Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 30-08-2005, 23:34   #41
wojak_paladyn
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 08 2005

Posty: 70
Stan: Początkujący
Profesja: Knight
Gildia: żadna
Świat: Xantera
Poziom: 8
Skille: 18-18
Poziom mag.: 1
wojak_paladyn ma numer GG 2468965
Domyślny

ja to sie kiedyś jak nie umialem zbierac rzeczy i latalem bez niczego na wolfy nie wiem albo zbierałem każdy worek hehe nie wiem po co
wojak_paladyn jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 31-08-2005, 02:49   #42
Qba =]
Użytkownik Forum
 
Qba =]'s Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2005
Lokacja: Bełchatów/ Kraków
Wiek: 36

Posty: 210
Profesja: Knight
Świat: Azura
Poziom: 70
Domyślny

Hehehe, ja cały czas mam przed oczami moje pierwsze sekundy po first loginie. Biegaja ludzie z jakimis napisami nad glowkami... mysle sobie: kurna o co chodzi... Jeden na zielono, drugi na żółto , trzeci jakis czerwony cfaniaczek... ja sie dopiero zalogowałem i tez zielony, pomyślałem sobie:
Zielony- żółtodziób i newbie ( wtedy oczywiscie nie znałem tego okreslenia )
Żółty- średnio zaawansowany
Czerwony- hardcore player ;D
__________________
You can kill my body,
You can hurt my mind,
But you should be sure:
You`ll never get my pride!
Qba =] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2005, 09:02   #43
MATI9630
Użytkownik Forum
 
MATI9630's Avatar
 
Data dołączenia: 19 06 2005
Lokacja: Kraków, cause....... Postów: -1
Wiek: 31

Posty: 459
Stan: Zbanowany
Imię: A wiesz...
Profesja: Rookstayer
Świat: Mądry...
Poziom: hyh
Skille: Serio
Poziom mag.: :>
Wyślij wiadomość przez ICQ do MATI9630 MATI9630 ma numer GG 6706595 MATI9630 ma login Tlenu mati9630@tlen.pl Adres Jabbera do MATI9630
Domyślny

Jak czytam ten temat, to stwierdziłem, że ze mna nie było az tak źle;]
Nawet (UWAGA!) po drabince umiałem wchodzić...
Za to nie wiedziałem, że jak coś chcę kupic, to mam anpisać: hi.
O skillowaniu nic nie wiedziałem..
Na rooku miałem 2 dedy(oba na 3 lvlu - jeden od orków, drugi od poison spiderów), ogólnie było fajnie
__________________
MOJE CELE NA FORUM:
[x]mieć wazon
[x]mieć sexy wazon
[ ]mieć super sexy wazon
[ ]2 posty

MATI9630 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2005, 12:48   #44
wojak_paladyn
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 08 2005

Posty: 70
Stan: Początkujący
Profesja: Knight
Gildia: żadna
Świat: Xantera
Poziom: 8
Skille: 18-18
Poziom mag.: 1
wojak_paladyn ma numer GG 2468965
Domyślny

albo ja se rata zabilem i otworzylem i mial 1 gpo mysle se mózg szczura i go ciagne do (siwego) plecaka mysle wzialem potem pytam sie goscia gdzie syprzedac szczura ok poszlem probowalem sprzedac a gosc mowi masz nieswierzego wywal go a ja jak? ciagnij na ulice z worka jakiego worka i potem sie zmalowalem
wojak_paladyn jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2005, 14:12   #45
Adrianosik
Użytkownik forum
 
Adrianosik's Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2005
Lokacja: Bełchatow
Wiek: 28

Posty: 23
Stan: Niegrający
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: HAKNELI MNIE!!!
Poziom: T.T
Skille: NIE!
Poziom mag.: ..
LOL

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Anteks
Mój "pierwszy raz" () to było coś:
Kumpel pokazał mi Tibię, założył mi konto, wlogowałem się i grałem.
Najpierw poszedłem do jaskini: spotkałem szczura (Rany Boskie szczur! Uciekajcie!! Zabije nas wszystkich ^^) więc zacząłem go atakować. A ściślej mówiąc: trzymałem alt i cały czas, jak najszybciej klikałem na biedne zwierze myszą... za jakieś 5 minut takiej potyczki zwyciężyłem, choć straciłem około 1/3 mojego HP... I tak było z kilkoma ratami pod rząd... dopiero potem zauważyłem, że nie muszę klikać na potwory jak głupi, tylko wytarczy jak kliknę raz... ale nie wiem czy bym do tego doszedł, gdyby mi się akurat przez przypadek myszka nie zacięła...
Teraz już mam inną mysz, ale dzięki starej nauczyłem się atakować w Tibii
ja mialem takie same poczatki ale nie musze sie teraz nie obawiac ze mi myszka padnie ;D
Adrianosik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2005, 14:41   #46
kaczi
Użytkownik Forum
 
kaczi's Avatar
 
Data dołączenia: 21 08 2004
Lokacja: Daleko Ci do mnie. Sklep: Skate Shop.
Wiek: 34

Posty: 949
Stan: Niegrający
Wyślij wiadomość przez ICQ do kaczi kaczi ma numer GG 4029572
Domyślny

Hmm....
Moje początki...
Kolega sciągnał mi Tibię, i sądze że to głupia gra.
Ale pare minut później stworzyłem postać na Azurze i razem z kolegą podbijaliśmy rooka.
Pierwszy potwór: Rat. Nie wiedziałem jak otworzyć, kolega mi polecił, że jak się na nim stanie to nie będzie można otworzyć. To ja zawsze stawałem, a nie otwierałem i tym sposobem zdobyłem 2 level bez kasy...
Potem przenieśliśmy się na Valorie.
Zrobiłem 5 level i sprzedałem kumplowi legion helmet za 83gp, i myślałem że się wyfrajerowałem i założyłem nową postać.
W między czasie oczywiście były problemy z drabinką, i jak jakiś koleś zauważył że nie umiem wyjść, to mnie popchnął do kąta, i zastawił beczkami. A ja nie umiałem ich przesunąć, bo zawsze prubowałem wsadzać je do plecaka.
Zrobiłem nią 15 level w dwa miesiące, myśląc że jestem jakiś wielki mastah każdego biłem.
Cieszyłem się jak raz na dzień nie zginąłem...
Wtedy nie wiedziałem, co to sword co to club co to axe, więc waliłem wszystkim co miało dużo ataku.
Potem się sam przeniosłem na Elysie, zrobiłem druida.
A potem to już jakoś poszło...
__________________
~~Wieczny Szejk of Oldschool's maniacs~~

Jestem jaki jestem to fakt
Lubie kiedy buja sie mój świat
Poruszam sie raz w przód raz w tył
Ja piłem, pije i będę pił
Historii mojej nie pozna nikt
Znów świat się buja a ja z nim
To nie jest wyścig , to nie próba sił
Ja piłem, pije i będę pił.

kaczi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2005, 15:41   #47
Pirko
Użytkownik Forum
 
Pirko's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2004
Wiek: 33

Posty: 154
Profesja: Elite Knight
Świat: Keltera
Poziom: 87
Skille: LIPNE:P
Pirko ma numer GG 7600576
Domyślny ...

moje pierwshe konto założyłam z rok temu...myślałam <co za debilna gra, tylko shczury zabijac...co w tym ciekawego?>nabiłam 2 lv...poshłam po za miasto!wkroczyłam do jaskini trolli...K*rwa!ale ciemno!chodziłam za kolesiami od których sie świeciło, i sie zastanawiałam, czy oni sie świecą bo mają więkshy lv?Kolej na drabinki...Klikałam na siebie,use with...i sie wkur*iałam
ze 2 razy wyshłam po drabinie...ale najlepshe było jak poshłam do All'Dee!huauahhahaha
tego nie zapomne nigdy...
ja>Hi
All'Dee>Hi bla bla bla
ja>buy ice rapier
All'Dee>do you want buy a rapier for...?

HAHAHAHAHAH
wcześniej oczywiście wyczaiłam taki fajny nożyk na tibia.pl i chciałam kupic...
__________________
bbbbęęe ?
Pirko jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2005, 22:51   #48
ShermanM4
Użytkownik Forum
 
ShermanM4's Avatar
 
Data dołączenia: 13 07 2005
Lokacja: Polska
Wiek: 39

Posty: 47
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
ShermanM4 ma numer GG 1673367 ShermanM4 ma login Tlenu shermanm4c@tlen.pl
Domyślny I ja sie pochwale

Ja jako nowicjusz po wyjsciu na main chciałem trenowac ale nie wiedziałem jak, kolega powiedział mi o 30 udezeniach i blokadzie licznika, wiec ja mądrala znalazłem 2 trolle i raz udeżyłem odznaczyłęm i liczyłem 30 uderzen i znowu zadawałem blood hita raz i odznaczałem Trolla i tak przez niemal 2 tygodnie .
Choć musze przyznac ze wypociłem przez to 20 leveli w shieldingu bez skoku w Levelu . A jeszcze jedno jak przechodziłęm kumplowi rooka to wyniosłem mu 2.5k złota jak na złosc ja uzbierałem tylko 400gp moja postacia
__________________
Cel zauważony, namierzam godz 2, cel rozpoznany , odległośc 530 m, kąt +16', cel namierzony, pancrnym ładuj, OGNIA!

Ostatnio edytowany przez ShermanM4 - 31-08-2005 o 23:41.
ShermanM4 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-09-2005, 14:06   #49
Elevarm
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 08 2005

Posty: 340
Domyślny dragon ham

Zaraz po wejsciu pierwsza postacia na main wybralem sie na zwiedzanie okolic Carlin. Zapuscilem sie niedaleko Ghostlandu i co widze? - na ziemi lezy sobie bezpanski dragon ham. Nie mialem pojecia co to, wiec pomyslalem - "o, pewnie nieswiezy ham (bo taki zielonkawy, pewnie skisniety). No i zostawilem gdzie lezal....
Elevarm jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-09-2005, 22:00   #50
master-pacuch
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 07 2005
Wiek: 34

Posty: 42
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Skille: 65/65
Evul gs na 8 leveli;]

mająć 8 lev poszedłęm zwiedzać i trafiłem na POH szedłem ciongle w dół asz natknołem się na wielkiego pająka ,,mój instynkt kazał mi z tamtą uciekać jednak on zawalał jak motor..dobrze szło mi jak uciekałęm przez krzaki ale na prostej 2 ciosy i ded ..kiedy starałęm się odebrać bp ciongle sypały się dedy
master-pacuch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-09-2005, 22:20   #51
krzaq
Użytkownik forum
 
krzaq's Avatar
 
Data dołączenia: 21 11 2004
Lokacja: Przeworsk
Wiek: 34

Posty: 10
Domyślny

ja na 3 lvl mialem 200 gp uwarzalem ze to duzo wiec postanowilem wybrac sie na zakupy. na stronie odszukalem zbroi blue robe mi sie spodobala bo byla lekka . wiec poszedlem do obiego i chcialem kupic b robe za 200 gp. ale niestety sie okazalo ze on niesprzedaje
krzaq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-09-2005, 22:37   #52
Hieyan
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 05 2005

Posty: 1,242
Stan: Usunięty
LOL

Kiedyś zauważyłem u kuzyna podpis: Tibia: Zabiłem 20 pająków! haha!
Zobaczyłem screeny gry i pomyślałem - szit. Ale jednak, zrobiłem sobie postać na Pytherze, z debilnym nickiem - Burszuras Burecki, nie osiągnąłem nią nawet 2 lvl. Utknąłem w dziurze a nie miałem liny. Spotykałem wielu ludzi, ale niewiedziałem, że lina to rope i krzyczałem tylko 'help!'. Potem się dowiedziałem, że rope to lina a nie jak myślałe, ropa do torcha. Powiedziałem kuzynowi, że zrobiłem sobie postać i sie spytałem gdzie jest.
On: gdzie zrobiłeś postać?
Ja: Pythera
On: Na Jamere miałeś isć!
Ja: ok, tylko którędy się tam idzie?
On: zonk 0,0
No i potem zrobiłem postać 'Qlawy Qlawiec' która aktualnie jest shakowana (miała 17 lvl). Oczywiście nie wiedziałem jak się po drabinie wychodzi Kuzyn mi pomógł. Chodziłem po tym rookgaardzie, zabijałem króliki, a tu nagle patrze: kuzyn! Ale się zdziwiłem... Taki wielki kontynent a ja go spotykam Rybki sobie łowił. Z rookgaardu wychodziłem około 3 tygodni. Do 15 lvla chodziłem z Plate armor, brass legs, Steel helmet, Spike Sword, Dwarfen shield. Potem kupiłem za 20 gps BroadSworda. Pomyślałem sobie - wreszcie mam pożądną broń, zaczynam trenowac. Ide na rotwormy, padają po paru udeżeniach. I dziwie się, czemu mi shielding nie rośnie? Potem trenowałem z graczem, za każdym razem zadawałem blood hit ^^ No i tak miałem na 16 lvlu skille 35/32.
Codziennie chodziłem na amazonki, pojedyńcze spawny slimów i jakoś robiłem lvl. Po hacku wkurzyłem się i nie grałem kilka miesięcy. Dopiero po około 6 miesiącach kuzyn przyjechał do mnie na wakacje i grał u mnie w Tibie. Przypomniały mi się stare, dobre czasy i zrobiłem nowa postać. Paladyn. W miare szybko przeszedłem rookgaard, zrobiłem 17 lvl aż tu weszło update. Do dupy, zrobiłem rycerza I teraz na 12 lvl mam: skille 41/41, eq: Warrior Helmet, Knigh Armor, Plate Legs, Crown Shield, Knight Axe, Naginata I kupe kasy w depo. Jakoś mi idzie i gram dalej tą postacią. Niestety rzadko, poniewaz mam słaby internet. ^^
Hieyan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-09-2005, 23:00   #53
Adamus Ustaszevskov
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 08 2005
Lokacja: Mosina
Wiek: 33

Posty: 4
Adamus Ustaszevskov ma numer GG 5666079
Smutny

Moje początki też były potworne, kumpel mnie zachęcił do tibi no to sie rejestruje oczywiście nie na tym serwerze co on ale dobra bez komentaża.
Zaczynam łaźić po Rookgard i krzyczeć: o co tu chodzi! Niech ktoś mi pomoże!! Ratunku!!! Naszczęście spotkałem jakiegoś kolesie który mi pomógl, wytłumaczył mi jak sie kupuje i wszystko co wiedzial o tibii zaczał mi sprzedawać broń po niższej cenie nż w sklepach i takie tam. Doszedlem do 6 lvl i już mialem satysfakcje uzbierałem aż 35 gp i chciałem coś kupić na targu. Dobra koleś krzyczy <SELL MACE 35 GP> ok biore bo mialem jakąś cieńką broń. Koleś na to TRADE a ja nic. Po cwili się odzywam (no follow me)
i poszliśmy do niby depo. Kłade złoto przesuwam i mówie (ok now give my mace) a koleś na to buhahabuhaha i idzie sobie jakby nigdy nic ja sie dre (give my mace!!!!!!!!!!) i różne przekleństwa po angilsku a koleś logout i tyle go widziałem. Potem dopiero kumpel mi powiedzial żę istnieje takie coś jak Trade no i dalem sie oszukać jak troche ale mi przeszło.

Świat: Aurea
Nick: Adamus ustaszevskov
Miasto: Carlin
Profesja: Paladyn
Level: 12
Magic level:4
Skills: 38/38 średnio rośnie
Best solo: jakis PK z równym levlem

Ostatnio edytowany przez Adamus Ustaszevskov - 04-09-2005 o 20:21.
Adamus Ustaszevskov jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-09-2005, 23:39   #54
Mafikz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 12 2004
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 32

Posty: 35
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Iridia
Poziom: 29
Skille: 60/58
Poziom mag.: 4
Mafikz ma numer GG 5374266
Domyślny

No moje początki też najlepsze niebyły
Niewiedziałem jak się wchodzi po drabinie
Pierwszą postać skasowałem bo na rooku liny niemiałem i gdzieś wlazłem
Na drugiej postaci wywalałem kase, bo mi capa szkoda było.
Wyszłem na maina cały szczęśliwy że mam 8 lvl Byłem w carlin no i zwiedzałem miasto... Doszłem tam gdzie sa trolle oczywiście bez klucza :| No i czekałem 3 godziny, aż ktoś otowrzy drzwi Później zwiedziałem tereny poza miastem no i trafiłem na zamek.
Wchodze no i zobaczyłem różne Orci, Elfy, Dwarfy i Minosy. 1 ded był od Mino guarda bo myślałem że dam mu rade, 2 ded był od Zerka zwiedziałem zamek na zewnątrz . Kiedy indziej szłem do Venore (sam nie wiedziałem poco) i pomyliłem drogi weszłem do jakieś dziury i wyszłem a tam drag naszczęscie na redzie , był jeden problem niemiałem łopaty, a dziura sie zakopała. Naszczęscie niedaleko był kolega
Mafikz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2005, 11:51   #55
Rodghar Najemnik
Użytkownik Forum
 
Rodghar Najemnik's Avatar
 
Data dołączenia: 26 04 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 33

Posty: 35
Rodghar Najemnik ma numer GG 8629387
Domyślny

Ja kiedyś myślałem, że jak pójdę do thais to już niemogę iść do carlin i venore .
Wybrałem jako 1 postać knighta i walczyłem na zmiane każdą bronią "bo ma lepsze statsy" .
__________________
Imię:Iwan-Najemnik
Świat: Lucera Profesja: Sorcerer Miasto:Kazordoon
Level:13 Mlv:21
Best solo: Dwarf Guard Best Team: Dwarf Guard
Best hit(broń)-Nie liczyłem
Best hit(runa)-Nie liczyłem

~~~~~~~~SPRZEDAM~~~~~~~~
Fire Sword(12K)
~~~~~~~~KUPIĘ~~~~~~~~~~~
Spike sword(1K)
Jeśli chcesz coś nabyć lub sprzedać pisz na pw,w grze,na gg lub mailem
Rodghar Najemnik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2005, 14:11   #56
arimedes
Użytkownik Forum
 
arimedes's Avatar
 
Data dołączenia: 20 07 2005
Lokacja: Poznań City

Posty: 48
Imię: Cruci
Profesja: Knight
Świat: Saphira
Poziom: 30
Skille: 60/58
Poziom mag.: 4
Domyślny aaah:D

To były czasy chociasz zaczynalem grac z kumplem w styczniu 205 czyli nie dawno dla mnie to jest wieki.
A wiec z kumplem siedzialiśmy z kumplem wyszukując gry rpg <mniej wiecej podobne do evil islands> i wychaczylismy tibie.
Nie wiem dlaczego to ale nam sie spodobalo.
mowilismy w tedy lepsze od runescape.
załozylismy swoje pierwsze kontai gralismy.
JEZU co to był0 napoczotku nie wiedzielismy jak otwierac ciala ratow i zanim weszlismy na drabinke ezsensownm klikaniem troche poczekalismy.
W koincy po 3 tygodniach wyszedlem z tego bagna<chociasz myslalem ze rook jets lepszy jak juz wyszedlem na maina :> >Dzieki mapie respa doszlismy <przy jednym dedzie>z carlin do ab na 9 lvl<myslelismy ze to jest bardzo daleko i ze nie dojdziemy bez machety> albo ze jak nie bedziemy zameldowani w ab do nas arcanist bedzie nawalal<ten z bramy>........
Troche poexpilismy<11lvl> i postanowilismy isc na desetra :.
Przygoda ze scorpionem pierwszy ded kupilem two handed sworda wrocilem mino zabily mnie stracilem sworda i LEVel ........ALe BYlem Newbie
arimedes jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2005, 15:45   #57
Marcin wymiatacz
Użytkownik Forum
 
Marcin wymiatacz's Avatar
 
Data dołączenia: 29 05 2005
Lokacja: Nienapisze bo pedofili jest za duzo ;p

Posty: 92
Imię: Tajne
Profesja: Sorcerer
Poziom mag.: 46
Domyślny

Ja rooka zrobilem w 1dzien i odrazu poszlem na maina a tam do miasta carlin, zapomnialem co mi kuzyn mowil zebym poszedl do venore i zamiast pojsc z miasta do miasta to sie zrookowalem i znowu expilem na ten 8lvl zeby to venore sie dostac
Marcin wymiatacz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2005, 16:17   #58
Morun Kous
Użytkownik Forum
 
Morun Kous's Avatar
 
Data dołączenia: 23 02 2005
Lokacja: Zduńska Wola
Wiek: 33

Posty: 180
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Morun Kous
Profesja: Sorcerer
Świat: Harmonia
Wyślij wiadomość przez ICQ do Morun Kous Morun Kous ma numer GG 7429105 Morun Kous ma login Tlenu darek_13_1991@tlen.pl Send a message via Skype™ to Morun Kous
Domyślny Mój początek Tibi...

Moje początki Tibi były tragiczne. Każde kolejne uruchomienie oznaczało nowe odkrycia. Pierwszy raz jak włączyłem to myślałem, że Cap to pieniądze, którymi posługujemy się w Tibi ( wtedy nieznałem jeszce dobzre angielskiego ).
Z czasem nauczyłem się poruszać, rozmawiać z NPC jak również expić na potworkach za każdym razem na innych. Największe problemy sprawiali mi NPC, bo myślałem, że mozna mówic do nich po polsku ale z czasem się nauczyłem "języka", za pomocą którego się z nimi dogadywałem... Wiele zawdzięczam też Tibia.pl ( pozdrawiam twórców . To by było na tyle, chociaż nawet teraz Tibia odkrywa pzredemną swoje tajemnice ( szczególnie po UPDATE ), a gram od lutego br...
__________________
Morun Kous jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2005, 16:53   #59
Misza
Użytkownik Forum
 
Misza's Avatar
 
Data dołączenia: 30 06 2005
Lokacja: -+*≡☼SZWECJA☼≡*+-
Wpisy bloga: 3

Posty: 1,324
Domyślny

Huh, ja pamiętam skąd się o Tibii dowiedziałem... Kiedyś[listopad 2004, bardzo dawno temu, nie?] grałem w Gothica i znudziła mi się gra bez kodów [ehh, wtedy we wszystko grałem z kodami ], więc wchodzę na neta i piszę w wyszukiwarce "kody do gothica"... Wyskakuje mi podstrona sklepu Timsoft [nawet lubię tam komentarze czasem poczytać] z kodami nadesłanymi przez graczy. I jakieś tam kody od ludków, a jeden miał dopisek "jeśli lubisz tekstowe RPG to wejdź na tą stronę [tu link do rejestracyjnej strony Valheru, tak ustawione, by typek dostał specjalną kasę]. No więc gram... Nie będę już pisał o początkach tej gry , ale dodam, że były również zabawne... W końcu mój kumpel, którego też zachęciłem do Vallheru, pisze mi na GG "przyjdź do mnie, znalazłem grę podobną do Vall, tyle że z grafiką!". No to ja biegnę do niego, a on siedzi na www.tibia.com i próbuje założyć konto... No to ja conieco mu tam tłumaczę, bo on angielskiego ni w ząb, no i po 10 minutach udało się założyć konto... Później zakładaliśmy postać [nasz wybór padł na Pytherę, mój ukochany serwer]... Ale żadne imię mu nie chciało wejść ["Error. This name is in use already", czy jakoś tak]... Powiedziałem, że muszę już iść. Kumpel następnego dnia znowu mówi żebym przyszedł... To ja przychodzę... On włącza Tibię, ładowanie... Ok, udało mu się zalogować. Tłumaczy mi, że stworzył postać "dzięki jakiemuś Sugeast nam" [on taki świetny w angielskim jest -.-] Pokazuje mi... Mi się od razu to spodobało. Już znalazł jakiegoś kumpla, który nauczył go zabijać szczury... I miał "super-mega-wypas miecz" [combat knife XD] Później znalazł w szczurze 1gp i rzucił je na ziemię... Jego kumpel pisze cały czas "podnieś to! podnieś!", a on po kilku sekundach skapował, że to coś ciekawego jest... W ogóle on myślał, że "CAP" oznacza kasę i sie denerwował "a trzymanie rzeczy w torbie zabiera mi pieniądze!"... Po drabinie on umiał już wychodzić, ale ciekawym sposobem. Mówił, ze po kliknięciu "use" trzeba nacisnąć strzałkę w górę, bo inaczej się nie uda i jak łatwo się domyślić, często wracał spowrotem na dół... Następnego dnia ja u mojej cioci na komputerze założyłem moje konto... Ja uczyłem się na błędach... mojego kumpla XD Na Rooku zginąłem dwa razy, cały czas chodziłem w jackecie, bo mi szkoda było capa na coś lepszego, robiliśmy "nieoficjalną gildię" i te sprawy. Na maina wyszedłem po 2 tygodniach. Wybrałem profesję paladyn, myślałem, że powinno się paliem walić swordami... Miasto wybrąłem Carlin, bo miałem carlin sworda Gdzieś już wcześniej czytałem o depo, więc od razu jak pojawiłem się w Carlin, pytam się pierwszego lepszego Polaka "ej, jak wkładać rzeczy do depo? i gdzie to jest?" A typek "daj party i cho za mną"... No to ja biorę party i idę... A on zaczyna mnie atakować... Zabił mnie i straciłem trochę początkowego eq ... Później wyprosiłęm od high lvli jakieś pierdoły, typu battle shield, sejmitar i inne śmieci. Kiedyś byłem na Femour Hills. Zabijam gobliny i później biegnę na górę... "Owieczki! a w dodatku taka rzadkość jak czarna!" Patrzę, a tu jakiś kolo do mnie siecze ze strzał [Hunter]... Ja uciekam i krzyczę "don't kill me pls"... Przed zejściem na dół padłem. Dopiero później oczywiśćie się dowiedziałem, że to potwór... Później przez długi czas waliłem ze sworda, później biłem z łuku, bo dowiedziałem się, że palek używa broni dystansowych... Skille na 14lvl miałem 39/40, bo nie wiedziałem, że trzeba je trenić... Aż w końcu założyłem sobie druidke [Lucanne... miała 14lvl, summonowała snejki... ehh, mój ulubiony char to był, teraz ma 12 lvl i posiada całe 1 soula i przez pół ab jest "hunted"] i przestałem być newbie...
Oż [Bundz plax0r?]kurde, ale się rozpisałem...
@EDIT: Morun [wyżej] to właśnie ten kumpel, co MI o Tibii powiedział...
@EDIT2: Hum, u mnie wyskakuje, że jest 7 stron, a kiedy klikam siódemkę, lub przycisk "następna strona", to nie przewija. Wie ktoś, co się stało?
@EDIT3: Już ok...
__________________
HELIUM~

Ostatnio edytowany przez Misza - 05-09-2005 o 17:04.
Misza jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2005, 16:56   #60
Xeltix
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 12 2004
Lokacja: Gliwice
Wiek: 36

Posty: 244
Xeltix ma numer GG 20143712
Domyślny

Moje początki - Zaczynalem na Novie napoczatku myslalem ze rookgard to cala tibia napalalem sie jak widzialem fotke Baer i rota na tibia.pl , a teraz uwaga (MYSLALEM ZE TRZEBA KLIKAC CALY CZAS PRAWYM PRZYCISKIEM MYSZY NA POTWORA ZEBY UMARL) i tak zamiast raz nacisnac prawy przycisk myszy klikalem jak powalny bo myslalem ze tak szybciej dednie ale potem dowiedzialem sie ze tak sie nie robi =) , potem zrobilem postac na galanie o nicku Blubble bo myslalem ze sie podlize Bubble bo miala najwyzszy lvl .Hehe zalosne xD
__________________
I yearn to thee who art darkness in thy rising
Xeltix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:06.


Powered by vBulletin 3