[CENTER][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/2552/ambigramicmichos4rg5.gif[/IMG][/CENTER]
Precel umarł.
Napisane 03-01-2008 05:30 przez Michoss
[URL="http://forum.tibia.pl/showpost.php?p=1823959&postcount=447"]Tu dokładniejsze info.[/URL]
Komentarzy 8
Komentarze
|
|
Dzięki Ci, Dobry Boże.
|
Napisane 03-01-2008 13:39 przez Philozof_
|
|
|
Alleluujaaaa Allleluuujjaaaaaa kurde nie te święta ;P
|
Napisane 04-01-2008 00:41 przez Fyres
|
|
|
Też może być.
|
Napisane 04-01-2008 05:35 przez Michoss
|
|
|
Fak ju bicz. Aj lof precel.
|
Napisane 05-01-2008 17:45 przez Suhayl
|
|
|
Nareszcie. ;p
|
Napisane 05-01-2008 18:33 przez Misza
|
|
|
o tak moje modlitwy zostaly wysluchane
|
Napisane 06-01-2008 13:42 przez Vasudanin
|
|
|
Żałoby narodowej nie będzie?
|
Napisane 08-01-2008 23:55 przez Kup.Se.Musk
|
|
|
Chyba świnie zaczely latać!! JAK BEDZIEMY ŻYĆ BEZ PRECLA?
odpowiedz? NORMALNIE :] W tym Michoss masz racje Precel jest po..... (byl) fake'm Życze powodzenia w nastepnych fake'ach |
Napisane 19-01-2008 03:11 przez TaTaskers
|
Ostatnie wpisy bloga Michoss
- Jabłka (02-02-2010)
- Świnty (22-12-2009)
- Shroometal (08-10-2009)
- Resurrection! (04-10-2009)
- Piękny dzionek (01-09-2009)




