[CENTER][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/2552/ambigramicmichos4rg5.gif[/IMG][/CENTER]
Orog zrobil kur*a zajeb***ego fake'a
[B][Do kasacji, w razie zostania modem][/B]
[url]http://pomocfake.jun.pl/viewtopic.php?t=92&postdays=0&postorder=asc&start=0[/url]
Mord=Orog.
[url]http://pomocfake.jun.pl/viewtopic.php?t=92&postdays=0&postorder=asc&start=0[/url]
Mord=Orog.
Komentarzy 5
Komentarze
|
|
i...? <znacki>
|
Napisane 06-01-2008 13:40 przez Vasudanin
|
|
|
fajnie byc emo na tym blogu, co michoss ?
|
| Napisane 12-02-2008 17:52 przez RavionWaszOjciec |
|
|
Szkoda że nie wstawiłem tego tutaj..
|
Napisane 01-03-2008 12:08 przez Orog
|
|
|
zajebiste xD
|
Napisane 01-03-2008 19:14 przez Capality
|
|
|
widziałem to wczesniej ale nie wiedziałem że to óróg
|
Napisane 03-11-2008 21:45 przez Shiz.
|
Ostatnie wpisy bloga Michoss
- Jabłka (02-02-2010)
- Świnty (22-12-2009)
- Shroometal (08-10-2009)
- Resurrection! (04-10-2009)
- Piękny dzionek (01-09-2009)




