Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp.

Notki

tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp. Tutaj możesz wyrazić swoją opinię na temat strony, wskazać błąd i zasugerować czego brakuje.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 27-02-2008, 20:43   #161
Dawergo
Użytkownik Forum
 
Dawergo's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 31

Posty: 831
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Dawergo
Profesja: Druid
Gildia: Poland Team
Świat: Eonar
Poziom: 80
Domyślny

* Remon Reo

* W październiku kończę 16 lat.

* Na jakim poziomie znasz j. angielski?
B. dobrym.

* Czy znasz inne języki obce i w jakim stopniu?
Niestety nie.

* Czy znasz jakieś języki programowania (C++, html, php, vb, etc)? Jeśli tak, to jakie i w jakim stopniu?
Html w stopniu zaawansowanym, niedługo zacznę nauke C++.

* Od jak dawna grasz w tibie i ile czasu dziennie/tygodniowo poświęcasz na grę?
Dziennie jakieś 3-4 godziny. W weekendy trochę więcej

* Jaki level ma Twoja najlepsza postać? (wymagany nick - jeżeli nie chcesz go zdradzać publicznie - wyślij mi w PW)
Dawergo Sewery 65 elder druid obecnie w wojnie o wyzwolenie servera ;D.

* Czy masz jakieś doświadczenie w tworzeniu stron internetowych? Czy tworzyłeś/pomagałeś tworzyć jakieś większe projekty? Jeśli tak, to jakie?
Umiem to robić w htmlu, ale żadnych większych projektów. Jedna stronka o World of warcraft, razem z kumplem, nic więcej.

* Jak długo jesteś użytkownikiem tibia.pl ?
We wrześniu miną 3 lata.

* W jakich dziedzinach chciałbyś pomagać? (np. mapy, potwory, taktyki, etc.)
Taktyki, potwory, questy i bronie

* Dlaczego powinnismy przyjąć właśnie Ciebie?
Chce pomagać w rozwijaniu się strony, większość questów które moge wykonać, staram się wykonywać zaraz po update, więc moge je dokładnie opisywać, przećwiczyłem bardzo dużo taktyk na potwory, i chociaż lvl mojej najlepszej postaci nie jest zastraszający, naprawde dużo nią zrobiłem, tak jak moją obecną postacią
__________________
Prawie nowy rekord. 62 KB w podpisie. Wald~

http://www.cda.pl/gry-online/g/f_toya2.htm

http://www.toya.net.pl/~qqraczy/lekcja1.swf

Ostatnio edytowany przez Dawergo - 03-03-2008 o 14:15. Powód: Oddzieliłem poszczególne pytania, żeby było bardziej przejrzyste.
Dawergo jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 27-02-2008, 20:44   #162
Achmes
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 04 2007

Posty: 46
Domyślny

Nick:Achmes
Wiek: 15
J.angielskiZaawansowany, z pełną swobodą dogadam się z innymi osobami.
Inne językiFrancuski, podstawy
Języki programowania: Znam. Html - średnio zaawansowany, javascript - podstawy, php - w trakcie uczenia.
Od jak dawna gram? Od dawna. Ok. 4 lat. W tibie gram różnie. Czasami wole poświęcic czas przy komputerze na czytanie for - wtedy gram bardzo mało. Za to niekiedy, jestem w stanie spędzić ok. 5h przy grze (Wliczając krótkie przerwy. Gra grą, ale wzrok też jest ważny)
Lvl postaci48 - Achmes.
Strony www. Owszem mam doświadczenie, projektowałem strony www, ale tylko dla swoich celów.
Jak długo jestem użytkownikiem tibia.pl? Praktycznie od kiedy zacząłem gre. około 4 lat.
W jakich dziedzinach chciałbyś pomagać? Dostosuje się do potrzeb. Mam doświadczenie w rozwiązywaniu zagadek, odkrywaniu tajemnic etc. Lubię zarówno 'zwiedzać' świat tibii jak i chodzić wspólnie na polowania.
Dlaczego powinniśmy przyjąć właśnie Ciebie? Sądzę, że w porównaniu do dużej ilości osób grających w tibie, jestem bardziej kulturalny i doświadczony. W przeszłości w grze miałem pozycje tutora i byłem bardzo szanowany. Obecnie zrezygnowałem z tej pozycji, jednak w każdej chwili mogę ponownie zdac test bezbłędnie.

Grałem wszystkimi profesjami w grze (wliczając tą nieoficjalną - rookstayera).
Podsumowując. Gram w tibie ponad 4 lata, posiadałem kilkukrotnie konto premium.

Ostatnio edytowany przez Achmes - 27-02-2008 o 20:48.
Achmes jest offline  
stary 27-02-2008, 21:00   #163
Volshio
Użytkownik Forum
 
Volshio's Avatar
 
Data dołączenia: 24 10 2006
Lokacja: Siemianowice

Posty: 212
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Gildia: Jest :)
Świat: Morgana?
Poziom: 8
Skille: kto to?
Domyślny

* Twój nick.
[Don Skylane]
* Twój wiek.
[18lat]
* Na jakim poziomie znasz j. angielski?
[3+ (W skali szkolnej)]
* Czy znasz inne języki obce i w jakim stopniu?
[Nie]
* Czy znasz jakieś języki programowania (C++, html, php, vb, etc)? Jeśli tak, to jakie i w jakim stopniu?
[Troche html, 3-]
* Od jak dawna grasz w tibie i ile czasu dziennie/tygodniowo poświęcasz na grę?
[Gram od 3 lat, 6h/dzien, 55h/tydzien]
* Jaki level ma Twoja najlepsza postać? (wymagany nick - jeżeli nie chcesz go zdradzać publicznie - wyślij mi w PW)
[68 Pall Martinas]
* Czy masz jakieś doświadczenie w tworzeniu stron internetowych? Czy tworzyłeś/pomagałeś tworzyć jakieś większe projekty? Jeśli tak, to jakie?
[Zrobilem kiedys wlasna strone internetowa, strona byla zrobiona lecz nieopublikowana]
* Jak długo jesteś użytkownikiem tibia.pl ?
[3lata, 2lata na forum]
* W jakich dziedzinach chciałbyś pomagać? (np. mapy, potwory, taktyki, etc.)
[Potwory, taktyki, poradniki, forum, bronie, wyposarzenie]
* Dlaczego powinnismy przyjąć właśnie Ciebie?
[Zawsze chcialem pomagac przy tworzeniu strony o tibii, jestem mily, rzetelny, pomoc innym sprawia mi radosc, codziennie po kilka razy odwiedzam tibia.pl i forum tibia.pl]
* Moje uwagi
[Posiadam duzo postaci, mialem/mam 51knight, 58knight, 42pall / 43ED, 68pall i mase noob charow, nie gram dla lvl tylko dla zabawy i znajomych]
__________________
Pomogłem? Nie.. Szkoda
Dzieki Za Wysłuchanie
Sorka Za Błędy


Siemianowice Śląskie - To Miasto Jest Nasze
Ruch Chorzów

Ostatnio edytowany przez Volshio - 29-02-2008 o 10:16.
Volshio jest offline  
stary 27-02-2008, 21:05   #164
mateusz walowski
Użytkownik Forum
 
mateusz walowski's Avatar
 
Data dołączenia: 07 02 2005
Lokacja: Ankh
Wiek: 34

Posty: 52
Wyślij wiadomość przez ICQ do mateusz walowski mateusz walowski ma numer GG 3477071
Domyślny Nabór

* Twój nick.
mateusz walowski
* Twój wiek.
16 <za miesiąc 17>
* Na jakim poziomie znasz j. angielski?
Poziom zaawansowany <nauka od 5 roku życia?
* Czy znasz inne języki obce i w jakim stopniu?
Rosyjski <podstawy>
Niemiecki<podstawy>
* Czy znasz jakieś języki programowania (C++, html, php, vb, etc)? Jeśli tak, to jakie i w jakim stopniu?
html - podstawy (głównie do zabaw)
* Od jak dawna grasz w tibie i ile czasu dziennie/tygodniowo poświęcasz na grę?
w tibie gram o 5 lat Chwilowo przerwa w grze
* Jaki level ma Twoja najlepsza postać? (wymagany nick - jeżeli nie chcesz go zdradzać publicznie - wyślij mi w PW)
Naughty dragon-Celesta (retired)
* Czy masz jakieś doświadczenie w tworzeniu stron internetowych? Czy tworzyłeś/pomagałeś tworzyć jakieś większe projekty? Jeśli tak, to jakie?
Głównie fanowskie projekty miiędzy innymi.Stronka poświęcona grze Counter Strike
* Jak długo jesteś użytkownikiem tibia.pl ?
3-4 lata
* W jakich dziedzinach chciałbyś pomagać? (np. mapy, potwory, taktyki, etc.)
Potwory,Taktyki
* Dlaczego powinnismy przyjąć właśnie Ciebie?
Jestem wyrozumiałym oraz odpowiedzialnym człowiekiem który wyrósł z głupich żartów.
__________________
Miałem Dziwny sen widziałem indianke na koniu. ..Lecz gdy sie obudziłem koń stał a indianki nie było
mateusz walowski jest offline  
stary 27-02-2008, 21:06   #165
mateusz walowski
Użytkownik Forum
 
mateusz walowski's Avatar
 
Data dołączenia: 07 02 2005
Lokacja: Ankh
Wiek: 34

Posty: 52
Wyślij wiadomość przez ICQ do mateusz walowski mateusz walowski ma numer GG 3477071
Domyślny

[quote=mateusz walowski;1927427]* Twój nick.
mateusz walowski
* Twój wiek.
16 <za miesiąc 17>
* Na jakim poziomie znasz j. angielski?
Poziom zaawansowany <nauka od 5 roku życia>
* Czy znasz inne języki obce i w jakim stopniu>
Rosyjski <podstawy>
Niemiecki<podstawy>
* Czy znasz jakieś języki programowania (C++, html, php, vb, etc)? Jeśli tak, to jakie i w jakim stopniu?
html - podstawy (głównie do zabaw)
* Od jak dawna grasz w tibie i ile czasu dziennie/tygodniowo poświęcasz na grę?
w tibie gram o 5 lat Chwilowo przerwa w grze.
* Jaki level ma Twoja najlepsza postać? (wymagany nick - jeżeli nie chcesz go zdradzać publicznie - wyślij mi w PW)
Naughty dragon-Celesta (retired).
* Czy masz jakieś doświadczenie w tworzeniu stron internetowych? Czy tworzyłeś/pomagałeś tworzyć jakieś większe projekty? Jeśli tak, to jakie?
Głównie fanowskie projekty miiędzy innymi.Stronka poświęcona grze Counter Strike.
* Jak długo jesteś użytkownikiem tibia.pl ?
3-4 lata.
* W jakich dziedzinach chciałbyś pomagać? (np. mapy, potwory, taktyki, etc.)
Potwory,Taktyki.
* Dlaczego powinnismy przyjąć właśnie Ciebie?
Jestem wyrozumiałym oraz odpowiedzialnym człowiekiem który wyrósł z głupich żartów.
__________________
Miałem Dziwny sen widziałem indianke na koniu. ..Lecz gdy sie obudziłem koń stał a indianki nie było
mateusz walowski jest offline  
stary 27-02-2008, 21:07   #166
D_mon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 10 2007

Posty: 16
Domyślny Podanie

* Twój nick
-Szalony Farmer Zpoh.

* Twój wiek
-Niedługo kończę 16.

* Na jakim poziomie znasz j. angielski?
-W stopniu Gimnazjalnym komunikacja z innymi tibijczykami i tłumaczenie dla siebie tekstów z tibii.com raczej nie stanowi dla mnie przeszkody jak czegoś nie rozumiem to biegle posługuje sie wszelkimi słownikami ;P.

* Czy znasz inne języki obce i w jakim stopniu?
-Żadnego innego języka nie opanowałem ale uczyłem sie języka rosyjskiego i z własnej inicjatywy próbowałem nauczyć sie japońskiego znam dużo słów ale nie umiem składać zdań.

* Czy znasz jakieś języki programowania (C++, html, php, vb, etc)? Jeśli tak, to jakie i w jakim stopniu?
-Pisałem kiedyś stronę internetową dla kuzyna który zajmuje sie tym zawodowo miał małe zamówienie, pozwolił mi zrobić na próbę w pajączku, napisałem szybko i mu wysłałem ale nie zostało to opublikowane mimo to sądzę że umiem sie znaleźć po trochu w większości tego typu językach.

* Od jak dawna grasz w tibie i ile czasu dziennie/tygodniowo poświęcasz na grę?
-Gram średnio 2h dziennie czasem znajdzie sie czas żeby zagrać dłużej, Gram od ok. 3 lat.

* Jaki level ma Twoja najlepsza postać? (wymagany nick - jeżeli nie chcesz go zdradzać publicznie - wyślij mi w PW)
-Kiedyś miałem Adora Zaratexa na 33 poziomie, jednak byłem wtedy mało doświadczonym graczem i straciłem ją w wyniku spotkania z hakerem. Na długo przestałem grać i powróciłem niedawno w roli Cornett 'a 32 poziom

* Czy masz jakieś doświadczenie w tworzeniu stron internetowych? Czy tworzyłeś/pomagałeś tworzyć jakieś większe projekty? Jeśli tak, to jakie?

-Tak jak napisałem wyżej (przy 5 punkcie), mam kuzyna który zajmuje sie tym zawodowo jeśli dostałbym jakieś zadanie od was mój kuzyn na pewno znalazł by kilka minut żeby mi pomóc.

* Jak długo jesteś użytkownikiem tibia.pl ?
-Od początku mojej gry(od 3 lat) jeśli jakiś polak w tibii potrzebował pomocy w ocenieniu siły potworka podawałem mu link na te stronę, niestety w niektórych miejscach tibia.pl jest o wiele gorsza od tibi wiki, ale mam nadzieje poprawić te błędy .

* W jakich dziedzinach chciałbyś pomagać? (np. mapy, potwory, taktyki, etc.)
-Nie prowadzę rozwiniętego życia towarzyskiego od czasu do czasu wyjdę gdzieś z kolegą/koleżanką, większość czasu poświęcam na robieniu niczego więc mam nadzieje zapełnić ten czas czymś konstruktywnym, chętnie zajmę sie potworami, taktykami i poprawianiem błędów kosmetycznych w działach z itemami(czasem denerwuje mnie brak podstawowej informacji skąd dostać item bądź jaką broń można umagicznić), mogę zając sie również innymi działami mam sporą wiedzę związaną z tibią i lubię prowadzić różne doświadczenia np. z czarmi (ostatnio sprawdzałem możliwości Exana mas mort)

* Dlaczego powinnismy przyjąć właśnie Ciebie?
-Myślę że moje umiejętności są wystarczające, łatwo sie nie poddaje potrafię wykonywać nawet najbardziej mozolne prace i lubię tę stronę chciałbym udzielić sie jakoś w jej rozwoju.

Ostatnio edytowany przez D_mon - 27-02-2008 o 21:15.
D_mon jest offline  
stary 27-02-2008, 21:14   #167
Skaza
Użytkownik forum
 
Skaza's Avatar
 
Data dołączenia: 27 02 2008
Lokacja: Bełchatów

Posty: 4
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Thoria
Poziom: 95
Skille: xx/xx
Poziom mag.: 7
Skaza ma numer GG 8226088
Pergamin

[1]: Skaza.
[2]: 21 lat.
[3]: b. dobrze
[4]: Koreański (podstawa), Niemiecki (podstawa), Angielski (b. dobrze)
[5]: PHP (b. dobrze), HTML (perfekt), C++ (dobrze)
[6]: W tibię gram od 7 lat, dziennie poświęcam jej około 8h dnia.
[7]: 95 lvl ek nick: Negina Mosze
[8]: Tak, zajmowałem się tworzeniem stron internetowych (nie na yoyo.pl, tylko na płatnych domenach).
Pomagałem w projektach:
- www.teamhost.pl
- www.privsro.pl
Moje własne projekty:
- www.privsro.pl
[9]: Użytkownikiem serwisu tibia.pl jestem od bardzo dawna. Nie udzielałem się na forum, ponieważ nie miałem w tym żadnego interesu. Codziennie odwiedzam serwis, ponieważ potrzebne mi są informacje na temat potworów, oraz interesują mnie nowości z Tibii.
[10]: Dziedziny w których chciałbym pomóc, to:
- Mapy
- Przedmioty wszelakiego typu
- Potwory
- Taktyki
- Quest'y
*Mainland
*Rookgaard
*Addon'y
- Pisanie news'ów na stronę główną
[11]: Jestem osobą godną zaufania. Pomagam tym, którzy najbardziej tego potrzebują. Uważam, że moja wiedza na temat Tibii, jest na tyle duża, abym mógł się nią podzielić z innymi. Jeśli chcielibyście się o mnie czegoś dowiedzieć, to zachęcam do dalszej lektury. Mam na imię Damian i mam 21 lat, pochodzę z Bełchatowa. Ukończyłem Technikum Teleinformatyczne. W szkole uczyłem się o:
- Eletrotechnice (Eletrotechnika)
- Technologia Informacyjna
- Technika Teleinformacyjna
- Komputerowym wspomaganiu programowania (CAD)
Jestem osobą spokojną, jest mnie bardzo trudno zdenerwować. Staram się iść na kompromisy, lecz nie należę do osób, którym trzeba pokazywać wszystko palcem. Lubię się uczyć, oraz potrafię działać w zespole. Nie jestem w stanie nic więcej zrobić, aby zostać wybranym. Mogę jedynie życzyć szczęścia wszystkim moim konkurentom i trzymać mocno kciuki!

Ostatnio edytowany przez Skaza - 28-02-2008 o 19:40.
Skaza jest offline  
stary 27-02-2008, 21:17   #168
Slavkomir
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 02 2007
Lokacja: Szczecin

Posty: 37
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Nefiu
Profesja: Elder Druid
Świat: Menera
Poziom: 141
Poziom mag.: 72
Cool

^Slavkomir
^20
^Nauka języka od 1 klasy szkoły podstawowej, 3 lata w gimnazjum w klasie językowej, w liceum również nauka prywatnie w domu 2x w tygodniu.
^Język francuski (3 lata w liceum).
^Bardzo dobrze html. średnio c++.
^W tibie gram od wersji 7.5 (nie pamiętam ile minęło od tamtej pory.
^W tym momencie 85 Rap Man Nerana (Retired z powodu problemów z netem wcześniej różnie.. okolo 20h tygodniowo).
^Byłem administratorem i współtwórcą strony internetowej klubu piłkarskiego (amatorski projekt).
^Użytkownikiem tibia.pl jestem dość długo (sam nawet nie potrafię powiedzieć ile to czasu) lecz wcześniej nie miałem tu konta
^Chciałbym pomagać w czym się da. Mam teraz bardzo dużo wolnego czasu.
^Nadaję się ponieważ szukacie rzetelnych pomocników.. uważam, że taki jestem. Lubie i znam bardzo dobrze tibie, nie mam barier, szukam nowych wyzwań i sądzę, że mogę się wam przydać Znam również problemy, z którymi sam się męczyłem na naszej stronie, niektóre małe błędy i wiem, jakich informacji ludzie tu szukają. Jestem dorosły i odpowiedzialny. Poza tym.. Lubię pomagać
Slavkomir jest offline  
stary 27-02-2008, 21:25   #169
Władca Ciemności
Użytkownik Forum
 
Władca Ciemności's Avatar
 
Data dołączenia: 12 08 2005
Lokacja: przed komputerem
Wiek: 29

Posty: 34
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Gildia: brak
Świat: Thoria
Poziom: 15+
Skille: 19 shld
Poziom mag.: 10
Wyślij wiadomość przez ICQ do Władca Ciemności Władca Ciemności ma numer GG 1370099 Władca Ciemności ma login Tlenu GG@tlen.pl Adres Jabbera do Władca Ciemności
Domyślny Bez szans, ale z nadzieją

*Władca Ciemności (nie miałem pomysłu)
*13,5 lat
*Na poziomie 1-2 kl. liceum, niedługo zdaję FCE.
*Niemiecki i rosyjski - 0,5 roku nauki, chiński uproszczony - totalne podstawy
*Zaczynam uczyć się C++
*Od około 3-4 lat, na grę poświęcam ok. 2-3 h dziennie, w weekend więcej.
*Kontroler - 29
*Nie.
*Od sierpnia 2005, wchodziłem natomiast dużo wcześniej, od października 2004.
*Jest mi to obojętne, ale jeśli muszę się zdecydować, to chciałbym pomagać w dziedzinie Magia lub Potwory.
*Jestem chętny do pracy i mam kiedy ją wykonywać. Dość długo gram w Tibię i dużo dzięki temu wiem, mimo poziomu. Nie robię błędów ortograficznych/gramatycznych/interpunkcyjnych, mam też bogate słownictwo. Jestem spokojny i niekonfliktowy. Można mi zaufać w każdej sprawie. Mam nadzieję, że zwrócicie uwagę na to podanie, choć wiem, że konkurencja jest zbyt silna
__________________
Klik w pajaca

Ostatnio edytowany przez Władca Ciemności - 01-03-2008 o 10:05.
Władca Ciemności jest offline  
stary 27-02-2008, 21:42   #170
turbo2005
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 12 2006
Lokacja: Rybnik

Posty: 39
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Secura
Poziom: 36
Skille: 68+
Poziom mag.: 12
Domyślny

* Pallek Rohlik
* 15
* 1 LO (znacznie przewyższam poziom który aktualnie przerabiamy w szkole )
* Niemiecki podstawy
* html właśnie zaczynam przerabiać wraz z moim nauczycielem wkrótce również C++O(mam już niewielkie doświadczenie). Występowałem w wielu konkursach informatycznych. Posiadam szeroka wiedze na temat internetu oraz technologi informatycznych.
* Od ponad 3 lat. Średnie na grę poświęcam 2h dziennie wszystko zależy od materiału który nakładaja nauczyciele.
* 47 - Pallek Rohlik
* Osobiście stworzyłem 2 strony, aktualnie jestem moderatorem jednej strony.
* Jestem użytkownikiem od 29-12-2006.
* Jestem w stanie pomagac w wielu dziedzinach poniewaz posiadam szeroki zakres wiedzy na temat gry.
* Mam doświadczenie w prowadzeniu stron oraz moderowaniu for. Posiadam wiedze na temat tworzenia stron która ciągle sie poszerza.
Gram w tibie od ponad 3 lat posiadam duże doświadczenie na jej temat.
Jestem osoba odpowiedzialna ,zawsze wywiązuje sie z obowiązków które na mnie ciąża.

Ostatnio edytowany przez turbo2005 - 27-02-2008 o 21:45.
turbo2005 jest offline  
stary 27-02-2008, 22:20   #171
D4n1
Tibia.pl support
 
D4n1's Avatar
 
Data dołączenia: 24 10 2006

Posty: 473
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

* Twój nick.
D4n1
* Twój wiek.
17
* Na jakim poziomie znasz j. angielski?
średni + dalej sie uczę xP
* Czy znasz inne języki obce i w jakim stopniu?
------------------------------------------
* Czy znasz jakieś języki programowania (C++, html, php, vb, etc)? Jeśli tak, to jakie i w jakim stopniu?
html podstawowy
* Od jak dawna grasz w tibie i ile czasu dziennie/tygodniowo poświęcasz na grę?
4+ lat jeżeli nie mam szkoły i roboty to ok 6-7h
* Jaki level ma Twoja najlepsza postać? (wymagany nick - jeżeli nie chcesz go zdradzać publicznie - wyślij mi w PW)
Evil'darix (113lvl Aurea delete) obecnie Evil'Gaara 69+lvl
* Czy masz jakieś doświadczenie w tworzeniu stron internetowych? Czy tworzyłeś/pomagałeś tworzyć jakieś większe projekty? Jeśli tak, to jakie?
szkolne strony internetowe(zadanie na inf. xD)
* Jak długo jesteś użytkownikiem tibia.pl ?
gdzies z 2+ lat
* W jakich dziedzinach chciałbyś pomagać? (np. mapy, potwory, taktyki, etc.)
potwory taktyki czary ekwipunek itp
* Dlaczego powinnismy przyjąć właśnie Ciebie?
Dlaczego ja ? Hmm ponieważ lobię pomagać i chciałbym sie sprawdzić jak dam sobie rade jezeli mi sie uda zakwalifikować to bardzo chętnie pomogę w tworzeniu coraz lepszej tibi.pl
Pozdro D4n1
__________________

Ukryty tekst:
Gandlf bialy [53]: a bende mugl zrobic tom jebanom norge << pro polisz user
cos z innej beczki
Lord Garys [116]: You see Elitarny Kret (Level 214). He is an elite knight. He is Honored Member of the Legendary Phoenixs.
Lord Garys [116]: elitarny kretyn
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Lili Riper [100]: moja erekcja rosnie jak spotykam jamkniki na ulicy
D4n1 jest offline  
stary 27-02-2008, 23:11   #172
Lynx
Zbanowany
 
Data dołączenia: 12 09 2006
Lokacja: Zabrze
Wiek: 34

Posty: 979
Stan: Początkujący
Imię: Leo Eloon
Profesja: Elite Knight
Gildia: Equimanthorn
Świat: Nebula
Lynx ma numer GG 2022284
Domyślny

* Aqua Mage/Morno Palladyn
* 18.
* Dobry
* Niemiecki podstawy
* Zawansowany Html, Pascal, Podstawy Delphi , C++ i pHp
* Koło 2-3 lat, srednio gram koło 4 lat~
* 75 rp Morno Palladyn
* Tak, głownie strony w html i podstawy w php
* Prawie 2 lata
* Mapy, Gdzie ekspic z usmym poziom dosfiatczenia i skilamia 15/17
* Jestem doświadczonym graczem, staram sie pomagać innym graczom na forum jeśli ich posty przestrzegają regulaminu , dobrze dogaduje sie z innymi użytkownikami forum,

Ostatnio edytowany przez Lynx - 27-02-2008 o 23:14.
Lynx jest offline  
stary 28-02-2008, 00:24   #173
saia
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 11 2006
Lokacja: Slużevv

Posty: 101
Stan: Na Emeryturze
Imię: Saia Thero
Profesja: Elder Druid
Świat: Nerana
Poziom: 60
Skille: duży
Poziom mag.: 52
Domyślny

* Saia.
* 17 lat za kilka miesięcy.
* Na poziomie FCE.
* Hiszpański i Niemiecki na poziomie podstawowym.
* HTML-podstawowy , Pascal-zaawansowany.
* Od 4 lat , w tygodniu w tibie gram tylko w weekendy po 3-4h.
* Saia de Piranzee 71 lv. Aktualnie gram Saia Thero 60 lv.
* Tylko na lekcjach (wymagane na zaliczenie xd).
*Nie wiem czy to się zalicza , ale z informatyki mamy prace domowe typu "napisz w pascalu dowolną grę" .
* 4 lata , konto zalozylem trochę później.
* potwory/poradniki/taktyki/opowieśći etc.(lub do czego zostałbym oddelegowany)
* W sumie , nie wiem czy bym się nadawał , gdyż nie potrafię sobie wyobrazić co mogłoby mnie czekać gdybym otrzymał tą "posadę" jednak myślę że podołałbym zadaniu oraz chciałbym poprostu spróbować swoich sił.Znam dość dobrze tibie i potrafiłbym przekazać moje doświadczenia z nią związane w sposób prosty i zrozumiały dla przeciętnego użytkownika tibia.pl
__________________
Propane Nightmares
saia jest offline  
stary 28-02-2008, 00:53   #174
Quider
Użytkownik forum
 
Quider's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2005
Lokacja: Carlin
Wiek: 33

Posty: 13
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Veritaserum
Świat: Secura
Poziom: 48
Poziom mag.: 53
Quider ma numer GG 5234914
Domyślny

* Quider
* 18 lat
* biegły
* francuski, dobrze.
* Tak owszem : PHP (zaawansowany) pascal (zaawansowany) delphi sredniozaawansowany) HTML (mastah)
* W tibie gram... 3 albo 4 lata.. gram jak mam czas, czasem caly dzien czasem godzine
* Quider Sorcerer obecnie 62 lvl
* A i owszem tworze wlasny serwis, jestem moderatorem na innych stronach, oraz jestem moderatomen a jednym forum
* odkąd zacząłem przygodę z tibia
* najbardziej interesuje mnie support techniczny
* Jestem kreatywna osoba szukającą porządnego zajęcia, gdzie moglbym sie wreszcie spelnic i zrobic cos porzytecznego i co najwazniejsze miec z tego nie pohamowana satysfakcje
Quider jest offline  
stary 28-02-2008, 01:42   #175
Rafals from hell
Użytkownik Forum
 
Rafals from hell's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2004
Lokacja: Kraśnik
Wiek: 35
Wpisy bloga: 5

Posty: 290
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Hiberna
Poziom: 106
Rafals from hell ma numer GG 6467258
Domyślny

* Solonius Jhee (w grze) tutaj wiadomo Rafals from Hell
* 18 latek
* Dobrze, niektórzy twierdzą, że bardzo dobrze.
* Podstawy Niemieckiego, lepiej tłumaczę teksty jak mówię...
* Niestety nie...
* Od jakichś 5 lat, średnio 2h, czasem dłużej, ale z reguły czas ten poświęcam na rozmowę ze znajomymi niż na jakieś konkretne działania w grze.
* 107lvl EK Solonius Jhee
* Byłem redaktorem m.in. na nieistniejącym już emupadzie i istniejącym emuinfo (emeryturka, skończyłem z emulacją).
* Długo, nie pamiętam dokładnie na pewno kilka ładnych lat...
* Myślę, że potwory i questy (mam bardzo dobry spoiler questa, który zresztą znajduje się na tej stronie, a mianowicie, Jester Outfit)
* Często jak sie do czegoś zabieram to robie to jak najlepiej się da i w możliwie najkrótszym czasie, nie rozkładam pracy na kilka razy, gdy ona tego nie wymaga. Staram sie być szczegółowy. Bardzo dużo czasu mogę poświęcić pracy przy komputerze godząc to z innymi czynnościami.
__________________
http://forum.tibia.pl/blog.php?b=260 - Mój Blog na tibia.pl

Wejdź, zobacz, oceń, skomentuj.

Z góry dziękuję.

Album of Solonius Jhee

Ostatnio edytowany przez Rafals from hell - 28-02-2008 o 01:46.
Rafals from hell jest offline  
stary 28-02-2008, 01:50   #176
Sradziszyn
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 18 12 2006
Lokacja: Świecie

Posty: 9
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: Bloodlust
Świat: Solera
Poziom: 152
Skille: 92/90
Poziom mag.: 8
Sradziszyn ma numer GG 5270903
Domyślny

1 - Sradziszyn
2 - 18
3 - Zaawansowany
4 - Troszke Francuskiego
5 - Html - Podstawy
6 - W tibie gram od wersji 7.1(z przerwami) A czasu poswiecam tyle ile takowego posiadam. Czasami 1 h czasami 6 h a i zdaza sie ze i 14h
7 - Kilkukrotnie 140+ Level na roznych serverach. Obecnie 140 ek Solera Name "Eternity Angel"
8 - Szkolne Strony internetowe
9 - Tyle ile widac na dacie zalozenia
10 - Chetnie zajal bym sie tworzeniem taktyk na questy czy tez bezposrednich walk potworami oraz Tutoriale jak np szybko expic "ek"
11 - Mysle ze mam dosyc spore doswiadczenie w Tibi za czym idzie iz Gralem High lvlowymi Druidami/Sorcami/Palkami/Knightami i wiem co gdzie i jak

Pozdrawiam
Sradziszyn jest offline  
stary 28-02-2008, 01:58   #177
sebastian1993
Użytkownik forum
 
sebastian1993's Avatar
 
Data dołączenia: 17 10 2006

Posty: 12
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: thoria
Poziom: 34
Skille: 56/54
Poziom mag.: 4
sebastian1993 ma numer GG 2512836 sebastian1993 ma login Tlenu wilk-11@tlen.pl Send a message via Skype™ to sebastian1993
Domyślny

* Sebastian1993
* 15lat
* formułki słabo ale bogaty zasób słownictwa i potrafię nawiązać dłuższą konwersacje w tym języku
* rosyjski b mało niemiecki słabo
* html w stopniu srednim
* od około 3 lat atibii poświęcam ile da si ę czasu al głownie nockami
* 26 lvl Laucion Xiloscient
* tylko ze szkoły
* chyba coś koło 1,5roku
* potwory i taktyki oraz questy
* ponieważ nie jestem typem standartowego polaka-tibijczyka bawiącego się w ciągły pk, bluzganie itp tylko jestem spokojnym opanowanym człowiekiem który potrafi wiele zrozumieć i jak znajdzie problem to drąży temat do końca a nie zostawia lekko rzuszone "gówienko"

Ostatnio edytowany przez sebastian1993 - 28-02-2008 o 02:10.
sebastian1993 jest offline  
stary 28-02-2008, 08:08   #178
smietek
Użytkownik Forum
 
smietek's Avatar
 
Data dołączenia: 20 03 2007
Wiek: 31

Posty: 118
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Glibnes
Profesja: Knight
Świat: Astera
Poziom: 106
Skille: 91/90
Poziom mag.: 7
Domyślny

* Śmietek (na forum "smietek")
* 15
* "Pogadam z anglikiem czy amerykaninem, bądź zrozumiem co się dzieje w angielskim filmie bez napisów czy lektora" - zaawansowany
* Niemiecki - dopiero zaczynam
* HTML - perfekt, PHP - bardzo zaawansowany, JavaScript - średnio zaawansowany, CSS - średnio zaawansowany, język zapytań SQL - bardzo zaawansowany
* Ponad 2 lata/1-2h w dni szkole, w inne dni trochę więcej
* [CHAR]Glibnes[/CHAR] (tą postacią niecały rok) obecnie 53
* Mam doświadczenie, napisałem prostą grę internetową opartą na PHP i MySQL (nieopublikowana - jeszcze rozwijana)
* Jako strony internetowej - od 2 lat, jako forum - jakoś nie pisałem dużej ilości postów
* Potwory, taktyki na potwory jak i na questy, być może także jakieś ciekawostki lub tutoriale dla początkujących.
* Tutaj można by wiele wypisywać, lecz ja nie jestem z tych którzy krzyczą: "Wybierzcie mnie, bo jestem super evul maniak, i znam sie na tibii jak mało kto, gram po 24h i jestem w ogóle super extra".

Uważam, że jestem solidny, moją pracę wykonuję tak, aby potem nie było do mnie pretensji czy zażaleń, potrafię dobrze pracować z innymi osobami w grupie, swoją pracę wykonuję najlepiej i najszybciej jak potrafię. Może nie jestem chodzącym ideałem, ale mam parę zalet przydatnych do pracy jako "Supportera"

Ostatnio edytowany przez smietek - 28-02-2008 o 18:22.
smietek jest offline  
stary 28-02-2008, 08:16   #179
kubsle
Użytkownik Forum
 
kubsle's Avatar
 
Data dołączenia: 06 07 2007

Posty: 32
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Vinera
Poziom: 58
Skille: 78/76
Poziom mag.: 5
Domyślny

* Kubsle
* 17
* Chyba b. dobry, byłem pół roku w Irlandii oraz teraz szlifuję jeszcze ostro (dodatkowe lekcje), ponieważ wiem, że to ważne
* Niemiecki - Podstawowy (w liceum mam)
* C++ - miernie
HTML - dobrze
PHP - ucze się
CSS(tworzenie styli) - przyjdzie czas po php
* 1st character? hmm to byl chyba grudzien 2004
* Najwyzsza skasowalem (The War Is Over...) obecnie gram na postaci, na której wygralem PACC przez sms.tibia.pl nick: [CHAR]Kubsle of Harmonia[/CHAR]
* Robiłem kilka stronek, stworzyłem stronkę mojego byłego gimnazjum (obecnie już jest inny wygląd, podobno mój był lepszy XD)
* Na forum zarejestrowałem się dopiero w lipcu zeszłego roku, jednak znacznie wcześniej już używałem Tibia.pl i czytałem forum. Właściwie gdyby nie wy nie grał bym w tibie
* Mógłbym zaktualizować Tibian Earth (jest sporo zmienionych rzeczy po update, więc wymaga aktualizacji), informacje o potworach i ewe
* Kreatywny, miły (ciężko pisać o sobie), Jest na pewno kilka nieaktualnych rzeczy na Tibian Earth i to właśnie mógłby być mój dział . Mam czas (około 3-4h) mam nadzieję, że miło nam się będzie współpracować

Ostatnio edytowany przez kubsle - 28-02-2008 o 08:18.
kubsle jest offline  
stary 28-02-2008, 08:28   #180
Victeron
Zbanowany
 
Data dołączenia: 26 03 2007
Wiek: 35

Posty: 106
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Victeron
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Morgana
Poziom: 201
Poziom mag.: 81
Domyślny

1. Victeron
2. 19
3. Biegle nie potrafię, ale jakoś się dogadam
4. Niemiecki- a takim stopniu że potrafię się dogadać.
5. Free Pascal, C++ dobrze sobie z tym radzę ale html to trochę gorzej.
6. Gram już długo jakieś 6 lat "Victeron" to nie moja pierwsza postać. Hmm, ile czau poświęcam na tibie, to zależy od dnia ile mam czasu. Kończę szkołę informatyczną także dużo czasu siedzę przed komputerem.
7. Nie mam nic do ukrycia moja postać to " Victeron" aktualny lvl to 201, ale jaki będzie później to nie wiem bo mamy "wojnę" więc różnie może być.
Co do mojego maksymalnego lvl'a to był to 204, myślę że nie muszę pisać dlaczego teraz mam 201.
8. Tworzyłem już strony internetowe, ale szczerze powiem nie lubię tego.
9. Trudne pytanie.... . Nie pamiętam od kiedy jestem zarejestrowany, ale przeglądam tibie.pl od bardzo dawna już, około 5 lat.
10. Każda dziedzina mi odpowiada, myślę że taktyki były by najlepsze.
11. Chciałbym się sprawdzić jak będzie wyglądała moja praca w "support tibia.pl" i czy dam radę, także chciałem się przyczynić w jakimś stopniu do tego ci się dzieje na tibia.pl

Pozdrawiam
Victeron jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:05.


Powered by vBulletin 3