|
|||||||
| Notki |
| Fake'i Zdjêcia troche inne od normalnych... przerobione mniej lub bardziej. Tutaj je znajdziesz. |
| Poka¿ wyniki sondy: Czy robiæ dalej fake'a? | |||
| Rób dalej! jeden z najlepszych fakeów jakie widzia³em! |
|
54 | 30.17% |
| Rób dalej, ale pope³ni³e¶ kilka b³edów |
|
92 | 51.40% |
| Nie rób dalej. Nie jest to najgorsze, ale dobre te¿ nie |
|
9 | 5.03% |
| OMG, co za syf! We¼ z t±d id¼! |
|
24 | 13.41% |
| G³osuj±cych: 179. Nie mo¿esz g³osowaæ w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Opcje tematu |
|
|
#21 | |
|
U¿ytkownik Forum
Data do³±czenia: 20 08 2005
Lokacja: ¦rem
Posty: 2,539
|
Powiem krotko zwiezle...zrobiles to zajefajnie
__________________
Cytuj:
|
|
|
|
|
|
|
|
|
#22 |
|
U¿ytkownik Forum
|
Spox Fake
![]()
__________________
[HACKED] by Winzard |
|
|
|
|
|
#23 |
|
Guest
Posty: n/a
|
[QUOTE=telek best
czy ktos wie kiedy wyjda nowe servy?? ![]() |
|
|
|
#24 |
|
U¿ytkownik forum
Data do³±czenia: 25 11 2005
Posty: 12
|
spoko fake'i 9/10 czasem ¼le widaæ litery
![]() |
|
|
|
|
|
#25 |
|
U¿ytkownik Forum
Data do³±czenia: 12 06 2005
Lokacja: Sztockholm
Wiek: 33
Posty: 626
|
Ostatnia czesc najlepsza
![]() Rob dalej a daleko zajdziesz =)
__________________
Czy zrobie comeback? Nie zrobie raczej... ale na forum bede ^^. Old time fake roxior. |
|
|
|
|
|
#26 |
|
U¿ytkownik Forum
Data do³±czenia: 08 04 2005
Posty: 423
|
Huh. Z czê¶æi na czê¶æ coraz lepsze =]. Tylko krótkie te czê¶ci
|
|
|
|
|
|
#27 |
|
U¿ytkownik Forum
Data do³±czenia: 14 06 2005
Lokacja: Lublin
Posty: 83
¦wiat: Nebula
|
powiem krotko,fake zaje***ty ale widac ze grales w Divine Divinity
![]() mimo to fake bardzo dobre |
|
|
|
|
|
#28 | |
|
U¿ytkownik Forum
Data do³±czenia: 09 01 2005
Lokacja: Warszawa
Wiek: 33
Posty: 257
Stan: Zbanowany
Imiê: Mistrzunio Magii
Profesja: Sorcerer
Gildia: Braaaaaaak :(
¦wiat: Celesta 4ever
Poziom: 30
Skille: 20/23
Poziom mag.: 41
|
Cytuj:
Eeeee, w co? Tak wogóle, nastêpne czê¶ci bêd± d³u¿sze
__________________
_ <*|___/| |____ / <- to jest kaczuszka, wstaw ja do swoje podpisu aby by³a w twoim podpisie Przepraszam za wszystkie b³êdy ortograficzne. Nie jestem dyslektykiem, dysmózgiem czy dyskim¶tam, ale czasami piszê posty w po¶piechu. |
|
|
|
|
|
|
#29 |
|
U¿ytkownik forum
Data do³±czenia: 09 12 2004
Lokacja: Pi³a
Wiek: 36
Posty: 29
Stan: Aktywny gracz
Imiê: Lady Hestia
Profesja: Knight
Gildia: Anthraxa
¦wiat: Danubia
Poziom: 54
Skille: 78/78
Poziom mag.: 6
|
Nie bêdê rozwlekaæ - Rób dalej ;]
|
|
|
|
|
|
#30 |
|
U¿ytkownik Forum
Data do³±czenia: 05 12 2004
Posty: 870
|
Dziêki Sceptile, za zamieszczenie mnie w fake'u. Ten motyw z ¿on± mo¿e trochê przegiêty, aczkolwiek interesuj±cy
![]()
__________________
Kto ¿yje bez niebezpieczeñstw, nie ¿yje wcale. |
|
|
|
|
|
#31 |
|
Guest
Posty: n/a
|
Niez³e roko-koko!
Masz talent,i korzystaj z niego .dopuki masz do¶æ weny twórczej! |
|
|
|
#32 |
|
U¿ytkownik forum
Data do³±czenia: 26 11 2005
Posty: 7
|
Zawaliste fake!
niez³a animacja no no no.. oby tak dalej u mnie masz 9/10! |
|
|
|
|
|
#33 |
|
Guest
Posty: n/a
|
Calkiem nizly fake moim zdaniem powienienes zrobic 2 czesc xD
![]() |
|
|
|
#34 |
|
U¿ytkownik Forum
Data do³±czenia: 09 01 2005
Lokacja: Warszawa
Wiek: 33
Posty: 257
Stan: Zbanowany
Imiê: Mistrzunio Magii
Profesja: Sorcerer
Gildia: Braaaaaaak :(
¦wiat: Celesta 4ever
Poziom: 30
Skille: 20/23
Poziom mag.: 41
|
Brakowalo mi pomyslów :/ A teraz uwaga, uwaga, Oglaszam rekrutacje. Zglaszac sie na miejsca:
5 Luczników 1 Dowódca luczników (Z)* 5 Rycerzy 1 Legendarnego Rycerza (Z) Po 3 Magów i Druidów - Madzy: Noro, Ignatius Fireblade (nie wiem czy dobrze napisa³em) 1 Starszego Maga (Z) 2 Ludzi z bronia obuchowa 1 Miecznik 2 Stra¿ników (zlych) 1 Króla Smoków - DARK SVEN 1 Króla Orków (Z) 1 Orka *Tylko kto¶ znany na forum
__________________
_ <*|___/| |____ / <- to jest kaczuszka, wstaw ja do swoje podpisu aby by³a w twoim podpisie Przepraszam za wszystkie b³êdy ortograficzne. Nie jestem dyslektykiem, dysmózgiem czy dyskim¶tam, ale czasami piszê posty w po¶piechu. Ostatnio edytowany przez sceptile - 28-11-2005 o 11:58. |
|
|
|
|
|
#35 | |
|
U¿ytkownik Forum
Data do³±czenia: 20 08 2005
Lokacja: ¦rem
Posty: 2,539
|
Moze ja bede krolem smokow?
ale czy jaj jestem znany na forum? ![]()
__________________
Cytuj:
|
|
|
|
|
|
|
#36 |
|
U¿ytkownik forum
Data do³±czenia: 13 11 2005
Lokacja: Venore
Wiek: 32
Posty: 9
Stan: Aktywny gracz
Imiê: Froog zioom
Profesja: Knight
¦wiat: Nebula
Poziom: 12
Skille: 42/42
Poziom mag.: 3
|
nawet nawet...
|
|
|
|
|
|
#37 |
|
U¿ytkownik Forum
Data do³±czenia: 17 05 2005
Lokacja: Nowhere
Wiek: 39
Posty: 562
Stan: Na emeryturze
|
Czy jestem na tyle znany, by byæ jednym z magów? ;P
Je¶li tak, to biore tê fuche A imie niech bêdzie takie jak mój nick![]()
__________________
Gdy rozum ¶pi, budz± siê upiory. Goya |
|
|
|
|
|
#38 |
|
U¿ytkownik Forum
Data do³±czenia: 14 06 2005
Lokacja: Warszwa
Posty: 304
|
Ja moge byæ którym¶
z magów(oczywi¶cie to twoja decyzja)A co do fake to z czê¶ci na czê¶æ coraz lepszy rób dalej bo mo¿e wyj¶æ co¶ znakomitego ) |
|
|
|
|
|
#39 |
|
U¿ytkownik Forum
Data do³±czenia: 28 11 2005
Lokacja: Z Zadupia
Posty: 31
Stan: Aktywny Gracz
Imiê: War lordix
Profesja: Sorcerer
Gildia: Celestian Empire
¦wiat: Celesta
Poziom: 34
Skille: 19/23
Poziom mag.: 32
|
W....y....m.....i.....a.....t....a.....s......z
|
|
|
|
|
|
#40 |
|
Zbanowany
Data do³±czenia: 20 11 2005
Lokacja: Wroc³aw
Posty: 105
Stan: Niegraj±cy
|
Argh!
¬le powklejane teksty, z³y kolor. Jedyny plus to za fabu³e, ca³kiem ciekawa. 5+/10 |
|
|
|