[CENTER][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/2552/ambigramicmichos4rg5.gif[/IMG][/CENTER]
Komiks Paintrox 3
Napisane 24-11-2008 21:16 przez Michoss
Nowa seria komiksów
[img]http://img171.imageshack.us/img171/1349/38108015de0.png[/img]
[img]http://img171.imageshack.us/img171/1349/38108015de0.png[/img]
Komentarzy 11
Komentarze
|
|
Keżde nastęopne coraz lepsze i w takim napieciu czyma
|
Napisane 24-11-2008 21:17 przez Aron Roar
|
|
|
:cup: :cup:
|
Napisane 24-11-2008 21:17 przez Mr.Pszczola
|
|
|
Wymiata odcinek. Kto by pomyślał, że ziemia przygniecie lotniskowiec!
|
| Napisane 24-11-2008 21:18 przez Bananowy_Korniszon |
|
|
:cup::cup: Genjalny jesteś!
|
Napisane 24-11-2008 21:19 przez Shiz.
|
|
|
nie prafda bo to lotniskowiec zostal przygnieciony przez ziemie
|
Napisane 24-11-2008 21:19 przez Aron Roar
|
|
|
To kiedy nowe rozdziały?
|
Napisane 24-11-2008 21:27 przez Mr.Pszczola
|
|
|
jutro może
|
Napisane 24-11-2008 21:29 przez Michoss
|
|
|
Mimo, że to tylko nabzorowe obrazki, to z tego naprawdę miałem bekę Oo. Gz.
|
Napisane 24-11-2008 22:34 przez GargoinX
|
|
|
co za guwno
|
Napisane 25-11-2008 00:24 przez Rybzor
Aktualizowano 25-11-2008 15:01 przez Rybzor |
|
|
kiedy next plar XX(X(X(X(
|
Napisane 25-11-2008 07:47 przez .hobnail
|
|
|
Plarta!! Plarta Dawaj!! Plarta!!
|
Napisane 25-11-2008 09:16 przez Shiz.
|
Ostatnie wpisy bloga Michoss
- Jabłka (02-02-2010)
- Świnty (22-12-2009)
- Shroometal (08-10-2009)
- Resurrection! (04-10-2009)
- Piękny dzionek (01-09-2009)



