Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Potwory

Notki

Potwory Wszystko o potworach. Jak się zachowują, jakie taktyki, jakie mają słabe punkty. To wszystko znajdziesz tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 29-08-2009, 22:12   #21
Mirahz
Użytkownik Forum
 
Mirahz's Avatar
 
Data dołączenia: 14 07 2008
Lokacja: Płock
Wiek: 32
Wpisy bloga: 13

Posty: 222
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Gildia: Polskie Orly
Świat: Płock
Poziom: 141
Skille: 93/90+
Poziom mag.: 7
Mirahz ma numer GG 904827 Send a message via Skype™ to Mirahz
Domyślny

50/50~ lvl z 20, Two Handed Sword i ciśniesz, z bp potków zejdzie, ja zabiłem na 20lvl knight set two hander 60/60 wiec powinieneś dać rade
__________________
Pozdro dla kumpli z Plocka:

Wodid Plock, Robin Hood Mag, Klaza Calas, Sir Kodix, Blok Mazi, Diomi Paladynka, Maxsin, Piekelny Druid(xD), North Daras

Najlepsza Strona o Clash Of Clans W Polsce Clash Of Clans
Najlepsze Forum o COC w Polsce! Clash Of Clans Forum
Mirahz jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 19-10-2009, 18:51   #22
Eldor_Zielony_
Użytkownik forum
 
Eldor_Zielony_'s Avatar
 
Data dołączenia: 17 10 2009
Lokacja: Thais

Posty: 6
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Guardia
Skille: 10/20
Eldor_Zielony_ ma numer GG 11159958
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kakoslav Pokaż post
Siema chciałbym napisać jakie zrobiłem postępy od ostatniego razu teraz mam 13lv skille 40/36 eq dark helmet,knight armor,plate legs,leather boots,beholder shield,jagger sword,scraft, i jakieś 1,5k co jeszcze potrzebuje???
Co to jest ?

@topic
Ja dzis druidem zabilem , malo problemow (:
Knightem zawsze z dragiem mialem problemy, mialem tak jak kolega up, i nie moglem go pokonac ! :/
@edit
SORKI ZA ARCHEOLOGA! -.-

Ostatnio edytowany przez Eldor_Zielony_ - 19-10-2009 o 18:54.
Eldor_Zielony_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-10-2009, 07:44   #23
Filipusek
Użytkownik Forum
 
Filipusek's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2009
Lokacja: 100lica
Wiek: 30

Posty: 20
Profesja: Paladin
Świat: Luminera
Poziom: 35
Skille: 74/57
Poziom mag.: 11
Domyślny

Moje pytanie chyba pasuje do tematu.Więc do rzeczy kiedy mogę expić na dragach palkiem jakie skille i lvl będą potrzebne by zabijać smoki bez waste no i gdzie chodzić.Licze na dużo odpowiedzi.
Pozdro
Filipusek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-10-2009, 11:09   #24
Nerthuns
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Ja Ci powiem tak.. miałem kiedyś druida i z pacc na 16 lvl bez waste gdyż wylociłem dragon shielda ;p a teraz też gram knigtem i ja bym ci radził skile min 50/50 20 lvl mozesz solowac 1 na 15 (hardcore ;p ) ale bedzie waste
  Odpowiedz z Cytatem
stary 29-10-2009, 17:13   #25
Narcyz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 09 2009

Posty: 114
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Domyślny

@UP
Ja moim 18 druidem solowałem dragi na frigo i rodzie
Wasteeee ogromne było, ale lvl wbił się BAAAAAAAAAARDZO szybko i była zabawa
Narcyz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-10-2009, 22:39   #26
ykacz
Użytkownik forum
 
ykacz's Avatar
 
Data dołączenia: 15 10 2009

Posty: 11
Domyślny

@ polowa tam up...
Wiem ,że teraz zapewne masz juz większy lvl ale ... takie kilka słow krytyki dla panow dobra rada ..
Idz na 12 lvl na draga to ci 100 bp potow nie pomoze dlatego ,ze zdejmie cie na hita !!
To by było na tyle z krytyki. Moja rada kinem to możesz isc na 20-25 lvl to nie klepniesz. Stoj po skosie ,bronia z najlepszym atk.
ykacz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-10-2009, 11:02   #27
Toxiczny
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 10 2009
Lokacja: Blisko Opola

Posty: 9
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Guardia
Poziom: 25
Skille: 60/41
Poziom mag.: 8
Domyślny

Ja palkiem 27 lvl i skille 62/43 + royalki poszedłem na dragi (resp 1) i zabiłem tam dwa dragi co zauważyłem? Zabiłem 2 dragonów na samej exurce, słabe hity wpadały a na ostatnim zużyłem dwa heal poty. I normalnie zabijałem knight powienien mieć 65/65 skille i ok. 40 lvl jeśli chcesz seryjnie bić dragi.
Toxiczny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-10-2009, 11:23   #28
Narcyz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 09 2009

Posty: 114
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Domyślny

Toxiczny, nie zgadzam się z Tobą. Jeśli kina chce seryjnie zabijać dragony to minimum 70 sword i 50lvl. I tak może być waste, ale bez waste to 65lvl i 75 sword.
Narcyz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-10-2009, 20:10   #29
Toxiczny
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 10 2009
Lokacja: Blisko Opola

Posty: 9
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Guardia
Poziom: 25
Skille: 60/41
Poziom mag.: 8
Domyślny

No wiadomo że będzie waste, zapomniałem dodać o potach, a może jednak na 3 bp potów coś ciekawego mu wyleci? Nigdy knightem nie grałem, więc za bardzo nie wiem. Ale cóż jeśli nie mam racji, to dzięki za poprawe
Toxiczny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-10-2009, 20:59   #30
Edep
Użytkownik Forum
 
Edep's Avatar
 
Data dołączenia: 22 04 2009
Lokacja: Cardiff
Wiek: 31

Posty: 103
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Edep
Profesja: Elite Knight
Świat: Luminera
Poziom: 45+
Skille: 71/71
Poziom mag.: 5
Edep ma numer GG 13498147
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Toxiczny Pokaż post
No wiadomo że będzie waste, zapomniałem dodać o potach, a może jednak na 3 bp potów coś ciekawego mu wyleci? Nigdy knightem nie grałem, więc za bardzo nie wiem. Ale cóż jeśli nie mam racji, to dzięki za poprawe
mam 44 ek 71/71 bdb eq, powiem Ci ze bije draga dosyc dlugo, na glupich cyclopach da sie wyciagnac wiekszy exp/h + na cycach zawsze profit
__________________

ZYJ KOLOROWO
Edep jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-10-2009, 21:08   #31
Narcyz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 09 2009

Posty: 114
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Toxiczny Pokaż post
No wiadomo że będzie waste, zapomniałem dodać o potach, a może jednak na 3 bp potów coś ciekawego mu wyleci? Nigdy knightem nie grałem, więc za bardzo nie wiem. Ale cóż jeśli nie mam racji, to dzięki za poprawe
To jak nie grasz knightem to po jakiego się wypowiadasz? i wprowadzasz ludzi w błąd?
Narcyz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-10-2009, 21:32   #32
TheMarcel
Użytkownik Forum
 
TheMarcel's Avatar
 
Data dołączenia: 21 10 2009
Lokacja: sk8park

Posty: 98
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Refugia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ykacz Pokaż post
@ polowa tam up...
Wiem ,że teraz zapewne masz juz większy lvl ale ... takie kilka słow krytyki dla panow dobra rada ..
Idz na 12 lvl na draga to ci 100 bp potow nie pomoze dlatego ,ze zdejmie cie na hita !!
chyba nie , shooter 80 rp bijacy TYLKO Z exori san po 60.





po 10 min poczekalem na resp i probowalem zabic z p setem i orcish axem,zjechalem go z 50~hp i zgon bo brak potow xd


na dragach oplacalnie sie bije z 90+ lvl + sca/avenger + rare set i profit jest ogromny .Osobiscie potrafie tam dziennie w caly dzien [elf roxz] zarobic 70k~.
__________________
xddd
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez meiyoudan Pokaż post
Teraz mamy wielkie ilości złota kości piszczelowej z różnych światów, takich jak Amera, Antica, Dolera, Stawek i tak dalej.
Mamy wiele przedmiotów piszczelowej i niektóre kości piszczelowej rachunków za sprzedaż.
TheMarcel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-11-2009, 00:05   #33
speed'speed
Użytkownik Forum
 
speed'speed's Avatar
 
Data dołączenia: 27 01 2008
Lokacja: Dolny Śląsk
Wiek: 26

Posty: 41
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Gildia: Pivosze
Świat: Candia
Poziom: 33
Skille: 77/77
Poziom mag.: 5
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kakoslav Pokaż post
Siema chciałbym napisać jakie zrobiłem postępy od ostatniego razu teraz mam 13lv skille 40/36 eq dark helmet,knight armor,plate legs,leather boots,beholder shield,jagger sword,scraft, i jakieś 1,5k co jeszcze potrzebuje???
wczesniej wspominales co powinienec miec a ja ci mowie ze powinienec ZROBIC: wbic skill i min 20lvl skill na draga to z 55 i oczywisie healt >>nikt odrazu niezostaje generalem trzeba popracowac nad swoja profesja a jak jestes gotow to z tym eq skilem i lvlem moesz isc spokojnie na pewna glebe
__________________
Czym jest 1 br na księżycu? Problemem.
Czym są 2 br na księżycu? Sporym problemem.
Czym są wszyscy br na księżycu? Problemem rozwiązanym.
speed'speed jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-11-2009, 15:09   #34
daderga
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 12 2008

Posty: 38
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ykacz Pokaż post
@ polowa tam up...
Wiem ,że teraz zapewne masz juz większy lvl ale ... takie kilka słow krytyki dla panow dobra rada ..
Idz na 12 lvl na draga to ci 100 bp potow nie pomoze dlatego ,ze zdejmie cie na hita !!
To by było na tyle z krytyki. Moja rada kinem to możesz isc na 20-25 lvl to nie klepniesz. Stoj po skosie ,bronia z najlepszym atk.
no nie do końca ja moim 12 kina blokowalem i to nie jednego na elvenable 3 chyba no schodziłem czasem do 15 hp ale nie padłem ale poty szły

na 20 lvl ze skilami 60/60 solowalem dobre eq i dwarwen axe 31 atk na ful of i nie bylo milo 10 potow poszlo moze dlatego ze drag sie leczyl jak glupi i podly byl
daderga jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-11-2009, 20:32   #35
MetiuS
Guest
 

Posty: n/a
Pytanie

Hmm... ja teraz knightem mam 66/65. Lece w axe
dobijam do 80/80 i wtedy lecę na draga. Który potrzebuję lvl ze skilami 80/80 żeby nie mieć duzego waste i żeby nie paść? ^^
  Odpowiedz z Cytatem
stary 06-11-2009, 09:39   #36
Inferniak2
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 04 2009
Lokacja: Europa

Posty: 54
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Druid
Świat: Inferna
Poziom mag.: 99
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez LarvaExotech Pokaż post
jesli chcesz zabic jednego to dobrze miec te 60/60 ale teoretycznie teraz tez mozesz dac rade. bij na full attack ale bij bronia z tarcza, bo combo lapka+f-wave dla takiego levela oznacza murowany zgon. oczywiscie wez przynajmniej 2 bp najslabszych mikstur leczacych i lecz sie kiedy tylko masz hp ponizej maxa - nawet jak brakuje ci 30 punktow do maxa to i tak sie wylecz!

jesli chcesz bic je seryjnie to polecam 75/75, conajmniej 40-50 lvl, dobra bron jednoreczna lub dwureczna no i wsparcie life potionow (w krytycznych sytuacjach) oraz manafluidow+exura (do leczenia ran podczas walki / po zabiciu smoka).
On chce zabić 1 smoka!!! Czytanie ze zrozumieniem!!! Ja zabiłem 1 draga mając skille ok. 55/50, ok. 30 lvla i knight axe w łapce. Poszło mi z 5 potionów.
Inferniak2 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:20.


Powered by vBulletin 3