Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Filmy

Notki

Filmy Gdy zdjęcia to za mało do akcji wkraczają filmy.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 17-05-2006, 20:47   #21
Roxman
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 20 04 2006

Posty: 27
Domyślny omggggggggggg

Nooby ze az poazal sie boze
Roxman jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 17-05-2006, 21:26   #22
Hupe
Użytkownik Forum
 
Hupe's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2005
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 359
Imię: Hupefupe
Profesja: Elite Knight
Świat: Aldora
Poziom: 127
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vuxiu
z takim podejsciem jestem pewien zwyciestwa na 99.(9)% moglibysmy np namowic jakis kolegow na lvlach zblizonych do 50-60 aby sie duelowali i zobaczymy kto ma racje
amagad, a mozesz mi podac jak taka walka mialaby niby przebiegac? To chyba oczywiste ze sorc NIE jest wstanie zabic palladyna zanim mu sie uhy skoncza. Poprostu NIE moze walnac combo za 700 hp, nie ma takiej mocy.I oczywiste jest tez ze palladyn ma wiecej capa na uhy. Wiec JAK to mozliwe zeby pall padl?
A masz jakichs kolegów co sie zgodza na taka walke xD? Zreszta pamietaj ze tu moga wchodzic w gre inne czynniki typu lagi, kicki czy zwiecha kompa. Ale jezeli obaj byliby doswiadczonymi graczami i nie mieli zadnych klopotow z polaczeniem/kompem to na 100% sorc by nie wygral.

btw. To tak jakbys chcial 108 ms zabic 106 ek xD (nie zebym cos sugerowal ;])

Ostatnio edytowany przez Hupe - 17-05-2006 o 21:30.
Hupe jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2006, 00:13   #23
Vuxiu
Zbanowany
 
Data dołączenia: 19 01 2006
Lokacja: NS
Wiek: 36

Posty: 157
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Vu'Xiu
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Aldora
Poziom: 666
Skille: 666
Poziom mag.: 66
Domyślny

sorc vs knight hym nie chcialoby mi sie tyle czasu siedziec, raczej knight by wygral. ale jestem pewien ze na takich warunkach pall vs sorc sorc bedzie gora, a na pewno nie przegra. tylko powiedz ze zalatwisz jakiegos palla (moze byc 50 pall vs 40 sorc, byle pall mogl sd uzywac, a mniejsze lvle skroca czas duela) a ja skoluje sobie sorca. zrobie albo kumplowi powiem co ma robic
Vuxiu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2006, 19:07   #24
Roxman
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 20 04 2006

Posty: 27
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vuxiu
sorc vs knight hym nie chcialoby mi sie tyle czasu siedziec, raczej knight by wygral. ale jestem pewien ze na takich warunkach pall vs sorc sorc bedzie gora, a na pewno nie przegra. tylko powiedz ze zalatwisz jakiegos palla (moze byc 50 pall vs 40 sorc, byle pall mogl sd uzywac, a mniejsze lvle skroca czas duela) a ja skoluje sobie sorca. zrobie albo kumplowi powiem co ma robic

Olaboga ale filozof sie znalazl do jasnej Anielki,stary moze napsizesz ksiazke ? ,tak naprawde twoje opinie sa zalosne i przyprawiaja mnie o ból głowy.Dowidzenia
P.S~ Tylko nie weś sobie tego do serca
Roxman jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-05-2006, 01:46   #25
Teo
Użytkownik Forum
 
Teo's Avatar
 
Data dołączenia: 07 09 2004
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 126
Teo ma numer GG 9509994
Domyślny

@up 50 ms nie moze bic z ue
Jak by se pal stal i sie uhal to wystarczy go przesunac na skos wtedy pojawi sie chmurka i dobic ue (60+ms) pvp to nie tylko trafianie z runek ale wszystko co sprzyja by zabic lub nie zostac zabitym. Pozdrawiam.
__________________
Peace, Love & Ecstasy
Teo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-05-2006, 16:52   #26
Vasth
Użytkownik Forum
 
Vasth's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2005
Lokacja: Kraków
Wiek: 32

Posty: 847
Stan: Na Emeryturze
Imię: Ruzam
Profesja: Royal Paladin
Świat: Morgana
Poziom: 142
Vasth ma numer GG 1862917
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hupe
amagad, a mozesz mi podac jak taka walka mialaby niby przebiegac? To chyba oczywiste ze sorc NIE jest wstanie zabic palladyna zanim mu sie uhy skoncza.Poprostu NIE moze walnac combo za 700 hp, nie ma takiej mocy.I oczywiste jest tez ze palladyn ma wiecej capa na uhy. Wiec JAK to mozliwe zeby pall padl?
A masz jakichs kolegów co sie zgodza na taka walke xD? Zreszta pamietaj ze tu moga wchodzic w gre inne czynniki typu lagi, kicki czy zwiecha kompa. Ale jezeli obaj byliby doswiadczonymi graczami i nie mieli zadnych klopotow z polaczeniem/kompem to na 100% sorc by nie wygral.
I tu sie wlasnie mylisz... Wystarczy pomyslec xP
A co do filmu (duel) to ten 60 master to pipka a nie master xP SDki na full hp rzucac albo moze sorc jush wiedzial ze przegra to rzucal all runy jakie ma xP
Vasth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-05-2006, 11:18   #27
Hupe
Użytkownik Forum
 
Hupe's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2005
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 359
Imię: Hupefupe
Profesja: Elite Knight
Świat: Aldora
Poziom: 127
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vasth
I tu sie wlasnie mylisz... Wystarczy pomyslec xP
A co do filmu (duel) to ten 60 master to pipka a nie master xP SDki na full hp rzucac albo moze sorc jush wiedzial ze przegra to rzucal all runy jakie ma xP
Taa myle sie, przeciez co to dla 50 ms zaladowac combo 700 hp w 1-2 sekundy- banalnie proste, nie?

@up, up Racja...ten 50 ms nie moze nawet ue....czyli by mnie zabil z sd? Rofl. ehh latwo powiedziec "przesunac na ukos i dobic z ue..." ale ciekawe jakby to wygladalo w praktyce- walisz sd ja sie nie uhnalem, przestawiasz mnie na ukos i nadal sie nie uham i walisz z ue?

Ostatnio edytowany przez Hupe - 21-05-2006 o 11:22.
Hupe jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-05-2006, 13:11   #28
jastr
Użytkownik Forum
 
jastr's Avatar
 
Data dołączenia: 18 02 2005
Lokacja: Ełk
Wiek: 39

Posty: 263
Stan: Na emeryturze
Imię: Jastr
Profesja: Sorcerer
Świat: Galana
Poziom: 8
Skille: :)
jastr ma numer GG 4019279
Domyślny

Kurde wystarczy pomyśleć żeby 50 ms walnął combo za 700 hp?? chyba muszę zacząć więcej myśleć . Tak szczerze to chyba sorc ma marne szanse. Jak by nie było pall ma większy caps, więcej Hp, bolty są lżejsze niż runy i wogóle a jeszcze z 10 lvlową przewagą hehe to już tylko utani gran hur dla sorca się przyda. Taki 50 ms ani Ue nie użyje co tam mu zostaje tylko e wave, wand i runki. Caps mały więc za dużo nie pokozaczy. Pall praktycznie może tylko bolty i uhy wziąść i sorc po prostu "wypali" w ciągu paru minut całą manę, mf-y i runki i co mu zostanie??. No może są jakieś sposoby bo moje pvp jest do bani. (myślałem nad fe ale przecież dla palla 1 fe=1 sd chociaż 2 fe mogą zabrać nawet ~~300 hp więc gdyby pall spanikował i zaczął się uhać zamiast ubić fe wtedy combo sorca byłoby w stanie zabić pallka tylko sęk w tym jak przywołać szybko 2 fe i zrobić to w taki sposób żeby pall ich nie ubił a może jakieś inne summony??) nie wiem może w złą stronę kombinuje ale wydaje mi się że jednak pall w tym pojedynku ma większe szanse
jastr jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-05-2006, 14:17   #29
Hupe
Użytkownik Forum
 
Hupe's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2005
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 359
Imię: Hupefupe
Profesja: Elite Knight
Świat: Aldora
Poziom: 127
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez jastr
Kurde wystarczy pomyśleć żeby 50 ms walnął combo za 700 hp?? chyba muszę zacząć więcej myśleć . Tak szczerze to chyba sorc ma marne szanse. Jak by nie było pall ma większy caps, więcej Hp, bolty są lżejsze niż runy i wogóle a jeszcze z 10 lvlową przewagą hehe to już tylko utani gran hur dla sorca się przyda. Taki 50 ms ani Ue nie użyje co tam mu zostaje tylko e wave, wand i runki. Caps mały więc za dużo nie pokozaczy. Pall praktycznie może tylko bolty i uhy wziąść i sorc po prostu "wypali" w ciągu paru minut całą manę, mf-y i runki i co mu zostanie??. No może są jakieś sposoby bo moje pvp jest do bani. (myślałem nad fe ale przecież dla palla 1 fe=1 sd chociaż 2 fe mogą zabrać nawet ~~300 hp więc gdyby pall spanikował i zaczął się uhać zamiast ubić fe wtedy combo sorca byłoby w stanie zabić pallka tylko sęk w tym jak przywołać szybko 2 fe i zrobić to w taki sposób żeby pall ich nie ubił a może jakieś inne summony??) nie wiem może w złą stronę kombinuje ale wydaje mi się że jednak pall w tym pojedynku ma większe szanse
Ja bym convincowal tego fe i bardzo mozliwe ze sorc nawet nie zauwazylby co sie dzieje ;]
Hupe jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:24.


Powered by vBulletin 3