Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 05-09-2006, 23:21   #81
Protar
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 04 2006

Posty: 65
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Stożek Pokaż post
Prawda jest taka: zawsze do wladzy musi dojsc lewica aby wprowadzic niepopularne decyzje w zycie i podreperowac deficy budzetowy i gospodarke, potem znowu do wladzy dochodzi prawica zeby rozdac pieniadze i rozpiepszyc caly system aby "biednym" i "slabym" bylo lepiej.
I potem znowu dochodzi lewica, skorumpowana organizacja ktorej glownym priorytetem sa wlasne kieszenie, potem znowu takie kaczaki zaslepione wizja wladzy itd.....

A tak na powarznie to zastanowcie sie nad tym co proponowalo nam PO, ich program niewiele roznil sie od tego co politycy przygotowali dla swojego lodu w estoni. Zauwarzcie jednak ze Estonia korzysta z dowodow elektronicznych, ma male bezrobocie, mala inflacje(chociarz z tego co wiem o dziwo Polska ma najmniejsza) i sciaga ludzi do pracy. Sposobem na rozwiniecie panstwa sa niskie podatki(sciagaja invetorow z zagranicy), dobre drogi/kolej/lotniska (transport jest w biznesie kluczowy).

Tego wszystkiego nam brakuje. U nas politycy darza do zdobycia wladzy absolutnej(mysle ze skoro juz PiS rzadzi to lepiej by bylo gdyby rzadzil sam a nie z rolnikiem i antysemita/pederasta/tumanem).

Jednak tym do czego darze jest fakt ze jesli politycy obiecuja raj na ziemi, leciutka prace dla wszystkich i koniec z bogatymi(ktorzy przecierz pieniadze ukradli bezrobotnym) to po prostu chca dopchac sie do koryta. Nie mozna zyc dostanie na czyjs koszt w nieskonczonosc. Politycy powinni nam obiecywac ze bedziemy musieli ciezko popracowac przez 3-4 lata(Estonczycy w 1994 roku zanotowali ponad 1000% inflacje!!!!! a jednak teraz ich kraj rozwija sie dynamiczniej niz Polaska).

Zwroccie uwage ze podatek liniowy wprowadzony w karzdym z wprowadzonych panstw przyniosl krociowe zyski(nawet Polacy przepisuja swoje firmy np. do Czech czy Litwy). A to wlasnie wprowadzenie podatku liniowego bylo priorytetem w programie PO.

Kaczynscy caly czas serwuja nam podwyrzki dla rorznych warstw spolecznych(np. dla gornikow) co jest niezgodne z konstytucja(bo na przyklad hutnik tez ma ciezka prace wiec pie*doli pracowac do 65 roku zycia skoro moze wybic kilka szyb pod sejmem i pracowac 20 lat krocej)

Zwroccie uwage ze w Wlki. Brytani Zelazna Dama zreformowala gornictwo ktore przynosilo straty, byl to jeden z kluczowych krokow do wyciagniecia panstwa z dolka.

Poza tym mamy neistabilny rzad Romek chce to jak nie to rozpad koalicji, Lepper chce wiecej stanowisk bo mu sie nalerzy(a wczesniej nie chcial) i tworzy sie nowe(niepotrzebne) resorty, skutkiem tego jest wzrost wydatkow na administracje(byla jakas mowa o tanim panstwie czy ja tylko to slyszalem?).

Nie twierdze ze Kaczorki chca zle dla Polski, ale oni poprostu nie znaja sie na ekonomi, ich glownym celem bylo zdobycie i utrzymanie wladzy, warto wspomniec ze wygrali wybory dzieki radju maryja(nawet moj dziadek ktory jest dobrym czlowiekiem twierdzi ze SP. Jacek Kuron byl... Zydem bo tam uslyszal w RM).

Poza tym to ciagle rozdrapywanie przeszlosci... Jaruzeslki to kuta* i nie ma co do tego watpliwosci, ludzie(wiekszosc) go nie nawidza ale niech juz sobie pozyje te 3-4 lata i zdechnie spokojnie wiedzac ze jego ukochany system umarl. Zamiast ciagle wypominac ze czyjs tam dziadek zostal wcielony(jak tysiace innych ludzi, sila) do wehrmachtu(dobrze napisalem?) powinnismy zajac sie naprawa stosunkow z innymi panstwami(z niemcami bo z roskami i tak beda zle, tak bylo zawsze i tak bedzie przez najblirzsze 50 lat), wprowadzic podatek liniowy, zwiekszyc konkurencyjnosc Polski na rynku swiatowym i zajac sie powolna naprawa kraju.

dziekuje za uwage;]
Protar jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 05-09-2006, 23:23   #82
Duch Niespokojny
Moderator
 
Duch Niespokojny's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005

Posty: 2,347
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Stożek Pokaż post
Prawda jest taka: zawsze do wladzy musi dojsc lewica aby wprowadzic niepopularne decyzje w zycie i podreperowac deficy budzetowy i gospodarke, potem znowu do wladzy dochodzi prawica zeby rozdac pieniadze i rozpiepszyc caly system aby "biednym" i "slabym" bylo lepiej.
Ekhem? Lewica naprawia budżet? Jak żyję nie widziałem jeszcze, żeby w Polsce ktokolwiek, czy to lewica, czy prawica, prowadził racjonalną politykę budżetową. A jeśli mnie pamięć nie myli to za rządów Leszka Millera mieliśmy rekordowy deficyt budżetowy, Olek Kwaśniewki kupił Cimoszewiczowi za nasze pieniądze głosy górników fundując im wcześniejsze emerytury, zlikwidowano kasy chorych na rzecz Narodowego Funduszu Zdrowia...
Duch Niespokojny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-09-2006, 09:28   #83
Thero
Użytkownik Forum
 
Thero's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2004

Posty: 2,105
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nekromanta Pokaż post
Te 103km autostrady, ktora zostala otwarta niedawno, wcale nie jest zasluga PiSu - budowala ja poprzednia ekipa, ale (niestety) otwarcie nastapilo teraz, czym PiS mami prostych ludzi slowami "my zbudowalismy autostrade".
PiS otwarcie przyznawał, że nie było w tym ich zasługi..

@Protar
Wehrmacht*
Thero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-09-2006, 11:19   #84
Boryna
Użytkownik Forum
 
Boryna's Avatar
 
Data dołączenia: 18 01 2005
Lokacja: GDAŃSK
Wiek: 39

Posty: 111
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Aldora
Poziom: 101
Skille: 20/25
Poziom mag.: 66
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny Pokaż post
Ekhem? Lewica naprawia budżet? Jak żyję nie widziałem jeszcze, żeby w Polsce ktokolwiek, czy to lewica, czy prawica, prowadził racjonalną politykę budżetową. A jeśli mnie pamięć nie myli to za rządów Leszka Millera mieliśmy rekordowy deficyt budżetowy, Olek Kwaśniewki kupił Cimoszewiczowi za nasze pieniądze głosy górników fundując im wcześniejsze emerytury, zlikwidowano kasy chorych na rzecz Narodowego Funduszu Zdrowia...

nieprawidłowości było baaardzo bużo ale chbya niezaprzeczysz że sld pozostawiło Polskę w znacznie lepszej sytuacji gospodarczej niz AWS. JeZlei PiS tego nie zniszczy tylo bedzie prowadził madra polityke gospodarczą to jestem w stanie przeboleć ich wpadki ( oczywiscie nie wszystkie - np samorząd)
__________________
Chdźby piwo było z gówna nic mu w smaku nie dorówna
Boryna jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-09-2006, 14:58   #85
slawekmag
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 09 2005
Lokacja: [HACKED]
Wiek: 31

Posty: 1,284
slawekmag ma numer GG 5665999 Send a message via Skype™ to slawekmag
Domyślny

Ooooo Marcinkiewicz się reklamuje
http://shaolinsite.net/gry-online-123.html
__________________
[HACKED] by Winzard
slawekmag jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-09-2006, 15:40   #86
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thero Pokaż post
PiS otwarcie przyznawał, że nie było w tym ich zasługi..

@Protar
Wehrmacht*
Tak czy siak to wlasnie im ludzie budowe tej autostrady przypisuja...
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-09-2006, 23:07   #87
Thimburd
Użytkownik Forum
 
Thimburd's Avatar
 
Data dołączenia: 20 07 2004
Lokacja: Odległa Galaktyka
Wiek: 34

Posty: 743
Stan: Na emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 103
Poziom mag.: 60
Thimburd ma numer GG 8659724
Domyślny

Może TUTAJ dla porównania oryginalna wersja tej reklamy (polska wersja jest prawie identyczna).

Dzisiaj w TV kątem oka zauważyłem końcówkę reklamy PiS, widać, że wojna przez media się rozpoczęła. Nie wiem czy ktoś widział, ja zauważyłem tylko, że jacyś ludzie wyrzucali graty przed dom, razem z TV gdzie na mównicy sejmowej mówił coś Tusk albo Rokita, już nie pamiętam - muszę zapolować i obejrzeć całą (chyba, że pojawi się gdzieś w sieci).

Jeśli chodzi o sympatie polityczne, w pełni popieram PO. Dlaczego? Pisać nie muszę, popieram prawie wszystko co było tutaj napisane przeciwko PiS i za PO.
__________________
..: May the Force be with You! :..
Thimburd jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-09-2006, 23:37   #88
Pacek
Użytkownik Forum
 
Pacek's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2004
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 37

Posty: 603
Stan: Niegrający
Imię: Pacek man
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Julera
Domyślny

zapytam grzecznie Czy was ludize już zupełnie pokręciło?? Spójrzcie na siebie uczciwie co się z wami stało. Reklama jest wręcz okropna, z resztą jak wszystkie reklamy wyborcze, to co mówi się w takiej reklamówce jest dla otumanienia zwykłych umysłowych szaraczków, daliście się ponieść jakimś pustym hasłom żucanym w telewizji, nie dostrzegacie co się naprawde dzieje? Kolejne szuje chcą przejąć władze nad nami. Najpierw była solidarność potem SLD teraz PiS a szykuje sie już Platforma, jedni gorsi od drugich a najgorsze przyjdzie po PO bo aż boje się pomyśleć co będzie z polską kiedy do władzy dojdą jacyć komuniści pod przykrywką o nazwie demokraci.pl albo insze borowskie, Od 20lat w polityce przewijają się te same nazwiska, te same krzywe twarze a wy nadal dajecie się ponieść temu szaleństwu. Opanujcie się. Jaka Władza by nie przyszła to będzie jeszcze gorzej. Nie widze perspektyw dla naszego kraju i niedługo faktycznie stanie się to co zapowiadają w Radiu Maryja, zostaniemy wynarodowieni ale nie przez żydów których tak się boi Rydzyk masta lecz przez kretynów u wałdzy którzy nie widzą dalej niż czubek swojego nosa, nie dostrzegają że za chlebem wyjeżdża już ogromna liczba ludzi a będzie jeszcze gorzej. Ja jestem patriotą kocham swój kraj ale do jasnej cholery partiotyzmem się nie najem, jak tak dalej pójdzie do gertych, kczuchy i Tusk nie będą miały komu wciskać tej ciemnoty.
Co do reklamówki jest wręcz okropna, jakieś zdania wyrwane z kontekstu, płacz dziedzka pluszak z biedronki za 32gr i kobieta która chyba hemoroidy a no i oczywiśćie dobry wujek tusk na koniec sepleni cośnie wiem co ale jakieś bzdety z których nic nie wynika, nie lepsza jest z resztą reklama wyborcza pisu, wogóle takich reklam trzeba unikać bo od tego tylko w głowie może się pokiłbasić. Co do 4 milonów mieszkań i iluś tam km autostrad, jeśli ktoś w to naprawde wierzył to moge jedynie ubolewać nad słabością jego umysłu, już nie pamiętam ile miszkań obiecał kwaśniewski (chyba 3 mln) i co widzicie je gdizes? nie ale za to widzać Kwacha jak sobie stawia domy z kilkaset tysięcy, widział kto z was 100mln Wałensy? nie ale za to każdy słyszał jak syn byłego prezydenta na imprezy jeździ, Tak samo jest z Tuskiem, obiecuje a potem i tak zrobi swoje.
Mój apel jak jesteś ciemny i nie potrafisz sam myśleć i tylko polegasz na TVN, Polsacie czy TVP to lepiej nie idź na wybory, nie wypowiadaj się i nie mieszaj się w polityke. Żeby dobrze zagłosować trzeba się wzbić ponad to co nas otacza i nie wybierać tych co dużo obiecują i tych co wszystko naprawić chcą ale wybierać tych co najmniej popsują
ps.żal mi was że podniecacie się takimi słabymi chwytami, zachowujecie się dokładnie jak ci co uwierzyli Radiu Maryja oraz przedwyborczym oczernianiu przeciwników przez PiS, nie robicie nic innego tylko idziecie jak te ćmy do ognia, nie różnicie się niczym od babć moherowych żal mi was i siebie że żyje w karju gdzie nie ma na kogo głosować, bo każdy wybór będize zły
__________________
"Czemu nas tam nie ma gdzie za darmo wszystko dają...."

"płoń płoń płoń parlamęcie niech spali cię ogień na historii zakręcie"

Pacek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-09-2006, 07:18   #89
Thero
Użytkownik Forum
 
Thero's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2004

Posty: 2,105
Domyślny

Ech, Pacek Pacek... Jednak różnimy się od moherowych beretów, i to znacznie. Porównanie bez sensu. Ja się podniecam tym spotem, ale moich opinii politycznych wcale drastycznie nie zmienił. Ot zauważyłem, że PO przygotowuje się do ataków i fali krytyki pod adresem PiS, tj. nie wychodzi z założenia, że krytykując rząd na każdym kroku zyskują sobie wielbicieli. Za PO byłem już podczas wyborów. Kiedy prezydent Kaczyński założył koalicję (podpisaną wpierw na antenie TV TRWAM!) z LPR i Samoobroną przestałem w ogóle wierzyć, że on coś w tej głowie ma i wie co robi. Żebym znowu zaczął wierzyć, że bracia mają równo pod sufitem musieliby coś konkretnego pokazać, a na razie bawią się w manipulantów, którzy sprawiają wrażenie, że sami nie wiedzą, o co im chodzi.
Z drugiej strony mamy PO, moim zdaniem nie taką złą partię jak się niektórym wydaje.
Thero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-09-2006, 12:32   #90
Duch Niespokojny
Moderator
 
Duch Niespokojny's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005

Posty: 2,347
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pacek Pokaż post
Co do 4 milonów mieszkań i iluś tam km autostrad, jeśli ktoś w to naprawde wierzył to moge jedynie ubolewać nad słabością jego umysłu, już nie pamiętam ile miszkań obiecał kwaśniewski (chyba 3 mln) i co widzicie je gdizes? nie ale za to widzać Kwacha jak sobie stawia domy z kilkaset tysięcy, widział kto z was 100mln Wałensy? nie ale za to każdy słyszał jak syn byłego prezydenta na imprezy jeździ, Tak samo jest z Tuskiem, obiecuje a potem i tak zrobi swoje.
Nie zaprzeczę, że i w Platformie Obywatelskiej pobrzmiewają czasem głosy populistów (np., jeśli się nie mylę, to Platforma poparła becikowe), ale niestety w tym kraju nie da się zyskać popularności nie obiecując "ciemnemu ludowi" przynamniej odrobiny manny z nieba. Różnica polega jednak na tym, że Platforma nie opiera całego swojego programu na obiecankach. Nie chce rozdawać państwowych pieniędzy na lewo i prawo, ale wychodzi ze słusznego założenia, że lepiej jest obniżyć ludziom podatki i pozwolić, żeby sami decydowali na co swoje zarobki przeznaczą. W programie tej partii jest wiele konkretnych propozycji, pozwalających na przyspieszenie rozwoju polskiej gospodarki i zwiększenie liczby miejsc pracy i zamożności obywateli, żeby wymienić choćby podatek liniowy jako sztandarowy, ale tylko jeden z wielu pomysłów Platformy na poprawę życia Polaków.
Natomiast o programie PiSu ktoś słusznie powiedział, że "ma jedną zaletę - nie da się go zrealizować".
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pacek Pokaż post
Mój apel jak jesteś ciemny i nie potrafisz sam myśleć i tylko polegasz na TVN, Polsacie czy TVP to lepiej nie idź na wybory, nie wypowiadaj się i nie mieszaj się w polityke. Żeby dobrze zagłosować trzeba się wzbić ponad to co nas otacza i nie wybierać tych co dużo obiecują i tych co wszystko naprawić chcą ale wybierać tych co najmniej popsują
Ja myślę, że większości wypowiadających się tutaj reklamówka ta podoba się właśnie dlatego, że jeszcze przed jej obejrzeniem byli zwolennikami Platformy (lub chociaż przeciwnikami PiSu). Ale jeżeli ktoś na podstawie spotów wyborczych decyduje, na kogo będzie głosować, no to faktycznie należy mu współczuć...
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pacek Pokaż post
ps.żal mi was że podniecacie się takimi słabymi chwytami, zachowujecie się dokładnie jak ci co uwierzyli Radiu Maryja oraz przedwyborczym oczernianiu przeciwników przez PiS, nie robicie nic innego tylko idziecie jak te ćmy do ognia, nie różnicie się niczym od babć moherowych żal mi was i siebie że żyje w karju gdzie nie ma na kogo głosować, bo każdy wybór będize zły
Ja spoty wyborcze traktuję wyłącznie w kategoriach rozrywkowych. Czasem lubię naprzykład posłuchać (i pośmiać się ), co takiego mądrego ma mi do powiedzenia pan Giertych, Lepper czy Olejniczak...

Ostatnio edytowany przez Duch Niespokojny - 07-09-2006 o 12:34.
Duch Niespokojny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-09-2006, 12:49   #91
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

@Pacek : pogratulowac ortografii - Walensa, hehe. I moja jedna riposta - z wyksztalceniem zawsze znajdziesz prace, wiec wole klamcow, ktorzy jakos reprezentuja nasz kraj, a nie innych klamcow, ktorzy nawet nie potrafia zrobic oredzia od prezydenta.
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-09-2006, 13:02   #92
slawekmag
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 09 2005
Lokacja: [HACKED]
Wiek: 31

Posty: 1,284
slawekmag ma numer GG 5665999 Send a message via Skype™ to slawekmag
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thimburd Pokaż post
Może TUTAJ dla porównania oryginalna wersja tej reklamy (polska wersja jest prawie identyczna).

Dzisiaj w TV kątem oka zauważyłem końcówkę reklamy PiS, widać, że wojna przez media się rozpoczęła. Nie wiem czy ktoś widział, ja zauważyłem tylko, że jacyś ludzie wyrzucali graty przed dom, razem z TV gdzie na mównicy sejmowej mówił coś Tusk albo Rokita, już nie pamiętam - muszę zapolować i obejrzeć całą (chyba, że pojawi się gdzieś w sieci).

Jeśli chodzi o sympatie polityczne, w pełni popieram PO. Dlaczego? Pisać nie muszę, popieram prawie wszystko co było tutaj napisane przeciwko PiS i za PO.
Ta reklama to rzeczywiście kopia. Ale gdyby politycy nie zgapiać reklam od USA to by popatrzyli jak tam ludzie żyją i wzięli przykład z polityków. Bo Polska dostaje od Unii pieniądze ale z nich nie korzysta. A jak to się mów: jak dają to trzeba brać.
__________________
[HACKED] by Winzard
slawekmag jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-09-2006, 16:54   #93
Zając
Zbanowany
 
Zając's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2006
Lokacja: Paskowa i fake'owa elita.

Posty: 303
Domyślny

Dobra ta reklama jest... może ludzie wreszcie przejżą na oczy -.-

BTW. wiecie, czemu PiS wygrał wybory? Bo ludzie głosujący w 1 turze na LPR i Samoobrone (do której nie mam za dużo) zagłosowali potem na PiS.
Zając jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-09-2006, 18:09   #94
Ryłek
Zbanowany
 
Ryłek's Avatar
 
Data dołączenia: 23 09 2004
Wiek: 34
Wpisy bloga: 3

Posty: 700
Imię: RC-1262
Ryłek ma numer GG 1617583
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zając Pokaż post
BTW. wiecie, czemu PiS wygrał wybory? Bo ludzie głosujący w 1 turze na LPR i Samoobrone (do której nie mam za dużo) zagłosowali potem na PiS.
Zmień nick na Krzysztof Kolumb...
Ryłek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-09-2006, 22:14   #95
Thimburd
Użytkownik Forum
 
Thimburd's Avatar
 
Data dołączenia: 20 07 2004
Lokacja: Odległa Galaktyka
Wiek: 34

Posty: 743
Stan: Na emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 103
Poziom mag.: 60
Thimburd ma numer GG 8659724
Domyślny

Dzisiaj w Gazecie Wyborczej był artykuł na temat tych reklam. PiS wykorzystal swoja pozycje, i nielegalnie wypuscil przedwczesnie reklame, ktora powinna odczekac 3 dni po jej dostarczeniu do telewizji. Pozatym, PiS niezle kreci, jeszcze pare dni temu mowili, ze nie maja zamiaru odpowiadac na te reklamy, a teraz mowia, ze maja w zanadrzu kilka mocniejszych i DUŻO MOCNIEJSZYCH reklam ktore wyemituja zaleznie od sytuacji. Troche mnie to wkurza, nie mam zamiaru za kazdym razem kiedy wlaczam telewizor sluchac jakis zaklamanych reklam manipulujacych i oklamujacych ludzi...
__________________
..: May the Force be with You! :..
Thimburd jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-09-2006, 22:21   #96
Michas11
Użytkownik forum
 
Michas11's Avatar
 
Data dołączenia: 08 09 2006
Lokacja: Katowice

Posty: 15
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Black Polish
Świat: Luminera
Poziom: 31
Skille: x/23
Poziom mag.: 36
Evul Reklama jest do tyłka

Cześć ja powiem tylko 1 zdanie o tej reklamie PO ta reklama jest do tyłka nie wiem po co taka kretyniska reklama i się troche dziwie tym z tych reklam dziwnych że wogule dopusicili tą reklamę na telewizje -.-
Michas11 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-09-2006, 22:55   #97
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Michas11 Pokaż post
Cześć ja powiem tylko 1 zdanie o tej reklamie PO ta reklama jest do tyłka nie wiem po co taka kretyniska reklama i się troche dziwie tym z tych reklam dziwnych że wogule dopusicili tą reklamę na telewizje -.-
Widać, że '11' w Twoim nicku, to wiek. Bo się wysławiać nie umiesz. Rozumiem mieć złą opinię na temat tej reklamy, ale trzeba umieć ją 'wygłosić'...

Btw ostatnio w reklamie PiSu (PiSałem już?) słyszałem coś na kształt 'zmieniamy Polskę na lepszą'... każdy z IQ powyżej 60 (czyli 25% mieszkańców Polski) załapie, że to jawne kłamstwo...
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-09-2006, 22:57   #98
Ghost Nieudany
Użytkownik Forum
 
Ghost Nieudany's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2004
Lokacja: TO MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ!

Posty: 1,333
Ghost Nieudany ma numer GG 2875067 Adres Jabbera do Ghost Nieudany
Domyślny

@Michas11
Żeby takie osiołki jak ty mogły przedstawić swoje nieczytelne i bezwartościowe zdanie na tym forum, doprowadzając wszystkich innych do szewskiej pasji.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez slawekmag
Ta reklama to rzeczywiście kopia. Ale gdyby politycy nie zgapiać reklam od USA to by popatrzyli jak tam ludzie żyją i wzięli przykład z polityków. Bo Polska dostaje od Unii pieniądze ale z nich nie korzysta. A jak to się mów: jak dają to trzeba brać.
Napisz to jeszcze raz, ale w ludzkim języku, bo za cholerę nie mogę dojść do tego, o co ci chodzi.
__________________
*+10 punktów do lansu

Ostatnio edytowany przez Ghost Nieudany - 08-09-2006 o 23:02.
Ghost Nieudany jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-09-2006, 21:40   #99
Ruwedanu
Użytkownik Forum
 
Ruwedanu's Avatar
 
Data dołączenia: 30 11 2004
Lokacja: Knurów
Wiek: 34

Posty: 74
Stan: Aktywny gracz
Imię: Secret :>
Profesja: Elder Druid
Świat: Kyra
Poziom: 2
Domyślny

Dziwna reklama :/ zleksza smieszna i kontrowersyjna
__________________
Szkoła to jeden wielki hardkor
Ruwedanu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-09-2006, 19:29   #100
Pablofrs
Użytkownik Forum
 
Pablofrs's Avatar
 
Data dołączenia: 11 08 2004
Lokacja: Grudziądz

Posty: 139
Stan: Niegrający
Domyślny

Poczytałem 4 pierwsze strony, i sądze, że dalej będą te same argumenty.

W sumie to dziwi mnie, że Kacz....yńscy wygrali. Tusk prowadził, a potem co ?

Ale nie załamujmy się! Kiedy będą następne wybory prezydenckie, większośc z nas będzie już pełnoletnia i będziemy mogli głosować.

Czy Lech wygra nastepne wybory ? To zależy tylko od nas. Jak wiecie w poprzednich wyborach uczestniczyło tylko 50% polaków uprawnionych do głosowania. Więc teraz Ci, którzy nie głosowali, powinni siedzieć cicho.

Więc namawiam, abyśmy za 5 lat pokazali, że kaczki się nie przyjęły w Polsce.

Przepraszam ludzi, którzy mogą się czuć urażeni. Tak, nie cierpie PiSu, bo przez ten rok gówno zrobili. Według mnie pierwszą rzeczą jaką powinni się byli zająć to zniesienie tego podatku od darowizn.

PS. Wiecie jaka będzie nowa koalicja w rządzie ?>
PiSiOR - PiS i Ojciec Rydzyk
__________________
http://pablofrs.nexto.pl/ <-- Najlepszy w Polsce sklep z czasopismami w wersji on-line ! Po co przepłacać w innych sklepach?
Pablofrs jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:58.


Powered by vBulletin 3