Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 11-08-2005, 22:34   #181
Belqs
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 04 2005
Wiek: 32

Posty: 54
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Belqs ma numer GG 7858363
Domyślny

[quote=noobol]mam pytanie..co z tymi spearami? a tak wogule to update jest super, katedra to wypasione expowisko. jeszcze bym sie chcetnie dowiedzial czy tarantula jest wytrzymala i czy mocno bije.. moi kumple sie boja jej, ale mysle ze nieslusznie

Czesc
Tarantula nie jest taka mocna ale wrzuca haste
Ma 225hp a za nia dostajesz 12o expa wiec to chyba mowi samo za siebie
ale w grupie moga byc niebezpieczne szczegolnie dal niwzawysokiego lvl
Mysle ze ci pomoglem
Belqs jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 11-08-2005, 22:49   #182
Belqs
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 04 2005
Wiek: 32

Posty: 54
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Belqs ma numer GG 7858363
Domyślny

[quote=Cover Sorcerer]NIc ciekawego ten UPADE.Dla mnie za przeproszeniem z*******ili (clipy) to co bylo.Jakiej bugi co latajo,Jakies pomniki obok carlin,kamienie wyglondajo jak plastikowe.A bylo tak pienksnie.Ehh...Tyle dni pacca dla mnie sie zmarniuje przest ten upade(72 dni).Awienc koncze z tibio.Zreszto wiele ludzi prucz mnie (pl,br,swe,usa itd.)konczo z tibio. Np. muj kumpel (swe) ma 140 level i konczy .Zreszto sie mu nie dziwie nawed uhow nie bendzie morzna normalnie robic.Jakies robale potrzebne .A palladynom to najwiencej dowalili.Luk i kusza podobno bendo znikac jak sie niszczo,znikajonce spery .Prosze wybaczyc za te bluzge ale napisalem ze za przeproszeniem


tan twoj kolega 140lvl i konczy grac cos mi sie wydaje ze sciemnia to ze mu sie update nie podoba to chyba jednak nie musail konczyc grac z takim lvl sorki ale ja bym tak nigdy nie zrobil chyba lekka przesada tyle godzin poswiecic an granie a tu teraz nie gra chyab przesadzil no ale nie moja sprawa nie chce niech nie gra ale chyab zmarnowal postac ale przez to pewnie troche kasy zarobi


Ej ludzie czego jak dalem cytuj to nie ma tego co tamten gosn napisal an takim ciemnym tle tylko tak normlanie mozecie pomoc bo nie weim co jest grane

Ostatnio edytowany przez Belqs - 11-08-2005 o 22:51.
Belqs jest offline  
stary 11-08-2005, 23:01   #183
noobol
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 08 08 2005

Posty: 5
Domyślny dzieki

dzieki dzieki.
namowie kumpli na tarantule w takim razie
noobol jest offline  
stary 11-08-2005, 23:08   #184
Belqs
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 04 2005
Wiek: 32

Posty: 54
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Belqs ma numer GG 7858363
Domyślny

dzieki dzieki
namowie kumpli na tarantule w takim razie


Nie ma sprawy tibijczycy musza sobie nawzajem pomagac w koncu od tego wszyscy sa no to narka spokojnie mozecie sie wybierac aha lepiej miec troche many bo cie zatruja

ej ludzie dalej nie am teog an tym tle zawsze jak sie dawalo cytuj to co on napisal bylo na takim szarym tle w takiej ramce teraz tego nie ma co jest gran tylko jest jakies QUOTE co to ma byc ludzie pomozcie

Ostatnio edytowany przez Belqs - 11-08-2005 o 23:11.
Belqs jest offline  
stary 11-08-2005, 23:12   #185
fajny palladynek
Użytkownik forum
 
fajny palladynek's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2005

Posty: 15
Profesja: Paladin
Świat: Celesta
Poziom: 36
Skille: 66/45
Poziom mag.: 10
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Miracle
Zamiast się cieszyć tylko narzekacie. Polak nie potrafi docenić tego co mu jest dane. Wczoraj z kumplem zrobilem teściwa na lurowanie i zużywanie spearów. Lurowaliśmy sobie trola, który wbrew pozorom jak niektórzy tu mówią nie zniknął po przejściu 5 kratek tylko szedł za nami około 3 minut. Wiem że trole nie są wspaniałymi sprinterami ale zapewniam was że kawałek dorgi od respawnu pokonał. A teraz o niszczeniu włóczni. Kumpel nawalał we mnie jednym "spirem" przez około 5 minut i nic, brakło nam cierpliwości do jej zdesintegrowania . Nie ma na co narzekać, a póki co drastycznych zmian w cenach jeszcze nie zauważyłem
To chyba jeses slepy jak niezauwazyles zmian w cenach na moim serwie bohy kosztowaly 70k a teaz po 100k-120k chodzą -.-
palladyn
skille 50/44 <wciąż rosną>
lvl 13
fajny palladynek jest offline  
stary 11-08-2005, 23:17   #186
Przerwa
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Wiem ze sie powtarzam ale zrobcie update'a na stronce typu jakie doszly potworki ile daja expa ile maja zycia co z nich wypada pozdrowka dla graczy z secury

Ostatnio edytowany przez Przerwa - 12-08-2005 o 10:18.
 
stary 11-08-2005, 23:40   #187
noobol
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 08 08 2005

Posty: 5
Domyślny :)

musza sobie pomagac, to prawda ale niewszyscy sa pomocni. wiec mimo wszystko dzieki. co do zatruwania to ja mam juz przygotaowane runki antidote-ostroznosc to podstawa'
noobol jest offline  
stary 12-08-2005, 01:58   #188
fajny palladynek
Użytkownik forum
 
fajny palladynek's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2005

Posty: 15
Profesja: Paladin
Świat: Celesta
Poziom: 36
Skille: 66/45
Poziom mag.: 10
Problem Co za debile!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dr. Omader
TTTTIIIIIQQQAAAAAAANNNNNDDDDDDAAAAAAAAAAAAA!!!!!!! !!!!!!

Z tym okrzykiem na ustach właśnie w tej chwili ruszyły tysiące Tibijczyków, którzy z upragnieniem od ponad pół roku oczekiwali update Tibii! CipSoft o godzinie 15:45 rozpoczął implementacje update, która właśnie się zakończyła.

Tiquanda, Port Hope, Dark Cathedral, Soul Points, anty-luring system, nowe potwory, nowe przedmioty, nowe questy, małpy, Dworc’e, jaszczuro-ludzie… Ehz… Dużo tego żeby wymieniać. To z pewnością jeden z największych updatów w historii Tibii!

Na co czekasz?! Zasuwaj sprawdzać nowe tereny! PACC czy FACC, co za różnica? Do zwiedzania jest naprawdę wiele dla jednych i drugich!
Jezeli tego nie zmienią to juz niebede grał
nick:fajny palladynek
skill:50/44

Jeśli nie możesz pobrać klienta z auto-update, możesz go ściągnąć z:
Tibia.com download klienta 7.5
Tibia.pl download klienta 7.5
Tibia.pl mirror downloada klient 7.5

Tibia.pl życzy wszystkim owocnego zwiedzania i świetnej zabawy przy nowym update!
Nie zapomnijcie podzielić się swoimi odkryciami z resztą użytkowników. Wszelkie informacje prosimy pisać w tym dziale: Tiquanda Update
Co za kur*a baran wymyslił z tymi sperami ze mają znikać
Mam pytanie czy cipki<cipsoft> moze zmienic to zeby spery nie znikały
fajny palladynek jest offline  
stary 12-08-2005, 09:05   #189
Tornest
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Up-date

Fajny up-date, ale chcialbym sie dowiedziec kiedy tibia.pl zaaktułalizuje now questy, sprzety, czary, i czy jest juz stronka która to uczyniła
 
stary 12-08-2005, 09:10   #190
krzysiek krzysiek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 04 2005
Wiek: 34

Posty: 48
Domyślny

Spacerując po dżungli natrafiłem na osadę małp, ale szybko się wycofałem bo nie znam ich siły.
No właśnie jak silne są małpy, z jakimi starymi stworkami można porównać siłą każdy z 3 rodzająw, a i gdzie może jeszcze chodzić bez obawy o życie knight z moimi skilami i lvlem ? - patrz podpis
__________________
Profesja : KnigHt
Lv: 52
Mlvl: 5
SkiLlS : 76/74

Keylogger tu, keylogger tam
Keylogger wciąż przeszkadza nam

ale ze mnie poeta
krzysiek krzysiek jest offline  
stary 12-08-2005, 10:33   #191
noobol
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 08 08 2005

Posty: 5
Domyślny ...

na tibia.com oczywiscie sa juz potwory ale loot jest ujawniony tylko podstawowy np. tarantula- gold coins and sometimes other items with them.. jest tez conieco na tibianews.net i tibiabr.com a kiedy bedzie cos na naszej stronce..niewiadomo
noobol jest offline  
stary 12-08-2005, 11:52   #192
Alron
Użytkownik forum
 
Alron's Avatar
 
Data dołączenia: 27 06 2005
Lokacja: Białystok
Wiek: 37

Posty: 11
Stan: Aktywny gracz
Imię: Tlatelolco
Profesja: Knight
Świat: Furora
Poziom: 31
Skille: 68/67
Poziom mag.: 4
Domyślny dobra dobra

fajnie pacc wszyskto maja pojazane nowie miejsca i zeczy a co z facc ? nikt o nich nie pomyslał o tych biednych facc kto im pomoże
Alron jest offline  
stary 12-08-2005, 12:49   #193
Bake Romkant
Użytkownik Forum
 
Bake Romkant's Avatar
 
Data dołączenia: 20 07 2005
Lokacja: Jastrzębie Zdrój
Wiek: 33

Posty: 29
Bake Romkant ma numer GG 9282741
Domyślny lol

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pawel xD
yo humaki

przestale m grac w tibie przez was hamy ***ane qrwa mac

teraz mam wszystko w dupie tibia uczy tylko hamstwa i niszczy nerwy
przez to musielem jezdzic do psyhologa i o malo nie dostalem zawalu
(mam slabe serce) . przez tibie zniszczylem swoje cenne zdrowie .
Lol człoweieku a kto ci kazał grac w tibie????? to niejest wina tibi tylko twoja wina!! Rozumiem musiałeś jezdzic do psychologa i masz słaebe srce przez to naprawde mi ciebie szkoda ale to niejest nasza wina!!
__________________

I dont speak english but umiem dobrze po polsku.
Klikając tutaj pomożesz mi
Zdenerwowałem cię a może co pomogłem napisz mi notke
Bake Romkant jest offline  
stary 12-08-2005, 13:21   #194
B@RT
Użytkownik Forum
 
B@RT's Avatar
 
Data dołączenia: 17 07 2005
Lokacja: Blachownia

Posty: 66
Stan: Niegrający
Profesja: Sorcerer
Gildia: żadna
Świat: Fortera
Poziom: 28
Skille: 19/23
Poziom mag.: 37
Problem Zje***a tibia.pl

Zj*****ście... Na tibia.org.pl są już nowe potwory, eq, grafiki i wiele innych...


REZYGNUJCIE Z TIBIA.PL WWW.TIBIA.ORG.PL ROX
B@RT jest offline  
stary 12-08-2005, 15:03   #195
sudi
Guest
 

Posty: n/a
Oczko

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dr. Omader
TTTTIIIIIQQQAAAAAAANNNNNDDDDDDAAAAAAAAAAAAA!!!!!!! !!!!!!

Z tym okrzykiem na ustach właśnie w tej chwili ruszyły tysiące Tibijczyków, którzy z upragnieniem od ponad pół roku oczekiwali update Tibii! CipSoft o godzinie 15:45 rozpoczął implementacje update, która właśnie się zakończyła.

Tiquanda, Port Hope, Dark Cathedral, Soul Points, anty-luring system, nowe potwory, nowe przedmioty, nowe questy, małpy, Dworc’e, jaszczuro-ludzie… Ehz… Dużo tego żeby wymieniać. To z pewnością jeden z największych updatów w historii Tibii!

Na co czekasz?! Zasuwaj sprawdzać nowe tereny! PACC czy FACC, co za różnica? Do zwiedzania jest naprawdę wiele dla jednych i drugich!

Jeśli nie możesz pobrać klienta z auto-update, możesz go ściągnąć z:
Tibia.com download klienta 7.5
Tibia.pl download klienta 7.5
Tibia.pl mirror downloada klient 7.5

Tibia.pl życzy wszystkim owocnego zwiedzania i świetnej zabawy przy nowym update!
Nie zapomnijcie podzielić się swoimi odkryciami z resztą użytkowników. Wszelkie informacje prosimy pisać w tym dziale: Tiquanda Update
niom ja niewidze dużej różnicy w up date bo jestem facc mam proźbe prosze aby team tibia.pl zrobila nowe niusy o tarczach nowych ,wyglądach itp. we will see in Tibia in Galana!!!
 
stary 12-08-2005, 15:15   #196
Trener
Użytkownik Forum
 
Trener's Avatar
 
Data dołączenia: 28 03 2004
Lokacja: Ankrahmun

Posty: 166
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Ndrangheta
Świat: Antica
Poziom: 45
Skille: 76
Poziom mag.: 16
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cover Sorcerer
NIc ciekawego ten UPADE.Dla mnie za przeproszeniem z*******ili (clipy) to co bylo.Jakiej bugi co latajo,Jakies pomniki obok carlin,kamienie wyglondajo jak plastikowe.A bylo tak pienksnie.Ehh...Tyle dni pacca dla mnie sie zmarniuje przest ten upade(72 dni).Awienc koncze z tibio.Zreszto wiele ludzi prucz mnie (pl,br,swe,usa itd.)konczo z tibio. Np. muj kumpel (swe) ma 140 level i konczy .Zreszto sie mu nie dziwie nawed uhow nie bendzie morzna normalnie robic.Jakies robale potrzebne .A palladynom to najwiencej dowalili.Luk i kusza podobno bendo znikac jak sie niszczo,znikajonce spery .Prosze wybaczyc za te bluzge ale napisalem ze za przeproszeniem
Och...serio??
No masz racje, nie będzie "morzno" normalnie robić UH bo bęndą potrzebne robale.
Kończysz z "Tibio"?? To DOBRZE.
Najpierw naucz się pisać po "polskiemu" a potem naucz się grać w "Tibio".
A wiesz co?? Mi jakoś do tej pory ani łuk ani kusza nie znikneły pomimo Twoich ostrzeżeń.

Pozdro
Trener jest offline  
stary 12-08-2005, 15:17   #197
Trener
Użytkownik Forum
 
Trener's Avatar
 
Data dołączenia: 28 03 2004
Lokacja: Ankrahmun

Posty: 166
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Ndrangheta
Świat: Antica
Poziom: 45
Skille: 76
Poziom mag.: 16
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Alron
fajnie pacc wszyskto maja pojazane nowie miejsca i zeczy a co z facc ? nikt o nich nie pomyslał o tych biednych facc kto im pomoże
Przejdź się na południe od Pustyni to zobaczysz co jest dla Facc.

Na terenie do tej pory pustym (obok PoH) znajduje się Katedra. Jest dla Facc. Sporo nowych potworków.

Pozdro


---- edit ----
PS. Sorki za drugiego posta, ale zdążyłem wcisnąć Dodaj a nie "morzno" usunąć posta

Ostatnio edytowany przez Trener - 12-08-2005 o 15:19.
Trener jest offline  
stary 12-08-2005, 16:13   #198
Tijaa
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Ale kit w ciskacie z dro omanderem mozna tylko od 100 respa atakowacjestes smieciem i kot wciskasz a ze mnie nic nie zgarna bo by w ******* dostal i ngoi z dyby powyrywal sorry poniowlo mnie
 
stary 12-08-2005, 16:20   #199
fajny palladynek
Użytkownik forum
 
fajny palladynek's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2005

Posty: 15
Profesja: Paladin
Świat: Celesta
Poziom: 36
Skille: 66/45
Poziom mag.: 10
Problem pieprzone uptade!!!!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez sudi

niom ja niewidze dużej różnicy w up date bo jestem facc mam proźbe prosze aby team tibia.pl zrobila nowe niusy o tarczach nowych ,wyglądach itp. we will see in Tibia in Galana!!!
kurde jak tu mozna trenowac jak w sklepach niemozna kupic throwing star
fajny palladynek
swiat:celesta
skille 51/45
lvl 13
fajny palladynek jest offline  
stary 12-08-2005, 17:07   #200
Xzonixek
Użytkownik Forum
 
Xzonixek's Avatar
 
Data dołączenia: 11 05 2005
Lokacja: 3miasto
Wiek: 33

Posty: 845
Stan: Na Emeryturze
Świat: Real
Poziom: 154
Szczęśliwy Lol

Ten update miał wprowadzić utrudnienia w cheatowaniu w Tibi. Ja już widziałem użytkownika nowego TBI które i tak będzie się takim osobom przydawać.

Robaki se 11 druid nazbiera idzie nad wode i łowi rybki...A jak mu się soul point skończą, to pójdzie se na spidery/wolfy i nabije następne...
Tym razem się Cipsoftowi nie udało...

PS: Tibia MC działa
__________________
18:31 Master of'Candia [250]: ty nie pisales o umiejetnosciach
18:31 Master of'Candia [250]: tylko os killu
18:31 Master of'Candia [250]: skillu*
18:31 Master of'Candia [250]: nie wiesz co piszesz?

:S
Xzonixek jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:51.


Powered by vBulletin 3