Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 04-09-2006, 15:58   #41
Celoz
Zbanowany
 
Celoz's Avatar
 
Data dołączenia: 24 12 2005
Wiek: 30

Posty: 1,233
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Thy slayer
Profesja: Rookstayer
Świat: Candia
Poziom: 9
Celoz ma numer GG 2451090 Celoz ma login Tlenu Celoz@o2.pl
Domyślny


winamp też nabiera wody w usta. poproszę o inny link
down: ech, ja pise na temat. to inni odkręcają jego treść ;<

Ostatnio edytowany przez Celoz - 04-09-2006 o 16:06.
Celoz jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 04-09-2006, 16:04   #42
Dark Sven
Użytkownik Forum
 
Dark Sven's Avatar
 
Data dołączenia: 20 08 2005
Lokacja: Śrem

Posty: 2,539
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Celoz Pokaż post
winamp też nabiera wody w usta. poproszę o inny link
Ten to jak zwykle nie na temat, a tu sie rozwinęła ciekawa debata
__________________
Cytuj:
- Nie wszyscy mogą być mądrzy, panie oberlejtnant – rzekł Szwejk tonem głębokiego przekonania. – Głupi muszą stanowić wyjątek, bo gdyby wszyscy ludzie byli mądrzy, to na świecie byłoby tyle rozumu, że co drugi człowiek zgłupiałby z tego.
Dark Sven jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2006, 16:12   #43
Gangrel
Fallen Angel
 
Gangrel's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2004
Lokacja: At the end of Rainbow.
Wiek: 35

Posty: 3,001
Stan: Na Emeryturze
Imię: Va'esse
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Poziom: 48
Gangrel ma numer GG 1366254 Gangrel ma login Tlenu gangrel_6@tlen.pl
Domyślny

@Anelka

Nikt tu po tobie nie jeździł, a przynajmniej w mojej ocenie obalił albo przynajmniej starał się obalić tezy które raczyłeś przedstawić. Powiedzieć: "ja i tak zdania nie zmienie choćbyście niewiem jak argumentowali" jest dziecinne i kryteńskie. Nie twierdze że PO zrobiło by lepiej, bo tego nie wiem. Wiem że PiS nie robi dobrze.
__________________
Va'esse deireadh aep eigean...

Gangrel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2006, 16:40   #44
Glamri
Krzyżak
 
Glamri's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2004
Lokacja: Zewsząd!!! /m/ Liczba postów: Nie powiem Głupie pomysły: Za dużo Imię: Krzysio
Wiek: 34

Posty: 816
Stan: Na Emeryturze
Imię: Glamri
Profesja: Knight
Gildia: -
Świat: Hiberna
Poziom: 23
Skille: 75/75
Poziom mag.: 4
Glamri ma numer GG 2728942 Glamri ma login Tlenu glamri@tlen.pl Send a message via Skype™ to Glamri
Domyślny

Reklama faktycznie świetna! Brawo!
__________________
/
Glamri jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2006, 16:43   #45
Celoz
Zbanowany
 
Celoz's Avatar
 
Data dołączenia: 24 12 2005
Wiek: 30

Posty: 1,233
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Thy slayer
Profesja: Rookstayer
Świat: Candia
Poziom: 9
Celoz ma numer GG 2451090 Celoz ma login Tlenu Celoz@o2.pl
Domyślny


winamp też nabiera wody w usta. poproszę o inny link
można prosić? :<
Celoz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2006, 17:21   #46
Vanhelsen
Użyszkodnik
 
Vanhelsen's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2004
Lokacja: Festung Breslau
Wiek: 35

Posty: 4,597
Stan: Początkujący
Imię: Vanhelsen
Profesja: Druid
Gildia: Inner Circle
Świat: Auchindoun
Poziom: 80
Skille: LW/Skin
Poziom mag.: 2k
Vanhelsen ma numer GG 2690575
Domyślny

Czy PiS zrobił coś złego dla kraju? Czy cos sie zmienilo na gorsze? Nie...

Koalicja piSSamoLPR, pomysł mundórków, amnestia, Romek jako nad-nauczyciel!, 6km autostrad na '07? wymieniać dalej?

W PiSie są ludzie więrzacy, więc może dlatego są za Radiem Maryja.


Ale za Radiem Rodzina nie mogą jego mać być? Też katolickie, a dyrektor przynejmiej nie ma własnego helikooopterrrka i maybacha :>

Rydzyk wyłudza pieniądze od starszych Pań z rent. To JEST prawda.


howk

Ale daje on rowniez mozliwosc starszym osobom bez wyjscia z domu,
Posluchac jakiejs mszy, programu religijnego.


A radio rodzina to pies? TVP1 i relacje z watykanu to też pies?...
Vanhelsen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2006, 17:25   #47
PiXik
Zbanowany
 
PiXik's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2004
Lokacja: Rybnik

Posty: 1,845
Imię: Sir Pix
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gallar Pokaż post
Ja przepraszam, ale w ogólnym założeniu rząd nie ma byc miejscem gdzie wszyscy walczą o stołki, tak mi sie wydaje przynajmniej.
Ci ludzie powinni kreować państwo - a Ty wyskakujesz ze 'nie oddałbys wygranej' tak choćbyś batonika w konkursie 'kto zbuduje większy zamek z piasku' wygrał. Żal.
Nie ma takich ludzi którzy wyrzekli by się władzy nie ma takiego Polaka który gdyby dostał się do takiego koryta nie chciałby odejść ,opinię swoją wytworzyłem na prostej podstawie i ogólnej ocenie narodu,pewnie ,że są tacy ludzie którzy by na miejscu pis rozpisali nowe wyboru nie wiedząc,czy nowe ponownie wygrają,ale takich ludzi nie ma w polityce
żal.pl dziecko;/
PiXik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2006, 17:33   #48
Vanhelsen
Użyszkodnik
 
Vanhelsen's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2004
Lokacja: Festung Breslau
Wiek: 35

Posty: 4,597
Stan: Początkujący
Imię: Vanhelsen
Profesja: Druid
Gildia: Inner Circle
Świat: Auchindoun
Poziom: 80
Skille: LW/Skin
Poziom mag.: 2k
Vanhelsen ma numer GG 2690575
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez PiXik Pokaż post
Nie ma takich ludzi którzy wyrzekli by się władzy nie ma takiego Polaka który gdyby dostał się do takiego koryta nie chciałby odejść ,opinię swoją wytworzyłem na prostej podstawie i ogólnej ocenie narodu,pewnie ,że są tacy ludzie którzy by na miejscu pis rozpisali nowe wyboru nie wiedząc,czy nowe ponownie wygrają,ale takich ludzi nie ma w polityce
żal.pl dziecko;/
Są w polityce, ale nie polskiej...
Vanhelsen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2006, 17:53   #49
Nadrill
Użytkownik Forum
 
Nadrill's Avatar
 
Data dołączenia: 25 10 2005

Posty: 1,442
Nadrill ma numer GG 3764880
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Celoz Pokaż post
Zdjęcie
winamp też nabiera wody w usta. poproszę o inny link
można prosić? :<
Spróbuj mój sposób. Jeśli to nic nie da, ściągnij kodeki lub program do odwarzania wideo.
Nadrill jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2006, 18:57   #50
Milan ognia
Użytkownik Forum
 
Milan ognia's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2005
Lokacja: Rookgaard / Gorzów Wlkp.
Wiek: 33

Posty: 668
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Antica
Poziom: 43
Milan ognia ma numer GG Dam na Pw... może.
Domyślny Tia...

Do pewnego posta czytałem. Dalej to się prawie powtarzało.
Nie jestem ani za Pis&Kaczki&LPR&Sam~, ani za PO&Myszka Miki.
Obaj według mnie nadają się na rządzenie państwem jak jak niemowa na spikera radiowego...
Mówicie, że Kaczki to i tamto. A czemu? Sami nie wdrapali (a byłoby to trudne...) na te stołki. To MY, POLACY na nich zagłoswaliśmy. Jeżeli ktoś mi powie, że nie wszyscy się zgadzają to tu jest odp: ale większość była za. Gdybać sobie możemy. Skąd wiecie, że Tusk byłby lepszy? Może on wymyśliłby coś lepszego niż Giertych? A co do mundurków - mundurki na świecie uważane są za pewnego rodzaju 'elitarną' rzecz. Ofc nie mówię tu o pro drogich bo nie byłoby na nie stać niektórych rodziców... a tym bardziej skorumpwanego państwa gdzie politycy pchają w kieszenie ile wlezie.
Ktoś zarzucił Lepperowi, że danie pieniędzy z puli partii dla rolników to kampania... Ludzie! A co nie jest kampanią? Oddanie każdego metra drogi w Polsce przeradza się w pro evul mega hiper wydarzenie!
Nie, nie bronię tutaj Kaczek. Ośmieszyli Polskę na arenie międzynarodowej. Przez nich jesteśmy uważani za antysemitów, ludzi mających fobie (np. homoseksualizm).
Co do samych polityków - wiem, że powinny byś 'szprytni'. Nie oznacza to jednak, że mamy tam pasztety wystawiać. Kaczyński jak mówi to wygląda, że zaraz mu ślina pocieknie. I ten wzrost...
Tusk też miss świata nie zostanie. I ma wadę wymowy. Nie chciałbym aby którykolwiek z nich miał reprezentować mnie. I nie mówcie mi, że nie ma mądrych polityków którzy nie przypominają rotwormów... xD
TV Wierzę & Radio Józef:
Są zbyt polityczne. Przykład? Wypowiedź Macierewicza. Afera była jak diabli... Oczywiście wypowiedź padła w TV Trwam. Przypadek? Wątpie. Sam Benedykt XVI stwierdził, że Kościół powinien być apolityczny (ee... chyba tak się pisze. Nie powinien wtrącac się w sprawy polityczne).

Więc jeszcze raz:
Nie gdybajmy i to My wybraliśmy Kaczki.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dobo Pokaż post
@Thoro
ROTFL, Twoje posty są głupsze niż ustawa przewiduje, gratulacje.
Ogólnie to spadaj, nikt nie wierzy w te spedalone bajki, poza tym, jak takiś eko, to wyłącz komputer, bo energia elektryczna u nas pochodzi w większości z węgla .

Ostatnio edytowany przez Milan ognia - 04-09-2006 o 19:09.
Milan ognia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2006, 19:08   #51
AnElKa
Użytkownik Forum
 
AnElKa's Avatar
 
Data dołączenia: 31 10 2004
Lokacja: Braniewo
Wiek: 31

Posty: 192
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Raxilon
Profesja: Knight
AnElKa ma numer GG 3969326
Domyślny

Przypomniała mi się wizyta naszego premiera w Brukseli... Było wiele złych komenatrzy.


(Mimo tego, ze powiedzial, ze Polska to nie narod z homofobami, cenie go za to, homofobami sa najwyzej Młodzież tudzież upośledzona Wszechpolska.)


Jak by nie pojechał to i tak źle! Jak pojechał to i też nie dobrze...
I tutaj jest nastawienie "Jakich argumentów mi nie dadzą i tak przy swoim będę!", które jest lekko, nie na miejscu.



Wiele ludzi "zjadło mnie", choć do końca nie przeczytali mojego posta, mówili coś o Lepperach i Giertychach. Ja ich NIE szanuję. Są jacy są, mam takie o nich zdanie nie inne.


Bye.
__________________
Ciągle za dużo kb! A jak ja podaje jak ktoś ma 2mb+ w podpisie to oczywiście żeruje przez 2 następne miesiące >.<

Ostatnio edytowany przez AnElKa - 04-09-2006 o 19:10.
AnElKa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2006, 19:38   #52
slawekmag
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 09 2005
Lokacja: [HACKED]
Wiek: 31

Posty: 1,284
slawekmag ma numer GG 5665999 Send a message via Skype™ to slawekmag
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Milan ognia Pokaż post
Nie gdybajmy i to My wybraliśmy Kaczki.
Tylko dlatego, że duża część narodu jest jaka jest i dała się ogłupić. Większość z dyskutujących tu userów nie jest pełnoletnia. Gdyby obniżyć wiek w którym można głosować, np do 16 lat, to prawdopodobnie wybory wygrałby Donald Tusk. Widać to po opiniach userów na różnych forach. A prawda jest taka, że większość forumowiczów i ludzi korzystających z internetu jest młoda. Więc to nie my wybraliśmy Kaczki. Kaczki wybrali dorośli xD.
__________________
[HACKED] by Winzard
slawekmag jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2006, 19:52   #53
Nadrill
Użytkownik Forum
 
Nadrill's Avatar
 
Data dołączenia: 25 10 2005

Posty: 1,442
Nadrill ma numer GG 3764880
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez slawekmag Pokaż post
Tylko dlatego, że duża część narodu jest jaka jest i dała się ogłupić. Większość z dyskutujących tu userów nie jest pełnoletnia. Gdyby obniżyć wiek w którym można głosować, np do 16 lat, to prawdopodobnie wybory wygrałby Donald Tusk. Widać to po opiniach userów na różnych forach.
Czemu? Większość 'juserów'(11 letnie ćwoki) woli młodego, pięknego i przystojnego Tuska zamiast małą kwokę z kurzajkami na gębie.
Zresztą, niektórzy userzy wolą Tuska, więc aby być tru, wybór padnie na niego. Proste. Niestety, większość nie ma zielonego pojęcia o polityce, tylko zachcianki...(tu czekam na atak ze strony użytkowników)
Nadrill jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2006, 20:08   #54
Smetana
Użytkownik Forum
 
Smetana's Avatar
 
Data dołączenia: 02 04 2006
Wiek: 34

Posty: 540
Imię: nie wiem
Domyślny

@up
Zgadzam się :/. Strasznie mnie wdupca to ciągłe narzekanie na Kaczyńskiego. Nie jestem pełnoletni, ale gdybym mógł głosować na pewno nie wybrałbym Tuska, ani nikogo z lewicy (nie mówię od razu, że Kaczyńskiego ).

Cytuj:
Co do samych polityków - wiem, że powinny byś 'szprytni'. Nie oznacza to jednak, że mamy tam pasztety wystawiać. Kaczyński jak mówi to wygląda, że zaraz mu ślina pocieknie. I ten wzrost...
Tusk też miss świata nie zostanie. I ma wadę wymowy. Nie chciałbym aby którykolwiek z nich miał reprezentować mnie. I nie mówcie mi, że nie ma mądrych polityków którzy nie przypominają rotwormów... xD
Bardzo naiwne podejście :/.
__________________
...

Ostatnio edytowany przez Smetana - 04-09-2006 o 20:12.
Smetana jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2006, 20:18   #55
spider-bialystok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2004
Lokacja: Bialystok
Wiek: 34

Posty: 1,739
Stan: Niegrający
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez slawekmag Pokaż post
Tylko dlatego, że duża część narodu jest jaka jest i dała się ogłupić. Większość z dyskutujących tu userów nie jest pełnoletnia. Gdyby obniżyć wiek w którym można głosować, np do 16 lat, to prawdopodobnie wybory wygrałby Donald Tusk. Widać to po opiniach userów na różnych forach. A prawda jest taka, że większość forumowiczów i ludzi korzystających z internetu jest młoda. Więc to nie my wybraliśmy Kaczki. Kaczki wybrali dorośli xD.
Do 16 lat? Wtedy kazdy glosowalby na tego kto jest 'trendi', bo wsrod tej grupy wiekowej raczej nikt nie przyznalby sie do glosowania na Kaczynskiego czy innego Leppera. Zreszta czemu takie dziecko [16 latka trudno uznac za doroslego], ktore jeszcze kilka lat bedzie na utrzymaniu rodzicow, ma decydowac o tym kto ma rzadzic? Radio Maryja wyludza pieniadze od emerytow? Tak samo mozna powiedziec, ze Cipsoft wymusza pieniadze od Tibijczykow
Nie lubie ani Tuska, ani Kaczynskiego ani zadnego innego znanego polityka, gdyz zaden nie reprezentuje moich pogladow politycznych.
Pomysl na reklame nawet niezly
__________________
spider-bialystok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2006, 21:08   #56
Badzo
Użytkownik Forum
 
Badzo's Avatar
 
Data dołączenia: 03 01 2005
Lokacja: III RP
Wiek: 78

Posty: 800
Domyślny

Ohh, jakie to tru takie ciągłe narzekanie na Kaczyńskiego. -.-
__________________
24 15 43 44 15 32 33 11 24 31 15 35 43 55 54

Badzo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2006, 21:14   #57
Vanhelsen
Użyszkodnik
 
Vanhelsen's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2004
Lokacja: Festung Breslau
Wiek: 35

Posty: 4,597
Stan: Początkujący
Imię: Vanhelsen
Profesja: Druid
Gildia: Inner Circle
Świat: Auchindoun
Poziom: 80
Skille: LW/Skin
Poziom mag.: 2k
Vanhelsen ma numer GG 2690575
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Milan ognia Pokaż post
[...]
Nie gdybajmy i to My wybraliśmy Kaczki.
54% z jakiś ~50 które poszły głosować = 25% polaków było za Kaczką, drugie tyle za Tuskiem, a pozostała połowa uprawnionych do głosowania miała to w dup... wiecie gdzie... i to mnie najbardziej denerwuje, nie po to są pier... wybory, by nie iść, a potem narzekać na władzę... Nie mam nic przeciw, tym którzy narzekają, pod warunkiem że głosowali gdy mogli....
Vanhelsen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2006, 21:15   #58
Gallar
Zbanowany
 
Data dołączenia: 26 11 2005

Posty: 594
Gallar ma numer GG 4524829 Gallar ma login Tlenu gallstayer@o2.pl Adres Jabbera do Gallar Send a message via Skype™ to Gallar
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez PiXik Pokaż post
Nie ma takich ludzi którzy wyrzekli by się władzy nie ma takiego Polaka który gdyby dostał się do takiego koryta nie chciałby odejść ,opinię swoją wytworzyłem na prostej podstawie i ogólnej ocenie narodu,pewnie ,że są tacy ludzie którzy by na miejscu pis rozpisali nowe wyboru nie wiedząc,czy nowe ponownie wygrają,ale takich ludzi nie ma w polityce
żal.pl dziecko;/
Nie no, ja przepraszam. Nie mozesz oceniac ogółu poprzez zachowanie iluśset jednostek. NIE możesz.
Nie ma takich ludzi w polityce, a skąd wiesz? Na podstawie tych polityków których widzisz w TV czy w prasie?
Prosze, nie mów mi tutaj że nie ma ludzi którzy NIE myślą tylko o własnej dupie - bo tacy są. moze i w małej ilości, ale są.
Gallar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2006, 22:23   #59
PiXik
Zbanowany
 
PiXik's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2004
Lokacja: Rybnik

Posty: 1,845
Imię: Sir Pix
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Gallar narazie przez 17 lat ich ni widu ni słychu.A dziś w wiadomościach fajnie podsumowali po i pis.Ci pierwsi zarzucali pisowi ,że zerżneli fragment reklamy z Ameryki czy skądś tam,następnie zrobili to samo albo jeszcze gożej bo reklamę zerżneli w 100%.Jak dzieci
PiXik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2006, 22:37   #60
Stożek
Użytkownik Forum
 
Stożek's Avatar
 
Data dołączenia: 05 07 2005
Lokacja: 50 cm od ekranu

Posty: 759
Stan: Niegrający
Imię: Forestman
Profesja: Elder Druid
Świat: Eternia
Poziom: 33
Skille: 13/21
Poziom mag.: 29
Stożek ma numer GG 9888628
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wieszok Pokaż post
54% z jakiś ~50 które poszły głosować = 25% polaków było za Kaczką, drugie tyle za Tuskiem, a pozostała połowa uprawnionych do głosowania miała to w dup... wiecie gdzie... i to mnie najbardziej denerwuje, nie po to są pier... wybory, by nie iść, a potem narzekać na władzę... Nie mam nic przeciw, tym którzy narzekają, pod warunkiem że głosowali gdy mogli....
Prawda jest taka, ze punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia. Kazdy polityk, powtorze jeszcze raz KAZDY polityk ma w sobie cos z oszusta i zlodzieja. Najpierw wydaja sie oczywiscie czysci jak krysztal i maja wspaniale pomysly... pomysly ktorych nigdy nie wprowadza w zycie. Dlatego tez wlasnie mam politykow w dupie, do puki nie zaczna zabardzo sie w niej wiercic i zagrazac wolnosci nie zaglosuje na nikogo. Polska to taki dziwny kraj gdzie do psychiatry powinno chodzic tyle samo osob co na chodzi na wybory a wyborow nie wygrywa nikt kto chce dobra dla polski tylko ma najlepiej przygotowana kampanie na wsi.

Nie kazdy rzad jest 100% zidiocialy-jeden na 100 000 pomyslow jest trafiony, w przypadku PISu i LPR ten odsetek wyraznie sie zmniejsza. Juz wole niech zalegalizuja zwiazki homoseksualistow (wkoncu dopuki nie zezwola na adopcjie nic sie nie stanie nasze mlodziezy i dziecia) i wprowadza liberalna polityke gospodarcza niz daja kuroniowki dla 30mln polakow za polowe budzetu.
__________________
Po co mamy znecac sie okrutnie nad modkami? Sami sie wykoncza...

Ostatnio edytowany przez Stożek - 04-09-2006 o 22:40.
Stożek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:08.


Powered by vBulletin 3