|
Notki |
O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;) |
![]() |
|
Opcje tematu |
![]() |
#42 | |
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 01 08 2004
Wiek: 34
Posty: 3,349
Stan: Na emeryturze
![]() |
![]() Cytuj:
|
|
![]() |
![]() |
#43 |
Użytkownik Forum
|
![]() @up
Zależy od preferencji, jeśli jesteś samobójcą tudzież zdesperowanym masochistą, to można spróbować. Ja do dziś boję się sprawdzić.
__________________
*+10 punktów do lansu |
![]() |
![]() |
#44 |
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 21 03 2005
Lokacja: Płock
Wiek: 40
Posty: 111
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
![]() |
![]() Mi osobiscie zwisa ile jest grup, czy to ma dla was jakies znaczenie? Nie podoba sie- nie wchodz.
jestem ZA, i nie bedzie tam rozmow o jakis idiotyzmach, tylko np. o chorobach. Jak bedzie to wejde. ![]() Widac ile infantylnych osob sie tu wypowiada.... nie chesz grupy- nie wchodz, proste. Gdybysmy patrzyli z waszej strony: Poszukaj sobie forum o tym! TO zadna grupa nie mialaby sensu. |
![]() |
![]() |
#45 |
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 01 08 2004
Wiek: 34
Posty: 3,349
Stan: Na emeryturze
![]() |
![]() Forum jest chyba po to, zeby czytac to, co tu ludzie pisza, wiec takie tematy nieuchronnie beda komentowane.
|
![]() |
![]() |
#46 |
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 25 10 2005
Posty: 1,442
![]() |
![]() Ja nic nie mam do takiej grupy, ale... Ekhm, to forum o grze MMO...
Ostatnio edytowany przez Nadrill - 30-09-2006 o 18:49. |
![]() |
![]() |
#47 |
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 05 07 2005
Lokacja: 50 cm od ekranu
Posty: 759
Stan: Niegrający
Imię: Forestman
Profesja: Elder Druid
Świat: Eternia
Poziom: 33
Skille: 13/21
Poziom mag.: 29
![]() |
![]() Grupa ta ma szanse powstac ale jej czlonkowie benda powszechnie wysmiewani-taka jest u nas mlodziez, jak lubisz zwierzeta ( nie gwalcic ani jesc) to zostajesz uznany za kogos miekkiego. Z innej strony jest to swietny sposob na dziwczyny.
Grupa ta wg jest jednak skazana na porazke-za malo bendzie do dyskusji (spodziewam sie tematow:"sonda: pies czy kot?", "jak i czym nakarmic xxx?", "jakie masz zwierzatko?") i za maly zakres tematyczny. Jak juz robic jaka nowa grupe to raczej cos zwiazanaego ogolnie z biologia i przyroda(temat o hodowli ziol moze zostac najwyzej ocenianym na tym forum a destylacja... ho ho) |
![]() |
![]() |
#48 |
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 30 07 2004
Lokacja: who cares.....?
Wiek: 36
Posty: 1,112
Stan: Niegrający
Imię: Scary Menthos
Profesja: Master Sorcerer
Świat: tu i tam
Poziom mag.: wy
![]() |
![]() jak nie dodacie tego do cytatow na ircu to normalnie foch !~~
|
![]() |