Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Broń i przedmioty

Notki

Broń i przedmioty Wszystko o broni i przedmiotach.

Pokaż wyniki sondy: Co lepsze?
Avenger 110 61.80%
Magic sword 68 38.20%
Głosujących: 178. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 12-05-2007, 19:15   #41
YowiKun
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 05 05 2007
Lokacja: mam wiedzieć?

Posty: 7
Stan: Początkujący
Imię: Tensa Yowi
Profesja: Knight
Świat: Candia
Poziom: 9
Skille: 30/31
Poziom mag.: 1
Domyślny

Avenger lepszy według mnie...
YowiKun jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 14-05-2007, 14:11   #42
Stavros
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Avenger. Tańszy, mocniej bije. Do blokowania można mieć MMS i BS chociażby.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 15-05-2007, 09:23   #43
<Lart>
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

@up
niewiesz nie gadaj..Bo jakoś większość z Sova mocniej wali ;]
@topic
z Sova wchodzą mi większe hity niewiem czemu więc zagłosowałem na niego ;]
  Odpowiedz z Cytatem
stary 15-05-2007, 11:34   #44
Aversin
The Witcher
 
Aversin's Avatar
 
Data dołączenia: 02 03 2004
Wiek: 40
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,109
Stan: Na Emeryturze
Aversin ma numer GG 2615286
Domyślny

Ja używam axe więc mi to rybka co jest lepsze .. SCA rox, nic dodaj, nic ująć. Co do Avengera, jestem pewien, że jego obrona nie jest lepsza niż obrona SoVa + MMSa. Miałem przyjemność leczenia, swoim druidem, kolegi na DLach - PoI spawn. Wiadomo, luruje się kupe DLi a później wyciąga pojedynczo i bije. Gdy robił to z samym Avengerem to obrażenia jakie dostawał były znacznie większe niż gdy robił to z SoVem i tarczą. Gdy jest mało przeciwników, to może nie będzie widać wielkiej różnicy, ale gdy tych przeciwników wiele, wtedy dopiero wychodzi prawdziwa obrona jaką posiadamy.
__________________
We all want to help one another, human beings are like that. We want to live by each other's happiness, not by each other's misery. We don't want to hate and despise one another. In this world there is room for everyone and the good earth is rich and can provide for everyone. The way of life can be free and beautiful.
But we have lost the way.
Speech by Charlie Chaplin from "The Great Dictator"
Aversin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2007, 00:05   #45
KrzysiekAxeUser
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Magic Sword
  Odpowiedz z Cytatem
stary 19-05-2007, 05:11   #46
k0m4nd0s
Użytkownik forum
 
k0m4nd0s's Avatar
 
Data dołączenia: 19 05 2007
Lokacja: Zabrze

Posty: 6
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pebe83 Pokaż post
Ja używam axe więc mi to rybka co jest lepsze .. SCA rox, nic dodaj, nic ująć. Co do Avengera, jestem pewien, że jego obrona nie jest lepsza niż obrona SoVa + MMSa. Miałem przyjemność leczenia, swoim druidem, kolegi na DLach - PoI spawn. Wiadomo, luruje się kupe DLi a później wyciąga pojedynczo i bije. Gdy robił to z samym Avengerem to obrażenia jakie dostawał były znacznie większe niż gdy robił to z SoVem i tarczą. Gdy jest mało przeciwników, to może nie będzie widać wielkiej różnicy, ale gdy tych przeciwników wiele, wtedy dopiero wychodzi prawdziwa obrona jaką posiadamy.
Cos w tym jest co napisales. Patrzac po forach gdzie tylko sondy sword czy axe albo jak tu jaki mieczyk to wszyscy wybieraja sca bo jednoreczny i atak 50 i obrona z mms 37. Zakladajac ze liczy sie wiekszy def avenger jest najlepsza bronia w grze. axe atak def -> 50/37 sword atak def -> 50/38. Tak wiec kazda osoba co pisze ze axe lepsze bo ma wiecej ataku a mniej obrony niz swordy myli sie lecz patrzac na to z drugiej strony taka jaka przedstawil nam kolega ktorego zacytowalem cos w tym zapewne jest i dotyczy to zarowno axe jak i sova. Tarcza blokuje nam hity od 2 przeciwnikow naraz dopiero 3 przelamuje defa lecz sword pomimo ze ma wiecej defa o 1 zapewne blokuje tylko hity od 1 przeciwnika a nie od 2 poniewaz nie da sie uzywac broni do ataku i blokowac rownoczesnie. chodzi mi tutaj o oddanie fizyki zycia odnosnie gry. nie da sie jednoczesnie np w realnym zyciu przeciwnika za plecami i tego face2face blokowac i atakowac jak machniemy mieczem w tego z przodu to ten z tylu nam w plecy z jakiegos mieczyka pojedzie. tak samo moze byc w przypadku tibii, a ze obrona sie nie liczy jak to mowia ludzie grajacy z sca ten jeden obrony ave szczerze ? "gowno da" heh owszem atak zajefajny ale bedzie to dobre gdy drut nas sioha a sork nawala z sd nawspomaganie. na samotne hunty ciezko bedzie jak wyskocza ci jakies 2 potworki i twoj def "pojdzie sie kochac". Oczywiscie moje zalozenie moze byc zgubne bo jak wiadomo to tylko gra a nie realne zycie. Jesli zatem moje zalozenie sie sprawdzi dodanie sworda i cluba to jedynie urozmaicenie gry i nawet warlord by nic nie dal bo co z 3 ataku jak def z broni dwurecznej szybko nam pada :> ale jest jeszcze trzecia strona (jakie to zawiłe ) warlord wysoki mlvl i sd i bp z icerapierami :> szybkie zabicie przeciwnika mala strata uh duza strata kasy na sd i icerapierki. Ale jesli moje zalozenie nie sprawdzi sie i def broni blokuje tak samo na 2 przeciwnikow i taka sama jakoscia jak tarcze tylko zalezne jest tym co ma wiecej to zdecydowanie wygrywa sword. ave 50/38 warlord 53/38 (oczywiscie jesli istnieje) w porownania do great axe co wypada z orshabaala 52/22 swordy staja sie najlepszymi broniami w grze. czyli czekamy na questa albo konkretna informacje co z warlordem jak ma byc jak z blessed shield ze tylko popatrzec bo narazie tak z nim jest to axe nadal rzadzi (( minka taka bo ja wole swordy łee hyh Patrzac na to w roli podsumowania dobrze ze tak jest bo co to by byla za gra jakby na lvl 100+ wszystkie najlepsze bronie byly jednoreczne all po np 55/35 bezsens bo swordami latwiej sie gra do momentu ani a pozniej wiadomo sca. a tak mamy cluby dla ludzi poprostu grajacych w tibie 4fun szybko warhammer pykpyk i ciesza sie sword dla ludzi grajacych bardziej hardcorowo ale nie maja ochoty kupowac pacca nawet jak wybija jakis tam 70 albo i wiekszy lvl (ich strata) no a axe dla ludzi z paccem i lvl 100+.

moja teoria
sword - sov+mms
ogolnie w calej grze - nadal sca rzadzi

teoria wiekszy def sie liczy
sword - avenger
ogolnie - avenger

Ostatnio edytowany przez k0m4nd0s - 19-05-2007 o 05:14.
k0m4nd0s jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-05-2007, 08:54   #47
maniurek
Użytkownik forum
 
maniurek's Avatar
 
Data dołączenia: 18 05 2007
Lokacja: Katowice

Posty: 5
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Astera
Poziom: 1
Skille: 11/11
maniurek ma numer GG 2843567
Domyślny

dla mnie lepszy jest sov
maniurek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-05-2007, 15:00   #48
Miklo
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 11 02 2007
Lokacja: Svargrond
Wiek: 31

Posty: 10
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Gildia: -
Świat: Celesta
Poziom: **
Skille: 60+/60+
Poziom mag.: 4+
Domyślny zgoda

zgadzam sie z komandosem.
To chyba jasne ze 2-reczną bronią słabiej sie obronimy niz mieczem i tarczą....
Mimo to zagłosowalem na Avv, jestem typem berserkera.



Sca rządzi, att taki jak Avv i jednoręczna
Miklo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-05-2007, 19:42   #49
szymon287
Użytkownik Forum
 
szymon287's Avatar
 
Data dołączenia: 16 08 2005
Wiek: 33

Posty: 915
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Plotek
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez <Stavros> Pokaż post
Avenger. Tańszy, mocniej bije. Do blokowania można mieć MMS i BS chociażby.
Masta!!! Miales chociaz ave w lapie?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez <Lart> Pokaż post
@up
niewiesz nie gadaj..Bo jakoś większość z Sova mocniej wali ;]
@topic
z Sova wchodzą mi większe hity niewiem czemu więc zagłosowałem na niego ;]
Fart, albo tylko ci sie zdawalo...


@Wszyscy od sca:
Moze i sie wydawac, ze jest lepsza od ave, ale... wezcie w kij w lape i uderzcie kolege, a potem w 2 lapy- kiedy go mocniej zaboli, albo kijek sie zlamie ]:->
__________________
Kiedys Royal Blon, dzisiaj Plotek
szymon287 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-06-2007, 06:26   #50
Gnoll
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 09 06 2006
Lokacja: Daleko
Wiek: 33

Posty: 7
Stan: Zbanowany
Profesja: Sorcerer
Świat: Eternia
Poziom: 999
Skille: 666/666
Poziom mag.: 99
Gnoll ma numer GG 7368830
Żarówka lol

Lol, to po co by zrobili tarcze? zeby ich nie uzywac? gadacie bez sensu wdg was lepiej sie obronisz sama bronia niz bronia i tarcza, to jest bez sera. SOV wygrywa poniewaz mozesz uzywac tarczy.
Gnoll jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-06-2007, 11:02   #51
szymon287
Użytkownik Forum
 
szymon287's Avatar
 
Data dołączenia: 16 08 2005
Wiek: 33

Posty: 915
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Plotek
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gnoll Pokaż post
Lol, to po co by zrobili tarcze? zeby ich nie uzywac?
A czy tarczy uzywa tylko kina? Nie! Postacie magiczne/pall sie slabiej bronia, wiec uzywaja shielda, a kina powinien sie lepiej od nich bronic i zarazem dobrze atakowac, wiec stworzyli ave
__________________
Kiedys Royal Blon, dzisiaj Plotek
szymon287 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 05:24.


Powered by vBulletin 3