Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Pokaż wyniki sondy: Czy popierasz zdanie Bodka?
Tak. 47 67.14%
Nie. 23 32.86%
Głosujących: 70. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 27-10-2007, 15:06   #21
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wieszok Pokaż post
a co do szkodliwości, to błagam, podając takie niusy proszę o wyniki jakiś badań, ok?...
Zdaje się, że (czyste) THC jest względnie zdrowe. Zapobiega miażdżycy naczyń krwionośnych, spowalnia rozwój AIDS u osób z HIV i cośtam jeszcze robi. W Holandii są lekarstwa oparte na THC (lekarstwa, nie skręty ;x). Ale i tak ten syf co 'coponiektórzy' palą to jakieś wychodowane przy sztucznym świetle w chemikaliach świństwo i nie ma w tym nic z naturalnego, czystego tetrahydrocannabinolu.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 27-10-2007, 15:24   #22
Shanhaevel
Użytkownik Forum
 
Shanhaevel's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2004
Lokacja: Uwiędły Las

Posty: 2,391
Shanhaevel ma numer GG dam na pw.
Domyślny

@Koszyk
Jak ktoś chce wcinać kupę, niech wcina, mogę mu nawet dostarczać. JA nie chcę wcinać kupy i co mi do tego, że ktoś to robi?
Shanhaevel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-10-2007, 16:02   #23
Tovob Lard
Użytkownik Forum
 
Tovob Lard's Avatar
 
Data dołączenia: 21 01 2006
Wiek: 34

Posty: 295
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wieszok Pokaż post
Mi nic do tego, ale nie chcę by po osiedlu latał mi gościu z gnatem/nożem na bani po amfie... -.-"Tia, a wiesz co to przyzwyczajenia kulturowe? Alkochol i tytoń są OK ponieważ towarzyszą człowiekowi od zarania dziejów, z drugami już inna sprawa... w starożytnym Egipcie/Rzymie/Grecji nikt nie wciągał kreski... -.-"To prawda, jeden raz =/= uzależnienia, ale to sprawa każdego człowieka z osobna, a co do szkodliwości, to błagam, podając takie niusy proszę o wyniki jakiś badań, ok?...

Ja nie jestem za legalizacją drugów, kiedyś miałem taki okres ale to przechodzi lepiej nie pchac się w to gówno...

@down: czyste THC, ale paląc trawkę nie jara się samego THC ale również całą zieleninkę na około...
Narkotyki towarzysza człowiekowi od czasów prehistorii, tylko sposób użycia się zmienił.
Amfetamina tylko pobudza, nie masz po niej zadnych chorych akcji

Ostatnio edytowany przez Tovob Lard - 27-10-2007 o 16:10.
Tovob Lard jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-10-2007, 16:02   #24
Gadziu
Użytkownik Forum
 
Gadziu's Avatar
 
Data dołączenia: 16 04 2004
Lokacja: Nigdzie indziej
Wiek: 35

Posty: 330
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

bodek pierdoli glupoty, jednak idea odciagniecia nieletnich od siegniecia po narkotyki jest jak najbardziej prawidlowa.
generalnie poza paroma osobami, liche macie pojecie o narkotykach i ich obecnosci w kulturze, wiec wiekszosc postow brzmi conajmniej smiesznie
zachecam do siegniecia po fachowa literature, pokazuje troche inny punkt widzenia niz otaczajaca nas zewszad (juz od ~10 lat, niestety) propaganda antynarkotykowa
__________________
tiruriru
Gadziu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-10-2007, 16:08   #25
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Ten koleś był kiedyś u mnie w szkole.

Gadał dużo śmiesznych rzeczy ale wszystko kręciło się wokół tego aby wbić młodemu do łba trochę mhrocznych treści dot narkotyków.

Imo z osób na sali którzy słuchali i nie brali, to nabrali trochę rozwagi co do tego tematu, a Ci, co brali, olali kolesia totalnie i wydawało im się, że gada bzdury ; p

Jeśli chodzi o mnie to fajnie mi się go słuchało i jakoś nie czułem, że zmarnowałem czas, który tam przesiedziałem.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-10-2007, 16:10   #26
Korektor
Zbanowany
 
Korektor's Avatar
 
Data dołączenia: 18 12 2006
Lokacja: Liberty City :P
Wiek: 38
Wpisy bloga: 5

Posty: 1,023
Domyślny

Kiedyś było to wieczorem w radiu. Wiem, bo wtedy byłem "na trasie". Ciekawie opowiadał, nie wiem jakie to ma zastosowanie w praktyce, ale chętnie tego posłuchałem ;p
Korektor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-10-2007, 16:20   #27
Vanhelsen
Użyszkodnik
 
Vanhelsen's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2004
Lokacja: Festung Breslau
Wiek: 34

Posty: 4,597
Stan: Początkujący
Imię: Vanhelsen
Profesja: Druid
Gildia: Inner Circle
Świat: Auchindoun
Poziom: 80
Skille: LW/Skin
Poziom mag.: 2k
Vanhelsen ma numer GG 2690575
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tovob Lard Pokaż post
Narkotyki towarzysza człowiekowi od czasów prehistorii, tylko sposób użycia się zmienił.
Amfetamina tylko pobudza, nie masz po niej zadnych chorych akcji
Amfa pojawiłą się pod koniec XIX wieku... czysta kokaina też pojawiła się pod koniec XIX wieku, a w XVI wieku król Hiszpanii zabronił uprawy i zażywania krzaku Koki. Heorina? O dziwo, też pojawiła się pod koniec XIX wieku, LSD pojawiło się w XX wieku, wybacz. Tak, Opium w Azji zażywano już w neolicie, Marihuanę znaleziono nawet przy zmumifikowanym Chińskim szamanie sprzed 2,500 lat temu...
Co z tego wynika?..., może to, że narkotyki nie są wpisane w kulturę europejską "od czasów prehistorii"?... -.-"

@down: nie tylko Hitlerowskim, druga strona (tzn USMeani) też mieli przy sobie działki amfy na "nagłe wypadki na polu walki"...
__________________
Kłócenie się na forum jest jak uczestniczenie w paraolimpiadzie, może i wygrasz, ale nadal będziesz zacofanym -.-"



Ostatnio edytowany przez Vanhelsen - 27-10-2007 o 16:27.
Vanhelsen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-10-2007, 16:25   #28
lololol
Użytkownik Forum
 
lololol's Avatar
 
Data dołączenia: 21 06 2007

Posty: 225
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Co do historii. Wiecie, ze zolnierzom hitlerowskim podczas IIWS podawali amfetamine, by byli bardziej sprawni bojowo? :>

A co do Bodka: Chlopak dobrze gada, ale momentami bije od niego taka hmmm 'polityczna poprawnoscia' w stylu: "to zle, tak bardzo zle ze strach =O"
lololol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-10-2007, 16:27   #29
Gadziu
Użytkownik Forum
 
Gadziu's Avatar
 
Data dołączenia: 16 04 2004
Lokacja: Nigdzie indziej
Wiek: 35

Posty: 330
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

zaslepiony jestes
opiaty znane sa od tysiecy lat, nie wazne czy jako heroina czy 'zwykle' opium.
Narkotyki w kulturze euroazjatyckiej (jak w kazdej innej zreszta) obecne sa od zawsze. To wlasnie od nich wziela sie religia. W kulturze europejskiej najczesciej uzywane byly wszelkiego rodzaju grzyby, powoj i konopie
__________________
tiruriru
Gadziu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-10-2007, 16:28   #30
ripper
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 08 2004
Wiek: 33

Posty: 3,349
Stan: Na emeryturze
ripper ma numer GG 3603576
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez PanKracy
O tak! Zróbmy z Polski drugą stolicę narkomanów, tak jak to jest w Holandii. I jak myślisz ze alkohol to to samo co narkotyki to gratuluje wiedzy na ten temat.
Z tego co wiem to po ludzie pijani popełniają o wiele więcej przestępstw niż naćpani. Niestety brak mi sensownych danych na ten temat, ale prawda jest taka, że jak rodzice zjedzą swoje dziecko po LSD to jest halo na cały świat, a jak pareset tysięcy alkoholików katuje swoje żony, jeździ samochodem "na rauszu" i demoluje przystanki autobusowe, to jest to TOLEROWANE przez społeczeństwo.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez spider-bialystok
tyle, ze w Holandii dzieki legalizacji panstwo ma kontrole nad handlem narkotykami
Nad częścią mają kontrolę, nad częścią nie mają. To nie jest tak różowe, jak by się mogło wydawać, ale przynajmniej nie panuje tam taka hipokryzja.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Koszyk
Ale po alkoholu masz pewnosc ze nie urodzi Ci sie dziecko z 3cia reką albo bez nogi... po narkotykach sa defekty.
Chyba nie masz pojęcia o fali pijących matek, które rodzą upośledzone dzieci. Pieprzysz głupoty.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Koszyk
Jadles kiedys kupe? zapewne nie... czemu?
Hm, bo nie chciał? To, że coś jest dostępne, nie znaczy że musi być na to popyt. Argument na poziomie przedszkola.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rupert
Co to THC jest ono mniej szkodliwe od fajek i pieprzenie że każdy kto zapali jointa skończy na heroinie/amfetaminie jest tak samo trafne jak to, że każdy co wypije piwo skończy pod sklepem z jabolem w ręce.
Jeden joint - nie. Sto jointów - może tak, a może nie. Tak samo z piwem. Alkohol i narkotyki to jedno i to samo w efekcie, tylko że narkomanów się piętnuje, a alkoholików toleruje.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez lololol
A co do Bodka: Chlopak dobrze gada, ale momentami bije od niego taka hmmm 'polityczna poprawnoscia' w stylu: "to zle, tak bardzo zle ze strach =O"
Taa... Fuck the system! No i co z tego, że poprawnie polityczny?

Temat o narkotykach na tym forum wygląda podobnie do tematów o muzyce. Flame war od początku do końca, z czego duża większość osób albo nie wie o czym mówi, albo powtarza znane sobie slogany.
ripper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-10-2007, 16:32   #31
lololol
Użytkownik Forum
 
lololol's Avatar
 
Data dołączenia: 21 06 2007

Posty: 225
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Cytuj:
Taa... Fuck the system! No i co z tego, że poprawnie polityczny?
To z tego, ze niekoniecznie chcial powiedziec dokladnie to samo, co powiedzial. A system jaki mamy taki mamy i trzeba sie przystosowac ; )
lololol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-10-2007, 16:39   #32
Gogar
Użytkownik Forum
 
Gogar's Avatar
 
Data dołączenia: 10 07 2007
Lokacja: padł mi mózg

Posty: 656
Imię: Tolek
Gildia: #;d
Świat: POLNet
Poziom: +o
Skille: Mrok
Gogar ma numer GG 6484638
Domyślny

THC wypala szare komórki. Koleżanka ostatnio mi przedstawiła rok starczego kolesia, który od 3 lat pali marihuanę. Wszystko wyglądało mniej więcej tak:
-Siema, jestem Filip.
-HEHHEHEHEHE FAJNIE : D D: D
Był zupełnie trzeźwy.
Gogar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-10-2007, 16:47   #33
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gogar Pokaż post
THC wypala szare komórki. Koleżanka ostatnio mi przedstawiła rok starczego kolesia, który od 3 lat pali marihuanę. Wszystko wyglądało mniej więcej tak:
-Siema, jestem Filip.
-HEHHEHEHEHE FAJNIE : D D: D
Był zupełnie trzeźwy.
No, to mogłeś się chociaż przedstawić ; /
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-10-2007, 16:49   #34
Vanhelsen
Użyszkodnik
 
Vanhelsen's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2004
Lokacja: Festung Breslau
Wiek: 34

Posty: 4,597
Stan: Początkujący
Imię: Vanhelsen
Profesja: Druid
Gildia: Inner Circle
Świat: Auchindoun
Poziom: 80
Skille: LW/Skin
Poziom mag.: 2k
Vanhelsen ma numer GG 2690575
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gogar Pokaż post
THC wypala szare komórki. Koleżanka ostatnio mi przedstawiła rok starczego kolesia, który od 3 lat pali marihuanę. Wszystko wyglądało mniej więcej tak:
-Siema, jestem Filip.
-HEHHEHEHEHE FAJNIE : D D: D
Był zupełnie trzeźwy.
to to i ja wiem... miałem w I gim fajną laskę w klasie, pogadać można było i ogólnie, no ale zaprzyjaźniła się z grupką "HH-Chłopców", Jointy i te sprawy... w 3 gim to już nawet krótkiej sensownej rozmowy nie dało się z nią prowadzić... a szkoda, bo fajna laska się zmarnowała :S
__________________
Kłócenie się na forum jest jak uczestniczenie w paraolimpiadzie, może i wygrasz, ale nadal będziesz zacofanym -.-"


Vanhelsen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-10-2007, 17:02   #35
Mad-Sin
Użytkownik Forum
 
Mad-Sin's Avatar
 
Data dołączenia: 17 01 2007
Lokacja: In the coffin...

Posty: 366
Stan: Niegrający
Mad-Sin ma numer GG 4619816
Domyślny

Tak, tak. Wszystko zaczyna się od trawki...

Wpadasz w towarzystwo i zielono całymi dniami.
Nie wystarcza... dochodzi Władek. Teraz to już biało-zielono na zmianę.

To też nie wystarcza... no to może meta? Dobra biało-biało-zielono.
Potem może kodeina albo dxm? Okej no to jazda.

Potem królowa heroina... i stajesz się największym kumplem pana X z przychodni, zaczynasz w*******ać Prozak i modlisz się żeby wyjść.


Takie pierdolenie nie ma sensu. Czemu? Popatrzcie ilu ludzi na kg wdupia efedrynę. Ilu na litry wtłacza w siebie kofeinę.

Jeśli mówimy o narkotykach, a co dopiero o legalizacji to na tą listę powinna trafić też kawa i czekolada oraz pełno leków na kaszel, etc.
__________________
<wieszok tu był>
Mad-Sin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-10-2007, 17:29   #36
Gogar
Użytkownik Forum
 
Gogar's Avatar
 
Data dołączenia: 10 07 2007
Lokacja: padł mi mózg

Posty: 656
Imię: Tolek
Gildia: #;d
Świat: POLNet
Poziom: +o
Skille: Mrok
Gogar ma numer GG 6484638
Domyślny

Kodeina aż tak szkodliwa nie jest ;p
Gogar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-10-2007, 17:41   #37
Gadziu
Użytkownik Forum
 
Gadziu's Avatar
 
Data dołączenia: 16 04 2004
Lokacja: Nigdzie indziej
Wiek: 35

Posty: 330
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

lmfao
kodeina to opiat, opiaty sa raczej szkodliwe, w koncu prowadza do uzaleznienia fizycznego
no i mozesz skonczyc jako helupiarz jadac na opiatach

zeby bylo smieszniej, dxm zostalo wprowadzone jako mniej szkodliwa alternatywa dla kodeiny z lekach na kaszel.
__________________
tiruriru
Gadziu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-10-2007, 19:00   #38
gorgi
Użytkownik Forum
 
gorgi's Avatar
 
Data dołączenia: 16 05 2004
Lokacja: ubikacja!

Posty: 610
gorgi ma numer GG 3064753
Domyślny

mogę sie przyznać, pierwszą styczność z narkotykami miałem z rok temu?
Powiem wam, to zależy od siły charakteru człowieka, ja np. powiedziałem sobie, że nigdy nie ruszę żadnej chemii, i jak narazie żadnych piguł, fety, ścierwa, kwacha. Nic.
Jedyne co to tylko czasem skun, pytacie po co? Nieliczni napewno napiszą, jesteś głupi że bierzesz coś takiego, jest w tobie zuo, nie wyrośniesz na nikogo, ale ucze sie dalej tak jak sie uczyłem, chociaż jaram od właśnie tego roku (oczywiście są przerwy jak 1 miesiąc itp)
Wszystko zależy od podejścia, i siły umysłu.
gorgi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-10-2007, 19:09   #39
lololol
Użytkownik Forum
 
lololol's Avatar
 
Data dołączenia: 21 06 2007

Posty: 225
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Ta, wszystko od sily umyslu. Nie mowie ze umrzesz czy qrwa staniesz sie downem przez to, ale jakis wplyw to na ciebie ma. Niekoniecznie musi to byc silne i musisz to zauwazac ; ). Wszystkie srodki wywieraja na nas jakis wplyw - predzej, czy pozniej.
lololol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-10-2007, 19:09   #40
ripper
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 08 2004
Wiek: 33

Posty: 3,349
Stan: Na emeryturze
ripper ma numer GG 3603576
Domyślny

Nie ma to jak wiara w swoją siłę. Powodzenia.

Btw - nie, nie jestem przeciwnikiem narkotyków, po prostu bawi mnie podejście 'ja jestem silny'. Oczywiście nie każdy przechodzi od trawy do hery, ale ilu takich było?
ripper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 03:28.


Powered by vBulletin 3