Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > Grafiki

Notki

Grafiki Masz talent do grafik? Zamieść swoje prace tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 06-03-2005, 19:36   #1
Xellos
Guest
 

Posty: n/a
Król Grafy Xelloska :)

Ładny mieczyk ale robiony z pomoca(ktory jest ladniejszy?? )
http://img227.exs.cx/my.php?loc=img2...wnsword6us.png
You see a Crown Sword(Atk:38 Def:32).It weighs 25.0 oz.
Moja pierwsza samodzielna grafika Tibi.
http://img229.exs.cx/my.php?loc=img2...ciedaxe9mm.png
You see a Ancied Axe(Atk:47 Def:13).It weighs 50.0 oz.

Moja tarcza, najmniej udany rysuneczek
http://img220.exs.cx/my.php?loc=img2...kshield1ec.png
You see a Monk Shield(Atk:0 Def:32).It weighs 67.0 oz.


PS.KOMENTOWAC TEN TEMAT I MOJE SS Z BANSHEE HUNT(temat Last big hunt od Filia the Dragon)!!!!!!
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 06-03-2005, 19:50   #2
Avager
Użytkownik Forum
 
Avager's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2004
Lokacja: Opole
Wiek: 34

Posty: 2,396
Avager ma numer GG 1611291
Domyślny

Po pierwsze Czemu Sam sobie oceniłeś temat ??? na NAJLEPSZY (dałeś najlepszą ocenę) Chociaż te rysunki mówią o czymś innym
Po drugie ... Bidne
Po trzecie... nudne + bidne (patrz w Po Drugie)
po czwarte... zostaw rysunki ?
po piąte .... nie oceniaj już więcej swoich topiców !
Avager jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-03-2005, 19:52   #3
Kub!k
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 02 02 2005

Posty: 17
Domyślny

jestem pierwszy ? gratz xellos mi sie podoba
@ up to ja dalem ocene

Ostatnio edytowany przez Kub!k - 06-03-2005 o 19:53.
Kub!k jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-03-2005, 19:54   #4
Xellos
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Avager Tymczasowy
Po pierwsze Czemu Sam sobie oceniłeś temat ??? na NAJLEPSZY (dałeś najlepszą ocenę) Chociaż te rysunki mówią o czymś innym
Po drugie ... Bidne
Po trzecie... nudne + bidne (patrz w Po Drugie)
po czwarte... zostaw rysunki ?
po piąte .... nie oceniaj już więcej swoich topiców !

NOOB POLICE PLX!!!!!!!
XELLOS:Na forum siedzi n00b!
NOOB POLICEMANrowadz
Po 5 minutahc...
XELLOS:To on!
NOOB POLICEMAN(do Avangera Tymczasowego):MAM CIE NOOBIE!

Skad wiesz ze sobie temat ocenilem.JA NIE OCENILEM OCENIL KTOS KOMU SIE PODOBALO!
  Odpowiedz z Cytatem
stary 06-03-2005, 20:04   #5
Avager
Użytkownik Forum
 
Avager's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2004
Lokacja: Opole
Wiek: 34

Posty: 2,396
Avager ma numer GG 1611291
Problem n00b ?

up:

Tera to ty jesteś n00bem. Zaczołeś sam kogoś oskarżać o n00bostwo a więc se przeczytaj mój podpis. Następnie nie było żadnych postów w tym temacie, temat miał ocene (wyższą niż teraz... zara zagłosuje i ja) więc miałem prawo cię osądzać o "samokrytyke" ale na PLUS a nie na minus, tak jak powinno być.

No i kolejne moje zdanie, nie długo będzie fake w roli głównej z tobą ... nub side detected ...



P.S. Stupid noob, have a nice day on street (let your Broom take you to Great Kingdom of Street Cleaners)
Avager jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-03-2005, 15:33   #6
Colier Scoredyne
Użytkownik Forum
 
Colier Scoredyne's Avatar
 
Data dołączenia: 28 01 2005
Lokacja: Wlkp
Wiek: 33

Posty: 225
Domyślny

Za ciekawe to one nie sa ... szczerze mowiac wogole mi sie nie podobaja i ile razy mozna powtarzac - JESLI TO PIERWSZE PRACE TO JEST JUZ TEMAT OD TEGO W PRZYKLEJONYM !!!!
Colier Scoredyne jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-03-2005, 13:57   #7
Xellos
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Avager Tymczasowy
up:

Tera to ty jesteś n00bem. Zaczołeś sam kogoś oskarżać o n00bostwo a więc se przeczytaj mój podpis. Następnie nie było żadnych postów w tym temacie, temat miał ocene (wyższą niż teraz... zara zagłosuje i ja) więc miałem prawo cię osądzać o "samokrytyke" ale na PLUS a nie na minus, tak jak powinno być.

No i kolejne moje zdanie, nie długo będzie fake w roli głównej z tobą ... nub side detected ...



P.S. Stupid noob, have a nice day on street (let your Broom take you to Great Kingdom of Street Cleaners)


To ***** jak nie jestes pewien to moze zamknij sobie pys*,to bedzie spokoj.Jesli ktos chce jeszcze zamieszczac tutaj sowje n00bowskie odp. to prosze bardzo stulic japy i siedziec cicho
Co to PS: Nie czaruj tak tym swoim angielskim,bo pewnie znasz tylko gadki typumg,fuck you,go away,mine i jeszcze jakies inne hasla z tibi...
  Odpowiedz z Cytatem
stary 08-03-2005, 15:43   #8
Shanhaevel
Użytkownik Forum
 
Shanhaevel's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2004
Lokacja: Uwiędły Las

Posty: 2,391
Shanhaevel ma numer GG dam na pw.
Domyślny

@up
No, tak, pewnie nic z tego nie zrozumiałeś, eh?
Shanhaevel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-03-2005, 15:49   #9
S.P.M
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 06 2004

Posty: 386
S.P.M ma numer GG pisz to ci dam
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xellos
To ***** jak nie jestes pewien to moze zamknij sobie pys*,to bedzie spokoj.Jesli ktos chce jeszcze zamieszczac tutaj sowje n00bowskie odp. to prosze bardzo stulic japy i siedziec cicho
Co to PS: Nie czaruj tak tym swoim angielskim,bo pewnie znasz tylko gadki typumg,fuck you,go away,mine i jeszcze jakies inne hasla z tibi...
Czego jak czego ale idiotów NIE TOLERUJĘ! Zazdrościsz znajmości angielskiego?! Jego komentarze są głupie, tak?! A tWOJE podistoto?! Jesteś niższym stopniem życia, twoje komórki zapomniały jakie masz wogóle DNA, nie można nawet nazwać cIĘ zwierzęciem, bo zwierzęta mają instynkt i odruchy warunkowe. Ty nie masz nawet mózgu ani czegokolwiek co sprawowałby nad tOBĄ kontrolę! JESTEŚ NIKIM!

Sorry ale czegoś takiego nie mogę znieść. Brakuje mu argumentów to zaczyna gryźć.
S.P.M jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-03-2005, 15:49   #10
powrót vavca
Użytkownik Forum
 
powrót vavca's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2005
Lokacja: gdynia
Wiek: 31

Posty: 147
Adres Jabbera do powrót vavca
Domyślny

Może nie nice ale dośc dobre 5/10.A nazywanie rzeczy zostaw najlepiej komuś innemu bo tobie to nie wychodzi.
__________________
NIEMOŻLIWE TO TYLKO WIELKIE SŁOWO RZUCONE NA WIATR PRZEZ MALUCZKICH,KTÓRZY GODZĄ SIĘ Z NATURALNĄ KOLEJĄ RZECZY,ZAMIAST WYKRZESIĆ SIŁY,BY JĄ ZMIENIĆ.NIEMOŻLIWE TO NIE FAKT.TO TYLKO OPINIA.NIEMOŻLIWE TO NIE DEKLARACJA.TO WYZWANIE.NIEMOŻLIWE TO POTENCJAŁ MOŻLIWOŚCI.NIEMOŻLIWE JEST CHWILOWE.

IMPOSSIBLE IS NOTHING
NIEMOŻLIWE NIE ISTNIEJE
powrót vavca jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-03-2005, 20:13   #11
Xellos
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mejlun
Czego jak czego ale idiotów NIE TOLERUJĘ! Zazdrościsz znajmości angielskiego?! Jego komentarze są głupie, tak?! A tWOJE podistoto?! Jesteś niższym stopniem życia, twoje komórki zapomniały jakie masz wogóle DNA, nie można nawet nazwać cIĘ zwierzęciem, bo zwierzęta mają instynkt i odruchy warunkowe. Ty nie masz nawet mózgu ani czegokolwiek co sprawowałby nad tOBĄ kontrolę! JESTEŚ NIKIM!

Sorry ale czegoś takiego nie mogę znieść. Brakuje mu argumentów to zaczyna gryźć.
WOW ales mi przejechal. :O :O :O :O .Chyba sie rozplacze .A co do mojej znajomosci to wiedz ze niedlugo zdaje FC(moim 2 bracia jush zdali),wiec nie pyskuj do mnie <cenzura> bo nawet mnie nie znasz, a moge cie zapewnic ze przewyzszam ciebie i tego kogo skomentowalem w wielu rzeczach.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 08-03-2005, 20:19   #12
Baron Kaldrick
Użytkownik Forum
 
Baron Kaldrick's Avatar
 
Data dołączenia: 06 03 2004
Lokacja: from Dwarves Lands...

Posty: 1,289
Domyślny

Cytuj:
wiec nie pyskuj do mnie <cenzura> bo nawet mnie nie znasz, a moge cie zapewnic ze przewyzszam ciebie i tego kogo skomentowalem w wielu rzeczach.
Odpowiadając w tWÓJ sposób....Nie pyskuj do nich, ob nawet ich nie znasz. I nie możesz być niczego pewny. Przy czym ja mogę być jedneog - jesteś typem chvja/świni w chlewie. Który to świniak na lewo i prawo tryska błotem, jaki to on los mastahorz, czego to on nie umie i czego to on nie ma. I jaki to on jest dobry. A każdy inny to męski narząd rozrodczy o przerwanej ciągłości tkanek.
__________________
Smoki powinny być okrutne, chytre, nieczułe i straszne. Ale coś ci powiem, czlowieku....
Smoki nigdy nie paliły na stosie, nie torturowały, nie rozpruwały na kawałki i nie nazywały tego moralnością.

Terry Pratchett, "Straż! Straż!"
Baron Kaldrick jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-03-2005, 20:22   #13
S.P.M
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 06 2004

Posty: 386
S.P.M ma numer GG pisz to ci dam
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xellos
WOW ales mi przejechal. :O :O :O :O .Chyba sie rozplacze .A co do mojej znajomosci to wiedz ze niedlugo zdaje FC(moim 2 bracia jush zdali),wiec nie pyskuj do mnie <cenzura> bo nawet mnie nie znasz, a moge cie zapewnic ze przewyzszam ciebie i tego kogo skomentowalem w wielu rzeczach.
No co ty nie powiesz. FC zdajesz w wieku 13 lat? Pogratulować. W liceum się szykuje Profession Certificate, huh? Jak mi powiesz jakie są na PC wymagania to ci uwierzę.
S.P.M jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-03-2005, 20:25   #14
Jowisz
Użytkownik Forum
 
Jowisz's Avatar
 
Data dołączenia: 20 01 2005
Lokacja: Białystok

Posty: 195
Jowisz ma numer GG 1088052
Domyślny lol

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xellos
WOW ales mi przejechal. :O :O :O :O .Chyba sie rozplacze .A co do mojej znajomosci to wiedz ze niedlugo zdaje FC(moim 2 bracia jush zdali),wiec nie pyskuj do mnie <cenzura> bo nawet mnie nie znasz, a moge cie zapewnic ze przewyzszam ciebie i tego kogo skomentowalem w wielu rzeczach.
BUhahahahahah!!!! FC w twoim wieku dziecko nie rozsmieszaj mnie pewnie nawet nie wiesz co to jest. Nóp !!!!!! A Pozatym jak zakładasz temat to licz się z tym że ludzie będą cię krytykowac nóp!!
Jowisz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-03-2005, 20:25   #15
Shanhaevel
Użytkownik Forum
 
Shanhaevel's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2004
Lokacja: Uwiędły Las

Posty: 2,391
Shanhaevel ma numer GG dam na pw.
Domyślny

@Xellos
Człowieczku, mnie nie obchodzi co ty będziesz zdawał, i tak twoje IQ brodzi w okolicach zera... Nie potrzebuję cię znać by cię oceniać. Twój iloraz inteligencji mi całkowicie wystarcza do oceny.

@down
Jeśli masz więcej niż 5 lat i taką psychikę... to szczerze (serious!) współczuję...

@down x2
ROTFL! "Oczekuję tego samego"... Sam mówisz, że obrażasz, a potem żądasz przeprosin? To tak jakby zlał cię dres i domagał się przeprosin za to, że cię pokiereszował...

Ostatnio edytowany przez Shanhaevel - 08-03-2005 o 20:32.
Shanhaevel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-03-2005, 20:26   #16
Xellos
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mejlun
No co ty nie powiesz. FC zdajesz w wieku 13 lat? Pogratulować. W liceum się szykuje Profession Certificate, huh? Jak mi powiesz jakie są na PC wymagania to ci uwierzę.

Lol.Skad wiesh ze napisalem prawde w wieku ??????Moge chodzic rownie dobrze jush do pracy i miec kilka kont na forum i pisac ze chodze do szkoly. .A do tego napisalem chyba ze niedlugo zdaje FC.Jesli nie to .......
  Odpowiedz z Cytatem
stary 08-03-2005, 20:29   #17
Xellos
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Temat zaszedl za daleko.To byl temat o moich grafikach, a nie o klutni ****.....Ja osobiscie przepraszam tych ktorych moze obrazilem(oczekuje tego samego).


PLX MODKOW O ZAMKNIECIE TEMATU!
  Odpowiedz z Cytatem
stary 08-03-2005, 20:30   #18
Avager
Użytkownik Forum
 
Avager's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2004
Lokacja: Opole
Wiek: 34

Posty: 2,396
Avager ma numer GG 1611291
Domyślny

ta... 13 lat z przepustką przeszedł (zlitowali sie i sie sztachneli o kilka klas do przodu ;/ ). Kolejne, Jesteś Nubem (mówili o tym 100 razy), nie potrzebnie sie rzucasz jeśli 10+++ osób jest przeciwko tobie samemu (no może jakiś gostek co se zrobił konto dla jaj będzie pisać że to super mega i będzie potwierdzać twą racje). Heh... Nabijasz posty jeszcze.....
Avager jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-03-2005, 20:34   #19
S.P.M
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 06 2004

Posty: 386
S.P.M ma numer GG pisz to ci dam
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xellos
Lol.Skad wiesh ze napisalem prawde w wieku ??????Moge chodzic rownie dobrze jush do pracy i miec kilka kont na forum i pisac ze chodze do szkoly. .A do tego napisalem chyba ze niedlugo zdaje FC.Jesli nie to .......
Gratuluję pracy przy kopaniu rowów (do czego innego mogli przyjąć kogoś z taką znajmością ortografii i umiejętnością wysławiania się?). Ile cI płacą? 600 zł miesięcznie? Jakie masz plany na przyszłość?
Lol - najpierw FC w wieku 13 lat, potem już pracuje. Rozwijasz się dziecko, nie ma co.
S.P.M jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 04:06.


Powered by vBulletin 3