Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Updates

Notki

Updates Forum zawiera wszelkie informacje o najnowszym update oraz pod fora z informacjami o byłych update.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 04-08-2007, 11:29   #21
Buhemu
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Ja To Sie Drastycznie Zdołowałem przy Updacie z 7.5 na 7.6 ...
Dzień przed Updatem sie jeszcze cieszyłem ,że moge sobie już hmm robić z 3 mlvlem.Sobie pomyślalem że jutro zrobie bp Hmmów ,sprzedam go i bede miał kase na itemki na drugi dzień wstaje zasiadam do kompa a tu patrze Hmm nie moge robić ;/ sie pytam kolesia czemu nie moge ich robić a mi sie tu okazuje że od 24 lvla
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 18-08-2007, 23:57   #22
dawid000
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 09 2006

Posty: 359
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Kalun Ligo
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Luminera
Poziom: 44
Poziom mag.: 41
Domyślny

czemu wy nie lubicie hotkeyow?
a kiedys jak zostanie kilka hp wam na jakims potworze i uzyjecie hotkeya z uhem to bedziecie mowic "ahh ten update z hotkeyami uratowal mi dupsko"

najlepsza byla tibia 7.92 bo teraz tak jak knighci wala to my ledwo z sd tak napazamy + jeszcze exori gran to juz zjebalo sprawe jak z exori tera knight moze walnac ponad 300 + jeszcze exori hur to juz zmieniaja knighta w palla ;[

a i jeszcze jedno
wandy tu jest bardzo wazne

gdyby nie wprowadzili wandow to co sorcowie maja spedzac lata skillujac zeby miec dobre hity? a co z 8 sorkami?? maja expic na bugach czy bearach? gdyby nie update z wandami all knighci mieli by na duzych huntach ogromne waste bez ed
__________________
Cytuj:
18:56 Mervil Devin [8]: hi
18:56 Liane: Hello Mervil Devin. May I help you?
18:56 Mervil Devin [8]: spear
Cytuj:
15:32 Sartex Pall [20]: na szmaty pisze sie qrwa a na miejsze szmaty kurwa
15:32 Sartex Pall [20]: masz ryj jak pinokio po kontakcie z termitami
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez zthralianth Pokaż post
Wiem ze nie powinno sie trenowac na rookgardzie ale ja chce byc inny niz wszyscy normalni ludzie.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Paciorro Pokaż post
czyli skoro dali darmowy onwtibia to wszystko jest ok????

Ostatnio edytowany przez dawid000 - 19-08-2007 o 00:00.
dawid000 jest offline  
stary 19-08-2007, 00:18   #23
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez dawid000 Pokaż post
czemu wy nie lubicie hotkeyow?
a kiedys jak zostanie kilka hp wam na jakims potworze i uzyjecie hotkeya z uhem to bedziecie mowic "ahh ten update z hotkeyami uratowal mi dupsko"
przed hotkeyami, to tym wszystkim "obroncom moralnosci" dupe ratowaly boty...
__________________
"Istnieja dwie bezgraniczne rzeczy - wszechswiat i ludzka glupota. Chociaż co do wszechswiata nie jestem calkiem pewien... " (ALBERT EINSTEIN )
-------------------------------------------------------------------------------
Piotrek Marycha jest offline  
stary 19-08-2007, 00:55   #24
Alora
Użytkownik Forum
 
Alora's Avatar
 
Data dołączenia: 03 06 2005
Lokacja: Daleko Daleko

Posty: 184
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Iridia
Domyślny Tibia 7.1

Tibia 7.1 rox bo można było z hmm i energy bomb masakrowac gsy. Nei bylo souli,staminy,wandow i nooobow Secura byla mloda i dalo sie szpilac. A teraz to jest jak kazdy widzi.
__________________
http://www.pajacyk.pl

Pomóż głodnym dzieciom!
Alora jest offline  
stary 19-08-2007, 01:02   #25
Cielak99
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 07 2007
Lokacja: Częstochowa
Wiek: 32

Posty: 87
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Jak sie nie lamaly spersy to mozna bylo jednym spersem skilwoac caly dzien ???
Cielak99 jest offline  
stary 19-08-2007, 01:08   #26
Kogutt
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 07 2007

Posty: 173
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cielak99 Pokaż post
Jak sie nie lamaly spersy to mozna bylo jednym spersem skilwoac caly dzien ???
Tak.

@topic
Niby Tibia po wprowadzeniu wandów stawała się coraz gorsza, ale też bez wandów byłoby trochę dziwnie. Sorc/druid lata z mieczem? Bez sensu. CipSoft mógł wprowadzić różdżki nie zmieniając systemu magii. Różdżki mogłyby nie brać many. Knight ma darmowe hity to sorc/druid też mógłby mieć darmowe hity z wanda. Jakby nie zmienili systemu magii to by nie było tak, że vis vis rózga combo PG by nie było, a różdżki by były, a co za tym idzie, lepszy klimat RPG ;]
Kogutt jest offline  
stary 19-08-2007, 13:13   #27
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Alora Pokaż post
Tibia 7.1 rox bo można było z hmm i energy bomb masakrowac gsy. Nei bylo souli,staminy,wandow i nooobow Secura byla mloda i dalo sie szpilac. A teraz to jest jak kazdy widzi.
omfg, jezeli uwazacie ze czasy bez staminy, souli, kiedy mozna bylo na 10 lvl na GSach expic (czyt: bez utrudnien) to QRFA GRAJCIE NA OTSACH, tam macie wszystko za free i tez mozecie na 10 lvl sorcem na gsach expic...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kogutt Pokaż post
Tak.
@topic
Niby Tibia po wprowadzeniu wandów stawała się coraz gorsza, ale też bez wandów byłoby trochę dziwnie. Sorc/druid lata z mieczem? Bez sensu. CipSoft mógł wprowadzić różdżki nie zmieniając systemu magii. Różdżki mogłyby nie brać many. Knight ma darmowe hity to sorc/druid też mógłby mieć darmowe hity z wanda. Jakby nie zmienili systemu magii to by nie było tak, że vis vis rózga combo PG by nie było, a różdżki by były, a co za tym idzie, lepszy klimat RPG ;]
nie rozdzki zrobily z sorca easy-mode, tylko "tania mana", regen many stal sie 4 x szybszy, a niektore czary nie zmienily wydatku many = staly sie 4 x tansze
__________________
"Istnieja dwie bezgraniczne rzeczy - wszechswiat i ludzka glupota. Chociaż co do wszechswiata nie jestem calkiem pewien... " (ALBERT EINSTEIN )
-------------------------------------------------------------------------------
Piotrek Marycha jest offline  
stary 19-08-2007, 13:28   #28
Alora
Użytkownik Forum
 
Alora's Avatar
 
Data dołączenia: 03 06 2005
Lokacja: Daleko Daleko

Posty: 184
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Iridia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Piotrek Marycha Pokaż post
omfg, jezeli uwazacie ze czasy bez staminy, souli, kiedy mozna bylo na 10 lvl na GSach expic (czyt: bez utrudnien) to QRFA GRAJCIE NA OTSACH, tam macie wszystko za free i tez mozecie na 10 lvl sorcem na gsach expic...


nie rozdzki zrobily z sorca easy-mode, tylko "tania mana", regen many stal sie 4 x szybszy, a niektore czary nie zmienily wydatku many = staly sie 4 x tansze


Człowieku masz się wypowiedziec o tym jaka tibia ci się podbała która wersja klienta. Mi tamta tobie tamta. Teraz jest 8.0 i wszyscy są happy. Nie narzekam na obecny system ale tamten mi się bardziej podobał. Pozatym jak masz zamiar w taki sposób wypowiadac się na forum i z taką kulturą to radze na siebie popatrzec a nie wyładowywać swe rozhisteryzowanie. To tylko gra i radze to sobie uświadomić.
__________________
http://www.pajacyk.pl

Pomóż głodnym dzieciom!
Alora jest offline  
stary 19-08-2007, 13:28   #29
Kogutt
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 07 2007

Posty: 173
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Piotrek Marycha Pokaż post
nie rozdzki zrobily z sorca easy-mode, tylko "tania mana", regen many stal sie 4 x szybszy, a niektore czary nie zmienily wydatku many = staly sie 4 x tansze
To właśnie o tym mówiłem. Mogli nie zmieniać systemu magii tylko wprowadzić same różdżki. Rózgi byłyby darmowe, tak jak broń knighta. A palladin to inna bajka, on bije na dystans, ma, że tak powiem po prostu luz. Więc te drobne opłaty za amunicję powinien ponosić (i tak mu się zwraca z wielkim plusem!).
Kogutt jest offline  
stary 19-08-2007, 17:30   #30
papik1992
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 06 2006
Lokacja: Piekło

Posty: 85
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Harmonia
Poziom: 49
Poziom mag.: 46
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kogutt Pokaż post
Tak.

@topic
Niby Tibia po wprowadzeniu wandów stawała się coraz gorsza, ale też bez wandów byłoby trochę dziwnie. Sorc/druid lata z mieczem? Bez sensu. CipSoft mógł wprowadzić różdżki nie zmieniając systemu magii. Różdżki mogłyby nie brać many. Knight ma darmowe hity to sorc/druid też mógłby mieć darmowe hity z wanda. Jakby nie zmienili systemu magii to by nie było tak, że vis vis rózga combo PG by nie było, a różdżki by były, a co za tym idzie, lepszy klimat RPG ;]
Wd mnie lepiej było bez wandów. Ponieważ z mieczem trzabyło wbic tylko 1 lvl a to nie było dużo ;P szło ise sorcem na fibule na frost trolle i w 1-2 h miales 9 lvl no i trzaskales hmmy ^^ czy tam na 10 lvl ;P naprawde zle nie było. Było lepiej niż teraz wd mnie stare obre czasy nigdy nie wrócą
papik1992 jest offline  
stary 19-08-2007, 19:04   #31
Kogutt
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 07 2007

Posty: 173
Domyślny

No i powiedzcie co to ma być? Mag posługujący się bronią typowo rycerską? Np. jakimś toporem czy też mieczem? Ogólnie patrząc na to, że jest to gra MMORPG to fajnie, że mag nie bije siekierą tylko różdżką, ale i tak chyba tamte czasy były lepsze. Ah pamiętam 40lvle na rotach expiły ;] Wtedy to się expiło na rotach i trzaskało runy. No a potem z HMM na GS/Dragi Eh, to było coś
Kogutt jest offline  
stary 19-08-2007, 20:30   #32
Matiess
Użytkownik Forum
 
Matiess's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2006
Lokacja: Stargard Szcz.

Posty: 45
Stan: Niegrający
Imię: Ładnie
Profesja: Sorcerer
Świat: Secura
Poziom: 55
Skille: 16/24
Poziom mag.: 52
Domyślny

Ja zacząłem grać na tibi 7.5 ale i tak najlepiej wspominam 7.6 bo nikt wtedy nie narzekał
__________________
Lubie Jajka i dobrze mi z tym
Matiess jest offline  
stary 19-08-2007, 21:14   #33
Hythe
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 08 2006
Lokacja: Tomaszów Mazowiecki

Posty: 111
Profesja: Elder Druid
Domyślny

Przedewszystkim soule (moze i bylo zbyt duzo farm makerow, ale za to jaka byla frajda wchodzac pk charem w ta farme i w 1 min nabijac bana). Szybka mana + wszystko coz nia zwiazane (wandy manasy itp.) Po tym updacie stado noobow zaczelo grac w tibie i robic niesamowite PG osmieszajac w ten sposob inne voc. Wiekszosc osob, ktore sie tu wypowiadaja nie graly w tibie w tamtych czasach, kiedys zeby grac magiem trzeba bylo miec tego skilla (ciezko sie nim gralo, za to jakie potem byly efekt). Update z polepszeniem hitow knightow i pallow + nowe bronie i magie to juz zupelne nieporozumienie. Odrazu wiadomo, ze cipsoft liczy tylko i wylacznie na kase od dzieciakow, ktore w to gowno graja. Z update na update tibia staje sie coraz latwiejsza. Smiesza mnie tez te potwory z dupy, bo tak naprawde zmienia sie tylko ich wyglad, a zdolnosci maja prawie takie same. Tibia stracila klimat ok 2004 roku. Teraz jest to gra przeznaczona dla dziecineo.
__________________
Think. If you can...
Hythe jest offline  
stary 19-08-2007, 21:37   #34
Raxev
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 11 2004
Lokacja: Ruda Śląska

Posty: 612
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez dawid000 Pokaż post
czemu wy nie lubicie hotkeyow?
a kiedys jak zostanie kilka hp wam na jakims potworze i uzyjecie hotkeya z uhem to bedziecie mowic "ahh ten update z hotkeyami uratowal mi dupsko"

najlepsza byla tibia 7.92 bo teraz tak jak knighci wala to my ledwo z sd tak napazamy + jeszcze exori gran to juz zjebalo sprawe jak z exori tera knight moze walnac ponad 300 + jeszcze exori hur to juz zmieniaja knighta w palla ;[

a i jeszcze jedno
wandy tu jest bardzo wazne

gdyby nie wprowadzili wandow to co sorcowie maja spedzac lata skillujac zeby miec dobre hity? a co z 8 sorkami?? maja expic na bugach czy bearach? gdyby nie update z wandami all knighci mieli by na duzych huntach ogromne waste bez ed
Gdy nie było wandów, za rookową kaskę (1k~) kupowało się dragon hammera, na swamp trolle i jazda, 1-2 lvle sie wbijało w dzień wyjścia z Rooka, a potem już siekać runki;]
Raxev jest offline  
stary 19-08-2007, 22:27   #35
Pulaski
Użytkownik Forum
 
Pulaski's Avatar
 
Data dołączenia: 04 05 2006
Lokacja: Za granica

Posty: 98
Stan: Niegrający
Domyślny

Niektórzy piszą że chcą stare outfity... ale zanim wprowadzo te nowe to narzekali że nie ma żadnych nowych outfitów, a teraz jak są to wolą tamte dawne.
Ja nie wiem która tibia była dla mnie najlepsza zacząłem grać w to w dwóch ostatnich miesiącach tibii 7.5. Na każdy update patrzyłem pozytywnie nie tak jak większość narzeka... jak tu takim ludziom dogodzić?
"tera to są same nooby dawniej było lepiej tera grają w tibie same dzieci neo cipsoft sux on liczy sie tylko z kasą żalżalżalżalżalżalżalżalżalżalżal" <-- haha śmiać mi sie chce jak takie wypowiedzi czytam.
Pulaski jest offline  
stary 20-08-2007, 01:59   #36
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hythe Pokaż post
Po tym updacie stado noobow zaczelo grac w tibie i robic niesamowite PG osmieszajac w ten sposob inne voc.
ttaak, wszystkie nooby z calego swiata dowiedzialy sie ze w jakiejs pikselowej gierce o ktorej nawet nigdy nie slyszeli, jest update i teraz latwo sie gra sorcem i dlatego nagle jednego dnia zaczeli grac w tibie...

Cytuj:
Z update na update tibia staje sie coraz latwiejsza.
wiec jezeli tibia jest taka latwa to czemu ludzie placza ze zabrali im 1) soule - runy za free z farm 2) stamina - wlaczasz cavebota i idziesz na wakacje... 3) i wiele wiele innych rzeczy typu GSy bez haste

oprocz wandow to nie widze nigdzie zadnych przejawow zeby tibia byla latwiejsza...
__________________
"Istnieja dwie bezgraniczne rzeczy - wszechswiat i ludzka glupota. Chociaż co do wszechswiata nie jestem calkiem pewien... " (ALBERT EINSTEIN )
-------------------------------------------------------------------------------
Piotrek Marycha jest offline  
stary 20-08-2007, 17:06   #37
Kogutt
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 07 2007

Posty: 173
Domyślny

Tibia wcale nie jest coraz łatwiejsza... Gdyby nie zmiana systemu magii Tibia byłaby dość trudna.
1. Stamina.
2. Nie można już dawać exita, bo za 15min i tak cię wyrzuci.
3. GS wpuszcza haste i nie można trapować go już energy fieldami, aby zabijać z HMM.
4. Hero się leczy.
5. Wprowadzono soule.
6. Do łowienia potrzebne są robaki.
7. Wymagany jest wyższy level do robienia danych run.
8. Speary i inne bronie rzucane się niszczą.
9. Jest system skulli (dawniej nie było).
10. Nie ma już Amulet'u of Life (kosztował 50k i powodował, że przy śmierci tracimy 0% skilla, levela, magica oraz oprócz niego nic z EQ). Teraz musimy wydać 50k na AoL i 50k na blessy. Czyli w sumie 100k, a i tak nie tracimy 0% lecz 2%.
11. Summony nie dają już expa ani loota (dawniej dawały).

Czy waszym zdaniem to wszystko ułatwiło grę? Moim zdaniem NIE. To dlaczego dzisiaj są 300lvle, a kiedyś 150 był granicą możliwości? To wszystko przez zmianę systemu magii... Teraz taki exori vis jest czterokrotnie tańszy...

Jaka Tibia byłaby najlepsza?
Myślę, że najlepszy byłby klient 8.00 ze starymi hitami knightów/pallów oraz starym systemem magii.

Ostatnio edytowany przez Kogutt - 20-08-2007 o 17:09.
Kogutt jest offline  
stary 20-08-2007, 18:50   #38
papik1992
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 06 2006
Lokacja: Piekło

Posty: 85
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Harmonia
Poziom: 49
Poziom mag.: 46
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kogutt Pokaż post
Tibia wcale nie jest coraz łatwiejsza... Gdyby nie zmiana systemu magii Tibia byłaby dość trudna.
1. Stamina.
2. Nie można już dawać exita, bo za 15min i tak cię wyrzuci.
3. GS wpuszcza haste i nie można trapować go już energy fieldami, aby zabijać z HMM.
4. Hero się leczy.
5. Wprowadzono soule.
6. Do łowienia potrzebne są robaki.
7. Wymagany jest wyższy level do robienia danych run.
8. Speary i inne bronie rzucane się niszczą.
9. Jest system skulli (dawniej nie było).
10. Nie ma już Amulet'u of Life (kosztował 50k i powodował, że przy śmierci tracimy 0% skilla, levela, magica oraz oprócz niego nic z EQ). Teraz musimy wydać 50k na AoL i 50k na blessy. Czyli w sumie 100k, a i tak nie tracimy 0% lecz 2%.
11. Summony nie dają już expa ani loota (dawniej dawały).

Czy waszym zdaniem to wszystko ułatwiło grę? Moim zdaniem NIE. To dlaczego dzisiaj są 300lvle, a kiedyś 150 był granicą możliwości? To wszystko przez zmianę systemu magii... Teraz taki exori vis jest czterokrotnie tańszy...

Jaka Tibia byłaby najlepsza?
Myślę, że najlepszy byłby klient 8.00 ze starymi hitami knightów/pallów oraz starym systemem magii.
Stare hit knighta/pallka a magom zabrac wandy i stary system albo :

Nowe hity Palla/knighta ale knightowi cos z magiami zrobic albo wieksze lvle na bronie pallkowie - nie wracajace speary .... albo mniejszy atak bo teraz nikt boltow nie używa. Mag soule i ograniczonka ale stara moc albo szybszy m lvl.

Od kolegi @up

1. Stamina.
2. Nie można już dawać exita, bo za 15min i tak cię wyrzuci.
3. GS wpuszcza haste i nie można trapować go już energy fieldami, aby zabijać z HMM.
4. Hero się leczy.
5. Wprowadzono soule.
6. Do łowienia potrzebne są robaki.
7. Wymagany jest wyższy level do robienia danych run.
8. Speary i inne bronie rzucane się niszczą.
9. Jest system skulli (dawniej nie było).
10. Nie ma już Amulet'u of Life (kosztował 50k i powodował, że przy śmierci tracimy 0% skilla, levela, magica oraz oprócz niego nic z EQ). Teraz musimy wydać 50k na AoL i 50k na blessy. Czyli w sumie 100k, a i tak nie tracimy 0% lecz 2%.
11. Summony nie dają już expa ani loota (dawniej dawały).
12. Soule ups juz jest ;P
13. Nie można zsummonowac draga a dawno dawno temu bylo mozna
14. Wiele monstrow blokowalo sie parcelami (nawet demona xD)
15. I jeszcze cos ale nie pamitam co

Ostatnio edytowany przez papik1992 - 20-08-2007 o 19:07.
papik1992 jest offline  
stary 20-08-2007, 19:00   #39
Kogutt
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 07 2007

Posty: 173
Domyślny

@up
Czytaj troszkę uważniej ok?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kogutt
5. Wprowadzono soule.

Ostatnio edytowany przez Kogutt - 20-08-2007 o 19:02.
Kogutt jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 05:09.


Powered by vBulletin 3