Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi > Blog Michosa

Notki


[CENTER][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/2552/ambigramicmichos4rg5.gif[/IMG][/CENTER]
Oceń

Paintrox

Napisane 25-11-2008 21:52 przez Michoss
Seria: Filmowe

[IMG]http://img508.imageshack.us/img508/6651/64210612vo4.png[/IMG]
Napisane w Paintrox Comic
Komentarze 13 Wyślij wpis emailem
Komentarzy 13

Komentarze

stary
Fred_Flintston's Avatar
Nie chce mi się wysilać na "filozoficzny" komentarz.

BTW kim jest ta postać z czerwonym płomieniem zamiast twarzy?
Napisane 25-11-2008 21:55 przez Fred_Flintston Fred_Flintston jest offline
stary
Michoss's Avatar
widziałeś film Ghost Rider?
Napisane 25-11-2008 21:56 przez Michoss Michoss jest offline
stary
Marcin24's Avatar
Spox. <spox znaki>
Napisane 25-11-2008 21:56 przez Marcin24 Marcin24 jest offline
stary
Fred_Flintston's Avatar
[QUOTE]widziałeś film Ghost Rider?[/QUOTE]

Nie. [COLOR="White"].[/COLOR]
Napisane 25-11-2008 21:58 przez Fred_Flintston Fred_Flintston jest offline
stary
Michoss's Avatar
No to ten gość z ogniem zamiast głowy to Ghost rider.
Napisane 25-11-2008 22:06 przez Michoss Michoss jest offline
stary
I co on tam niby robi?
Napisane 25-11-2008 22:07 przez Mr.Pszczola Mr.Pszczola jest offline
stary
Michoss's Avatar
Była taka scenka w ghost riderze.

Ten główny zly przychodzi i pochłania 1001 przeklętych dusz z San Venganza, po czym staje i mówi "Jestem Legion (demon o tysiącach postaci) bo jest mnie....WIELU!"
Napisane 25-11-2008 22:09 przez Michoss Michoss jest offline
stary
Fred_Flintston's Avatar
Ahaaaa...:confused:

[QUOTE]Legion[/QUOTE]
O ile mi wiadomo, to nie "demon o tysiącach postaci" ale jedno z imion szatana.
Napisane 25-11-2008 22:12 przez Fred_Flintston Fred_Flintston jest offline
stary
Arashel's Avatar
[SIZE=1]Szatan ma tylko jedno imię...
Reszta to "jego" zwolennicy , czyli upadłe anioły...
Np. Belzebub([I]Władca Much[/I]), Lucyfer([I]Niosący światło[/I]), Belial czy Lewiatan....
[/SIZE]
Napisane 26-11-2008 07:00 przez Arashel Arashel jest offline
Aktualizowano 26-11-2008 07:05 przez Arashel
stary
Ahh poruszyliście ten temat, pamiętałem jak oglądałem Egzorcyzmy Emily Rose >.> Jak pamiętam było ich chyba siedmiu i jak wymienił Michoss i Arashel to jednymi z nich są:
Belzebub, Lucyfer, Belial, Lewiatan, Legion>.> I pytanie: Jak nazywali się pozostali i ile ich było?
Napisane 26-11-2008 09:08 przez Shiz. Shiz. jest offline
stary
Arashel's Avatar
[URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Lista_upad%C5%82ych_anio%C5%82%C3%B3w"]Lista Ich...[/URL]
Napisane 26-11-2008 15:18 przez Arashel Arashel jest offline
Aktualizowano 26-11-2008 15:20 przez Arashel
stary
Michoss's Avatar
[URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Legion_(Biblia)"]Legion[/URL]
Wiele demonów w jednej postaci. przepraszam, mój błąd.
Napisane 26-11-2008 16:13 przez Michoss Michoss jest offline
stary
Zasalamel's Avatar
[QUOTE]Marchosias[/QUOTE]
Jakoś od razu zkojarzyło mi się z Michoss... :o ?
Napisane 26-11-2008 18:03 przez Zasalamel Zasalamel jest offline
 
Ostatnie wpisy bloga Michoss

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 21:14.


Powered by vBulletin 3