[CENTER][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/2552/ambigramicmichos4rg5.gif[/IMG][/CENTER]
Paintrox
Napisane 25-11-2008 21:52 przez Michoss
Seria: Filmowe
[IMG]http://img508.imageshack.us/img508/6651/64210612vo4.png[/IMG]
[IMG]http://img508.imageshack.us/img508/6651/64210612vo4.png[/IMG]
Komentarzy 13
Komentarze
|
|
Nie chce mi się wysilać na "filozoficzny" komentarz.
BTW kim jest ta postać z czerwonym płomieniem zamiast twarzy? |
Napisane 25-11-2008 21:55 przez Fred_Flintston
|
|
|
widziałeś film Ghost Rider?
|
Napisane 25-11-2008 21:56 przez Michoss
|
|
|
Spox. <spox znaki>
|
Napisane 25-11-2008 21:56 przez Marcin24
|
|
|
[QUOTE]widziałeś film Ghost Rider?[/QUOTE]
Nie. [COLOR="White"].[/COLOR] |
Napisane 25-11-2008 21:58 przez Fred_Flintston
|
|
|
No to ten gość z ogniem zamiast głowy to Ghost rider.
|
Napisane 25-11-2008 22:06 przez Michoss
|
|
|
I co on tam niby robi?
|
Napisane 25-11-2008 22:07 przez Mr.Pszczola
|
|
|
Była taka scenka w ghost riderze.
Ten główny zly przychodzi i pochłania 1001 przeklętych dusz z San Venganza, po czym staje i mówi "Jestem Legion (demon o tysiącach postaci) bo jest mnie....WIELU!" |
Napisane 25-11-2008 22:09 przez Michoss
|
|
|
Ahaaaa...:confused:
[QUOTE]Legion[/QUOTE] O ile mi wiadomo, to nie "demon o tysiącach postaci" ale jedno z imion szatana. |
Napisane 25-11-2008 22:12 przez Fred_Flintston
|
|
|
[SIZE=1]Szatan ma tylko jedno imię...
Reszta to "jego" zwolennicy , czyli upadłe anioły... Np. Belzebub([I]Władca Much[/I]), Lucyfer([I]Niosący światło[/I]), Belial czy Lewiatan.... [/SIZE] |
Napisane 26-11-2008 07:00 przez Arashel
Aktualizowano 26-11-2008 07:05 przez Arashel |
|
|
Ahh poruszyliście ten temat, pamiętałem jak oglądałem Egzorcyzmy Emily Rose >.> Jak pamiętam było ich chyba siedmiu i jak wymienił Michoss i Arashel to jednymi z nich są:
Belzebub, Lucyfer, Belial, Lewiatan, Legion>.> I pytanie: Jak nazywali się pozostali i ile ich było? |
Napisane 26-11-2008 09:08 przez Shiz.
|
|
|
[URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Lista_upad%C5%82ych_anio%C5%82%C3%B3w"]Lista Ich...[/URL]
|
Napisane 26-11-2008 15:18 przez Arashel
Aktualizowano 26-11-2008 15:20 przez Arashel |
|
|
[URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Legion_(Biblia)"]Legion[/URL]
Wiele demonów w jednej postaci. przepraszam, mój błąd. |
Napisane 26-11-2008 16:13 przez Michoss
|
|
|
[QUOTE]Marchosias[/QUOTE]
Jakoś od razu zkojarzyło mi się z Michoss... :o ? |
Napisane 26-11-2008 18:03 przez Zasalamel
|
Ostatnie wpisy bloga Michoss
- Jabłka (02-02-2010)
- Świnty (22-12-2009)
- Shroometal (08-10-2009)
- Resurrection! (04-10-2009)
- Piękny dzionek (01-09-2009)



