Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 13-04-2007, 23:13   #21
Dr.Unknown
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 06 2004
Lokacja: 19°58'E 50°05'N
Wiek: 34

Posty: 3,253
Stan: Na Emeryturze
Świat: Secura
Dr.Unknown ma numer GG 3815114 Send a message via Skype™ to Dr.Unknown
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kellerman Pokaż post
nie przejmuj się ortografię mam dobrą... faktem jest jeśli szybko staram się coś naskrobać widać tego efekty w błędach ortograficznych ;d
Kurczę, piszę szybko, a nie walę byków na poziomie podstawówki. Chyba coś ze mną nie tak ; <.
Dr.Unknown jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 13-04-2007, 23:14   #22
Glamri
Krzyżak
 
Glamri's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2004
Lokacja: Zewsząd!!! /m/ Liczba postów: Nie powiem Głupie pomysły: Za dużo Imię: Krzysio
Wiek: 34

Posty: 816
Stan: Na Emeryturze
Imię: Glamri
Profesja: Knight
Gildia: -
Świat: Hiberna
Poziom: 23
Skille: 75/75
Poziom mag.: 4
Glamri ma numer GG 2728942 Glamri ma login Tlenu glamri@tlen.pl Send a message via Skype™ to Glamri
Domyślny

Owszem, posiadam broń i to całkiem skuteczną. Glany. Jeszcze nigdy nie zawiodły, a czasem trzeba było jakąś facjatę przekopać. Mimo wszystko unikam bójek. Co do "dowiedz się gdzie Twój ojciec trzyma broń". Pewnie w sejfie bowiem takie przepisy obowiązują w Polsce. Ponadto sejf zależnie od rozmiarów musi być przytwierdzony odpowiednią ilością zaczepów (śrub) do ściany bądź podłogi. Mój ojciec jest żołnierzem i broń posiada jednak w domu widziałem ją ze 3 razy w życiu.
__________________
/
Glamri jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-04-2007, 23:33   #23
Kellerman
Użytkownik Forum
 
Kellerman's Avatar
 
Data dołączenia: 12 04 2007
Lokacja: New York
Wpisy bloga: 1

Posty: 267
Stan: Na Emeryturze
Imię: John Doe
Profesja: Elite Knight
Świat: Antica
Poziom: 79
Skille: -,.,-
Poziom mag.: 7
Kellerman ma numer GG 5857403
Domyślny

@up ;
tak wiem ale co z tego i tak połowa posiadaczy broni tego nie przestrzega m.i. ja ;d i mam to gdzieś możecie mi na łeb zwalić od groma policji i tak sejfu nie kupie ;d

@Dr.Unkown
ta wiem ;d może faktycznie za dużo błędów ale żem nie raczył odpalić słownika więc raczcie mnie na stosie za to nie spalić
__________________
Kod:
"We francuskim ruchu oporu patrzenie na pluton egzekucyjny uważano za honor, a największym męstwem był uśmiech w momencie strzału"

Zabiłem twojego brata a może pomogłem rozbić twoje małżeństwo?nie ważne co zrobiłem napisz mi notkę

JAK WIDZĘ RIPPERA TO MNIE ŻAL ZŻERA.

Ostatnio edytowany przez Kellerman - 13-04-2007 o 23:35.
Kellerman jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-04-2007, 23:38   #24
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Spalę. .
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-04-2007, 23:41   #25
Fiszbin
Zbanowany
 
Fiszbin's Avatar
 
Data dołączenia: 24 01 2005
Lokacja: Świebodzin
Wiek: 33

Posty: 645
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kellerman Pokaż post
@Fiszbin to dobrze że twój ojciec ma pistolet i radzę dowiedz się gdzie go trzyma nie używaj go ale być może kiedyś może się przydać ;d
Tak jak napisał Glamri, pistolet znajduje się w schowku w sypialni rodziców, co jakiś czas(tzn raz do roku~) przychodzi policja, aby sprawdzić czy broń jest prawidłowo przechowywana. Ojciec ma broń, ponieważ kiedyś prowadził kantor, a siedzenie samemu w małej budce z dużą ilością gotówki "przy sobie" nie jest zbyt bezpieczne. Jakoś nie czuję na razie potrzeby obcowania z bronią palną.

Ostatnio edytowany przez Fiszbin - 13-04-2007 o 23:42.
Fiszbin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-04-2007, 23:44   #26
spider-bialystok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2004
Lokacja: Bialystok
Wiek: 34

Posty: 1,739
Stan: Niegrający
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kellerman Pokaż post
@Korektor ;p to że jeszcze żyjesz to pewnie kwestia szczęścia ale kup sobie czasopismo byle jakiego powiatu w woj.lubelskim (być może i innych wojewódzstwach ale tylko z luelskiego wszystkie zamawiam ;d) w każdym
są przynajmniej po 2 morderstwa i 20 kradzieży ... jeśli nigdy ci niż w życiu się zdażyło to gratulacje...widocznie nie wychodzisz z domu...
O patrz, ja jestem caly dzien poza domem, a nikt nie byl jeszcze tak glupi by probowac mnie okrasc czy pobic. Zamiast kupowac kose czy kastet lepiej sie zapisac na silownie, bo wychudzony, zgarbiony sucharek sam sie wrecz prosi, by ktos go zaczepil.
__________________
spider-bialystok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-04-2007, 23:46   #27
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

[spoiler]











Kellerman, ty zyjesz ?!?!?!?!?!








[/spoiler]
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-04-2007, 23:47   #28
Emily Firehair
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 08 2005
Lokacja: opole
Wiek: 33

Posty: 160
Emily Firehair ma numer GG 8444502
Domyślny

Mam wiatrowke. Strzelam czasem, bo lubie. W garazu, zeby nie bylo.
Emily Firehair jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-04-2007, 23:48   #29
Kellerman
Użytkownik Forum
 
Kellerman's Avatar
 
Data dołączenia: 12 04 2007
Lokacja: New York
Wpisy bloga: 1

Posty: 267
Stan: Na Emeryturze
Imię: John Doe
Profesja: Elite Knight
Świat: Antica
Poziom: 79
Skille: -,.,-
Poziom mag.: 7
Kellerman ma numer GG 5857403
Domyślny

[spoiler]Tak tak żyje i dobrze się trzymam ;d ;d nie mnie mieli zabić tylko tego przygłupa ;d[/spoiler]


@Emily Firehair
Spoko ;d Kiedy pierwszy raz miałem broń w ręku to nie jedna wrona z mojej wiatróweczki padła ;d i wbrew pozorom takim cudem też można wyżądzić krzywdę ;d

@spider-bialystok
mając na myśli zgarbionego i wychudniałego sucharka nie miałeś mnie na myśli ;d
__________________
Kod:
"We francuskim ruchu oporu patrzenie na pluton egzekucyjny uważano za honor, a największym męstwem był uśmiech w momencie strzału"

Zabiłem twojego brata a może pomogłem rozbić twoje małżeństwo?nie ważne co zrobiłem napisz mi notkę

JAK WIDZĘ RIPPERA TO MNIE ŻAL ZŻERA.

Ostatnio edytowany przez Kellerman - 13-04-2007 o 23:56.
Kellerman jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2007, 00:01   #30
Honasolo
Użytkownik Forum
 
Honasolo's Avatar
 
Data dołączenia: 06 04 2007

Posty: 71
Domyślny

Hmmmm
A czy luk moze byc? xD
Mam tez dwa 5kg'mowe hankle, ktorymi mozesz sobie zgniesc czache. ;p

Czy uzylem kiedys borni na kims innym?
Nie liczac strzlania pistolecikami wodnymi, tak. (w walce na badyle xD)

Bylem dwa razy swiadkiem przemocy wobec drugiej osoby przy uzyciu broni:
1. Podczas przerwy grupka kolesi napadla niczego spodziewajaca sie ofiare.
Cala zgraja rzucila sie na niego i dostal decydujacy cios w plecy Widelcem... :/

2. W czasie "bojek hoolsow" jeden, uzyl broni niekonwencjonalnej dymnej razacej (chyba). Nie wiem dokladnie jaka to byla bron, ale kiedy ja poczulem to az mnie oczy draznily z ukladem oddechowym. ;/

P.S.
Bronia moze byc wszystko, nawet glupi kabel od myszki.
Honasolo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2007, 00:15   #31
Kellerman
Użytkownik Forum
 
Kellerman's Avatar
 
Data dołączenia: 12 04 2007
Lokacja: New York
Wpisy bloga: 1

Posty: 267
Stan: Na Emeryturze
Imię: John Doe
Profesja: Elite Knight
Świat: Antica
Poziom: 79
Skille: -,.,-
Poziom mag.: 7
Kellerman ma numer GG 5857403
Domyślny

@Honasolo
twój nick mówi sam za siebie ;d (dla nie rozumujących powiem że po wstawieniu w odpowiednich miejscach spacji wychodzi nam Ho na solo ;d może tylko z tym problemem że pisze Choć na solo ale nie zgłębiajmy się w szczegóły)

Tak masz rację ;d wszystko może posłużyć jako broń szyjka od butelki ,kawałek drewna z wbitym gwoździem , a nawet zwykły kałach ,który wydawałby się przeznaczony do innych celów jak np.ozdoba na biurku.
__________________
Kod:
"We francuskim ruchu oporu patrzenie na pluton egzekucyjny uważano za honor, a największym męstwem był uśmiech w momencie strzału"

Zabiłem twojego brata a może pomogłem rozbić twoje małżeństwo?nie ważne co zrobiłem napisz mi notkę

JAK WIDZĘ RIPPERA TO MNIE ŻAL ZŻERA.
Kellerman jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2007, 00:19   #32
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Pisze się 'chodź'.

Ten temat służy do szpanowania kto ma beret a kto Berettę, tak?...

Schowajcie się wszyscy, mam w piwnicy T-55.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2007, 00:35   #33
Kellerman
Użytkownik Forum
 
Kellerman's Avatar
 
Data dołączenia: 12 04 2007
Lokacja: New York
Wpisy bloga: 1

Posty: 267
Stan: Na Emeryturze
Imię: John Doe
Profesja: Elite Knight
Świat: Antica
Poziom: 79
Skille: -,.,-
Poziom mag.: 7
Kellerman ma numer GG 5857403
Domyślny

@Lasooch
Ja nie wiem o co ci chodzi czyż byś miał jakieś uprzedzenia do broni...może cię w domu bili?wyjeżdżasz tu mi z ortografią zwróciłem uwagę na H lub Ch
fakt też błąd popełniłem ;d ale ty masz naprawdę jakieś problemy jak coś ci się nie podoba to zjeżdżaj,,,nie umiesz czytać?przeczytaj mój pierwszy post bo bo nie chodziło mi tylko o chwalenie się bronią...więc?nie umiesz przelecieć po stronach przeczytać co inni piszą?tylko wchodzi taki żeby nabić posta i do ortów ci się przyczepia jak chcesz to otwieraj sobie temat gdzie inni będą walić błędy a ty je będziesz sprawdzał ok?
__________________
Kod:
"We francuskim ruchu oporu patrzenie na pluton egzekucyjny uważano za honor, a największym męstwem był uśmiech w momencie strzału"

Zabiłem twojego brata a może pomogłem rozbić twoje małżeństwo?nie ważne co zrobiłem napisz mi notkę

JAK WIDZĘ RIPPERA TO MNIE ŻAL ZŻERA.
Kellerman jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2007, 00:43   #34
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kellerman Pokaż post
@Lasooch
Ja nie wiem o co ci chodzi czyż byś miał jakieś uprzedzenia do broni...może cię w domu bili?wyjeżdżasz tu mi z ortografią zwróciłem uwagę na H lub Ch
fakt też błąd popełniłem ;d ale ty masz naprawdę jakieś problemy jak coś ci się nie podoba to zjeżdżaj,,,nie umiesz czytać?przeczytaj mój pierwszy post bo bo nie chodziło mi tylko o chwalenie się bronią...więc?nie umiesz przelecieć po stronach przeczytać co inni piszą?tylko wchodzi taki żeby nabić posta i do ortów ci się przyczepia jak chcesz to otwieraj sobie temat gdzie inni będą walić błędy a ty je będziesz sprawdzał ok?
Od sprawdzania błędów nie ja jestem, ale jak kogoś poprawiasz, rób to dobrze (w tym wypadku nie poprawiałeś kogoś, tylko samo 'ho', ale to obojętne). A taka jest prawda, że na forum, na którym średnia wieku waha się pewnie w granicach 12-13 lat temat o tym, czy ktoś ma broń jest całkowicie bezsensowny. Na kilka tysięcy zarejestrowanych użytkowników jest tu może kilkudziesięciu aktywnych i pełnoletnich zarazem, a może kilku, którzy mogliby mieć zezwolenie na broń palną. I prawda jest taka, że wygląda to tak, jakbyś go zakładał, żeby poszpanować spluwą.

<cut> tu faktycznie źle przeczytałem (zjadłem jeden wyraz), nieistotne </cut>
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.

Ostatnio edytowany przez Lasooch - 14-04-2007 o 00:46.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2007, 00:46   #35
Khan
Użytkownik Forum
 
Khan's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2004
Lokacja: Brzydgoszcz, Fordograd
Wiek: 36

Posty: 1,317
Profesja: Knight
Świat: RL
Domyślny

@topic:

Moja domowa zbrojownia obejmuje:

- Tachi (to coś bardzo podobnego do katany)
- 4x noże orientalne (takie które można kupić w niektórych butikach za 30-100zł)
- Nunchaku (drewno-łańcuch-drewno)
- Kosa duża (ok. 1m - 1,5m ostrze)
- Maczeta (z malezji )
- Shikomi-zue (czyli miecz ukryty w czymś, co miecza nie przypomina. W moim przypadku jest to laska, do podpierania. Wieńczy ją mała metalowa rzeźba smoka walczącego z wężem. Jede ruch nadgarstka i w prawej ręce trzymasz obusieczny krótki miecz, a w lewej - pochwę, która okazuję się stalową rurką.)
- Miecz własnej produkcji (shikomi zue, wykonane z katany ozdobnej, trzonka od siekiery, kilku płachtów skóry, kawałków metalu itp)
- Wakizashi (wykonane ze stali ozdobnej, więc pełni jedynie rolę dekoracyjną)

W sumie 11 sztuk. Nie liczę jakiś tam kijów, pałek do bejzbola, łancuchów, scyzoryków itp. bo to myślę, że każdy posiada.
Khan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2007, 00:49   #36
Kellerman
Użytkownik Forum
 
Kellerman's Avatar
 
Data dołączenia: 12 04 2007
Lokacja: New York
Wpisy bloga: 1

Posty: 267
Stan: Na Emeryturze
Imię: John Doe
Profesja: Elite Knight
Świat: Antica
Poziom: 79
Skille: -,.,-
Poziom mag.: 7
Kellerman ma numer GG 5857403
Domyślny

@Lasoch
tak ale napisałem także ale głównie chodziło o sytuację sporu którymi mógłbyś się pochwalić... nie nie stworzyłem tematu po to by pochwalić się moją bronią...co z tego że średnia wieku waha się między 13-14 podejrzewam że też wliczasz w ten przedział...ale nie zrobiłem tego tematu po to żeby się wykłócać z tobą i nabijać sobie postów...więc nie robie już offtopa

może jeszcze dodam tylko drogi userze że nawet 14 latek podejrzewam że miał styczność z bronią ;d np. może mieć procę ;d
i nie tylko 25 latkom zdarzają się takie sytuację ,ale moim zdaniem nawet częściej takim 14 latkom...

@Khan całkiem pokaźna kolekcja ;d Shikomi-Zue to widziałem w jakimś filmie ;d a tak chyba w jakimś ślepym Samuraju czy jakoś tak ;d...

@Topic No mam jeszcze z białej broni katanę ale taką bardziej ozdobną ;d zamiast kupić sobie nowe okna do sypialni i kuchni to zajrzałem na allegro i właśnie kupiłem takie cudo ;d
I próbowałem jeszcze zrobić pistolet z parasola przyznam że moje próby nie zmarnowały się ;d i ów cudko (którego pomysł zawdzięczam Pogromcom Mitów) potrafi strzelić przebijając się przez 5 cm styropian ;d niby słabe a cieszy ;d
__________________
Kod:
"We francuskim ruchu oporu patrzenie na pluton egzekucyjny uważano za honor, a największym męstwem był uśmiech w momencie strzału"

Zabiłem twojego brata a może pomogłem rozbić twoje małżeństwo?nie ważne co zrobiłem napisz mi notkę

JAK WIDZĘ RIPPERA TO MNIE ŻAL ZŻERA.

Ostatnio edytowany przez Kellerman - 14-04-2007 o 00:58.
Kellerman jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2007, 01:18   #37
Khan
Użytkownik Forum
 
Khan's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2004
Lokacja: Brzydgoszcz, Fordograd
Wiek: 36

Posty: 1,317
Profesja: Knight
Świat: RL
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kellerman Pokaż post
@Khan całkiem pokaźna kolekcja ;d Shikomi-Zue to widziałem w jakimś filmie ;d a tak chyba w jakimś ślepym Samuraju czy jakoś tak ;d...
Owszem. Był to film Zatoichi, tłumaczony czasem na 'Masażysta Ichi'. Główny bohater - ślepy ronin, trudniący się jako tytułowy masażysta i jego zabójczy kostur. Całkiem fajny film wzorowany na starej japońskiej legendzie.
Khan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2007, 06:59   #38
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 36
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Ja na chwilę obecną posiadam katankę.
Obecnie zbieram na drugą, a jak wyhaczę gdzieś za granicą robotę to może i trzeci - taki da pro za kilkanaście tysięcy.
Na razie mam treningowy, niedługo kupuje sobie treningowy, ale taki porządny do treningów Iaido
Pierdół jak Bokkeny, Jo, ASG - nie wyliczam
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2007, 09:27   #39
..::QRAS::..
Manga & Anime
 
..::QRAS::..'s Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2005
Wiek: 35

Posty: 1,795
..::QRAS::.. ma numer GG 638092
Domyślny

-2 shurikeny
-1 kunai
- oraz wiatrowka ale nie wiem jaki model.
__________________
Autor tego posta otrzymał pochwałę

" Choc droga jest bez konca , pozornie bez znaczenia , mniemam ze mam powody by drogi swej nie zmieniac... "

..::QRAS::.. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2007, 11:18   #40
Korektor
Zbanowany
 
Korektor's Avatar
 
Data dołączenia: 18 12 2006
Lokacja: Liberty City :P
Wiek: 38
Wpisy bloga: 5

Posty: 1,023
Domyślny

A może dodam jeszcze, że mieliśmy ćwiczenia z bronią w liceum. I tak dużo nie postrzelaliśmy. Masę czasu zająło przygotowanie w postaci rozbierania i składania broni itp. U nas dostawało się oceny za ilość pkt. zdobytych na strzelnicy w ciągu roku. Oczywiście oceny z PO.
Korektor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 05:44.


Powered by vBulletin 3