Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 29-04-2006, 21:12   #141
=[Pacek]=
Użytkownik Forum
 
=[Pacek]='s Avatar
 
Data dołączenia: 27 04 2006
Lokacja: Ełk

Posty: 51
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Shanera
Poziom: 80+
Skille: 89/70
Poziom mag.: 19
=[Pacek]= ma numer GG 7421445
Domyślny

JejQ ale ni są genialni GRATZ dla nich Wolę już grać w Tibię niż ustać w jakimś ciemnym miejscu i ćmić fajki
=[Pacek]= jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 29-04-2006, 21:21   #142
Jeder
Guest
 

Posty: n/a
Problem To ludzie, a nie Tibia!

Uważam, że to wina ludzi a nie gry! Każdy powinien wiedzieć kiedy skończyć nawet uzależniony to raz.
Dwa, dzisiaj przeczytałem w Super Expresie o kolesianie, która zmarła przed TV z pilotem w ręku bo w ogóle się nie ruszała i ustało jej krążenie.
Mogli by się tego czepić, ale nie bo TV to już standart teraz trzeba nagonkę na Internet.
 
stary 29-04-2006, 21:21   #143
marc
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 27 04 2004

Posty: 5
Domyślny ???

Moim zdaniem większośc osób co tu się oburzyła nie widziała nawet na oczy dzisiejszego porannego programu i już go krytykuje. Tak samo jak pani psycholog krytykowała Tibie nie widząc jej pewnie na własne oczy. Jest jedna ważna rzecz jaką powiedziała ta pani kiedy redaktor playboya stwierdził że nie za bardzo wierzy w uzależnienie grami. Powiedziała ona że dużo osób pije i nie odrazu muszą być nałogowymi alkoholikami i tak samo jest z Tibią dla niektórych to jest tylko gra dla innych uzależnienie. Prawdę mówiąc niewiem czemu tak wszyscy się tutaj oburzają. Ja napewno nie odebrałem wypowiedzi w dzisiejszym programie jako obraźliwe dla Tibijczyków. A ,że odświeżono ostatnio w mediach temat uzależnienia grami a w szczególności Tibią jest spowodowane atakiem maniaka na matkę. I to jest problem bo matka poprostu pozwalała mu na maniakalne granie. Jak by to był gracz innej gry tak samo by o tym gadali w mediach. Na koniec sam dodam i pewnie sami to zauważyliście że Tibia jest skonstruowana żeby jak najwiecej grać bo jak tu coś osiągnąć coś w grze bez dłłłuuuugiego skillowania, ale nie jest to czynnik ale tylko droga do uzależnienia.
Dodam że gram w tibie od ponad 3 lat.
Teraz możecie mi nawrzucać
marc jest offline  
stary 29-04-2006, 21:30   #144
Kudlaket
Użytkownik forum
 
Kudlaket's Avatar
 
Data dołączenia: 03 12 2005

Posty: 8
Stan: Niegrający
Profesja: Sorcerer
Świat: Galana
Poziom: 64
Domyślny

Czy nagrał to ktoś ?? Chciałbym obejrzeć ten program zanim go skomentuje


__________________________________________________ ______________
Przepraszam za błędy jakiekolwiek popełniłem.
Kudlaket jest offline  
stary 29-04-2006, 21:38   #145
D Rookmaster
Użytkownik Forum
 
D Rookmaster's Avatar
 
Data dołączenia: 20 04 2006

Posty: 46
Problem Uffffffff

Hehe, całe szczęście że nie mam TVN bo bym rozwalił telewizor.
__________________
Smakował Ci obiad?
Nie wszystkich na niego stać.
www.pajacyk.pl
Wejdź tam i kliknij w brzuszek Pajacyka,
a pomożesz nakarmić głodne dziecko.
To nic nie kosztuje ani nie boli, a ktoś dzięki Tobie nie będzie dziś głodny.
D Rookmaster jest offline  
stary 29-04-2006, 21:53   #146
Ard Carraigh
Użytkownik Forum
 
Ard Carraigh's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2006
Lokacja: lbn
Wiek: 37

Posty: 99
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Harmonia
Poziom: 115
Skille: 21/29
Poziom mag.: 72
Ard Carraigh ma numer GG 1415845
Domyślny :)

Wspaniale po prostu wspaniale. Stacja o której wszyscy tak sie rozpisują z roku na rok staczała sie coraz niżej i niżej ... No i prosze, efekty widać. Kolejna "wielka" afera, z powodu agresji jakiegoś dzieciaka. Śmieszne, ale do szkolnej gazetki pisałem artykuł, właśnie o Tibii. A moja polonistka wcale nie oponowała, stwierdziła że nawet jej dziecko czasem gra w Tibie - i wcale nie rzuca krzesłami, to kwestia wychowania. Jak kiedyś było z inkwizycją, niszczyli to czego nie rozumieli - tak teraz telewizja jest przeciw komputerom, czyli swojej jakby nie patrzeć konkurencji, bo technika coraz bardziej idzie w kierunku komputeryzacji

Co do wypowiedzi niektórych ludzi to aż żal ściska ... ludzie, spokojnie ... nie musicie od razu rzucać taboretami w innych, bo lepiej milczeć i wygladać jak idiota niż powiedzieć cokolwiek i rozwiać wszelkie watpliwości


[ swoją drogą media mają przecież afery, choćby to co ostatnio stało sie w Belgii ... ale co tam wolą znęcać sie nad pikselami - Fishes say Gratz ^^ ]
__________________
„Każda, najmniejsza nawet szansa życia staje się bardzo ważna.”


Ostatnio edytowany przez Ard Carraigh - 29-04-2006 o 21:54.
Ard Carraigh jest offline  
stary 29-04-2006, 22:04   #147
Quezacoatl
Satyryk
 
Quezacoatl's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2005
Lokacja: Tu i tam
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,177
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Tak jak już mówiłem w poprzednim temacie, tania sensacja.

Czy wy naprawde dopiero teraz zauważyliście na czym polega telewizja?? Przecież to jest oczywiste, TVN jak i inne stacje mają gdzieś to, ile prawdy jest w ich reportażach, liczy się tylko zeby jak najwięcej ludzi przyciągnąć. A ludzie jak muchy się do tego "gówna" zlatują... -.-

Pogadają, porobią sensację i po kilku tygodniach a może i dniach przerzucą się na inny, świeższy temat. =.=
__________________
Modzie! Wpisz się do księgi!
Quezacoatl jest offline  
stary 29-04-2006, 22:05   #148
DawidGT
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Na początku zaczne od pospolitego wylachania hahahahaah to co ona powiedział to gupota i jeszcze to w tamtym programie ogladałem go i wylachałem tego goscia co mowi "Muj kolega wali z axa i jest knightem a ja jestem druidem i wale z ruzczki"haahah to jakis obłęd gratulacje redakcji TVN tego moteriału hahaah
 
stary 29-04-2006, 22:09   #149
Grzello Masterro
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 07 2005
Lokacja: Sandomierz
Wiek: 32

Posty: 95
Stan: Na emeryturze
Świat: Harmonia
Grzello Masterro ma numer GG 2919609
Domyślny Omg...

Ale porażka ten TVn .. masakra ;/ Jak można być takim specem jak pani psycholog.. każdy Polak który gra w tibie pewnie ją wyśmiał xD Ale specówa.. o masakra !
__________________
Pasztet roX!
Grzello Masterro jest offline  
stary 29-04-2006, 22:16   #150
Aggro
Użytkownik Forum
 
Aggro's Avatar
 
Data dołączenia: 18 12 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 520
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Refugia
Domyślny

oO n00b plz? Hehehehe dużo bym dał żeby to zobaczyć Tibia rządzi, postać w grze nie zostaje po logoucie, a tam zapomnieli powiedzieć że ta psycholożka <lol> ma nierówno pod sufitem Taki wredny, typowy gargamel Brawa dla naczelnego Playboya, dla tego pana z wąsem (hehe)
TVN lubi robić tanie sensacje, to prawda.
Pozdro dla tych panów z wąsami
__________________
Lucifer illuminatio mea!
Aggro jest offline  
stary 29-04-2006, 22:18   #151
Airam Naver
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 07 2005
Wiek: 32

Posty: 35
Airam Naver ma numer GG 8951888
Domyślny

A moja mama mówi że TVN to telewizja szatana! Ale jak narazie widze nawet diabeł im nie pomoże. Takie brednie...

Ostatnio edytowany przez Airam Naver - 29-04-2006 o 22:27.
Airam Naver jest offline  
stary 29-04-2006, 22:31   #152
Platonikus
Użytkownik Forum
 
Platonikus's Avatar
 
Data dołączenia: 09 07 2005
Lokacja: Piła
Wiek: 37

Posty: 81
Stan: Tutor
Imię: Platonikus
Profesja: Elder Druid
Świat: Celesta
Poziom: 83
Poziom mag.: 64
Domyślny

Witajcie maniacy!

Dlaczego odrazu wyzywacie??
Rozumiem podali zle wiadomosci ale to tylko media ....
Jak mozna zauwazyc wypowiedzi wasze wskazuja na jedno. Napewno nie mozna czesci z was porownac do Pani psycholog....
Spokojnie to jest normalne przeciez ... wy tez kiedys byliscie newbie
Gre ta jest wstanie zrozumiec tylko osoba ktora osiagnela pewien poziom ... np 10...

Mnie denerwuja wypowiedzi takie: "Na tibi da sie duzo zarobic"
Przeciez normalny gracz nigdy nie rozstaje sie ze swoja postacia nie gra po to by sprzedac .... Z drugiej strony czy kilka set. zł moze byc rekompensata za 2 lata grania ??

Nalezalo by doksztalcic troche nasz narod...

Jeszcze tak nawiasem mowiac mam tylko obawy przed jednym.
Kazdy gracz zanim zaczol musial zaakceptowac ponizsza licencje:

"This agreement describes the terms on which CipSoft GmbH offers you access to an account for being able to play the online role playing game "Tibia". By creating an account or downloading the client software you accept the terms and conditions below and state that you are of full legal age in your country or have the permission of your parents to play this game.

You agree that the use of the software is at your sole risk. We provide the software, the game, and all other services "as is". We disclaim all warranties or conditions of any kind, expressed, implied or statutory, including without limitation the implied warranties of title, non-infringement, merchantability and fitness for a particular purpose. We do not ensure continuous, error-free, secure or virus-free operation of the software, the game, or your account.

We are not liable for any lost profits or special, incidental or consequential damages arising out of or in connection with the game, including, but not limited to, loss of data, items, accounts, or characters from errors, system downtime, or adjustments of the gameplay.

While you are playing "Tibia", you must abide by some rules ("Tibia Rules") that are stated on this homepage. If you break any of these rules, your account may be removed and all other services terminated immediately."


Przeczytajcie to najwazniejsze zdanie

By creating an account or downloading the client software you accept the terms and conditions below and state that you are of full legal age in your country or have the permission of your parents to play this game.

Czy zanim zaczeliscie grac w przypadku gdy jestescie nie pelno letni <a wiekszosc zwas nie posiada dowodu osobistego>
pytaliscie rodziców? i czy oni pozwolili wam grac w tibie?

Przemyslcie to....

Pozdrowienia
__________________
03.07.2005-01.10.2005 Tutor
01.10.2005-22.10.2006 Senior Tutor
Teraz Emerytura... Senator
Platonikus jest offline  
stary 29-04-2006, 22:33   #153
Miked
Użytkownik forum
 
Miked's Avatar
 
Data dołączenia: 24 08 2005
Lokacja: Oleszyce

Posty: 8
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Miked ma numer GG 2978935
Domyślny

Troszke te media przesadzają, ale co do tego ma TVN?
Przecież tak wypowiadała się Pani Psycholog, a nie ktoś z TVNu.
Być może niektórzy nie rozumieją tego co media chcą zrobić, otóż:
chcą aby gracze przestali grać w Tibie tzn. wielu dosyć 10-12 latków gra w tą gre i ten program (dzien dobry tvn) oglądają rodzice, którzy mogą zabronić grać.
Miked jest offline  
stary 29-04-2006, 22:33   #154
Raven Kareveira
Użytkownik Forum
 
Raven Kareveira's Avatar
 
Data dołączenia: 03 11 2005
Lokacja: Krakow
Wiek: 34

Posty: 88
Imię: Garen
Profesja: Elite Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 170
Skille: best
Poziom mag.: 8
Domyślny

ale czego wy sie czepiacie oni maja swietnego informatora 10lvl ktory padl na zerku na 11 lvl i nie odrobil mimo ze gral cala noc tak dalej GRATZ PSYCHOLODZY
Raven Kareveira jest offline  
stary 29-04-2006, 22:40   #155
PawieOczko
Użytkownik Forum
 
PawieOczko's Avatar
 
Data dołączenia: 20 11 2005
Lokacja: Wrocław, Polska
Wiek: 31

Posty: 103
Profesja: Rookstayer
Świat: Antica
PawieOczko ma numer GG 3484993 PawieOczko ma login Tlenu pawieoczko@tlen.pl
Domyślny

TVN... Nie, to nie prawda... Moja ulubona stacja schodzi na psy! Wysyłam do nich maila.
__________________

Kiedy z serca płyną słowa,
Uderzają z wielką mocą,
Krążą blisko wśród nas, od tak,
Dając chętnym szczere złoto,
I dlatego lubię mówić z tobą,
I dlatego lubię mówić z tobą...
PawieOczko jest offline  
stary 29-04-2006, 22:44   #156
Paloran
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 11 03 2006

Posty: 15
Imię: Panceraks
Profesja: Royal Paladin
Świat: Celesta
Poziom: 65
Domyślny

I to jest dowod na to ze narod polski to narod w jezyku tibijskim noobski. W grze kradne free itemoja itd. kazdy wie a w rl klamia i udaja ze sie na wszystkim znaja -.-
Paloran jest offline  
stary 29-04-2006, 22:48   #157
Manik Wizard
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Według mnie to TVN robi tak,wywęszy jakąś afere i zaczyna robic z tego koniec świata.No bo przeciez jak dotąd nigdy nie było tyle zamiesznia na temat Tibii
 
stary 29-04-2006, 22:52   #158
Inhabitant of Morgana
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tehshiat
A wg. mnie Ty jestes debilnym dzieciakiem neostrady. Do tej pory uwazales ze TVN jest bezbledna stacja? I jeden omylka sprawila ze zmieniles zdanie o 180 stopni? Teraz bedziesz nazywal smieciem cos, co kiedys szanowales, przez jeden blad? Stary, jak chcesz sie wypowiadac w taki sposob to lepiej tego nie rob. Pani psycholog ma sie wybrac do psychologa? To raczej Ty powinienes sie tam udac. Stawiasz Tibie jako cos, co jest najwazniejsze? Tak, jest w tym troche racji, ze nie powinno sie rozmawiac z ludzmi o czyms, o czym niemama zielonego pojecia, ale tym bardziej niepowinno sie dopuszczac 'dzieci neostrady' do komputera i pozwalac im grac w Tibie. Lepiej juz sie niewypowiadaj bo robisz z siebie blazna.

@edit
A co to za opinia 'roflzonkblz'? Moze wytlumaczysz mi o co chodzi?

@down
Poprawnie druid, potocznie drut.

@selverius
dlaczego piszesz tak chaotycznie, bez znakow interpunkcyjnych? Zle sie czyta takie wypowiedzi.
drogi Tehshiat-cie
po pierwsze moja opinia to MOJA opinia a kazdy moze miec wlasna wiec skoro ja okreslam ja jako "roflzonkblz" to znaczy ze cos w tym jest. dla mnie np. to znaczy ze na wiesc o tym programie zlapale zonka a jak chodzi o wypowiedz pani psycholog pokazuje emota z gg <rotfl> (bez literki "t" bo lepiej brzmi). A "blz" to nic innego jak poprostu zal do tego odcinka programu "dzien dobry TVN"

po drugie (z gory sorki wszystkich posiadajacych NEO)...uwazam poprostu ze neostrada to kiepski internet wiec nie nazywaj mnie dzieckiem neostrady (mam chello)

po trzecie ucz sie czytac ze zrozumieniem...ile ty masz lat? jak pisales jakis egzamin (do gim albo na koniec gim) i udalo ci sie dobrze odpowiedziec na jakies pytanie dotyczace tekstu <czytanie ze zrozumieniem> to smiem twierdzic ze zdrowo sciagales nie napisalem ze TVN to bezbledna stacja napisalem ze prawie idealna....a jak wiedza prawie wszyscy "prawie" robi wielka roznice a to ze przestaje ja szanowac z powodu tibi....nie z powodu tibi a jesli tak to tibia jest tylko posrednim czynnikiem poniewaz przestaje szanowac TVN z powodu drugiego bledu. Zrobili jeden reportaz o tym i puscili wypowiedzi (moim zdaniem) lapsow. Nie dali sobie spokoju mimo tego ze na 100% dotarla do nich informacja ze nie pokazali tego co w sumie najwazniejsze. I pokazali drugi reportaz o 99% gorszy od poprzedniego i w 95% to co powiedzieli to kompletna bzdura.

po czwarte ktos na forum mial w podpisie "nie kloc sie z idiota bo znizysz sie do jego poziomu a wtedy on pokona cie doswiadczeniem" czy jakos tak. Dlaczego nazywasz mnie debilem? nerwy puscily?:> czy nieumiesz sie w towarzystwie na publicznym forum zachowac? gratz wychowania

no i w koncu po piate.....forum jest poto zeby sie wypowiadac (zachowujac zasadu kultury moralnej, osobistej itd.) i kazdy na forum ma prawo wyglosic swoje zdanie wiec nawet jak kots gada glupoty to poprostu zwroc uwage temu komus ze gada glupoty lub ze mowi nieprawde a nie ze ty gadasz: "Stary, jak chcesz sie wypowiadac w taki sposob to lepiej tego nie rob.". I pamietaj o kulturze osobistej jak zwracasz komus uwage nawet wtedy jesli glupota tego kogos siega dna. a do psychologa isc niemusze gdyz czuje sie swietnie

Pozdrawiam, Inhabitant of Morgana

EDIT: wiem ze to jest glupie ale co zrobic...a mianowicie czytam forum i widze co chwile to "uwielbiam jesc banay" o co z tym chodzi z gory thx

Ostatnio edytowany przez Inhabitant of Morgana - 29-04-2006 o 23:09.
 
stary 29-04-2006, 22:56   #159
Arathorn
Użytkownik Forum
 
Arathorn's Avatar
 
Data dołączenia: 06 02 2004
Lokacja: WWA

Posty: 479
Stan: Na Emeryturze
Imię: --
Profesja: Elite Knight
Świat: Chimera
Poziom: -
Skille: -
Poziom mag.: -
Domyślny

jak tyle osób napisze skarge do tvnu to zaraz będzie następny program w którym będzie "autorzy tej gry posuneli sie o krok dalej i manipulują dziećmi żeby przysyłały do nas skargi ale my się nie damy i mamy kolejne rewelacyjne informacje o tibii..." xD
Arathorn jest offline  
stary 29-04-2006, 23:03   #160
malypietroo
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 01 2005
Lokacja: Sosnowiec
Wiek: 32

Posty: 75
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Galana
Domyślny

Ależ oczywiście! Za tydzień dowiemy sie że my wszyscy którzy gramy w tiobie jesteśmy chorymi ludźmi i powinno sie nas w więzieniach zamykać. Albo lepiej, zacznijcie nas palić jak Żydów!!! Nie rozumiem nałogowców, którzy już świata nie widzą poza kompem, i których sie żyletką od monitora nie odskrobie, a jak juz to tłuką krzesłem,fakt to jest straszne. I jakoś tzrba z tym walczyć. Tylko że lepiej zapobiegać, a to już rola rodziców.
A ci ludzie którzy oczerniają tibie, robią to po to, by rodzice zabraniali dzieciom grać. To jest sposób, ale zły. Ograniczać a nie zabraniać.

A swoją drogą, ciekwae jaka będzie reakcja CipSoftu, kiedy dotrą do nich te informacje. Ciekawe czy zaskarżą TVN za obraze publiczną...
__________________
'Bo wszystko zaczyna się Szczęściem Początkującego, a kończy Próbą Zdobywcy...'

Paolo Coelho, Alchemik
malypietroo jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 04:20.


Powered by vBulletin 3