Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Fake'i

Notki

Fake'i Zdjęcia troche inne od normalnych... przerobione mniej lub bardziej. Tutaj je znajdziesz.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 03-11-2005, 08:37   #41
Bubi Andiw
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 11 10 2005

Posty: 14
Domyślny

Lepiej, niech to nie bedzie prawda ! Gralem kiedys w Mu On line, ale gra zrobila sie beznadziejna, gdyz wiele osob samodzielnie tworzylo sobie itemy.
Mam nadzieje, ze z tibia nie bedzie tak samo..
Bubi Andiw jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 03-11-2005, 12:22   #42
Rynek
Użytkownik Forum
 
Rynek's Avatar
 
Data dołączenia: 01 09 2004
Lokacja: Venore

Posty: 100
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Harmonia
Poziom: 59
Skille: 19/24
Poziom mag.: 64
Domyślny

Dlaczego poprostu ludzie ktorzy sie bawia takimi programami nie udowodnia tego i nie nagraja w rec?
przeciez to oczywiste ze to jest nie mozliwe czy wy myslicie ze cipsoft mial by takie slabe zabezpieczenia dajcie jakis dowod to w to uwierze
Pozdro 600!!
__________________
ALE ZE MNIE LAMA!!!!
Rynek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-11-2005, 12:34   #43
Miszczu
Użytkownik Forum
 
Miszczu's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2005
Wiek: 32

Posty: 807
Imię: Wobtof
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bubi Andiw
Jesli dobrze zrozumialem, to twoj kumpel potrafi tworzyc itemki... Czy tak ??
Jakos w to nie wierze .. Uwierze, jesli zrobi mi MPA
sorry ale zbey zrobic mpa musi je najpierw miec.......
Mam nadzieje ze to nie jest prawda a jak juz jest to niech on zostawi to dla siebie...wielu ludzi dlugo grajacych w tibje i ciezko pracujacych na eq zalamie sie kidy np.8 lvl bedzie chodzil z super itemkami bo kolega mu je zkopiowal
__________________
,,Those were the days of good hunting and good sleeping."-Rudyard Kipling.
Miszczu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-11-2005, 13:51   #44
Pan Walek
Użytkownik Forum
 
Pan Walek's Avatar
 
Data dołączenia: 26 06 2005
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 34

Posty: 27
Domyślny eee

moze ktos mi napisac co mowi ten npc i wogule niech ktos da ss jak moze bo u mnie ten filmik ..poprostu gowno widac
Pan Walek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-11-2005, 14:45   #45
Hell
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Witam,
Nie ma mozliwosci kopiowania przedmiotow.
kazda czynnosc w tibii jest narzucana przez serwer, kazdy ruch musi byc potwierdzony. Klient jest tylko interfejsem pomiedzy serwerem a uzytkownikiem.
Sprawdzalem juz to... nie ma bata zeby kopiowac przedmioty
  Odpowiedz z Cytatem
stary 03-11-2005, 15:25   #46
Etoric
Użytkownik Forum
 
Etoric's Avatar
 
Data dołączenia: 26 10 2005
Wiek: 33

Posty: 1,716
Poziom: 44
Etoric ma numer GG *3224**
Strzałka

@up
dokladnie tego NIE da sie skopiowac;] klient tibi ma tylko 7~mb i to jest tylko posrednik, który laczy z serwerem w tibii;]Zeby to bylo jakies....Mu...Lineage Wow;] co ma po 1gb-4gb;] to by sie dalo...ale to tylko tibia, gdzie masz tylko i wylacznie klient;]

o a jeszcze na dobitke uzywając programu TIBIA GG w wybraniu potworka miales chwilową iluzje, że miales okolo 235161432zycia i many;] Chociarz miales jej 235161432 to po dostaniu hita nawet 1 powracala do normalnej postaci..tak samo bylo z m.in skilami mlvl i lvl;p przed formatem mialem zdjecia gdzie mialem 10k fishingu
__________________

23:28 Andrzej Epa [31]: schowaj te zeby
23:28 Andrzej Epa [31]: nie warcz na mnie

14:23 Thor Orio [124]: Dam itemy za zaufanie, do wygrania nawet bohy oraz rh i takie smietki magiczne , za slabe eq kasa

Ostatnio edytowany przez Etoric - 03-11-2005 o 15:29.
Etoric jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-11-2005, 15:41   #47
Sir Patologia
Użytkownik Forum
 
Sir Patologia's Avatar
 
Data dołączenia: 15 04 2004

Posty: 360
Stan: Na emeryturze
Sir Patologia ma numer GG Na PW może ci podam
Domyślny

Wszystkich odsyłam do 1 posta.
__________________

Filmik o Wieśku mistrzu CS'a

Tutaj widzimy graczy Counter-Strike, którym roz**bało przysadki jak Wiesiek zaczął im nakur**ć 500 headów za rogu jedząć czereśnie, teraz do końca życia będą wpierd**ać kiesiel przez słomkę
[REKLAMA ON]
Sir Patologia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-11-2005, 16:56   #48
atrureks
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 04 2005
Lokacja: Żywiec
Wiek: 36

Posty: 93
Stan: Niegrający
atrureks ma numer GG 2764149
Domyślny

jesli byloby mozliwe przechwycenie WSZYSTKICH pakietow tibia > Client i client > tibia to byloby mozliwe kopiowanie itemow/run itp to tylko gra w dodatku nie jest zabezpieczona w 100 % przed hakerami wystarczy miec kilka odpowiednich programow :>
atrureks jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-11-2005, 17:04   #49
Matiz666
Użytkownik Forum
 
Matiz666's Avatar
 
Data dołączenia: 13 08 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 33

Posty: 203
Imię: ~Matiz
Profesja: Knight
Świat: Fortera
Poziom: 38
Skille: 76/75
Poziom mag.: -6
Pergamin Gratulacje!

Jestes w tym dobry ale wyobraz sobie ze dokonales niemozliwego: Stworzyles prawdziwe kopie lub przynajmniej czasowy efekt kopii - co bys zrobil? Za pewne porozrzucalbys (jezeli by nie znikaly) e-platy, dsl-y, g-helmy itp. swoim kolegom, ktorzy mogliby w jakis sposob wyludzic od ciebie po 4x takich itemow pod pretekstem "na wypadek gdybym deadnol" a oni zamiast zatrzymania sobie daliby lub sprzedaliby innym kolesiom itd... Jednym slowem katastrofa by byla gdybys jednak odkryl kopiowanie itemow na trwaly efekt. Same niebezpieczenstwo tkwi w tym ze dales film ****** na tibie.pl poniewaz kazdy informatyk (jest takich jak ty i lepszych bardzo duzo) sciagnalby program i doszedlby do kopiowania itemow tak jak ty... omg nawet nie chce o tym myslec. Czlowieku na twoim miejscu gdybym odkryl ten oto sekret zamknal bym morde i nic nikomu nie mowil (pomijajac ZAUFANYCH przyjaciol) a na tym forum w tym temacie bym napisal ze ten program jest do .... odbytu i ze nie ma co na niego liczyc i ze nie ma po co sciagac tego programu poniewaz i tak efekt trwa tylko kilka sekund lub minut.

Ale co ja ci bede pierd**** rob jak chcesz i jak uwazasz ja tylko powiedzialem ze SZCZERA prawda co bym zrobil jezeli tak by sie stalo z tym programem ( o ile sie tak stanie!!!).

Thx ze o mnie wspomniales!
__________________
Nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

Chcesz wiedziec jaki jestes?
Matiz666 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-11-2005, 17:35   #50
Sir Patologia
Użytkownik Forum
 
Sir Patologia's Avatar
 
Data dołączenia: 15 04 2004

Posty: 360
Stan: Na emeryturze
Sir Patologia ma numer GG Na PW może ci podam
Domyślny

@Up
I tak nic ci się nie uda przy pomocy tego co masz
Jak odkryje jak zorbić coś trwałego to na 100% wam nie powiem bo chciałbym się tym cieszyć, a wiecie CipSoft :/. Tak więc ja się ciesze wy nie
__________________

Filmik o Wieśku mistrzu CS'a

Tutaj widzimy graczy Counter-Strike, którym roz**bało przysadki jak Wiesiek zaczął im nakur**ć 500 headów za rogu jedząć czereśnie, teraz do końca życia będą wpierd**ać kiesiel przez słomkę
[REKLAMA ON]
Sir Patologia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-11-2005, 17:50   #51
Poznanski Rycerz
Zbanowany
 
Data dołączenia: 02 04 2005
Lokacja: Poznan
Wiek: 33

Posty: 639
Stan: Na Emeryturze
Imię: Raverton
Świat: Galana
Poziom: 96
Skille: 92/47
Poziom mag.: 19
Domyślny echh

ciezko mi w to uwierzyc. To prawda cip'y maja slabe zabezpieczenia powiedzialbym ze fatalne jak na taki budzet.
A wiec moja teoria brzmi: Trzyma warrior helm w bagu. Nie pisac ze bag ma 8 miejsc tylko sie najpierw zastanowic. Tamta 2 sytuacja wydaje mi sie z ots chociaz tylko to mnie nurtuje
2. Niech autor zrobi film z klonowaniem boh'ow ,,tylko mi zara nie pisz ze cos tam cos tam. I wydaje m isie ze w wieku 13 lat ciezko zdobyc taka wiedze infromatyczna chociaz to jest akurat taki błachy argument
c Ya

Ostatnio edytowany przez Poznanski Rycerz - 03-11-2005 o 17:53. Powód: blad spacja mi weszla i dopisek
Poznanski Rycerz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-11-2005, 17:52   #52
Wasyli
Użytkownik forum
 
Wasyli's Avatar
 
Data dołączenia: 18 03 2005

Posty: 16
Domyślny

Dokładnie tak jak mówi Matiz. Zostaw sobie ten program czy co ty tam masz bo zaraz zbiegną sie bolki i będą pisać " daj mi ten program plx plx plx..." i po co ci to wszystko? Jak ten program sie rozpszestszeni to CIP'y załatają dziurę w grze i nic nie będziesz mieć ...
Wasyli jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-11-2005, 18:14   #53
Sir Patologia
Użytkownik Forum
 
Sir Patologia's Avatar
 
Data dołączenia: 15 04 2004

Posty: 360
Stan: Na emeryturze
Sir Patologia ma numer GG Na PW może ci podam
Domyślny

@Poznanski Rycerz;Light Monk
Przeczytajcie dokładnie 1 post ZE ZROZUMIENIEM
Dziękuje za uwage.
__________________

Filmik o Wieśku mistrzu CS'a

Tutaj widzimy graczy Counter-Strike, którym roz**bało przysadki jak Wiesiek zaczął im nakur**ć 500 headów za rogu jedząć czereśnie, teraz do końca życia będą wpierd**ać kiesiel przez słomkę
[REKLAMA ON]
Sir Patologia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-11-2005, 18:18   #54
Dratin
Użytkownik forum
 
Dratin's Avatar
 
Data dołączenia: 03 11 2005

Posty: 10
Domyślny

OMG!!! yyy czy to aby napewno prawdziwe??
Dratin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-11-2005, 20:03   #55
Sir Emilio
Zbanowany
 
Sir Emilio's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2005
Lokacja: Olsztyn
Wiek: 19

Posty: 814
Stan: Początkujący
Profesja: Royal Paladin
Świat: Refugia
Poziom: ^^
Skille: 1337
Poziom mag.: hm
Sir Emilio ma numer GG 6082309 Sir Emilio ma login Tlenu bartek_maly@tlen.pl
Domyślny

ale wy jestescie mozgi...
ten program jest na kazdej stronie a on robi tylko NIETRWALE KOPIE to tak jakby zludzenie optyczne nie da sie ich sprzedac np. w sklepie
Sir Emilio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-11-2005, 20:14   #56
Nift
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 11 05 2005

Posty: 50
Profesja: Royal Paladin
Poziom: 86
Domyślny

Dziwne to jest naprawde. Mówisz ze zrobisz cos trwałego na 100% a bedziesz mógl to sprzedac u npc??
Nift jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-11-2005, 21:11   #57
kostooch
Użytkownik Forum
 
kostooch's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2005

Posty: 435
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Matiz666
Powiem tyle:

1. Tego NPC-ka jakos nie kojarze rowniez spojzcie na mape; nie wyglada mi na mape z tibii mam cala mape tibii (Program ) i nigdzie nie moglem takiego watku znalezc (byc moze mydli mi oczy za zaslona mapki) ale moze nie mam racji jezeli nie to niech ktos mnie poprawi.

2. To tylko iluzja! Program sluzy nie do tworzenia lub KOPIOWANIA wybranego przedmiotu lecz jest on specjalnie skonstruowany dla Tibii do tworzenia tzw. Mirrorow (ang. lustro) czyli tak naprawde to sa tylko falszywki, iluzja.

3. Film jest doskonale zamazany lecz maker zapomnial o (lewy gorny rog) napisie: WPE PRO - Tibia Black Ice v0.1***** - [WPEPRO1] (((PODKRESLAM!!!: To juz bylo wspominane!!!))) co wynika z tego iz jest to przerobiona wersja TBIi ktora w jakis sposob funkcjonuje w Tibii niekonieczne na oficjalnych serwerach.

5. Dowodu ze to jest oficialny serwer nie ma. Zrob filmik w tibiCAM o rozszerzeniu ( ) *.rec .

4. Z powyzszych punktow wynika ze jest to zwyczajny OT-s.


Jednym slowem nie ma czego zazdroscic:
This is bullshit! (Sorry jezeli przeklinanie w obcych jezykach tez nie jest dozwolone).

Troche kontrowersyjny temat mysle ze bardzo duzo ludzi sie zbulwersowalo tak jak i ja.

Qrwa mac. Nie macie zielonego pojecia na ten temat i sie wypowiadacie. WPE PRO to najzwyklejszy program (jakich wiele) sluzacy do przechwytywania pakietow wychodzacych/przychodzacych do naszego kompa.

C***a masz, a nie cala mapke odkryta, bo jest to Isle of Kings.
kostooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-11-2005, 22:15   #58
MuKuL
Użytkownik Forum
 
MuKuL's Avatar
 
Data dołączenia: 21 04 2005
Lokacja: Białystok
Wiek: 33

Posty: 60
Stan: Aktywny gracz
Imię: Heruri
Profesja: Sorcerer
Świat: Calmera
Poziom: 30
Skille: 19/24
Poziom mag.: 51
MuKuL ma numer GG 1484848
Domyślny

Ehhhhhh... siła przechwytywania pakietów i użycia mózgu Normalnie też się w to bawiłem ale potem jakieś miałem komplikacje z kompem i musiałem odinstalować tibie i program (który zresztą był mojego wykonania, co świadczyło zapewne o awarii).
Teraz już się w to nie bawię... wole tz. "czystą grę" bez chetów, haków, która daję większą frajdę wg. mnie

Hihihi... fajnie te helmy wyszły
MuKuL jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-11-2005, 05:17   #59
Majok
Użytkownik Forum
 
Majok's Avatar
 
Data dołączenia: 22 07 2003
Lokacja: Białystok
Wiek: 33

Posty: 241
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Ma'jok
Profesja: Royal Paladin
Świat: Unitera
Poziom: 45+
Skille: 74+/58+
Poziom mag.: 13
Majok ma numer GG 6267526
Domyślny

mi sie udalo i wiem co trzeba zrobic zeby dublowac na trwale itemy tylko nie moge tego zrobic bo wiedza informatyczna jest zbyt mala
Majok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-11-2005, 10:01   #60
Tjikuzu
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 06 2004
Lokacja: Pila

Posty: 75
Stan: Niegrający
Imię: Tjikuzu
Profesja: Knight
Gildia: Sacrifice
Świat: Aldora
Poziom: 62
Poziom mag.: 58
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sir Patologia
http://rapidshare.de/files/7079895/Cheat*****.html

@Re

Filmik w formacie rec jest w tym wypadku trudny do zrobienia ze względu na obecną TBI, która wysyła do mnie pakiety (sam to wymyśliłem hehe). Po 2 nie widział byś żadnych efektów, czyli np. widziałbyś mnie stojącego w Tibii i tyle
Po 3 nie ujawnie swoich danych pod tymi pracami.

Ale mozesz nagrac w rec jak np otwierasz depo i masz cale depo w mpa albo innych itemach skoro robiles w helmy to mozesz pokazac np mnostwo bps warrior helmow.....
__________________
With Friends to grave.

Ostatnio edytowany przez Tjikuzu - 04-11-2005 o 10:02.
Tjikuzu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:49.


Powered by vBulletin 3