[CENTER][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/2552/ambigramicmichos4rg5.gif[/IMG][/CENTER]
Paintrox 4
Napisane 25-11-2008 15:17 przez Michoss
[IMG]http://img135.imageshack.us/img135/5933/46258279vz9.png[/IMG]
Komentarzy 4
Komentarze
|
|
Trzeba bało jeszcze dorysować, że sie magma wylewa ale i tak fajne.
I jeszcze mi brakuje "Patrz, on rzuca w nas kamieniami. Rozjedźmy go." |
Napisane 25-11-2008 16:09 przez Aron Roar
|
|
|
Aron Roar ma racje ;/ Ale "kciałeś" dac nowości1
|
Napisane 25-11-2008 16:24 przez Shiz.
|
|
|
Ziemia nie gada.
|
Napisane 25-11-2008 16:27 przez Michoss
|
|
|
To jest problem? ;]
|
Napisane 25-11-2008 16:27 przez Aron Roar
|
Ostatnie wpisy bloga Michoss
- Jabłka (02-02-2010)
- Świnty (22-12-2009)
- Shroometal (08-10-2009)
- Resurrection! (04-10-2009)
- Piękny dzionek (01-09-2009)



