Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Magia

Notki

Magia Magiczne zaklęcia, runy, potężni magowie. Tutaj wszystko o magii w Tibii

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 08-03-2007, 21:55   #21
elfo.del.bien
Zbanowany
 
Data dołączenia: 25 11 2006
Lokacja: Thais

Posty: 150
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Valoria
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kolirn Pokaż post
nie no woooooooah a potem obudziłeś się z krzykiem "MAMOOOOOOOOOO POMÓŻ" ? ja rozumiem można mieć wyobraźnie rozbudowaną ale nie twórz takich głupot bo kto w to uwierzy ?

Jesli 35lvl by cie zaczal z sd lac, to bys sie nie zdazal Exura Granowac. tak jak wyzej, zanim cos wymyslisz, wpierw sie zastanow czy dobrze bajke tworzysz zeby inni ja kupili , no ale moglo byc lepiej
"szedlem se nie na deserta i mi jakis noob wyskoczyl, mial 35 lvl zaczal mnie walic z SD a ja mu uciekalem i exura granowalem sie, a to noob byl walnelem mu 2 razy UE i padl hahaha"
elfo.del.bien jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 11-03-2007, 14:15   #22
babcia666
Użytkownik Forum
 
babcia666's Avatar
 
Data dołączenia: 31 05 2006
Lokacja: Rybnik
Wiek: 32

Posty: 403
Stan: Niegrający
Profesja: Paladin
Świat: Pandoria
babcia666 ma numer GG 8011403
Domyślny

no to tak... ja z kolegą byliśmy na desercie pare razy... za 1 razem obaj delikwenci sie logneli(ja byłem pall 24 kumpel sorc 27). czekaliśmy 1h, poszliśmy popekować w kopalni. nagle knight sie lognol, jak go spotkaliśmy (kumpel postawił 2 zerki) to gościu nawet sie nie zorientował i leżał... to był JEDYNY raz(na 10 zabitych osób) kiedy spadło z kogoś 10k lepiej dajcie spokuj z pk na desercie, chyba że zamierzacie lać palladynów. a czemu? bo wszyscy inni(poza tym knightem^^) daląj kase na miejsce strzał... więc bicie kogokolwiek innego nie ma sensu... a taktyki nie ma prawie żadnej, my podchodziliśmy do schodo, a jak ofiary próbowały wyjść po wzięciu nagrody to dostawały combo sd+zerk+bolt+hmm i leżą. i tyle^^
babcia666 jest offline  
stary 11-03-2007, 16:55   #23
Neqromantha
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 11 03 2007

Posty: 169
Domyślny

A pomyśleliście, jak czuje się ktoś kogo wtedy zabijacie? CIPsoft zrobił ten prosty quest na tak małym levelu, aby znacznie ułatwić życie low-levelom. Dla nich te 10 k znaczy bardzo wiele. Kiedyś okradziono tak mojego kumpla. Zrobił to 37 lv paladin. Może powiecie, że mógł się tego spodziewać, ale tą osobę polecił jego kolega, z expowiska. Zabijajcie sobie, proszę bardzo, ale nie bezbronych. Moim zdaniem w Tibi zamiast systemu skulli powinna być opcja pojedynku (może też być walka drużyn).
Neqromantha jest offline  
stary 11-03-2007, 17:30   #24
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bourne Pokaż post
Blad dla twojej wiedzy zebys sobie ulzyl mam 19 :>
Hmm nie wyobrażam sobie jakoś aby ktoś 2 lata starszy pisał gorzej niz moja siostra o 4 lata młodsza o_O tak więc dont bullshit

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Neqromantha Pokaż post
A pomyśleliście, jak czuje się ktoś kogo wtedy zabijacie? CIPsoft zrobił ten prosty quest na tak małym levelu, aby znacznie ułatwić życie low-levelom. Dla nich te 10 k znaczy bardzo wiele.
pff, graj na non pvp, life is brutal and czesto kopas w dupas, nikt nie bedzie płakał nad zabitym 20 lvlem

Cytuj:
Zabijajcie sobie, proszę bardzo, ale nie bezbronych. Moim zdaniem w Tibi zamiast systemu skulli powinna być opcja pojedynku (może też być walka drużyn).
Hmm, wiesz min. czemu ludzi graja w tibie a nie np. w WoWa albo GW? bo nie ma żadnych sztucznych i bezsensownych ograniczen, chcesz komus maske obić to mu z kumplami wjazda robisz a nie bawisz sie w jakies pojedynki do tego umówione o_O
__________________
"Istnieja dwie bezgraniczne rzeczy - wszechswiat i ludzka glupota. Chociaż co do wszechswiata nie jestem calkiem pewien... " (ALBERT EINSTEIN )
-------------------------------------------------------------------------------

Ostatnio edytowany przez Piotrek Marycha - 11-03-2007 o 17:31.
Piotrek Marycha jest offline  
stary 11-03-2007, 22:30   #25
Re006
Użytkownik Forum
 
Re006's Avatar
 
Data dołączenia: 01 06 2006

Posty: 231
Domyślny

Ludzie przestańcia tam pekować dla 20lvl ta nagroda to duża kasa, a jak ktoś coś lurnie to sie muszą namęczyć. Przesto ludziom odechciewa sie grać. I jeszcze pogarszacie opinie polakom.
__________________
Przygody George'a


Close your eyes, listen closely good bye.
Re006 jest offline  
stary 11-03-2007, 23:26   #26
Argen
Użytkownik Forum
 
Argen's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2006
Wpisy bloga: 1

Posty: 2,059
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez babcia666 Pokaż post
(..) lepiej dajcie spokuj z pk na desercie, chyba że zamierzacie lać palladynów. a czemu? bo wszyscy inni(poza tym knightem^^) daląj kase na miejsce strzał... więc bicie kogokolwiek innego nie ma sensu(..)
moge sie mylic, ale wydaje mi sie ze bag/backpack wypadaja zawsze przy smierci...

@2x down

no tak, zapomnialem ze mozna wsadzic sama kase...

Ostatnio edytowany przez Argen - 12-03-2007 o 17:48.
Argen jest offline  
stary 12-03-2007, 00:08   #27
Frezer
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 11 2005
Lokacja: Rosnowo

Posty: 78
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Tharryan
Profesja: Druid
Frezer ma numer GG 8262697
Evul

najlepiej albo pójść z backpackiem z uhami chociaż szkoda mi uhów a lepiej przed wzięciem questa dać loga ale wiecie w tym pomieszczeniu z nagrodom... najlepiej niema praktycznie szans żebyś padł i stracił nagrode
Frezer jest offline  
stary 12-03-2007, 09:01   #28
Gollumek
Użytkownik Forum
 
Gollumek's Avatar
 
Data dołączenia: 05 03 2005
Lokacja: Śląskie :P
Wiek: 32

Posty: 344
Stan: Na Emeryturze
Imię: Leen Thor
Profesja: Knight
Świat: Nerana
Domyślny

Oto moja historia:
Poszedłem raz moim dawnym Paladynem (28 lvl) na deserta za 1k.
Ludzie byli spoko. No więc idziemy. Jak już zaszliśmy do pokoju gdzie bylo trzeba wyłożyć itemy do tych czar to spotkaliśmy drugą ekipę na deserta. Oni nam powiedzieli, żebyśmy pierwsi zrobili. Tak więc nie świadomie zostaliśmy teleportowani do pokoju z nagrodami. Koleś dał mi kasę za zmarnowany czas i tu już miałem po schodkach wychodzić jak nagle czterech "nowych" wlogowało się do pokoju. Ja na szczęście w pore zareagowałem i dałem loga. Wszedlem za 5 minut patrzę... a tu już 1 człowiek padł z naszej drużyny. Wyszedłem po schodkach a tu leżało ciało drugiego. Pisałem do trzeciego to mówil ze sie uratowal bo miał przy sobie bp UHów . Tak więc to jest jeden z moich "hard" desertów . Teraz zmieniłem serwery na non-pvp i już się nie boję jak idę na deserta .

Ostatnio edytowany przez Gollumek - 12-03-2007 o 09:03.
Gollumek jest offline  
stary 12-03-2007, 17:29   #29
KrEmAs KAc
Użytkownik Forum
 
KrEmAs KAc's Avatar
 
Data dołączenia: 29 05 2005
Lokacja: Nowe Miasto Lubawskie 53° 25' N 19° 35' E
Wiek: 43

Posty: 1,215
Stan: Niegrający
Świat: ¶♪&#
Poziom: 666
Skille: ↕
Poziom mag.: §§
KrEmAs KAc ma numer GG 8372892
Domyślny

Moja historia
W tibi stara wersja kiedy to knight miał skille 90/90 na 20 lvlu bo na full defie można było skillowac przez parę miesięcy na bocie poszedłem sobie na deserta pierwszy raz wtedy na 16lvl sorcerer mógł robić SD więc się ugadałem z kolesiem
że zabijemy resztę ekipy. Oczywiscie sorcerer wyczyścił palka i druida a ja na końcu sorcerera. Lot był ciekawy bo 10k i z druida B-robe ,Fire axe i vampirka.
Niestety to był jeden z uhmacherow najlepszego wtedy knighta na serverze.
Po tej akcji sprzedałem knighta
KrEmAs KAc jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:39.


Powered by vBulletin 3