Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Filmy

Notki

Filmy Gdy zdjęcia to za mało do akcji wkraczają filmy.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 21-04-2008, 20:21   #41
Mateuszek12345
Użytkownik Forum
 
Mateuszek12345's Avatar
 
Data dołączenia: 21 04 2008

Posty: 18
Stan: Zbanowany
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Celesta
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Monouth Pokaż post
Nie rozumiem ani jednego słowa z Twojej wypowiedzi ,czy kiedykolwiek groziłem Ci? Boże... dzieciaku wyjrzyj przez okno i zobacz czy huśtawka się zwolniła.

Co do znajomości ,skąd możesz wiedzieć ze nikogo tam nie znam? Hmm... ale to tak btw ,bo nigdy z Tobą retardzie nie rozmawialem.
hmm zamknij się gnojku bo już i tak jesteś noobem
a może opowiesz jak zabiliście mniszka na poi, bo miał przerąbane u waszych kolegów z recon/srecon
Zabiliście go z zimną krwią twierdząc, że nie zapłacił.

I dziwicie się ****e, że Gm nic nie pomógł. Połowa z was wisi na włosku między delete a grą i miał wam uwierzyć...
21:03 GM Lifeguard [2]: if you feel the danger, you can leave
POzdro

down:
Mówił dokładnie, że pada bo nie zapłacił nie wciskaj kitu stałem tam obok. Mniszek why a my nie zapłaciłeś.

Ostatnio edytowany przez Mateuszek12345 - 21-04-2008 o 22:07.
Mateuszek12345 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 21-04-2008, 21:58   #42
Timox
Zbanowany
 
Data dołączenia: 16 09 2007

Posty: 160
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Selena
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mateuszek12345 Pokaż post
hmm zamknij się gnojku bo już i tak jesteś noobem
a może opowiesz jak zabiliście mniszka na poi, bo miał przerąbane u waszych kolegów z recon/srecon
Zabiliście go z zimną krwią twierdząc, że nie zapłacił.

I dziwicie się ****e, że Gm nic nie pomógł. Połowa z was wisi na włosku między delete a grą i miał wam uwierzyć...
21:03 GM Lifeguard [2]: if you feel the danger, you can leave
POzdro
Btw.
Wcale nie mówili że nie zapłacił, a zabili go bo kiedyś bloknął jednego członka z ich gildii.
Timox jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-04-2008, 22:49   #43
Monouth
Użytkownik Forum
 
Monouth's Avatar
 
Data dołączenia: 11 09 2006
Lokacja: ostr.

Posty: 322
Imię: Yoozek
Poziom: 246
Skille: 104/101
Domyślny

Dokładnie zabił [CHAR]Gryphie[/CHAR] mojego rl na 12lvl chyba jak był afk ,to był odwet ,a mniszek na poi jeszcze krzyczał że gdyby nie to że ma mały lvl to by nas pier***** i nie płacił bo jesteśmy jeba**** noby więc dla mnie to była decyzja z automatu.

Pozdr. dla tych co myślą
Monouth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-04-2008, 22:58   #44
kirocron
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mateuszek12345 Pokaż post
hmm zamknij się gnojku bo już i tak jesteś noobem
a może opowiesz jak zabiliście mniszka na poi, bo miał przerąbane u waszych kolegów z recon/srecon
Zabiliście go z zimną krwią twierdząc, że nie zapłacił.

I dziwicie się ****e, że Gm nic nie pomógł. Połowa z was wisi na włosku między delete a grą i miał wam uwierzyć...
21:03 GM Lifeguard [2]: if you feel the danger, you can leave
POzdro

down:
Mówił dokładnie, że pada bo nie zapłacił nie wciskaj kitu stałem tam obok. Mniszek why a my nie zapłaciłeś.
ty trolu nawet swojego nicka nie podasz bo srasz w gacie ze strachu, a sie wypowiadasz na tematy na ktore pojecia nie masz. ubil kiedys jednego od nas na afku to dostal to samo - czego sie innego spodziewal idiota?
a jakos cie nie widzialem zebys stal obok jak padal mniszek - moze pokaz ktory to ty?


po drugie - skoro tak nas nienawidzisz, to pomysl - placisz znienawidzonym przez siebie ludzia 200k zeby zrobili dla ciebie quest... widac, że masz wysokie poczucie wlasnej wartosci.

po trzecie - zjebalismy na feru czy nie, tak naprawde to nasza sprawa. ale to nie zmienia faktu, ze pajace z securum sie wjebaly i przeszkadzaly.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 21-04-2008, 23:18   #45
Mateuszek12345
Użytkownik Forum
 
Mateuszek12345's Avatar
 
Data dołączenia: 21 04 2008

Posty: 18
Stan: Zbanowany
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Celesta
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kirocron Pokaż post
ty trolu nawet swojego nicka nie podasz bo srasz w gacie ze strachu, a sie wypowiadasz na tematy na ktore pojecia nie masz. ubil kiedys jednego od nas na afku to dostal to samo - czego sie innego spodziewal idiota?
a jakos cie nie widzialem zebys stal obok jak padal mniszek - moze pokaz ktory to ty?


po drugie - skoro tak nas nienawidzisz, to pomysl - placisz znienawidzonym przez siebie ludzia 200k zeby zrobili dla ciebie quest... widac, że masz wysokie poczucie wlasnej wartosci.

po trzecie - zjebalismy na feru czy nie, tak naprawde to nasza sprawa. ale to nie zmienia faktu, ze pajace z securum sie wjebaly i przeszkadzaly.
Hahaha szedłem kumpla charem a poza tym nie napisałem że stałem jak padał tylko stałem tam obok a co do nicku to znasz mnie dobrze i ci nie powiem
secrum są lepsi od was i nie szpanuj że umiesz pisać, padaliście jak much i straszycie że na poi im wpadniecie, chcecie znów paść Oo nie boicie się ja bym nie poszedł z takim zgraniem to waz roty pozabijają
piszecie na nich jozimy a sami jesteście jak jaskiniowcy zadufki w swojej gildi i tym że mają 200 lvl Oo

Ostatnio edytowany przez Mateuszek12345 - 21-04-2008 o 23:22.
Mateuszek12345 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-04-2008, 00:01   #46
kirocron
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mateuszek12345 Pokaż post
Hahaha szedłem kumpla charem a poza tym nie napisałem że stałem jak padał tylko stałem tam obok a co do nicku to znasz mnie dobrze i ci nie powiem
secrum są lepsi od was i nie szpanuj że umiesz pisać, padaliście jak much i straszycie że na poi im wpadniecie, chcecie znów paść Oo nie boicie się ja bym nie poszedł z takim zgraniem to waz roty pozabijają
piszecie na nich jozimy a sami jesteście jak jaskiniowcy zadufki w swojej gildi i tym że mają 200 lvl Oo
przetlumacz to analfabeto na polski to moze ci odpowiem...
  Odpowiedz z Cytatem
stary 22-04-2008, 08:21   #47
Rafayen
Użytkownik Forum
 
Rafayen's Avatar
 
Data dołączenia: 27 06 2005
Lokacja: Ostrzeszów
Wiek: 33

Posty: 1,239
Stan: Niegrający
Skille: 13/37
Rafayen ma numer GG 1502169
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Macqren Pokaż post
@up
o. czy to ten ziomek co kiedyś dał delete'a, mówił na forum, że koniec z tibią i po 2 dniach dał undelete;a i grał dalej jakby się nic nie stało? : - P
niee.... nie moge się mylić : - )
Widocznie możesz
Rafayen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-04-2008, 08:49   #48
Szybki'lols
Użytkownik Forum
 
Szybki'lols's Avatar
 
Data dołączenia: 17 06 2007
Wiek: 32

Posty: 705
Szybki'lols ma numer GG 12231069
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Monouth Pokaż post
Tak Szybki'lols Karo Cię ubił kupiłeś chara na Uniterze i myślisz że jesteś fajny. Musisz widocznie zmienić swojego psychiatrę. Sam nie raz padłeś w naszym trapie więc się nie udzielaj ,tak wrócę na nasza Celeste.pl i co Ci do tego? bo tam flugałeś wszystkich nie miłosiernie zostałeś warnowany 30x zbanowany na IP ale waleczny Szybki'lols umie szybko tworzyć nowe konta. Spoko nie mam nic przeciwko temu byś musiał wyładowywać w internecie swoje emocje. Następnym razem możesz oszczędzić nam takich doznań. Co do twoich Ferumbrasowych motywów ,wybacz ale Ty nie masz tu nic do gadania jesteś mały i zawsze będziesz dla Ciebie Allegro to główny atut sam kupiłeś sporo mojego GP nawet o tym nie wiedząc ,moi sellerzy mnie o tym powiadomili. Co do Orshów itp ,zgranie zgranie eh nie będę się powtarzał trolu wyraziłeś swoja opinie która oparłeś na OTS i tym podobnych wiec mi tu nie polemizuj. Wracając do mojego Real życia to w nim nie brakuje niczego jest idealnie chcę grać gram nie to nie a Tobie Trolu nic do tego wiem że chciałbyś mieć tak bujne real życie jak ja ,spoko przyjdzie pora postój trochę w DP i pogadaj z NPC może Ci pomoże. Pozdr TrolisQ

I co z tego jak grałem na Celesta kupiłem raz 300k może mniej nawet nie pamiętam ? ale wiem że to tylko raz eheh a nie cały czas : ) po 2 nie żyje allegrem bo Lotha mam od 1 lvl nie wierzysz spytaj się.A mówisz że mnie ubiłeś nie raz z Karo tak podaj chociaż jeden raz,ss? gdzie ? za co bo jak ja pamiętam to nie padłem od Kalolela ani razu ani od Ciebie bo w przeciwieństwie do tych nóbków co padali na waszych trapach pro evul ja umiem grać więc nie padłem ani razu i skończ te swoje pro super teorie że kto nie nie gra już na Celesta to musi nie grać z powodu bo go ubił kalolek ja nie grałem bo to noobski serv. a i caly czas pierdolisz że np ktoś Ci pojedzie albo powie Ci prawde to zaraz super text - nie grasz bo kalolek Cię ubił. - szkoda mi takich jak Ciebie

czekam na next bajko pisarzu.

Ostatnio edytowany przez Szybki'lols - 22-04-2008 o 09:18.
Szybki'lols jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-04-2008, 15:02   #49
KoXiS
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 12 2007
Lokacja: Szczecin

Posty: 260
Stan: Aktywny Gracz
Król Kris

Waw Szybki'lols, ale z Ciebie LOLS . Pamiętam Cię robaczku . Yoozek, a Ty spi... na wózek.

P.S. Nicku i tak nie podam, bo się Ciebie boje (Licze na wyrozumiałość z powodu szczerości ).
__________________
UZUMAKI NARUTO!
KoXiS jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-04-2008, 18:13   #50
Miszczu
Użytkownik Forum
 
Miszczu's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2005
Wiek: 32

Posty: 807
Imię: Wobtof
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Monouth Pokaż post
jebnij sie w czache bo na valori niepograsz jak nie uzyskam przeprosin enjoy
Sprawdź swoją skrzynkę wysyłanych wiadomości jeśli wiesz o co mi chodzi.
Szkoda by mi Cie było gdyby nie to ,że nienawidzę kłamców.
__________________
,,Those were the days of good hunting and good sleeping."-Rudyard Kipling.

Ostatnio edytowany przez Miszczu - 22-04-2008 o 18:14.
Miszczu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-04-2008, 22:07   #51
captcha
Użytkownik Forum
 
captcha's Avatar
 
Data dołączenia: 03 04 2008
Lokacja: Kraków

Posty: 33
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Poziom: 89
Skille: 92/87
Poziom mag.: 7
Domyślny

ale macie problemy
__________________
Kod:
16:19 Cawermarus Cylon [21]: PROZE O ITEMKI JESTEM Z DOMU DZIECKA;((ZYCIE DALO MI KOPA W DUPE;/A TERAZJESZCZEMIALEMHACKA;/;((PROSZE O POMOC KOGOS KTO WIE CO TO ZNASCZY DOSTAC KOPA W DUPE;(((PROZE O ITEMKI JESTEM Z DOMUDZIECKA;((ZYCIE DALO MI KOPA W DUPE;/A TERAZ JESZCZEMIALEMHACKA;
captcha jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-04-2008, 17:13   #52
Macqren
Użytkownik Forum
 
Macqren's Avatar
 
Data dołączenia: 28 02 2006
Lokacja: Łódź

Posty: 272
Stan: Niegrający
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Memento Mori
Świat: Aldora/Celesta
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rafayen Pokaż post
Widocznie możesz
Chyba jednak nie ; - )
__________________
Macqren jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:42.


Powered by vBulletin 3