|
|||||||
| Notki |
| O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;) |
![]() |
|
|
Opcje tematu |
|
|
#21 | |
|
U¿ytkownik Forum
Data do³±czenia: 03 01 2005
Lokacja: III RP
Wiek: 79
Posty: 800
|
Cytuj:
Omg, co wcale ma³± samoocena...;P Co do filmu... Zaczyna sie fala takich filmików...
__________________
24 15 43 44 15 32 33 11 24 31 15 35 43 55 54 ![]() ![]() ![]() |
|
|
|
|
|
|
|
|
#22 | |
|
U¿ytkownik Forum
Data do³±czenia: 15 01 2005
Lokacja: Home world: Coruscant (RZ-ów)
Wiek: 36
Posty: 55
Stan: Niegraj±cy
Imiê: greenninja Thoria <WoW>
Gildia: Death and Taxes <WoW>
¦wiat: Thoria
Poziom: 666
Skille: FuckTIB
|
Cytuj:
![]()
__________________
![]() ![]() ![]() ![]()
|
|
|
|
|
|
|
#23 |
|
Zbanowany
Data do³±czenia: 18 08 2005
Posty: 159
|
ppowtarzam pytanie ILE CZEKAC ABY SIE ZROBIL SIE LINK NA KTÓRY KLIKNE I SIE ZACZNIE SCIONGAC
|
|
|
|
|
|
#24 |
|
U¿ytkownik Forum
Data do³±czenia: 15 01 2005
Lokacja: Home world: Coruscant (RZ-ów)
Wiek: 36
Posty: 55
Stan: Niegraj±cy
Imiê: greenninja Thoria <WoW>
Gildia: Death and Taxes <WoW>
¦wiat: Thoria
Poziom: 666
Skille: FuckTIB
|
zazwyczaj 20 sekund robisz to tak
1. klikasz na link ![]() 2. Zje¿dzasz na dol strony i klikasz free (chyba ze masz platne konto )3.Czekasz ~20sec ! 4. klikasz na link 5 Sci±gasz
__________________
![]() ![]() ![]() ![]()
|
|
|
|
|
|
#25 |
|
U¿ytkownik Forum
Data do³±czenia: 12 08 2004
Posty: 166
|
hmm
po pierwsze primo Mashter nie zrobi³ tego filmu do projectu wl±czona spory sztab ludzi a on by³ w sumie g³ównym aktorem ![]() po drugie primo Mashter zrobi³ 1 taki film? on zrobi³ inny film... nasz film mo¿e czego¶ uczyæ i wogle nabija sie z patologii tego ¶wiata itp. twój film pokazuje jedynie zastosowanie akrobatyki w praktyce a bicie tego czego¶ w czerwonym by³o jakie¶ sztuczne i wogle po 3 primo muzyczka niedopasowana i wogle |
|
|
|
|
|
#26 | |
|
U¿ytkownik Forum
Data do³±czenia: 03 01 2005
Lokacja: III RP
Wiek: 79
Posty: 800
|
Cytuj:
Wyda³o mi siê to w pewnym sensie "chwaleniem jaki to ja jestem dobry"
__________________
24 15 43 44 15 32 33 11 24 31 15 35 43 55 54 ![]() ![]() ![]() |
|
|
|
|
|
|
#27 |
|
U¿ytkownik Forum
Data do³±czenia: 15 01 2005
Lokacja: Home world: Coruscant (RZ-ów)
Wiek: 36
Posty: 55
Stan: Niegraj±cy
Imiê: greenninja Thoria <WoW>
Gildia: Death and Taxes <WoW>
¦wiat: Thoria
Poziom: 666
Skille: FuckTIB
|
Tylko to nie ja robi³em te wygibasy tylko kolega z klasy
a tak pozatym to ju¿ krencimy 2 czê¶c na pt. " Na lekcji " to bêdzie akcja ![]()
__________________
![]() ![]() ![]() ![]()
|
|
|
|
|
|
#28 |
|
Zbanowany
|
W Kwidzynie krêcili jak bili jakiego¶ go¶cia, te¿ zamie¶cili to w necie. Ich rodzice mieli fajne uczucie potem w s±dzie...
|
|
|
|
|
|
#29 |
|
U¿ytkownik Forum
Data do³±czenia: 15 01 2005
Lokacja: Home world: Coruscant (RZ-ów)
Wiek: 36
Posty: 55
Stan: Niegraj±cy
Imiê: greenninja Thoria <WoW>
Gildia: Death and Taxes <WoW>
¦wiat: Thoria
Poziom: 666
Skille: FuckTIB
|
tylko my to robimy na jaja a nie naprawde
![]()
__________________
![]() ![]() ![]() ![]()
|
|
|
|
|
|
#30 | ||
|
U¿ytkownik Forum
Data do³±czenia: 03 06 2005
Lokacja: Ko³obrzeg
Wiek: 40
Posty: 76
|
Skoki ok, ale kopanie tego kolesia to lekka przesada. Banda kretynow znecajaca sie nad jednymy kolesiem. I jeszcze mi tu pisze:
Cytuj:
Cytuj:
Az nasowa sie tutaj cytatat "Medalionow" Na³kowskiej: "Ludzie ludzi± zgotowali ten los". Zezwierzecenie wsrod gimnazjalistow/licealistow sie szerzy. Chcecie miec powtorke z rozrywki, kiedy to czlowiek sie nieliczyl. A¿ mnie skrzywia, jak ogladam ten film (maby police?)
__________________
In the name of what? Ostatnio edytowany przez Szpicel - 09-10-2005 o 13:31. |
||
|
|
|
|
|
#31 |
|
U¿ytkownik Forum
Data do³±czenia: 15 01 2005
Lokacja: Home world: Coruscant (RZ-ów)
Wiek: 36
Posty: 55
Stan: Niegraj±cy
Imiê: greenninja Thoria <WoW>
Gildia: Death and Taxes <WoW>
¦wiat: Thoria
Poziom: 666
Skille: FuckTIB
|
To co¶ w czerwonej bluzie zosta³o przeproszone
. SzydzeTak naprawdê sam siê zgodzi³ na rolê worka. Rozrycza³ siê bo go niehconcy ( to nie my) kto¶ popchno³ na sciane ale doszed³em do wniosku ¿e goscia szkoda o¶mieszaæ i dawaæ tej scenki. Teraz to on siê nawet cieszy ¿e jest w filmie . Co do pomys³u z krêceniem na lekcji dalismy sobie spokuj po tym jak dyr zabra³e jednemu z nas cyfrówke , wiêc zostali¶my tylko z 1 wiêc bedziemy kreæic co¶ spokojniejszego np. Akrobatyke. Wiêc wkrótce pojawi± siê nowe czê¶ci.
__________________
![]() ![]() ![]() ![]()
Ostatnio edytowany przez Green Ninja - 13-10-2005 o 21:06. |
|
|
|
|
|
#32 |
|
U¿ytkownik Forum
|
Powiem jedno...
¦MIECH! Jak zobaczy³em jak kopali¶cie tego go¶cia w czerwonej bluzie to my¶l mi siê nasunê³a "Chia³bym tam wtedy byæ".
__________________
~~Wieczny Szejk of Oldschool's maniacs~~ Jestem jaki jestem to fakt Lubie kiedy buja sie mój ¶wiat Poruszam sie raz w przód raz w ty³ Ja pi³em, pije i bêdê pi³ Historii mojej nie pozna nikt Znów ¶wiat siê buja a ja z nim To nie jest wy¶cig , to nie próba si³ Ja pi³em, pije i bêdê pi³. |
|
|
|