Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 04-03-2006, 00:36   #181
pitt6ull
Użytkownik Forum
 
pitt6ull's Avatar
 
Data dołączenia: 02 10 2005
Lokacja: Głogów
Wiek: 44

Posty: 91
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Hurricanes
Świat: Morgana
Domyślny

Kiroy rownie dobrze mogli by expic sobie w spokoju, i polączyc sie z namik kiedy bysmy chciali przejac serwer ale wiesz czemu tego nie zrobilismy?? Bo nigdy nie chcielismy serwa dla siebie. Jako warunek przyjecia do nas postawilismy zaplate NG, bo nigdy nie chcielismy wojny (my naprawde gramy 4 fun ).
Kiroy pieprzysz glupoty, mozesz bronic NG jak chcesz ale te gnoje nigdy nie chca serwa do konca, osiagna wladze , wytluka zagrozenie i pier.... serwer. To niestety cala prawda o NG. AAAA i pozdrow sol ze cie poparla po trapie na bogu winego rybie (chcial ino dopic szybko setke).Ty jestes dla mnie zwyklym pionem ale ona wipinajac sie na nas pozbyla sie rl friendow w imie gownianej gry. Trza przyznac ze jestes mistrzem klamstw , studia dla aktorow w lodzi czekaja ;] GL in rl.
__________________
"Pamiętajcie, żaden głupi bękart nie wygrał żadnej wojny umierając za swój kraj, wojny można wygrać tylko zabijając innego głupiego bękarta za jego kraj."
George Smith Patton

Ostatnio edytowany przez pitt6ull - 06-03-2006 o 03:09.
pitt6ull jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 04-03-2006, 10:53   #182
Lord Wlodek
Użytkownik Forum
 
Lord Wlodek's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2006
Lokacja: Knurów

Posty: 541
Profesja: Master Sorcerer
Lord Wlodek ma numer GG ni ma
Domyślny

Dzis o 12.00 bendzie bitw ja se postoje i bende uhal Bm... \,,,/
__________________
Wannabe Kurt Russel.
Lord Wlodek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-03-2006, 14:50   #183
fannet
Użytkownik Forum
 
fannet's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2005
Lokacja: Stargard
Wiek: 31

Posty: 85
Stan: Na Emeryturze
Poziom: 187
fannet ma numer GG 717454
Domyślny nG to wielke ..

ehh niech bedzie te oczyszczenie, i niech wyszscy z NG paną, bedą siedzieć na rooku, przyklad ich hamstwa, juz nie raz widzialem, wpada taki h** mowi leave or die, mowisz die, przychodzi drogi smieć i Cie zabija, Mam nadzieje ze wszyscy zgnija w tej gldi, MB ma mniejsze szanse na wygrana, ale, jezeli NG bedzie sie dalej tak, zacowywac, to duzoo ludzi bedzie przeciwko nim,

PS. Gdzies na forum czytalem wywiad z tetro, tak naklamal ze, w sumie to mowil ze jego gildia bedzie pilnowac porzadku, ale to jeden wielki stek brzur i klamstw ...
fannet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-03-2006, 20:04   #184
Gargusiekk
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006
Lokacja: Opole

Posty: 49
Stan: Aktywny gracz
Imię: Gargusiek
Profesja: Royal Paladin
Świat: Azura
Poziom: 60
Skille: 95/85
Poziom mag.: 20
Gargusiekk ma numer GG 2099275
Domyślny

Powiem tak, jak tak dalej to sie bedzie ciaglo to Kyra bedzie serverem War wiecznego tak jak Azura cos na ten temat wiem ;p
Gargusiekk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-03-2006, 21:49   #185
Sifu M.S.
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 02 2006
Lokacja: Wołomin
Wiek: 37

Posty: 102
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Domyślny

@ Lord Wlodek
chyba BM nie poszla ta dzisiejsza bitwa... to juz chyba koniec BM, wojna chyba szybko dobiegnie konca, ech tak to bywa, nie zawsze sie wygrywa. Ciekawe tylko czy Xeretza bedzie gral potulnego, zaplaci i usunie sie w cien, czy dalej bedzie walczyl.

Zapowiada sie na kolejny serwer roz...walony przez NG...
__________________
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=53789

A Kaczynski to i tak nie jest moj prezydent... ^^
Sifu M.S. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-03-2006, 22:21   #186
Gregoire
Użytkownik Forum
 
Gregoire's Avatar
 
Data dołączenia: 13 03 2005
Lokacja: Lodz
Wiek: 39

Posty: 110
Stan: Aktywny gracz
Domyślny

@Sifu M.S.
Na miejscu NG nie pozwolilbym grac dalej Xeretzie na Kyrze, gdyz moze rosnac w sile i w pewnym momencie okaze sie, ze jest za silny. Jesli juz to mozna dac mu "niewielki" payments np: 5 mln. .
__________________
"Największym podstępem szatana jest wmówienie ludziom, że nie istnieje."

C.P. Baudelaire
Gregoire jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-03-2006, 22:23   #187
Mission Arz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 01 2006

Posty: 53
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Brak (Rookgaard)
Domyślny

@up

Racja, idioci z NG wygrali... Ciekawe co z BM.Czy sie wykupią ?.Bo np Awer Fast tak zrobił..Szkoda, że tak dobry gracz jak Xeretza przegrywa wojnę.Tzn ona formalnie jeszcze się nie zakończyła ale po dzisiejszym dniu szanse BM są już tylko znikome.Miałem kilku kumpli tam :/ No coż, idioci z NG triumfują i kolejny serv r#2z***any.Nie opłaca się już tu grać bo wszystko pójdzie na marne jak jakiś pajac z NG bez powodu zacznie huncić wyróżniajacą się levelem i umiejętnościami postać :/ Mi pozostaje miec tylko nadzieję że ci wszyscy żałośni ludzie poniosą kiedyś klęskę ale narazie się na to nie zanosi...
Mission Arz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-03-2006, 00:49   #188
pitt6ull
Użytkownik Forum
 
pitt6ull's Avatar
 
Data dołączenia: 02 10 2005
Lokacja: Głogów
Wiek: 44

Posty: 91
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Hurricanes
Świat: Morgana
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mission Arz
@up

Racja, idioci z NG wygrali... Ciekawe co z BM.Czy sie wykupią ?.Bo np Awer Fast tak zrobił..Szkoda, że tak dobry gracz jak Xeretza przegrywa wojnę.Tzn ona formalnie jeszcze się nie zakończyła ale po dzisiejszym dniu szanse BM są już tylko znikome.Miałem kilku kumpli tam :/ No coż, idioci z NG triumfują i kolejny serv r#2z***any.Nie opłaca się już tu grać bo wszystko pójdzie na marne jak jakiś pajac z NG bez powodu zacznie huncić wyróżniajacą się levelem i umiejętnościami postać :/ Mi pozostaje miec tylko nadzieję że ci wszyscy żałośni ludzie poniosą kiedyś klęskę ale narazie się na to nie zanosi...
Ej stary nie przesadzaj , może nie dopuszcza do wladzy idiotow z obsidii i beda rzadzic lepiej ;] Czas pokaże ;]
__________________
"Pamiętajcie, żaden głupi bękart nie wygrał żadnej wojny umierając za swój kraj, wojny można wygrać tylko zabijając innego głupiego bękarta za jego kraj."
George Smith Patton
pitt6ull jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-03-2006, 10:06   #189
DuLiB
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 09 2003

Posty: 86
Domyślny

No i stalo sie ...
Xeretza 'Jejihev', 'Legenda', 'One man army' (w/e ;p) ulegl Next-Generation

http://forum.tibia.com/forum/index.p...readid=1146843

Hail!
DuLiB jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-03-2006, 10:38   #190
Nedzwedz
Użytkownik Forum
 
Nedzwedz's Avatar
 
Data dołączenia: 07 05 2005
Wiek: 35

Posty: 17
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Świat: Aurea
Poziom: 75
Poziom mag.: 6
Domyślny

no i Bm przegrało wojne. stało się. Ale trzeba przyznać ze xeretza swoim postem udowadnia ze umie wygrywać ale i przegrywać.
i to i'll be back.. dreszczyk emocji dla ng chociaz wątpie zeby był w stanie w jakikolwiek spoósb zagrozić ng na większą skale..
Nedzwedz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-03-2006, 12:01   #191
Mission Arz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 01 2006

Posty: 53
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Brak (Rookgaard)
Domyślny

On jeszcze wróci. Mam taką nadzieję.

@up
Racja Nedzwedz, Xeretza pokazał, że umie też i przegrywać i potraktował to wszystko trochę z dystansu i dobrze bo Tibia to przecież tylko gra.Xere~ pokazał klasę jednym słowem.Uważam że przegrał najlepszy gracz na Kyrze.Szkoda, ciekawe teraz jak będą wyglądały rządy NG.Jedna rzecz mnie też ciekawi.Jakby zachował się Tetro po porażce Pewnie by zaczał gadać bzdury ze brat grał etc.

@Niros
Gdyby BM miałoby tyle członków co NG to wynik wojny byłby zapewne odwrotny.W BM było po prostu za mało osób i to jest główna przyczyna ich porażki.Bo umiejętności mieli wyższe niż twoja gildia.
Mission Arz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-03-2006, 13:59   #192
Morximal
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 08 2005

Posty: 87
Stan: Aktywny gracz
Imię: Morximal
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Era Zero
Świat: Arcania
Poziom: 102
Skille: 95/xx
Poziom mag.: 20
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mission Arz
On jeszcze wróci. Mam taką nadzieję.

@up
Racja Nedzwedz, Xeretza pokazał, że umie też i przegrywać i potraktował to wszystko trochę z dystansu i dobrze bo Tibia to przecież tylko gra.Xere~ pokazał klasę jednym słowem.Uważam że przegrał najlepszy gracz na Kyrze.Szkoda, ciekawe teraz jak będą wyglądały rządy NG.Jedna rzecz mnie też ciekawi.Jakby zachował się Tetro po porażce Pewnie by zaczał gadać bzdury ze brat grał etc.

@Niros
Gdyby BM miałoby tyle członków co NG to wynik wojny byłby zapewne odwrotny.W BM było po prostu za mało osób i to jest główna przyczyna ich porażki.Bo umiejętności mieli wyższe niż twoja gildia.
W pewnym momencie BM mialo wiecej czlonkow niz NG oraz wiecej fragow, role jednak sie odwrucily hehe
Morximal jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-03-2006, 14:24   #193
Kiroy
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 08 2005
Wiek: 38

Posty: 516
Król

Pitt :

wiesz Sol ma troche wyższe inne cele wiesz przegran yzawsze płacze także weż się za Dofusa taka gra online tam nie można paść nikt cie nie zabije mozesz expic i expic tzn to gra dla takich co nie potrafia walczyc Pvp aaa ja ejstem zalosny nawet ludzie z twojej gildii mikopiowali jak plakales naGC channelu jakAzared cie exivowal zwala an amxa rozpaczales jak dziecko pfff i ty nie dales arde na Obsidii a na kyzre do shyana moglbys sie schowac tylko takze wez sie za rysowanie alboza piaskownice bo w tibii nie ebdzie z ciebie pożytku ale o sharingu to akurat ty nie powinieneśnikomu uwagi zwracać naprawde zachowaj odrobine godności i nie rozpaczaj na każdymforum gdzie gra NG Lolik nawet niektóre sprawy rozumie ale taki panikant jak ty aaaa ostatni raz cie skomentowalem szkoda mi czasu na ciebie

Kyra : Ng wygrało i nikt nigdy ich nie pokona i beda wiecznie panowac jak My na Obsidii a co do PA kto ma władze niecg decyduje o losie słabszych tak było jest i będzie wszedzie na calym swiecie Usa ma wladze i decyduje kto ma w pi*** a kto nie wiec trzeba sie do etgo przyzwyczaic i tyle zreszta nie ma gildii ktora by zagrozila NGani na Obsidiiani na Kyrze kto nie moze sie z tym pogodzic musi i DO Klamki na Xerenie tam niby nie ma PA choc ziomki opowiadaja ze Hasla o PA zaniknely jakos jak sie Panpeny i reszta do wladzy dorwaly i gdzie te gornolotne hasla Klamka ahahhaha


Zero zero zero = klamka


Powodzenia na Kyrce NG Morxiuu Bis Geddy niech moc bedzie z wami dupcie dzieciaki ile wlezie
Kiroy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-03-2006, 14:37   #194
Karrith
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 10 2004
Lokacja: Jaworzno
Wiek: 29

Posty: 349
Profesja: Rookstayer
Domyślny

mowicie ze xeretza umie przegrywac, a pokazal to w swoim poscie.
mi sie jednak wydaje, ze cale to zachowanie bylo umiejetnie przemyslane.
wszyscy z bm sie wykupia i zaczna expic, za miesiac beda mieli wysokie lvle i wtedy xeretza znow rozpocznbie wojne. sam sie nie wykupi bo i tak ma dosyc duzy lvl, a poza tym to by pokazywalo, ze jest slaby.
wiec trzeba sie przygotowac ze niedlugo znowu rozpocznie sie wojna i wszyscy(moze prawie) ktorzy teraz ja przegrali dolacza sie aby sprobowac zniszyc ng(co i tak im pewnie nie wyjdzie)


Hail NG!
__________________
kichakichakicha
Karrith jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-03-2006, 15:40   #195
DuLiB
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 09 2003

Posty: 86
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mission Arz
@Niros
Gdyby BM miałoby tyle członków co NG to wynik wojny byłby zapewne odwrotny.W BM było po prostu za mało osób i to jest główna przyczyna ich porażki.Bo umiejętności mieli wyższe niż twoja gildia.
Hahahahha BM mialo wieksze umiejetnosci niz NG? Widziales sklad? BM skladalo sie glownie z polskich noobow huntowanych przez NG. Na poziomie byl Xeretza, Xoreso, Miz, Geo i jeszcze kilku, bo o reszcie nic dobrego powiedziec nie mozna ;p

Gdyby bylo ich wiecej, wojna trwala by dluzej, ale wynik pozostalby raczej ten sam. W ciagu ostatniego tygodnia, mialem mase MSG od ludzi na lvlach 50~ chcieli dolaczyc do NG, ale nie rekrutowalismy i nie rekrutujemy.

edit:
wlasnie mialem hacka ;o

Ostatnio edytowany przez DuLiB - 05-03-2006 o 20:55.
DuLiB jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-03-2006, 00:21   #196
espectro
Użytkownik Forum
 
espectro's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2004

Posty: 105
Stan: Na Emeryturze
Świat: Kyra
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Karrith
mowicie ze xeretza umie przegrywac, a pokazal to w swoim poscie.
mi sie jednak wydaje, ze cale to zachowanie bylo umiejetnie przemyslane.
wszyscy z bm sie wykupia i zaczna expic, za miesiac beda mieli wysokie lvle i wtedy xeretza znow rozpocznbie wojne. sam sie nie wykupi bo i tak ma dosyc duzy lvl, a poza tym to by pokazywalo, ze jest slaby.
wiec trzeba sie przygotowac ze niedlugo znowu rozpocznie sie wojna i wszyscy(moze prawie) ktorzy teraz ja przegrali dolacza sie aby sprobowac zniszyc ng(co i tak im pewnie nie wyjdzie)


Hail NG!
Nie wszyscy sie nie wykupia bo nie wszyscy moga ? ;<

Po Primo : xeretza z tym swoim 100~ lvlkiem to juz tak sobie nies*******i jak u nas sorci beda mieli po 130 lvle... ;s
espectro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-03-2006, 00:24   #197
Poll
Zbanowany
 
Data dołączenia: 22 09 2003

Posty: 335
Domyślny

@Up
Gratz Dulib,ile raz mam Ci mowic zebys niedawal swoim "ziomalom" passów...rotfl...

Ale ogólnie gratz wojny miski
Poll jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-03-2006, 03:04   #198
pitt6ull
Użytkownik Forum
 
pitt6ull's Avatar
 
Data dołączenia: 02 10 2005
Lokacja: Głogów
Wiek: 44

Posty: 91
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Hurricanes
Świat: Morgana
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kiroy
Pitt :

wiesz Sol ma troche wyższe inne cele wiesz przegran yzawsze płacze także weż się za Dofusa taka gra online tam nie można paść nikt cie nie zabije mozesz expic i expic tzn to gra dla takich co nie potrafia walczyc Pvp aaa ja ejstem zalosny nawet ludzie z twojej gildii mikopiowali jak plakales naGC channelu jakAzared cie exivowal zwala an amxa rozpaczales jak dziecko pfff i ty nie dales arde na Obsidii a na kyzre do shyana moglbys sie schowac tylko takze wez sie za rysowanie alboza piaskownice bo w tibii nie ebdzie z ciebie pożytku ale o sharingu to akurat ty nie powinieneśnikomu uwagi zwracać naprawde zachowaj odrobine godności i nie rozpaczaj na każdymforum gdzie gra NG Lolik nawet niektóre sprawy rozumie ale taki panikant jak ty aaaa ostatni raz cie skomentowalem szkoda mi czasu na ciebie

Kyra : Ng wygrało i nikt nigdy ich nie pokona i beda wiecznie panowac jak My na Obsidii a co do PA kto ma władze niecg decyduje o losie słabszych tak było jest i będzie wszedzie na calym swiecie Usa ma wladze i decyduje kto ma w pi*** a kto nie wiec trzeba sie do etgo przyzwyczaic i tyle zreszta nie ma gildii ktora by zagrozila NGani na Obsidiiani na Kyrze kto nie moze sie z tym pogodzic musi i DO Klamki na Xerenie tam niby nie ma PA choc ziomki opowiadaja ze Hasla o PA zaniknely jakos jak sie Panpeny i reszta do wladzy dorwaly i gdzie te gornolotne hasla Klamka ahahhaha


Zero zero zero = klamka


Powodzenia na Kyrce NG Morxiuu Bis Geddy niech moc bedzie z wami dupcie dzieciaki ile wlezie

Wiec kiroy mam nadzieje ,że po tym poscie twoj brat ci da po lapach i zabroni pisac na forum , bo przez twoje texty bedzie niedlugo postrzegany jako analfabeta. Co do sol to jej wybor choc mnie nieco zdziwil nie potepiam jej. Kazdy sam sobie dobiera znajomych. Co do sharringu to ani na shiverce ani na obsidi nie sharrowalem wiec malo mnie interesuje twoje zdanie na ten temat. Owszem nie dalem rady na obsidi, bo od poczatku nie dazym tak jak NG do wladzy wiec nie ma sie co dziwic (zreszta z wasza przewaga lvlowa to napewno nie bylo by latwe ). Uwazam ,że NG owszem umie zdobywac serwery, ma ladne pvp (choc nieco aimbotowe ;] ) i dosc szybko expi jednak do rzadzenia sie nie nadaje co systematycznie od poczatku udowadnialo (chociazby price lista). Co do azareda to nie plakalem , juz dluugo nie placze, chyba za stary jestem ale gdy mi pisza znajomi ze na mnie poluje i wklejaja texty ze mnie expiwuje to wypadalo by wiedziec czemu to robi a nie zostac ofiara przed wlasnym domkiem z zaskoczenia (tak jak padl ryba). Pozatym nie rob z tematu jakiejs prywatnej wojny ze mna, ludzie o wiele mardzejsci od ciebie wiedza ,że nie jestem takim zerem jak myslisz wiec jakos mnie nie zdolujesz. Wyrazam swoje opinie na tym forum i popieram je moimi argumentami ktore sa jakby nie patrzec podstawne. I nie placze po obsidi poniewaz jak wiesz (albo chociaz twoj brat wie) mam kasacje konta przez hacka, ale szkoda mi porzadnych ludzi ktorzy musieli opuscic ten serw. Moze na kyrze bedzie lepiej , nie wiem , nie gram tam i nie gralem. Tak wiec dziecko idz sobie kup batonik , zajmij sie expieniem albo nauka (szczegolnie polskiego), dla mnie temat jest skonczony i nie mam zamiaru sie wdawac z toba dyskusje.
__________________
"Pamiętajcie, żaden głupi bękart nie wygrał żadnej wojny umierając za swój kraj, wojny można wygrać tylko zabijając innego głupiego bękarta za jego kraj."
George Smith Patton
pitt6ull jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-03-2006, 04:15   #199
kuglarz
Użytkownik Forum
 
kuglarz's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2005
Lokacja: Wodzisław Śląski
Wiek: 44

Posty: 58
Stan: Na Emeryturze
Imię: Drunka
Profesja: Elite Knight
Świat: Titania
Domyślny

Kiroy kiroy kiroy = fałszywa gnida!!
Dodatkowo analfabeta i łgarz pierwszej wody. Żebyś ty chociaż miał szacunek dla starszych ale jesteś rozwydrzonym bachorem o zerowym wychowaniu. Ciekawe czy w RL też jesteś taki pyskaty?? Pewnie wyzywaniem ludzi na forum leczysz sobie jakieś kompleksy, już to kiedyś napisałem w jakimś temacie... jesteś żałosny, najbardzież żenujący gracz w całej tibii jakiego kiedykolwiek znałem, nawet xarabek ci nie dorasta. Szczeniaku!!! Naucz się kultury i szacunku do drugiego człoweika a potem bierz sie za wypowiedzi na forum!! Obrażasz nie tylko ludzi prawie dwa razy starszych od siebie ale przede wszystkim wszystkich polskich graczy takim zachowaniem i postawą. Twoi rodzice musieli ci jakąś krzywde chyba zrobić że zachowujesz się jak ostatni pal**nt!!
Obyśmy się nigdy w rl nie spotkali bo nie chce sie poniżyć do lania takiego śmiecia jak ty!!
__________________
Porada dnia: Nie polemizuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem przebije doświadczeniem.
kuglarz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-03-2006, 06:32   #200
DuLiB
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 09 2003

Posty: 86
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Poll
@Up
Gratz Dulib,ile raz mam Ci mowic zebys niedawal swoim "ziomalom" passów...rotfl...

Ale ogólnie gratz wojny miski
Spooko Lamka Nie stracilem duzo, dzieki szybkiej reakcji gildii Zblokowali mnie, odzyskalem passy no i szybki Format C: =]
DuLiB jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:13.


Powered by vBulletin 3