[CENTER][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/2552/ambigramicmichos4rg5.gif[/IMG][/CENTER]
Zaadoptowałem pokemona!
[url=http://www.pokeplushies.com/feed/230578][img]http://img150.imageshack.us/img150/6015/pkmxn9.png[/img][/url]
[B]Podtrenuj mojego pokemona![/B]
Klikajcie, nich mój [COLOR="Orange"][B]PoKéMoN[/B][/COLOR] rośnie duży i silny xd.
[B]Podtrenuj mojego pokemona![/B]
Klikajcie, nich mój [COLOR="Orange"][B]PoKéMoN[/B][/COLOR] rośnie duży i silny xd.
Komentarzy 3
Komentarze
|
|
buhahaha ! pomóguem si klikajONc na niego !11111111111
|
Napisane 18-03-2008 10:34 przez dalione
|
|
|
Fajnie masz, bo masz dużo klików, a ja mam mniej :<
:< :<:< :<:<:< :<:<:<:< :<:<:<:<:< :<:<:<:<:<:< :<:<:<:<:<:<:< :<:<:<:<:<:<:<:< :<:<:<:<:<:<:<:<:< :<:<:<:<:<:<:<:<:<:< :<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:< :<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:< :<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:< :<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:< :<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:< :<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:< :<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:< :<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:< :<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:< :<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:< :<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:< :<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:< :<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:< :<:<:<:<:<:<:<:<:<:< :<:<:<:<:<:<:<:<:< :<:<:<:<:<:<:<:< :<:<:<:<:<:<:< :<:<:<:<:<:< :<:<:<:<:< :<:<:<:< :<:<:< :<:< :< Hueheheheh...ale zuo :O Aha, i ten pokeball śmierdzi! :P |
Napisane 20-03-2008 21:33 przez X-Zero
|
|
|
Ojacie Marz Durzy Lefel Arz 475 Wow Rzondzish!!!!!!!111111111111111111111111oneoneoneonoeneonnoeeonnenoe
|
Napisane 22-04-2008 14:28 przez Zamne
|
Ostatnie wpisy bloga Michoss
- Jabłka (02-02-2010)
- Świnty (22-12-2009)
- Shroometal (08-10-2009)
- Resurrection! (04-10-2009)
- Piękny dzionek (01-09-2009)




