Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi > Blog Michosa

Notki


[CENTER][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/2552/ambigramicmichos4rg5.gif[/IMG][/CENTER]
Ocena: 4 głosów, 1.00 średnia

Zaadoptowałem pokemona!

Napisane 16-03-2008 15:27 przez Michoss
Aktualizowano 16-03-2008 22:48 przez Michoss
[url=http://www.pokeplushies.com/feed/230578][img]http://img150.imageshack.us/img150/6015/pkmxn9.png[/img][/url]
[B]Podtrenuj mojego pokemona![/B]


Klikajcie, nich mój [COLOR="Orange"][B]PoKéMoN[/B][/COLOR] rośnie duży i silny xd.
Komentarzy 3

Komentarze

stary
dalione's Avatar
buhahaha ! pomóguem si klikajONc na niego !11111111111
Napisane 18-03-2008 10:34 przez dalione dalione jest offline
stary
X-Zero's Avatar
Fajnie masz, bo masz dużo klików, a ja mam mniej :<
:<
:<:<
:<:<:<
:<:<:<:<
:<:<:<:<:<
:<:<:<:<:<:<
:<:<:<:<:<:<:<
:<:<:<:<:<:<:<:<
:<:<:<:<:<:<:<:<:<
:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<
:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<
:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<
:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<
:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<
:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<
:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<
:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<
:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<
:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<
:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<
:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<
:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<
:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<
:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<
:<:<:<:<:<:<:<:<:<
:<:<:<:<:<:<:<:<
:<:<:<:<:<:<:<
:<:<:<:<:<:<
:<:<:<:<:<
:<:<:<:<
:<:<:<
:<:<
:<
Hueheheheh...ale zuo :O
Aha, i ten pokeball śmierdzi! :P
Napisane 20-03-2008 21:33 przez X-Zero X-Zero jest offline
stary
Zamne's Avatar
Ojacie Marz Durzy Lefel Arz 475 Wow Rzondzish!!!!!!!111111111111111111111111oneoneoneonoeneonnoeeonnenoe
Napisane 22-04-2008 14:28 przez Zamne Zamne jest offline
 
Ostatnie wpisy bloga Michoss

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:03.


Powered by vBulletin 3