Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Potwory

Notki

Potwory Wszystko o potworach. Jak się zachowują, jakie taktyki, jakie mają słabe punkty. To wszystko znajdziesz tutaj.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 19-08-2004, 19:20   #21
Gremlin
Buuuuu
 
Gremlin's Avatar
 
Data dołączenia: 06 10 2003
Lokacja: Edron

Posty: 1,637
Stan: Niegrający
Imię: Sir Grali
Profesja: Elder Druid
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Domyślny

Najbardziej lubie ludzi co mowia: "Zrob sobie skille 75 albo 80" w woli czyjejs niedoedukowanej palki z 75 na 80 skilla jest okolo 3 tygodni treningu po kilkanascie godzin dziennie, a z jego obecnych skilli do 80 czy cos to wogole mowimy o 1-2 miesiacach treningu (zakladajac normalnego gracza a nie macro 24/7).

Dla rycerza szybki exp:
Smoki - gdzies tak od 55-60 lvl, bardzo szybki exp, UH zwykle sie nie zwraca, potrzeba 5-10BP na 100k expa (ale bawienie sie w jakims kanionie czy cos nie ma sensu, jak cos to Venore/Edron dragons albo jaskinie na nowych terenach).

Guardy - troche za slabe skille, loot bedzie ledwo pokrywal UH, albo i nawet nie.

Cyklopy - w sumie sam exp nawet nawet, loot kijowy, ale UH malo idzie... tylko ze w cyclopolis albo jest od groma luda, albo grupa trzymajaca wladze kaze sobie placic.

Ghoule - Jesli znajdziesz dosc szybki, w miare pusty spawn to i wyjdzie tanio jesli chodzi o UH i jeszcze zarobisz z lootu.

roty/soldy - jeszcze z 5 lvl mozesz na tym pociagnac, pozniej przestanie sie oplacac ze wzgledu na maly exp.

Minosy (rozne) - do miasta minosow jeszcze jestes za slaby, a gdzie indziej maly spawn zeby robic mass exp
Gremlin jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 19-08-2004, 20:24   #22
El Cubanito
Użytkownik Forum
 
El Cubanito's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2004

Posty: 83
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Corey
ile dziennie kasy mozesz poswiecic na uhy, gfb itd. i czy sie Tobie to zwroci
Pozdrawiam
Corey, podejrzewam, że coś około 20 k wszystkiego dając na to uhy, gfb, hmmy.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gremlin
Cyklopy - w sumie sam exp nawet nawet, loot kijowy, ale UH malo idzie...

Ghoule - Jesli znajdziesz dosc szybki, w miare pusty spawn to i wyjdzie tanio jesli chodzi o UH i jeszcze zarobisz z lootu.
I takie propozycje mnie interesują
Mógłbym przeecież iść na Mount Sternum i w wąskim przejściu, spokojnie blokować pojedynczo Cyce ?

pozdrawiam.

El Cubanito

PS : Expię często na Ghoulach w Ghostlandzie. W miarę dobrej i mało ludnej jaskini robię lekko 5 k na godzinę Nie jest to dużo, ale jaskinia nie jest duża, za to często pusta, a na spawn trzeba czekać :/ Robię około 35 k expa dziennie = 7 godzin. Potrzebowałbym trochę dużo czasu, a Tyle to ja go nie mam. Jeśli nie do 60 lvla, to na czym expić do lvla 50 ?
__________________
Na co mi ten podpis ?

Ostatnio edytowany przez El Cubanito - 19-08-2004 o 20:34.
El Cubanito jest offline  
stary 19-08-2004, 22:42   #23
morti
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 08 2004

Posty: 23
Domyślny

hmmmm, dlaczego tylko jedna osoba doradzila poh?
dla mnie jest do dziwne.. gdyz poh jest wg mnie najlepszym expowiskiem na Twoim lvl. szybki exp, malo uhow, nienajgorszy loot. ja tam expilem 27-60 non stop nawet teraz na 77lvl ide tam expic jak kopalnie sa zajete. dopiero pozniej na guardy sie przezucalem jak chcialem kasy troche zarobic.
tak, zblokujesz hero tylko zaloz tarcze a nie gs. zalezy od shootera/ow ile bedzie Ci uhow schodzic.

@Gremlin
hmmm, znacznie wiecej bp uhs by szlo na 100k expa na smokach


morti

Ostatnio edytowany przez morti - 19-08-2004 o 22:44.
morti jest offline  
stary 19-08-2004, 22:45   #24
Duunadan
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 05 2004
Lokacja: Darashia
Wiek: 35

Posty: 15
Duunadan ma numer GG 1546654 Duunadan ma login Tlenu duunadan
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Perdurabo
w edron na prawo od wejscia do jaskini z demon room jest zejscie do podziemi gdzie jest duzo cycow i guardow
Powinno wystarczyc na dlugi czas
Mam wrażenie że mówisz właśnie o cyclopolis.. ...
Moim zdaniem na guardy to ci sie nie oplaca bo za dobre jeszcze jak na te skille. A radze ci expowac na... hmmm po update... pomyslmy...scaraby sa szybko dajne expa tylko ze ja to wale na dyst ale w sumie sa slabe w zwarciu tylko zatruwaja... no nie wiem... cycki by ci siadly w sumie. czyli cyclopolis polecam.
pozdro
Duunadan jest offline  
stary 19-08-2004, 23:06   #25
El Cubanito
Użytkownik Forum
 
El Cubanito's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2004

Posty: 83
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez morti
tak, zblokujesz hero tylko zaloz tarcze a nie gs. zalezy od shootera/ow ile bedzie Ci uhow schodzic.
morti
Dzięki

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez /\/\ienki
czlowieku ja dzis moimk nowym ryckiem zrobilem z 15 na 20 w 6 godzine (60k expa) na ghoulah poszlo mi 0 uhow a mam skile 59/58 i eq: p-set, dwarven oraz k-axe
GRATZ i zgadzam się z Tobą. Ghoule to bardzo expo i kasodajne potworki, a schodzi praktycznie zero uhów.

Ale ja nadal szukam miejsca do expienia.

Pozdrawiam. - El Cubanito
__________________
Na co mi ten podpis ?
El Cubanito jest offline  
stary 20-08-2004, 10:54   #26
Corey
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 07 2004
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 40

Posty: 17
Corey ma numer GG 2708491
Domyślny

Re: Gremlin

Coz, ja doskonale wiem, ile sie treni do skilli 80/80, ale i tak troche przesadzasz. Mi ze skilli 60/60 do 80/80 zajelo miesiac i 10 dni. I nie, nie tranilem codziennie po 12 godzin. Zdarzaly sie dni, ze faktycznie 14 godzin non stop, ale byly inne, kiedy zero lub godzinke. Tak wiec na moj gust demonizujesz ten trening.

Po drugie, skoro chce sie bezstresowo i szybko expic to warto pocierpiec ten miesiac, ewentualnie dwa.

Pozdrawiam
Corey jest offline  
stary 20-08-2004, 20:36   #27
Gremlin
Buuuuu
 
Gremlin's Avatar
 
Data dołączenia: 06 10 2003
Lokacja: Edron

Posty: 1,637
Stan: Niegrający
Imię: Sir Grali
Profesja: Elder Druid
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Domyślny

Cytuj:
hmmm, znacznie wiecej bp uhs by szlo na 100k expa na smokach
Ja sobie zwykle troche HMM pomagalem, moze dlatego troche zawyzylem ilosc exp

Cytuj:
Coz, ja doskonale wiem, ile sie treni do skilli 80/80, ale i tak troche przesadzasz. Mi ze skilli 60/60 do 80/80 zajelo miesiac i 10 dni. I nie, nie tranilem codziennie po 12 godzin.
Napisalem ze do 80 czeka go 1-2 miesiace treningu, a roznica miedzy twoim 60/60 a jego skillami to jest mniej jak dzien treningu.

Wedlug kalkulatora skilli 60->80 to 250h czyli zeby zrobic awans w 30 dni potrzeba trenowac 8h 20 minut dziennie + z doswiadczenia wiem ze te wyniki sa zanizone i to dosyc sporo.
Gremlin jest offline  
stary 21-08-2004, 02:18   #28
Pasorzytek
Użytkownik Forum
 
Pasorzytek's Avatar
 
Data dołączenia: 05 05 2004
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 36

Posty: 278
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Aurea
Poziom: 25
Skille: 75/75
Poziom mag.: 4
Pasorzytek ma numer GG 3955373 Pasorzytek ma login Tlenu pasorzytek@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gremlin
Ja sobie zwykle troche HMM pomagalem, moze dlatego troche zawyzylem ilosc exp

Napisalem ze do 80 czeka go 1-2 miesiace treningu, a roznica miedzy twoim 60/60 a jego skillami to jest mniej jak dzien treningu.

Wedlug kalkulatora skilli 60->80 to 250h czyli zeby zrobic awans w 30 dni potrzeba trenowac 8h 20 minut dziennie + z doswiadczenia wiem ze te wyniki sa zanizone i to dosyc sporo.
jezeli treniujesz dobrze to wchodza idealnie ps pamietaj ze shielding tam jest liczony na 2 potwory atakujace
__________________
Pasorzytek jest offline  
stary 21-08-2004, 06:57   #29
/\/\ienki
Użytkownik Forum
 
/\/\ienki's Avatar
 
Data dołączenia: 03 08 2004
Lokacja: Gdańsk

Posty: 170
Stan: Niegrający
Imię: Paranoik
Profesja: Knight
Gildia: Anima
Świat: Aldora
Poziom: 153
Domyślny

@up
to odwaliles, po temacie raynolda raczej wszyscy ktorzy umieja czytac powinni wiedziec jak trenowac
/\/\ienki jest offline  
stary 21-08-2004, 09:03   #30
keriM The King
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny streszcze troche co inni napisali i dodam pare uwag

Jak na ten lvl to skiel dosc male,ale dobra cos poradzimy

X.miejsce
a)skile i lvl
b)sprzet
c)ogolny opis przeciwnika
d)plusy i minusy

1.Kopalnie dwarfow(poziom 4-ewntualnie 5)
a)jak na te skile(67/64-takie mial tworca tematu) to nie polecam schodzic na 5 poziom bo gdy wyskakuja po 4 guardy tracimy zbyt wielka ilosc uhow na nie.Poziomy 4 wystarczaja-szczegolnie jak sie ma klucze do przesc pomiedzy kopalniami.Jezli takowych nie posiadasz idz do kaz tam masz mniejsza droge pomiedzy kopalniami na 4 poziomie.lvl 35 to i tak duzy jak na nie
b)armor widomo im lepszy tym mniej uhow.Glownie by chodzilo o bron.Do skili 75 ja preferuje Gsa a pozniej juz Brighta i tarcze
c)guard dosc prosty...nie wiem czy to wiele zmienia ale jak go bije na balance z gs-em to lepiej mi wychodzi niz na ful atck(chodzi o strate wlasna hp)
d)plus-eksp i sredni lot(tzn raz mozesz miec super lota,a innym razem malego-zalezy od lucky)

2.Elf camp
a)skile 67/64 wystarcza na na elfy.Polecam od lvl 45
b)tu polecam kupic aola i chodzic z 1-reczan bronia i tracza a w plecaku miec dwureczna...
c)same elfy to nic..glownie chodzi o elfy scouty ktore tam sie znajduja.Dlatego mysle ze dobrze miec 45 lvl i najlepiej BOHY.Wtedy fajnie sie tam ekspuje i nie traci tyle uhow.Otoz wspomnialem o 2 rodzajach broni.!-recznej i traczy uzywam na elfy,elfy scouty.A z 2-reczna schodzimy na smoki.
d)Plus to to ,ze bardzo malo ludzi tam ekspuje i jak ktos ma wiecej gotowki i nie zalezy mu nha tym by przywiezc wiecej nioz 60 tego co wlozyl w uhy to polecam mu to miejsce.Lot jest dosc sredni ..przy dluzszym pobycie nie ma szans na odzyskanie pieniedzy za uhy.Wiec na koszt minusow zalicze pieniadze

3.Cycopolis
A)skile 70+ lvl od 35 spokojnie mozna isc
b)jak zawsze im lepszy tym lepiej.Do 70 skila lepiej 2-reczna bronia..pozniej mozna 1 reczna
c)cyce,guardy,jak zle pjdziemy to zerki lidery,arcanisty.Na 1 wyprawe polecam isc z osoba ktora nam pokaze gdzie chodzic a gdzie nie.Cyce guardy to nie stanowi wiekszego problemu.Ale juz arcanista z liderem i zerkami(szczegolnie po update to nie lada wyzwanie
d)lot jak sie ma troche szczescia to dosc dobry.Moim zdaniem nie jest to dobre miejsce bo duzo ludzi tam biega,a ze przewanie jest tylko 1 droga i to przchodzimy cala kopalnie ogladajac same trupy.Jak jestes sam to super eksp)
 
stary 22-08-2004, 23:00   #31
El Cubanito
Użytkownik Forum
 
El Cubanito's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2004

Posty: 83
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez keriM The King
Jak na ten lvl to skiel dosc male,ale dobra cos poradzimy

X.miejsce
a)skile i lvl
b)sprzet
c)ogolny opis przeciwnika
d)plusy i minusy

1.Kopalnie dwarfow(poziom 4-ewntualnie 5)
a)jak na te skile(67/64-takie mial tworca tematu) to nie polecam schodzic na 5 poziom bo gdy wyskakuja po 4 guardy tracimy zbyt wielka ilosc uhow na nie.Poziomy 4 wystarczaja-szczegolnie jak sie ma klucze do przesc pomiedzy kopalniami.Jezli takowych nie posiadasz idz do kaz tam masz mniejsza droge pomiedzy kopalniami na 4 poziomie.lvl 35 to i tak duzy jak na nie
b)armor widomo im lepszy tym mniej uhow.Glownie by chodzilo o bron.Do skili 75 ja preferuje Gsa a pozniej juz Brighta i tarcze
c)guard dosc prosty...nie wiem czy to wiele zmienia ale jak go bije na balance z gs-em to lepiej mi wychodzi niz na ful atck(chodzi o strate wlasna hp)
d)plus-eksp i sredni lot(tzn raz mozesz miec super lota,a innym razem malego-zalezy od lucky)

2.Elf camp
a)skile 67/64 wystarcza na na elfy.Polecam od lvl 45
b)tu polecam kupic aola i chodzic z 1-reczan bronia i tracza a w plecaku miec dwureczna...
c)same elfy to nic..glownie chodzi o elfy scouty ktore tam sie znajduja.Dlatego mysle ze dobrze miec 45 lvl i najlepiej BOHY.Wtedy fajnie sie tam ekspuje i nie traci tyle uhow.Otoz wspomnialem o 2 rodzajach broni.!-recznej i traczy uzywam na elfy,elfy scouty.A z 2-reczna schodzimy na smoki.
d)Plus to to ,ze bardzo malo ludzi tam ekspuje i jak ktos ma wiecej gotowki i nie zalezy mu nha tym by przywiezc wiecej nioz 60 tego co wlozyl w uhy to polecam mu to miejsce.Lot jest dosc sredni ..przy dluzszym pobycie nie ma szans na odzyskanie pieniedzy za uhy.Wiec na koszt minusow zalicze pieniadze

3.Cycopolis
A)skile 70+ lvl od 35 spokojnie mozna isc
b)jak zawsze im lepszy tym lepiej.Do 70 skila lepiej 2-reczna bronia..pozniej mozna 1 reczna
c)cyce,guardy,jak zle pjdziemy to zerki lidery,arcanisty.Na 1 wyprawe polecam isc z osoba ktora nam pokaze gdzie chodzic a gdzie nie.Cyce guardy to nie stanowi wiekszego problemu.Ale juz arcanista z liderem i zerkami(szczegolnie po update to nie lada wyzwanie
d)lot jak sie ma troche szczescia to dosc dobry.Moim zdaniem nie jest to dobre miejsce bo duzo ludzi tam biega,a ze przewanie jest tylko 1 droga i to przchodzimy cala kopalnie ogladajac same trupy.Jak jestes sam to super eksp)
Nom dobra. Próbujesz mi wmówić, że skille jak na ten lvl - nie najlepsze, ale po pierwsze : wiele osób takie posiada, a po drugie : każdy ma skille takie jakie mieć chce. Dzięki za informację co do GS'a. Wiem, teraz, że powinienem od 75 skilla używać Bright Sworda i tarczy - plus dla Ciebie [reputa].
Dzięki Ci również, za podanie expowisk, ale co powiesz na Dwarfy Soldiery ?

pozdrawiam.

El Cubanito

PS : Skille juz 68/66 - kupilem tez Giant Sworda
__________________
Na co mi ten podpis ?

Ostatnio edytowany przez El Cubanito - 23-08-2004 o 21:46.
El Cubanito jest offline  
stary 24-08-2004, 18:08   #32
El Cubanito
Użytkownik Forum
 
El Cubanito's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2004

Posty: 83
Domyślny

Byłem na guardach. Wziąłem na klatę dwa i best hit z Giant Sworda na skillach 68/66 w Guarda to 142! Zabiłem szybko bez straty uha

pozdro.

PS : Dziękuję za wszelkie odpowiedzi co do moich pytań. Expię na guardach. THX!
__________________
Na co mi ten podpis ?
El Cubanito jest offline  
stary 24-08-2004, 18:52   #33
Dragon Conqueror
Użytkownik forum
 
Dragon Conqueror's Avatar
 
Data dołączenia: 23 08 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 34

Posty: 18
Dragon Conqueror ma numer GG 3801027
Domyślny

Guardy!? Chyba że po jednym i i tak będzie cidużo uhów schodzić z takimi skilami jak ty chodziłem na soldiery czasami na guardy one cie zgniotą. Stanowczo odradzam.
Dragon Conqueror jest offline  
stary 24-08-2004, 20:26   #34
El Cubanito
Użytkownik Forum
 
El Cubanito's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2004

Posty: 83
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dragon Conqueror
Guardy!? Chyba że po jednym i i tak będzie cidużo uhów schodzić z takimi skilami jak ty chodziłem na soldiery czasami na guardy one cie zgniotą. Stanowczo odradzam.
Haha! Coś Ty. Wiem co mówię Nie wiem, ale możliwe, że idzie łatwo po updejcie. Mam zrobić screeny ??

__________________
Na co mi ten podpis ?
El Cubanito jest offline  
stary 24-08-2004, 21:04   #35
Recon
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 04 08 2004

Posty: 5
Domyślny

Ktos poruszyl sprawe PoH'u
Tak mozna tam expic na cycach mino guardach (na lewo od TEMPLE)
Tak samo na mino do Outlaw Camp
W Ankrahmun: Scaraby i Larvy
Darama: Minosy
Cyce kolo Thais
Beholdery w Black Knight Tower
Kopalnie:Soldki i Guardy(te drugie w mniejszych ilosciach)
A jeszcze Ghostland kolo Carlin

Pozdro All


Prosze o maly + do kolekcji
Recon jest offline  
stary 25-08-2004, 20:35   #36
B0|_tO|-|O|_iK
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 08 2004

Posty: 77
Domyślny

na pohu byc moze jest nawet dobry exp ale po updacie gsy biegaja jak po***ane wiec 35lvlem stanowczo odradzam...a mozebys sprobowal w hellgate na ds arena? exp nawet szybki, do 25k na godzine tylko ze idzie duzo uhow, loot niezawsze sie zwraca ale ja bym liczyl na jakis g shield albo life ring a ghula tam to przy twoich skilach tylko z gsem, molgbys juz w sumie isc do cyclo, ja nabilem tam z 37 do 44 i expilo mi sie dosyc dobrze (do 100k dziennie) i jest nieprawda ze loot jest slaby...na 80k expa idzie bp uh (bs c shield +balanced=najlepsza metoda na cycki) a loot zwraca sie trzykrotnie za uhy, poza tym jak zaczynalem w cyclo mialem takie skile jak ty teraz wiec mysle ze mozesz tam isc
-------------------------------------------------------------------------
reputacja plx ;>
B0|_tO|-|O|_iK jest offline  
stary 23-09-2005, 09:10   #37
Knight Tomeh
Użytkownik Forum
 
Knight Tomeh's Avatar
 
Data dołączenia: 22 09 2005
Lokacja: Łódź

Posty: 64
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Danubia
Poziom: 23
Skille: 80/80
Poziom mag.: 5
Knight Tomeh ma numer GG 9080664
Żarówka

Powiem tak, ja mam 23 lv i skille 80/80 4(niedługo 5 mlvl),pacc.Tym zakończę sentencję dobrej postaci...dalej....
Skoro masz pacc,kupujesz 5-7 bp uh i idziesz na :
-Tomby(świetny exp,loot super uhy się w 2/3 zwrócą przy twoich skillach)
-Scaraby(j.w)
Expić z GS'em/D-Lance(przy twoich skillach nie ma innej opcji)
Może chociaż wbij 70/70-75/75
i zapewniam że będziesz zaodowlony(scaraby 100k w 5-7 godzin,tomby może nawet lepiej ale trudniej)
__________________
<bronek> zna tu ktos rosyjski ?
<jojo> po co Ci ruski ?
<bronek> mamy szukam ;p
<jojo> w rosji ?????
<bronek> zostawilem matce wiadomosc po angielsku ze do kumpla wychodze, wracam, patrze , wiadomosc po rusku.. i starszej od 2 dni nie ma...
Knight Tomeh jest offline  
stary 23-09-2005, 09:14   #38
Cashigus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 06 2005
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 32

Posty: 53
Stan: Na emeryturze
Profesja: Paladin
Świat: Danubia
Cashigus ma numer GG 7171566
Domyślny

Proponuję Cyclopolis. Jeśli nie jest zajęte jest tam bardzo dobry exp.
Cashigus jest offline  
stary 23-09-2005, 09:33   #39
Arathorn
Użytkownik Forum
 
Arathorn's Avatar
 
Data dołączenia: 06 02 2004
Lokacja: WWA

Posty: 479
Stan: Na Emeryturze
Imię: --
Profesja: Elite Knight
Świat: Chimera
Poziom: -
Skille: -
Poziom mag.: -
Domyślny

Lol, tylko czemu odgrzewacie temat po ponad roku?
Arathorn jest offline  
stary 23-09-2005, 09:35   #40
Knight Tomeh
Użytkownik Forum
 
Knight Tomeh's Avatar
 
Data dołączenia: 22 09 2005
Lokacja: Łódź

Posty: 64
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Danubia
Poziom: 23
Skille: 80/80
Poziom mag.: 5
Knight Tomeh ma numer GG 9080664
Żarówka

ja przekazuje nie tylko wiadomość pytającemu ale także tym co czytają,takie rzeczy trzeba wiedzieć...
__________________
<bronek> zna tu ktos rosyjski ?
<jojo> po co Ci ruski ?
<bronek> mamy szukam ;p
<jojo> w rosji ?????
<bronek> zostawilem matce wiadomosc po angielsku ze do kumpla wychodze, wracam, patrze , wiadomosc po rusku.. i starszej od 2 dni nie ma...
Knight Tomeh jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:42.


Powered by vBulletin 3