają się zawsze śmiać, że to właśnie Polacy wyróżniają się największą "inwencją" w tworzeniu podobnych postaci?

$Diq$
26-08-2007, 16:04
Na Swiecie Nerana pobity zostal nowy rekord playerow, ktorzy byli online o 14:15. O dziwo zawsze wiekszosc osob zalogowana jest wieczorem ok. godziny 20.00 - 21.00 Jednym slowem bedzie coraz ciezej expic, oraz co najwazniejsze coraz ciezej zalogowac sie osobom bez Premium Account (PACC)
http://img205.imageshack.us/img205/2787/957playersac7.png

Milan ognia
26-08-2007, 16:10
@up:
Mam naprawdę, ale to naprawdę głęboko gdzieś, czy Ci się podoba najazd noobstayerów. Masz ocenzurować fotkę, albo wyjazd z tematu. Jasne?

Edit:
Nastąpi edycja regulaminu. ///Zedytowany.

Sebarka
26-08-2007, 19:57
News

Wczoraj one of the best botter wbił 70 lvl

Xaerook

Także wczoraj the best botter on forum wbił lvl nr. 60

Lady Glass

Dziś doszedł już 6 Polski 60 lvl.

Leaver

Także wczoraj ^^ doszła kolejna 50 ^^

Brain Dragon

Kolejny gracz z Hiberny po Leaverze, tym razem dobił 50 lvl

Taifun Astel Knight


btw. Patrzcie na new regulamin :>

Ty tam na nowej stronie nie czepiaj się :P

Milan ognia
26-08-2007, 21:05
@up:
Właśnie. A gdzie wstęp 'News:'?

Sirios
27-08-2007, 07:53
Witam :)

Malutki Advenc

05:55 You advanced from Level 57 to Level 58.

Pan Klocek
27-08-2007, 17:54
News:
Czy wiesz, że forum Tibia.pl doczekało się nareszcie swojego jedynego w swoim rodzaju Prawdziwego Botera? Wystarczy, że gdzieś się wspomni tylko o nielegalnych programach, a On już się tam znajdzie. Koniec już z bluzganiem Zwykłych Boterów, Dzieci Boterów i Noobów Boterów, teraz będzie to robił prywatny Prawdziwy Boter. On nas wyprowadzi z czasu ciemnoty i zacofania i wytłumaczy, że tylko Prawdziwi Boterzy liczą się w Tibii i że botowanie (Prawdziwe Botowanie!) jest przyszłością tej gry!
Wskaże nam tych masonów i cyklistów którzy rządzą naszym państwem! Usunie tych nazistów z LPRu! Nie lękajmy się już nigdy więcej! On uchroni nas przed wszystkim pod swoimi Prawdziwymi Skrzydłami Prawdziwego Botera! Otworzy nam oczy i pozwoli patrzeć tak jak on widzi swoimi Prawdziwymi Oczami Prawdziwego Botera! A jak będziemy się Jemu wystarczająco długo przyglądać to w przyszłości będziemy tak zarąbiaści jak On! ...
Co zadziwiające mimo wysyłania raportów do moderatorów posty tego użytk... przepraszam - Prawdziwego Botera - nadal zdobią nasze forum. Mimo iż w regulaminie napisane jest wyraźnie iż propagowanie tego typu programów jest zabronione! A mimo wszystko On nadal tu jest! To potrafi tylko Chosen One - Prawdziwy Boter!
A teraz idę pograć w Tibie za pomocą klawiatury, bom lamer jest niestety i nie umim używać sprzętu Prawdziwych Boterów .... ;(


EDIT
Poprawiłem to "On" mam nadzieje, że nie wyzwie mnie teraz od dzieci/LPRów/praszywych masonów/cyklistów/Ojców Dyrygentów, w ramach przeprosin pogrubiłem czcionkę. Niestety ręcznie bo nie umiem obsługiwać bota do pogrubiania :S

suchy1992
30-08-2007, 13:25
Dziś o godzinie 12:00 ja oraz Hellades przeprowadziliśmy losowanie par turniejowych. A więc:

1 mecz: Hiberna - Danubia
2 mecz: Secura - Hoolinganz Will Destroy Pazers Team
3 mecz: Obsidia/Kyra - Titania
4 mecz: Azura - Nerana

>>>Przegrany odpada<<<

2 runda:
1 mecz: Wygrany 1 meczu - Wygrany 4 meczu
2 mecz: Wygrany 2 meczu - Wygrany 3 meczu

Mecz o 3 miejsce: przegrani z 2 rundy
Finał: wygrani z 2 rundy

Każda drużyna ma sobie ustalić jednolity outfit (np. citizen) wraz z jednolitymi kolorami, tak aby zawodnicy jednej drużyny wyglądali tak samo.
Uwaga !!!
Za wszelkie niszczenie oraz kradzież itemów pomagających rozgrywać mecz grozi dyskwalifikacja !!!

Krzys Nemptor
01-09-2007, 18:23
Bez przerwy jakis noob wyskakuje z tekstem w stylu "W000W Ferumbras de Mainland wbił 81,5 LVLA GRATZ XDXDXD" Ludzie przestańcie sie w koncu podniecać tymi lvlami. Zrozumcie ze to tylko wyścig botów. Wszyscy mają blackd proxy (nie tego załosnego tibiabota ng co wy macie) i teraz sprawa polega na tym kto lepiej ustawi bota tak zeby jednoczesnie przegonic konkurencje i nie zostac złapanym. Tylko na tym polega gra na rooku! Wiem że dla waszego TWA (jak powiedzial kiedys Ś.P. Jarassimus) - o czym świadczą chocby posty na niekorzysc instynkta kasowane przez nią samą - jest to prawda bolesna z ktora trudno sie wam pogodzić. I probujecie za wszelka cene wmówić ze to jest inaczej.

1 Sunrise - gra od czasów kiedy 99% z was jeszcze nie wiedzialo co to jest tibia, wiec mial dostatecznie duzo czasu zeby samemu sie dorobić lvla. Poza tym odkad sa dobre boty to on jakby mniej expi (wyjatkiem ostatnie 2 lvle). Jestem sklonny uwierzyc w jego uczciwosc chociaz jako czlowieka go nie lubie bo jest strasznie arogancki.
2 Rookguardian de'Bove - bot/sharing
3 Wesoly Rookstayer - bot
4 Lord'Luster - bot/sharing
5 Ferumbras de Rookgaard - bot
6 Voodoo Rhythm - bot
7 Sir Mafjozo - ten koleś chyba uczciwy ale tez nic nie wiadomo
8 Lealuk - bot
9 Payton - kolejna obok sunrise legenda, uczciwy
10 Filho de Rookgaard - bot
11 Austin Vantage - 50% bot 50% uczciwy, coś mi sie nie chce wierzyc ze go zbanowali za uzycie ironii na forum :|
11 Nekhronoz - uczciwy
12 Sporro - bot
12 Xaerook - bot
13 Valefra - uczciwy
14 Deus da Harmonia - bot/sharing
14 Sir Issy - uczciwy
15 Morgana rook - bot

Oto dumna pierwsza 15 listy :] (buhahahaha) No i co warto sie tak podniecać? -.-

Moim zdaniem w tym temacie powinny pozostać tylko posty dotyczące AS'a oraz turniejów pilki noznej a wszystkie o lvlach wyrzucić bo tylko niepotrzebnie zajmują miejsce. Jak kogos tak wyścig botow interesuje to niech se na rookstacie sprawdza i tam sie masturbuje...

Milan ognia
01-09-2007, 18:28
@up:
Nie używaj nazwy TWA gdy gówno o nim wiesz.
A... i ten bot Wesołego jakiś cholernie sprytny od czasu ostatniego bana. Nawet odpisywać potrafi. o0

Oh... edit:
I nie wmawiaj mi, że Instynkt jest częścia TWA, bo potnę się jak emo. -.-

MasterTusk
02-09-2007, 00:08
#Scobel

dokladnie...w sumie paredziesiat postów mozna by zamienic na jeden - www.rookstat.com

btw. na eternii gracz Beren the Blessed zdobył jako 3 na tym swiecie bp addon,uzbierawszy 100 mino leathers w...tydzien. Ceny jakie oferowal pozwolily mu nabyc kolekcje skórek większosci rookstayerów...[ceny dochodzily do 2k na rooku lub 10k na mainie za szt.]

Scobel
02-09-2007, 13:26
Ale ja lubie grać na rooku tylko denerwuje mnie ze nie ma uczciwej konkurencji.

To, to co na rooku zrobmy razy 1000 i wychodzi ci to co sie dzieje nie uczciwie na mainie :) Rook jest mniejszy i latwiej to dostrzec ale i najczesciej dla wiekszosci jest po 35 lev nudniejszy i ida na maina spowrotem :)

suchy1992
03-09-2007, 09:06
Mistrzostwa Piłki Nożnej Rookstayerów na Hibernie !!!

Tak, więc turniej zakończył się mimo sobotnich ekscesów :>
Finał został rozegrany dzisiaj (niedziela) o godzinie 20:30 na Salmon Quescie :>

Podium zawodów <brawo>
1 miejsce: Secura (Aquan Cedamax, Lukasz Rookstayler, Katakamax, Guulman)
2 miejsce: Azura (Relid of Azura, Junihio, Grevious)
3 miejsce: Hiberna (Leaver, So Rookaard, Zormegann Tatan)

Wyniki mecz po meczu :>

1 runda
1. Hiberna 13-5 Danubia
2. Secura 10-6 HWDP Team
3. Titania 8-7 Obsidia
4. Azura 3-0 Nerana (walkower)

2 runda
5. Azura 16-4 Hiberna
6. Secura 15-0 Titania

Mecz o 3 miejsce
7. Hiberna 14-0 Titania

FINAŁ
8. Secura 15-10 Azura

Wszystkim drużynom dziękujemy za liczne przybycie, wspaniałą zabawę, naprawdę stworzyliście wspaniałą atmosferę, szkoda tylko, że finał musiał odbyć się w tajemnicy przed całym tibijskim światkiem, ale było świetnie Uważam turniej za bardzo udany, Secura zapowiedziała, że za niedługo zrobią turniej, więc czekamy

Tak poza oficjalnie to od początku Secura dominowała w zawodach, byli świetnie przygotowani, wygrali w pełni zasłużenie, gratulacje dla Secury <brawo> Gratki także dla Azury, że dzielnie walczyli przez cały turniej, oraz Hiberny - gospodarza, który jednak nie wykorzystał atutu własnego terenu lecz zajął i tak bardzo dobre, najlepsze w historii tego świata - 3 miejsce.

Fpitolony w sprawe
03-09-2007, 13:44
News:
Xaerook - 71 lvl, znany wszystkim, jeden z najwiekszych botterow na Rookgaardzie, zostal trapniety przez i zabity przez okolo 40 trolli.
Jest to drugi, najwiekszy Rookowy "dead", tuz po Sporro, ktory padl na 72 lvlu, o 1 lvl wiekszym od Xaerooka.

Screen:http://s190.photobucket.com/albums/z239/Scobel/Tibia/?action=view&current=89983213ib0.jpg

@Scobel
Thx ;)

Scobel
03-09-2007, 13:52
News:
Xaerook - 71 lvl, znany wszystkim, jeden z najwiekszych botterow na Rookgaardzie, zostal trapniety przez i zabity przez okolo 40 trolli.
Jest to drugi, najwiekszy Rookowy "dead", tuz po Sporro, ktory padl na 72 lvlu, o 1 lvl wiekszym od Xaerooka.

Uzupelnienie http://s190.photobucket.com/albums/z239/Scobel/Tibia/?action=view&current=89983213ib0.jpg

Krzys Nemptor
03-09-2007, 13:55
12 Sporro - bot
12 Xaerook - bot
News:
Xaerook - 71 lvl, znany wszystkim, jeden z najwiekszych botterow na Rookgaardzie, zostal trapniety przez i zabity przez okolo 40 trolli.
Jest to drugi, najwiekszy Rookowy "dead", tuz po Sporro, ktory padl na 72 lvlu, o 1 lvl wiekszym od Xaerooka.
Buhahahahahahahahahahahahahahahahaha :D

I kto miał racje? Mowilem ze to są boty a nie gracze. Teraz chcialbym widziec zafajdane mordy tych ktorzy mnie wczoraj z błotem zmieszali za brak dowodów. Teraz to ja sie smieje z waszej naiwnosci prosto w twarz. Wy uczestniczycie w wyścigu botów a nie graczy. Każdy kto chce mieć na rooku jak najwyzszy lvl niech zapomni o uczciwej grze. :D

No to już 2 z 11 ludzi ktorych oskarżyłem o botowanie została przyłapanych przez kogoś innego niż ja sam. Bo mi pewnie nie wierzycie nawet jak kogoś zlapie to teraz macie dowód na ich nieuczciwosc niemalże niepodważalny. :D

Czekamy na kolejny ofiary :D

kuba1324
03-09-2007, 16:27
PS Mozliwe, ze dzisiaj wroce do gry [...]

PeZet Dr. =]

Zapowiada się niezły wyścig... Wesoły vs. Dębowe :)

Mega_RobalXXL
03-09-2007, 19:58
Znalazłem taką fotke :-) Nie wiem jak wam ale mi sie podoba =)

http://img109.imageshack.us/img109/5609/rookgaardml7.jpg

darushu
03-09-2007, 21:41
@up

Wydaje mi się, iż powyższa fotka bardziej będzie sie nadawać do umieszczenia w albumie niż tu. ;)

Scross'Rooker
03-09-2007, 22:57
1 Sunrise - gra od czasów kiedy 99% z was jeszcze nie wiedzialo co to jest tibia, wiec mial dostatecznie duzo czasu zeby samemu sie dorobić lvla. Poza tym odkad sa dobre boty to on jakby mniej expi (wyjatkiem ostatnie 2 lvle). Jestem sklonny uwierzyc w jego uczciwosc chociaz jako czlowieka go nie lubie bo jest strasznie arogancki.
2 Rookguardian de'Bove - bot/sharing
3 Wesoly Rookstayer - bot
7 Sir Mafjozo - ten koleś chyba uczciwy ale tez nic nie wiadomo
9 Payton - kolejna obok sunrise legenda, uczciwy
11 Austin Vantage - 50% bot 50% uczciwy, coś mi sie nie chce wierzyc ze go zbanowali za uzycie ironii na forum :|
12 Sporro - bot
15 Morgana rook - bot
RdB - wg. mnie masz racje.
Wesoły - Tiaa ma taki skrypt, z którym można gadać, taki wirtualny kumpel.
7. On uczciwy.
9. Racja.
11. 90% bot 10% uczciwy, tak powinny wyglądać staty.
Sorki RdB, nie kasuj tego nie mam nic do ciebie, ani do ownerów twojego konta.
PeZet Dr. =] - SKierowane do niej.
Sunrise?! Twój znajomy, znasz go?! Gadasz z nim codziennie? Wychwala swój lvl? Ja z nim gadałem parę razy i nie sądzę jak większość High leveli, że jest arogancki.

MasterTusk
03-09-2007, 23:39
RdB - wg. mnie masz racje.
Wesoły - Tiaa ma taki skrypt, z którym można gadać, taki wirtualny kumpel.
7. On uczciwy.
9. Racja.
11. 90% bot 10% uczciwy, tak powinny wyglądać staty.
Sorki RdB, nie kasuj tego nie mam nic do ciebie, ani do ownerów twojego konta.
PeZet Dr. =] - SKierowane do niej.
Sunrise?! Twój znajomy, znasz go?! Gadasz z nim codziennie? Wychwala swój lvl? Ja z nim gadałem parę razy i nie sądzę jak większość High leveli, że jest arogancki.

Podasz mi nazwe botu którego uzywa Rookguardian de'Bove?lub chociaz znasz drugiego/trzeciego/czwartego/etc ownera jej chara?czy moze 3/4 forum uwaza ze sharuje,botuje to ty tez?
Wesoly ma układy w NASA. Za organizację tajnych eksperymentów genetycznych na faunie Rookgaardu[no a niby skąd coloured eggs;)] zgrano mu jego mózg na dysk twardy, poczym wklejono do notatnika a następnie do bota.
Co do statów uczciwosci Austin Vantage'a, moglbys mi wymienic za/przeciw tak zeby odpowiadało 90%/10% ?

darushu
04-09-2007, 00:30
15 Morgana rook - bot
Ta... i jakby tego bylo malo... to specjalnie kupil/a PACCa na 3 miechy zeby do konca zycia tam przesiedziec. PACC jej sie skonczyl na wiosne i do tej pory nikt jej nie wykurzyl z PACC arena. I sobie na 'legalu' wybija te trolle... Ludzie to maja tupet.

Scobel
04-09-2007, 17:11
"

Dzisiejszego dnia (tj. 3.09.2007 r.) o godzinie 17:58 na tibijskim świecie Askara większość graczy zapewne zauważyła komunikat (napisany na biało-komunikaty ataków).Dotyczył on Minotaura Maga z komnaty na Wyspie Nowych w Piekle Minotaurów.

Treść komunikatu:

17:58: Faithfully minotaur mage has escaped from secret room!

Czyżby stwór na którego poluje większość obrońców Wyspy Nowych (Rookguardians) Został wreszcie uwolniony ? Dosłownie parę minut po komunikacie zebrała się ekipa do sprawdzenia tego lecz do teraz nic nie wiadomo.Czyżby to był Minotaur Mage,żart CIPsoftu ,a może to tylko Apprentice Sheng ? Kto wie.. Teraz musimy tylko czekać na kogoś kto to dogłębnie sprawdzi."

Co o tym sadzic trzeba ??

Wedle mnie to poprostu nowy komunikat co do AS Bossa jak przy innych na Rooku ...
Dowody ??

Prosze
Date Killed on Killed players on
2007-09-04 Askara (1), Elera (1), Selena (1) Askara (6), Malvera (1), Selena (4)

Data wystepowania jest z dnia save servera czyli dobowo od 03 do 04 :)

Fpitolony w sprawe
04-09-2007, 18:05
Czyli co? Jak sheng zabije wystarczajaco duzo ludzi, to MM idzie mu pomoc? ;p
A tak w ogule IMO to kolejny zart forumowy ;p

kuba1324
04-09-2007, 18:25
@Scobel.
Skąd to skopiowałeś?(tekst umieściłeś w cudzysłowie).

Moim zdaniem pewnie żart.

Krzys Nemptor
04-09-2007, 18:27
@up
Z tym AS to wcale nie jest zart. Ja gram na askarze i wiem ze wczoraj byl. Sam nie widzialem ale wielu kumpli potwierdzilo. Zabil go royal van corsarz (34 lvl) i zgarnal mlw.

Scobel
04-09-2007, 18:35
Z Hunted.pl i od graczy potwierdzenie ... :) Wiec ... Pewnie nowy TXT powitalny :)
Next Bossa

Fpitolony w sprawe
04-09-2007, 18:45
Oczywiscie screena nie zrobiles? ;>
Albo pracujesz nad fakem ;>
Tez musze kiedys cos takiego wymyslic, ale jak juz to porzadnie ;p, zobaczycie, dlugo sie nie skapniecie, ze to fake :P
@down
Kazdemu sie zdarza. Nie krzycz na mnie :<

Scobel
04-09-2007, 20:20
Oczywiscie screena nie zrobiles? ;>
Albo pracujesz nad fakem ;>
Tez musze kiedys cos takiego wymyslic, ale jak juz to porzadnie ;p, zobaczycie, dlugo sie nie skapniecie, ze to fake :P

Idiota czy tylko udaje ?? Txt skopiowalem z Hunted.pl i nie jestm mego autorstwa. Od kumpli wiem ze AS tam byl w ow dni co nawet na erig.net widac ... Co do reszty to tylko moje przyposzczenia !!

Wiec nie wciskaj mi czegos o czym nie pisze wogole ...

MediaTecz
04-09-2007, 20:41
Hmm..Bardzo interesujące ale nie może poprostu opowiedzieć co to dokładnie było jakiś rookstayer z Askary ?

Xzizikur
04-09-2007, 21:35
@up
Z tym AS to wcale nie jest zart. Ja gram na askarze i wiem ze wczoraj byl. Sam nie widzialem ale wielu kumpli potwierdzilo. Zabil go royal van corsarz (34 lvl) i zgarnal mlw.


Taa? Nick? ;o).
Pozatym RvC to kawał thiefa ^^.



Xzizzbit.

MasterTusk
04-09-2007, 21:40
News:

Arkero del Boske jako 3 osoba na Eternii osiągnął 50lvl...szkoda tylko, ze jego slownik angielski ogranicza się do hi, trade, sell, buy, thx, ok, bye...

edit:
Osoba, dzięki której od 2 lat okupuję studnię na rooku
21:26 Ninja de newbi [57]: 21:20 YOU ADVANCED FROM LEVEL 56 TO LEVEL 57.

Gofin
05-09-2007, 00:09
@Scobel
A ktoś sprawdził czy MM był u siebie w pokoiku?

Valderor
05-09-2007, 01:23
Dzisiejszego dnia (tj. 3.09.2007 r.) o godzinie 17:58 na tibijskim świecie Askara większość graczy zapewne zauważyła komunikat (napisany na biało-komunikaty ataków).Dotyczył on Minotaura Maga z komnaty na Wyspie Nowych w Piekle Minotaurów.

Treść komunikatu:

17:58: Faithfully minotaur mage has escaped from secret room!


Taa, a w jakim języku jest ten komunikat? Bo na poprawny angielski mi to nie wygląda.

@Down: oho, zaczyna się kulturalna dyskusja. Krytykuję autora komunikatu, a ponieważ nie jesteś nim ty, nie unoś się. Nawet pójdę ci na rekę i podam, że news pochodzi z hunted.pl.

Oczywiscie screena nie zrobiles? ;>
Albo pracujesz nad fakem ;>
Tez musze kiedys cos takiego wymyslic, ale jak juz to porzadnie ;p, zobaczycie, dlugo sie nie skapniecie, ze to fake :P

Jeśli będziesz chciał uwiarygodnić swojego fake'a filmikiem, może będę mógł ci pomóc ;-)

Scobel
05-09-2007, 01:57
Taa, a w jakim języku jest ten komunikat? Bo na poprawny angielski mi to nie wygląda.



Jeśli będziesz chciał uwiarygodnić swojego fake'a filmikiem, może będę mógł ci pomóc ;-)

Kolejny osil - mozesz doczytac iz nie ja jestem autorem tego ??:)

Sebarka
05-09-2007, 09:21
@Gofin

Mino Mage był =)

Wracając do wyścigu narazie de'Bove ma 398k expa przewagi

Ostatnie ich 5 dni


Wesoły :

01 Sep 2007 +44,238 272 92 12,175,096
02 Sep 2007 +29,000 271 92 12,204,096
03 Sep 2007 +11,919 272 92 12,216,015
04 Sep 2007 +47,300 271 92 12,263,315
05 Sep 2007 +24,558 272 92 12,287,873
---------------------------------------
1-5 Sep +158,015


R'dB

01 Sep 2007 +1,680 167 93 12,645,246
02 Sep 2007 +0 167 93 12,645,246
03 Sep 2007 +0 169 93 12,645,246
04 Sep 2007 +0 168 93 12,645,246
05 Sep 2007 +39,896 168 93 12,685,142
---------------------------------------
1-5 Sep +41,576


Wesoly wbil 116,439 expa niz Rd'B, lecz Instynkt nie expiła 3 dni i może jakimiś exp'em to załatwiła =)

Krzys Nemptor
05-09-2007, 16:35
szkoda tylko, ze jego slownik angielski ogranicza się do hi, trade, sell, buy, thx, ok, bye
Nie ma to jak "wirtualny przyjaciel" - blackd proxy.

Xzizikur
05-09-2007, 16:51
up@


Za dużo botów się na oglądałeś;).



Xzizzbit.

Scobel
06-09-2007, 20:26
Jak można przeczytać na www.rookstat.com, strona poświęcona statystyką graczy Rookgaardu zmienia serwer. Zmiana została niejako wymuszona przez samych graczy. Poprzez coraz większą rzesze osób grających na Rookgaardzie, baza danych szybko i systematycznie się powiększa a na obecnym serwerze zaczyna brakować miejsca na przechowywanie statystyk. Na nowym serwerze strona dostanie długo oczekiwany dedykowany adres IP.
Administrator strony przeprasza za wynikające z tego powodu problemy i liczy na nasz wyrozumiałość, oraz dodaje, że prace zostaną zakończone najszybciej jak to możliwe. Pamiętajcie, wszystko co dzieje się obecnie na stronie, jest robione dla nas, dla nasze wygody.
Trwają również prace nad nowymi opcjami strony oraz lekkim odświeżeniem wyglądy strony.

Mega_RobalXXL
08-09-2007, 12:46
Co tu dużo mówic , fotka powie wszystko :-)

http://img171.imageshack.us/img171/2563/debovetr6.jpg

Robal

Xzizikur
08-09-2007, 12:58
http://www.pskonejott.com/otc_display.php?character=Rookguardian+de%27bove

Zrewana nocka robi swoje;).


Xzizzbit.

Evol
08-09-2007, 13:08
http://img472.imageshack.us/img472/5074/voodooqz0.jpg
1234567890