Jeste¶ tu: Tibia.pl / Forum

Wróæ   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 06-10-2005, 16:41   #21
Badzo
U¿ytkownik Forum
 
Badzo's Avatar
 
Data do³±czenia: 03 01 2005
Lokacja: III RP
Wiek: 79

Posty: 800
Domy¶lny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Green Ninja
To sam zrób lepsze wigibasy

Omg, co wcale ma³± samoocena...;P


Co do filmu...
Zaczyna sie fala takich filmików...
__________________
24 15 43 44 15 32 33 11 24 31 15 35 43 55 54

Badzo jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIÊTAJ! ¬ród³em utrzymania forum s± reklamy. Dziêkujemy za uszanowanie ich obecno¶ci.
stary 06-10-2005, 20:00   #22
Green Ninja
U¿ytkownik Forum
 
Green Ninja's Avatar
 
Data do³±czenia: 15 01 2005
Lokacja: Home world: Coruscant (RZ-ów)
Wiek: 36

Posty: 55
Stan: Niegraj±cy
¦wiat: Thoria
Poziom: 666
Skille: FuckTIB
Green Ninja ma numer GG 755444
Domy¶lny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Badzo
Omg, co wcale ma³± samoocena...;P


Co do filmu...
Zaczyna sie fala takich filmików...
Nic z tego co napisa³e¶ nie rozumiem
__________________




Green Ninja jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-10-2005, 20:22   #23
Wilux
Zbanowany
 
Wilux's Avatar
 
Data do³±czenia: 18 08 2005

Posty: 159
Domy¶lny

ppowtarzam pytanie ILE CZEKAC ABY SIE ZROBIL SIE LINK NA KTÓRY KLIKNE I SIE ZACZNIE SCIONGAC
Wilux jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-10-2005, 20:25   #24
Green Ninja
U¿ytkownik Forum
 
Green Ninja's Avatar
 
Data do³±czenia: 15 01 2005
Lokacja: Home world: Coruscant (RZ-ów)
Wiek: 36

Posty: 55
Stan: Niegraj±cy
¦wiat: Thoria
Poziom: 666
Skille: FuckTIB
Green Ninja ma numer GG 755444
Domy¶lny

zazwyczaj 20 sekund robisz to tak
1. klikasz na link
2. Zje¿dzasz na dol strony i klikasz free (chyba ze masz platne konto )
3.Czekasz ~20sec !
4. klikasz na link
5 Sci±gasz
__________________




Green Ninja jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-10-2005, 23:59   #25
Taliboy
U¿ytkownik Forum
 
Taliboy's Avatar
 
Data do³±czenia: 12 08 2004

Posty: 166
Domy¶lny

hmm
po pierwsze primo
Mashter nie zrobi³ tego filmu do projectu wl±czona spory sztab ludzi a on by³ w sumie g³ównym aktorem
po drugie primo
Mashter zrobi³ 1 taki film? on zrobi³ inny film... nasz film mo¿e czego¶ uczyæ i wogle nabija sie z patologii tego ¶wiata itp. twój film pokazuje jedynie zastosowanie akrobatyki w praktyce a bicie tego czego¶ w czerwonym by³o jakie¶ sztuczne i wogle
po 3 primo
muzyczka niedopasowana i wogle
Taliboy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-10-2005, 17:34   #26
Badzo
U¿ytkownik Forum
 
Badzo's Avatar
 
Data do³±czenia: 03 01 2005
Lokacja: III RP
Wiek: 79

Posty: 800
Domy¶lny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Green Ninja
Nic z tego co napisa³e¶ nie rozumiem
chodzi mi o to, ¿e co¶ tam "sam zrób lepsze wygibasy"

Wyda³o mi siê to w pewnym sensie "chwaleniem jaki to ja jestem dobry"
__________________
24 15 43 44 15 32 33 11 24 31 15 35 43 55 54

Badzo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-10-2005, 21:03   #27
Green Ninja
U¿ytkownik Forum
 
Green Ninja's Avatar
 
Data do³±czenia: 15 01 2005
Lokacja: Home world: Coruscant (RZ-ów)
Wiek: 36

Posty: 55
Stan: Niegraj±cy
¦wiat: Thoria
Poziom: 666
Skille: FuckTIB
Green Ninja ma numer GG 755444
Domy¶lny

Tylko to nie ja robi³em te wygibasy tylko kolega z klasy a tak pozatym to ju¿ krencimy 2 czê¶c na pt. " Na lekcji " to bêdzie akcja
__________________




Green Ninja jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-10-2005, 23:13   #28
Ry³ek
Zbanowany
 
Ry³ek's Avatar
 
Data do³±czenia: 23 09 2004
Wiek: 36

Posty: 700
Imiê: RC-1262
Ry³ek ma numer GG 1617583
Domy¶lny

W Kwidzynie krêcili jak bili jakiego¶ go¶cia, te¿ zamie¶cili to w necie. Ich rodzice mieli fajne uczucie potem w s±dzie...
Ry³ek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-10-2005, 12:47   #29
Green Ninja
U¿ytkownik Forum
 
Green Ninja's Avatar
 
Data do³±czenia: 15 01 2005
Lokacja: Home world: Coruscant (RZ-ów)
Wiek: 36

Posty: 55
Stan: Niegraj±cy
¦wiat: Thoria
Poziom: 666
Skille: FuckTIB
Green Ninja ma numer GG 755444
Domy¶lny

tylko my to robimy na jaja a nie naprawde
__________________




Green Ninja jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-10-2005, 13:27   #30
Szpicel
U¿ytkownik Forum
 
Szpicel's Avatar
 
Data do³±czenia: 03 06 2005
Lokacja: Ko³obrzeg
Wiek: 40

Posty: 76
Domy¶lny

Skoki ok, ale kopanie tego kolesia to lekka przesada. Banda kretynow znecajaca sie nad jednymy kolesiem. I jeszcze mi tu pisze:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Green Ninja
No to go tak troche na serio skopalismy na koncu sie rozrycza³ i uciek³ <lol>
Dziwne? NIE!!! Ciekawe jakby ciebie postawic w takiej sytuacji, czy tez bys sie nierozplakal.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Green Ninja
Szczerze to on troche butów dosta³ takich z ca³ej pety ale on jest dziwny i sie tym nieprzejmuje
Moze sie boi, ze zostanie odrzucony od grupy?

Az nasowa sie tutaj cytatat "Medalionow" Na³kowskiej: "Ludzie ludzi± zgotowali ten los". Zezwierzecenie wsrod gimnazjalistow/licealistow sie szerzy. Chcecie miec powtorke z rozrywki, kiedy to czlowiek sie nieliczyl. A¿ mnie skrzywia, jak ogladam ten film (maby police?)
__________________
In the name of what?

Ostatnio edytowany przez Szpicel - 09-10-2005 o 13:31.
Szpicel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-10-2005, 21:03   #31
Green Ninja
U¿ytkownik Forum
 
Green Ninja's Avatar
 
Data do³±czenia: 15 01 2005
Lokacja: Home world: Coruscant (RZ-ów)
Wiek: 36

Posty: 55
Stan: Niegraj±cy
¦wiat: Thoria
Poziom: 666
Skille: FuckTIB
Green Ninja ma numer GG 755444
Domy¶lny

To co¶ w czerwonej bluzie zosta³o przeproszone . Szydze
Tak naprawdê sam siê zgodzi³ na rolê worka. Rozrycza³ siê bo go niehconcy ( to nie my) kto¶ popchno³ na sciane ale doszed³em do wniosku ¿e goscia szkoda o¶mieszaæ i dawaæ tej scenki. Teraz to on siê nawet cieszy ¿e jest w filmie . Co do pomys³u z krêceniem na lekcji dalismy sobie spokuj po tym jak dyr zabra³e jednemu z nas cyfrówke , wiêc zostali¶my tylko z 1 wiêc bedziemy kreæic co¶ spokojniejszego np. Akrobatyke. Wiêc wkrótce pojawi± siê nowe czê¶ci.
__________________





Ostatnio edytowany przez Green Ninja - 13-10-2005 o 21:06.
Green Ninja jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-10-2005, 00:02   #32
kaczi
U¿ytkownik Forum
 
kaczi's Avatar
 
Data do³±czenia: 21 08 2004
Lokacja: Daleko Ci do mnie. Sklep: Skate Shop.
Wiek: 35

Posty: 949
Stan: Niegraj±cy
Wy¶lij wiadomo¶æ przez ICQ do kaczi kaczi ma numer GG 4029572
Domy¶lny

Powiem jedno...
¦MIECH!
Jak zobaczy³em jak kopali¶cie tego go¶cia w czerwonej bluzie to my¶l mi siê nasunê³a "Chia³bym tam wtedy byæ".
__________________
~~Wieczny Szejk of Oldschool's maniacs~~

Jestem jaki jestem to fakt
Lubie kiedy buja sie mój ¶wiat
Poruszam sie raz w przód raz w ty³
Ja pi³em, pije i bêdê pi³
Historii mojej nie pozna nikt
Znów ¶wiat siê buja a ja z nim
To nie jest wy¶cig , to nie próba si³
Ja pi³em, pije i bêdê pi³.

kaczi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


U¿ytkowników czytaj±cych ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, go¶ci: 1)
 

Zasady postowania
Nie mo¿esz dodawaæ tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ
Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB Kod jest W³±czone
U¶mieszkiW³±czone
[IMG]W³±czone
Kody HTML s± Wy³±czone
Przejd¼ do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:14.


Powered by vBulletin 3