[CENTER][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/2552/ambigramicmichos4rg5.gif[/IMG][/CENTER]
Paintrox seria 2
Napisane 25-11-2008 20:04 przez Michoss
[IMG]http://img377.imageshack.us/img377/8833/94801342ah2.png[/IMG]
Komentarzy 21
Komentarze
|
|
[SIZE=1]Evolution...
Dwa Kolory! [/SIZE] |
Napisane 25-11-2008 20:05 przez Arashel
|
|
|
były już nawet 3 ignorancie
|
Napisane 25-11-2008 20:06 przez Michoss
|
|
|
[SIZE=1]Wybacz mi ale nie potrafię zapamiętywać tak błahych rzeczy...
[/SIZE] |
Napisane 25-11-2008 20:07 przez Arashel
|
|
|
ktoś kto ma w avku ryj jak lodówka nawet nie powinien.
|
Napisane 25-11-2008 20:07 przez Michoss
|
|
|
[QUOTE][B]Tu duuuuuuum Tu du du Duuuuum![/B][/QUOTE]
Kojarzy mi się ta melodyjka... Z "Janosika" to chyba... |
Napisane 25-11-2008 20:09 przez Fred_Flintston
|
|
|
[SIZE=1]Mój jest przynajmniej raz na jakiś czas zmieniany...
A twojemu to pewnie nawet bielizny nie zmieniasz... [/SIZE] |
Napisane 25-11-2008 20:10 przez Arashel
|
|
|
Jee super!!
@Arashel Phi, on ma przywiązanie i powinien być rekordzistą w nie zmienianiu avka \o/ |
Napisane 25-11-2008 20:12 przez Shiz.
|
|
|
[QUOTE][SIZE=1]A twojemu to pewnie nawet bielizny nie zmieniasz...[/SIZE][/QUOTE]
Ja tam na swój avatar majtek nie zakładam, ale co ja tam wiem o świecie... |
Napisane 25-11-2008 20:16 przez Marcin24
|
|
|
[QUOTE=Arashel]Mój jest przynajmniej raz na jakiś czas zmieniany...[/QUOTE]
Nikt z Tobą tak długo nie wytrzyma? :P @Michoss: Fajne. |
Napisane 25-11-2008 20:16 przez X-Zero
|
|
|
Bziuuuum! Przekazuję...
[QUOTE=Barosasiedem][quote]raz na jakiś czas zmieniany...[/quote] Właśnie dlatego zawsze masz zj*bany[/QUOTE] |
Napisane 25-11-2008 20:18 przez Marcin24
|
|
|
[IMG]http://img185.imageshack.us/img185/2655/papierosyavatarwf8.png[/IMG]
|
Napisane 25-11-2008 20:19 przez Michoss
|
|
|
[SIZE=1]Ja maks. zmieniłem go 6x...
Popatrzta na Ferinesa... [/SIZE] |
Napisane 25-11-2008 20:21 przez Arashel
|
|
|
Ja na początku miałem też taką manię bo nie znalazłem porządnego;/.
A Ferines - Jeżeli aktywny to 5h = nowy avek |
Napisane 25-11-2008 20:27 przez Shiz.
|
|
|
Ja tam miałem kolejno:
głupoty, zdjęcia z tipi, jakiś dziwny, focia z mapla itp. Demono coś ( bardzo długo ) Demono coś + znaczek marabutów Demono coś z obciętymi włosami Grzybcio Pika Pika ^^ |
Napisane 25-11-2008 20:29 przez X-Zero
|
|
|
[SIZE=1]Ja zaraz dodam mój nowy zestaw (Avka i Sygne), ale nadal
postać z Bleacha :( [/SIZE] |
Napisane 25-11-2008 20:42 przez Arashel
|
|
|
[QUOTE]Kojarzy mi się ta melodyjka... Z "Janosika" to chyba...[/QUOTE]
A mi z tym: [url]http://www.youtube.com/watch?v=iKA9YEPg2VQ[/url] |
Napisane 25-11-2008 20:54 przez Martka
|
|
|
Odkryłem ukryte, filozoficzne przesłanie tego, wbrew pozorom, światłego, nowatorskiego i pozamainstreamowego komiksu! Oto ono:
- kamień rzucony w górę (obrazoburstwo wobec boga) to aluzja do grzechu pierworodnego, zerwania jabłka z drzewa - coś co wygląda jak Wielkie B, Wielka Ósemka (w niektórych kręgach ta istota jest znana jako Precel) to aluzja do wygnania z Raju (Pan Wszechrzeczy karze biednego człowieka za występek przeciw Niemu) A jednak! Komiks stworzony w cztery minuty i pięćdziesiąt trzy sekundy okazał się być taki głęboki, że aż musiałem napisać ten komentarz! PS Mam prośbę do p. rysownika Michosa - czy mógłbym w pana blogach umieszczać co komiks, moje filozoficzne przemyślenia i wywody nt. rysunków? A jeśli tak, to czy będę dostawać za to jakieś wynagrodzenie? Przyjmę każdą zapłatę. Tak, w naturze też... |
Napisane 25-11-2008 20:54 przez Fred_Flintston
|
|
|
a piszta, nad zapłatą pomyślimy
|
Napisane 25-11-2008 21:01 przez Michoss
|
|
|
Dziękuję bardzo za przyzwolenie. I proszę od razu o opublikowanie nowego komiksu, gdyż do tego opisałem już całą jego alegoryczno-metaforyczną otoczkę...
|
Napisane 25-11-2008 21:12 przez Fred_Flintston
|
|
|
1. Szmoczek
2. Aniołek pół nagi 3. Obrazek ośmieszający TPSA 4. Oszko 5. Baktrian. |
Napisane 01-12-2008 21:42 przez Vasudanin
|
|
|
@up
4. Oszko 5. Chudy kotek 6. Baktrian 7. Królik |
Napisane 18-12-2008 17:26 przez Darkss
|
Ostatnie wpisy bloga Michoss
- Jabłka (02-02-2010)
- Świnty (22-12-2009)
- Shroometal (08-10-2009)
- Resurrection! (04-10-2009)
- Piękny dzionek (01-09-2009)



