Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 28-07-2006, 10:49   #1
Matek
Użytkownik Forum
 
Matek's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2004
Lokacja: Węgorzewo/Gdańsk

Posty: 1,859
Matek ma numer GG 3933509
Domyślny Chcesz czytac w myslach? Zapraszam:)

!!!UWAGA: CZYTAJ W TAKIEJ KOLEJNOŚCI!!!

01. Mind Reading Or How to Map Anyone's Brain

02. Practical Strategies Of Mind Reading - No Myth

03. Practical Strategies of Mind Reading - Face Yourself

04. Mind Reading Essentials - False Memory Effect

05. Mind Reading - How to Develop Skill To Read Minds

06. Mind Reading Strategies - Other Reads Yours


Jak pewnie niektorzy z was wiedza jednym z moich hobby jest obserwowanie zachowan ludzi, badanie ich psychiki oraz wplywanie na nich w taki sposob, zeby o tym nie wiedzieli.

Zajmuje sie takimi sprawami jak odpowiednie mowienie, czytanie znakow wysylanych przez cialo, intonacja glosu, odpowiednie gesty itp, itd.

Tutaj chcialbym wam pokazac pewien artykul traktujacy o tym w jaki sposob "odczytywac" ludzkie mysli. Nie ma w tym nic magicznego. Ludzi bez jakichkolwiek zdolnosci moga to robic bez problemow, aby zaimponowac komus badz rozbawic towarzystwo. Sam stosuje kilka metod, ktore przedstawie w tym temacie, kiedy poznam nowych ludzi. Wzrost sympatii jest ogromy

Po przeczytaniu artu powiedzcie czy sie wam podoba czy nie. Przetlumacze nastepne

A jak ktos nie chce czekac na tlumaczenia i zna angielski zapraszam na strone http://www.nlpweekly.com. MNOSTWO ciekawych artow.

Cytuj:
Czytanie w myslach - czesc 1


Podczas jednego z tanich i glupich przedstawien jakich nas uraczano w szkole dyrektor przyprowadzil czlowieka, ktory byl psychologiem. Na poczatek wykonal jedna ze stuczek Uri Gellera wyginajac lyzke, a potem noge krzesla. Potem jeszcze zgial monete i zorientowal sie, ze wiekszosc z nas nie jest zachwycona, tak jakbysmy dzien wczesniej zobaczyli jak mezczyzna przechodzi przez sciane... bo w sumie tak bylo, David Copperfield zapieral sie w telewizji, ze odkryl jeden z sekretow szamanizmu - przechodzenie przez sciany...

Psycholog zdecydowal sie wszystkich nas obudzic. Poprosil dziewczyne, ktora siedziala w ostatnim rzedzie i zaczal "odczytywac" jej zycie. Zaczal bardzo metnie opisujac kilka cech, ktore mozna zobaczyc golym okiem.

Nastepnie powiedzial "Twoj dom jest polozony na rogu cichej ulicy. Na drzwiach frontowych sa cztery wieszaki, jeden z nich jest polamany. Nie jestem pewien, ale to moze byc drugi z lewej. Masz srebrny naszyjnik, ktory dostalas w prezencie, prawdopodobnie na urodziny, lecz nie masz go dzisiaj na sobie poniewaz troszeczke sie rano spieszylas... W jednej ze skrytek w sypialni jest duze pudelko z lekami - niektore z nich sa przeterminowane a twoj ojciec caly czas mowi, ze powinien je wyrzucic i kupic nowe. W nastepnej szufladzie jest stare, zakurzone pudelko kard do gry i nikt nie mysli, zeby chociaz ich dotknac - tak jakby byly czescia umeblowania. Na lodowce jest notka napisana dawno temu, ktorej twoja mama jeszcze nie zauwazyla. Twoi rodzice maja szafke, ktora ciezko otworzyc, tak jakby cos ja blokowalo..."

I tak dale. Wszystkich nas zadziwil, poniewaz dziewczyna przytakiwala. Wtedy wstapily we mnie watpliwosci, ze moze wszystkie te plotki o psychicznych zdolnosciach sa prawdziwe.

Ale nie sa, nie byly i pewnie nie beda.

Tak jak ci dzisiaj pokaze, sa pewne rzeczy w naszym zyciu, ktore sa bardzo pospolite w dzisiejszym spoleczenstwie. Oczywiscie, nie wybieraj sie do odleglej wioski w Afryce, zeby tam sprawdzic czy te techniki dzialaja. Ich zycie jest inne niz twoje

Oto pierwsza lista pospolitych rzeczy w naszym zyciu. Wszystko to mozesz wykorzystac do "odczytywania" aby zadziwic kolege lub kolezanke. W wiekszosci wypadkow, ok 80%, te rzeczt sprawdziaja sie dla wszystkich


Popularne rzeczy w naszym zyciu

Przeterminowane leki w pudelku

Zabawka z dziecinstwa, ktora ma taki sentyment, ze nie mozna jej wyrzucic

Ksiazki o ktorych mysli sie, ze sa klasykami i za pare lat beda fortuna

Kilka nieposegregowanych ksiazek i filmow upchnietych w jakis karton

Elektroniczna zabawka, ktora nie dziala albo jakis prosty gadzet (np. Tamaguchi), ktory nie bedzie juz dzialal

Stara bizuteria, pamiatka po smierci jakiej osoby albo prezent od pra-pra-pra babci

Zakurzone pudelko kart

Notatnik blisko telefonu, ale bez dlugopisa, ktory powinien byc wraz z nim

Notatka na lodowce, ktora nie jest juz potrzebna

Kilka ksiazek na temat hobby, ktore nigdy nie byly uzywane

Stary kalendarz

Szuflada, ktora ciezko otworzyc

Zepsuty zegarek

Wiekszosc mezczyzn probowalo sie nauczyc grac na gitarze lub na bebnach, perkusji w przeszlosci

Wiekszosc kobiet ma jeden z pary kolczykow, drugi gdzies sie zgubil

Wiekszosc mezczyz chodowalo wasy lub brode, dopuki nie zostali skrytykowani

Wiekszosc mezczyzn bedzie mialo co najmniej jeden stroj w szafie, ktory jest za ciasny do noszenia

Wiekszosc kobiet (jesli nie wszystkie) ma co najmniej jeden czesc garderoby, ktorej nigdy nie nalozyly wychodzac z domu

Wiekszosc kobiet ma 10 razy wqiecej butow niz akurat potrzebuja. Ale to chyba za bardzo oczywiste.

Kobiety beda trzymaly fotke swojej milosci w portfelu tuz obok karty kredytowej

Wiekszosc osob pracujacych w biurze bedzie trzymac fotografie ukochanych na biurku niedaleko telefonu

Ludzie, ktorzy patrza w dol unikajac kontaktu wzrokowego z toba prawdopodobnie sa introwertykami. Mozesz to wykorzystac na kilka sposobow o czym dowiesz sie pozniej

Introwetycy maja sklonnosc do pozwalania innym dokonczenia tego co chca powiedziec, chyba ze rozmawiaja z czlonkiem rodziny i czuja, ze moga wpasc im w slowo.

Introwertycy zazwyczaj mysla, ze sa zbyt grubi badz zbyt chudzi, zaleznie od wielkosci przedramienia. Kiedy podajesz im reke i ramie jest zbyt chude dla ciebie - mysla, ze sa zbyt chudzy. jesli natomiast ramie jest dosc potezne, wierza, ze musza zrzucic kilka kilo.

Ektrawertycy sa najlatwiejsi do wylowienia, patrza ci prosto w oczy, maja przelotny usmiech na twarzy, kiedy rozmawiaja. Wspieraja sie na krzesle zwykle z jedna reka stukajac w biurko a druga trzymajac na karku badz opierajac na nodze.


Ekstrawertycy chca kontrolowac otoczenie bez bycia zauwazobymi. Beda sie zachowywac w taki sposob, a ty mozesz to wykorzystac, aby obejsc ich obrone.

Ekstrawertcy bardo szybko opuszczaja dom rodzinny. Mysla, ze sa niezalezni a krytyka ze strony innych osob jest dla nich malo wazna, szczegolnie jesli krytykuja ich rodzice - ekstrawertycy wierza, ze nie sa dobrym przykladem, ktory mozna nasladowac w zyciu.

Ekstrowertycy beda mieli bardziej pozytywne doswiadczenie i wspomnienia z dziecinstwa, poniewaz niczym sie nie przejmowali i probowali roznych rzeczy nie patrzac na to co inni mysla.

Wielu ekstrawertykow ma przynajmniej jedna lub dwie blizny na ciele powstalych w wyniku uprawiania sportu.

Wiekszosc ludzi ma blizne na lewym kolanie badz prawym lokciu (popularne dzieciece zabawy czesto powoduja ranienie tych miejsc)

Wiekszosc ludzi ma co najmniej jedno zle wspomnieni z dziecinstwa zwiazane z basenem, jeziorem lub morzem.

Ludzie z biala skora szybciej sie opalaja - mozesz wspomniec ostatnie wakacja a oni beda zadziwieni

Czy nie widzisz teraz jak latwo jest cie oglupic, zebys pomyslal, ze znam cie tak dobrze jak najlepsi przyjaciele?
I tak przy okazji: do ilu z was odnosza sie te punkty?
__________________


"Miła, błagam, nie zrozum mnie źle
Kocham cię tak jak swoje przestworza pokochał wiatr"

Moj jogger

Ostatnio edytowany przez Matek - 24-08-2006 o 10:47.
Matek jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 28-07-2006, 11:21   #2
kaczi
Użytkownik Forum
 
kaczi's Avatar
 
Data dołączenia: 21 08 2004
Lokacja: Daleko Ci do mnie. Sklep: Skate Shop.
Wiek: 33

Posty: 949
Stan: Niegrający
Wyślij wiadomość przez ICQ do kaczi kaczi ma numer GG 4029572
Domyślny

Słyszałem już o takim czymś

W sumie parę punktów do mnie pasuje, ale reszta tak nie zabardzo.. Może jeszcze za młody jestem..?

Parę błędów:
Cytuj:
Ludzie z biala skura
Skórą.

Cytuj:
pudelko kard do gry
Kart.

No i to wszystko.
__________________
~~Wieczny Szejk of Oldschool's maniacs~~

Jestem jaki jestem to fakt
Lubie kiedy buja sie mój świat
Poruszam sie raz w przód raz w tył
Ja piłem, pije i będę pił
Historii mojej nie pozna nikt
Znów świat się buja a ja z nim
To nie jest wyścig , to nie próba sił
Ja piłem, pije i będę pił.

kaczi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-07-2006, 11:22   #3
Zamor1
Użytkownik Forum
 
Zamor1's Avatar
 
Data dołączenia: 12 03 2004
Lokacja: Sanok
Wiek: 17

Posty: 591
Zamor1 ma numer GG 6632523
Domyślny

wieszkosc z tych punktow odnosi sie do mnie jakies 3/4
a artykul ciekawy moze kiedys to wyprobuje na jakims koledze
Zamor1 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-07-2006, 11:24   #4
shadow1230
Użytkownik Forum
 
shadow1230's Avatar
 
Data dołączenia: 12 03 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 33

Posty: 165
Imię: Człowiek
Świat: Realny
Domyślny

Hmmm, musze przyznać, że ciekawe i coś w tym jest. Gorzej jednak jak to się nie sprawdzi i ktoś uzna Cie za idiote (bez obrażania nikogo). Ale jednak prawdą jest, że ludzie będą mieli podobne rzeczy w domu, także może się udać
__________________
For the brothers at my side id be willin to die
Getting high all the time id be willin to die
We keep riding the streets me and my posse in crime
For whats left of my life id be willin to die
---------------------------------------------------
shadow1230 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-07-2006, 11:24   #5
hoomik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 11 2003

Posty: 2,117
Domyślny

taka rada dla ciebie - jesli piszesz tekst dluzszy niz 2 linijki to przepuszczaj go przez worda, bo nieprzyjemnie sie czyta jakikolwiek tekst z literowkami typu "dopuki"...

a tekst taki sobie, do mnie sie odnosi w bardzo (baardzo) malym stopniu...
hoomik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-07-2006, 11:39   #6
Wald_Kerius
eX Moderator
 
Wald_Kerius's Avatar
 
Data dołączenia: 07 08 2005
Lokacja: www.tibiaspy.com
Wpisy bloga: 2

Posty: 847
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Secura
Poziom: 170
Skille: 96/75
Poziom mag.: 23
Domyślny

Albo jestem "inny" albo prawie nic tu o mnie nie ma. Jak by mi jakaś dziewczyna zaczeła opowiadać o mnie takie rzeczy wezwałbym chyba pogotwie i do zakładu z nią!! Wydaje mi się, że ten tekst to raczej jest literacka wyobraźnia, niż opis z życia wzięty.
__________________

Nowa strona o Tibii w profesjonalnym wydaniu


Mój temat ze zdjęciami



Pacc Secura - 400k. Wiadomość do Wald Kerius - Secura/Ankrahmun (list).
Wald_Kerius jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-07-2006, 11:53   #7
Matek
Użytkownik Forum
 
Matek's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2004
Lokacja: Węgorzewo/Gdańsk

Posty: 1,859
Matek ma numer GG 3933509
Domyślny

Cytuj:
taka rada dla ciebie - jesli piszesz tekst dluzszy niz 2 linijki to przepuszczaj go przez worda
Ok, ok - tez widze, ze moja ortografia kuleje

Cytuj:
Albo jestem "inny" albo prawie nic tu o mnie nie ma. Jak by mi jakaś dziewczyna zaczeła opowiadać o mnie takie rzeczy wezwałbym chyba pogotwie i do zakładu z nią!! Wydaje mi się, że ten tekst to raczej jest literacka wyobraźnia, niż opis z życia wzięty.
Primo: to nie wyobraznia, to nie fantastyka. To sie zdarzylo naprawde Wykorzystaj to gdzies na spotkaniu towarzyski, nie jako powazne przedsiewziecie tylko zabawe. Jest przez chwile nudno? Wykonaj ta zabawe na kims kto cie nie lubi: nic nie stracisz (bo prawdopodobnie i tak ma juz cie za blazna) a moze cos zyskasz.

Nigdy sie tez nie trafi tak, ze wszystko bedzie sie odnosic do konkretnej osoby. Kazdy jest inny, kazdy inaczej przechodzi przez zycie i kazdy inaczej filtruje informacje docierajace do niego. Ale wystarczy ze trafisz 40-50% i juz jakis podziw sie robi To tak jak z iluzja - pomimo tego, ze wiem jak sie robi 90% sztuczek i tak nie moge wyjsc z podziwu ogladajac dobrych iluzjonistow.


Cytuj:
Hmmm, musze przyznać, że ciekawe i coś w tym jest. Gorzej jednak jak to się nie sprawdzi i ktoś uzna Cie za idiote (bez obrażania nikogo). Ale jednak prawdą jest, że ludzie będą mieli podobne rzeczy w domu, także może się udać
Czy wszystko w zyciu musi byc powazne? Baw sie Nie wyjdzie to trudno. To "czytanie w myslach" wcale nie ma sluzyc powznym celom tylko zabawie
__________________


"Miła, błagam, nie zrozum mnie źle
Kocham cię tak jak swoje przestworza pokochał wiatr"

Moj jogger
Matek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-07-2006, 11:54   #8
Aval'yah
Użytkownik Forum
 
Aval'yah's Avatar
 
Data dołączenia: 15 08 2004
Lokacja: Kwidzyn
Wiek: 33

Posty: 593
Aval'yah ma numer GG 8876263 Aval'yah ma login Tlenu aval-yah@tlen.pl
Domyślny

Do mnie też prawie nic nie pasuje ;]

Ale sposób nawet ciekawy.
__________________
clipside of the pinkeye flight
i'm not the percent you think survives
i need sanctuary in the pages of this book.
gestating with all the other rats
nurse said that my skin will need a graft.
i am of pockmarked shapes
The vermin you need to loathe.
Aval'yah jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-07-2006, 12:03   #9
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Ciekawe, ale do mnie pasuje tylko blizna na lewym kolanie.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-07-2006, 12:07   #10
Sokochłap
Użytkownik Forum
 
Sokochłap's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2004
Lokacja: Częstochowa
Wiek: 34

Posty: 398
Stan: Na emeryturze
Profesja: Sorcerer
Sokochłap ma numer GG 3342901
Domyślny

Ja poproszę dalej, bardzo mnie to zainteresowało
Do mnie pasuje :
Przeterminowane leki w pudelku
Notatka na lodowce, ktora nie jest juz potrzebna
Szuflada, ktora ciezko otworzyc
Zepsuty zegarek
Wielu ekstrawertykow ma przynajmniej jedna lub dwie blizny na ciele powstalych w wyniku uprawiania sportu.
Wiekszosc ludzi ma blizne na lewym kolanie badz prawym lokciu (popularne dzieciece zabawy czesto powoduja ranienie tych miejsc)

Tak, jestem ekstrawertykiem.
__________________



Ostatnio edytowany przez Sokochłap - 28-07-2006 o 12:13.
Sokochłap jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-07-2006, 12:07   #11
Walekifa
Użytkownik Forum
 
Walekifa's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2004
Wiek: 32

Posty: 1,743
Walekifa ma numer GG 8714993
Domyślny

Wsumie po przeczytaniu wstępu spodziewałem się czegoś,po czym mi szczęka opadnie Ale nie będe ukrywać,że dość ciekawe. Wiele punktów odnosi się też do mnie,ale co ja z tym moge zrobić? Wyjechać komuś z tekstem:

- Wiem,że masz za ciasne ubrania w szafie z garderobą. ?
Walekifa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-07-2006, 12:10   #12
Matek
Użytkownik Forum
 
Matek's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2004
Lokacja: Węgorzewo/Gdańsk

Posty: 1,859
Matek ma numer GG 3933509
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Walekifa
Wiem,że masz za ciasne ubrania w szafie z garderobą. ?
Hmm... mozesz podejsc do jakiejs dziewczyny na dyskotece otoczonej kumplami, powiedziec, ze mimo iz widzisz ja pierwszy raz wiesz o niej wiecej niz te palanty co stoja obok i potem pojechac z tekstem. W najgorszym wypadku osmieszysz sie: ale co z tego, pewnie mieszkasz w wielkim miescie i zarowno jej jak i jej kumpli nie spotkasz

Pozatym powtarzam raz jeszcze: to przyklady Wszystko zalezy natomiast od WASZYCH obserwacji i WASZEJ kreatywnosci. Nikt nie poda wam przepisu na zaczarowanie towarzystwa
__________________


"Miła, błagam, nie zrozum mnie źle
Kocham cię tak jak swoje przestworza pokochał wiatr"

Moj jogger
Matek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-07-2006, 12:13   #13
Ryłek
Zbanowany
 
Ryłek's Avatar
 
Data dołączenia: 23 09 2004
Wiek: 34
Wpisy bloga: 3

Posty: 700
Imię: RC-1262
Ryłek ma numer GG 1617583
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura
Ciekawe, ale do mnie pasuje tylko blizna na lewym kolanie.
A ja mam na prawym!
Oprócz tego pasuje chyba tylko stary kalendarz.
Ryłek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-07-2006, 12:45   #14
Miru
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 07 2004

Posty: 22
Domyślny

Cytuj:
Introwetycy maja sklonnosc do pozwalania innym dokonczenia tego co chca powiedziec, chyba ze rozmawiaja z czlonkiem rodziny i czuja, ze moga wpasc im w slowo.
Czytałem to kilka razy... z tym zdaniem jest coś nie tak, ale nie wiem co
Miru jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-07-2006, 13:33   #15
Smetana
Użytkownik Forum
 
Smetana's Avatar
 
Data dołączenia: 02 04 2006
Wiek: 33

Posty: 540
Imię: nie wiem
Domyślny

Do mnie nie pasuje prawie nic, ale się dowiedziałem że jestem introwertykiem :/.
__________________
...
Smetana jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-07-2006, 14:03   #16
predalien
Użytkownik Forum
 
predalien's Avatar
 
Data dołączenia: 21 08 2005

Posty: 298
Stan: Niegrający
Domyślny

Do mnie z tego pasuje połowa.
Ale tłumacz dalej bo ciekawe.
predalien jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-07-2006, 14:30   #17
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Pasuje kilka spośród pierwszych, i z ostatnich złe wspomnienie z dzieciństwa z jeziorem (raz się zgubiłem nad jeziorem jak miałem może 3-4 latka i mamusi znaleźć nie mogłem :<) i blizna na lewym kolanie.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-07-2006, 18:25   #18
Khazar
Użytkownik Forum
 
Khazar's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2004
Lokacja: Jaroslaw
Wiek: 36

Posty: 517
Stan: Na emeryturze
Khazar ma numer GG 2714125
Domyślny

Ciasne ubranie i prawy lokiec - duzo tego nie ma. Sprobowalby mi ktos tak zaimponowac i walic wszystkim co wydaje mu sie, ze moze byc o mnie prawdziwe to najnormalniej w swiecie odeslalbym go spowrotem do bravo / bravo girl.
__________________
"The circus has gone, all that's left is the clowns..."

"To miejsce na mapie, gdzie kończy się papier, gdzie farba sie zmywa, Polska się nazywa..."
Khazar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-07-2006, 20:58   #19
Scream
Użytkownik Forum
 
Scream's Avatar
 
Data dołączenia: 30 07 2004
Lokacja: who cares.....?
Wiek: 35

Posty: 1,112
Stan: Niegrający
Profesja: Master Sorcerer
Świat: tu i tam
Poziom mag.: wy
Scream ma numer GG 9478893
Domyślny

przyklady niby dobre, ale jednak slabe ~~ nie mozna tak o podejsc sobie do kogos, i mu wszystkie te zbdety powiedziec, bo spowoduje to tylko osmieszenie siebie samego, osobe trzeba najpierw ocenic, zaszufladkowac i dopiero mozna walic takie teksty i bawic sie w jasnowidza ; ocenianie jest bardzo latwe, czasami wystarczy jedno spojrzenie na osobe albo uslyszec od niej jedno zdanie i juz wiadomo kim jest, co ma w domu i ktore z punktow ktore wymieniles do niej pasuja, ale nic o ocenianiu/szufladkowaniu osoby tutaj nie ma, a taki tekst wyrwany nie wiadomo z kad jest malo warty;p
__________________


kliknij pana garrisona!

Scream jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-07-2006, 21:01   #20
Matek
Użytkownik Forum
 
Matek's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2004
Lokacja: Węgorzewo/Gdańsk

Posty: 1,859
Matek ma numer GG 3933509
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Scream
przyklady niby dobre, ale jednak slabe ~~ nie mozna tak o podejsc sobie do kogos, i mu wszystkie te zbdety powiedziec, bo spowoduje to tylko osmieszenie siebie samego,
No jasne, tak samo jak nie pozna podejsc na dyskotece do dziewczyny, ktora rozmawia z chlopakiem

Bullshit^^
__________________


"Miła, błagam, nie zrozum mnie źle
Kocham cię tak jak swoje przestworza pokochał wiatr"

Moj jogger
Matek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:49.


Powered by vBulletin 3