Jeste¶ tu: Tibia.pl / Forum

Wróæ   Forum Tibia.pl > Multimedia > Fake'i

Notki

Fake'i Zdjêcia troche inne od normalnych... przerobione mniej lub bardziej. Tutaj je znajdziesz.

Poka¿ wyniki sondy: Czy robiæ dalej fake'a?
Rób dalej! jeden z najlepszych fakeów jakie widzia³em! 54 30.17%
Rób dalej, ale pope³ni³e¶ kilka b³edów 92 51.40%
Nie rób dalej. Nie jest to najgorsze, ale dobre te¿ nie 9 5.03%
OMG, co za syf! We¼ z t±d id¼! 24 13.41%
G³osuj±cych: 179. Nie mo¿esz g³osowaæ w tej ankiecie

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 25-11-2005, 17:49   #21
Dark Sven
U¿ytkownik Forum
 
Dark Sven's Avatar
 
Data do³±czenia: 20 08 2005
Lokacja: ¦rem

Posty: 2,539
Domy¶lny

Powiem krotko zwiezle...zrobiles to zajefajnie
__________________
Cytuj:
- Nie wszyscy mog± byæ m±drzy, panie oberlejtnant – rzek³ Szwejk tonem g³êbokiego przekonania. – G³upi musz± stanowiæ wyj±tek, bo gdyby wszyscy ludzie byli m±drzy, to na ¶wiecie by³oby tyle rozumu, ¿e co drugi cz³owiek zg³upia³by z tego.
Dark Sven jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIÊTAJ! ¬ród³em utrzymania forum s± reklamy. Dziêkujemy za uszanowanie ich obecno¶ci.
stary 25-11-2005, 18:17   #22
slawekmag
U¿ytkownik Forum
 
Data do³±czenia: 27 09 2005
Lokacja: [HACKED]
Wiek: 33

Posty: 1,284
slawekmag ma numer GG 5665999 Send a message via Skype™ to slawekmag
Domy¶lny

Spox Fake
__________________
[HACKED] by Winzard
slawekmag jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-11-2005, 18:21   #23
Telek Best
Guest
 

Posty: n/a
Domy¶lny

[QUOTE=telek best
czy ktos wie kiedy wyjda nowe servy??
  Odpowiedz z Cytatem
stary 25-11-2005, 18:49   #24
Shamanking
U¿ytkownik forum
 
Shamanking's Avatar
 
Data do³±czenia: 25 11 2005

Posty: 12
Domy¶lny

spoko fake'i 9/10 czasem ¼le widaæ litery
Shamanking jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-11-2005, 18:59   #25
Baradax
U¿ytkownik Forum
 
Baradax's Avatar
 
Data do³±czenia: 12 06 2005
Lokacja: Sztockholm
Wiek: 33

Posty: 626
Baradax ma numer GG 10159461
Domy¶lny

Ostatnia czesc najlepsza

Rob dalej a daleko zajdziesz =)
__________________
Czy zrobie comeback?
Nie zrobie raczej... ale na forum bede ^^.
Old time fake roxior.
Baradax jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-11-2005, 19:04   #26
Kraon
U¿ytkownik Forum
 
Kraon's Avatar
 
Data do³±czenia: 08 04 2005

Posty: 423
Domy¶lny

Huh. Z czê¶æi na czê¶æ coraz lepsze =]. Tylko krótkie te czê¶ci
__________________


Zu0. Definitywnie Zu0
Kraon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-11-2005, 23:19   #27
danielski2
U¿ytkownik Forum
 
Data do³±czenia: 14 06 2005
Lokacja: Lublin

Posty: 83
¦wiat: Nebula
Domy¶lny

powiem krotko,fake zaje***ty ale widac ze grales w Divine Divinity
mimo to fake bardzo dobre
danielski2 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-11-2005, 23:35   #28
sceptile
U¿ytkownik Forum
 
sceptile's Avatar
 
Data do³±czenia: 09 01 2005
Lokacja: Warszawa
Wiek: 33

Posty: 257
Stan: Zbanowany
Profesja: Sorcerer
¦wiat: Celesta 4ever
Poziom: 30
Skille: 20/23
Poziom mag.: 41
sceptile ma numer GG 8309315
Domy¶lny

Cytuj:
ale widac ze grales w Divine Divinity

Eeeee, w co? Tak wogóle, nastêpne czê¶ci bêd± d³u¿sze
__________________
_
<*|___/|
|____ / <- to jest kaczuszka, wstaw ja do swoje podpisu aby by³a w twoim podpisie

Przepraszam za wszystkie b³êdy ortograficzne. Nie jestem dyslektykiem, dysmózgiem czy dyskim¶tam, ale czasami piszê posty w po¶piechu.
sceptile jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-11-2005, 07:34   #29
gancii
U¿ytkownik forum
 
gancii's Avatar
 
Data do³±czenia: 09 12 2004
Lokacja: Pi³a
Wiek: 36

Posty: 29
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Gildia: Anthraxa
¦wiat: Danubia
Poziom: 54
Skille: 78/78
Poziom mag.: 6
gancii ma numer GG 3749413
Domy¶lny Dobry fake.

Nie bêdê rozwlekaæ - Rób dalej ;]
gancii jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-11-2005, 00:22   #30
Randlemen
U¿ytkownik Forum
 
Randlemen's Avatar
 
Data do³±czenia: 05 12 2004

Posty: 870
Domy¶lny Szczere podziêkowania

Dziêki Sceptile, za zamieszczenie mnie w fake'u. Ten motyw z ¿on± mo¿e trochê przegiêty, aczkolwiek interesuj±cy
__________________
Kto ¿yje bez niebezpieczeñstw, nie ¿yje wcale.
Randlemen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-11-2005, 14:12   #31
Severino
Guest
 

Posty: n/a
Domy¶lny

Niez³e roko-koko!
Masz talent,i korzystaj z niego .dopuki masz do¶æ weny twórczej!
  Odpowiedz z Cytatem
stary 27-11-2005, 14:51   #32
NoMaNtUs
U¿ytkownik forum
 
Data do³±czenia: 26 11 2005

Posty: 7
Domy¶lny

Zawaliste fake! niez³a animacja no no no.. oby tak dalej u mnie masz 9/10!
NoMaNtUs jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-11-2005, 15:04   #33
Wobuz
Guest
 

Posty: n/a
Domy¶lny Nice

Calkiem nizly fake moim zdaniem powienienes zrobic 2 czesc xD
  Odpowiedz z Cytatem
stary 27-11-2005, 19:08   #34
sceptile
U¿ytkownik Forum
 
sceptile's Avatar
 
Data do³±czenia: 09 01 2005
Lokacja: Warszawa
Wiek: 33

Posty: 257
Stan: Zbanowany
Profesja: Sorcerer
¦wiat: Celesta 4ever
Poziom: 30
Skille: 20/23
Poziom mag.: 41
sceptile ma numer GG 8309315
Domy¶lny

Brakowalo mi pomyslów :/ A teraz uwaga, uwaga, Oglaszam rekrutacje. Zglaszac sie na miejsca:
5 Luczników
1 Dowódca luczników (Z)*
5 Rycerzy
1 Legendarnego Rycerza (Z)
Po 3 Magów i Druidów - Madzy: Noro, Ignatius Fireblade (nie wiem czy dobrze napisa³em)
1 Starszego Maga (Z)
2 Ludzi z bronia obuchowa
1 Miecznik
2 Stra¿ników (zlych)
1 Króla Smoków - DARK SVEN
1 Króla Orków (Z)
1 Orka


*Tylko kto¶ znany na forum
__________________
_
<*|___/|
|____ / <- to jest kaczuszka, wstaw ja do swoje podpisu aby by³a w twoim podpisie

Przepraszam za wszystkie b³êdy ortograficzne. Nie jestem dyslektykiem, dysmózgiem czy dyskim¶tam, ale czasami piszê posty w po¶piechu.

Ostatnio edytowany przez sceptile - 28-11-2005 o 11:58.
sceptile jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-11-2005, 19:42   #35
Dark Sven
U¿ytkownik Forum
 
Dark Sven's Avatar
 
Data do³±czenia: 20 08 2005
Lokacja: ¦rem

Posty: 2,539
Domy¶lny

Moze ja bede krolem smokow?
ale czy jaj jestem znany na forum?
__________________
Cytuj:
- Nie wszyscy mog± byæ m±drzy, panie oberlejtnant – rzek³ Szwejk tonem g³êbokiego przekonania. – G³upi musz± stanowiæ wyj±tek, bo gdyby wszyscy ludzie byli m±drzy, to na ¶wiecie by³oby tyle rozumu, ¿e co drugi cz³owiek zg³upia³by z tego.
Dark Sven jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-11-2005, 20:51   #36
Frog zioom
U¿ytkownik forum
 
Frog zioom's Avatar
 
Data do³±czenia: 13 11 2005
Lokacja: Venore
Wiek: 32

Posty: 9
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
¦wiat: Nebula
Poziom: 12
Skille: 42/42
Poziom mag.: 3
Frog zioom ma numer GG 9557880
Domy¶lny

nawet nawet...
Frog zioom jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-11-2005, 21:03   #37
Ignatius Fireblade
U¿ytkownik Forum
 
Ignatius Fireblade's Avatar
 
Data do³±czenia: 17 05 2005
Lokacja: Nowhere
Wiek: 39

Posty: 562
Stan: Na emeryturze
Domy¶lny

Czy jestem na tyle znany, by byæ jednym z magów? ;P
Je¶li tak, to biore tê fuche A imie niech bêdzie takie jak mój nick
__________________
Gdy rozum ¶pi, budz± siê upiory.
Goya
Ignatius Fireblade jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-11-2005, 21:07   #38
Noro
U¿ytkownik Forum
 
Noro's Avatar
 
Data do³±czenia: 14 06 2005
Lokacja: Warszwa

Posty: 304
Noro ma numer GG 6446790
Pergamin

Ja moge byæ którym¶ z magów(oczywi¶cie to twoja decyzja)
A co do fake to z czê¶ci na czê¶æ coraz lepszy rób dalej bo mo¿e wyj¶æ co¶ znakomitego)
__________________
Noro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-11-2005, 09:22   #39
Silver Drag
U¿ytkownik Forum
 
Silver Drag's Avatar
 
Data do³±czenia: 28 11 2005
Lokacja: Z Zadupia

Posty: 31
Stan: Aktywny Gracz
Imiê: War lordix
Profesja: Sorcerer
¦wiat: Celesta
Poziom: 34
Skille: 19/23
Poziom mag.: 32
Domy¶lny

W....y....m.....i.....a.....t....a.....s......z
Silver Drag jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-11-2005, 09:48   #40
Virius the Master
Zbanowany
 
Virius the Master's Avatar
 
Data do³±czenia: 20 11 2005
Lokacja: Wroc³aw

Posty: 105
Stan: Niegraj±cy
Domy¶lny

Argh!

¬le powklejane teksty, z³y kolor. Jedyny plus to za fabu³e, ca³kiem ciekawa.


5+/10
Virius the Master jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


U¿ytkowników czytaj±cych ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, go¶ci: 1)
 

Zasady postowania
Nie mo¿esz dodawaæ tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ
Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB Kod jest W³±czone
U¶mieszkiW³±czone
[IMG]W³±czone
Kody HTML s± Wy³±czone
Przejd¼ do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:16.


Powered by vBulletin 3