Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 16-06-2006, 14:37   #81
zdzichxxx
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 06 2006

Posty: 43
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Świat: nowy świat pvp
Poziom: 999
Skille: 999/999
Poziom mag.: 99
Domyślny

Cytuj:
Eeee.. to ma byc ironia? Jeszcze mi sie nie zdarzylo zobaczyc 150 lvl'a biorącego demona na hita...
A co do new outfitów Bardzo bym poprosil o nowe tak z 2 ,dla PACC ofc
Nowe swiaty i nowe swiaty... I po co one wam tak bardzo? Smiesznie bedzie jak wyjda nowe swiaty pod koniec czerwca i obydwa bedą PvP-enforced Wtedy niektorym odechce sie grac
Btw. Mam nadzieje ze na tych wysepkach bedzie cos godnego uwagi (chocby nawet ci piraci..) a nie Tiquanda 2 -.- . I mogliby dorzucic jeszcze 1 lub 2 respy hydr bo o ten 1 na Tiq zawsze jest walka i klotnia...
jak sie gra na no pvp to sie nie ma pojecia o tibi pewnie masz bardzo dobre pvp xDDD a new servy beda i maja byc No PvP ;d
zdzichxxx jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 16-06-2006, 15:13   #82
Dembik
Guest
 

Posty: n/a
Problem !!!!!!!!!!!

To juz nie do wytrzymania ciongle tylko PACC PACC i PACC a dla facc gówno sie zmieni
 
stary 16-06-2006, 15:58   #83
Wyro1
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 24 04 2006
Lokacja: Lublin

Posty: 8
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Felgin
Profesja: Paladin
Świat: Refugia
Poziom: 27
Skille: 66/47
Poziom mag.: 11
Domyślny

Moim zdaniem CipSoft ma bardzo dobrą politykę.Chociaż sam nie posiadam PACC uważam że prawie wszystkie te nowości powinny być dla PACC'ów.Muszą w końcu jakoś zarabiać.A co do outfitów to powinny jakieś być(Dwa skromne dla FACC i kilka ciekawych dla PACC)
Wyro1 jest offline  
stary 16-06-2006, 16:25   #84
..:AGATA:..
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 16 06 2006

Posty: 3
Stan: Aktywny gracz
Imię: Stal Bron
Profesja: Elder Druid
Gildia: Bloody Roses
Świat: Refugia
Poziom: 36
Poziom mag.: 42
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez -=DanieL=-
uuu bez nerwów złość piękności szkodzi i tak ich nie powstrzymasz od tego pytania ;D

Jestem mile zaskoczony ten temat nie dotyczy tibia.pl a modki piszą dość często

Co do update to i tak wolałbym żeby powiększyli lodowe krainy


tak , lodowe krainy ...zgadzam sie kaktusy sa juz toche nudne...zielona trawka w edron tez ;/ ...dzungla tez juz sie nudzi...wszedzie jakies dziury (niewidzalne)i co chwile sumony do nich wpadaja ...Ciekwe. co bedzie w piratach...moze zlowieszczy piotrus pan i zaloga ;]
juz wkrotce w kinach ..zreszta akurat bede miala koniec pacca
..:AGATA:.. jest offline  
stary 16-06-2006, 17:15   #85
Beycall
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 07 05 2006

Posty: 3
Domyślny

Ja bym sie tak tym updatem niepodniecał, bo sie rozczarujecie, jak zwykle dojdzie makutki teren, kilka zwierzątek, poprawią kosmetychne grafiki itd..
I tym razem nie będzie <B>REWOLUCJI</B>
Ja tam updata nie oczekuje, ponimo, że nawet pacc mam. Generalnie żecz biorąc update mi zwisa, chociaż foajnie by było jakby dodali dźwięki w grze i zrobili ją na nowym engine, tak aby grafika była przynajmniej przyzwoita (wiecie, ja lubie jak niema pixelozy i animacje mają więcej niż 2 klatki);
Beycall jest offline  
stary 16-06-2006, 17:20   #86
Antyhak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 04 2005

Posty: 77
Domyślny

Jezu...zrozumcie to lub nie...CipSoft ma w poważaniu tych faccow...Oni zrobili z tej gry maszyne do robienia pieniędzy.Dla nich liczy się jedynie zysk.
Te 90 zł za pacc wole przeznaczyć na karnet na siłownie albo na basen, bądź inny aktywny wypoczynek.Wtedy chociaż wiem, że robie coś dla siebie...a nie marnuje swojego czasu na gre,za ktorą musze dodatkowo zapłacić...A jeśli gram...to za darmo i dla odpręzenia...nie dla levelu i skili.



Pozdrawiam
__________________
kiss.
Sexy)(
Erotik))
Soundsss...)))
Antyhak jest offline  
stary 16-06-2006, 20:31   #87
Darvin
Zbanowany
 
Darvin's Avatar
 
Data dołączenia: 14 07 2005
Wiek: 35

Posty: 55
Stan: Początkujący
Profesja: Royal Paladin
Świat: R....
Poziom: 67
Skille: 84
Poziom mag.: 16
Domyślny

Oby ten update był pierwszym krokiem w kierunku "naprawy" Tibii, a nie jak od up* 7.6 :/ Tylko psuli :/ Cytuje pewnego gracza z Isary: "Ile bym dał, aby odkrywac tą grę na nowo".... I taka prawda, ale cóż- pozyjemy zobaczymy.... Cip postarajcie się xD
Darvin jest offline  
stary 16-06-2006, 21:47   #88
Troszka
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Wczesniej ktos pisal ze robia to zeby zachecic do kupienia pacca imoim zdaniem udalo im sie to bo znam paruludzi, ktorzy wlasnie z tego powodu planuja zakupic pacca. Tak ode mnie to nie oczekuje z nieciepliwoscia tego update, poniewaz posiadam tylko facc wiec i tak sieza bardzo nie zmieni.
 
stary 16-06-2006, 21:48   #89
lookie
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 08 2005
Lokacja: z daleka

Posty: 18
Stan: Aktywny gracz
Imię: Zeu~
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia rlz
Domyślny

a co z nowymi servami czy tez planuja je wprowadzic dopiero w sierpniu??
lookie jest offline  
stary 16-06-2006, 23:42   #90
Wufei
Użytkownik Forum
 
Wufei's Avatar
 
Data dołączenia: 28 02 2004
Lokacja: Białystok

Posty: 337
Stan: Na emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez PhIlIrMoS
Up:
Andrealfus, faccom sie tez cos nalezy?!
Moim zdaniem to niech oni sie ciesza, ze wogole moga grac za darmo
Boże widzisz i nie grzmisz, gdyby tibia była dostępna tylko dla pacc, czyli wtedy była by grą płatną, a na 100% wtedy gdybyś o tej grze usłyszał pomyślał byś sobie: "fajna ale płatna pewnie mi się nie spodoba nie będe wywalał kasy znajde se innego crpg'a"


@edit: Jak ktoś ma za dużo kasy, to niech się zgłasza do mnie z chęcią zaopiekuje się paccem.. no co Bóg kazał się dzielić...

Ostatnio edytowany przez Wufei - 16-06-2006 o 23:48.
Wufei jest offline  
stary 17-06-2006, 00:17   #91
Mahrdis
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 13 06 2006

Posty: 23
Domyślny

Bardzo się cieszę, że nowe tereny będą tylko dla PACC. Przynajmniej będzie można poexpić. Brawa dla Cipsoftu, który tym razem poszedł po rozum do głowy, bo poprzedni update i dodanie Dark Cathedral to nie był trafiony pomysł Cipsoftu. Prawdę mówiąc, nikt na nim nie skorzystał, bo siedzi tam przynajmniej 10 osób o każdej porze dnia. Ani FACC'e nie mają dzięki temu więcej expowisk, ani PACC'e nie expią tam, a poziom -2 tej katedry to szczyt idiotyzmu ze strony Cipsoftu, bo ja na 129 levelu nie daje tam rady. (Ogromna strata kasy, exp przeciętny.) Dark Cathedral się nadaje jedynie do robienia awansów z 9 levela na 10 level. Są tam stanowczo za słabe potwory na parterze i pierwszych poziomach w górę i w dół. Sprawia to, że nooby mogą spokojnie sobie tam pójść (zwłaszcza, że po drodze jest kompletny brak potworów) i zajmować miejsce. Dark Cathedral jest przydatna jedynie dla początkujących PK, którzy mają szansę wybrać się tam na swoje pierwsze "polowanie" na postacie z levelami od 10 do 20.
Niestety podobnie jest z wieloma innymi expowiskami, które Cipsoft stworzył zupełnie bez głowy. (Banuta dla przykładu.)
Będę więc żył nadzieją, że podobny los nie spotka nowych terenów z najbliższego update'a i będzie można na nich jakoś expić.

Ostatnio edytowany przez Mahrdis - 17-06-2006 o 00:32.
Mahrdis jest offline  
stary 17-06-2006, 00:31   #92
Rahimologik
Guest
 

Posty: n/a
Oczko

Ogólnie jest fajnie dowiadywac się,ze cos sie zmienia....mam nadzieję,e na lepsze
pozdro










pfk.
 
stary 17-06-2006, 08:45   #93
Mahrdis
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 13 06 2006

Posty: 23
Domyślny

Cytuj:
Smiesznie bedzie jak wyjda nowe swiaty pod koniec czerwca i obydwa bedą PvP-enforced
Chętnie bym sobie pograł na takich światach. Przynajmniej noobów tam nie spotkam. (czyli Polaków)
Mahrdis jest offline  
stary 17-06-2006, 09:54   #94
Paladyn Dusz
Użytkownik Forum
 
Paladyn Dusz's Avatar
 
Data dołączenia: 16 06 2006
Lokacja: pWz

Posty: 21
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Ghost~
Profesja: Royal Paladin
Świat: Elysia
Poziom: 45+
Skille: xx/xx
Paladyn Dusz ma numer GG 6149028
Domyślny

ehhh...czemu wszytko dla pacc
__________________
http://forum.tibia.pl/showthread.php...=1#post1130474 --> Jesli grasz na Elysi, wrzuc tu swoja fotke plx
Paladyn Dusz jest offline  
stary 17-06-2006, 11:01   #95
Beycall
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 07 05 2006

Posty: 3
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Paladyn Dusz
ehhh...czemu wszytko dla pacc
Bo oni utrzymują cipsoft...........dają ręce, która ich karmi.
Ciesz sie, że możesz se pograć w demo wersję (tzw. FACC) tibii za darmo i bez ograniczeń czasowych... .
Swoją drogą facc jak demo każdej gry ma na celu zachęcenie do kupienia pełnej wersji (PACC)


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mahrdis
Chętnie bym sobie pograł na takich światach. Przynajmniej noobów tam nie spotkam. (czyli Polaków)
Jestem Polakiem i za nooba nie uważam się. Ty jesteś też Polakiem, tyle, że ty siebie i wszystkich Polaków uważasz za noobów. To zjawisko zwało się chyba antymegalomanią. Wiesz wytłumacze ci, są polscy noobowie, ruscy noobowie, brazylijscy noobowie, i tak w każdym kraju nooby są.

Ostatnio edytowany przez Beycall - 17-06-2006 o 11:16.
Beycall jest offline  
stary 17-06-2006, 11:04   #96
Kryształek
Użytkownik Forum
 
Kryształek's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2005
Wiek: 33

Posty: 113
Domyślny

Dobra wiem, ze was to nie interesuje, ale wypowiem sie co mnie wkurza w Cip'ach. Wkurza mnie to, ze ludzie grajacy w tibie nie zawsze mają pieniadze na PACC'a (np. 100+zl) i co teraz? Musza siedziec na terenach dla FACC i nie moga sie cieszyc z nowych terenow do expienia i musza siedzieć na np: przepelnionej Catedrze. I moim skromnym ( ) zdaniem Cip Soft powinien wprowadzić troszke więcej rzeczy/terenów dla FACC, bo czemu tylko po przekazaniu 100zl + mozna porzadnie pograc sobie w tibie? Bez sensu ;/
Pozdrawiam.
__________________
Dobra moja 1 seria jaj!-jeszcze nie wiem o co biega :

i next:

i jeszcze jedno :
Kryształek jest offline  
stary 17-06-2006, 11:04   #97
Szczepan
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 01 2005

Posty: 31
Domyślny

fajnie by bylo jak by powstaly nowe pvp enfo swiaty, bo ich jest smiesznie malo, jednak na tych nie bedzie tak latwo jak na poprzednich (pamietam jak wtedy te swiaty powstaly to bylo strasznie "pusto" wszedzie) i latwo bylo bic exp.
Szczepan jest offline  
stary 17-06-2006, 12:28   #98
zdzichxxx
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 06 2006

Posty: 43
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Świat: nowy świat pvp
Poziom: 999
Skille: 999/999
Poziom mag.: 99
Domyślny

Cytuj:
fajnie by bylo jak by powstaly nowe pvp enfo swiaty, bo ich jest smiesznie malo, jednak na tych nie bedzie tak latwo jak na poprzednich (pamietam jak wtedy te swiaty powstaly to bylo strasznie "pusto" wszedzie) i latwo bylo bic exp
teraz jak by takie wyszły to byś se nie pograł by było 2x gorzej nż na No PvP
ale dobrze czasem tak pomazyc
zdzichxxx jest offline  
stary 17-06-2006, 13:57   #99
Ard Carraigh
Użytkownik Forum
 
Ard Carraigh's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2006
Lokacja: lbn
Wiek: 36

Posty: 99
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Harmonia
Poziom: 115
Skille: 21/29
Poziom mag.: 72
Ard Carraigh ma numer GG 1415845
Domyślny :)

No cuż ... poczekamy zobaczymy Nie wiem po co wszystkim te nowe swiaty, skoro na starych nie potraficie sie wybić to co będzie na nowych, ale niektórzy lubią mieć armie 15 poziomowych postaci na jednym koncie ... no mogli by poszerzyc repertuar potworków a nie dodać takie co mają kilkaset pkt. życia a dają marne doświadczenie i loot to tylko do ozdoby domku w koncu kto chodzi w tych maskach z dworków ( choc widziałem jak koleś chodził z jedna zmiast tarczy ) czy uzywa tarczy z jaszczurów ? ... jakieś uzyteczne itemki by sie przydały, no ale koniec tej listy życzeń


Poczekamy zobaczymy
__________________
„Każda, najmniejsza nawet szansa życia staje się bardzo ważna.”

Ard Carraigh jest offline  
stary 17-06-2006, 14:25   #100
Mahrdis
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 13 06 2006

Posty: 23
Domyślny

Cytuj:
ehhh...czemu wszytko dla pacc
Temu, że PACC płaci za grę, a FACC nie płaci.
Cytuj:
Ciesz sie, że możesz se pograć w demo wersję (tzw. FACC) tibii za darmo i bez ograniczeń czasowych... .
Trudno nawet nazwać to wersją demo, bo przecież FACC posiada 90% możliwości PACC'a, a wersje demo w innych grach zawierają nie więcej, jak 10% wszystkich możliwości pełnej wersji.
Cytuj:
Jestem Polakiem i za nooba nie uważam się.
Żaden Polak nie uważa siebie za nooba.
Cytuj:
Ty jesteś też Polakiem, tyle, że ty siebie i wszystkich Polaków uważasz za noobów.
Ja uważam większość Polaków za noobów, a nie wszystkich.
Cytuj:
Wiesz wytłumacze ci, są polscy noobowie, ruscy noobowie, brazylijscy noobowie, i tak w każdym kraju nooby są.
Ale w Polsce jest najwięcej noobów.
Cytuj:
Wkurza mnie to, ze ludzie grajacy w tibie nie zawsze mają pieniadze na PACC'a (np. 100+zl) i co teraz?
Jak ktoś nie ma pieniędzy to po prostu nie kupi sobie PACC'a. Tak samo jest w życiu - jak ktoś jest biedny, to nie będzie posiadał własnego helikoptera.
Cytuj:
Musza siedziec na terenach dla FACC i nie moga sie cieszyc z nowych terenow do expienia i musza siedzieć na np: przepelnionej Catedrze.
Zawsze lepiej ma ten, który za coś płaci, od tego, który za to samo nie płaci. Normalne. W życiu jest tak samo.
Cytuj:
I moim skromnym ( ) zdaniem Cip Soft powinien wprowadzić troszke więcej rzeczy/terenów dla FACC, bo czemu tylko po przekazaniu 100zl + mozna porzadnie pograc sobie w tibie?
Dlatego, że Cipsoft by zbankrutował, jakby grało więcej FACC'ów,
a mniej PACC'ów niż teraz, a wtedy byś już w ogóle sobie w Tibię nie pograł, nawet za darmo.
Cytuj:
Bez sensu ;/
Bez sensu to jest twój post. Przypomina mi on "plaxowanie" noobów strapowanych w Mino Hell.
Cytuj:
fajnie by bylo jak by powstaly nowe pvp enfo swiaty, bo ich jest smiesznie malo, jednak na tych nie bedzie tak latwo jak na poprzednich (pamietam jak wtedy te swiaty powstaly to bylo strasznie "pusto" wszedzie) i latwo bylo bic exp.
O to właśnie chodzi, żeby panowała na takim serwerze równowaga sił, a nie rządziła jedna grupka kolesi, którzy sobie expili na pustym serwerze.
Cytuj:
teraz jak by takie wyszły to byś se nie pograł by było 2x gorzej nż na No PvP
Z PACC'em nie byłoby na takim serwerze trudno zrobić jakiś przyzwoity level.
Cytuj:
Nie wiem po co wszystkim te nowe swiaty
Nowe światy są po to, aby expowiska były mniej przeludnione i uważam tworzenie nowych światów za bardzo mądry pomysł.
Cytuj:
skoro na starych nie potraficie sie wybić to co będzie na nowych
Ja potrafię się wybić na każdym świecie, a im więcej będzie światów, tym lepiej będzie się expiło na każdym świecie.
Cytuj:
jakieś uzyteczne itemki by sie przydały
Itemów i tak jest już w Tibii wystarczająco dużo, natomiast zdecydowanie za mało jest expowisk.
Mahrdis jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:53.


Powered by vBulletin 3