Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 04-06-2006, 00:39   #101
King Mati
Użytkownik Forum
 
King Mati's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2006
Lokacja: United States
Wiek: 35

Posty: 434
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 94
Domyślny

Jak zaczolem grac w tibie to bylem jednym z pierwszych na odiedlu nie mialem rl kumpli w tibi i itp pomagal mi inny kumpel co tez guwno iwedzial a to bylo tak:
do 4 lvl expilem na ratah roka robilem chyba ze 3 tyg ok. Na main wiedzialem ze moge lac innych zobaczylem jakiegos 7 lvl y mislalem ze jak on ma 7 a ja 8 to go pokonam zaczolem go lac po dp ;/ oczywiscie wszyscy zuczili sie na mnie potem jak juz sie pod szkolilem zrobilem nowa posta ktora juz mi lepiej szlo ale tez nie za dobrze ;]
__________________



Nie zaznaczaj tego tekstu !!
King Mati jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 04-06-2006, 08:43   #102
Vrael
Użytkownik Forum
 
Vrael's Avatar
 
Data dołączenia: 06 02 2006
Lokacja: Poznan
Wiek: 32

Posty: 526
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Arcania
Domyślny

Heheh... Ja zaczalem grac 22 grudnia 2004, smiesznie bylo, zrobilem sobie palka i co najlepsze, chcialem nim z macy lac >.< dopiero pozniej mi powiedzieli co i jak
Kolega: Ej wiesz paladyn to wali chyba na odleglosc, czemu nie masz chociaz spearow?
Ja: Eee... A no tak jakos, nie mam spearow ale ja wiem ze trzeba, ja wiem
(^ale ze mnie noob byl xDDD)
Potem jacys kolesie na trollach mnie lali ledwo ucieklem odrazu msg do prota(kolegi) ze mnie 12 i 10 level lali XD
W ogole jak wbijalem 47 dista to dla mnie wiecznosc byla, a p set jak jakies mpa i balem sie w nim chodzic, to zamiast p legow wkladalem studded legi bo sie balem ze strace xD A kiedy widzialem 28 lvl to sobie nie moglem wyobrazic jaki to super h level xD
Vrael jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-06-2006, 12:37   #103
Speec
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 29 03 2006
Lokacja: Łuków
Wiek: 34

Posty: 19
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Świat: Aurea
Poziom: 43
Skille: 76
Poziom mag.: 15
Speec ma numer GG 6170266
Domyślny

Moje poczatki tez byly niezle. Na poczatku kolega powiedzial mi co to tibia ( poznalismy sie na wakacjach) No i zrobilem postac na isarze. Don Spector Mi szlo wysztko dobze nauczylem sie wychodzic po drabinie szybko tylko kiedys wpadlem do dziury z bugami i nie moglem wyjsc jednak po jakims tam, zalogowaniu obudzilem sie w swiatyni , myslalem ze ded ale to teleport byl. No wiec po 2 tygodniach wyszedlem z rooka ale bylem noob bo mialem skille 27/27 i long sworda i myslalem ze jestem master a jak kolega dal mi serpent sworda to nie nosilem go bo balem sie ze strace Jednak pozniej poszedlem z kolegami na inferne no i z roka wyszedlem w 4 dni boadajze.
Speec jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-06-2006, 22:21   #104
bartii10
Użytkownik Forum
 
bartii10's Avatar
 
Data dołączenia: 06 05 2006
Lokacja: Kraków
Wiek: 36

Posty: 396
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Bartholdi
Profesja: Elder Druid
Świat: Astera
Poziom: 95
Skille: --/26
Poziom mag.: 64
Domyślny

na poczatku na rooku chodzilem z kolega ktory mi tlumaczyl jak sie to je. pamietam ze jak po jaskiniach chodzilismy mielismy jedna line. nie wiedzielismy jak sie wyciagac do gory. po prostu zrzucalismy line na dol
bartii10 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-06-2006, 00:12   #105
Frapper
Użytkownik Forum
 
Frapper's Avatar
 
Data dołączenia: 17 12 2005
Lokacja: Funreal World
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,580
Frapper ma numer GG 1002880
Domyślny

Pierwsza postać na mainie, wyszedłem na 9 lvlu jak mi koleżanka powiedziała jak.
Ok, jedziemy expić. idziemy z inną koleżanką Valkiria wyskakuje. Bije koleżanke a ja ją prosze, ba błagam żeby jej nie zabiła i jej zapłace...
Do tego drabinka.Ale ha! Miałem nauczyciela(20 vll na rooku miał) który nauczył mnie jeść z krzaka i robić chleb!
__________________

http://mroziak.blogspot.com/
Pierwszy uzytkownik ktory reportuje wlasne posty.

<Tompior> ale najlepsze z kont evana
<Tompior> Rothes_pompowacz_arbuzuw
Frapper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-06-2006, 00:39   #106
Bacabayashi
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny hahaha

Siema all.Ja mialem dopiero zbyty^^kiedys tam juz nie pamietam kolega pokazal mi tibie odpalilem i zobaczylem ta grafike....... od razu wylaczylem
Potemk umpel opowiadal mi ze domek kupuje w tibi taki bylem podjarany ze moznamiec domek i wole w nim spac ze storzylem postac.W sumie ja nie stworylem bo nawet nie umialem-kolega mi stworzyl i dal imie
Nauczyl mnie wszystkiego i poszedl spac a ja taki bylem podjarany ze gralem cala noc i padlem dokladnie 14 razyraz jak zobaczylem orca na rooku to ucieklem do światyni(z końca planszy do światyni :-niezly noobek)
jak zrobilem 8 lvl myslalem okolo 3 dni jaka profesje wybrac i czytal wszystkie poradniki jakie znalazlem w internecie W końcu zdecydowalem sie na sorca^^ Kolega eskortowal mnie do ab i zaczal opowiadac gdzie co jest.Po jakis kilku dniach mialem 10 lvl i przysedl jais 100 lvl kolega powiedzial ze mozna tkai nabic w kilka dni i ze mam szanse pokonac tego h lvla wiec zaczolem go bic a potem sie dziwilem ze do dpeo wejsc nie moge i padlem
pamietam jesze jak dobijalem 13 lvl i mialem miec nowa rozdzke tak sie podjaralismy z koelga ze przysedl do mnie na noc i wbijalism chyba z 4h z 12 na 13 lvl az wkońcu usnelismy.Potem tez sie dzialy rozne rzeczyale juz miej pamietam.POwiem wam ze na poczatku inaczej patrzylem na tibie.bardziej ciekawy bylem i zainteresowany a teraz to jest nalog jak nie zrobie dziennie 3 bp hmm to dzien uwazam za stracony;/ szkoda
  Odpowiedz z Cytatem
stary 28-06-2007, 15:59   #107
Vevo
Użytkownik Forum
 
Vevo's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Lokacja: Łódź
Wiek: 30

Posty: 170
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Secura
Poziom: 53
Skille: 75/75
Poziom mag.: 5
Vevo ma numer GG 8954897
Domyślny

moj poczontek byl taki jak kazdego nie umialme na drabinke wejsc liny uzywac a raz nie pamietam z kad mialem 100 gp ale w 1 platynce i sie pytam kolesia co to jest a on mowi ze nic nie potzrebne ale ze moge mu dac bo on to zbiera i mu dalem a on sie cieszyl i mowil thx noob a ja ze niewiedzialem oco chodzi powiedzialem nie ma za co xD albo jeszcze mialme 1 chara druida zrobilem ciekzo sie nim gralo ale z gry diablo go lubilem wiec gralem wbilme 9 level i nagle koles sie pyta czy chce zarobic ja mowie chce a on to dja passy to sie wlame na server i ci dam ja daje a tu hacked
__________________
Snikers i jedziesz dalej...

Vevo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-06-2007, 16:50   #108
Flasherq
Użytkownik Forum
 
Flasherq's Avatar
 
Data dołączenia: 13 06 2007
Lokacja: Kraków

Posty: 62
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Honera
Poziom: 35
Poziom mag.: 36
Flasherq ma numer GG 5628215 Send a message via Skype™ to Flasherq
Domyślny

Moje początki? Huh... jakże wzruszające... ziom z reala namówił mnie żeby grać w Tibię, no to dawaaaaj! Nauka wchodzenie po drabince, łowienia rybek, podnoszenia itemków, evul PK... Wtedy to Doubleta uważałem za MPA, leather legsy za rare itemek, cobat knifa za legendarnego sworda, a Mino Hella za PoI. Najśmieszniejsze było jak się podniecałem że mam 200gp i rapiera, i jak zazdrościłem koledze że za darmo dostał "BONUS PACKA" (czyli wyszedł na maina)
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Atahun Pokaż post
ta tylko ze pall uha sie foodem nie??
Flasherq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-06-2007, 17:09   #109
elfo.del.bien
Zbanowany
 
Data dołączenia: 25 11 2006
Lokacja: Thais

Posty: 150
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Valoria
Domyślny

Moje pcozatki tez byly dosc ciekawe i smiesznie. Tibie poznalem przez kumpla, kiedys tam napisal ze idzie grac w tibie a ja na to "W to gowno, jak mozna w to grac" (Nie wiedzialem co to tibia, widzialem tylko z dwa czy trzy screeny) Byl taki moment ze bardzo mi sie znudzilo, no to stworzylem postac.. Odechcialo mi sie grac jak zobaczylem ta grafike ale pozniej jakos bylo fajnie. Najbardziej mi sie podobalo zabijanie barankow i sprzedawanie tego w mlynie, i w ogole zbieranie wszsytkiego i sprzedawanie, pamietam jak stalem pod biblioteka z 30min zeby nedzny studded armor za 20gp sprzedac, a jak juz go sprzedalem jaki bylem uradowany Oczywisice nie umialem koszystac z drabinki i taki tam. Wkoncu gdy zdobylem 2lvl moglem wyjsc za miasto, i bezprzerwy do kumpla gadalem "ej to chodz na jaskinie wolfow" i chcialem zaszpanowac ze w ogole znam takie miesjce, a wszystko zerzniete z tibia.pl z mapek . Po okolo jakis 2 tyg grania wyszedlem na maina, wybralem sorca i zaczela sie gra. Sklepu magicznego szukalem z pol godziny, a kasy balem sie wlozyc do depo bo myslalem ze ktos moze otworzyc i mi ukrasc Potem zrobilem sobie paladyna, gralem nim do 30lvl, nie wspominajac ze dowiedzialem sie ze pal to postac dystansowa tak na 20lvl, zawsze walilem ze spike sworda, a to dlatego bo myslalem ze jest najlepszy, ze na rooku to taka legenda i w ogole. Potem mi sie pallek znudzil i znow zrobilem nowego sorca i gram nim do dzis ale po tym update biore sie za robienie najta dopuki nie cofana dawnych dmg postaciom magicznym
elfo.del.bien jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-06-2007, 20:54   #110
michal1904
Użytkownik Forum
 
michal1904's Avatar
 
Data dołączenia: 15 02 2007
Wiek: 31

Posty: 28
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: candia
Domyślny

ja swą pierwszą postacią nie wchodziłem na leżące na ziemi bronie bo myślałem że mnie zranią
__________________
"moje miasto to bialystok"
moje tez


[CHAR]Magiczny Menel from Smietnik[/CHAR]
świat: Candia
profesja: druid
michal1904 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-07-2007, 17:09   #111
Mapa_Europy
Użytkownik Forum
 
Mapa_Europy's Avatar
 
Data dołączenia: 29 06 2007
Lokacja: pl?

Posty: 335
Domyślny

Ojjj, moje poczatki były... komiczne???
Rata waliłem jak w diablo czyli bez muska nawalanka alt i jak najsztbciej ale wygrałem mając 50hp
Drugą sprawą było wchodzenie po drabinkach..
Tą piękną sztukę opanowałem dzięki bratu
Zrobiłem jakieś 20 postaci bo myślałem że za każdym razem będzie lepiej
@down
wtf?
__________________
Ostrzegam Cię...
Mówię Ci nie wchodź tutaj
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch Pokaż post
@Yoh: a za 2k lat ludzie będą nosili moje figurki na szyi!

Ostatnio edytowany przez Mapa_Europy - 10-07-2007 o 00:18.
Mapa_Europy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2007, 15:43
MalyZiomQ
Ta wiadomość została usunięta przez Gangrel. Powód: Działa.
stary 10-07-2007, 21:08   #112
NoCka
Użytkownik forum
 
NoCka's Avatar
 
Data dołączenia: 06 01 2007

Posty: 9
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Saphira
NoCka ma numer GG 7163680
Domyślny

Omg ;p Zacznę od tego, że na początku nie miałam nauczyciela i musiałam sobie radzić zupełnie sama. Postać nr. 1(jakieś 2 lata jak nie więcej temu xP) - nieopatrzniewpadłam do jakiejś dziury i nie umiałam wyjść po drabinie tak więc postać poszła w odstawkę ;p Postać nr. 2(ta właściwa dziś 21lvl i skille 64/62) - przez jakieś 2 godziny zabijałam same króliki, cóż potem mi
sie znudziło więc... nazajutrz był nalot szczurów i ze szczerym zdumieniem odkryłam, że kiedy zabije rata to coś mi rośnie! xD Później dopadła mnie babeczka która żerowała na newbie takich jak ja wtedy ;] Chociaż, w sumie to dzięki niej odkryłam, że jak się coś zabije to można to otworzyć i tam jest food i gp xP Następnie wymieniłyśmy się passami. (Dziś wiem, że jej były trefne) i... postać odzyskałam tylko dzięki szybkiej reakcji i wielkiemu fuksowi (ta jędza już nawet email zmieniła na swój oO). A potem kupiłam buty za 80gp ale nie narzekam ;p gość który mi je wtedy sprzedał jest dziś moim tibijskim mężem i bardzo dobrym przyjacielem ;]
NoCka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-07-2007, 21:38   #113
Adi Ninjax
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

omg moje poczatki


Zmieniałem EQ na podstawie czy mi sie zbroja podobała
Waliłem na początku sheepy zamiast wbijać lvl xD
myślałem że crtl+Q to kopiowanie i w taki sposób straciłem prawie 5k xD
Albo latałem z all rzeczami z rooka i bałem sie dotknąć czegoś takiego jak depo xD
wskoczyłem do dziury i obtoczyly mnie potworki a ja nie miałem liny
chciałem wyjść tak jak na drabinie i nagle napis you are dead a ja "co tooo?"

Ostatnio edytowany przez Adi Ninjax - 10-07-2007 o 21:44.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 10-07-2007, 21:47   #114
Ancient900
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 06 2007
Lokacja: Wrocław
Wiek: 32
Wpisy bloga: 3

Posty: 941
Stan: Początkujący
Imię: ancient~
Profesja: Elite Knight
Świat: Nebula
Poziom: 90+
Domyślny

Ja wiem czy kupowanie steel shielda i battle hammera u u NPC w thais 8 lvl paladynem było śmieszne? Raczej tragiczne Ale i tak wbiłem nim 12 lvl zanim mnie oświecił kumpel że sie walczy na dystans..

Ostatnio edytowany przez Ancient900 - 10-07-2007 o 21:48. Powód: bo tak
Ancient900 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-07-2007, 02:58   #115
Aaronek
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Moje Poczatki

Moje początki hmmm:

Wbicie 8 lv zajelo mi 2 tyg.

Nie wiedziałem jak wchodzić po drabince,rozkopac dziury,ropnać sie-standard

Gdy szedł na mnie mino (rook) "strzelałem " ext a po wejściu na postać cieszyłem sie ze jestem w swiatyni i i tylko bp wypal.

"Kopiowanie" itemek- wmawiałem komuś że jak połozy kasę na stól i wciśnie ctrl+q skopuje kaske.Oczywiście ludzi sie nie nabierali i dokładali kaske a ja myślałem ze sie kopiuje i sam próbowałem.

You advanced to shielding.- O co chodzi?

Ostatnio edytowany przez Aaronek - 11-07-2007 o 03:01.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 11-07-2007, 12:24   #116
Pardzioch3000
Użytkownik Forum
 
Pardzioch3000's Avatar
 
Data dołączenia: 09 07 2007

Posty: 31
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Pardzioch3000 ma numer GG 3664811
Domyślny

dżizus krajst...

no tak. na poczatku duzo pomagali mi koledzy i brat cioteczny. najpierw na rooku nawalalem rabbity i sellalem dla zioma i kupowalem sabre. a potem sie dowiedzialem 2 kroliki wiecej i normalnie mace bym mial. jak byly martwe ciala pajakow albo snakeow i plama zielonej krwi to nie chodzilem po nich bo sie balem ze sie zatruje xD na szczescie gralem na non-pvp i nic mi sie nigdy nie stalo xD
__________________
[CHAR]Krysztopik Master[/CHAR]

14:09 You see yourself. You are rookstayer. Wow, you are so beautiful!
Pardzioch3000 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-07-2007, 12:38   #117
kuva5
Użytkownik Forum
 
kuva5's Avatar
 
Data dołączenia: 18 06 2007
Lokacja: Białystok
Wiek: 34

Posty: 70
Stan: Niegrający
Imię: Kuba xD
Świat: Real life
kuva5 ma numer GG 6664659
Domyślny

Ja też na początku miałem problem z wyjściem z drabinki rook poszedł gdzieś w 6 dni i jak wylazłem z rooka a miałem gdzieś na wyjście z 140gp bo ciągle na ratach siedziałem jak już byłem na mainie z tym też był spory problem ale jak już bylem to chodziłem na roty w ancient temple zaliczyłem tyle deadów ze szok. I to takie początki.
kuva5 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-07-2007, 12:46   #118
Ujo
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 02 2007
Lokacja: Na planecie Ziemia

Posty: 434
Stan: Niegrający
Profesja: Druid
Świat: Secura
Domyślny

A ja miałem zajebistą postać ujo of nova na nova wyszłem na maina do venore z studded armorem,hatchetem i 1k kasy i jakiś noobek zabił mnie spearami 4 razy zawsze pod pretekstem że odda mi bp i tak spadłem od 5 lv i udało mi sie zrobić PONAD 13 lv walczonc kataną kiedy byłem palkiem
i cały czas latałem z katanom i studded setem <lol>
__________________
tibia to gówno jeśli jesteś innego zdania ten filmik jest dla ciebie!http://13k.pl/-/sugestia.php

Ostatnio edytowany przez Ujo - 11-07-2007 o 12:49.
Ujo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-07-2007, 13:18   #119
Ivanomen
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 10 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 33

Posty: 83
Stan: Niegrający
Imię: Druid Ivan
Profesja: Druid
Świat: Guardia
Domyślny

Początki, hehe. Zabijałem z kolegą rabbity i sheepy na rooku. Nie umiałem wejść po drabince (xD). Na mainie nie umiałem otworzyć depo, a jak położyłem coś na nim, to później nie mogłem tego zabrać xD (kolega mi powiedział, jak brać). Na mainie jak skillowałem na bugach pod carlin, to bałem się dać X, żeby mi postaci nie zabiły. Gdy zabił mnie i mojego kolegę hunter, myśleliśmy, że to PK (początkowo grałem na serwerze pvp).
__________________
Best solo: Banshee/giant spider itp.
Best team: Demon

L O S T
Ivanomen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-07-2007, 13:22   #120
Goldscorpion
Użytkownik Forum
 
Goldscorpion's Avatar
 
Data dołączenia: 20 10 2006
Lokacja: Katowice/Lędziny
Wiek: 32

Posty: 414
Stan: Niegrający
Świat: czekam na nowy
Goldscorpion ma numer GG 9387970
Domyślny

Ja raz wołałem do huntera: NO KILL PLZ!
Goldscorpion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:03.


Powered by vBulletin 3