Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 07-06-2008, 11:32   #61
Rethfing on Aldora
Użytkownik Forum
 
Rethfing on Aldora's Avatar
 
Data dołączenia: 29 05 2005
Lokacja: Knurów
Wiek: 34

Posty: 825
Rethfing on Aldora ma numer GG 2007389 Send a message via Skype™ to Rethfing on Aldora
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez zoliax Pokaż post
W Układzie Słonecznym iloraz(lub po prostu stosunek) sześcianu promienia orbity(średnia odległość od Słońca) i kwadratu okresu obiegu wokół Słońca jest stały.
r3
T2
lub
T2
r3

Ja to zrobiłem
oooooo dokladnie :d
Rethfing on Aldora jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 07-06-2008, 11:40   #62
neopostman
Użytkownik Forum
 
neopostman's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Lokacja: Łowicz.
Wiek: 36
Wpisy bloga: 6

Posty: 1,227
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Nova
Poziom: 114
Skille: 101/84
Poziom mag.: 24
Wyślij wiadomość przez ICQ do neopostman neopostman ma numer GG trzeba sobie zasłuży Adres Jabbera do neopostman Send a message via Skype™ to neopostman
Domyślny

@ Up. No czo, zwykłe prawo Keplera : D.

Sesja za 4 dni, cza sie jeszcze douczyć, ale chyba jednak mimo wszystko zdam : DD.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Notopeczek Pokaż post
cipowie chyba sciagaja wszystko z podkarpackiego
neopostman jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-06-2008, 13:16   #63
Voon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 07 2006

Posty: 1,303
Voon ma numer GG 1528304
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Korektor Pokaż post
Ludzie z własnym zdaniem obrywają i zwykle mają słabe zachowanie.
Czyli ja byłem milusi ;O Miałem bdb ale z adnotacją że zawsze ''staje okoniem'' cokolwiek by to znaczyło.
Voon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-06-2008, 13:24   #64
ripper
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 08 2004
Wiek: 33

Posty: 3,349
Stan: Na emeryturze
ripper ma numer GG 3603576
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Korektor
Ludzie z własnym zdaniem obrywają i zwykle mają słabe zachowanie.
Nie, dopóki nie mają niewyparzonego ryja.
No ale do tego trzeba trochę doświadczenia i pomyślunku, a trudniej mieć to niż 'własne zdanie'.
ripper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-06-2008, 14:55   #65
Snopeczek
Użytkownik Forum
 
Snopeczek's Avatar
 
Data dołączenia: 30 09 2006
Lokacja: Eudezet

Posty: 515
Snopeczek ma numer GG 3120165
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Korektor Pokaż post
Ja Wam powiem, że zachowanie nie zależy od tego jak się zachowujesz, tylko jak podpadasz z poglądami u wychowawcy. Ludzie z własnym zdaniem obrywają i zwykle mają słabe zachowanie.
Signed. Osobiście mam właśnie ten problem i to w 60% składa się na ocenę ndp. Dość niesprawiedliwe, no ale.

@ripper
zdaje mi się że i Korektor i Ty mówicie o dwóch różnych zachowaniach. Np ja nie jestem takim typem człowieka, który sam zaczepia, ale za to zawsze odpowiadam na zaczepki. Czy to słowne, czy też inne. Taki charakter. W przypadku nauczycieli, gdy taki po prostu ma złe podejście do ucznia i stara się go np. jakoś upokorzyć na tle klasy za to, że przykładowo nei potrafi czegoś zrobić, to moim zdaniem uczeń nie powinien siedzieć cicho i dogryźć jeszcze bardziej. Takie coś raczej nie ma miejsca w innych sytuacjach, bo i po co. Ot, moje podejście.
__________________
signed.



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gonzo Pokaż post
Dr. Snopeczek i Dr. Gonzo polecają tanią wódkę - otwiera punkty widzenia, i stwarza nowe drogi w życiu.
Snopeczek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-06-2008, 18:08   #66
Korektor
Zbanowany
 
Korektor's Avatar
 
Data dołączenia: 18 12 2006
Lokacja: Liberty City :P
Wiek: 38
Wpisy bloga: 5

Posty: 1,023
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ripper Pokaż post
doświadczenia

A teraz pacz. Ja wzbudzałem w pokoju nauczycielskim strach. Bawiłem się rozmową z nauczycielem, który miał tak debilny światopogląd, do momentu aż on się kapnął, że jest w ślepej uliczce i nie wybrnie. Więc wstawiał mi uwagę, sygnując swoje niższe IQ. Takich uwag miałem w każdym roku ze 30. Jak już chce uczyć kogoś, to niech uczy tego co umie, a podejście do różnych rzeczy itp. zostawi lepszym od ucznia. Bo czego ja mam się nauczyć od nauczyciela głupszego (nie z przedmiotu, ale tak ogólnie) od siebie? Oprócz tego, że jest starszy to niczym mnie nie przebija. No chyba, żeby liczyć przedmiot, którego uczy. A podejście, że wychowawca to jakiś bóg, prowadza w młodym człowieku, który może dojść do czegoś więcej niż uczenia w publ. podstawówce, od razu wrażenie podporządkowania każdemu kto tylko jest starszy. Musisz mówić, że to nauczyciel ma rację, że to Ty się mylisz i, że nie ma opcji, żeby n-l nie miał racji. I to daje jednocześnie ogólne podporządkowanie w życiu pseudo-autorytetom, np. policji, mimo, że Ty jesteś inżynierem, a on ledwie opanował wiązanie sznurówek. I taki człowiek jest stłamszony, nie potrafi pokazać swojego zdania. Jest słaby psychicznie i ma się za gorszego od innych.
Tak, więc jeśli masz takie 150 IQ i duży zasób wiedzy, a n-l jest po WSP i musisz się mu podporządkować pod KAŻDYM względem to tracisz szanse na wybicie się. Bo ot tak po prostu musisz przyjąć jego światopogląd jako lepszy, jego opinię, jako słuszniejszą i ogólnie jego jako mądrzejszego.
Wszyscy w moich szkołach twierdzili, że jestem skończony, że nie mam przyszłości i jestem debilem, bo np. twierdzę, że wynagrodzenie za kwalifikacje a nie za stanowisko jest lepsze, to ja dziękuję. Takie jest moje zdanie, a teraz ja kończę studia, będę inkasował kilkanaście kawałków miesięcznie, a moi nauczyciele nadal uczą tam gdzie uczyli i zbierają może 200 zł więcej niż te 10 lat temu. Może potraktujecie mnie jako materialistę, ale na prawdę, własna opinia i silna wola jest źle widziana w szkole, więc się nie dajcie. Zachowaniem się podetrzyjcie i skończcie lepiej niż ci niby bogowie z pokoju nauczycielskiego. Dziękuję.
Korektor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-06-2008, 18:14   #67
Duke Dran
Użytkownik Forum
 
Duke Dran's Avatar
 
Data dołączenia: 23 08 2005

Posty: 1,369
Duke Dran ma numer GG 13923094
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Korektor Pokaż post
A teraz pacz. Ja wzbudzałem w pokoju nauczycielskim strach. Bawiłem się rozmową z nauczycielem, który miał tak debilny światopogląd, do momentu aż on się kapnął, że jest w ślepej uliczce i nie wybrnie. / CIACH / CIACH/ BO ZA DŁUGIE / Może potraktujecie mnie jako materialistę, ale na prawdę, własna opinia i silna wola jest źle widziana w szkole, więc się nie dajcie. Zachowaniem się podetrzyjcie i skończcie lepiej niż ci niby bogowie z pokoju nauczycielskiego. Dziękuję.
Amen + + + +
Duke Dran jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-06-2008, 20:52   #68
Rethfing on Aldora
Użytkownik Forum
 
Rethfing on Aldora's Avatar
 
Data dołączenia: 29 05 2005
Lokacja: Knurów
Wiek: 34

Posty: 825
Rethfing on Aldora ma numer GG 2007389 Send a message via Skype™ to Rethfing on Aldora
Domyślny

Ja osobiście mam zachowanie bardzo dobre, a na każdym kroku nabijam się z nauczycieli, dogaduje im. Tylko trzeba mieć do tego podejście, no i oczywiście nie pyskować tym chujowym nauczycielom.
Rethfing on Aldora jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-06-2008, 01:03   #69
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Ojciec Dyrektor's Avatar
 
Data dołączenia: 18 03 2006
Lokacja: Nowy Sącz

Posty: 327
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: Anima
Send a message via Skype™ to Ojciec Dyrektor
Domyślny

hehehe, 19 czerwca przeskanuje świadectwo i wyniki z egzaminu średnia +- 5.0, egzamin 75-80, łącznie 150+ pkt. Bez zaliczeń, nawet Dst nie ma Cud, a dwa razy miałem 4,73 PP
__________________

PAMIĘTAJ !
Moja jest tylko racja, i to święta racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza, że właśnie moja racja jest racją najmojszą !
Ojciec Dyrektor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-06-2008, 01:24   #70
Sesef
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 11 2005
Lokacja: Warszawa
Wiek: 35

Posty: 1,111
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez neopostman Pokaż post
@ Up. No czo, zwykłe prawo Keplera : D.
I jedyne które występuje w tablicach

Co prawda ja już od ponad miesiąca na wakacjach, ale zachowanie bdb średnia jakieś 3,4x

Co do fizyki te wszystkie zadanka są na przestraszenie i prawda niektóre są trudne inne do rozwiązania w 5 min, ale i tak jak ktoś się rzuci na maturę z fizyki to jest ona dużo prostsza niż te wszystkie zadanka wystarczy tylko odpowiednio używać kartę wzorów i znać podstawowe pojęcia (zasada zachowanie energii i pędu, to że praca = zmianie energii potencjalnej itd)
__________________

sesef: 11,386 Points (Rank: #269,651)

Join World Community Grid today!

Twój komputer w służbie nauki - obliczenia rozproszone, pomóż znaleźć leki na różne choroby.

Jak dołączyć do WCG dowiesz się pod tym linkiem: http://www.boincatpoland.org/wiki/Instrukcja_BOINC-WCG
Sesef jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-06-2008, 01:29   #71
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sesef Pokaż post
Co do fizyki te wszystkie zadanka są na przestraszenie i prawda niektóre są trudne inne do rozwiązania w 5 min, ale i tak jak ktoś się rzuci na maturę z fizyki to jest ona dużo prostsza niż te wszystkie zadanka wystarczy tylko odpowiednio używać kartę wzorów i znać podstawowe pojęcia (zasada zachowanie energii i pędu, to że praca = zmianie energii potencjalnej itd)
Masz rację. Maturę z fizyki można zdać dosłownie nic nie umiejąc - wystarczy odrobina logiki i matematyki (oczywiście, podstawową).
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S. J. Lec
Slythia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-06-2008, 02:03   #72
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ojciec Dyrektor Pokaż post
(...) średnia +- 5.0, egzamin 75-80 (...)
Toś lama, ja przy średniej 3,86 na koniec gimnazjum miałem 96 pkt z egzaminu. Ot, różnica między wiedzą a umiejętnościami ;]
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-06-2008, 02:04   #73
Sesef
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 11 2005
Lokacja: Warszawa
Wiek: 35

Posty: 1,111
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Slythia Pokaż post
Masz rację. Maturę z fizyki można zdać dosłownie nic nie umiejąc - wystarczy odrobina logiki i matematyki (oczywiście, podstawową).
Zależy od profilu , ja po 3 latach nauki matmy na poziomie rozszerzonym miałem nieraz problemy z zadaniami z poziomu podstawowego. Na siłę próbowałem znaleźć w nich haczyki bo były "za proste" i za szybko się rozwiązywały. Dla jednego rozszerzenie może być proste dla innego kosmos nie do przebycia. Nie zmienia to faktu że chyba? wszystkie matury techniczne czy to podstawowe czy rozszerzone można zdać przy pomocy karty wzorów, logicznego myślenia i jakiegokolwiek pojęcia w danej dziedzinie.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch Pokaż post
Toś lama, ja przy średniej 3,86 na koniec gimnazjum miałem 96 pkt z egzaminu. Ot, różnica między wiedzą a umiejętnościami ;]
:/ ja miałem tylko 83 i średnią 4.0 :/
__________________

sesef: 11,386 Points (Rank: #269,651)

Join World Community Grid today!

Twój komputer w służbie nauki - obliczenia rozproszone, pomóż znaleźć leki na różne choroby.

Jak dołączyć do WCG dowiesz się pod tym linkiem: http://www.boincatpoland.org/wiki/Instrukcja_BOINC-WCG

Ostatnio edytowany przez Sesef - 08-06-2008 o 02:08.
Sesef jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-06-2008, 02:04   #74
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch Pokaż post
Toś lama, ja przy średniej 3,86 na koniec gimnazjum miałem 96 pkt z egzaminu. Ot, różnica między wiedzą a umiejętnościami ;]
Wszystko zalezy od egzaminu... I podejsciu do niego ; P.
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S. J. Lec
Slythia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-06-2008, 02:12   #75
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Slythia Pokaż post
Wszystko zalezy od egzaminu... I podejsciu do niego ; P.
No, generalnie ja do niego podszedłem jak do wszystkiego, czyli 'będzie, co ma być'. Może nie powinienem, bo pewnie gdzieś, w którymś punkcie ucierpię na takim podejściu, ale cóż... jeszcze nie ucierpiałem, a jak wiadomo Polak mądry dopiero po szkodzie xd
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-06-2008, 10:54   #76
Rethfing on Aldora
Użytkownik Forum
 
Rethfing on Aldora's Avatar
 
Data dołączenia: 29 05 2005
Lokacja: Knurów
Wiek: 34

Posty: 825
Rethfing on Aldora ma numer GG 2007389 Send a message via Skype™ to Rethfing on Aldora
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sesef Pokaż post

:/ ja miałem tylko 83 i średnią 4.0 :/
No widzicie (Ty, i inni z tymi niskimi średnimi w gimnazjum). A ja miałem w gimnazjum średnią 3.6 w trzeciej klasie, egzamin napisałem na 64 punkty a miejsce w liceum załatwił mi tato po znajomości z dyrektorką. A teraz co? Ledwo jedną dwójke będę miał na świadectwie w 2 LO. Jakbym miał piątki z przedmiotów takich jak PO, PP i innych takich durnych to średnia by mi podeszła pod 4.0. Tak to będzie 3.6-3.7.

Podsumowując: średnia i punkty w gimnazjum nie mają NIC do liceum, tam dopiero wychodzi czy jesteście bystrzy, mądrzy, czy potraficie się uczyć. Bo w gimnazjum nauczyciel trzyma tempo najgorszego ucznia, a w liceum nauczyciel ma to w dupie bo musi po prostu zrobić materiał.
Rethfing on Aldora jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-06-2008, 10:58   #77
DeOne
Użytkownik forum
 
DeOne's Avatar
 
Data dołączenia: 08 06 2008
Lokacja: Łódź

Posty: 5
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Vatafion
Profesja: Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 85
Skille: 83/81
Poziom mag.: 7
Domyślny

Średnia 3.44~ || Zachowanie: dobre
DeOne jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-06-2008, 11:46   #78
Johnny121
Użytkownik Forum
 
Johnny121's Avatar
 
Data dołączenia: 03 12 2007
Lokacja: Warszawa - Wesoła
Wiek: 31

Posty: 451
Stan: Na Emeryturze
Johnny121 ma numer GG 1064581 Johnny121 ma login Tlenu max11-93@tlen.pl
Domyślny

Średnia 4.2, zachowanie: dobre. Mimo codziennych bójek na korytarzu xd
__________________
Hell-bent for Jesus - come kiss that bible asshole.
Johnny121 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-06-2008, 12:03   #79
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,453
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Johnny121 Pokaż post
Średnia 4.2, zachowanie: dobre. Mimo codziennych bójek na korytarzu xd
Wagi piórkowej chyba nie uwzględniają w uwagach ; /
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-06-2008, 13:01   #80
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch Pokaż post
No, generalnie ja do niego podszedłem jak do wszystkiego, czyli 'będzie, co ma być'. Może nie powinienem, bo pewnie gdzieś, w którymś punkcie ucierpię na takim podejściu, ale cóż... jeszcze nie ucierpiałem, a jak wiadomo Polak mądry dopiero po szkodzie xd
Ja podobnie... Zero jakichkolwiek przygotowan, dzien wczesniej przypomnialam sobie o jego istnieniu. Nawet wyniku nie pamietam... Nie byl jakis genialny, ale czego moglam sie spodziewac ; ).
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S. J. Lec
Slythia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:14.


Powered by vBulletin 3