PDA

Pokaż pełną wersje : "Album" - Komentarze


Stron : [1] 2 3 4 5 6

Milan ognia
13-03-2006, 17:56
3. Nie tworzymy posta bez zdjęcia! Jeżeli chcesz komuś pogratulować, najlepiej napisz mu to na gadu, bądź e-mailem. Ewentualnie napisz posta w innym dziale, specjalnie do tego przeznaczonym. Po za tym dbaj o ortografię i w miarę możliwości o poprawność stylistyczną.
Właśnie po to powstał ten temat.
Regulamin:
1. Umieszczamy tu TYLKO komentarze do zdjęć, a nie same zdjęcia.
2. Starajmy się zachować poprawność ortograficzną i gramatyczną. Również zwróć uwagę na styl zanim wyślesz posta.
3. Nie używajmy wulgaryzmów (wydaje się to oczywiste, ale lepiej napisać).
4. Jak masz zamiar napisać coś w stylu: "Ale n00by, po ch**a wy na tym rooku siedzice?" lepiej tego nie rób. To samo tyczy się komentarczy: "Ale n00b... masz dopiero xx lvl.", lepiej napisz: "Mogłeś dać ss'a jak wbiłeś wyższy lvl".
5. Określ jakie zdjęcie komentujesz. Ale nie cytuj/wstawiaj linku, ponieważ ma to być przejrzysty temat.
6. Jeżeli zauważysz, że jakieś zdjęcie łamie zasady regulaminu TEGO (http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=68466) tematu zgłoś to tutaj.
7. Jeżeli chcesz zaproponować coś, co tyczy tego bądz TEGO (http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=68466) tematu zrób to tylko i wyłącznie tutaj.
8. Proszę nie traktować tego działu jako nabijarki postów. Rozumiem, że będzie się tu odbywać również dyskusja "lekko" trzymająca się fotek, ale nie przesadzajmy jednak.
9. Odnosi się to do pkt. wyżej. Jeżeli coś nie ma żadnego związku ze zdjęciami (wszelkie sprzeczki, inne poglądy itp.) nie umieszczamu tego tutaj. Lepiej załatwić to na gg/tlen/skype a nawet rl.
10. Jeżeli Twój post ma ograniczyć się do "@All - Gx]" lub czymś w tym stylu - wypad. Komentujemy KONKRETNE zdjęcia.
Do Moderatorów:
O ile to możliwe, prosiłbym Was, gdy przeglądacie temat, abyście usuwali posty, które łamią ogólne zasady forum Tibia.pl, posty które nie są komentarzem albo zawierają zdjęcia, oraz te, które łamią powyższy regulamin.

Milan ognia
13-03-2006, 17:58
Vantage, wielkie GZ za wbicie 40lvl :). Powodzenia w dalszej grze :D

Gobii
13-03-2006, 19:15
Tak ja tez ci gratuluje nabicia 40 lvla Vantage. :)
Milan@
Kiedys go dogonimy. :D:P

Vantage
13-03-2006, 19:31
Dziękuję Wam!! :)

Zaraz zlinkuje ten temat w moim.

PS. Fajnie by było, gdyby te 2 tematy zostały przyklejone (zwłaszcza, że wcześniej już były takie głosy), wyczyściło by to forum Rookgaardowe, a na SSki Rookgaardowe chyba każdy, mimo swojego zdania że Rook jest głupi, lubi zajrzeć. Tylko czasem niech ktoś nie próbuje tego przenieść do działu "zdjęcia".

No cóż, nawet Administrator nie ma takiej władzy jak 1000 użytkowników, więc wszystko w naszych rękach. Jeżeli jest ktoś za przyklejeniem tematu (a raczej tych 2 tematów) niech się wypowie, nalepiej pogrubionym i czerwonym kolorem lub zamilknie na wieki ;) (jakiś moderator na pewno to zauważy i rozmyśli sprawę).

Gobii
13-03-2006, 19:39
Nie ma za co. ;)
Powiem tylko jedno:
:dance: ROOK RULEZ:dance:

Kajt
13-03-2006, 20:00
Wg. mnie dobrze że powstał też te taemat bo unikniemy tym sposobem spamu. Popieram przyklejenie obu tematów. I gz Vantage(i nie tylko).

Milan ognia
13-03-2006, 20:22
Nie no, siara co ja tu kiedyś miałem. :D

Gobii
13-03-2006, 20:24
JESTEM ZA!!!:dance: :dance: :dance: :dance: :dance:

Irek Przeklętej Ziemi
13-03-2006, 20:49
Cześć ziomy, ziomalki i ziomole - "Metafora taka". Chciałbym skomentować fotkę, którą wkleił Milan Ognia. Na tej fotce zamieszczona jest kolekcja tego BARDZO WIELKIEGO CZŁOWIEKA pewnie sporo się namęczył zbierając jabłko po jabłku, banan po bananie, jajko po ... (sorki jest tylko jedno jajko :), oczywiście na wielkanoc pomoge Ci wzbogacić tą kolekcję). Uważam, że mało kto posiada tak wiele rzeczy, które ciężko jest zdobyć na Rooku. Wydał na to pewnie dużo pieniędzy ( rzadko kto sprzedaje mleko - wszyscy wierzą w reklamę "Pij mleko będziesz wielki" ). Proszę wszystkich playerów grających na Antice, aby nie zgapiali od Milana Ognia sposobu na kupno tych cennych rzeczy: rozchodzi mi się o hotkeya"Buy ..." Narka wszystkim pozdro dla tych, którzy wejdą na ten temat i zostaną troszkę dłużej.

Sorki za te błędy ;D

PS: Gratki dla Ciebie Vantage (mimo że Cię nie znam) ale nabicie 40 lvl (na ROOKU znaczy się) to wielke osiągnięcie GZ.

Vantage
14-03-2006, 13:32
75 lvl, cóż mogę powiedzieć? Gratulowałem już wczesniej N razy :) .

Kiedyś znalazłem Twój temat z fotką awansu na lvl 50. Mówiłaś wtedy, że idziesz na emeryturę, czy kończysz grę. I przynajmniej brzmiało to dosyć poważnie.
Zrobiłaś 25 lvli więcej, 25 lvli które jest zdobyć 50 razy ciężej niż 25 lvli od 25 lvla.

Mam wrażenie że traktujesz tą grę podobnie jak ja. Mój tatuś czasem jak jest zmęczony, bierze tetrisa (tak, tak to ta gra co spadają klocki z góry i się je układa), kładzie się na sofie w całym majestacie i szpila. I nie patrzy na to, że 5 lat temu grał w to samo i miał podobne (o ile nie takie same) ustawienie klocków. Podobnie ja podchodzę do Tibii. Kiedy jestem zmęczony, siadam, loguje się i gram. Jeżeli ktoś traktuje tę grę w ten sposób to raczej nigdy to się nikomu nie znudzi (jak każda inna gra, która ma swoją grywalność).

Gobii
14-03-2006, 16:08
Instynkt@
Czy mi sie wydaje czy ty zawsze nabijasz lvl na snaku i w tym samemy miejscu?? :P

Milan ognia
14-03-2006, 16:43
@ Instynkt. ~~G~R~A~T~Z~~ wbicia 75lvl'a. Tak dalej :)
@Vantage. Widzę, że pochodzisz ze Śląska i nie mam tu na myśli tego, że wpisałeś jako miejsce zamieszkania Rybnik tylko język. Niestety nie wszyscy z nas umią mówić po niemiecku (szpilać, szrank...), pochodzą ze Śląska albo mają tam kumpli. Wiem, że może być to ciężkie, ale pisz bez elementów gwary, albo tłumacz je jako ciekawostkę.
PS. Najwięcej playerów z Polski jest prawdopodobnie ze Śląska, z tego co zauważyłem B) B)

Vantage
14-03-2006, 17:48
@UP
Aż tak to widać? :)
Po za tym mam wrażenie, że najwięcej ludzi jest z Mielca.

Instynkt, chyba nie odpowiesz na mojego poprzedniego posta ;/ .

Gobii
14-03-2006, 18:46
Instynkt@
Hehehe:D
Biedny wezyk :P

Vantage
14-03-2006, 22:27
@Instynkt
Skoro traci swój smaczek, to czy straci całkowicie? Nie masz innej, ciekawszej rozrywki niż granie na Rooku? Musisz mieć przecież, bo to jest nie możliwe :) .
Może spróbuj jeździć na basen 2 - 3 razy w tygodniu, zapisz się na jakiś sport, lub spotykaj się ze znajomymi cały czas. Z tego co wiem to kobitki również nie stronią od wptrywania się godzinami w sklepowe (butikowe etc.) wystawy i komentowanie wszystkiego z koleżanką. A może się mylę hęęęęę?
(Wogóle nie patrzę na Ciebie przez pryzmat 75 lvla, tylko taki, że sama powiedziałaś, że nie masz ciakwych zajęć, więc coś kombinuje.)

Pozdrawiam i czekam na czyjoms 50tke na Rookgaardzie =]
Naprawdę mnie zmotywowałaś.

PS.
Po za tym czemu akurat TEN wężyk?
Oryginalnie to wymyśłiłaś dosyć.
I te chowanie sprzętu... mało Ci rookowych legend i bujd? ;)

@Gobi
19 lvl, wszystko jest fajnie, oczywiście gratuluje, tylko nie wystrzel zaś z zcheatowanym zdjęciem :) .

Gobii
14-03-2006, 22:38
Po tym co napisales ze nie moge wystawiac z cheatami zdjecia przemyslalem to i usunolem light hacka zdjecie jest czyste :)
Aha i dzieki za gratulacje. ;)

Dark Alphadron
15-03-2006, 12:20
@up
No i dobrze. Tylko szkoda że go używasz :P
@topic
JESTEM ZA PRZYKLEJENIEM TEMATÓW!

Gobii
15-03-2006, 13:55
UP@
LOL juz go nie uzywam juz.
Po tym co napisales ze nie moge wystawiac z cheatami zdjecia przemyslalem to i usunolem light hacka zdjecie jest czyste
Milan Ognia@
Brawo brawo nic wiecej tylko zyczyc dalszych sukcesow.

Gobii
15-03-2006, 21:20
Prosze o usuniecie tego posta.

Milan ognia
15-03-2006, 21:37
Czy Ty schodzisz kiedyś z forum? xD Zawsze pierwszy/a odpowiadasz na posty.
Aha :p... i edytuj swoje posty, to nie boli, a prosilem aby to nie byla nabijarka postów. Jeżeli Twój wcześniejszy post jest ostatni albo dzielą go od końca 1~2 inne posty zedytuj go:). Chyba, że to inna strona, np. 3 i 4.
Dzięki :D. Tobie też gratuluje:
1. Nabijania lvl'i.
2. Zaprzestania używania Lighthacka xD.

Gobii
15-03-2006, 21:50
UP@
Tak masz racje ja siedze caly czas na forum tylko czasami nie zalogowany i gram se w tibie i od czasu do czasu odswiezam strone.:p
PS: Ok wiec bede edytowac. ;)
PS2: Tez dziekuje za gratulacje. :D

Kajt
15-03-2006, 22:30
Przestałeś uzywać light hacka?? GZ w końcu:P

Dark Alphadron
16-03-2006, 16:18
@Gobi
Nom, sorki, źle zrozumiałem. Gratuluję powrotu do normalności i (skoro ciągle siedzisz na forum) gratuluję również samozaparcia (nie mylić z zatwardzeniem).
@Instynkt
Biedny wężyk... Dlaczego akurat on a nie np. wolf albo jakiś ork? :P Z ciekawości pytam. Poza tym wielkie gratz levela. I jeszcze jedno pytanie: jak widziałem cię koło wasp tower to po wejściu na górę wpadłem na hordę stworów. Twoja robota? :P
@Milan Ognia
Gratz 25 lvla i listy Rookstayerów. Ja tam mogę pomarzyć na razie (Zwłaszcza że co drugi relog mam ip. -.- Cholerny net.).

Milan ognia
18-03-2006, 06:19
@ Instynkt.
GZ jeszcze i z tego co się dowiedziałem po raz ostatni lv'a.
Właśnie skończyłem gadać z Sunrisem... Oskarżył Cię o:
1. Sharing char...
2. Macro do samo expienia.
Powodem jest ilość expa zdobywanego przez Ciebie...
Zresztą nie tylko Ciebie oskarżył... Doczepił się chyba do całej Polski.X(
Niestety ja wiem do czego on jest zdolny, zwłaszcza, że jest Konsulorem...
:( :( :(

Vantage
18-03-2006, 07:39
@UP

Milan, prubujesz zrobić jakąś aferę czy co?

#Co z tego, że Sunrise (stfu) jest counsulerem, moim zdaniem jeżeli Instynkt nie używa macro do jest w 100% bezpieczna i nic, NIC jej nie ruszy, ani nikogo z nas. Natomiast jeżeli jest inaczej...
Szczerze mówiąc byłbym nieco zaskoczony gdyby okazało się, że Instynkt używa cheatów, ale ja wiem (przynajmniej mam nadzieję), że tak nie jest :) .

#Jeżeli chodzi o ilość zdobytego exp - no cóż, może jest w expieniu lepsza od Sunrisa, ten widzi, że jest CHOLERNIE zagrożony, i się trzyma nogami i rękami aby nie spaść? Po za tym ten 100 k (+) exp, co ma Instynkt w podpisie, nie jest robione dziennie, bo to naprawdę byłoby lekko niemożliwe ;) .

#Sunrise z racji swojej pozycji może wiele zdziałać, wkońcu ma niezłą szychę. Może Rookguardian de'Bove postara się o tutora chociaż? :)

#Tak apropos, Instynkt, powiedz szczerze, masz jakiś Criminal Record na koncie?

Vantage
18-03-2006, 09:54
2. 100k dziennie jest mozliwe. Wystarczy ze zrezygnujesz z Prywatnego Zycia i bedziesz spal po 2h na dobe.
ja jednak zostane przy swoim, ludzki organizm śpiąć 2h na dobę nie będzie mógł grać dziennie tyle czasu :) .

Dark Alphadron
18-03-2006, 12:41
@Instynkt
No ja też nie wiem, ale to nie pierwszy raz kiedy w takie coś wpadam. Ze 4 razy tak dedłem... tym razem nie :P. I mam prośbę: Skop Sunrisowi... no, siedzenie, tak żeby się nie pozbierał. To znaczy: pobij go :P
@afera z Sunrisem
Gość się czepia każdego kto może mu zagrozić. A polaków nie cierpi po prostu, nie wiem co mu zrobili. Raz jak się dowiedział że pewien Anticiański Rookstayer jest polakiem to mu zrobił sporego trapa. Jak tamten pytał za co, on mu odpowiedział coś w stylu "i hate pol". Tak słyszałem od kolegi z Antici.

Green Halton
18-03-2006, 19:41
GZ. GZ wszystkim co wbili lvl. A zwłaszcza Instynktowi. Jeżeli to prawda co mówi Milan to szkoda :(

Gobii
19-03-2006, 11:58
orzech aka napalona XD@
Ej czy ty czytales/as regulamin!!??X(
Jak nie to przeczytaj deb**ko bo w tamtym daje sie tylko fotki.X(
Ludzie czytajcie regulamin!!!X(

Vantage
19-03-2006, 16:01
@up też o to samo prosiłem -.-

@Milan, odczytaj wiadomość co Ci na prv napisałem.

Milan ognia
19-03-2006, 16:54
Dziękuję Vantage za propozycję. Z chęcią skorzystam. Reszte ustalimy na gg :).

Dark Alphadron
20-03-2006, 19:42
@up i @2up
A mogę się dowiedzieć na PW co to za propozycja? Jeżeli jest to cokolwiek związanego z tymi dwoma tematami (poza opuszczeniem ich itp.) to wchodzę z góry.
@afera z Sunrisem CD.
Wiem za co nienawidzi Polaków. Mianowicie kilku idiotów kiedyś go strapowało i teraz uważa że każdy Polak trapuje innych itp. Info od kumpla z Anticii (Ksywy nie podam, zabronił mi :/)

Vantage
21-03-2006, 18:36
Ojj... Kajt, uważaj, mi też się kiedyś tak nudziło i zaliczyłem glebę. Wracałem zatruty z Rotworm Hell (specjalnie się zatrułem, i dbałem o to, żeby zostało 1 hp), kolega szedł przede mną i mnie asekurował. Ale już od Hiacyntha szedłem sam, ponieważ w drodzę do miasta nic (nie powinno) się nie respi. Jednak był zlurowany wężyk i najzwyczajniej w świecie mnie zabił :-/ . Miałem wtedy 16 level...

Kajt
21-03-2006, 19:53
Vantage jakbys sie przyjrzal zobaczylbyś że to nie jest moj rookstayer hehe (wystarczy looknonc an mane itp.)To jets depo char z 1 levelem, 0 exp, zero itemów. niebyło co stracic więc sie pobawiłem

Milan ognia
03-04-2006, 18:37
Też się kiedyś tak przejechałem. Szczęście, że na dp charze. No i tylko 300gp poszło bo to było nowy char ^^.

Gobii
04-04-2006, 16:19
Ciufcia@
A gdzie ss??X(

Milan ognia
11-04-2006, 18:18
@Gandi:
Fajne foty, tylko nie skapowałem tej ostatniej =]
@ Twister:
Fajnie, że już nie używasz.
@Ogół:
Tutaj komentarze!!!

twister13
12-04-2006, 10:05
tez sie ciesze :D

ey ludzie wklejajcie foty!!
Ja niedloho dam na 13lv- dzisiaj albo jutro.

twister13
15-04-2006, 09:59
Nie edytuje posta bo temat podupada!!
LUDZIE KOMENTUJCIE FOTY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
omff--.--

Vantage
15-04-2006, 10:21
Są dziesiątki, jeżeli nie setki Rookstayerów (patrząc na rookstat można by powiedzieć, że tysiące). Kiedyś lvl 15 no vocation był nie lada ciekawostką, a teraz na każdej wyspie nowych można spotkać ich wielu.
Tylko dlaczego CipSoft nie widzi potrzeby lekkiego zmodernizowania Rooka?

@Tam ktoś:
Jeżeli chcesz sobie zrobić best hita, spróbuj z łuku :) .

Milan ognia
15-04-2006, 11:43
Ładne ss'y, coraz więcej rookstayerów nam się robi ;)
Jednak chyba nikogo nie zauważyłem z Antici. Przeważnie z Isary. A tyle się mówi, że na Antice tyyyyle Rookstayerów hehe.

Kshaq
15-04-2006, 14:51
Ładne ss'ki... Niedługo wkleje swoje, ale najpierw niech znajde jakis nick do Lycosa, bo chyba poszło już z 100 kombinacji... :D

Milan ognia
15-04-2006, 22:22
Gdybym się ścigał, wbiłbym na Czlo ognia i mam 10lvl'i plus czyli jakieś 200, no może 190k expa więcej.
W Twoim ss'ie jest baaardzo jedna ciekawa rzecz. Zgadnij jaka. Tak, tak Drogie Dzieci, Młodzieży i Dorośli. Acc Maker do Spoko... . Hmm... ciekawe co to może być? A może użytkownik Twister13 mnie ojaśni? A nie... przypominam sobie, widziałem to u mojego kolegi. Tylko jak to się nazywało. Zaraz sobie przypomnę. (Chwila skupienia). Tak, już wiem. To taka rzecz, którą CIP SOFT uznał za nielegalną. OTS to się chyba nazywało. Zaraz sprawdzę w innym dziale. (Moment na sprawdzenie). Tak... OTS zagrożeniem dla Tibii? Ciekawy artykuł, godny polecenia. Ale czy Ciebie to zainteresuje? Wątpie. Czy zrozumiesz ironię i satyrę tej wypowiedzi? Eh... może tak, może nie. Nie mi to osądzać, bo Cię nie znam. Ooo... ależ się rozpisałem. No i to by było na tyle Drogie Dzieci, Młodzieży, Dorośli a... i również OTS'owcy :).

Green Halton
20-04-2006, 19:58
Coraz ładniejsze ss'y. :) GZ.

Milan ognia
20-04-2006, 20:06
Rooslayer... zanim coś napiszesz użyj organu zwanego "mózgiem". Poprostu na starego ss'a (tego 1szego) nakleił drugiego i mu się niechcąco przesunęło lub coś w tym stylu. Gobii nie musi używać ściągniętych mapek ponieważ: jest rookstayerem i nie musi się bać, że go coś zabije; ma PACC'a. Temat podupada =/ Ludzie, komentujcie tutaj, a nie jak Rooslayer musiał w fotkach wypalić (patrz pierwsze zdanie Rooslayer xD, taka podpowiedź na wszelki wypadek).

Kajt
20-04-2006, 20:52
Poprostu na starego ss'a (tego 1szego) nakleił drugiego i mu się niechcąco przesunęło lub coś w tym stylu.
Przynajmniej jeden uzywa muzgu i sie zorientowal. A nie kshaq terz moowil o pobycie ziomka jednoczesnie w 2 miejscach xD

Gobii
20-04-2006, 22:25
Oryginalnie napisane przez Milan ognia
Gobii nie musi używać ściągniętych mapek ponieważ: jest rookstayerem i nie musi się bać, że go coś zabije; ma PACC'a.
Poprawka mialem Pacca.:p

Dark Alphadron
21-04-2006, 20:53
Sorki za brak ssków i komentów, problemik miałem. Niedługo wrzucę kilka esesków. Za jakieś... 10 minut xD.

Kshaq
21-04-2006, 22:58
@Kajt
No właśnie się zastwanawiałem czy mnie dodasz, bo ja raczej nie pisze w tym temacie tylko ss'y oglądam, a ze to była wyjatkowa sytuacja chciałem napisać, że to niemożliwe żebyś miał mc, no bo właśnie ten ziomek z czerwonym hp wpadł mi w oko, a tak zresztą kiedyś tak samo miałem... Jak się to dobrze zrobi to można zrobić coś w rodzaju małej animacji :D

@topic
Ładne ss'y, coraz więcej ludzi zaczyna je wklejać, ja też zaczne tylko zrobie już ostatnią i jedyna postać Rookstayera, którym zaczne grę od początku do końca, bo wcześniej zawsze coś się po drodze z zaplanowanego planu gubiło... :D

Milan ognia
22-04-2006, 17:35
@UP:
Zanim napiszesz posta zastanów się... w każdym temacie można napisać "ble ble jestem głupi"...

Kshaq
22-04-2006, 18:37
@Rooslayer
Wogle co to za nick od tego trzeba zacząć, że trzeba być naprawdę nie pełno sprytnym żeby taki nick sobie wybrać, a pozatym samo to co piszesz potwierdza moją tezę na twój temat, że jesteś no troche inny, no może nie troche... A tak pozatym to ty czytać tez nie umiesz... Dlaczego tworzysz jakieś bezsensowne posty w Albumie Rookgaardu skoro nie wklejasz zdjęcia...
@Do moderatora...
Może będzie jakiś dobry moderator, który nas zrozumie (Rookstayerów) i skasuje posty Rooslayera, który nic mądrego swoimi postami nie pisze i łamie regulamin tematów, które zyskują poparcie wśród użytkownikiów... Jak dla mnie to najlepszym rozwiązaniem jest ban (jeśli można, jeśli ktoś rozumie Rookstayerów) dla Rooslayera...

Gobii
24-04-2006, 23:03
Sry za spam ale chcialem zeby sie doswiezyl temat.
@topic
Czemu nikt nie kommentuje?? ;(

Milan ognia
29-04-2006, 19:26
Blee... Czemu nikt nie komentuje.
Bunny: Myślałem, że ~~RetireD~~ :p.
Inni: GZ fotek / awansów itp. :p
No i komentujcie.

Bunny
30-04-2006, 16:15
Blee... Czemu nikt nie komentuje.
Bunny: Myślałem, że ~~RetireD~~ :p.
Inni: GZ fotek / awansów itp. :p
No i komentujcie.


I nie mylisz się. Stan faktyczny jest taki jak napisałem, więc nie ma się czym martwić.:p

@Instynkt
Zrób 100 to może pogadamy o 50 :P... (wkońcu kobiety pierwszewństwo mają:D)


Nie no raczej nie mam czasu na granie, bo praktyczne loguje się na 5 minut...nudna gra i wyłączam. :) Innym gratuluję aktualnych wyników i zachęcam do dalszych męczarni. Ja natomiast jutro być może edytuję swojego posta w temacie ze zdjęciami. :)

Signed,
Bunny.

Kajt
01-05-2006, 06:11
@rookstayer

TO u was som takie itemy??Czy to bmw to fake??

Yallah
04-05-2006, 12:14
Czy mi sie wydaje ze temat upada? Postaram sie zamieszczac wiecej fotek zeby bylo co komentowac;p A co do posta Instynkt to szykuj szampana=] Tak za 2 miechy moze bedzie=](50lvl).

Vantage
04-05-2006, 13:42
Tak, i to nawet kilka szmpanów, sam się szykuje ;-)

kuba1324
05-05-2006, 12:07
Gratuluje wszystkim osiągnieć.
@Vantage. Ostatnio nieźle "przyexpiłeś", 2 poziomy w kilka dni, Gz
@Do autora tematu: Uważam, iż powinno się wprowadzić ograniczenia na wklejane zdjęcia, gdyż coraz częściej można spotkać screeny z awnasów 5-6 lvl'i. Zdjęcia takie wcale nie ogląda się z zachwytem, a temat liczy już ponad 100 postów. Jeśli tego nie zmienicie, to jeszcze troche i niektórzy zaczną wklejać zdjęcia " drugich poziomów" lub "troli solo".
Za błędy przepraszam.
Na razie.

Vantage
05-05-2006, 13:29
@Up
1. Postaram się o 3 awanse nawet ;)

2. Nie ma sensu edytować regulaminu; było napisane jak wół m.in. żeby nie wklejać zczitowanych zdjęć... a tu bum, co 3 jest zczitowane i tak można prosić w nieskończoność. Nie wiem czy to kogoś obchodzi, ale dla rokerów jest przygotowywana strona ( www.rookgaard.tibiapl.com ), która mam nadzieję, będzie stroną zrzeszającą rokerów oraz skarbnicą wiedzy dla newbie. Myślę, że Milan coś może dopowiedzieć.


Do tych wszystkich co chcą zmieniać jakikolwiek regulamin:
Od narzucania jakichkolwiek regulaminów są na forum odpowiednie "władze". Żaden użytkownik nie może drugiemu użytkownikowi niczego rozkazać, i dobrze.
Po za tym wszystko było przemyślane przy zakładaniu tematu, uwaga cytuje:
4. Jeżeli chcesz zamieścić screenshota, zastanów się, czy inni naprawdę chcą go obejrzeć. Z doświadczenia wiem, że ludzie nie lubią oglądać kolejnego zdjęcia, przedstawiającego awans na poziom 4, czy lootbaga z mino hell.
Czytamy ze zrozumieniem...
Wolna wola. Jeżeli ktoś myśli, że jego awans na lvl 8 jest ciekawy niech to wkleji. Wyrabia opinie sobie, nie mi. A kto powiedział, że musisz oglądać wszystkie sski? Wśród 10 ssków zwykle znajduje się 6, czasem 7 (chyba, ze 10 jak wszystkie moje :P <joke>) ssków, które są warte looknięcia, co więcej, nawet skomentowania.

Yallah
05-05-2006, 13:49
Moim zdaniem powinno sie wprowadzic foty awansow 30+ i jakis eventow itp. a nie zasmiecac byle czym.

Kshaq
05-05-2006, 15:54
Właśnie, bo większość zdjęć jest ciekawa tylko dla tego co je robił natomiast użytkowników forum one po prostu nudzą...
Moim zdaniem trzeba zmienić regulamin i wprowadzić pewne ograniczenie takie jak :
-Level, od którego można wklejać ss'y,
-Awans w skillu, od którego można wklejać ss'y,
-Looty z huntów, powyżej 100gp loota,
-Ciekawa sytuacja... (tego to można rozpisywać i rozpisywać...).

Oczywiście to tylko moja propozycja, bowiem wszytsko zależy od Vantage'a, który może zmienić ten regulamin...

Yallah
07-05-2006, 09:55
Przegladam tak teraz ssy i uwazam ze niektore nawet sa niezle....moim zdaniem najbardziej godnymi zwrocenia uwagi sa ssy Austina i Paladyn on Rook ( tutaj kuba1243). Dla mnie najlepszym jest advencem Paladyna na 23 fist...dla mnie jest to cos prawie niemozliwego gdyz chyba kazdy rookstayer wie jak ciezko na rooku leca skille=] Austin gzzz 48 lvl...=][= nie zapomnialem o winie hehe=]

Kshaq
07-05-2006, 10:30
Gz dla Austina oczywiście, bo już pewnie niedługo 50 poleci :D
Reszta ss'ów oczywiście też bardzo fajna. Gz wszystkim awansów.

kuba1324
07-05-2006, 11:29
Przegladam tak teraz ssy i uwazam ze niektore nawet sa niezle....moim zdaniem najbardziej godnymi zwrocenia uwagi sa ssy Austina i Paladyn on Rook ( tutaj kuba1243). Dla mnie najlepszym jest advencem Paladyna na 23 fist...dla mnie jest to cos prawie niemozliwego gdyz chyba kazdy rookstayer wie jak ciezko na rooku leca skille=] Austin gzzz 48 lvl...=][= nie zapomnialem o winie hehe=]
I tu cie zaskocze. Otóż Na rooku fist fighting rośnie znacznie szybciej od pozostałych skili. Sam się ostatnio zdziwiłem, gdy trenując fist'a zauważylem, że 1 % z 21 skila na 22 trenowałem ok. 2 minut, z 22 na 23 ok. 3 minut, a teraz z 23 na 24 ponad 4 minuty. Pozostaje więc pytanie, dlaczego rosną tak szybko? Przecież na mainie fist fighting rośnie rycerzom tak samo jak "sword" czy "club". Może wkońcu powinno się popracować pare tygodni(normalnego grania ;p) nad tym fistem tak do skila 30, żeby sprawdzić (może obalić) plotke dotyczącą minosa na skale? ;p
Postaram się tego dokonać do końca wakacji i myśle Yallah, że i ty też spróbujesz.
Edit.
@2x down
A więc mit obalony.
Ale fista i tak będę nadal trenował.
Mam prośbe, mógłbyś pokazać mi ten filmik, jak nie na forum, to napisz na PW, proszę.
Powodzenia.

lewyy
07-05-2006, 11:43
no to powiem Ci ze wlasnie "obalam" ten mit moj skil to aktualnie 25 xD

Vantage
07-05-2006, 12:39
@2x UP

Kubuś, mówisz o tym minosie na skale, żeby go chlastnąć z fista?
Chyba nic się nie stanie, zabiłem go fistem 3x, z 1 mam filmik.
Lootem nie był żaden key, jedynie zwykłe przedmioty, wypadające z mino regularnie.
Chyba ten minos na skale jest tylko odwróceniem uwagi od rzeczy, które naprawdę mogą coś wnieść.

lewyy
07-05-2006, 12:51
jaki masz skil fista ze ubiles minosa:>

Yallah
07-05-2006, 13:59
I tu cie zaskocze. Otóż Na rooku fist fighting rośnie znacznie szybciej od pozostałych skili. Sam się ostatnio zdziwiłem, gdy trenując fist'a zauważylem, że 1 % z 21 skila na 22 trenowałem ok. 2 minut, z 22 na 23 ok. 3 minut, a teraz z 23 na 24 ponad 4 minuty. Pozostaje więc pytanie, dlaczego rosną tak szybko? Przecież na mainie fist fighting rośnie rycerzom tak samo jak "sword" czy "club". Może wkońcu powinno się popracować pare tygodni(normalnego grania ;p) nad tym fistem tak do skila 30, żeby sprawdzić (może obalić) plotke dotyczącą minosa na skale? ;p
Postaram się tego dokonać do końca wakacji i myśle Yallah, że i ty też spróbujesz.
Edit.
@2x down
A więc mit obalony.
Ale fista i tak będę nadal trenował.
Mam prośbe, mógłbyś pokazać mi ten filmik, jak nie na forum, to napisz na PW, proszę.
Powodzenia.


Ja tesh jush probowalem zabic go...no moze nie sam ale z pomoca innych...niestety nic nie wypadlo:/

Vantage
07-05-2006, 16:48
jaki masz skil fista ze ubiles minosa:>

19 fist fighting, a cio, trwało ok. 20 - 25 minut.

Yallah
07-05-2006, 18:30
a biles solo czy z kims?

Kshaq
07-05-2006, 18:35
Ale biliście tego Minotaura z fista sami czy normalnie z Katany, Mace, Hatcheta lub czegoś innego?

Yallah
07-05-2006, 18:47
nierozumiem za bardzo tego pytania;p oczywiscie ze z fista.... kazdy nastawial fista i jazda...austin nie wiem jak ty mogles bic 20-25min solo na 19 fiscie jak nas bylo chyba 4 po 18 fist i bilismy go z 30min....albo mialem niezlego farta albo troche przesadziles=][=

Vantage
07-05-2006, 20:04
nierozumiem za bardzo tego pytania;p oczywiscie ze z fista.... kazdy nastawial fista i jazda...austin nie wiem jak ty mogles bic 20-25min solo na 19 fiscie jak nas bylo chyba 4 po 18 fist i bilismy go z 30min....albo mialem niezlego farta albo troche przesadziles=][=

A kto mówi, że lałem sam?
Było nas 3, oczywiscie wszyscy z fista, ja biłem na 3, więc omijałem jego tarczę.

lewyy
07-05-2006, 20:12
ja zamierzam go wysolowac i juz tylko2-3 awanse w fiscie i ide obalic mit :)

Yallah
08-05-2006, 15:33
lewyy to licze na Ciebie i mam nadzieje ze dasz jakies ssy albo filmik z tego eventu;p a tak wogule to prosze jeszcze raz o wprowadzenie jakis ograniczen...na poczatku mnie to lekko denerwowalo ale teraz??? jakis shity dajecie : advency z 8 lvlu czy z 11, skille po 15-20 <=== tego nie powinno sie tolerowac;p a najbardziej mnie dobil ss nie pamietam kogo, ale podpisany spearman solo style...bez sensu przeciez kazdy na rooku solnal speara....echh

Vantage
08-05-2006, 18:05
Byście czytali to co napisałem na temat "regulaminów" kilka postów temu to byście wiedzieli coś więcej. Yallah.

lewyy
08-05-2006, 18:19
spoko zrobie filmik zeby raz na zawsze obalic ten mit:P

Kshaq
09-05-2006, 10:02
Oczywiście jeśli to był mit... Tylko, że hmmmm jeśli nawet ten filmik byłby prawdą to pomyślcie co by się wtedy stało z Rook'iem... Cipy znów musiałyby zmieniać questa, bo byłby za prosty. Przecież wychodząc na Maina i waląc cały czas z fista można go mieć około 25, a co jeśli ktoś jest Rookstayerem. Ja na moim starym Rookstayerze zrobiłem 18 fista w niespotykanie krótkim czasie... I właśnie to mnie zadziwiło... Ale cóż może największy mit lub quest zostanie w końcu obałony, a quest rozwiązany....

seedee
12-05-2006, 09:59
Już nie gram w tę gierke, sprzedałem główną postać... czas sie usamodzielnić i nie tracić czasu na gierki :)

Życze szczęścia w odkrywaniu tajemnic Rooka i dalszych awansów.

@Ps Austin na lighthacku latasz ... tak jak ja latałem - nie ukrywam :P

Żegnaj Tibia.pl.

Dark Alphadron
12-05-2006, 14:27
@up
LOL!
1) Masz dowody że Austin Vantage lata na lighthacku?
2) Gówno nas to obchodzi że w to nie grasz
3) Dzięki za życzenie powodzenia w imieniu Rookstayerów
4) Vide "Nie gram już w pikselki" i "nie warto tracić czasu na gierki". To jedno czy drugie? Poza tym "Pikselki" mają swój klimat, którego maniacy "efektóf", rozpieszczone grafą dzieciaki itp. nie potrafią zrozumieć.
@topic
W sobotę robię wycieczkę dookoła Rooka dla Facc. Screenów się znajdzie sporo...

Vantage
12-05-2006, 16:17
Już nie gram w tę gierke, sprzedałem główną postać... czas sie usamodzielnić i nie tracić czasu na gierki :)

Życze szczęścia w odkrywaniu tajemnic Rooka i dalszych awansów.

@Ps Austin na lighthacku latasz ... tak jak ja latałem - nie ukrywam :P

Żegnaj Tibia.pl.

Musiałbyś widzieć jakiekolwiek moje zdjęcie z lighthackiem, a takiego na pewno nie zobaczysz, żeby stwierdzić tego hacka~~

seedee
13-05-2006, 08:42
To zdjęcie z Gmami jakie już zdarzyłeś usunąć... :D
Zastanawiam się, gdzie w tym wstyd? Skoro 90% Tibijczyków na LH zapieprza :D

Pozatym to tego 15-letniego dzieciaka... chłopczyku, skończ z takimi gadkami, miałem wyekszy level od wszystkich Twoich charów zsumowanych w całość, więc nie oburzaj się tak...

Vantage
13-05-2006, 09:11
Zdjcie z HMem robione w 1 poziomie mino hell, co znaczy, że jest tam dosyć widno + pomyśl ile ludzi dookoła z torchami lub bez, w każdym razie było widno~~ Myślę, że gdybym dał Ciemne tło pod obrazkiem nie pomyślałbyś, że to lighthack, ot rozjaśniło Ci trochę ;). Każdy ss, który wychodzi z pod mojej ręki jest dosyć dokładnie przygotowywany. NA LH nie mogę sobie NAWET pozwolić.
Taaaak zdążyłem usunąć, whuuuu jakie szczęście, jeszzce ktoś by zobaczył... Wydaje mi się, że jeżeli ktoś daje fotę na forum, a używa światło z jakiegoś programu, to zależy mu, aby nie było tego na ssku widać, prawda? No chyba, że komuś nie zależy...
Po za tym ten gm... Jak sądzisz, robiłbym cokolwiek z oszukańczymi programami przy GMie?
"Anty chore mity system", od dziś proponuje, aby każdy kto chce wrzucić swoją fotę dawał pełny zrzut ektanu, łącznie z paskiem zadań, najlepiej również pokazanymi skillami i EQ.

PS. Co to za gre znalazłeś? :>

Dark Alphadron
13-05-2006, 09:39
@up
Pewnie World of Lagcraft. (WoW) Co do zdjęć to ja takie robię cały czas.
@seedee
Dlaczego ludzie o wieku 17+ są takimi idiotami? To nieważne że masz chary które mają level "wyekszy" od moich. Poza tym skąd wiesz skoro mam poukrywane wszystkie chary? (a mam ich ponad 10, co prawda większość ~~ReTiReD~~ ale mam) Poza tym nie liczy się wiek czy siła tylko INTELIGENCJA! A sądząc po poziomie poprzednich postów, niepotrafieniu odróżnić światła torcha od lighthacka oraz ortografii sądzę, że twoja inteligencja nie dorasta mojej nawet do odcisków na stopie. Poza tym jeżeli nie umiesz obalić moich argumentów to nie wyskakuj mi tu z takimi tekstami.

lewyy
13-05-2006, 10:54
Powoli wkurza mnie ciagle skilowanie aby obalic "mit" ale obiecuje ze juz niedlugo bedzie film zeby raz na zawsze zamknac te sprawe ze spikiem:)
@up
juz sie tak nie bulwersuj :D

Vantage
13-05-2006, 10:59
~@Up
Ten mit dawno został obalony, ale skilluj, moze wniesiesz coś nowego.
Po za tym jeszcze powstanie wiele mitów, i będą powstawać do czasu, aż ktoś "się schyli i zobaczy to, co ma pod nogami". Knightmare sam mówił, że ludzie szukają za daleko, za daleko...

seedee
13-05-2006, 13:04
Słuchaj gnojku... co do inteligencji, nie wiem czy zauwazyłeś, bo pewnie nie spojrzałeś na tego screena było piękne światło, nie zółte z torcha, tylko piękne białe światełko jak na tym, które ja wstawilem... nie neguje używania LH... ułatwia życie, tamte światełko było bez efektów świetlnych, aż dziw że boisz się przyznać, przecież ssy, filmy itd, wszystko do czego TY sie nie przyznasz nie jest brane jako argument cheaterstwa w global Tibii, więc nigdy za to bana nie dostaniesz... chyba, że się przyznasz :D

Co do inteligencji, właśnie pokazałeś jaką dysponujesz...w Twoim kochanym podpisie... ciekawe jakim cudem można być LOLEM :confused: ... LOL = laugh of loud - pewnie nie dysponujesz angielskim więc pozwolę sobie przetłumaczyć = śmiać się głośno... więc powiedz mi kochany szczylu, jak mogę zostać LOLEM :D

Ta gra to MapleGlobal

www.mapleglobal.com - stronka działa tylko pod IE, ale jest test z Angielskiego i inne bajery... cheatów nie ma, keyloggery nie działaja, jak chociaż włączysz gre, i bedziesz sie chciał pierwszy raz zalogować, zobaczysz dlaczego :)

Milan ognia
13-05-2006, 16:28
seedee... a regulaminu poczytać to nie łaska?... Komentujemy zdjęcia a nie kłócimy się z innym użytkownikiem. Jakieś problemy? Coś nie styka? PW albo gg etc. Tymi postami pokazałeś swoją inteligencję. Też się ciesze jakich to "mundrych" mamy użytkowników. LoL = Lot of Laugh czyli dużo smiechu. Ktoś potocznie zwany L0Lkiem to osoba która wywołuje dużo albo głośny śmiech. Jest to coś w stylu spolszczenia anglojęzycznego skrótu, więc już wiesz jak zostać Lolem / Lolkiem.
Jeden problem rozwiązany.
Jeżeli sprzedałeś postać, latałeś na LH to się lepiej nie przyznawaj -.-", pomyśl zanim coś napiszesz. Ktoś sprytny <aż mnie kusi> może reportnąć to, nie zważając, że GM może stwierdzić, iż jest to za słaby dowód. Pewnie zaraz zacznie wołać:
seedee yells: Kapuś, kapuś.
Tylko, że jak ktoś kogoś zabije i Ty to zobaczysz to nie pójdziesz na policję bo kapuś będziesz.
Sorka za offtopic, ale nie chcę widzieć tu wiecej kłótni...
Looknijcie na Kshaq'a i maciekpkk. Weźcie z nich przykład. <temat o eq, rarkach etc.>.
~Milan.

Kshaq
13-05-2006, 18:18
Ja troche was rozumiem, że się kłóciliście, ale bez przesady. Ja się kłóciłem z Maciekpkk i dla nas potem to było jakby na fazie. Nasza kłótnia nie była wyzywaniem się nawzajem, lecz śmieszną i dziwną wymianą zdań, ale się pogodziliśmy, bo po co się kłócić...
Milan, ty to chyba będziesz wszytskich na tym forum godził...:D

Kreciu
13-05-2006, 18:26
szkoda sie wywzywac

Milan ognia
13-05-2006, 20:17
Podobało mi się TS moimi oczami <chyba tak :p>,
GZ lvl'i. Fajne te fotki z TS. Vantage'a też.
@Up. Fajnie się posty nabija? No nie?

Kshaq
13-05-2006, 21:49
@up
Bardzo fajnie, a jk przyjemnie :D
@topic
Super fotki, ale wciąż mało.
@Austin
No to kiedy 50 level... :D

@down
Znowu zaczynasz... Weź się uspokój, bo robisz z siebie debila...

seedee
14-05-2006, 09:33
Reportuj do woli :D

Co do potoczyzmów... ty pewnie należysz do tych co biegają w kółko i używają takich:

PL?
Ho za mnom
dasy cosy?//
cop??/
dednolem

jak dla mnie owe potoczyzmy z LOLKIEM na czele są poprostu nuberskie -.-

Milan ognia
15-05-2006, 21:13
Nuberskie to też potoczyzm. A te ho za mnom bo mi sei tak podoba to inna para kaloszy. Lepiej skończmy rozmowy na tym forum bo... nie mam ochoty z Tobą gadać i słuchać Twoich "nuberskich" wypowiedzi.
~Milan.

Gold Raven
18-05-2006, 11:13
@Instynkt
http://forum.tibia.pl/showpost.php?p=809733&postcount=126

.·´¸.·´¨) ¸.·*¨) (¸.·´ (¸.·´ ·´ ¸.·
•°”˜¨¨˜”°•GRATZ•°”˜¨¨˜”°•
. .·´¸.·´¨) ¸.·*¨) (¸.·´ (¸.·´ .·´¸.·


Ten drugi obrazek chyba z test servera ?? ^^

Gold Raven
18-05-2006, 15:13
Myślałem że z test servera :) ^^ ponieważ bug'a/cave rat'a jeszcze na raz nieudało mi się zrobić (z katany ofc) :)

Vantage
18-05-2006, 17:44
@Instynkt

Szkoda, że nie poświęciłaś trochę więcej czasu, żeby pokazać nam jak zabić na strzał minosa z katany ;) .

Yallah
03-06-2006, 10:56
Wielkie GRATZ dla Austina za 53 lvl...czlowieku jak ty to robisz?...nie zebym mial jakies aluzje co do cave botow ale musisz miec jakis sekret na tak szybki exp...=][=

Vantage
03-06-2006, 13:42
@Up
nie miałem lvla od 3ech tygodni :)

Yallah
03-06-2006, 14:24
Serio???=][= hehe no to cofam pytanie;p a tak wogule jak ten czas szybko leci hehe=]

Podraz.
03-06-2006, 16:12
@Instynkt
Gratz hitow
Sprobuj jeszcze wziac waspa na jednego hita z katany, bo do tego wymagany jest tylko skill 24 w swordzie (ma 35 hp)
Your Maximum Melee Damage: 35
Probuj, wierze ze ci sie uda. ;)

Dark Alphadron
06-06-2006, 21:36
Po dłuższej nieobecności - powrót. I aż nie mogę się powstrzymać przed komentem postu seedee...
A więc, proszę nooba:
Słuchaj gnojku
3 lata to nie tak dużo. Gnojkiem nazywaj sobie kolesi w wieku 10-, a nie osoby młodsze od siebie o 3 lata.
co do inteligencji, nie wiem czy zauwazyłeś, bo pewnie nie spojrzałeś na tego screena było piękne światło, nie zółte z torcha, tylko piękne białe światełko jak na tym, które ja wstawilem
Mówiąc o inteligencji miałem na myśli twoje wywyższanie się wiekiem, panie Gnojek. Poza tym składnia twojej pisowni... aż żal patrzeć.
... nie neguje używania LH...
TY nie negujesz, bo TY używasz. MI chodziło o to czy AUSTIN VANTAGE używa. Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Czyli 1 klasa panie Gnojek...
ułatwia życie, tamte światełko było bez efektów świetlnych, aż dziw że boisz się przyznać,
Niby do czego? Jak mam się przyznać do używania LH skorogo NIE używam? (tu z kolei, panie Gnojek, kłania się myślenie, umiejętność nabyta bodajże w chwili urodzenia, rozwinięta w wieku ok. 5 lat na tyle żeby to zrozumieć.)
przecież ssy, filmy itd, wszystko do czego TY sie nie przyznasz nie jest brane jako argument cheaterstwa w global Tibii, więc nigdy za to bana nie dostaniesz... chyba, że się przyznasz :D
Tu żeś wyleciał. Dobrze wiem że CipSoft tego nie czyta. Bo niby po co skoro i tak nie rozumieją co tu pisze? Chyba że wejdzie Xadam i pobanuje tych kolesi. Ale to już totalnie rozwala twoją tezę. Bo jednak MOŻNA dostać bana. Co pan na to, panie Gnojek?
Co do inteligencji, właśnie pokazałeś jaką dysponujesz...w Twoim kochanym podpisie...
Słowami "Kochany podpis" pokazałeś zaawansowanie wiekowe swojego umysłu. Jak można kochać kilka liter i obrazków, panie Gnojek?
ciekawe jakim cudem można być LOLEM :confused:
Po ludzku. LOL to w języku tibijskim ktoś kto kradnie/pekuje/coś tego typu i się śmieje z kolesia któremu to zrobił, panie Gnojek.
... LOL = laugh of loud
Bez cenzury - gówno prawda panie Gnojek.
- pewnie nie dysponujesz angielskim więc pozwolę sobie przetłumaczyć = śmiać się głośno...
Tłumaczenie, panie Gnojek, nie było potrzebne bo:
1) Znam angielski
2) Mam w domu słownik
3) W necie mógłbym znaleźć słownik jeżeli nie miałbym w domu
więc powiedz mi, kochany szczylu, jak mogę zostać LOLEM :D
Definicję już znasz, panie Gnojek... a może panie Szczyl? Poza tym naucz się stawiać przecinki w odpowiednich miejscach, jak na przykład w miejscu w którym widnieje piękny, czerwony przecineczek w powyższym cytacie. Na temat wywyższania się wiekiem już się wypowiadałem.
Ta gra to MapleGlobal

www.mapleglobal.com - stronka działa tylko pod IE, ale jest test z Angielskiego i inne bajery... cheatów nie ma, keyloggery nie działaja, jak chociaż włączysz gre, i bedziesz sie chciał pierwszy raz zalogować, zobaczysz dlaczego :)
Jakie bajery? Może tłumacz wszystkich języków świata na polski? Keylogger, panie Gnojek, działa nie na grę tylko na twój dysk. Jeżeli będziesz na tyle głupi że go jakimś cudem ściągniesz na dysk (w co nie wątpię, wnioskując po twoim poziomie inteligencji) to nieważne jak będzie gra zabezpieczona. I tak zadziała. Cheaterski program każdy może zrobić. Więc jednak mogą być. Może nawet są, kto wie. Ale nie działają, jeśli już. Poza tym, nie "JAK będziesz chciał się zalogować" tylko "JEŚLI będziesz chciał...".

Dark Alphadron
10-06-2006, 16:07
Sorki za double, ale edita nikt by nie zauważył.
Gratz Milan. Za to że ci się chciało grać od nowa. Ale mogłeś na Isarze, byśmy robili Advance razem, a na twoich Screenach mógłbym się pojawić ja, Rookguardian de'Bove (musiałby być to jakiś cud), Gandalf Rzebrak, Serinka on Rook i wielu innych Świetnych Polskich Rookstayerów(TM). Świetnych = nienoobskich, mądrych (przynajmniej odrobinę ;), przynajmniej niektórzy.) itp.

Milan ognia
10-06-2006, 18:29
Że mi się chciało? No ciężko mi było zostawić to wszystko (co i tak w głupi sposób straciłem :( ). Co do Isary. Mówi się, że Antica jest przepełniona... jednak jest to pikuś w porównaniu do Isary. Co do cudów... Oby się nie zdarzały zbyt często...

Guard Termit
18-06-2006, 16:17
gz awansow powodzenia w dalszej grze fajne fotki ;p

Kshaq
19-06-2006, 13:06
Milan, Milan i jeszcze raz Milan. Dobrze teraz expisz. :D No to przez wakacje jaki level wbijasz :D

Gobii
20-06-2006, 20:56
Bijmy brawa dla Milana ktory zucil wszystko i postanowil nabic 22lvl. :P

Kshaq
21-06-2006, 09:45
Gz Vantage. Szkoda troche, że przestajesz grać na Rook'u, ale takie wypalenia szybko przechodzą (mi przeszło po 2 tygodniach i w jednym dniu wbiłem wtedy 3 levele).
Gz Milan... Kupiłeś se pacca to teraz expisz. Dawaj, dawaj jeszcze 3 levele i będziesz na liście.

Gobii
21-06-2006, 11:16
GZ Advance Vantage. Szkoda ze konczysz juz z karjera rookstayera. :(

Vantage
21-06-2006, 11:33
Eeee tam, nie tyle kończę, co będę dużo mniej expił. Z resztą te expienie widać na tle ostatnich tygodni :) .
Za to Wy się weźcie w garść, chcę widzieć więcej 40-stek i 50-tek ;) .

Also bardzo miło widzieć lvl 50 u Rihekela. Gratuluje !!! Czekam na Twoją 60-ątkę.

Mega_RobalXXL
21-06-2006, 12:30
Brawo Vantage.
I tak wytrzymałeś bardzo długo bez znudzenia sie grą na rooku ja po 2-3 tygodniach dostaje zamuł ale teraz znów dostałem weny i będe grał ale teraz mam bana ^^ poczekam i gram dalej.

Vantage trzymaj sie i życze dobrej zabawy w grze na mainie.

Tecunseh
21-06-2006, 14:11
Haba baba?

Milan ognia
23-06-2006, 16:05
GZ Gobii... Dawaj dawaj, dogonisz mnie... tylko nie dedaj 3ci raz. Odrób ten 21 i jedziesz ;)
Vantage: GZ wytrwałości ;)
Ten ziomek od fista: Czekam na 30stkę ;)

Vantage
23-06-2006, 19:24
@Mega_RobalXXL

Nas nie obchodzi to, że Cie shakują czy dostaniesz BANa. Naprawdę nam to wisi z góry na dół.
Natomiast boli nas to, że umieszczasz zdjęcia, nie czytając regulaminu tematu, znajdującego się na 1-szej stronie Albumu Rookgaardu.

Mega_RobalXXL
23-06-2006, 19:28
Czytałem ten regulamin...
...3/4 z nas pewnie uzywa TBI ale w czasie robienia ssa wyłącza to a ja w tym czasie nie miałem torcha i nie wyłączyłem TIB...

Gobii
23-06-2006, 19:33
@UP
Mylisz sie przynajmiej w moim przypadku ale watpie zeby tak ktos robil a jak ktos tak robi to wstydzi sie tego co sam robi wiec to troche dziwne.

Milan ognia
23-06-2006, 21:18
@Robal:
Kochany robalku... Nie mów, że 3/4 używa mc/bot/lh/itp bo nie musi to być prawdą... Robiłeś statystyki? Mimo iż mówisz pewnie, wygląda to jak na 100%.

Aha... edit:
I żeby w TBI był keylogger/inny syf. Niech Cię shakują, wyjdą na maina, wyczyszczą Depochary.
Hepi?

Vantage
24-06-2006, 11:12
Robal, wogóle o czym Ty rozmawiasz?
Robisz coś, czego nie powinieneś. Nie dość, że łamiesz zasady tibia.com, to jeszcze i tego forum i tematu.
I jeszcze masz czelność się bronić, czy wmawiać użytkownikom jakieś brednie o tym, że cheatują?

Dark Alphadron
24-06-2006, 14:08
Olejcie go. Kolejny idiota w stylu seedee który wmawia ludziom że cheatują. Go to hell and never come back.

kuba1324
24-06-2006, 19:37
@Milan Ognia
Nie masz co liczyć na moją 30stkę, to jest zbyt trudne. Ja mam jednak nadzieję, że zobaczę twoją w "lvl" i to już niedługo.

PS: Kommentujcie w koncu moje fotki. :(
Gobii, Gratz 22 pzoiomu. ;p
Edit2:
@Vantage, od kiedy używasz bota do expienia?? Na twoim screen'ie z wisniami widać tibia auto...Zrobiłeś to dla żartu? Czy może zapomniałeś wyłączyć?
"Aqua pal" miał jednak racje co do ciebie...
Na razie.

Gobii
25-06-2006, 21:48
@Milan Ognia
Gratz nabicia 23 lvla trzymam za ciebie kciuki zebys doszedl do 50 ;).
@Kuba1234
Gratz nabicia 27 fista to super skill jak na rooku.:cup:
Nie poddawaj sie dojdz do 30. ;)
Mam prosbe do wszystkich ktorzy wkeljaja zdjecia z photobucket.
Nie robcie tego blagam was bo mi wyskakuje mi jakas glupia tamka i nie widac zdjecia.
Nie wiemczyn kazdy tak ma ale prosze nie robcie tego z gory THX.

Gobii
27-06-2006, 17:46
Sry za podwojny post ;/

Mega_RobalXXL
27-06-2006, 17:58
Vantage OMG ile Wisienek.
Nice zbiory ^^

Milan ognia
28-06-2006, 12:55
@Jarassimus:
Następnym razem użyj takiego czegoś jak 'Clear Window' lub zaspamuj troszeczkę.
Chodzi mi o ostatniego SS'ika. Chyba się domyślasz, co mi się w nim nie podoba.

@Down:
Nie, nie czuję się 'bardziej usatysfakcjonowany'.
@Topic:
Tyczy się to również wszystkich innych Userów. Zakaz przeklinania w Postach & Fotkach.
@Gobi:
GZ wbicia 20 skilla w swordzie :)
@Jarassimus:
Może blokowanie mostku fajnie wygląda ale jest bezsensowne, łamie zasady Tibii (o czym wspomniał Vantage podczas robienia wystawy. Aha, fajnie to wyglądało. Też się kiedyś tak bawiłem. Teraz nie ma czym >.<). Nie każdy ma czas by czekać, aż grupie playerów znudzi się blokowanie mostka. Nie każdy też może przejść samodzielnie tunelem. Ta blokada była słaba. Kilka razy na Antice zablokowano most co skończyło się (na szczęście) rzucaniem itemów pod ludzi na kratce z bramką.
~~ Też Cię pozdrawiam c(=

Jarassimus
28-06-2006, 13:02
Następnym razem użyj takiego czegoś jak 'Clear Window' lub zaspamuj troszeczkę.
Chodzi mi o ostatniego SS'ika. Chyba się domyślasz, co mi się w nim nie podoba.Pewnie przeklinanie. :-P ;-)

No spoko, nie zauważyłem, następnym razem tak zrobię - ale chyba nie jest to powód do opieprzania mnie tutaj, co? Czy może czujesz się przez to bardziej usatysfakcjonowany? :-P

Spoko, nie bierz do głowy. Pozdrawiam Cię. ;-)

Vantage
28-06-2006, 13:10
Ale chyba używanie tych mocnych słów w mocnym tonie nie jest wcale takie złe. Zmusza to jakby odbiorcę do wykonania takiej czy takiej czynności.

Mmmm np. grając w piłkę, możemy powiedzieć koledze: "podaj piłkę". Koleś sobie myśle: "ahh ja to zrobie lepiej" i może nas no ten tego zignorować. Natomiast jak powiemy "Ku*wa podaj piłkę!" w trybie rozkazującym koleś może sobie pomyśleć "Hmm on pewnie ma jakiś pewny plan, muszę mu podać!", chociaż to też zależy od uległości naszego kolegi.

Ehh totalny off topic zrobiłem :) , tylko chciałem jakby podkreślić, że przeklinanie czasem może przynieść wymierne korzyści ;) .

No ale racja, na forum, które oglądają naprawdę młodzi gracze, nie powinny się ukazywać takie teksty.

Jarassimus
28-06-2006, 13:21
No ale racja, na forum, które oglądają naprawdę młodzi gracze, nie powinny się ukazywać takie teksty.Ja naprawdę tego nie zauważyłem, a nie chciałem poprawiać screena, gdy już go zapisałem do JPG-a, bo ten format obrazków pogarsza jakość (dzięki temu pliki są mniejsze :-P) i screen wówczas wyglądałby jak fake czy coś.

Ale następnym razem na takim wyrazie zrobię "pikselozę cenzurującą". ;-)

Tyle tylko, że moderator mógłby bardziej pilnować innych ludzi bardziej łamiących regulamin, niż przyczepiać się o taką pierdółkę do mnie. No, ale przepraszam za zamieszanie.

Milan ognia
28-06-2006, 14:13
@Up:
A gdzie tu widzisz modka?
@Vantage:
Święta racja ;)

@ Down:
>.<
-.-"

Jarassimus
28-06-2006, 15:09
A gdzie tu widzisz modka?No wiesz, ja tam nie wnikam w Wasze towarzystwo wzajemnej adoracji. ;-)

Dobra, nie róbmy offtopika. ;-)

Vantage
28-06-2006, 18:17
No wiesz, ja tam nie wnikam w Wasze towarzystwo wzajemnej adoracji. ;-)

Dobra, nie róbmy offtopika. ;-)

Że co? Dajcie se po kopu w du** i zgoda. Albo załatwcie to rewolwerami. Ale nie tu.

Niech założyciel tematu uaktualni regulamin o wpis, który będzie nakazywał wyłącznie ściłe komentowanie danego zdjęcia, ewentualnie rozmowę o zdjęciach. Przynajmniej unikniemy tematów wzajemnych adoracjach.

Zillek Edonek
29-06-2006, 12:27
@Lewyy
Coś mi się nie chce wierzyć , że masz tyle rarków . Strasznie niechlujny ten Screen, wygląda jak psu z gardła wyjęty i wydaje mi się , że skopiowałeś niektóre z nich.
@Gobii
Gz awansu spora kolekcja :)

Gobii
29-06-2006, 20:25
Gz Advance Milan ale nie ciesz sie za bardzo gonie cie :D:P

Milan ognia
30-06-2006, 13:54
@Gobi:
GZ lvl. Coś czuję, że mnie przegonisz. 2 razy po 2h dziennie mam >.<
I jeszcze coś: Też chcę tak zrobić. Buuu... Czemu nie mam dp charów? Buuu..;( ;( :baby:

Gobii
30-06-2006, 14:45
@Roichard
To jest moj kumpel z rl jeszcze sie go wytrenuje a tam rzy studni to ja stoje moim depo charem i kupuje rarki do kolekcji :P.

Szaryy
30-06-2006, 14:48
Fajna kolekcja gobii ale sie noobow nazlecialo :)
Zaraz ide na katane questa xD

Dark Alphadron
30-06-2006, 14:51
@gobii
Trudno by się było nie domyślić że to ty.
@lewyy
Ten screen to fake. Nawet nie udawaj że serio masz tyle rare. Mam dowody, jeżeli kogoś zaciekawi to podam.

Milan ognia
30-06-2006, 14:54
@Up:
Dawaj, dawaj te dowody xD. Prócz tego, że perfidnie po 22 salmony i krzywo masz coś jeszcze?

Dark Alphadron
03-07-2006, 19:10
@up
Inne perfidne itemy (już nie pamiętam foty :P).
@poof
GZ levela. GOGOGO TO LVL 30!

Milan ognia
03-07-2006, 19:13
@Poof:
GZ ;)
@Dark:
Kręgi w zbożu? Martwe ryby na wodzie? Uwaga... Dark jest kosmitą. Wywołuje zjawiska paranormalne (tak to się pisze?).
Ciekawe jakie jeszcze zagadki bądź mity obalisz. Może ten:
Jeżeli po stworzeniu postaci nic w niej nie zmienimy (najlepiej jak będzie się nazywać 'Skromny') i dojdziemy do m hell będziemy mogli otworzyć drzwi. Kto wie? xD

Poof
03-07-2006, 20:42
@poof
GZ levela. GOGOGO TO LVL 30!


@Poof:
GZ :)


Thx :p
30 niedługo wbija...

Vantage
07-07-2006, 21:38
7. Jeżeli chcesz zaproponować coś, co tyczy tego bądz TEGO (http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=68466) działu zrób to tylko i wyłącznie tutaj.
Instynkt, proszę Cię, abyś kontynułowała w tym miejscu. Dbanie o ortografię jest bardzo ważne, równie ważne jak o stylistykę - są to sprawy zatracane w polskim internecie. Dlatego Twój post jest trafny, jednak prosiłbym o skopiowanie go tutaj, a tamten poddaniu reportowi.
Dzięki takim postom można poprawiać błędy.
Zachęcam każdego, aby nie omijał z zadartym nosem żadnych postów z błędami i je wytykał - ukazywał.

Próbuję, aby w temacie ze zdjęciami było czysto - żeby znajdowały się tam tylko rzeczy, jakie są tam oczekiwane. Truję głowę moderatorom, prosząc o kasowanie kolejnych postów. Wielu tak robi. Dzięki temu jest tam w miarę schludnie.
Nie podobają mi się również linki, jednak o tym nic nie mówię. Rozumiem, że czasem ktoś może nie umieć wklejać zdjęć, może przekroczyć liczbę 10 zdjęć w poście, lub wagę 2 mb. Albo i ma jeszcze inne powody.

Swoją drogą; zdanie nie podobało mi się już dawno, ale nie chciałem go edytować - w tym poście znajduje się również regulamin, dokonywanie zmian w tamtym miejscu wiążę się z ogłoszeniem tego w nowym poście. I podczas ostatniej edycji zapomniałem o tym wspomnieć. Gdy zostanie poprawiony cały post - wtedy zedytuję i poinformuję w odpowiadającym poście.

Ale wracając: proszę o skopiowanie Twojego postu w tamtym temacie do tego i rozwinięcie go.

Edit:
Milan, z białym mi nie do twarzy ;) .

Dark Alphadron
07-07-2006, 23:17
@Poof:
GZ ;)
@Dark:
Kręgi w zbożu? Martwe ryby na wodzie? Uwaga... Dark jest kosmitą. Wywołuje zjawiska paranormalne (tak to się pisze?).
Ciekawe jakie jeszcze zagadki bądź mity obalisz. Może ten:
Jeżeli po stworzeniu postaci nic w niej nie zmienimy (najlepiej jak będzie się nazywać 'Skromny') i dojdziemy do m hell będziemy mogli otworzyć drzwi. Kto wie? xD
Ok. Jutro robię char o ksywie "Humble" (ew. Humble One" lub coś podobnego) i lecimy na M-Hell. O ile nie pieprznie mi system (zanosi się na to już jakiś czas).

Milan ognia
14-07-2006, 15:14
@Instynkt:
GZ advancu i nie mogę się doczekać na sam nie wiem co (coś jak biedronka na oprysk xD).
@Vantage:
Mi raczej też nie. Dalej szukam outfitu.
@Dark:
A gdzie ten char? (choć chyba już robili).
@Offtop:
Hail TWA
http://img134.imageshack.us/img134/5711/twa57bm.jpg < by Kshaq (nie ma to ja Word i paint xD);
http://i41.photobucket.com/albums/e295/milan_ognia/Hail_TWA.png < by Milan ognia (hehe, to ja) ; (nie ma to jak paint, powiększenie x8 i ctrl+g).

Które lepsze?

Dla nie wiedzących o co kaman:
TWA czyli Towarzystwo Wzajemnej Adoracji jest jedyną publicznie niepubliczną grupą na tym forum.

Kshaq
14-07-2006, 15:21
@Rookguardian de'Bove
Gz kolejnego adv. :D

@Milan ognia
No a dla Ciebie również GZ i kondolencje za deda :D


Sorki za oftopa.

Moja lepsze głosujcie na mnie. Pozatym w tym TWA jest zaraz 1,2,3... 6 osób... :D

Ja jeszcze swoje ulepsze... :D To jest wstępna wersja testowa przygotowana na rzecz PawiegoOczka
:D

@EDIT
Wszystkie sygnaturki znajdują się w temacie "TWA - Towarzystwo Wzajemnej Adoracji" Zapraszam.

Milan ognia
15-07-2006, 16:38
Dzięki takim graczom jak Rookguardian de'Bove średnia życia Tibijczyków skraca się (chcesz bym zawału dostał?). Aż chce się powiedzieć: 'Fake'. Jednak nie wiem czemu (hehe) nie powiem. GZ, GZ i jeszcze raz GZ. Ciekawe kiedy ktoś pobije ten skromny 'rekord'.

Vantage
15-07-2006, 16:54
Ostatnio (no może troszkę dawniejsze "ostatnio"), kiedy rozmawiałem z de'Bove'em w trakcie naszej dysputy ni stąd ni z owąd spytałem się, o ile wzrosła Twoja ilość gotówy... powiedziała: "troszkę (jakaś buśka)".

Treaz widzę, co to za troszkę ;)

Kshaq
15-07-2006, 18:17
Milan miał racje.
Ja jestem zahipnotyzowany patrząc na kolekcje Rookguardian de'Bove. GZ, GZ i jeszcze raz GZ...

Milan hej ho.. :D GZ 25 levelika... :D o.0 A co to, ja jestem na twoim ss'ie. Jak miło :D

Milan ognia
15-07-2006, 18:29
Co jest na ss'ie?
A no mały tekst nawiązujący klimatem do deda i miejsca (nie ma to jak trupek na skale) oraz obecnego stanu jednego tematu (hrhr... ciekawe jakiego).
//EDIT//
Właśnie się kapłem, że jest to mój 200tny post. Łii... (nie mówcie, że nabijam posty bo to umieściłem tak jak to stwierdził przy 100 jeden modek xD).

Gobii
15-07-2006, 23:27
@Instynkt
O Fuck normalnie mnie zamurowalo jak zlukalem ile ty tego masz. ;)
@Milan
Gratz 2 advancu na 25 lvl. :P

PawieOczko
16-07-2006, 18:05
@Instynkt
Gratulacje. Na prawdę zamurowało mnie, kiedy zobaczyłem Twoją kolekcję.

spider-bialystok
16-07-2006, 21:24
Holy shit!8o To sie nazywa kolekcja. Gratz x100:)

Midarth
16-07-2006, 22:39
1 mln gp na rooku... Po prostu mnie zamurowało. Btw. ile kasy byś zaplaciła za ss'a, a ile za pd [nie żebym miał, po prostu ciekawość mnie zżera ;p].

Vantage
16-07-2006, 22:59
Hmm, ja bym nie dał tyle kasy za PD. Skoro ktoś by go miał i chciałby sprzedać, znaczy to, że jednak można go znaleźć w dedzie minoska. Skoro wypadł 1, wypadnie następne 1000. Dał bym co najwyżej 10k.

Natomiast, jeżeli groga znalezienia tego miecza (czy jakiegokolwiek innego - niespotykanego) byłaby inna, taka, że np dostał by go ktoś od God'ów to inna sprawa. Wtedy można by za niego zapłacić całą posiadaną sumę, bo przecież z niczego nie wypada.
Eh taka jest przynajmniej moja opinia i tak bym zrobił.

Wszystko, co zostało znalezione nie jest unikatem.

Kshaq
18-07-2006, 22:45
Gobii nareszcie ten 25 nie.. :D
Ciufcia już 26 no nieźle nieźle. :D
Jednym słowem GZ dla wszystkich.

Ciufcia
18-07-2006, 23:00
Instykt

Twoją kolekcję podsumuje tak:
Cud, miód i orzeszki:p
Naprawde wielkie gz za zebranie tyle pc.
Respect.

@Kshaq

Gobii mnie goni:p
Przydało by sie wbić level, ale narazie jade do kuzyna:/.
U niego na kompie się tibia wyłącza to z levelu nici:p

PawieOczko
19-07-2006, 10:20
Gratulacje dla wszystkich "awansowiczów". Życzę wszystkim dalszych sukcesów. Powodzenia!

Zillek Edonek
21-07-2006, 18:53
Świetna kolekcja Milan. Nie musisz mi dziękować nie mam zwyczaju kraść :P

Ciufcia
21-07-2006, 19:28
@Milan
Świetna kolekcja:p

@kuba1324

Nice, nice i jeszcze raz nice.
Gz, respect i wogóle.
Jak Ci się chciało trenić to 28 fista?8o

@Gobii
Ładna kolekcja:P

kuba1324
21-07-2006, 22:12
@up.
Hmm...Może dlatego, że łatwiej sie wyróżnić zdobywając 25+ punkt umiejetności w walce na pięści, niż "expić" do 50 poziomu.
A tak pozatym, to lubię być "inny", zdobywając szybciej np. 21 punkt umiejętnosći w walce dalekodystansowej, niż w zwarciu; osiagać wysokie wyniki w łowieniu, etc.

@Milan i @Gobii
Gratuluję wspaniałej kolekcji, naprawdę jest co podziwiać.
Może niedługo zamieszcze swoją...
Napewno nie będzie ona liczyła aż tyle amuletów,co twoja Milan, ale o coś się postaram ;P.
Na razie.

Ciufcia
21-07-2006, 22:28
@up

Rzeczywiście jesteś trochę "inny", ale w dobrym tego słowa znaczeniu.:p

Dark Alphadron
22-07-2006, 09:58
@up
Z tego co widzę to ty też jesteś "inna", niekoniecznie w dobrym tego słowa znaczeniu. Trapy robisz (BTW. czy mi się wydawało czy ty tam na MC stoisz?), skillujesz fista, piszesz mi negatywne notki ;) i wiele innych. No, ale ja też normalny nie jestem. (wycinam kręgi w zbożu, masowo robię chleb, udaję nooba, blokuję Raty high levelowym Rookstayerom, piszę nazwy własne z Dużych Liter(TM) i wiele innych). Czy w ogóle ktoś jest tutaj normalny? Zgłoś się! ;)
@topic
Ciufcia, fajna sklejka. Milan - sorki że mnie nie było, na basenie siedziałem.

Ciufcia
22-07-2006, 10:46
@Dark Alphadron

Z tego co widzę to ty też jesteś "inna", niekoniecznie w dobrym tego słowa znaczeniu.

Wytłumacz czemu?
Ja nie jestem dziewczyną. Jak robiłem chara to zrobiłem dziewczyne i tak jakoś zostało.

Trapy robisz

Patrz podpis.:p

(BTW. czy mi się wydawało czy ty tam na MC stoisz?)

Wydawało Ci się. Ciuufcia to mój kumpel z rl. Powiedziałem mu żeby zrobił sobie taki nick żeby było śmiesznie.
Jak chcesz to mogę wkleić całe zdjęcie z tego trapa.
Zobaczysz, że nie mam otwartych swóch klientów.:)

skillujesz fista

Co w tym dziwnego?:p

piszesz mi negatywne notki

Pisze co o Tobie myśle.

i wiele innych

Przykłady...

Ciufcia, fajna sklejka.

Dzięki...
Zrobiłem troche na odpiepsz się bo musiałem iść do sklepu:)

Amadam Mocny
22-07-2006, 11:12
@kuba1324

Jaki jest twój hit z fista ? :evul:

PS. GRATZ FOR ALL

Dark Alphadron
22-07-2006, 13:18
Wytłumacz czemu?
Ja nie jestem dziewczyną. Jak robiłem chara to zrobiłem dziewczyne i tak jakoś zostało.

No ale ja o tym nie wiedziałem. :P Czemu? Piszę dalej.
Patrz podpis.
Wiem, wiem, po prostu ja trapów nie uznaję.
Wydawało Ci się. Ciuufcia to mój kumpel z rl. Powiedziałem mu żeby zrobił sobie taki nick żeby było śmiesznie.
Jak chcesz to mogę wkleić całe zdjęcie z tego trapa.
Zobaczysz, że nie mam otwartych swóch klientów.

Ahaa... Jak chcesz to wklej.
Co w tym dziwnego?
Skillowanie na rooku. Nikt "normalny" tego nie robi. :P
Pisze co o Tobie myśle.
Wiem, to był pewny rodzaj humoru. Wiesz chyba jaki?
Przykłady...
Patrz up. Dałem przykłady. Chociaż jak chcesz...
Walenie w szkiele ze spearów (na szkielach się nie opłaca skillować, a atakowanie spearami jest co najmniej dziwne).
Trapowanie w tym miejscu (mało opłacalne, zazwyczaj tam niżej się trapuje).
Trapowanie bez używania boxów itp. (mogą cię przesunąć)
Oto i przykłady. Zapewne jest tego więcej. Kto wie? :P

Ciufcia
22-07-2006, 18:47
Wiem, wiem, po prostu ja trapów nie uznaję.

Ale ja uznaję.

Skillowanie na rooku. Nikt "normalny" tego nie robi.

Niby czemu?

Walenie w szkiele ze spearów (na szkielach się nie opłaca skillować, a atakowanie spearami jest co najmniej dziwne).

Ja na nich nie treniłem tylko szedłem na roty, a one są po drodze:p

Trapowanie w tym miejscu (mało opłacalne, zazwyczaj tam niżej się trapuje).

Mało opłacalne? Zarobiłem 3k, dwa łuki 4 antidote rune, i 3 life fluidy
w 45 minut.

Trapowanie bez używania boxów itp. (mogą cię przesunąć)

Na boxach jest tyle itemów ze ich nie widać, ale one tam są.

Vantage
23-07-2006, 01:08
Wiem, wiem, po prostu ja trapów nie uznaję.
Ale ja uznaję.
A ja bez trapów żyć nie moge.

Up.
Również bardzo lubię tego trapa. Jest naprawdę zabójczy, dla każdego. Nawet dla mnie na full hp, z full obroną, na full respie posadzonym na tej 1 kratce, potrafi wziąść 80 hp w DOSŁOWNIE sekundę. Nikt tego nie przetrzyma. No po prostu nikt, kto siedzi na ruq.

Jednak ma 1 prostą wadę. Kolesia nie można tam wepchać, musi wejść sam. Jednak czasem może być masakra, kiedy koleś się kapnie o co chodzi i wtedy będzie rozrzucał śmieci leżące na boxach/chestach. Wtedy mamy trap z głowy.

Mimo, iż ten trap ma NAJWIEKSZĄ siłę rażenia, wręcz masakryczną, ja preferuje katana room quest i mino hell do trapowania. Wole nie ryzykować wpuszczenia inteligentnego n00ba.

Po za tym przy tym trapie nad mino hell schodzi mi dość dużo lifefluidów zanim go przygotuję, i mimo swojej atomowej potegi jest skrajnie delikatny.

Pozdrawiam TRAPERÓW ;) !!

Hakuoh
23-07-2006, 14:36
Ostatnio jak robiłem postać na Dolerze, byłem na skele przy Katana Quest. I jak wlazłem na roty, 4 były zablokowane przez boxy. Tam też jest całkiem dobry trap. Jeszcze jak ropnie sie 3 skele to już nie ma ratunku. Ale trapy to nie dla mnie. Czasem jak nie chce mi sie expić to coś tam wyhunce ;)
A co do postów, gdzie uznajecie trapy itp to ja powiem tak: nie jestem zwolennikiem ani przeciwnikiem trapów. Mnie to wszystko obojętnie.

Hakuoh
26-07-2006, 02:53
Dlaczego mówie o Wojnie domowej? Już mówie od samego początku.

Z początku po opuszczeniu gildi No Mercy poszukiwałem nad kolejna gildią, ale na Rookgaardzie. Znalazłem 2 - Gravitas lub Guardians of Rook. Rozmawiałem o przyjęciu mnie, ale obaj uznali, że albo coś nie pasuje (Gravitas) albo nie chce sie wchodzić na Tibia.com (GoR) etc. Po jakimś czasie lider GoR-u mnie przyjął, więc wstąpiłem.
To jest gildia składająca sie zaledwie z dosłownie kilku +20lvli. Gravitas zaś to gildia high lvli.
Już wtedy zaczęło sie nieporozumienie. Gravitas zaczynał sie czepiać dlaczego ja jestem w gildi nisko levelowców. I to doprowadziło jak widzieliście na SS'ie do wyzwisk oraz groźb. Dy Charadinha czepia sie, że ja zabrałem jej loota z minosa. Prawda, raz "zaciupałem", ale dałem jej lootbaga wartego 700gp więc myśle, że za dużo sobie pozwala.
Hunted, hunted i hunted. To jest śmieszne, że 13 level straszy mnie takimi osobami na mainie. Co? Cachero sie zrookuje i mnie zabije? Buhahahaha! Nooby nigdy nie przestaną.

@Milan ognia
ConGz i troche ciężko być FACCem i zostać na PACC Area co? ^.^

Vantage
26-07-2006, 09:38
Gratz Nololob, (wolę Cię tak nazywać, pod tym nickiem porzyczałeś mi rzeczy jak chciałem rooka przejść, pamiętasz, Cio? :) ) ale to miałeś deda? :>

Wyzwiska wyzwiskami, grając na Iridii miałem mieć z 1000 x 10 (-15) hunta, najczęściej od Bezoka.
Troche im gałki z oczu wyskakiwały, gdy im mówiłem, że bezoka klatka schodowa, to ta obok mojej.
Najazd naabów na rook nigdy się nie skończy. Pewnie dlatego, że rook jest na pierwszym froncie.

Milan ognia
26-07-2006, 13:06
@Milan ognia
ConGz i troche ciężko być FACCem i zostać na PACC Area co? ^.^
Ależ ja nie jestem FACC xD Tylko w gildii (nie wiem czemu) jestem Non-Premium.

~ Hail Utopia~

Edit: Dzięki xD

Aha, i GZ skilla.

Vantage
26-07-2006, 13:10
@up

Może chodzi o promocję, znaczy, że nie masz promocji?

Hakuoh
26-07-2006, 22:49
Gratz Nololob, (wolę Cię tak nazywać, pod tym nickiem porzyczałeś mi rzeczy jak chciałem rooka przejść, pamiętasz, Cio? :) ) ale to miałeś deda? :>

Dzięki, ja także wolę, aby mówiono na mnie Nololob. Bardziej mi sprzyja ten nick niż "Eldryzif". To musiał być jakiś durny GM, żeby dać mi Name locka, ponieważ mój nick miał bezsensowną kombinacje. Dużo jest bezsensownych nicków, a nie banują. Widocznie GMy nooby są wśród nas także ;)
Tak tak pamiętam nasze pierwsze spotkanie xD. Kilka razy do mnie pisałeś. I jeśli tylko będe online, pisz, pomoge.
A miałem deda. Kick na Mino Hell - 5 mino i 2 wolf. Uszedłby ktoś z życiem?

Milan ognia
27-07-2006, 09:22
@Hakuoh:
GZ adv. Aha, pisze się Michal9000 a nie 900 xD. Dzięki za pozdrowienia ;)

Kshaq
27-07-2006, 15:31
o.0 Hakuoch GZ levela :D Dzięki za pozdrowienia. Też Cię pozdrawiam i resztę użytkowników też...

Hakuoh
27-07-2006, 22:25
@Hakuoh:
Aha, pisze się Michal9000 a nie 900 xD.
Postaram sie zapamiętać ;)

Vantage
28-07-2006, 21:08
Nudne, monotonne, ale przyjemne?

83 lvl, Sunrise ma 98, różnica 15 lvli. Jednak on równiez awansuje. Nie moge sprawdzić, ile zdobywa on doświadczenia na dzień, ponieważ nie widze go na erig.net. Porównanie by się przydało, można by zbadać, kiedy zbliżysz się do niego (i czy wogóle).

Hmm, może Ty tego nie powiesz, ale wiem, że chodzi Ci o to, aby (oprócz dobrej zabawy) być pierwszą na liście rookstats.
Humm, jak odczuwasz, zbliżyłaś się do niego w ostatnich miesiącach, czy raczej on Ci ucieka?

Instynkt
29-07-2006, 08:39
Nigdy nie mowilam/pisalam, ze mam zamiar Go dogonic (a tym bardziej przegonic).

Gdybys sledzil jego kariere Online na http://www.pskonejott.com/ zauwazylbys, ze facet nie widzi swiata poza Tibia i Rookgaardem. Nie mam zamiaru skonczyc tak jak On.

Gram dla przyjemnosci a nie z obowiazku. A to ze przy okazji lvluje (nie stoje w City i GGuje) tzn, ze nie trace czas na pierdoly. Spokojnie sobie expie i jakos idzie wszystko do przodu.

PeZet Dr. =]

kuba1324
29-07-2006, 12:01
@Instynkt.
Zgadzam się z tobą, Nie masz szans z tym "maniakiem".
http://i10.photobucket.com/albums/a147/kuba1324/inne/SunrisevsInstynkt.jpg

A tutaj dla porównania ja i...np. Ausin Vantage.
http://i10.photobucket.com/albums/a147/kuba1324/inne/PaladynonrookvsAustinVantage.jpg
@Vantage.
Hmmm... Czyżby ten screen z wisienkami, gdzie miałeś włączonego bot'a do expienia, nie był niewinnym żartem?
Cztery dni grania: Dwie prawie pełne doby(przez te 2 godziny pewnie spałeś?), i do tego kolejne dwie po 15-18 h
Wciąż trzymam to zdjęcie(z bot'em), tak na wszelki wypadek...
Na razie.

Vantage
29-07-2006, 13:41
Hej, zauważ, że mój czas online ma się NIJAK do ilości zdobytego doświadczenia. A online tyle mozna być, przecież nie co dzień jestem online 24 godzin, czasem mozna byc 21, nie koniecznie cały czas siedzac przed kompem. Za pewne po UPdate, po którym będzie mozna grać 8/24h z expem, dalej będę miał wg. pskonejotta "maniakowe" wyniki. Przypominam, że komputer może robić więcej rzeczy naraz, niż tylko obsługiwac klienta Tibii. Podczas pracy komputera staram się być zawsze online, lubię sobię "pogadać". Ehh czasy z przed 5-7 lat gdy się czatowło za czasów łebka...

Czyżby ten screen z wisienkami, gdzie miałeś włączonego bot'a do expienia, nie był niewinnym żartem?
Jeżeli chodzi o Tibię, to żartuję tylko podczas trapów :) .

Hmm, swoją droga sądzę, że prawie 60 lvli i 3 lata istnienia konta mogły by się obejść bez bana/criminal record/itd na bocie, 24 h online, i te moje sski z gmami? Niby liczniki z takich stron nie są żadnym dowodem, a jednak sprawdzania często się odbywają na tych podstawach.
Strasznie sliski temat, bo jednak trzeba się wytłumaczyć.

Milan ognia
29-07-2006, 13:55
@up:
Tak samo ma się do Suna. Czas samego expienia też nie równa się czasowi on-line (no expi się na wolfach jak Sun online xD). Zresztą same liczniki też czasami coś skopią. Mi wyszło, że przez tydzień prawie po 17h grałem a tak na serio po 2-6 grałem.
@Instynkt: GZ.

Hakuoh
30-07-2006, 23:11
@- Prodigy -
Mówiłem że to nadrobisz? ;) ConGz lvla.

Kshaq
30-07-2006, 23:30
Pell Gz level'a szkoda, że to juz kolejny Rookstayer z retiredem (ja jestem jednym z nich, ale jak ja mam 15 level to nie ma się czym chwilić, wracam do gry po update).

No i całej reszcie też składam Gratulacje, tylko że nie będe was wymieniał po kolei, bo dużo by sie tego uzbierało... :D

Gobii
30-07-2006, 23:35
GZ for all advance.
@-Prodigy-
Ja też retired witam w spółce :D
@Vantage
Widze że założyłes viking helmet ja też miałem taki zamiar bo nowy jest zajefajny ale uznałem że wole cap.;)
PS: Gz advance :)
@Dark Alphadron
Boże kolejny zaczyna o kogo tym razem chodzi może o mnie albo o Milana?? -.-

- Prodigy -
03-08-2006, 11:04
Gratuluje wszystkim osiągnieć - i tych w expie i tych w zbieraniu nowych itemów.

Tylko błagam ! Nie zakładajcie tematów, bo znaleźliście nowy item/potwór ma nowy wygląd/znaleźliście jakąś notatkę. Od tego jest temat "Album Rookgaardu" i choćbyście zobaczyli Elvisa trapującego Matkę Teresę na Mino Hell, to zdjęcia mają być tylko tam !

Milan ognia
03-08-2006, 12:19
@Gobii:
Nie, mu chodzi o coraz większy bałagan.
@Topic:
Tia... Wszystkim życzę dedów, byście to wszystko potracili i żeby po odrobieniu wam jeszcze cofkę zrobili - no co? Trzeba być oryginalnym xD
A tak seryjnie: Gratuluję (i taka wydeptana formułka). I tak jak powiedział Prdigy: Zdjęcia tam - komentarze tu.

Kshaq
03-08-2006, 18:11
Tak jak Milan cos powie to normalnie rozsadza ze śmiechu :D

Gz wszystkim, ale największe gratulacje należą się Austinowi :D W końcu nie codziennie widzi się taki level na Rook'u :D Gogogogo 60!!! :D

Jarassimus
04-08-2006, 00:34
Witam.

A ja bym chciał napisać pozdrowienia dla mojego dobrego kumpla @ Small Macioo, którego zauważyłem na zdjęciu umieszczonym przez @ Sarimesa (na forum @ Bihunek) tutaj (http://forum.tibia.pl/showthread.php?p=920095#post920095). Samego @ Sarimesa zresztą także pozdrawiam. ;-)

Drodzy Koledzy (zwracam się do nich, bo myślę, że tu zajrzą). Obecnie celowo nie włączam nawet Tibii (choć ze wszystkimi wiadomościami, włącznie z update'm jestem na bieżąco), bo jest ku temu kilka powodów. Jednym z nich jest to, że dopiero dziś uporałem się z włamaniem na stronę, jakie niedawno mnie spotkało. Innym jest to, że grając w Tibię nie zajmowałbym się już niczym innym, a mam ostatnio mnóstwo pracy. No, a już jeszcze jednym powodem jest to, że obecnie resztę czasu poświęcam na pisanie nowego programu związanego z Tibią.

http://images1.fotosik.pl/125/6e0ccb6bd6b05e24.gif (www.fotosik.pl)

Czy nie brakuje Wam czegoś w powyższym okienku dialogowym? Pewnie obrazka z podglądem ustawienia outfitu - no właśnie mi też tego brakuje ;-) i chcę to zrobić, a mam z tym pewien problem, bo mam już procedury kolorujące outfit, ale nie mam procedur powiększania obrazka (32×32 piksele to za mało; w grze też jest więcej). Aha, nie patrzcie na te "Head", "Body", "Legs" i "Feet", bo napisy na tych przyciskach będzie można ustawiać sobie w okienku konfiguracji programu (a przecież po update są tu inne napisy).

Tak więc, jak widzicie, nie mam za bardzo czasu na granie w Tibię. Spokojnie: Tibia nie zając - nie ucieknie. ;-)

Przesyłam serdeczne pozdrowienia.

Kshaq
04-08-2006, 01:39
@up
A mogę się zapytać po co właściwie jest ten program, bo z tego co widze to tylko do wybrania sobie odpowiedniego outfitu i później ustawienia sobie go w tibi, ale czy przypadkiem nie od tego jest ta cała konsola w tibi z kolorami, które możemy wybrać...?

@topic
Gobi nieźle sobie to wymyśliłeś. Ale nie wyrobiłem ze śmichu jak zobaczyłem w consoli jak piszesz "Dobij go fast... " :D Gz dla ciebie (1 exp point a by była okrągła sumka)

Jarassimus
04-08-2006, 01:49
A mogę się zapytać po co właściwie jest ten program, bo z tego co widze to tylko do wybrania sobie odpowiedniego outfitu i później ustawienia sobie go w tibi, ale czy przypadkiem nie od tego jest ta cała konsola w tibi z kolorami, które możemy wybrać...?Jasne, że możesz spytać ;-D. Ale nie bardzo mogę jeszcze puścić parę z ust, bo to okienko dialogowe jest tylko malutkim ułameczkiem o wiele większego projektu. Takiego, że z pewnością bedziesz o nim jeszcze czytał na tym forum, a i same wyniki pracy w tym programie także będziesz ogladał na tym forum (tak myślę i taką mam nadzieję ;-). I zapewniam Cię, że wówczas to okienko ustawiania kolorów outfitu postaci będzie tak samo niezbędne w moim programie, jak jest niezbędne w samej grze. ;-)

Nic więcej nie powiem - czekaj cierpliwie. ;-)

Pozdrawiam Cię.

Shan Demon
04-08-2006, 16:54
Hiho.
Big gz dla wszystkich, ale wg. mnie special Gratz należą się Pholtus'owi, za zdobycie addona:). Mi jeszcze brakuje troszke honeycombów. Życze wszystkim powodzenia w wyścigu po addony:)
Pozdro.

Edit
O kurcze, szybcy jesteście. Gratz Arto Saari.

@Down
Rzeczywiście, dzięki że mnie kulturalnie poprawiłeś, pozdro.

Radzioo
04-08-2006, 22:59
Nie Tecunseh (Rihekel) go zdobył tylko Pholtus :P

Dark Alphadron
05-08-2006, 08:23
I teraz zacznie się plaga zdjęć pod tytułem "First addon on xantera", "First Bear Paws Addon on Astera", "First BackPack Addon on Harmonia" itp. Ech...
@Jarassimus
Ciekawe co to będzie... Mam nadzieję że legalne i pomocne. Powodzenia.
@Gobii
Jak powiedzial Milan - i tak jest tu dość gówna, ja już nie chce go produkować dokarmiając trolle. Przy okazji - szybko go dobił? ;P

Jarassimus
05-08-2006, 09:57
Ciekawe co to będzie... Mam nadzieję że legalne i pomocne. Powodzenia.Od razu powiem, że nie będzie to żaden bot czy choćby jakiekolwiek usprawnienie do klienta. Prawdę mówiąc nie rozpracowałem jeszcze w ogóle klienta Tibii ani samego protokołu, żeby umieć takie coś napisać. Będzie to aplikacja niezwiązana z samą grą w sensie on-line, ale rzecz, która pewnie przyda się niektórym osobom.

Tyle tylko mogę o tym powiedzieć. ;-)

PawieOczko
05-08-2006, 11:05
Witam Wszystkich!

@Jarassimus
No ciekawe, ciekawe... Godny podziwu pomysł. Gratuluję. Rzozumiem, że link do dzieła podasz na forum?

Gratuluję Wam wszystkich awansów i życze kolejnych.

Pozdrawiam!

Zillek Edonek
05-08-2006, 11:48
Tak, gratulacje wszystkim i mam proźbę do jednego z premium, czy możecie podać przedmioty potrzebne do wszytskich 3 addonów? Oczywiście nie zapomnijcie o QS...

Jarassimus
05-08-2006, 11:53
No ciekawe, ciekawe... Godny podziwu pomysł. Gratuluję. Rzozumiem, że link do dzieła podasz na forum?Hmmm... a dla mnie wcale nie jest to takie pewne, że zamieszczę, bo nie chce mi się pisać posta, a potem dyskutować z ewentualnymi użytkownikami wiedząc, że mój temat zostanie usunięty.

Tak jak to się stało z innym moim wątkiem. Nie wiem, czy nie spodobał się moderatorom mój TibiaCalc, a może po prostu ja coś nie tak napisałem - najlepszym sposobem było po prostu usunąć wątek bez podania przyczyny. Po co zaś odpowiadać na pytanie użytkownika (http://forum.tibia.pl/showthread.php?p=899730#post899730), co się stało z wątkiem, skoro ma się go (tego użytkownika, jak i wątek) w d... :-/

Kurna, "moderator ma zawsze rację" - taaa... jasne. :-/

Ale pewnie program zamieszczę na jakiejś swojej stronie, a w podpisie tylko dam link. Tylko, że już mi znaków na to w podpisie nie styka. Echhh...

Żebym to ja jeszcze zarabiał na tym programie, to by można było powiedzieć, że spamuję. No, ale ja przecież tylko chciałem dać narzędzie, które zrobiłem sam dla siebie, także innym ludziom, którym mogłoby się też ono przydać. To też jest spam? Dziwne to forum - no, ale już pisałem tu o tym nieraz.

Sam już nie wiem. OK, najpierw jednak trzeba program zrobić, żeby móc o nim mówić ;-). A tymczasem biedzę się nad skompilowaniem pewnej freeware-owej biblioteki ImageMagick, która jest bardzo potrzebna, bo z niej będę dość często korzystał w programie. No cóż - nie ma lekko ;-). Ale może się uda.

Pozdrawiam Cię.

Kshaq
05-08-2006, 20:56
No to zobaczymy co Jaras znów wykombinował... :D

@PawieOczko
No super ci to wyszło... :D Jednak szkoda tego co się stało...

@Dark Alphadron
Dużo ss'ów wklejasz, ale ten mit to mnie rozbawił... :D

@-Prodigy- (nie wiem czy dobrze napisałem :D)
No to kiedy 30 levelik :D

Dark Alphadron
05-08-2006, 21:47
@up
Jeśli mam być szczery, to mnie też. W momencie kiedy to usłyszałem to spadłem z krzesła (dosłownie!) a potem ruszyłem obalać. Co do SSów - taki najazd śmiesznych/ciekawych sytuacji.

kuba1324
06-08-2006, 13:21
@Pell
Gratuluję zdobycia addona, podobnie jak dwóm innym graczom, którzy też je zdobyli...

1. Czy ktoś ma już więcej "bear paws" niż 10?
Ciągle siedze w tej jaskini niedźwiedzi i nic...

2. Moim zdaniem zdobycie addona(plecaka) będzie strzasznie trudne. Chyba nikt nie jest w stanie tego dokonać przed zimowym update...<O ile wogóle jest w stanie tego dokonać>
Chyba że specjalnie dla tej jednej osoby, cała gildia by polowała na minotaury, a w "centrum wsi" ciągle by ktoś składał propozycje kupna...

3. Ile średnio wypada skór mino na jeden bronze amulet? <Pytanie retoryczne:p>

EDIT:
@down:
Może dla ciebie zdobycie 100 skór minotaura jest niczym trudnym, ale uwierz mi, że dla większości rookstayerów to "katorga"...

Skoro wypada 2 razy na 1 bronze amulet, to gdyby od początku mojego grania w tibie<2 lata> wypadałyby, to miałbym dopiero 14 skór ;/ <Bronze amulet mi wypadl 7 razy>

Hakuoh
06-08-2006, 14:24
2. Moim zdaniem zdobycie addona(plecaka) będzie strzasznie trudne. Chyba nikt nie jest w stanie tego dokonać przed zimowym update...<O ile wogóle jest w stanie tego dokonać>
Chyba że specjalnie dla tej jednej osoby, cała gildia by polowała na minotaury, a w "centrum wsi" ciągle by ktoś składał propozycje kupna...

3. Ile średnio wypada skór mino na jeden bronze amulet? <Pytanie retoryczne:p>
2. Bez problemu nawet. Wystarczy wylootować Mino Leather i masz plecak.
3. 2 Mino leather na 1 Bronze amulet.

@Pell
Fajny kapelusz :) Ja potrzebuje jeszcze 23 Honeycombs :/ ale lvl dzisiaj będzie ^^

Rycerski Cinek
06-08-2006, 15:01
do akcesoriu Normy potrzeba 100 skor minotaura a nie jednej marnej skorki :p

Dark Alphadron
06-08-2006, 16:00
@Pell
Uśmiałem sięz naiwności tych kolesi. Ja bym się tak nie dał. (tak serio to niezłe jaja)
@2up
Ja nie jestem taki pewny. Mino leather już 1 mam, a bronze amuletów zero.

Vantage
06-08-2006, 17:22
@Prodigy
Muheuahuha, nie wiedziałęm, że tak wyglądają szlaki baronów narkotykowych :) .
PS. Z czapą Ci do twarzy, kiedy rękawiczki od Toma? :>

- Prodigy -
06-08-2006, 17:30
Czapa dla niepoznaki. Rękawiczki od brudnej roboty. Plecak do przenoszenia towaru. Te pozornie niepozorne z pozoru addony znacznie ułatwiają pracę dealerów, lecz to za mało, żeby mnie zmylić. Sprawcy zostaną ukarani a materiał dowodowy przekazany prokuraturze. Oracle już czyta akta i niedługo ogłosi wyrok. Ja tym czasem wpadłem na trop Gwałcicieli Beholderów.

Gratuluje innym osiagnięć a sam dziękuje za wszystkie słowa uznania i pozdrawiam!

Tom The Tanner
06-08-2006, 22:16
GZ za rozwiązanie afery narkotykowej! A widzieliście że za ludzi na rooko dostaje się exp? ;>

Hakuoh
07-08-2006, 01:16
GZ za rozwiązanie afery narkotykowej! A widzieliście że za ludzi na rooko dostaje się exp? ;>
Tia jak jesteś na świecie e-PvP.

Co do mojego adva...nie myślcie, że spowolniłem, wręcz przeciwnie. Jak to w reklamie było: Power is back!
@Vatnage
Wiem jak to jest zbierać samotnie. Na Calmie jest to samo a nawet gorzej. Każdy Rookstayer zbiera tylko dla siebie, a jest gildia, gdzie zbierają dla lidera i tylko dla lidera. Tutaj dosłownie wiode samotne chwile...gdyby nie Guardians of Rook czy Legion of Rookgaard grałbym na Mainie a gra na mainie to totalna nuda.

- Prodigy -
07-08-2006, 11:12
@Vatnage
Wiem jak to jest zbierać samotnie. Na Calmie jest to samo a nawet gorzej. Każdy Rookstayer zbiera tylko dla siebie, a jest gildia, gdzie zbierają dla lidera i tylko dla lidera. Tutaj dosłownie wiode samotne chwile...gdyby nie Guardians of Rook czy Legion of Rookgaard grałbym na Mainie a gra na mainie to totalna nuda.


A na Xerenie - młodym, wydawałoby się świecie, gdzie Rookgaard dopiero się kształtuje, najwyższe levele (pomijam mnie, bo sam siebie nie chcę oceniać) to wspaniali ludzie, czasami zaskakuje mnie ich honorowość. Nawet, gdy swojego czasu grałem na Securze (Pell Darith), nie spotkałem takiej ekipy. Tak więc, jeśli ktróremuś z Was, odejdzie ochota na grę, na własnym serverze - zapraszam na Xerene ;) (oczywiście, jeśli nie należysz do gatunku "friitanzplx")

Mega_RobalXXL
07-08-2006, 18:47
GZ Gobii duzo tego masz =D.
Potem moze ja dam fotke z moimi zbiorami =D.

Pozdro For All.

- Prodigy -
07-08-2006, 20:04
No, no... widzę, że czapy ostatnio w modzie ;) GZ Austin !

Zillek Edonek
07-08-2006, 20:46
Gratz kapelusików,lvli i kolekcji... Mega_RobaluXXL w 1 poście było napisane , że screeny mają być ciekawe etc. a twój screen jest zbędny? Kogo obchodzi, że się nudzisz i że masz screena z przypadkowym graczem? Nabijasz posty? Wolałem kiedy byłeś zbanowany .

Tom The Tanner
08-08-2006, 17:36
Tia jak jesteś na świecie e-PvP.

Ekhm... żartowałem, bo wbiłem lvl w tej samej minucie co dedł tamten ziomek. :P



G r a t Z wszystkim i przepraszam za mój screen. A więc bmp to złe rozwiązanie?

- Prodigy -
08-08-2006, 17:41
G r a t Z wszystkim i przepraszam za mój screen. A więc bmp to złe rozwiązanie?


Zależy Ci na jakości ? - .PNG - lecz sporo waży.
Zależy Ci na szybkości ładowania ? - .JPG - lecz jakość ciut gorsza.
zależy Ci na tym i na tym ? - .GIF - lecz napewno nie zapisywany w Paincie. Photoshop jest w tym dobry.

@Topic -

Gratuluje kolejnych awansów ;)

Zillek Edonek
08-08-2006, 23:31
Chyba nie wytrzymam:
1.Max121 w temacie album rookgrandu nie piszemy postów bez zdjęcia! Do tego jest ten temat!
2.Rookstyer'ek to samo co wyżej i jeszcze zdjęcia cytujesz!

Wam obu i innym mądrym piszącym tam posty bez zdjęcia polecam ten temat. (http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=53789)

Lood
11-08-2006, 01:40
Kshaq, wyprzedziłem cie w expie ;d a jak miałeś chyba 14 lvl to ja miałem 1 :p teraz musze dogonić ventage ;d a skoro o nim mowa to gratuluje mu nowego avka tamten był zje... wszyscy mają łapy misia min pawie oczko tylko nie ja. ;(

Zillek Edonek
11-08-2006, 09:46
Tak gratz wszytskim, Druidek nie mieliśmy przypadkiem dawać tu interesujących screenów? Fajny avatar Vantage wygląda na to, że też lubisz Happy Tree Frieds ;)

Kshaq
11-08-2006, 12:41
@Lood
Bo jak ja miałem 14 level to dobiłem 15 i przestałem grać na prawie miesiąc... Teraz znowu expie. A ja tez nie mam żadnej łapy nieźwiedzia tylko jedną łape wolfa i tak znalazłem ją w jakimś lootbagu :D

GZ wszystkich advenców :D

Dark Alphadron
11-08-2006, 13:24
JA też nie mam łapy misia (miałem ale dałem koledze). A te honeycomby itp. zbieram dla Milana.

Zillek Edonek
11-08-2006, 15:39
Tak, gratz wszytkim teraz do osoby,(nie pamietam nicka :P)która ostatni dała zdjęcia...
1. Link? A czemu nie do Imageshacka albo Photobucket?
2. Jak w spisie zasad na 1 stronie albumu napisano, że zdjęcia mają być interesujące...
3. A kogo to obchodzi , że zabijałeś beara albo że piekłeś chlebek?
@Lood
Tak, przeprosiłeś za to , że nie masz talentu ale czy trzeba mieć talent , żeby poświęcić 5 minut w paincie? Normalnie chce mi sie żygać jak patrze na tą debilnie posklejaną kolekcję...

Lood
11-08-2006, 15:52
Ja czekam aż ktoś dostanie addona pazurków od toma. :D

Hakuoh
12-08-2006, 07:26
Mam tego Brass helmeta tylko dlatego, że zapomniałem sobie załatwić Legiona jak robiłem addon quest...i tak właśnie musze chodzić teraz z Vikingiem -.-

Dark Alphadron
12-08-2006, 09:56
@up
To ja ci pomogę. Wbijam na Calmerę, robię legion quest i ci dam. :P

Lood
12-08-2006, 18:41
@Xadi
Czy wiesz że: Jak gdzieś zamieszczasz skreen to sie go puźniej nie usuwa?

Xadi
12-08-2006, 18:44
wiem ale musiałem coś poprawić
zaraz będzie...

Ciufcia
12-08-2006, 20:28
@Xadi

Czemu używasz bota?X(

Xadi
12-08-2006, 20:48
tylko przeświujące drzewka ...
to nie bot to tibia.spr

Zillek Edonek
13-08-2006, 13:36
Panie peter cośtam jak się nazywasz pan peter of refugia to mogłeś zostać na refugi bo isara jest juz przepełniona i nie potrzebnie zakładasz rookstayera na isarze prędzej czy póżniej zaliczysz trapa.
I po co wklejasz tu zdjęcia i sie napalasz , że zaiłeś mino? Mieliśmy tam dawać ciekawe zdjęcia...

Peter of Refugia
13-08-2006, 13:56
Ahh ohh bo zachiało mi się rookstayera a najta mi hackneli, a nick zostal po pierwszej postaci. !

Lood
13-08-2006, 14:00
@Lood
Tak, przeprosiłeś za to , że nie masz talentu ale czy trzeba mieć talent , żeby poświęcić 5 minut w paincie? Normalnie chce mi sie żygać jak patrze na tą debilnie posklejaną kolekcję...
To na nią nie patrz, proste?

Zillek Edonek
13-08-2006, 18:06
Nie, nie proste a pozatym czy nie umiecie dać zwykłych zdjęć? Musicie robić innym na złość i dawać coś wielkości pudełka na płyty CD...
@Peter of Refugia
To źle bo najpierw zachciało ci się robić kampanie antyrookstayerową... A twoje zdjęcia są nudne jak flaki z olejem...
@Lood
Tak, dobra rada ale postaraj się chociaż bardziej...

Hakuoh
13-08-2006, 19:27
@ Ciufcia

Pod warunkiem że będziesz się znajdować przynajmniej na 300 miejscu na tibia.com.

Ciufcia
13-08-2006, 19:29
Wiem wiem.B)
Już przeglądałem tibia.com i znajde sie napewno xD

Lood
13-08-2006, 21:25
Tak, trudno nie robić tobie na złość jak widze twoje posty. :|
Pozatym staram się.

Zillek Edonek
13-08-2006, 21:32
Tak, możliwe a pozatym co masz do moich postów? Mała podpowiedż zapisuj screeny w .jpg to będą normalne... Starasz się? To dobrze.
@Down
Niemam pojęcia :P mój screen też był mały zapisałem go póżniej e jpg to nawet poszedł mi na Imageshacku :P

Lood
13-08-2006, 21:47
Twoje posty są przeważnie niemiłe. ;p (to do nich mam)
Czyli moje skreeny są takie małe bo zadużo zajmują?

Milan ognia
14-08-2006, 09:53
@Hakuoh:
Gratki (ale ten tekst jest już denny... A deda już życzyłem xD) ale następnym razem edytuj i napisz tutaj, że dałeś edita.

Tom The Tanner
15-08-2006, 10:30
Chciałem się zapytać czy fake (takie jak moje z powygryzanym albumem) można wklejać do Albumu? Bo często myszy gryzą albumy ze zdjeciami.
A tak na serio to nie chciało mi się tyle czekać na ładowanie. ;) Są w formacie... chyba .GIF to chyba dobrze... bo .jpg wyskakiwał błąd.

G r a t Z! Wszystkim a szczególnie wykopaliskom na plaży.

Alessandro Del Piero
15-08-2006, 22:41
@Kshaq

Mnie kilka razy w ten sposób chcieli zhackować :p. I znam kolesia który sie nabrał na darmowy PACC :D

GZ levela ;)

Kshaq
15-08-2006, 23:43
No widzisz. Moi koledzy dość często wpadają w takie pułapki, bo są naiwni -.-"

Ciufcia
18-08-2006, 16:41
@Gobii

Co twój screnn ma wspólnego z tibią a tymbardziej z Rookgaardem?:confused:

Gobii
18-08-2006, 16:51
@UP
Mi się pomyliło i złą fote wkleiłem. :P
Ale już poprawiłem. :)

Ciufcia
18-08-2006, 16:52
No mam nadzieję.:o

Edit:

A tak nawiązując do tematu.
Rzeczywiście skromna ta kolekcja.

Kshaq
18-08-2006, 17:12
Ja tam znam chara Gobiego, ale ta kolekcja to jest no... Skromana :]

Gobii
18-08-2006, 17:15
Piórka po 10
Jabłka 10 i 5
Banany 4
Wilcze Łapy po 6
Plastry Miodu 4 i 3
22 strzał
7 trujących strzał
6 wisienek
9 marchewek

Zillek Edonek
18-08-2006, 20:42
Panie Yerdek, jeśli uzywasz Photobucket to zapisuj zdjęcia w .jpg a teraz inna sprawa... Czy wiesz , że używanie lighthacka jest nielegalne? Nie legalne w tibi oraz napisane jest w regulaminie tego tematu , że nie uzywamy botów... Więc wyjdź i nie wracaj. I po co ci ten LightHack? przecię juz jest w klijencie i wszytsko widać...

Yedrek Yaracz
18-08-2006, 23:00
nie widziałem ze niewolno sorry juz biebende... a ten klijentoski lh to lipny... juz bedzie bez bota

Vantage
18-08-2006, 23:07
Skoro nie wiesz, że nie wolno mieć bota na zdjęciu, to znaczu, że nie czytałeś regulaminu.

Ile zrobisz jeszcze zdjęć, które będą go łamały? ~~ Przeczytaj regulamin, zrób to dla siebie.

Że bota nei ma na ssku... To nie o to chodzi. Chodzi o to, żeby nie było go w Twoim tibijskim świecie. I to również dla Ciebie.

Btw, fajnie, że rookerów jest coraz więcej ;)

Zillek Edonek
19-08-2006, 11:21
@Up
Fajnie , że więcej rookstayerów? Ja bym się z tym nie zgodził na Isarze jest ich ponad 100 Dlatego nie ma gdzie expić... A na innych światach mają ich mniej bo na Isarze jest Pani rookgrandu i chcą ją naśladować... Szkoda , że tylko na Isarze :/

Milan ognia
19-08-2006, 12:10
@Up
Fajnie , że więcej rookstayerów? Ja bym się z tym nie zgodził na Isarze jest ich ponad 100 Dlatego nie ma gdzie expić... A na innych światach mają ich mniej bo na Isarze jest Pani rookgrandu i chcą ją naśladować... Szkoda , że tylko na Isarze :/

www.rookstat.com

Antica - 319
Secura - 175
Calmera - 162
Nova - 157
Amera - 140
Lunara - 125
Danubia - 121
Isara - 119
Trimera - 119


Edit: GZ ;) (znowu oklepany tekst -.-")

Zillek Edonek
19-08-2006, 12:23
Hehe troszke mnie zatkało ale na Isarze jest ich troche wiecej bo na Rookstat jest tylko od 17 lvl :P. Cofam tamto.

Tom The Tanner
19-08-2006, 12:55
Jak zwykle Pell Miszczu B) B) B) bede tu zaglądał codziennie tyllko dla tych 44 fot które pell nie wkleił. B)