Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 29-01-2007, 18:23   #61
BaxCrow
Użytkownik Forum
 
BaxCrow's Avatar
 
Data dołączenia: 25 02 2006
Lokacja: Żory
Wiek: 33

Posty: 653
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nyksus Pokaż post
Siema

Dziś chciałem napisać dość nietypowy temat. Otóż ci co grają na Luminerze pewnie wiedzą że jest to świat NoN pVp czyli nie można się zabijać. I tu własnie jest problem w tym świecie. Otóż niektórzy " chamscy " gracze korzystają z tego. Dzisiaj miałem niemałą historię. Siedziałem jak to zwykle robięw Minotaur Mount niedaleko kopalni dwarfów. Miałem wtedy jeszcze 24 lvl i expowałem na Guardach, Archerach, i zwykłych. No i miałem lootbaga zrobionego, 19124 oz. za to miałbym jakieś 20- 30k. Przyszło jakiś 6 ziomków na koło 12 lvl'a. I byłem na samej górze tam w Tower Mino. Oni wlazli i bylo 6 guardów. Przyblokowali mnie tak po chamsku nie mogłem się ruszyć no i oczywiście dedłem. Straciłem dużo doświadczenia, prawie 1 magic lvl. I skille mi troche spadły no i co najgorsze straciłełm Bright Sworda. Przecież teraz gdyby to nie był non pvp oni byli by już martwi... Jednak te Non pvp potrafi wkurzyć i to nie mało bo zemścić się nie da.

A co wy o tym sądzicie?

Mi się wydaję żebym albo zmienił świat albo żeby z non pvp zrobili pvp enforced. Byłoby nawet fajnie.


No właśnie... inteligencja polaków jest uderzająca.... Masz 24 lvl i nie podoba ci się Non-pVp, to zmień świat na PvP, przecież 24 lvl to masz raptem tydzień grania... a nie robisz bez sensowny temat, który nic nie wnosi... nie podoba sie non-pvp to idź na PvP, ja i moi kumple na Calmerze jak tam grałem jeszcze mieliśmy pełno takich sytuacji i jakoś żaden z nas nie robił takiego bez sensu tematu...
__________________
Jeżeli nie wiesz co przedstawia ten obrazek.
To znaczy, że nie wiesz co to prawdziwy futbol.
Jeżeli nigdy ich nie widziałeś.
To znaczy, że nie wiele w życiu widziałeś.
Jeżeli nie znasz ich przydomku.
To znaczy, że nie rozumiesz mnie.
Jeżeli mnie nie rozumiesz.
To znaczy, że... CZERWONE DIABŁY!

NA ZAWSZE WIERNY! OD 1997 ROKU!

You see dead Game. You recognized Tibia. It was killed by CipSoft.
BaxCrow jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 29-01-2007, 19:27   #62
Edion
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 01 2007

Posty: 12
Domyślny

n o n PVP jest do bani !!!!! lecz najpierw niech sie zajma lagami !!! bo niema sensu kupowania pacc na nowy server pvp jezeli sa lagi i sie nieda grac-.^ ale czy to wogule kogo kolwiek interesuje?




===> n I e C h ..KAZDY..GRA...GDZIE....CHCE....<====
Edion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2007, 12:46   #63
wrogonastawiony
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 07 2006
Lokacja: miast0 FxP

Posty: 1,014
Stan: Na Emeryturze
Imię: Namsto
Domyślny

@Autor

Stosuj sie do zasady "jak kuba bogu tak bog kubie". Jezeli ktos zasluzyl sobie na kare a ty masz odrobine fantazji to mozesz mu tak uprzykrzyc gre, ze mu sie grac odechce ;] Tylko pomyśl, np. jak expi to właź mu na respa i ciagle za nim łaź, zabijaj jego monstery, mozesz tez lurowac conieco.. Jak widać nonpvp to raj dla duzej liczby polaczkow ;]
Btw lootbag na nonpvp mija sie z celem.
__________________
~ Founder of the Ufs.pl ~

Ostatnio edytowany przez wrogonastawiony - 30-01-2007 o 12:48.
wrogonastawiony jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-02-2007, 00:49   #64
Mastermind Toothy
Użytkownik Forum
 
Mastermind Toothy's Avatar
 
Data dołączenia: 26 02 2006
Lokacja: Bolesławiec

Posty: 217
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Berylia
Poziom: 48
Skille: 70+/70+
Poziom mag.: 6
Domyślny

[quote=BaxCrow;1231751], przecież 24 lvl to masz raptem tydzień grania/QUOTE]
Tydzień gry... hmm ciekawe, evul pg.
Ale zgadzam się- nie podoba się non-pvp to wypad na pvp.
__________________
Shippuuden fan.
Ero-sennin fan!
Icha Icha Paradise reader.
Yondaime Hokage-sama no Konohagakure no Sato.
Infamous #1 Pimp of Konoha!
Mastermind Toothy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-02-2007, 13:12   #65
Elder Nagan
Zbanowany
 
Elder Nagan's Avatar
 
Data dołączenia: 10 10 2005
Wiek: 35

Posty: 374
Profesja: Knight
Domyślny

idac na pvp wybrales sam ze chcesz byc otoczony przez rzesze noobow (polakow) najorsze jest na non pvp to ze tego scierwa nie mozna zabic..ja ci proponuje e-pvp tam nie ma wogole noobow ;]
Elder Nagan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-02-2007, 13:14   #66
miszko77
Użytkownik Forum
 
miszko77's Avatar
 
Data dołączenia: 23 08 2004

Posty: 67
Stan: Niegrający
Profesja: Paladin
Świat: non-pvp
Poziom: 33
Skille: 70/55
Poziom mag.: 15
Domyślny

Jak gram na non-pvp i nigdy nie zmienie.
__________________
miszko77 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-02-2007, 13:29   #67
Vader_08
Guest
 

Posty: n/a
Dumny non-pvp jest wporządku

non-pvp zostawcie w spokoju ten serw jest ok te noobki które graja na tych serwach powinny byc zbanowane . Takie dzieci które nie umieją grac wlaśnie tak robią
  Odpowiedz z Cytatem
stary 03-02-2007, 18:07   #68
Ancient_12
Użytkownik forum
 
Ancient_12's Avatar
 
Data dołączenia: 12 01 2007
Lokacja: Polska
Wiek: 32

Posty: 11
Profesja: Paladin
Świat: Secura
Poziom: ~~
Skille: ~~/~~
Poziom mag.: ~~
Ancient_12 ma numer GG 4632962
Domyślny

Ja dziennie w czasie treningu spotykam około 20 noobków, które wybijają Trolle i Gobliny ja których skilluje... takie jest non PvP.
Jedyne co można zrobić to postraszyć Blacklist'em, skutkuje to średnio w 30% przypadkach noboostwa.
Ancient_12 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-02-2007, 20:50   #69
Carkerek
Użytkownik Forum
 
Carkerek's Avatar
 
Data dołączenia: 16 12 2006
Lokacja: Olsztyn

Posty: 39
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Carker
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Kyra
Carkerek ma numer GG 7819646
Domyślny

Tak, dlatego zawsze gralem na pvp,
Dla sprobowania raz zrobilem 10 pala z 60 dista i jakos odechcialo mi sie grac.
Co do ubolewania non-pvpowiczow, ja mam 55 lvl i jeszce nie padlem od rzadnego pk, nie musialem placic.
Chociaz jesli jestes typowym bijaczem mlvla (czyt. afkowanie), wybieraj swiat non-pvp.

Ogolnie polecam pvp, tak jak pare osob wyzej mowilo, jak umiesz grac to i na pvp enfo nikt cie nie zabije.

Kind Regards,
Carker.
__________________
Member of [GUILD]Army of Death[/GUILD]


Kyra 4ever.

Alea iacta est.

I got a dream, that I'ma look deep within' myself.

Proud Member Of Oldschool's Maniacs
Proud Member Of Manga & Anime Otaku.

Yours,
[CHAR]Carker[/CHAR].
Carkerek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-02-2007, 20:58   #70
Kasztaniaczek
Zbanowany
 
Kasztaniaczek's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Łodź

Posty: 978
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 65
Domyślny

z drugiej storny, ty mozesz to wykozystac, pewnego raz expie sobie na tombie za tp, wbija mi sie 75 ek i drze sie wy*******aj etc. sie wqrvilem i lurnolem mu 5 vampow i dsa, noob nie mial duzo uh i nie dal rady... ;]
Tak samo bylo pare innych sytuacji, moze i to nie wporzadku tka robic, ale jak na tobie tak robia to samemu tez mozna.

btw. Serwerow non pvp jest mniej i sie wydaje, ze jest wiecej noobow, ale prawdemowaic wszedzie tak samo tyle ze na pvp mniej ludu jest ;]

edit:

Jak nie podoba sie non pvp to wypad, mniej lagow i wiecej miejsca dla normalnych ludzi...

Ostatnio edytowany przez Kasztaniaczek - 03-02-2007 o 21:00.
Kasztaniaczek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-02-2007, 21:06   #71
kil-ler
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 08 2006

Posty: 18
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Guardia
Poziom: 77
Poziom mag.: 59
Domyślny

Ja jak konczylem grac swoja stara postacia to zabilem w 1 dzien 25 osob na non-pvp, wiec nie mow ze nie da sie zrewanzowac
Jezeli chodzi o lootbagi to na 50 lootbagow stracilem moze 3. Trzeba poprostu umiejetnie nimi manewrowac i dobrze chowac.
Znam tez dobre miejsce do skilowania na facc - nikt tam nie chodzi. Nie zdradze go, poszukajcie sami =]
kil-ler jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-02-2007, 21:22   #72
Volshio
Użytkownik Forum
 
Volshio's Avatar
 
Data dołączenia: 24 10 2006
Lokacja: Siemianowice

Posty: 212
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Gildia: Jest :)
Świat: Morgana?
Poziom: 8
Skille: kto to?
Domyślny

Ja grałem z 7-8 miesiecy na ePvp mialem knighta 51lvl. Ale czesto padałem z racji PK. Kumple przybywali za puźno albo wcale. Miałem dosc tego, ze nabijam lvl w kilka dni a skiluje z tydzien, wszystko strace w kilka minut dzieki kilku Sorcom , wytworza 6 demon skeletonów, SD + Wand = I Leze
Miesiąc temu przerzucilem sie na Non-Pvp (Menera), jak narazie ani razu nie padlem

I Jest Zajebiscie Pozdro Menera, i starych kumpli z Morganki
__________________
Pomogłem? Nie.. Szkoda
Dzieki Za Wysłuchanie
Sorka Za Błędy


Siemianowice Śląskie - To Miasto Jest Nasze
Ruch Chorzów
Volshio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-02-2007, 18:36   #73
Rubeus_Venon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 11 2006

Posty: 64
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Druid
Świat: Luminera
Poziom: 32
Rubeus_Venon ma numer GG 2787037
Domyślny Precz z hamami na Luminerze!

Gram na Luminerze od początku. Tam jest taki podział graczy:
Super Ziomy -------- Ostatnie Hamy
Nie ma ludzi pośtednich. Raz szłem sobie pchając swój bag pełen bagów z bagami z hatchetami( ) Podszedł do mnie noob i ot tak dla zabawy powywalał mi wszyściuteńkie hatchety. Nie miał z tego żadnego zysku! Pełno jest też takich ludzi, że jak widzą, że idzie biedny 7-lvlowiec na mainie z red hp zaprowadzą go w takie miejsce, żeby go zabić! To szczyt wszystkiego! Przecież wiadomo, że z takiego kolesia nic cennego nam nie wyleci! Albo ktoś sobie skilluje spokojnie na Troll'u, a tu nagle przychodzi 50-lvlowiec. Osoba skillująca mówi "No kill, pliss. I'm skilling" A on podchodzi bez zadnych skrupułów zabija Trolla! Przecież on nie będzie miał z tego żadnego zysku!!! Podniesie mu sie przez tego trola lvl! Po to tylko, aby dokuczyć drugiemu! Dlatego wołam pełną piersią:
Precz z hamami na Luminerze!!!
__________________
Max 20kB
Rubeus_Venon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-02-2007, 22:12   #74
Kasztaniaczek
Zbanowany
 
Kasztaniaczek's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Łodź

Posty: 978
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 65
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rubeus_Venon Pokaż post
Gram na Luminerze od początku. Tam jest taki podział graczy:
Super Ziomy -------- Ostatnie Hamy
Nie ma ludzi pośtednich. Raz szłem sobie pchając swój bag pełen bagów z bagami z hatchetami( ) Podszedł do mnie noob i ot tak dla zabawy powywalał mi wszyściuteńkie hatchety. Nie miał z tego żadnego zysku! Pełno jest też takich ludzi, że jak widzą, że idzie biedny 7-lvlowiec na mainie z red hp zaprowadzą go w takie miejsce, żeby go zabić! To szczyt wszystkiego! Przecież wiadomo, że z takiego kolesia nic cennego nam nie wyleci! Albo ktoś sobie skilluje spokojnie na Troll'u, a tu nagle przychodzi 50-lvlowiec. Osoba skillująca mówi "No kill, pliss. I'm skilling" A on podchodzi bez zadnych skrupułów zabija Trolla! Przecież on nie będzie miał z tego żadnego zysku!!! Podniesie mu sie przez tego trola lvl! Po to tylko, aby dokuczyć drugiemu! Dlatego wołam pełną piersią:
Precz z hamami na Luminerze!!!
Po przeczytaniu tego wykonalem tzw. Rotfla...
Wywalil ci hatchety? Bylo trzeba mu sie nie dac.. Jak mozna komus z lootbaga powywalac po koleji loota...
Sam wybierajac tego serva(kazdy server non-pvp) masz swiadomosc, ze bedziesz wiele razy okradany, beda ci zabijac monstery... a ty nic im nie zrobisz..chodz sa sposoby na to ;](pzdr Yoozek z celesty ^^)
wiec nie placz/nie placzcie ze macei tak zle... mnie tam okradli ostatni raz(jesli chodzi o wiekszego loota a nie np. 500 oz. -.-) na 35 lvl.. jka biegalem bez postmana... wystarczy umiec tez troche grac i nie bedzie problemu...
Kasztaniaczek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-02-2007, 23:07   #75
fiftyfifty
Użytkownik forum
 
fiftyfifty's Avatar
 
Data dołączenia: 13 02 2007
Lokacja: w thais

Posty: 19
Stan: Niegrający
Profesja: Druid
Świat: Refugia
Poziom: 39
Skille: 19/24
Poziom mag.: 43
Domyślny

Ja pamietam jak zaczolem grac na pvp tragedia!!!!!!!!!!!
ledwo co wyszedlem z swiatyni a tu trach......... 1 strzal i padlem ;/
poczekalem do wieczora az bedzie mniej ludzi , zszedlem do kanalow pod depo w thais i jakis PK na lvl o 3 wyzszym niz ja i znow padlem

teraz jestem na non-pvp i jest dobrze wiadmomo noobow jak nigdzie indziej a kolejki zeby wejsc do gry ze hoho!
przyzwyczailem sie i jest dobrze bo nie wyobrazam sobie ciagle padac od PK

a najbardziej wkur... denerwuja mnie playerzy typu "palek ludzik" swiat :Refugia. i wali txt :"masz szczescie ze to nie pvp bo bys na hita polecial" ja stoje obok i tak mysle szkoda ze , tylko w papie jest taki charny , skoro jest taki mocarny czemu nie siedzi teraz na pvp enforced ???????? <pytanie retoryczne> zreszta palek ludzik jest normalnym noobem pamietam jak bylem na beho cos kolo 30lvl zrobilem sobie DS a ten pacan mi go wyropowal i to jest przyklad gracza ktory ma teraz cos kolo 72lvl

coz to na tyle.....
fiftyfifty jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2007, 18:58   #76
Criel
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Ja zaczałem grać na świecie Calmera (Npvp), na początku wydaje się super, ale potem nastaja problemy...... Ja osobiście gram knightem, ma raptem 5 dni ... ale już niektórzy potrafią wpłynąc na nerwy rozumiem niektórych gracz, ale ja mam swój sposób..... jak zabija np. slimy czekam na nowe ... a druga receptą jest poprostu znalezienie miejsca, gdzie chodzi mało osób ... lub jest do pokonania jakiś monster przykład Beholder taki 10-15 lvl nie odważy się go zaatakować
  Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2007, 19:25   #77
Slask'wiselka'lechiahools
Guest
 

Posty: n/a
Strzałka

Hiho all;]
Gralem nie raz na no-pvp.Mogge jednak stwierdzic szczerze,ze no-pvp to swiat dla noobow,ktorzy albo boja sie hunta,albo sa thiefami;p
Gram juz 5lat w Tibie,i uwazam ze jest to najlepsza gra online...
Chce grac teraz na furorze lub na nowym swiecie,ktory wyjdzie dopiero po wakacjach(pvp).Szukam ekipy aby zrobic team.Chetnych prosze okontakt GG:
643515.
Pozdrawiam
Cya(czekam na czyjas propozycie...no noobs plax;])
  Odpowiedz z Cytatem
stary 21-02-2007, 00:29   #78
Sir Heike
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 04 2006

Posty: 34
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Domyślny

non pvp ma dla mnie ta zalete ze wlasnie nie mozna zabijac, wada jest to ze jakies dzieciaki 10 lat to chamsko wykorzystuja. Na nopvp mozna spokojnie isc na deserta z ludzmi ktorych pierwszy raz sie na oczy widzi, na pvp to tylko z ziomkami bo mozna stracic nagrode
teraz gram na nopvp -unitera i mialem taka sytuacje ze klepalem se orki na faccu tam pod greenshore i lurowalem tam sobie pojedynczo, przyszedl jakis koles i mnie blokowal na zwyklym orku druga sytuacja jak inny koles mnie na fibuli na 1 rocie probowal bloknac.... nie wiem co se ci ludzie mysleli...
jedyny sposob na unikniecie tych dzieciaczkow to kupienie pacca, a i to nawet nie pomaga, na celescie jak gralem dla jaj pustego baga se tachalem po edron a tu komar waleczny smiga i tyle baga widzialem sa ludzie klamki i cale zamki
a w pvp jeszcze wiecej noobow czasem przyjdzie kilka 20 lvl (noobchary) dla jaj se spekuja jakiegos 60 lvl a on co ? zabije ich potem ?
Sir Heike jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-04-2007, 16:31   #79
Pawelok
Guest
 

Posty: n/a
Cool

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ola_Petrov Pokaż post
Po kiegu h*ja robisz posta ze Ci ktos lota podpierdolil?
Ja mieszkam na Neranie i zyje jakos malo ziomkow itd.a co do PvP dobrze ze to wymyslili bo w zadnym swiecie nie bylo by bezpiecznie a co do tych sytuacji bez komentarza
  Odpowiedz z Cytatem
stary 09-04-2007, 16:32   #80
Pawelok
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pawelok Pokaż post
Ja mieszkam na Neranie i zyje jakos malo ziomkow itd.a co do PvP dobrze ze to wymyslili bo w zadnym swiecie nie bylo by bezpiecznie a co do tych sytuacji bez komentarza
P.S to non PvP
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:09.


Powered by vBulletin 3